Výzva Iniciativy Ne základnám pro zachování suverenity České republiky

1831320-c-ctpr161108_a054-00075613Ústava české republiky se nesmí stát kusem papíru, nemůže být měněna pro potřeby zájmů skupin, jednotlivců, nadnárodních společností, ku prospěchu jiných států a armád jimi ovládaných. Připomínáme slib zákonodárců: ,,Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí“. Šestice zákonodárců Jan Hamáček, Ivan Gabal, David Kádner, Marek Ženíšek, Martin Stropnický v čele s poslankyní Janou Černochovou nenašla odvahu projednat s veřejností svůj záměr o změně článku 43 Ústavy České republiky a dostala se tak do rozporu se složeným ústavním slibem.

V Ústavě České republiky jim v čl. 43 k pobytu cizích vojenských sil na našem území, vysílání vojáků naší armády do akcí v zahraničí vadí:

čl. 43 odst 4). písm.
a) plnění závazků z mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení
b) účast na mírových operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace, již je česká republika členem, a to se souhlasem přijímajícího státu

Drtivá většina voličů, veřejnosti nezná obsah sněmovního tisku č. 956, kterým předkladatelka Jana Černochová chce změnit výše uvedený ústavní článek. Voliči by měli využít svého volebního práva a na svého poslance se obrátit s dotazem, jaké je jeho stanovisko k uvedenému návrhu, zda uvedený sněmovní tisk četl, zda mu je srozumitelný a uvedená fakta jsou relevantní. Stojí za připomenutí, kolik nekvalitních zákonů (proti zájmu všeho lidu) bylo odsouhlaseno a proč?

V části C.1 důvodové zprávy (PDF) ke změně ústavy, čl.43, ve vysvětlení nezbytnosti navrhované právní úpravy a odůvodnění hlavních principů navrhované právní úpravy Parlamentní institut Sněmovny upozornil, že souhlas Parlamentu může plnit svůj účel jen tehdy, pokud je dostatečně konkrétní. K tomu Parlamentní institut uvádí:

K neurčitému záměru vlády pro futuro (budoucí, nastávající, příští, budoucnost, zítřky) není možno dát ze strany komor souhlas. Přesněji řečeno, pokud byl dán souhlas nikoliv k určitému vyslání ozbrojených sil, ale k neurčitému záměru, nejsou splněny ústavní náležitosti pro budoucí vládní vyslání a parlamentní souhlas s konkrétním vysláním nebyl přijetím nekonkrétního záměru vysloven.

Předkladatelka změny ústavy čl.43 Jana Černochová to obdivuhodně řeší vyškrtnutí písmen a) b) v odst.4 a navrhuje :

Optimálním řešením by mohlo být zjednodušení ustanovení čl. 43 odst. 4 Ústavy ČR tak, aby vláda mohla rozhodnout o vyslání ozbrojených sil ČR do zahraničí a o pobytu ozbrojených sil jiných států na území ČR bez specifikace účelu vyslání, resp. pobytu (stránka 9 sněmovního tisku č. 956)

Mediálně sdělené důvody o nutnosti možnosti záchrany občanů v zahraničí i vysílání vojáků do akcí v zahraničí, kdy tyto činnosti jsou prováděny 4. brigádou rychlého nasazení Armády České republiky od roku 2006, mají do pozadí zatlačit podstatný důvod změny Ústavy, článku 43 odst. 4 a to předem schválený budoucí pobyt vojenských sil jiných států na území České republiky.

S časově ohraničeným pobytem cizí armády na našem území, tj.60 dnů, bude spojena pouze otázka rotace a hlubších rigolů zničené dálniční sítě České republiky (za průjezdy se neplatí ani jedna Kč).

Poslankyně a poslance jsme požádali, aby zjevně protiústavní záměr, ohrožující suverenitu státu z jednání sněmovny stáhli a k tomu jsme je vyzvali dopisy Iniciativy Ne základnám:

8.1.2017 Společnost se nedá obejít, má právo rozhodovat o Ústavě České republiky
11.1.2017 Vláda věcí tvých se k tobě navrátí
17.1.2017 Nejsme ovčané!
1.2.2017 Kdo umožňuje válečné zločiny?

Jejich znění je dohledatelné na stránkách iniciativy www.nezakladnam.cr.

Brífing navrhovatelů změny čl.43 Ústavy ČR z 8.11.2016:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1952410-vlada-chce-mit-moznost-rozhodnout-o-vyslani-vojaku-bez-souhlasu-komor

Obracíme se na veřejnost s výzvou, nedejte prostor k zničení suverenity našeho státu, přidejte se k naší výzvě a připravovaným protestům. Oslovujte své poslance, podpořte ty, kteří odmítají zamýšlenou změnu.

Než uplatníte své volební právo, sledujte hlasování vámi volených zákonodárců, jaký mají postoj při změně článku 43 Ústavy. Veřejnosti zbyla bohužel jediná možnost, volební lístky umožňují nevolit nevolitelné.

V současné době je řádná 54.schůze poslanecké sněmovny ukončena a další začne 21.2.2017. Na uvedený tisk 956 o změně Ústavy ČR se doposud i přes dva pokusy o zařazení, které byly zmařeny postojem řady poslanců, nedostalo. Tisk, navržená  změna, zatím neprošla ani prvním čtením. Poslanci usilující změnu ústavy čl.43 projednat, se vynasnaží zařadit jeho projednání do pořadu nadcházející schůze. Pokud se jim to v době řádné schůze nepodaří, vyvolají kvůli němu mimořádnou schůzi sněmovny, aby mohli tuto změnu  slovy ministra obrany Martina Stropnického - potřebujeme to rychle, prosadit. Bude se hledat 41 k čemukoliv ochotných poslanců.

Za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí48 Komentářů k Výzva Iniciativy Ne základnám pro zachování suverenity České republiky

 1. Pepan napsal:

  Dokud si bude moci kdejaký komediant vytírat s Českou ústavou konečník do té doby to v czechii bude stát za jedno obrovské s přehazovačkou.

  • .lak napsal:

   Co, za základnu si pořídí septik a jeden prodá hejtmanovi.

  • Jarmila napsal:

   Nejsme žádná Czechie, ale Česko, tak jdi s Czechii laskavě do prdele. Ještě stále pod Německo nepatříme jako jejich kolonie s názvem Czechie.

 2. WIKINGER Petr napsal:

  MÁM TO NEJHORŠI PODEZŘENÍ,ŽE POLIT.TŘIDA ŠMEJDŮ NENÍ SCHOPNA AKCEPTOVAT ŽÁDNÉ VYZVY A BUDE REAGOVAT JEDINĚ NA VZNIK SÍLY

  opravdových občanů voličů.Něco takového se poprvé v návrhu praktické formy na požadavky sjednocováni občanů,ovšem bez cile jak takové sjednocování a na jakém základě má vypadat už objevovalo delši dobu všude na webu.

  POPRVÉ VŠAK SE NAŠEL ČLÁNEK ,KDE V DISKUZI VZNIKAJÍ MYŠLENKY JAK TAKOVÉ SJEDNOCOVÁNÍ MŮŽE VYPADAT,ABY DOSTALO OPRAVDOVOU SÍLU

  http://www.nwoo.org/2017/02/05/nas-novy-svet-2-aneb-co-delat-kdyz-se-zhrouti-financni-system-aneb-penize-jako-energie-3-cast/

  V tomto okamžiku je článek i na boku tohoto webu vpravo s mnoha přispěvky,které by jste si rovněž neměli nechat ujít..

  • jan nowak napsal:

   Pani ROBOTowá WIKINGERE Petere..
   .. slezte z toho lustru..

   WAŠE MATKA WÁM QDKÁZALA 1.000.000,- £
   .. a 1/2 RUMU ! ! !

   ps : jste boháč : ))

   • WIKINGER Petr napsal:

    TO JSEM NAČISTO Z TOHO LUSTRU SPAD.

    konečně můžeme MON COMANDANTE uskutečnit tu rewoluci a zfinancowat nebohým domorodcům TCHESKA jejich witezstwi we wolbách.

    Chteji prý podle wzoru PEPY CWRČKA z Italie zorganizovat HNUTÍ NE PĚTI HWĚZD,ale TŘÍ HWĚZD ovšem žádnych MINI a tak jen zbýwa MON COMANDANTE poweřit was sprawou tohoto jmeni,aby jste zajistil platbu nejprwe dobré wůle tomuto webu,aby se stal oprawdowym NÁRODNIM WEBEM a měl i prachy na wirtualni kanceláře TŘI HWĚZD REWOLUCE, než to ty mizery tady napadne SAMY,aby si ty finance zajistili.

    NO PŘEDSTAWTE SI KDYŽ TY WOLIČE NAPADNE,ABY DALI KAŽDÝ KORUNU TAK NARAZ BY TU BYLO KONTO 8 395 132 KORUN!!!!! A ŽE BY TO JAKO INWESTICE PRO ZAČATEK MOHLO STAČIT,ABY DOSTALI WĚTŠINU V PRLAMENTU, TAK SE TO JEWI NA BETON.

    COMBATANTE WP w.r.

  • lukaš napsal:

   Pane Wikinger.
   To nejde ani nazvat šmejdy,to jsou louky ovládané z USA.Takže to klidně prosadí,když nemají mozek v hlavě,nečekejme,že by je něco zastavilo.

   • WIKINGER Petr napsal:

    SMEČKA INTELEKTUÁLŮ ZA MNOU MI TU NAPOVÍDÁ

    Vymyslíme jak by šlo možná dosáhnout většiny v Parlamentu a pak teprve bude možné ty vadné zákony,které masově chrlí polit.třida Šmejdů opravit. Ono není jisté,zda vše to katastrofální tj.připrava světové války,ožebračováni střední třidy,která u nás není ,neleze na nervy i ovčanům v AMERICE a naštvaní jsou prý i ti.

    JE JEN OTÁZKOU ČASU KDO BUDE PRVNÍ A VYMYSLÍ JAK SE I MY V ČR MUSIME VE VLASTNÍM ZÁJMU ZBAVIT POLIT.TŘIDY DOSLOVA HNUSNÝCH ŠMEJDŮ.

    OLIGARCHOVÉ Z NWO UŽ NEMAJÍ ŽÁDNÝCH SKRUPULÍ A CHTĚJÍ VĚTŠINOU V PARLAMENTU INSTALOVAT FAŠISTICKOU OLIGARCHICKOU TYTANII,aby TERORIZOVALI OBČANSKOU SPOLEČNOST VOLIČŮ TAK DLOUHO,JAK JIM TO DOVOLÍ.

    Mysleli jsme si že režim komunistů bude na věky a i ten padl.Ted po jeho pádu a zmizení té většiny dělníků a rolníků,kteři se podle jejich přání stali prý buržoasii,hledá menšina ŠMEJDŮ ty nejšpinavějši spojence,
    TERORISTY IS,ZLODĚJE BUZERANTY,FAŠISTY,BANDEROVCE,SENÁTORY TYPU PRASEČI CHLUP,
    Ted začali likvidovat i demokracii a dělají randál za peníze oligarchů,když se jim nelíbí výsledky voleb.

    TO JSOU KONCE KDY PODLE PŘÁNÍ BOHATÝCH OLIGARCHŮ MÁ NASTOUPIT CHAOS A VÁLEČNÁ SMRT

  • WIKINGER Petr napsal:

   HLAVNÍ MYŠLENKA,KTERÁ SE STÁLE U AKTIVISTŮ WEBU OBJEVUJE JE PRÝ-SJEDNOCENÍ,OVŠEM ANI JEDEN NEMÁ NÁPAD NA ČEM SE ZDRCNOUT

   Pomalu,ale jistě se z mlhy začinají vynořovat nejméně dva CÍLE

   A.Jak zajistit,aby OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ-OSV si nedala ukrást hlasy volbami,kdy nebude výběr a bude muset tedy odevzdat hlas a tim i moc MENŠIMU ZLU,jako tomu bylo doposud.

   Konce vidíme znova a znova v nepřetržité výrobě vadných zákonu,neschopnosti NAŠICH PRÝ ZÁSTUCŮ vytvořit ZA CELÉ ČTVRTSTOLETÍ JEDINÝ POUŽITELNÝ ZÁKON O OBECNÉM REFERENDU a nyní je tu dokonce návrh,aby naše armáda bojovala v zahraniči za konzorcium SOUKROMÝCH bank FED,tj federální rezervy USA VE SKUTEČNOSTI za PETRODOLAR,přičemž to jejich zabíjení a připadné zmrzačení budou muset platit občané ČR z rozpočtu.

   TOMU KDO BUDE PROTI HROZÍ CENZURA PŘEDVOLÁNÍ NA POLICII K REGISTRACI PRO BUDOUCÍ KONCENTRAČNÍ TÁBORY FAŠISTICKÉHO KORPORÁTNÍHO REŽIMU TYRANIE,kde se bude pracovat skoro kako nyní za byt a stravu a kdo to nevydrži z toho ti fašisté vyrobí,aby se jim to vyplatilo mýdlo.Není proto divu,že občanští aktivisté budou muset přemýšlet i nad dalšim cilem B.

   B.JAK SE ZBAVIT CELÉ POLITICKÉ TŘÍDY ŠMEJDŮ A VYŠROUBOVAT ROZBUŠKU JEJICH TERORISTŮM Z IS,KTERÉ SI ZVOU JAKO VYDĚRAČE PRO REALIZACI STÁTNÍ MULTI-KULTI DOKTRÍNY STRACHU.

   Tak mi napadá.Kdoví zda to to hnutí NE ZÁKLADNÁM tady vůbec čte.Ono není vidět,že by se zde v diskuzi někdo OD NICH vůbec objevil,kdo zná jejich mluvči a dokáže ji srdečně pozvat TADY MEZI NÁS??.

 3. Sasin napsal:

  Blboni ani šmejdi nevědí co znamená suverenita. Klaní se ústavnímu papíru a čekají na další prášky.

  • WIKINGER Petr napsal:

   TO JE O DŮVOD NAVÍC,POSLAT TY PŘIŽIVNÍKY,

   kteři se válejí v křeslech Parlamentu za naše podíly v rozpočtu odtud pryč

   ABY KONEČNĚ ODEŠLI NA PRCAK.TAM SE JICH URČITĚ ZEPTAJÍ.COPAK LEHKOŽIVKO UMÍTE A TEPRVE TAM SE ZJISTÍ,ŽE JSOU TO BUDIŽKNIČEMOVE..

   • Sasin napsal:

    No tak to zas né. Tyhle je potřeba vyvlastnit a jim nadekretovat reálný 1ha neprodejné půdy něgde vedle chemičky nebo JE ať frčí. Ohledně pracáků. Tak Hitler dekretoval do Německa gastarbeitry z okolních zemí dekretem, pod hrozbou zastřelením. Tihle šmejdi to s domácím národem zaonačili tak, že se jako poslušně hlásí dobrovolně aby nebyli odstřeleni jinými prostředky.

  • WIKINGER Petr napsal:

   TO JE FAKT HEZKÁ VÝČITKA Z MINULOSTI

   která opravit nejde,ale když začneme přemýšlet jak opravit nám vnucovanou už ted očividně vadnou budoucnost,

   TAK TO MŮŽE BÝT ONO A ŠÁTEČEK,KTERÝM POLIT.TŘIDĚ ŠMEJDŮ PĚKNĚ MŮŽEME ZAMÁVÁVAT PŘI CESTĚ DO NEBE ZAPOMNĚNÍ ,JAKO SE TO STALO ODS A TOP POSERPLÍNY A KRADOUSKA PRÝ HRÁČŮ S ATOMOVÝMI PUMAMI.

 4. Maroš napsal:

  Admin! - Totalita v akcii! - pána Žáčika /ktorý následne skolaboval/ zbalili údajne za to, že na Facebooku v roku 2015 zdieľal – kriticky, ako ironizovaný obraz fašistických metód USA – obrázok USA vlajky, v ktorej boli hviezdičky usporiadané do hákového kríža, a toto choré slovenské gestapo považuje za propagáciu fašizmu! – na posranie!
  Kotleba na tlačovke oznámil podanie trestného oznámenia na toto komando a iniciátorov – mimochodom – ktoré porušilo trestný poriadok tým, že do objektu vniklo pred 07,00, čím porušilo občianske práva dotknutej osoby. Kotleba vymenoval mená všetkých policajtov, ktorí sa akcie zúčastnili – aby si uvedomili, že nebudú anonymne šikanovať občanov. Bližšie Infovojna z 07.02.2017 – ďalej podľa odkazov
  Informačná vojna 07.02.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=jMTZonwvcl8
  Tlačová beseda ĽSNS - kompletný materiál
  http://www.infovojna.sk/article/video-tlacova-beseda-lsns-k-domovej-prehliadke-u-martina-zacika
  https://www.youtube.com/watch?v=wOKuBhh8VyI

  • WIKINGER Petr napsal:

   KDYŽ DOVOLITE PANE MAROŠ,

   zkusime ty vaše materiály prostudovat i v OSV.Děkuji.

   • Maroš napsal:

    Wajkinger - nech vám napovie sám samuraj a sionista Kalergi - muž, ktorý znenávidel bielu rasu. Dobré je preštudovať si
    Umenie vojny - Wikipédia
    Umenie vojny (čín. 孙子兵法, pchin-jin Sūn Zǐ bīng fǎ) je staroveká čínska vojenská rozprava, ktorú vytvoril Sun-c', vojenský generál, stratég a taktik.
    [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org/wiki/Umenie_vojny
    Kniha je v nakladateľstve gorila - nechcem sem vešať spústu linkov, takže pokračujem:
    1/ Téma Úsvit - prelúskať, profit T.O. - prevod xy.
    2/ Prvá geneaologická zmienka o mene - O - na Západe! je z roku 1775 - dajte do súvisu s rokom 1776 - IL - a to v tom čase Japonsko bolo prísne izolovanou krajinou! - treba nakopnúť pána googla - a zistíte, aký je to významný klan.
    3/ Nesmierne dôležité je uvedomenie si bušidó tradície - t. j., že deti sa od malička vedú k pokračovaniu rodového poslania - vrátane pokračovaniu v plánoch vedúcich klanov - porovnajte diela a témy K - a tovarišské diela a témy T.O.
    4/ Jeden pán tu raz dávno naznačil priame príbuzenské prepojenie klanu K a klanu O - toto ma naštartovalo - zdroj som síce nenašiel, ale určité spoločemské prepojenie s matkou K - pani M áno.
    5/ Madam Butterfly - je pozadie príbehu, ktoré vedie k európskej šľachte prepojenej na samurajský stav = korporátna monarchia EU.
    Treba prelúskať všetky možné varianty odkazov - ono to postupne vylezie. Stále platí, že hrady sa nedobíjajú delami, ale zradou, a tam, kde nie je slepá dôvera - nefunguje zrada. Arogancia T.O. je dedičná - vďaka za ňu!
    6/ Nájdite si a prelúskajte logo Úsvitu:
    GRAFICKÁ SYMBOLICKÁ VETA -zelenou cestou islámu - úsvit=východ slnka=jap - vykoná premostenie od červenej kabaly marxizmu, cez modrý Atlantik a žlté židovstvo - až
    k "svetlohnedému" cieľu.
    To, že to T.O. okrem "niečoho" s Úsvitom nevyšlo podľa plánu, je jedna vec - druhá je symbolické prezradenie zámeru. Až takú mám bujnú fantáziu...

    • Maroš napsal:

     Tu je niečo - ale server už nefunguje. Mitsuko Aoyama bola Kalergiho matka... Fumiko je tá pravdepodobná príbuzná...

     Learn and talk about Mitsuko Aoyama, Austrian people of ...
     Learn and talk about Mitsuko Aoyama , and check out Mitsuko Aoyama on Wikipedia, Youtube, Google News, Google Books, and Twitter on Digplanet. Digplanet ... 1940 出演 Cast 高峰三枝子 Mieko Takamine 三浦光子 Mitsuko Miura 岡村文子 Fumiko Okamura 森川まさみ. Nobuko ...
     [Prehľadávať doménu http://www.digplanet.com digplanet.com/wiki/Mitsuko_Aoyama

     • WIKINGER Petr napsal:

      PANE MAROŠI,DĚKUJEME TADY ZA SPOUSTY MATERIÁLU,

      který jsem předal dalšim aktivistům a spolupracovníkům k prostudování.

      MÁM DOJEM,ŽE NAŠE KOMENTÁŘE Z OSV SE NESOU VE VAŠEM DUCHU A POKUD BY JSTE JE CHTĚL JEŠTĚ DOPLNIT MÁM VÁM SDĚLIT,ŽE SE VÍTÁ KAŽDÁ DOPŘEDNÁ INICIATIVA..

      • Maroš napsal:

       Wajkinger - ešte tip - tu mi ten link neprešiel 3x - treba prelúskať cez googla aj jeho brata Osamu - objaví sa odkaz na jeho interwiev s Drtinovou - kde je zadefinovaný ako architekt imigračných centier - rieši urbanistickú integráciu multikulti do súčasných ČR aj SR miest. Treba mať na pamäti tých vyše 500 miliónov z Bruselu na plánovanú integráciu 6 tisíc slimov do ČR - a o to majú záujem aj developeri - architekt, ktorý dnes nepracuje pre nich - fakticky nezarába, lebo typizovaných domčekov je plná prdel. A japončícka tradícia udržiava pevnejšie rodinné a klanové zväzky, ako tá česká - já na bráchu - brácha na mně. týmto viac menej končím, som rád, že svitlo aspoň vám - odteraz je to vaša parketa.

       • WIKINGER Petr napsal:

        PANE MAROŠ,DĚKUJI ZA VÁŠ PŘISPĚVEK A PŘIPOMÍNÁM

        že časy,kdy to za nás občany vše NĚKDO řešil-na př komunistická strana, zmizely v nedohlednu A NEVRÁTÍ SE.
        Opakuji,že je nepsaným úkolem naši NÁRODNÍ inteligence vytvářet po pádu marxisticko-komunistického režimu vize,které si chtě nechtě bude muset osvojit na př nejen

        OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ,která zřejmě jako jediná má klíč a i MOŽNOST otevřit dveře do místnosti
        BEZ POLITICKÉ TŘIDY DNEŠNÍCH KŘIVÁCKÝCH KREATUR,KTERÁ SE ROZROSTLA V NECHUTNOU PLÍSEN

        a bude růst dále využivajíc ukradené moci,ziskané podvodnickými sliby ze kterých jak se stále více přesvědčujeme VŠICHNI zůstává jen

        ČISTÝ TERORISMUS VÝROBY ZÁKONŮ K UDRŽENÍ NEKALE ZÍSKANÉ MOCI.

        O způsobu jak dosáhnout odstranění polit.třidy přiživnických Šmejdů musi být veden dialog s návrhem konkrétního provedení, což ovšem vyžaduje i spolupráci na př s vedením tohoto webu a jak všichni vidí k tomu nedocházi a admin SE JAKSI ANGAŽOVAT NECHCE,NEBO SE BOJÍ Z NÁM NEZNÁMÝCH DŮVODŮ OZVAT a pouze a výlučně chce donekonečna dávat spousty článků k pobavení publika

        TO MÁ BÝT NA VĚKY VŠECHNO,PŘES DEKLAROVANOU ČINNOST V ZÁJMU OBČANŮ,KTEROU SI TENTO WEB NAPSAL DO TIRÁŽE. A tady je třeba,aby to účastníci diskuzí vedení tohoto webu stále a nepřetržitě připominali,anebo žádali odpověd proč web takové iniciativy naprosto ignoruje. .

      • Maroš napsal:

       Wajkinger - ešte mi nedá to s tým T.O. dotesať:
       1/ V zmysle pravidla - akcia, reakcia, riešenie - T.O.. vytvára povyk, trasie krovím, púta pozornosť - a O.O. potichu šľiape - "Walk like an Egyptian"/ nájdite si videolip tohto satanistického hitu na YT/ k cieľu K - k rase podobnej starým Egypťanom. Otázka - kto je dôležitejší - T.O., alebo O.O. - odpoveď - OBAJA! - PRETOŽE VYTVÁRAJÚ TANDEM ANTITÉZY A TÉZY. Prelúskať a sledovať treba oboch!
       Mám také tušenie, že T.O. sa derie na oko k moci, ako bývalý peruánsky prezident japonského pôvodu - a verejnosť má "povedomie", že prečo nie, môže to fungovať, prečo by nemohol byť japončík tiež českým prezidentom, že?
       "Alberto Kenya Fujimori Inomoto (* 28. júl 1938) je peruánsky politik japonského pôvodu, ktorý slúžil ako peruánsky prezident v rokoch 1990 až 2000. Je považovaný za veľmi kontroverznú osobnosť a hoci slávil úspechy v boji proti terorizmu (pozri Svetlý chodník, MRTA) a jeho reformy pomohli navrátiť makroekonomickú stabilitu krajiny, bol mu vyčítaný autoritársky spôsob vládnutia, korupcia a porušovanie ľudských práv, za ktoré si v súčasnosti odpykáva v Peru 25 ročný trest odňatia slobody." ???
       V tom Peru ide vždy "len" o nerasty - zlato, striebro, v Európe ide "len" o genetické a kutúrne preformátovanie obyvateľstva na nekritickú rasu svetlohnedej pleti so sníženým IQ = K plán.
       2/ Je nesmierne dôležité - bez toho to nerozkľúčujete! - vnímať symbolický jazyk, t. j. spôsob inotajového dorozumievania - títo ľudia to navyše - v rituálnom zmysle, považujú za zásadné, pretože bez rituálov nedokážu existovať. Takže "fikcia" -
       3/ O.O. = nula nula = zero zero. Nulové protiklady, stav pokoja, miestnosť, kde sa môžeš pokojne vysrať - a neskočí ti za krk "Tora, tora, tora!" - tiger, znamenie šelmy - ktorá útočí zo zálohy, lesť, moment prekvapenia, červeno-biele a červeno-žlté pruhy.
       Na čom lietali Japonci v 2WW? - na Mitsubishi A6M Zero.
       Odbočím - satanistická rocková skupina Led Zeppelin si dala názov po nadšenom súhlase použiť jej meno - po barónke von Zeppelin, a nahrala skladbu - Tora, tora! - teda - symbolická oslava šelmy - Satana!
       "Led Zeppelin začal cestovať v súkromnej tryskové lietadlo, je Boeing 720 (přezdíval hviezdna loď ), prenajal celé časti hotelov (vrátane Continental Hyatt domu v Los Angeles, známy hovorovo ako "Riot dom"), a stal sa predmetom často opakovaných príbehov zhýralosti."
       4/ Istý pán generál Y.O., ktorý zomrel v tom istom roku, v ktorom česká rodina O zhodou okolmostí odišla do Japonska - pohreb je významná záležitosť pre dodržanie rituálov, tak tento starý pán bol po roku 1945 obvinený z účasti na masakre v čínskom Nankingu v roku 1937, avšak bol zbavený obvinenia. To, že šéfoval najväčšiemu japonskému bordelu s desiatkami tisíc zotročených Číňaniek - "gejš" - teda reálne realizoval obchod s bielym mäsom - a sex je pre vystresovaného vojaka neodolateľnou drogou, akosi nebolo zahrnuté pod vojnový zločiny. Tieto dievčatá boli údajne rady, lebo mali aspoň čo jesť. /Museum pays tribute to Nanjing Massacre comfort women victims/ - "komfortné ženy"
       https://www.youtube.com/watch?v=f3qd8JfueLI
       5/ Po tom, čo prebehol japonský masaker v čínskom Nankingu, víťazi usporiadali masový bubnový ceremoniál "SUN ENERGIE" - ktorého hudobná a rytmická podoba /nie performancie/ je navlas podobná satanistickému otváraciemu ceremoniálu Gothardského tunela v roku 2016!!! NÁHODA?! Pozor na vec - japonský dokument je čiernobiely, takže z neho inak červená farba uniká pozornosti. Červená kabala = satanistická kabala.
       Tu je link na ten Nanking, na Gothard si nájdite cez"satanic ceremonial Gothard" YT.
       Rytmus je kľúčový, najme výdychy - "ha!" - "SUN ENERGIE"

       Nanjing! Nanjing! (City of Life and Death) - Japanese ceremony (HD)
       Disconnectyourself
       https://www.youtube.com/watch?v=IpwY42NsWqc

       6/ Ká zomrel v tom istom roku 1972 a v tom istom meste, pár mesiacov po tom, ako sa narodil T.O.
       Otázka - mohol tam prebehnúť nejaký zasväcovací "sudičkový" ceremoniál pri kolíske?
       Teda - sú české ilúzie o "The Sun" na mieste?
       Oči treba mať všade, lebo inak - "Tora, tora, tora!"

       http://teochiewkia.blogspot.sk/2011/12/nanking-massacre-comfort-woman.html
       https://www.quora.com/Why-did-Chiang-Kai-shek-protect-Yasuji-Okamura

 5. weissbach napsal:

  Okamura:
  "A máme tady další dezinformaci o SPD a Okamurovi, která se šíří internetem. Prý jsme hlasovali pro přijetí návrhu na možnost poskytnutí území naší republiky pro pobyt cizích armád, pro možnost použití naší armády i pro činnosti, které nejsou obranného charakteru atd. Nikdy jsme pro tento návrh nehlasovali a ani samozřejmě hlasovat nebudeme.
  1.2. se hlasovalo pouze o zařazení do programu schůze, aby se o tom mohlo veřejně diskutovat. A to chceme, abychom následně tento návrh ve veřejné diskusi ve Sněmovně mohli nahlas odmítnout s uvedením důvodů, aby to slyšela veřejnost. Aby tyto návrhy nemohl někdo pokoutně ani v budoucnu podsouvat.
  My ovšem všem děkujeme za to, že se nás na to ptáte a dáváte nám tak možnost vyvrátit dezinformace, kterých je o SPD čím dál tím víc. Bohužel v české politice zatím platí, že podle rostoucího počtu pomluv a lží poznáte, že začínáte mít reálnou šanci prosadit svůj program!"
  https://www.youtube.com/watch?v=wI2iSFGmFi8

  • lukaš napsal:

   Pane weissbach.
   Naprosto souhlasím.
   Také se tomu říkalo,umět číst mezi řádky.Jenže tito dezinformátoři mají k dispozici všechny veřejná média a ještě mají snahu,zavřít soukromé informační kanály.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PŘI VŠI SLUŠNOSTI, MÁME PANA OKAMURU RÁDI

   ovšem co by občany mělo mrzet je,že si hraje na individualistu,nechce širokou podporu občanů a máme podezření,že mu kdosi musel nařidit

   ABY NA SVÉM WEBU ZABLOKOVAL DISKUZNÍ RUBRIKY POD SVÝMI ČLÁNKY. TÍM NEZÍSKAL MASY VOLIČŮ A JEHO WEB NEVYPADAL TAK NÁRODNĚ JAKO JE ZDEJŠI NWOO.

   Všechy pomluvy by zmizely,kdyby to udělal a rubriky diskuze ODBLOKOVAL-otevřel.Pak by nemusel v Prlamentu dělat páté kolo u vozu jak to vidíte na tomto videu A DĚLAT TIMTO ZE SEBE MUČEDNÍKA,KTERÝ PŘECE ZA NIC NEMŮŽE,BO JSOU TO ONI,kteři ho odkopávají jako posledního psa.

   http://www.quintus-sertorius.net/news/premier-odmita-referendum/

   • WIKINGER Petr napsal:

    POKUD BY MI NEBYLO ROZUMĚT CO JE TŘEBA

    Tak ZNOVU.Žádá se otevření přimého dialogu s vedením SPD a to na jejich STRANICKÉM WEBU,který je placený i námi z podílů rozpočtu,aby vznikla přimá linka odpovědnosti vedeni SPD a NA TO NAVAZUJÍCÍ podpory voličů, včetně na př. návrhu úpravy jen částečně vhodného PROGRAMU STRANY SPD,který je skutečně jen sbitý na koleně a tedy naprosto nedostačující.

    JAKÉKOLI PROPAGAČNÍ MATERIÁLY TYPU PROMLUVÍM NA VÁS Z YOUR TUBE A VY MĚ BUDETE POSLOUCHAT OBDIVOVAT A TLESKAT, JE K NIČEMU A NEPŘINÁŠI PLUSY.DIALOG VYPADÁ JINAK.

   • WIKINGER Petr napsal:

    KDYŽ PAN OKAMURA NENÍ SCHOPEN OTEVŘIT PŘIMÝ DIALOG s voliči NA SVÉM STRANICKÉM WEBU

    tak jak chce dosáhnout více než dělat v Parlamentu ze sebe šaška pro vládnoucí polit.třidu Šmejdů.

    NENÍ LI TEDY SCHOPEN INVESTOVAT DO ÚPRAVY SVÉHO WEBU,NEBO SE CHCE VYMLOUVAT,PROČ TO NEJDE

    TAK MÁ MOŽNOST SE OBJEVIT TADY MEZI NÁMI,KDE MÁ SVÝCH OBDIVOVATELŮ DOST A BUDEMU MU TU TLESKAT A TLESKAT.

    .a dokonce mu můžeme pomoci vytvořit možná s budoucím Hnutím tři hvězd zářicí hvězdnou koalici nebo taky ne.

    • Maroš napsal:

     Wájkinger - je to potenciálny zradca - on však nezradí svojich japončíckych kalergiovcov. Keď niekto odmieta komunikáciu, je to prejav arogancie - a som presvedčený, že Čechov, ktorí mu veria, už považuje za idiotov, ktorí si to, čo vzíde z jeho plánu - zaslúžia. Vojnová lesť je pre neho rovnako normálna, ako pre muslima, ktorý sa ti chce votrieť, aby ťa ľahšie podrezal, ako bača dôverčivú ovcu.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PANE MAROŠ PROZRADIM VÁM TAJEMSTVÍ,

      náš aktivista s ním mluvil přimo a přinesl stejný názor jako vy.Prozatím se tu děláme,že tomu aktivistovi "JAKO" nevěřime a pokoušime se tlačit káru SPD dále,ačkoli tomu dáváme málo naděje.

      MUSÍM SE USMÍVAT,JAK BYSTRÝ JSTE ANALYTIK.NU COŽ PRACUJEME SE VŠEMI.OSV TOTIŽ NENÍ JEPIČI STRANA,KTERÁ POSLOUŽI JAKO TOALETNÍ PAPÍR,ALE JE TO NESMRTELNÝ ÚTVAR,KTERÝ UŽ ZVÍTĚZIL VE TŘECH VOLBÁCH..

 6. Je opakovaně historicky známo,
  že pokud se po listopadovém převratu 1989,
  kdy pod jakoukoliv výzvou
  zjevila podobná jelita (viz fotečka) zastupující svoje dávno profláknuté stranické mafie,
  nikdy z toho pro naši slovanskou zemičku nic dobrého nevzešlo !!!
  Já, když tam jen vidím to ODSesácký parlamentní sípadlo a sekernici Negrovou,
  tak už rychle pospíchám k lékárničce pro ibalgin, paralen a pak rychle do sprchy, abych se zase z té její opičí tlamy neosypal (y) !!!

  • Apropóóóó,
   víte někdo, kterej čurák šoustá tu černochovou píču,
   že těma "spermatama" má až tak moc prolezlý mozek, srdce, duši a celý tělo ???

   • WIKINGER Petr napsal:

    PANE VACULÍK JAKÉKOLI NADÁVÁNI ZPŮSOBÍ NEZMĚRNOU RADOST ŠMEJDŮM.JE TO PODLE NICH DŮKAZ BEZMOCNOSTI

    kterému se SMĚJÍ.Ten smích by je však přešel,kdyby ti,kteři nadávají začali NA MÍSTO NADÁVEK psát jako když máslo ukrajuje na př.toto.

    VÍTÁM MYŠLENKU ZALOŽIT OBČANSKÉ HNUTÍ TŘI HVĚZD,KTERÉ SI DALO CÍLE A.B.

    Zejména se mi líbí cil B.JAK SE ZBAVIT CELÉ POLIT.TŘÍDA ŠMEJDŮ.

    Každý si musí být vědom,že vydíráni OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ začne končit poté,když požádáme na př. admina,aby nám tu napsal KOLIK BY CHTĚL penízků ZA PROJEKT TŘI VIRTUÁLNÍCH KANCELÁŘI NOVÉHO HNUTÍ TŘI HVĚZD,které by umístil možná i na tomto webu a klik a bylo by hotovo.

    OSV má jak víte miliony členů, nebot jste jimi sami.Navrhuji,aby jsme se mu na jeho cenu snad i složili.

    TYTO TŘI virtuální KANCELÁŘE BY BYLY VÝSTAVNÍM ŠTÍTEM TOHOTO JAK SE ZDÁ NÁRODNÍHO WEBU A BYLY BY ZDE K DISPOZICI k všelidové diskuzi a dialogu.

    Jsou připravovány už ted pro ně PROGRAMY,které tyto kanceláře mohou začit uveřejnovat a najdou li se polit.strany,které si je osvojí,nemáme nic proti tomu.

    KLIDNĚ BY JE MOHLY I UKRÁST.Když by to nechápaly vo co de, tak nám občanům nezbude nic jiného

    NEŽ,ABY JSME SE TAK ZORGANIZOVALI s cilem JE SAMI USKUTEČNILI A TO BEZ NICH.

    No představte si,kdyby se jedna z plánovaných hvězd jmenovala třeba VOLIČI ZA VOLIČE a měla jako Program DESATERO VOLIČE ke kterému by se Šmejdi,ve vlastnim zájmu, začali urychleně modlit,nebot by jim hrozil osud ODS a TOP poserplínů a kradousků,kteři už vysílají ze svých hrobů a byli použiti jako toaletní papír a dnes leži v mušli.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE VACULIK NEJEN NAPOLO CHCIPLOU ODS, ALE CELOU POLIT.TŘIDU JE TŘEBA DOSTAT TAM KAM PATŘI-DO PEKLA

   které nám oni jednotně připravují tím,že po porážce marxismu komunismu a zmizení třídy dělniků a rolníků tato menšina začala hledat ke své posile spojence pod rouškou prosazování prý lidských práv menšin mezi homosexuály,lesbami,fašisty.Dala si za cil rozbít rodinu,která je základem státu a s ní i celý stát vyráběním chaosu. K tomu se soustředují na domáhání prý chybějících práv žen tak,aby se rozvolnily svazky mezi muži a ženami a prý práv muslimanů,které NIKDY nepůjde integrovat což i oni sami odmítají a chtějí NAŠE PŘIZPŮSOBENÍ JIM a kdovi s čim ještě ti političtí Šmejdi přijdou.

   V důsledku toho,že tato třída polit.Šmejdů očividně začiná dnes prosazovat korporátní fašismus oligarchické tyranie,který se poučil u gangsterů a vyrábí plnou parou vadné zákony ,aby tak byli v stavu zabezpečit vyšši výpalné než obyčejný mafioso a aby navíc nikdo z těch rabijátů neskonči v base.

   VIDÍME,ŽE DO ROLE RAKETÝRŮ A VYDĚRAČŮ POVOLALI NIČEHO SE NEŠTÍCÍC i ZBYTKY SAMOPALNÍKŮ IS,KTEŘI ZAČINAJÍ ROZSÉVAT HRŮZU ZABÍJENÍ,STRACHU S NEPŘIČETNÝM TERORIZOVÁNÍM VĚTŠINY.

   To nás musí už dnes opravnovat k uvažování,jak CELOU TU TŘÍDU ŠPÍNY spláchnout do kanálu kam bezesporu patři.

   To jsou aktivity nadnárodního kapitálu,který ve snaze oslabit národy a jejich státy podniká bezohledné a brutální kroky,kdy se většinová etnika mají trpně podřidit všem menšinovým a asociálním deviantům tak,

   ABY SE STÁTY DOSTALY DO FATÁLNÍHO OHROŽENÍ NEBOT KŘESTANSKÉ A EVROPSKÉ HODNOTY MAJÍ BÝT TOUTO ŠPÍNOU ZNIČENY A PŘITOM JEŠTĚ VYŽADUJÍ,ABYCHOM TUTO ŠPÍMU DOSLOVA MĚLI POVINNOST MILOVAT.

 7. proud napsal:

  Jeste jsem to necetl,ale zaujal me hned nadpis,je spatnej,bohuzel.Kdyby slo alespon o to "zachovani" ty suverenity,bylo by lip.Nevim jestli je to pojmenovany zamerne spatne z dobryho,nebo spatnyho duvodu,ale lez je lez,nase suverenita je uz dost dlouho pouhou iluzi,historii :-(.Ale jeste neni pozde vzit si ji zpatky!!!

  • proud napsal:

   Narod kterej si sam nevladne nemuze ani snit o nejaky suverenite!!!

  • WIKINGER Petr napsal:

   JAK SE ZDÁ PANE PROUDE VAŠE KRITICKE MYŠLENÍ

   pracuje jako obvykle na plné obrátky.Domnívám se,že když na něco přijdete-viz ta suverenita-dovolím si vás poprosit,aby jste zkusil hned napsat VAŠ NÁVRH ZMĚNY ČI VAŠI VARIANTU.

   ONO TOTIŽ ZAČINÁ BÝT JASNÉ,ŽE NÁRODNÍ STÁTY MAJÍ BÝT ZNIČENY A NASTOUPIT MÁ ČTVRTÁ ŘIŠE S PŘIKAZY Z BERLÍNA A TO NA ZÁKLADĚ PRÝ BRZY JEDNOTNÉ EU ÚSTAVY,KTERÁ BYLA VYHOZENA OBČANY EU DVEŘMI A VRACÍ SE OKNEM.

 8. WIKINGER Petr napsal:

  ROZBÍJENÍ DEMOKRACIE STRANOU ČSSD A JEJÍM MINISTERSTVEM podporovaným Rabišovou ANO,BUDE mi LÍP a Antkristy z KDU

  které se podílejí bez sebe radostí na připravě fašitické korporátní oligarchické tyranie, POKRAČUJE ZŘIZENÍM OBDOBY GEHEIME STAATSPOLIZEI z doby vlády pana Hitlera, prý na doporučení ČTVRTÉ ŘIŠE vedené multi kulti státní doktrinou podpory ISLAMSKÉHO STÁTU a la MAKRELA.To je možné jen proto,že V ČR není videt žádný odpor a dokonce i tento článek zajde brzy za obzor ,bez odpovědi na aktivitu OBČANŮ VOLIČŮ, kdy admin hraje nevšimáka a k návrhům MLČI.

  NU COŽ KLIDNĚ A LHOSTEJNĚ SI MŮŽETE VŠICHNI PŘEČIST JAK SE BUDUJE FAŠISMUS ZA POMOCÍ GEHEIME STAATSPOLIZEI A LA TSCESKO.

  http://www.quintus-sertorius.net/news/drive-tvrdili-ze-cenzuruji-dezinformacni-propagandu-kdezto-nyni-se-rozsirili-jiz-i-na-pripravu-voleb/ pod timto heslem

  ČINNOST SKUPINY JE VEDENA V UTAJIOVANÉM REŽIMU.SKUPINA NEBUDE POSKYTOVAT ŽÁDNÉ INFORMACE O SVÉ ČINNOSTI VEŘEJNOSTI.

 9. Maroš napsal:

  Wáj - k tejto mojej poznámke
  Maroš napsal:
  10.2.2017 (22.03)

  Wáj – toť „rovnaký“ dôvod, prečo sudeto-nemeckí socialisti volili Hitlera…

  ... dodatok - treba si uvedomiť mechanizmus tzv. internacionál - t. j., že v EU tá socialistická smeruje priamo k neomarxizmu. Jej hlava - chazar Shulz má vystriedať Merklicu. Takže teba hlasovať za českých socialistov kurva, aby ich bolo v EU v socialistickej internacionále čo najviac kurva! Nemeckí socialisti hlasovali za Hitlerov naci-socializmus - "aby z toho bol socializmus", a bolo z toho naci - a obsadenie b und M a toto nás čaká z EU - korporátny NEMECKÝ socialistický neomarxistický fašizmus. Fierlingerovi židovskí sociálni demokrati po vojne tiež spontánne konvertovali rovno na komunistov kurva - takže do toho - socialisti - vždy sa správne vrhnete na stranu víťaza, lebo socializmus je pre vás len vaše zaklínadlo!

  • Maroš napsal:

   poznámka - u nás sú to ficovci, aj keď im to naci už internacionála vytkla - neslaní, nemastní - pridajú sa ku tomu, kto im zabezpečí moc z vonku - odhadujem k Schulzovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!