Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 31.01.2017

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Vražda ruského velvyslance Karlova v Turecku – komu prospěla a kdo za ní mohl stát, pád letadla TU154 s Alexandrovci a proč není zatím možné sdělit podrobnosti, návštěva Joe Bidena v Kyjevě, hloupost většiny ruských novinářů, jak ruská média škodí Vladimírovi Putnovi tím, že budují kult osobnosti, bezvýsledná jednání v Astaně o Sýrii, důvody odstoupení velmistra Maltézského řádu ve Vatikánu, proč je studium KSB vhodné k prohloubení lidskosti, proč není možné skládat zkoušky z KSB
22 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 31.01.2017

 1. Maroš napsal:

  No konečne späť!

  • lukaš napsal:

   Maroš.
   Také ho rád poslouchám,má co říci člověku,ale v té uspěchanosti se málokdo zamyslí,právě nad krátkou dobou,co nám byl dán život.

 2. vera vasa napsal:

  Vyborne, pane Pjakine!!!

 3. František Kroupa napsal:

  Díky a hodně štěstí pane Pjakine.

 4. Maroš napsal:

  Tu je tá zbraň, ktorou ho dostali – Šmeľ – RPO-A
  https://www.youtube.com/watch?v=MOlpcXIvofA
  A vytešený Ukrajinec – „bol to darček na narodeniny“
  https://www.youtube.com/watch?v=_AOLU72Azt8
  Po páchateľoch pátrajú – bol to rýchly útok z auta, našli ho zhorené.

  • lukaš napsal:

   Každopádně mají Ukrajinci na Doněcku zpravodaje,jen je odhalit.
   Ukrajinci se snaží,decimovat bojového ducha opolčenců,vraždami jejich velitelů.Také je možné,že jim v tom pomáhá CIA,na způsob vedení atentátů pomocí bezpilotních letadel,že je pohyb těchto osob,kontrolován a sledován ve dne v noci.

 5. Maroš napsal:

  Ten objekt, v ktorom ho dostali, je veľký, takže presný priestor museli mať zistený. Slabinou bola verejná prístupnosť a ľahký únik. Ak by bol v uzavretom priestore – tak tam pošlú niečo ťažšie.

 6. proud napsal:

  Co resite,kdyz nekoho zabit chci,myslim jednotlivce,mensi skupinu………tak to taky udelam,jestlize na to mam dost prostredku a arzenalu s minimem casu kterej na to potrebuju.Kdyz se bije mezi sebou jeden narod mluvici jednou reci,je to jeste mnohem snazsi,bohuzel.Je tolik ruznejch moznosti,nepreberne.Leda by dotycnej zil ve strezenym bunkru.To je ten problem cistyho zla,ze si dovoli vsechno,kazdou zakernost,zatim co nam vtlouka do hlav jak je to spatny a nemoralni.Kdyby Donecky uplatnili stejnej princip na Kyjevsky svine,uz by to vypadalo zase jinak………jene holt ta moralka,co nema ve valce misto……..Vim ze je to zvraceny,ale sami vidime jak to vypada.

  • proud napsal:

   Nakonec valka sama jako takova je jenom zvracenost!

   • proud napsal:

    Proto tvrdim ze v obranny valce je potreba postavit(docasne!!!) zlu jeste horsi zlo a horsi zvracenost,vyberove,samozrejme.“Nikoho nesetrete,nikoho nezivte!“

    • proud napsal:

     Zavahas a schytas to sam,nasledky jsou fatalni!

     • Justass napsal:

      proud, proud, proud…. na stále stejné téma. Chlapíku trénuj a trénuj, abys udržel myšlenku a nemusel tak jednoduchou věc psát natřikrát a často i na vícekrát. Chce to fakt cvičit, jinak to tady svým nikem zapleveluješ. Nebo chceš se snad takto zviditelňovat v soutěži o nejčastěji diskutujícího?
      Nic ve zlém – chlapíku.

  • Maroš napsal:

   Proude – to je podstatou biblického projektu – odpúšťanie. Rusi preto v roku 1016 nevyhladili Chazarov – a tu máš výsledok – rozptyl zla po celom svete.

 7. Jozef Glinsky napsal:

  Hla,ako sa znemoznuje sorosovska mienkotvorna elita na europskom polostrove,Spiegel

  http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/podla-spiegla-je-nemecko-na-hranici-vojny-s-usa/17774/

  • Maroš napsal:

   Ten špígel – to je teraz namiesto buňky merklicinho trockistického červeného chodníka – profi anarchisti.

 8. Maroš napsal:

  Aby sme sa rozumeli:
  1/ Existujú príbehy muslimského vtipálka – Hodžu Nasredína
  a
  2/ existujú príbehy nemeckého vtipálka – Tilla EulenSpiegela.
  Všetky príbehy a bonmoty a vydrbávanie – sú naprosto totožné!!!
  Až na to, že Nasredin určite pôsobil v 13. storočí, avšak o Eulenspiegelovi nie je vôbec isté, že vôbec v 16 storočí žil,
  takže je to príklad prvého multikulti obohatenia chladného Nemca o srdečný humor muslima! Úžasný plagiát na objednávku – ako dostať do gebule Nemecky hovoriacim spôsob uvažovania z inej kultúry už v 19. storočí – ešte pred vpádom Osmanov kurva! Náhoda? Masírovanie tých vrstiev, ktoré mali na to, aby boli sčítané! Mainstream z dielne Gutenbega. Dôkaz – treba si prečítať obe verzie – obe vyšli v Československu ako literatúra pre mládež. Keďže prvého som čítal Nasredina, neskôr Eulenspiegela – zobrazeného so šašovskou čiapočkou, som prečítal už znechutený.
  A o tom je aj celý marxistický Der Spiegel! Lebo ONI robia všetko – zrkadlovo prevrátené!!!

  http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=auto&tl=sk&u=https%3A%2F%2Fde.wikipedia.org%2Fwiki%2FTill_Eulenspiegel

  http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=auto&tl=sk&u=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FNasreddin

  • Maroš napsal:

   oprava – už v 16. storočí – ak počítame rytiny z 1515, a napríklad bitka s Turkami pri Moháči bola v roku 1526 – a Maďarov tam Turci v presile zdecimovali, pretože „Nemci“ akosi – nedorazili.

 9. jan Tak napsal:

  Dnes hovořil o bohu a cestě člověka jako vždy to řekl svým spůsobem Vědomí a hmota které koexistují na této ůrovni společně se vzajemně podporují Pokud se lidskemu tělu nedostává vědomí tak chřadne a brzo umírá / Viz mentalně retardovaní cca 40 let / Vědomí bez těla je pouhá informace bez možnosti cokoli změnit /zřejmě spiritistické zažitky / Pokud chcete cokoli změnit bez těla a kultivovaného vědomí to asi nepůjde Takže místo do mekače nebo cinemy asi zamířim ke zdroji informací

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!