Paul Joseph Watson – Pravda o současné pop-kultuře

ugly

Britský novinář a komentátor v 17ti minutovém videu kritizuje současnou mainstreamovou kulturu za to, že přináší kulturní a mravní úpadek místo toho, aby lidstvo povznášela a kultivovala. Upozorňuje na ubohost, prázdnotu, odpudivost a patologičnost dnešní popkultury. Vulgarita nahradila talent. Mládež byla tak zmanipulovaná, že téměř neexistuje kontra-kultura vůči mainstreamu. Vše je výsledkem záměru producentů, kteří financují kulturní degeneraci a potlačují skutečný talent a kreativitu. Pokud dovolíme této ubohé popkultuře ovládnout naši civilizaci, zdegenerujeme a zanikneme.
40 Komentářů k Paul Joseph Watson – Pravda o současné pop-kultuře

 1. Ulemek napsal:

  Jen technická — Watson není Američan,ale Brit.

 2. Ulemek napsal:

  Jinak super. Má pravdu jako vždy.

 3. napsal:

  Ale jo, píchnul bych do ní. :)

  • Perun Hromovládný napsal:

   Třeba by ti za banán dala …

   • Ekklesian napsal:

    Nevím kdo je na fotce a nechci se dotknout. Ale obecně k cizokrajným ženám které budou brzy v Evropě ve velkém si nemohu neodpustit poznámku, že by to s tím banánem mohlo být doslovné. Tedy jednou a šmitec, případně pokračovat jako cti i života zavrženíhodný, jedinec bez morálky.

    Přes 60% obyvatel Afriky, někdo hovoří o 70% je nakaženo HIV či u nich přímo propukl AIDS. Existují i jiné hrozné nemoci a parazité. Zkuste pohledat na Internetu fotky některých stádií zdravotních problémů, problémů se kterým si evropský lékař jednoznačně nedokáže poradit a vlastně ani ten africký.

    Buďte Bohu vděčni za vaši ženu a nezapomeňte si ji bránit. Kdo ví zda v takovém týmu a jak dlouho dokážete ubránit vé děti. Přinejmenším při současném způsobu obrany.

    Pánové být vámi, tak vezmu v úvahu i obohacení němek, švédek, francouzek, asi už částečně i rakušanek,… nebral bych to na lehkou váhu.

    Udržte alespoň ty své ptáky v bezpečí, abyste namísto na nemoci pohlavní mohli zdechat na nemoci z průmyslového žrádla, hladem, nemoci jiné, mečem, dravou zvěří, strachem, stressem,… No prostě vše ostatní co si člověk spravedlivě zasloužil a nebylo to z něj odňato.

    Je tu i jiná cesta, však víte…

    • proud napsal:

     Je to dost i o narodni hrdosti a cistote rasy………..ovsem zvirata jsou ovladana hormony,ze,takze patrne dojde k „prirozenymu“ vyberu.

     • jan nowak napsal:

      Dobré ráno ROBOTI ! ! !
      .. wíte co má robot proud napsáno na kozím chlíwku ??
      :-)PRAWDA I LASKA ZWYTEZY:-)

      • proud napsal:

       Kdyby to nebylo zprofanovany a zamerne zniceny siozidovskou trvale ozralou a priteplalou vencou flaskou,rekl bych,ze je to pravda,a co?

     • Ekklesian napsal:

      No třeba dnes, pro Parlamentní listy, uvedl bývalý viceprezident Českého červeného kříže Pavel Lebeda, že ve společenství muslimů (tedy lidí po generace šlechtěných k určité agresi v souvislosti se stimulovaným sexuálním pudem, spojeným se zaměřením na mladistvé které mnohdy i rodí; toť můj dodatek či vysvětlení jeho pojmů) je v jejich společenství 18 krát větší pravděpodobnost recesivně dědičných vad a 10 krát více těch smrtících.

      Takže i když část (s)“vůdců“ lidí slyší na populační explozi a proto vás nutí k čemu vás nutí, tak i u smíšených rodičů evropan-přivandrovalec(nějaké vztahy a rodina to je pro ně nezajímavé) bude nezanedbatelné zvýšené množství postižení a následné péče, pokud tedy nezapracují více na té řízené smrti (eutanazii).
      Při dnešním stavu společnosti by jim na to měl rok stačit, myslím. To už nejstrší generace nebude schopna obrany a ty o deset mladší donutí ekonomicky činit hrozné věci a nakonec své starší vrstevníky a rodiče tiše následovat (možná i s falešnou nadějí, že to dělají pro dobro svých ještě zvrácenějších dětí). A tak proč ne rovnou i u dětí, už se to konečně děje i dnes.

    • Michal napsal:

     To jsou rasistický kecy. Občas se stydím, že jsem Čech.

     • proud napsal:

      Rasisticky kecy to nejsou,varovani pred misenim ras a tim pachani skody na obou rasach neni rasismem,srovnej si co je pojem a co prujem,jestli tobe na cistotach ras nesejde,tak zodpovednejm lidem vsech ras ano!

    • admin napsal:

     Na fotce je americká „zpěvačka“ Nicki Minaj.
     S těmi statistikami AIDS to dost přeháníte. Je to do 15%, většinou méně: https://en.wikipedia.org/wiki/HIV/AIDS_in_Africa
     Ale je to pochopitelně i tak obrovské množství.

  • Michal napsal:

   Proto tam je, ale zpívat neumí. Dnes již existují hlasové syntetizátory.

 4. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Te klučík plácá jak kdyby mu bylo sedmdesát. Takže jak moje babička a nečekaně jako její babička atd.Taky bych řekl že klučina žije v bublině do které realita neproniká.Neví nic o tom jak to sám nazývá kontrakultuře protože jediný co sleduje je to na co nadává.A pak si myslí že mu to někdo nutí.Jo tak to dopadá když je někdo slabomyslný a žere co mu kdo nas… do misky.Vyzdvihuje kulturu která tu byla ale jaksi zapomíná že mnoho z dnes oslavovaných umělců bylo zakazováno a jejich dílo považováno za brak. Je lež že potřebuješ reklamu aby ses stal slavným.Kupříkladu Hopsin zmiňovaný ve videu, pochybuji že tady na nwoo bude málo těch kdo se nemusel obrátit s dotazem na pana googla. Já nemusel znám tohodle typka a znám i spoustu dalších mnohdy i lepších než hopsin. Kvalitu nedělá vymezování se mainstremu.Kvalitu dělá talent a jeho pilování.

  • Ulemek napsal:

   On mluví o něčem jiném.. Mluví o tom že mainstream uměleckžý jakož i politický je politicky korektní a jiné vize nepřipouští.. A zasazuje to do kontextu jisté ideologie rozvratu.

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    No a plácá nesmysly ať si to zařazuje kam chce. Jak jsem na začátku napsal mluví jako moje babička ….

    • Perun Hromovládný napsal:

     Zcela nevědomky jsi trefil hřebík na hlavičku. Slované po generace ctili vlastní předky a naslouchali starším a moudřejším. Tehdy byl svět v pořádku a tvá babička tě měla ohnout a naplácat ti na holou. Dnes žijeme v domě uměle vytvořených celebrit a máme k nim vzhlížet. Kdejaká hvězdička z TV je pro mládež více, než vědec, či učitel. „Moudra“ káží Jandové, Novotný a různí Ferové… Svět se v kravskou prdel obrací a rozum přichází, pro někoho možná paradoxně, z Ruska. Slované už několikrát zachránili svět před západní zvrácenou žumpou Protokolů sionských mudrců a dělají to zase. Sláva Rodu!

     • Vladislav napsal:

      Sláva bohům a předkům našim!

      • ad libidum napsal:

       „jediný co sleduje je to na co nadává.A pak si myslí že mu to někdo nutí“ :DD

       Očekával by snad někdo….proč by zrovna tenhle OBOR lidský činnosti měl být nějak odlišný v tom jak je zkaženej POSTÁTNĚNÍM (PŘEDĚLANEJ DO ZÁKLADŮ, ABY SLOUŽIL NEEKONOMICKÉ MOCI-PROSTÉMU OVLÁDÁNÍ, ZABAVENÍ, VYPLÝTVÁNÍ ZDROJŮ DRUHÝCH, ATD.) ZROVNA JAKO všechny DALŠÍ obory, CO studujeme? Najděte obor, který není zkažený…(ale nechte si to pro sebe-jinak se tam obrátí oko Mordoru, aby ho učinilo stejně zkaženým jako ostatní…)…já žádný nenašel a to jsem „renesanční člověk“.

      • pohan napsal:

       Rod je jedan a sva su imena Njegova. Sláva Slovanům!

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     No nevím jak mluví Vaše babička, ale ta moje mluvívala celkem dobře – až s odstupem času jsem musel ocenim mnohé moudro, co jsem slyšel. A tak asi ten Watson nemluví zase až tak špatně…

 5. Ulemek napsal:

  Jinak jsem ještě našel zajimavé video s CZ titulky z přednášky B.Shapira, kde tam vnikly sluníčkáři a dožadovali se aby menšiny byly chráněny před „nebezpečnými slovy“ :D KDyž si vezmu že 2 generace nazpět šli lidi do války a teď tady toto… https://www.youtube.com/watch?v=1md5d3LuVI0

 6. Maroš napsal:

  Na prvej priorite obecných prostriedkov riadenia udalostí – ideológii – treba až 99% pravdy, aby prešlo 1% lži – v tomto prípade – zamlčanie dôležitej skutočnosti, a teda že:
  1/ POP – kultúra je presne – ľudová – kultúra, a zároveň je to pomenovanie tej – mestskej – teda viac menej multikulti kultúry a konkrétne v USA.
  2/ Watson je Brit – preto si tento rozdiel uvedomuje, avšak aj on je ovplyvnený jednak multikulti Britského impéria – jednak zdedeným pohŕdaním všetkého nebritského. Lebo Briti sú už takí.
  3/ Watson je preto ideálnym tlmočníkom tejto „úžasnej“ pravdy o kultúrnom marxizme = Protokoly sionizmu, pretože mu – samému kultúrne obmedzenému, neprichádza na rozum – a možno je to úmysel, že tak ako „volá“ po zrodení kontra pop kultúry – ZAMLČIAVA DOTERAJŠIU EXISTENCIU – ETNO KULTÚRY! – t. j. kultúry toho ktorého národa, a v svojej rozmanitosti až kultúry regiónu, resp. až jednotlivej dediny, kmeňa, rodiny.
  Etno kultúra Myjavy, Podpoľania, Zemplína, Záhoria, Slovácka, Lužicka, Juhočeska, Českej vysočiny, Tešínska, atď., atď. – takže sa nesmieme
  nechať zmanipulovať do nejakej antitézy k súčasnej, cielene provokatívnej dekadentnej šoubizovej pop kultúre – napríklad k univerzálnej kultúre hnutia New Age, aby plán na výchovu svetoobčana – kultúrny marxizmus, fungoval ďalej.

  Takže hurá dokument – Watson niečo pravdivé spomenul, a my ho preto budeme voliť – ako obvykle volíme politikov za to, že pomenujú sračky sračkami? Vyhodte z baráku skurvený televízor a pokračujte v svojej zdedenej etno kultúre – a nie je čo riešiť!

  • Ulemek napsal:

   Musíte být realista. Takhle se můžete rejpat klackem v hlíně na Slovácku a pak se přes vás převalí nějaká bolševická revoluce nebo islámská invaze a nestačíte se divit… Podporovat domácí kulturu je správné, na to by stačily peníze které tento zrádný režim lije do neziskovek a podobně… Watson, Yiannopoulos a další jsou intelektuální osobnosti, jsou vidět, umí pracovat s médii, umí oslovit, umí prorazit. Tak naše myšlenky nezůstávají jen na alternativních webech s nulovým impactem ale dostávají se k veřejnosti… Jsme v kulturní válce, kterou neomarxistická levice takřka vyhrála, ale v poslední chvíli se stroj zadrhl, nejprve u nás Zeman navzdory kavárně vyhrál, pak Brexit, pak Trump.. a máme možnost opět pochopit (a uchopit!) realitu.. Dobře o tom píše Petr Hájek..

 7. Maroš napsal:

  Ulemek – ku tomu kultúrnemu A mi akosi sedí to kultúrne B – pretože verejnosť nemá dôvod hrať sa na slepú babu /prijímací rituál u slobodomurárov je hra na slepú babu!!!/, takže fakujem všetky verejné inotaje a fakujem každého, kto si dôveru verejnosti vynucuje a ponecháva ju v inotajoch! Do piče s prieskumníkmi typu Watson – mi ich nepotrebujeme – my sa potrebujeme kompletne zbaviť sionistickej piatej kolóny! – a jediné východisko mi pripadá – ako a prečo mal vzniknúť štát Izrael – a preto vznikol židovský holokaust – lebo GP potrebuje túto kozmopolitnú perifériu moci dostať opäť pod kontrolu – teda – aby sme kvôli sionistom nemuseli vyvražďovať nevinných semitov – treba TO upratať na konkrétne miesto, a nenechať TO zaburiňovať zbytok sveta! Áno – kultúrna kolektívna spoluvina – tak ako muslimovia neprotestujú proti terorizmu, tak semiti neprotestujú proti skurvenej židovine!

 8. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Ten bešprechung nemá chybu a ten přechatralej trotl,co ho kritizuje,ať raději neprudí,stáhne prdel a podívá se okolo.
  Všechen ten pakulturní hnus plný násilí a všeobecné dekadence,co nám do Evropy a okolí valí,je produktem židy vlastněného Hollý Údu a jejich „bílých prostitutek“ať s pinďorem,s tím druhým,nebo úplně bezpohlavních a cílem toho všeho je právě pohřbení naší bílé z Evropy vyvstalé kultury,civilizace,rasy….
  Čím víc židé lpějí na té své kultuře a historii,tím cyničtěji a bezohledněji ničí tu naši,využívaje k tomu ty musulmanské barbary a to máme dnes před očima kdy řeky té dekadence tlačí pod proudem k nám,aby do toho všobecného úpadku přivedli fanatické islamisty,aby ten elgemajnešajze Merlkin Eintopf vskypěl co nejbouřlivěji….probuďme se a čelme tomu,jinak nás opravdu zahubí!!!

  • hel napsal:

   vidím to podobně..jo, říká to přesně ve videu, jen stále nevím, proč mluví o marxismu…buď jsem ho špatně pochopila já na východě nebo oni na západě;-)…ale spíš než marxismus za tohle přece můžou peníze až na prvním místě..i ta neomarxistická sluníčka tlačí do popředí sorosovy peníze…ale asi by si měli toho marxe napřed přečíst, on v imperialismu nefunguje

   • Ulemek napsal:

    Může za to marxismus. I jeho cílem byl rozvrat, akorát teoretikům došlo, že amerického dělníka k revoluci nedotlačí, protože mu ten zlý kapitalismus poskytuje celkem dost (navíc kapitalismus nikoho nenutí, aby pro něho byly peníze na prvním místě- volba je na jednotlivci čemu dá v životě přednost, principem je že stát ti do tvého rozhodování nemá kecat), tak to vzali přes kulturu a udělali třídního nepřítele rovnou z celé západní civilizace, ovládli mládež a celebrity… Samozřejmě že je tlačí peníze úzkého okruhu mocnářů, kterým se to hodí, to Marxe a bolševickou revoluci taky.. Byl to nemakačenko a intelektuální pozér, kterého celý život vydržoval někdo jiný.

    • Sasin napsal:

     V kapitálizmu je člověk otrokem peněz a v sociálizmu to bylo snad jiný??

     • Ulemek napsal:

      Mi připadá směšný, když se Marxisti považují za hrozně anti-systémové, přitom levičáctví ve všech podobách dostává největší ochranu tohoto údajně kapitalistického systému. Maoista Barroso, který celý život nadával jak je majetek hrozně nespravedlivě rozdělen a dementi ho následovali, odešel pracovat do Goldman Sachs. Největší političtí nepřátelé tohoto režimu jsou nacionalisté, vlastenci, poté různí tradicionalisté, pravičáci, konzervativci a křesťané, zejména katolíci (protože jejich hodnoty nekorespondují s hodnotami NWO). Levičáctví je střeženo a chráněno jako přijatelná forma pseudorebelství. Každý normální režim by měl antifu za teroristickou organizaci.

    • Maroš napsal:

     Ulemek – to Marx vydržiaval Engelsa ako svojho homosexuálneho milenca
     Григорий Климов о Марксе и Энгельсе и их любви
     https://www.youtube.com/watch?v=o3MS-MpPx9Y

     A pre zaujímavosť – caroubíjca Imre Nagy /maďarský trockistický pokus o prevrat v roku 1956/, ktorého zlikvidoval Andropov
     002 Video Grigoriy Klimov Imre Nagy a Communist Executioner
     https://www.youtube.com/watch?v=Klbr7B-SVE4

     • Ulemek napsal:

      Bohužel rusky neumím ani pozdravit, ale nepochybně by to stálo za překlad, nebráním se alternativním informacím :)

   • Petr K. napsal:

    hel:Jste snad první antiglobalista, který pokukázal na idiocii pojmu, či spíše průjmu neomarxista. Těmhle Sorošům jde přitom o jediné, asice zdiskreditovat levici jako takovou. Žádný z havlistů, či EU hujerů nemá s levicí, natož s marxem nic společného, slouží neokorporátčíkům, kteří stále rychleji a více bohatnou, zatímco středně a nízkopříjmové skupiny míří svistem do řiti. Někdo v mainstreamu vyblil průjem neomarxista a stádo jej nadšeně a do zblbnutí hýká do světa. V ČR přitom žádná skutečná levice neexistuje a to nejméně od roku 1990 a dnešní neofeudalismus nemá s nějakým volným trhem rovněž nic společného.

    • hel napsal:

     přesně to si myslím…tak aspoň jedné normální reakce jsem se dočkala, díky:)

     • Paul Durham napsal:

      dnes čt2 dávalo dopo dokument o blokádě Leningradu, dobře se koukněte, jak ty židohry levice pravice končí

 9. Sasin napsal:

  Britský pisálek se probouzí, jak je to možné? A místním bboňům se ta jejich satanistická kultura tak líbí. Muheeeeee

 10. Ignác napsal:

  Je to tak. A hlavním cílem popkultury dneška je opravdu pořádně nažhavit Muslimy, aby vlítli do Evropy. USA se zachrání je, když se kapitál Evropy přelije do USA. A nakonec se jim to taky podaří. Trump zachrání USA a svět půjde dál. Akorát Evropa už se z toho nevzpamatuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!