Fritz Springmeier: Traumatizující/masové ovlivňování mysli Illumináty, MK-Ultra, NWO agenda

speingmaier

Fritz Springmeier: 91 minutové video z konference From Illusion To Reality (Z iluze do reality) v Praze, 9. října 2016, ve Velkém sále Lucerny, simultánní překlad do češtiny. Fritz Springmeier je americký publicista, který se dlouhodobě zabývá hledáním a publikováním informací o tajných projektech americké vlády, obzvláště takových, které jsou zaměřené na ovládání mysli.

Originál v angličtině je na YouTube kanálu „From Illusion To Reality„, všechny tři YouTube kanály v angličtině, švédštině a češtině jsou lehko dostupné na: http://fromillusiontoreality.com/ kliknutím na čtvereček v příslušné řeči.
3 Komentářů k Fritz Springmeier: Traumatizující/masové ovlivňování mysli Illumináty, MK-Ultra, NWO agenda

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Se vším, co je uvedeno v přednášce, nelze souhlasit. Podobnou problematikou se zabývá článek: Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa – http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

 2. Paul Durham napsal:

  pán si spletl zemi s tím posledním slajdem :-)

 3. Maroš napsal:

  OK admin – Fritz spomenul auto-konštruktéra Tuckera. Film dávali u nás v telke v 90-tych rokoch. Geniálny chlapík – keď mu dali zaracha na osobné autá – skonštruoval vojenské obrnené vozidlo, na tú dobu rýchle ako Porche – s ktorým predbiehal policajné autá a robil si z nich prdel. Debilní vojaci ho s tým poslali do riti – ešte pred 2WW – potom vymysleli Jeep! – General Motors. Dnes – pre jednotky rýchleho nasadenia našich armád tí kokoti vymysleli – náš Aligátor – ktorý nestíha ani na to pôvodné Tuckerovo auto! Tu je film v origináli – niekto možno vyhrabe dabovanú verziu – dialógy sú dôležité – tie intrigy.
  Tucker The Man and His Dream (1988) Full Movie
  https://www.youtube.com/watch?v=0AZurYiDFcU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!