Občané Kalifornie vyžadují vyšetřování zločinů chemtrails a manipulace počasím a předkládají důkazy

shastacounty

15. července 2014 se sešli občané Severní Californie a vytvořili největší účast na schůzi Kontrolorů Shasta okresu (více než 400 lidí, předseda schůze Les Baugh tuto rekordní účast potvrdil na začátku jednání). Hlavní důvod pro tuto schůzi byla snaha o přednesení informací, které mohou dokázat zamoření těžkými kovy a problém s UF zářením po celém území Shasta okresu (a celého světa). 10 odborníků předneslo Výboru potřebné informace, které potvrdily právoplatnost námětu schůze. Na konci členové Výboru jednohlasně volili aby bylo zamoření těžkými kovy vyšetřováno a odsouhlasili vydané rozhodnutí. Video dokumentuje průběh tohoto mezníku v boji za odhalení zločinu celosvětového geo-inženýrství. Všichni odborníci jsou na videu označeni (jmény a tituly). 58 minutový sestřih nejdůležitějších projevů z jednání.

Zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=O4WhYKP83zo

Zveřejněno 19. července 2014
http://GeoengineeringWatch.org

Poznámka překladatele:
Lidé v České republice si nemusí plně uvědomovat nebezpečí, které pro nás geo-inženýrské chemtrails znamenají. To proto, že naše zamoření nemusí být ještě tak dalekosáhlé jak je tomu v Americe, protože jsme postřikováni daleko kratší dobu a tím pádem následky ještě nemusí být zjevné. V Americe se s postřiky začalo již někdy v 1980tých letech. Začali v málo obydlených oblastech a tamější obyvatelé dosvědčovali, že postřiky bývaly tak husté, že někdy kapaly se stromů ve formě bílého slizu. Také se po každém takovém postřikování podstatně zvýšil počet úmrtí na srdeční mrtvice, plicní a jiné nemoci. Stávalo se, že brzy po postřikování dostávali obyvatelé telefonáty, kde se jich neznámí zvědavci vyptávali, jestli mají nějaké zdravotní problémy buď oni sami, nebo členové jejich rodin a sousedé. Samozřejmě, media o tomto nikdy ani nešpitla. Psával o tom snad jediný časopis, jménem “Spotlight,” vydávaný ve Washingtonu D.C., který později političtí manipulátoři za Clintona zničili, protože projednával příliš mnoho problémů, které zkoušeli utajit.

Nemyslete si, že jste vyňati z tohoto výzkumu: v r. 2008, za krátkého pobytu v Kladně jsem takový telefonát, který se náramně zajímal o mé zdraví a o zdraví mé rodiny, rovněž obdržela.

V Americe jsme měli v 1990tých letech na východním pobřeží (New York) chemtrails naprosto neuvěřitelné. Pokrývaly často celou oblohu a byly všech barev: červené, fialové, hnědé, černé, šedé, žluté, bílé … Byla hrůza se na to dívat a celá obloha bývala i ve dne zatažena jak hustě nás postřikovali.

Proč Kalifornie? Není to jen Kalifornie, jsou to celé Spojené státy a celý zbytek světa. Je ale možné, že Kalifornie je postřikována daleko více než jiná území. Může to být kvůli tomu, že se tam nachází (nebo spíše nacházelo) snad nejvíce organického zemědělství, kdy sedláci obdělávají půdu tradičním způsobem, bez chemikálií. Skoro všechny americké hrozny jsou pěstovány v Kalifornii a rovněž tak ořechy a mandle, které jsou vyváženy do celého světa. Můžete si sami všimnout, že dnes jsou ořechy a mandle mnohem dražší a taky mnohem starší, často málem žluklé. Je možné, že za čas nebudou žádné k sehnání.

Sucha bývala v Kalifornii vždycky problém a z toho důvodu sedláci budovali zavlažovací kanály a podobná zařízení. Stejně tak byl v Kalifornii vždycky větší problém se zamořením ovzduší a z toho důvodu i auta tam prodávaná musela mít jiné, výkonnější katalytické konvertory než ta, která jezdí po zbytku země.

VYSVĚTLIVKY ZKRATEK A TERMINOLOGIE:

ADD (Attention Deficit Disorder) Ztráta pozornosti a soustředění
ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) Ztráta pozornosti a neposednost
AQMD (Air Quality Management District) Ovbod kontroly kvality vzduchu
CEC (California Energy Comission) Californský výbor pro energii
CARB (California Air Resources Board) Californský Výbor zabývající se kontrolou kvality ovzduší.
EPA (Environmental Protection Agency) Kancelář na ochranu životního prostředí
Freedom of Information Act - Zákon o povinném uvolnění dříve tajných informací
Kelly PA - Letiště Kelly, Sdružení pilotů (AOPA-Aircraft Owners Pilot Association)
MIT (Massachusetts Institute of Technology) prestižní Univerzita
NASA (National Aeronautics and Space Administration) Národní administrace aeronautiky a vesmíru, ve skutečnosti soukromá firma
NOA (National Oceanic and Atmospheric Administration) Národní administraci pro oceány a atmosféru
PG&E (Public Gas and Electricity) Dodavatel plynu a elektřiny
Prince Edward Island – ostrov Prince Edwarda, čisté, nezamořené místo u východního pobřeží Kanady, rovněž tak Nova Scotia. Americké státy Maine a Massachusetts jsou rovněž velmi blízko tomuto dříve čistému, pouze přírodnímu prostředí.
Secret Security Clearance - Tajná bezpečnostní propustka. Tato mívá často více stupňů a s každým dalším stupněm opravňuje uživatele nahlédnout do více a více tajných dokumentů a tajných záležitostí.
Travis Air Force Base - Travisova vojenská letecká základna
UF - ultrafialové paprsky
USAF (United States Air Force) Vojenské letectvo Spojených států
USDA (United States Drug Administration) Americká administrace drog (léčiv)

 

ZÚČASTNĚNÍ ŘEČNÍCI:

Dane Wigington, Hlavní vyšetřovatel a administrátor stránky GeoengineeringWatch.com

Iraja Sivadas, Člen Unie zainteresovaných vědců

Allan Buckmann, Původní vojenský meteorolog, plus biolog zabývající se rybami a lovnou zvěří

Francis Mangles, 35 let jako biolog Americké lesní služby

Jeff Nelson, Dřívější komerční pilot

Dr. Hamid Rabiee, Neurolog

Russ Lazuka, Dřívější komerční pilot

Dr. Frank Livolsi, Lékař a pilot

Mark McCandish, Dřívější technik vojenského průmyslu

Dr. Steven Davis, Doktor, chiropraktor, Síť kryptologických techniků

Joseph Marman, Právník
Larry Lees, Hlavní výkonný úředník Shasta okresu

David Kehoe, Výbor kontrolorů v Shasta okrese č. 1

Leonard Moty, Výbor kontrolorů v Shasta okrese č. 2

Pam Giacomini, vedoucí, Výbor kontrolorů v Shasta okrese č. 3

Bill Schappell, Výbor kontrolorů v Shasta okrese č. 4

Les Baugh, Výbor kontrolorů v Shasta okrese č. 5

 
33 Komentářů k Občané Kalifornie vyžadují vyšetřování zločinů chemtrails a manipulace počasím a předkládají důkazy

 1. Maroš napsal:

  Občania Novej Kaledónie? - srandujem - pokiaľ niekto nezadefinuje chemtrails ako trestný čin v trestnom zákone - bude to stále len dohadovanie sa o geoinžinierstve a jeho prínosoch, či negatívach. Z podstaty veci - činnosť takého rozsahu, akou sú chemtrails, by mala v prvom rade podliehať verejnej diskusii a verejnému schvalovaniu - takže porušenie zákona by som hľadal najprv v takejto definícii. Lebo môže prísť niekto, kto vyrúbe všetky lesy, lebo sa mu to zdá rozumné - napríklad.

  • ad libidum napsal:

   "Diskuze", "schvalování", připitomělé zvedání ruk, manipulace s míněním a pak "rozhodování zmanipulované většiny", která ale nikdy ve složitějších otázkách nemůže být vnímání pravdy blíž...
   Ať rozhoduje většina jak chce pořád je to jen "rozhodování" zmanipulovaných (jeden z argumentů proč "referenda" nejsou skutečným řešením TOHO z čeho vzcházejí neustálé problémy...).

   Proč nehlasují svýma peněženkama (druhá možnost je "hlasovat nohama")?
   Zvednout pro něco ruku je HOVNO,
   ale dát pro to něco jen ze SVÉHO - něčím se uskrovnit pro dosažení podle něj něčeho lepšího - to je jednání - projev volby. Ostatní "hlasování" aniž by pro to museli udělat něco jiného než zvednout ruku nebo zmanipulovat...není nic než alibistické pokrytectví.

   • proud napsal:

    Kdopak sem hochu tebe nasadil............?

    • ad libidum napsal:

     Neřekl jsem, že si to klidně mezi sebou na svých a za svý nemáte vyzkoušet ty referenda - nejsem proti tomu. Jen jsem řekl, že to nevyřeší to z čeho vznikají soustavné problémy.
     Ať budete si svoje věci rozhodovat jakou chcete
     "většinou" nebo způsoby...nenamená to automaticky, že bych takové "rozhodnutí" uznával nebo neunával více či bral nebo nebral více za své než jakékoli jiné.

     Mimochodem s tím nasazením sis naběhl na kůl:

     "Vědce to velmi zaujalo a rozhodli se prohledat celý ----. Vytvořili si umělou inteligenci, kterou vycvičili podle objevených 3 000 účtů s uvedenými charakteristikami. Pak této inteligenci dali za úkol pátrat po dalších takových účtech. Inteligence objevila jich téměř 357 tisíc. To je omračující počet. Pokud se potvrdí, že jde o armádu navzájem propojených ----botů, tak je to podle Emilia Ferrary z Univerzity Jižní Kalifornie na poměru ---- vážně neobvykle velký botnet. Prý je to další a tentokrát velmi výrazný příklad toho, jak lze prostředí na ---- manipulovat.

     Nikdo neví, jaký je účel botnetu Hvězdných válek.

     Podle jedné teorie jsou takové boty na prodej /POZNÁMKA: TO JE TO CO SI TU ŠMELÍTE S JANEM NOWAKEM A WIKINGEREM A SPOL.?/,

     aby sehráli roli falešných followerů. Kdo by nechtěl být na ---- populární? A ---- účty zrají jako víno – čím starší, tím cennější. Filippo Menczer z Univerzity Indiany v Bloomingtonu si zase myslí, že by takový botnet mohl být připravený na mohutnou ---- kampaň, například aby na ---- ovlivňoval trendy. Botnety mohou zaplavit ---- spamem nebo mohou vytvořit iluzi demokratického konsenzu u nějakého vysoce kontroverzního tématu.

     Ať už ale botnet Hvězdných válek vznikl pro pobavení teenagera /TO ASI SOTVA KDYŽ FEJKŮ JE ZASRÁNO V RŮZNÝCH SERVERECH TOLIK ŽE...ŠKODA MLUVIT...A ORGANIZOVANĚ STÁTY ZAKLÁDAJÍ STÁLE NOVÉ A NOVÉ, DÁVNO UŽ PŘEČÍSLOVALI REÁLNÉ UŽIVATELE...PRAKTICKY VŠUDE...A TENTO ROZDÍL SE BUDE JEN ZVYŠOVAT...JE TAKÉ OTÁZKA...MAJÍ TY SERVERY TOLIK OPRAVDOVÝCH UŽIVATELŮ JAKO SE HOLEDBAJÍ? NO NEMAJÍ...ŽÁDNÉ STAMILIONY - JE TO FAKE./

     anebo kvůli masovému ovlivňování zákazníků a voličů, pod hladinou ---- se prohánějí monstra. ---- má v současné době více než 300 milionů uživatelů. Zhou s Echeverríou jsou si jistí, že se mezi nimi pohybuje spousta botů. Zcela nedávno totiž v hlubinách ---- objevili ještě větší botnetovou armádu, s asi 500 tisíci boty. I její původ je zatím zcela neznámý. Na "sociálních" sítích se nám líhnou zrůdy."

     • proud napsal:

      To se ale prece dalo cekat,a da se cekat mnohem vic,nebo si vymyslili internet a pustili ho mezi lidi aby si dali sami ranu mezi oci? Tomu by uveril jen nekdo hodne naivni......

      • ad libidum napsal:

       Jak můžeš vědět "čemu kdo věří" nebo "uvěřil"?
       A hlavně - ty seš ten o kom tu píšu. Jistě..moc toho sice neumíš, ale umíš obrátit všecko proti těm skutečným - vlastně jen něco vykradeš od protistrany a zkoušíš to použít proti ní.

       (Takže fejky nadávaj na skutečné "srdcaře" že je někdo nasadil a podobně! :D aby od sebe ihned odvraceli pozornost... JAK PŘEDVÍDATELNÉ!)

       Maroši, to ty znáš..."ne to si nepšouk proud - to ti druzí"!

       • proud napsal:

        Samozrejme ze jsem ten o kom pises,a bude vas vic :-),koukej jak me to rozhodilo:-)).System se zacne a musi branit ve chvili kdy se trefi hrebicek na hlavicku a padne se na to jak na nej! Takze vlastne diky;-)

        • ad libidum napsal:

         proude,
         asi po vzoru státních "tajnejch":

         "Ak uz dalej nedokazes zatlkat a musis povedat pravdu, povedz to tak, aby tomu nikto neveril"

         A:
         "System se zacne a musi branit"

         MUSÍ? Ne, říkám, že NEMUSÍ. Nevim kdo komu nakukal, že zrovna tohle musí.

         NEMUSÍ, NEMUSÍ, NEMUSÍ. Ať se nebrání, šmitec.

        • kraken napsal:

         Není to živej jedinec ten Pán a paní Systémoví, nemá se co bránit.

         Leda může zkusit uniknout...utíkat seč mu hliněné nohy stačí, ale stejně daleko neuteče...

         -něco půjde na náhradní díly, něco se roztrhá na kusy, něco zbude chutnou krmí...

        • proud napsal:

         Predstavujes si to jak Hurvinek valku............

     • jan nowak napsal:

      Ad libidum.. jo je to zwláštní pocit , surfowatt
      Proudem élektronů www wo záwod : ))

    • Jarmila napsal:

     Ten hoch je fakt nasazenej. Odsuzuje i referenda, přestože dodnes posranci za celých 27 let od sametové pseudorevoluce nebyli schopni je ani dodnes vůbec uzákonit. Jistě velká náhoda, že? Hlavně že si stále a neustále přidávají sami svévolně na svých přemrštěně velkých platech a lidu se v referendu (dodnes neexistujícím) nezeptají, zda s tím souhlasí. Dovede si někdo představit, že by zaměstnanci, dejme tomu Tesca, si sami rozhodli, že si měsíčně přidají dejme tomu 20 000 Kč? To si nikdo nedovede představit. Ale že si zaměstnanci občanů dělají naprosto a absolutisticky co se jim zlíbí, toho jsme svědky dnes a denně.

     • ad libidum napsal:

      Nelži Jarmilo,

      nikde nepíšu, že odsuzuju referenda. Hlavně se to nedá říct obecně "referenda", protože áleží na mnoha konkretizujících podmínek a nastavení - takže není referenda jako referenda.

      No a pak samozřejmě jde o to, že v tom smyslu v jakém se o tom tady hovoří - jde o posílení moci mediální - prostě jak to posvětí média, tak se to zmanipuluje.

      Jakou platnost má tak asi rozhodování zmanipulovaných, byť zmanipulované "většiny"? Na počtu "většiny" přece nezáleží, když se zaprvé stejně podle těhle zvrácených nakukaných "pravidel" má VYBRAT JEN JEDEN VÍTĚZ (názorový vítěz). A víc zmanipulovaných hlav stejně víc neví (většinou "vědí" nějakou STEJNOU BLBOST a proto se na tom shodnou - protože nemají rozličné ale stejné přístupy - A NEPOCHÁZEJÍ VYVINUTÉ Z JEJICH ŽIVOTA, ALE PŘEBRANÉ...).

      • proud napsal:

       Nelze!

       • ad libidum napsal:

        A právě PROTO, že jsou to "špatná řešení", tak jsou obě zaváděna.

        Vzhledem k tomu, že to neléčí příčinu problémů, nýbrž blyštivě zastírá, tak je vysoce pravděpodobné, že NAPROSTO NEZÁVISLE na tom jak se k tomu kdo vyjadřuje (včetně vás tady), to (referendování - v nějaké formě kleštěnce) zaváděno tak jako tak bude. Takže co jako řešit,) To, že se s tím muselo "čekat" xx let souvís akorát s tím, že to má nějakou logickou posloupnost v jaké se to zavádí - nejdřív bylo třeba vytvořit "TVRDOU STRUKTURU velkochovu" (kterou ty "referenda už nemohou ovlivnit, už bude hotovo...), pak až si můžou myslet chovanci ústavy, že o něčem rozhodují - třeba jestli si ten velkochov budou nazývat farma zvířat nebo Panská farma a podobně...

        • proud napsal:

         Prvni referenda ve skutecnosti budou referendama jen podle jmena,ale nevadi,nejdriv je potreba aby vubec byly,pak se udela co je treba aby se jima taky staly! Posloupnost,presne jak rikas,a konec velkochovu ;-)

     • ad libidum napsal:

      Jestli nějací "posranci" dělají takovému ZDÁNLIVÉMU "PSEUDOŘEŠENÍ" REKLAMU TÍM, ŽE "to nebyli schopni"...a že se "naoko vyjadřují proti tomu (nebo ne naoko, ale ve výsledku je to fuk)" TOMU LESK NEDODÁ.

      Není jen A versus Z.

      OBĚ OBĚ A JEŠTĚ JEDNOU OBĚ - jsou ŠPATNĚ-třikrát podrtženo:) Jak ti posranci odmítající, tak ti co si zas chcou udělat kariéru na PLANÝCH NADĚJÍCH v "tuto formu referend".

      • Paul Durham napsal:

       "Zvednout pro něco ruku je HOVNO,
       ale dát pro to něco jen ze SVÉHO – něčím se uskrovnit pro dosažení podle něj něčeho lepšího – to je jednání – projev volby. Ostatní „hlasování“ aniž by pro to museli udělat něco jiného než zvednout ruku nebo zmanipulovat…není nic než alibistické pokrytectví."

       vy se divíte, že "proud" nechápe význam vašeho textu ? to snad ne

     • Sasin napsal:

      Gdo to vymyslel, že šmejdi jsou zaměstnanci lidu? To patří do klubka ovčích představ, že doktoři nás uzdravují, pojišťováci nám prodávají budoucnost, a banksteři nám jako kamarádsky půjčují na to, na co kvůlivá nim nemáme. Chybí toho spousta, šak přihoďte další nějakej myšlenkovej veletok...Třeba Pavelka by uměl přidat pár bonmotů. Muheeeee

  • Karol napsal:

   Al veď nič sa nevyšetrí..
   Tak isto ako sa u tohto prasaťa nič nevyšetrilo:

   https://picuscapital.sk/europa-je-odsudena-na-spolupracu-s-ruskom/

   tak isto sa nič nevyšetrí a chemtrails už vôbec..
   Ale nemusíme sa báť dojde aj na tohto prisluhovača z USA:
   https://picuscapital.sk/kohout-sokuje-kazda-ceska-rodina-by-mala-zobrat-k-sebe-do-bytu-jednu-rodinu-migrantov/

   Uprchlíkov a migrantov nám neteeba!!

   :D :D
   Nikdy nám ich nebolo treba. :D

 2. Marek napsal:

  Svet se riti do zahuby, ekosystemy kolabuji. Cim vetsi znecisteni, tim vice nemoci a zisku pro farmaceuticke korporace a jejich psychopaticke pany. Zisk na prvnim miste a po nas potopa.

 3. pozorovatel napsal:

  ad účel chemtrails:

  Nasadenie chemtrails sa týka štyroch veľkých oblastí, pričom organizátori žiadnej z nich si neželajú o použití verejnú diskusiu:

  1. zmierňovanie efektov globálneho otepľovania (ropné spološnosti financujú práškovacie programy aby mali dôkazy o neexistencii globálneho otepľovania a mohli ďalej pokračovať v svojom ropnom biznise. Preto si tiež neželajú verejnú diskusiu o nasadených látkach, pretože sú obvykle veľmi toxické)

  2. vojenské projekty americkej armády:

  - rôzne systémy zvyšovania výkonov radarov, 3D radarové snímkovanie, odpočúvanie komunikačných kanálov iných krajín, rušičky atď.

  - klimatické zbrane s cieľom ekonomicky ničiť neposlušné krajiny pomocou umelo vytvoreného sucha. Do tejto kategórie spadá aj zariadenie HAARP

  - testovanie bakteriologických zbraní (rôzne laboratórne vyvinuté vírusy, baktérie a plesne, šíriace sa hlavne vdychovaním). Spôsobujú skrytý zápal pľúc a rôzne nervovo paralytické účinky: oslabenie imunity, chronická únava, pokles inteligencie, skrátenie veku dožitia. Do tejto kategórie spadá tiež vývoj morgellonov.

  - spomína sa tiež využívanie kovových chemtrailov ako akejsi formy protiraketového štítu, kedy môžu kovové častice ohriate radarmi vytvárať vo vysokej atmosfére plazmu schopnú zničiť alebo odkloniť letiace rakedy alebo družice.

  3. agrokorporácie ako monsanto pomocou práškovania ničia úrodu nezávislým farmárom. Buď využívajú systémy klimatických zbraní za účelom vyvolania sucha alebo záplav, ktoré zničia úrodu, alebo používajú práškovanie rôznych pesticídov typu Round-up, ktoré zničia bežnú úrodu, ale nedotknú sa GMO rastlín

  4. podľa jedného zatiaľ nie moc preskúmaného textu používajú ropné korporácie chemtraily v kombinácii so zariadeniami typu HAARP na hĺbkovú tomografiu zemskej kôry s cieľom objaviť nové ložiská ropy.

  Atď.

  Je logické, že žiaden z týchto veľkých hráčov si neželá, aby sa o projekte verejne diskutovalo. O to viac, že prakticky všetky používané látky sú protizákonné a silne toxické.

  Väčšina chemtrailových projektov je ukrytá pod zámkom "národnej bezpečnosti", vďaka čomu majú oprávnené osoby právo verejnosti otvorene klamať a tvrdo umlčiavať informátorov.

 4. pavelka napsal:

  video bylo poprvé vyvěšeno v r.2014, a teď po dvou letech co dál? Jaký byl výsledek? "Soudruzi" za předsednickým stolem na závěr schůze pěkně poděkovali za srdečné vyjádření všem přítomným obyvatelům. A pak jeli domů, vesele se postřikuje, vesele pobírají úřednícke platy, a lid pomalu kape! Ten policejní a CIA sledovací režim v USA musí být mazanej, když obyvatelé mají povoleno ze zákona nasit kvéry v kapse, a na nic se neodváží! To je to Ghándiovské řešení demokratů. Páč nacionalisté by už dávno pálili po byrokratech...

 5. petr napsal:

  Hlavně udělat cokoliv aby se odvedla pozornost od zločinů banksterů kteří zrovna připravují celosvětový kolaps a od skutečných zločinů iluminátů a chazarů ke zločinům domělým a tím pádem neprokazatelným, kterými si gojové můžou lámat hlavy po zbytek života.

  Chemtrailsoví věřící si svoje náboženství nedají vzít za žádnou cenu.

  • proud napsal:

   Zamichals do sebe dve ruzny veci.S posledni vetou tedy samozrejme nesouhlasim,chemtrails neni uz davno veci viry,je to overena skutecnost. S banksterama souhlasim,nejspis jsou to oni,kdo vlastnej i korporace,nebylo by divu,vlastnit muzou na co si vzpomenou,neni problem zadluzit,pak nenechat splacet po cem se momentalne touzi a zabavit,tak to bezne funguje,na to staci dobrej advokat a exekutor.

   • petr napsal:

    Dobrá. Tak tedy pomocí neexistujících chemtrails odvádějí pozornost od mnohem nebezpečnějších jedů v potravinách, vodě, v lécích a od toxického brainwashingu v televizi.

    Za tím si stojím.

    • proud napsal:

     Zadny "dobra" :-))))))))))),protoze chemtrails jsou zatracene existujici! :-))).Ovsem jisteze se jim hodi prevadet rec na temata momentalne min dulezity aby zakryli ty zrovna dulezity a sotva se jim to povede,zas skocej jinam......

     • proud napsal:

      Vytvorim nekolik problemu a nez bych je resil,byt po jednom,budu mezi nima ruzne skakat a diskutovat je a protahovat zasah vuci byt proti jedinymu z nich jak dlouho to jen pujde,nejlip donekonecna.

      • pozorovatel napsal:

       Chemtrails sú vysoko reálny projekt, bežiaci na plné obrátky. Kvôli tomu, že sleduje mnoho rôznych cieľov, ľudia sa v ňom ľahko strácajú, pretože si popisované účely zdanlivo protirečia. Podstatné je, že sa realizujú VŠETKY. Viď môj vyššie príspevok vyššie: http://www.nwoo.org/2017/02/07/obcane-kalifornie-vyzaduji-vysetrovani-zlocinu-chemtrails-a-manipulace-pocasim-a-predkladaji-dukazy/#comment-890374

       Látky používané v chemtrails sú v mnohých prípadoch extrémne škodlivé a ich výskyt bol opakovane preukázaný, či už spektroskopickým pozorovaním čiar na oblohe alebo analýzou dažďovej vody a čerstvého snehu.

       Zoznam tých najtypickejších:

       - hliník a jeho zlúčeniny (oxidy hliníka, metylovaný hliník atď). Neurotoxický: spôsobuje ťažké zápalové stavy v mozgu, ukladá sa do úzkych ciev kde spôsobuje riziko infarktov a mrtvíc. Účel: vytvára elektricky vodivé prostredie v atmosfére vhodné na radarové účely, ovládanie mrakov. Vedľajší účel: boj s globálnym otepľovaním

       - bárium a jeho soli. Poškodzujú imunitu. Narušujú činnosť svalov, výsledkom čoho sú stavy silnej únavy alebo naopak svalové kŕče. Účel: vytvára silne elektricky vodivé prostredie, používa sa na zvyšovanie výkonov radarov. Druhý účel: manipulovanie s počasím a zrážkami - bárium do seba nasáva vlhkosť, takže dokáže vytvoriť oblačnosť a zároveň sucho na zemi. Niektoré báriové zlúčeniny pri reakcii s vodou uvoľňujú množstvo tepla, takže sa dajú použiť na vytváranie búrkových mrakov.

       - stroncium. Pravdepodobne na radarové účely. Stroncium zápasí v tele o pozíciu s vápnikom, výsledkom je oslabenie kostí a kazivosť zubov

       - thórium. Pravdepodobne boj s globálnym otepľovaním, nedá sa vylúčiť tiež radarové využitie

       - selén, toluén, benzén. Obnova ozónu zničeného zariadeniami HAARP

       - polymérové vlákna: používajú sa na distribúciu experimentálnych bakteriálnych látok, v rámci testovania na nič netušiacej verejnosti

       - titánové nanočastice. Boj proti globálnemu otepľovaniu, zosilovanie výkonu radarov. Zdravotné dôsledky: nanočastice prenikajú sliznicami pľúc do organizmu, ukladajú sa v cievach, spôsobujú nešpecifické zápaly.

       - čierny uhlík. Boj proti globálnemu otepľovaniu. Nanočastice čierneho uhlíka môžu fungovať ako inteligentý počítačový prach na monitoring terénu.

       - síra, oxidy síry, kyselina sírová, sírovodík a iné: Boj proti globálnemu otepľovaniu. Zdravotné prejavy: extrémna jedovatosť, poškodzujú dýchaciu sústavu

       - experimentálne bojové látky: fosgén a rôzne chemické zbrane

       - herbicídy (round-up od Monsanta a iné): likvidácia konkurujúcich farmárov

       atď...

  • Karol napsal:

   :D :D :D :D

   Ach jaj čítaj toto:
   https://picuscapital.sk/

   :D :D :D :D :D

 6. Maroš napsal:

  at libidum - "predpokladám", že poznáš známy výrok Richarda Marcinka z Profesionálneho válečníka - "Nikdy nič nepredpokladaj!". S tým referendom máš samozrejme pravdu v tom, že zmanipulované hlasovanie je prúser pre tých zblbnutých - pre oblbovateľov je to však masový právnický prostriedok posvätenia čohosi demokratickou väčšinou. Nie je to podvod - je to - manipulácia. Baba, ktorá ti dá - lebo má ilúziu, že sa bude mať pri tebe dobre - ty libido. Čo sa týka tých chemtrails - už som to povedal inokedy, ale zopakujem - dnes tie kurvy využívajú vedcov, aby popierali účinky a ich hlavnou oporou je - nepreukázateľnosť. Teraz. Teda - nie je preukázateľný negatívny účinok tak, aby to rešpektoval aj súd ako - dôkaz. Je to varenie žaby. Kto pozná, čo to je to varenie žaby, by preto mal urobiť maximum, aby spoločnosť vedela celá, že ju niekto varí ako žabu - t. j., treba vyvolať diskusiu na maximálne širokej platforme - toto tu je "zdrojovanie" budúceho-budúcich geometrických info radov - musia však prísť prvé preukázateľné obete chemtrails - "ako 5 obetí novej piča chrípky" - potom sa zvesť bude šíriť panikovým geometrickým radom. Iniciačnej verejnosti preto treba stále udržiavať pozornosť voči chemtrails. TREBA ZALOŽIŤ POLITICKÚ STRANU ANTICHEMTRAILS! - ČO TO KURVA JE?, TAKÉ SOM EŠTE NEPOČULA - ÁNO?, FAKT? - pretože ak genocída nie je dostatočný politický dôvod, tak už neviem čo kurva!
  Čo sa týka tých botnetov - sú to rezidenti, zamaskovaní ostreľovači, ktorí si týždeň pred dňom D serú do gatí a hladujú, aby ťa dostali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!