Fritz Springmeier: Okultní numerologie/symboly, kódy pro ovlivňování mysli, rituální dny Illuminátů

fritzspringmaier2

Fritz Springmeier: 68 minutové video z konference From Illusion To Reality (Z iluze do reality) v Praze, 9. října 2016, ve Velkém sále Lucerny, simultánní překlad do češtiny. Fritz Springmeier je americký publicista, který se dlouhodobě zabývá hledáním a publikováním informací o tajných projektech americké vlády, obzvláště takových, které jsou zaměřené na ovládání mysli.

Originál v angličtině je na YouTube kanálu „From Illusion To Reality„, všechny tři YouTube kanály v angličtině, švédštině a češtině jsou lehko dostupné na: http://fromillusiontoreality.com/ kliknutím na čtvereček v příslušné řeči.
22 Komentářů k Fritz Springmeier: Okultní numerologie/symboly, kódy pro ovlivňování mysli, rituální dny Illuminátů

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Podobnou problematikou jako uvedená přednáška se zabývá článek: Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa – http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

 2. Maroš napsal:

  Toto funguje a treba sa to naučiť ako všetko iné – či chceme, či nie – je to súčasť „kultúrneho dedičstva“ – pravidlo – nauč sa ovládať jazyk nepriateľa!

  • Maroš napsal:

   ADMIN – DIKI ZA TENTO DOKUMENT, ALE KĽÚČOVÝ OD FRITZA JE PODĽA MŇA TENTO, lebo – ŘÁD HLEDÁNÍ!!! – video čas 56:45 – AKTUÁLNE!!!
   - metodika implementácie ICH plánov.
   Fritz Springmeier: Traumatizující/masové ovlivňování mysli Illumináty, MK-Ultra, NWO agenda.
   https://www.youtube.com/watch?v=PQVJSkPGur0

 3. AlA napsal:

  To je jeden z nejhorších výkladů okultní symbolologie, co jsem zatím viděl a slyšel. Ten chlap je šarlatán!

 4. BA napsal:

  Ten pán rozumí problému jen málo. Jeho přednáška jde po povrchu. Kdyby byl křesťanem, tak o těchto věcech nebude přednášet VŮBEC, protože je to nebezpečné – i pro něj!!! Podstatou okultních operací a okultismu vůbec je to, že síly Zla, jejichž nadřazenost člověk v magické operaci automaticky uzná, sice něco pro člověka vykonají, ale každým tímto aktem ztrácí člověk kousek své svobody. Člověk je těmito silami pak neustále ponoukán k dalším operacím, které ho následně připraví o další kousek svobody a nakonec je takový člověk pouhou hříčkou v „rukách“ nehmotných sil, které člověka totálně zotročí. Pohled na takového člověka je strašný – jde doslova o biorobota.

  V protikladu s otroctvím je svoboda, kterou dává jen Kristus:
  2Kor. 3:17 „Duch je tím Pánem, kde je duch Páně, tam je svoboda.“

  Pro základní informaci:
  http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5669
  BA

 5. Maroš napsal:

  BA – „srandovné“ na tom je, že celá prezentácia – lebo o jeho knihy ide – nie o prednášanie témy, sa odohráva v LUCERNE! – v Satanovom lampáši!
  Veci podáva kaleidoskopicky – nie ako príbeh a ucelený obraz – teda inak správne by mal mozaikovite. Na YT sú zavesené len 3 z piatich prezentácií, takže to, čo sem dal admin, nech vás nepletie – ucelené by to podľa mňa bolo až so všetkými piatimi – tiež ma nadvihovalo, ale v inej časti to ozrejmil, takže tiež som pôvodne myslel, že bude odrbávať napríklad s dianetikou, ale potom varuje, že pozor na implantáciu programu práve hypnózou – scientológovia ponúkajú práve audity a hypnózu. Z tohto jediného dokumentu – 1/5 prednášky, by som mu krivdil aj ja – a stále chýbajú mi tie dva z 5. asi ako tie evanjeliá v biblii, že?

  Na okraj – spomenul dve G pri kružidle a trojuholníku, a naznačil, že
  Gnóza, potom God = ale Satan – to nepovedal, a naznačil pohlavné orgány, takže doplním Pentu za neho:
  1 Geos = Zem, 2 Geometria = pravidlo vzťahov, 3 Gnóza = poznanie, 4 God = boh Satan, 5 BOD G = extáza, kundalíny, splynutie. VšETKO SUMA SUMÁRUM – kult Hada, kult Zeme.

 6. Masrtin napsal:

  Ten překlad je taky hroznej – „Svobodní zednáři si to přinesli od Zednářů “ – a další kopec nejasností

 7. Masrtin napsal:

  Není to Jerry Springer ?

 8. Masrtin napsal:

  Ano, jsme těmito symboly obklopeni, ale jsem toho názoru, že jim nemáme věnovat pozornost a nebudou nad námi mít sílu. Nedávejme jim žádnej kredit.. vždyť je to směšné, ti Ilumináti jsou trapní až do pekla, neberme je vážně, chudáky.. Nemají nad námi žádnou moc, obklopme se pozitivními symboly a postoji a nebudou mít nad námi žádnou moc. Vytvořme si ochranu, žijme svůj život bez těch pekelných příšer..

 9. petr napsal:

  V téhle souvislosti jsem kdysi přemýšlel jestli to je taky nějaká iluminátská škodolibost nebo náhoda že současnou devastaci našeho státu způsobili dva Václavové, když svatý Václav je přitom patron naší země.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!