Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

antivolby_16-00Systém exekucí, jenž ve světě nemá obdoby, chybějící potravinové normy, díky kterým jíme odpad, za který by třeba v Německu výrobce takového svinstva šel rovnou do kriminálu, legálně provozovaná lichva, nízká nemocenská, kvůli které většina lidí přechází nemoci a ničí si zdraví…

Většina lidí vůbec netuší, že to co se děje v České republice, není v ostatních evropských zemích vůbec možné. Politici v sousedních zemích se totiž aspoň trošku snaží dělat něco pro lidi a upřednostňovat svou zem. Naši čeští političtí povaleči a zrádci vlastního národa na nás však úplně kašlou!

V Evropě existuje několik exekučních systémů, třeba německý, nebo švýcarský, ale ani v jednom nepřesáhne celková částka dluhu i se všemi úroky ani vzdáleně 100% z původního dlužné částky. Pouze u nás naši politici dovolí, aby exekutorská mafie dluh úplně klidně zdvacetinásobila, takže z tisícovky máte hned dvacet tisíc a ze sto tisíc milion, nebo dva a najednou přijdete díky jednomu klopýtnutí, nebo těžké nemoci klidně o všechno, včetně střechy nad hlavou! Neřešme však exekutory, ale politiky, kteří tvoří zákony, které něco takového dovolí!

Od rozpadu Československa chybí pořádné potravinové normy a tak nám výrobci z celé Evropy do naší země posílají odpad, který by v jejich vlastní zemi nežralo ani prase! Cpeme se tak jídlem plným éček a jiných jedů, párky obsahujícími 15% masa, mlékem, které když svaříte, tak místo chutného smetanového škraloupu vytvoří na povrchu tenoučkou tuhou placku chutnající jako umělá hmota a ládujeme se geneticky upraveným ovocem, které je krásné na pohled, ale obsahuje jen minimum vitamínů a minerálů proti tomu, co před genetickou manipulací. Neviňme však pěstitele a distributory, ale politiky, jenž tvoří zákony, které jim to dovolí!

Systém bankovních a nebankovních půjček v naší zemi není ničím jiným, než legálně provozovanou lichvou a pastí. Půjčky jsou řetězy, kterými svážou Vaší svobodu do kozelce a donutí Vás dělat často neplacené přesčasy ve špatně placených pracích a nechat se buzerovat od kravaťáků, co neumí zatlouct ani hřebík a ztratí se i v parku, natož pak v lese. Když pak náhodou onemocníte, bojíte se zůstat doma a uzdravit se, protože Vás buď vyhodí z práce, nebo Vám nezaplatí první tři dny nemoci a potom dostanete almužnu, která ještě k tomu dorazí na Váš účet klidně až za několik měsíců. Neviňme však podnikatele a managery, ale politiky, kteří tvoří takové zákony, že se k Vám kravaťáci mohou chovat jako ke kusu hadru!

Od roku 1992, ve kterém vznikla samostatná Česká republika, se většinou v parlamentu válí ti samí lidé a jejich rodinní příslušníci. Za tu dobu nikdo z nich neudělal vůbec nic proto, aby se občanům naší země pomohl zbavit výše zmiňovaných problémů a skupin žijících na úkor slušné pracující většiny! Je tedy na čase poslat naše politiky tam, kam patří… NA SMETIŠTĚ DĚJIN! Volte pouze strany nabízející závazná občanská referenda a přímou demokracii, což v překladu znamená, že nabízejí dát moc přímo do rukou lidu!
95 Komentářů k Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

 1. jop napsal:

  článok zavádza

  kálať znamená aktívny prístup, míňanie energie, snahu aby si správne trafil.

  Oni o nás iba nemajú záujem, lebo sme pre nich nezaujímavé bezbranné stádo oviec

  • proud napsal:

   Otazkou je jestli s tim uz jdou do politiky,nebo jestli jim je „pak vysvetleno“……….

   • houbeer napsal:

    Znam osobně Lišku,tiho ze sz.nez sel do politiky,resp.kdyz tam sel,delali jsme mu nejaky koncerty s kapelou na podporu,myslim,ze nelhal-nám-na ocich mu byl videt opravdovy zajem,tak to v brne vyhral a hle,na nas undergroundove lidi razem nemel čas,pak jakoby zapomnel a pak zacal jit s hajzlama v jednom zastupu a hazet klacky pod nohy…

    • proud napsal:

     Ano,presne tohle jsem mel na mysli:-)

    • proud napsal:

     Ted je otazkou jestli k tomu dosel sam,kdyz to predtim myslel dobre,nebo jestli mu s tim „nekdo pomohl“ a kdo a jak………..

     • proud napsal:

      Domnivam se totiz ze tak to je temer se vsema.Je to podobny jako ve skole,vetsina je v pohode,ale na jedny strane vynika par sprtu,na druhy zas par obrgrazlu………..v politice to ale je organizovany a cilevedome vybirany a vytvareny……

     • houbeer napsal:

      Rek bych,ze mu bylo dopomozeno pochopit,jak se to ma s ekologii a ze lidem se rozhodne pomahat nebude.je to muj nazor,ale bylo nas u toho vic.a nekteri nebyli mladi naivni jako ja.a jak je pak odspraskli-konkrétně agenturu Inform-byly pro elitu nebezpečí…

     • Sasin napsal:

      Šmejdi nemyslí, Jsou jen napojení na šmejdskou energii pletenou satanistickou slinou harpagondechajcké babičky.. Má ráda všechny šmejdy i šmejdíky. Za uzákoněný podnájem lidu ve vlastní zemi šmejdům věnuje cukrbliky a malé šmejdíky, co vybírají činži od sousedů se u ní taky nějaké to vlídné slovo a odměna najde . Tak se to má s těmi zásluhami stále tak nějak stejně..

    • WIKINGER Petr napsal:

     PANE HOUBEERE LIŠKA S VADNOU POLITIKOU ZELENÝCH

     nám z paty trn nevytrhne.Je to stejná dubová hlava jako ostatní,jak se naši aktivisté osobně přesvědčili a ta může zaujmout své místo ve ŠROTU i se svou mizernou zelenou politikou.

 2. eva napsal:

  Bohužel, když se podíváme na výsledky „výzkumu“ veřejného mínění, tak ovčané mají slabost pro stále stejné grázly. Nejde o procenta, ale o stále se opakující partičky, které na objednávku svých loutkovodičů dělají v parlamentu pod sebe za naše daně. Že by pomohlo zvolit Okamuru? Ale nesměl by si to zas nechat ukrást!!

  • proud napsal:

   Urcite by pomohlo pomoct ovcanum aby z nich byli obcani,pak by se z nich rekrutovali poctivy politici,z ovcanu se nic dobryho rekrutovat ani z principu nemuze………..

   • Sasin napsal:

    Občan je Proude člověk přivázaný k DemonsGrácii. To je synonymum systému, gdy lidi pod trestem bičování vynášeli nočníky šmejdům gdyž voni o nich hlasovali. A hlasovali o nich stejně. Buď je prodávali do otroctví, nebo si je kupovali na posluhu, vynášení nočníků nebo k plužení zeleniny, ale ty to pochopíš až za dva roky. Do té doby budeš říkat, že chceš ještě lepší DemonsGrácii a více občanů. Heh.Esli tě to uklidní, nejsi sám.

  • WIKINGER Petr napsal:

   NAŠI AKTIVISTÉ S OKAMUROU EVO MLUVILI,

   je to marná naděje ačkoli se mnozi domnívají,že v důsledku naprosté absence možnosti, koho vlastně volit-toho on využivá s cilem dostat se do Parlamentu a tam se předvádět jaký je borec, přičemž dává návrhy a ONI jiní mu to kazí.Není a divil bych se,že bude něčeho schopen.

   NEMÁ ZÁJEM ZÍSKAT VĚTŠI POČET HLASŮ OBČANŮ A V TOMTO SMĚRU JE PŘILIŠ INDIVIDUÁLNÍ A LÍNÝ NĚČEHO DOSÁHNOUT

 3. Eschatolog napsal:

  Stale nechapete, jde o politickou odpovednost volicu. Tak je to spravne, tak to ma byt.

 4. lukaš napsal:

  Ještě je dost poblázněných do Babiše,řídit stát jako firmu,ale pro sebe.Brzy jim dojde,až se projeví zdražování a nejen k vůli EET.Jak už víme ohledně jeho dluhopisů,je možnost toho využít proč by to nevyužil.Těch jeho 1.5mld to je jen kapka,kdo nakupuje další dluhopisy z naších politiků.Myslím že se otevřela zajímavá situace kolem dluhopisů,že je to nejvhodnější investice naších zbohatlíků.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PŘEDSTAVTE SI SITUACI,KDYBY PO hejvlovi VYSTOUPIL TEHDY NĚKDO A ZAČAL,DEJME TOMU TAKOVÝ PROJEV.

   Drazi dělníci,rolníci a doposud pracující inteligence

   bohužel vám musím sdělit tuto vizi.

   Za čtvrtstoletí přestanete existovat a na vaše místo nastoupí politická třida,která bude vámi vadně zvolena tak,že dostane od vás název Šmejdi.
   Ovšem i vy voliči od ní dostanete DEN po volbách hezkou přezdívku LŮZA.

   POTÉ VÁM UŽ NEPOMŮŽE PŘI CESTĚ DO PEKLA NIKDO.

   To proto,že vám Šmejdi ukradou volbami svými prolhanými sliby hlas a tedy i vaši moc.Budou se vám hned poté vesele chechtat,když dostanou vámi sepsané petice,že na své sliby serou, ty totiž chladnokrevně utopí v mušli.

   Nebudete tomu věřit ale,po statisícové pouliční demonstraci odejde předsednictvo odborů,které ji prý zorganizovalo, se špičkami Šmejdů na pivo,aby se tam uřehtali skoro k smrti,co to je za blbá LŮZA.

   Vzhledem k tomu,že padne marxisticko komunistický režim,bude se za vás hledat náhrada.Na nos vám pověsi bulíka,že v rámci jimi deklarované demokracie je nutné,aby vám vládla MENŠINA ŠMEJDŮ S TIMTO PROGRAMEM.

   Okamžitě vytvořit ÚSTAVU,kde bude chybět hned v prvním bodě jedno slovo.SOCIÁLNÍ STÁT.
   Peníze na něho totiž patři prý bohatým.

   ZA ŽÁDNOU CENU A PRÁVĚ PROTO, NESMÍ VZNIKNOUT ŽÁDNÁ STŘEDNÍ TŘIDA.
   Občané budou bouchat za stravu a byt,aby po vyloupení zdravotnictví neměli žádné ušetřené peníze na doktory a místo penze, šli hned do rakve.

   KDO BUDE NA INTERNETU PROTESTOVAT NA TOHO BUDE UVALENA CENZURA.

   Tajná policie MINISTERSTVA strany ČSSD tyto rebely najde a předvolá za účelem je podle vzniklého seznamu brzy zavřit do koncentračních táborů pod krycím názvem FEMA.

   PŘEDNOST BUDE MÍT PŘIPRAVA KORPORÁTNÍ FAŠISTICKÉ OLIGARCHICKÉ TYRANIE S KRYCÍM NÁZVEM- ŘIZENÍ ČESKA JAKO FIRMY-přimo do třetí světové války.

   A přátelé vámi zvolený Parlament za celé čtvrtstoleti nebude schopen udělat ANI JEDEN POUŽITELNÝ ZÁKONM O OBECNÉM REFERENDU.

   Snad už v tomto okažiku by se na toho vizionáře vrhl dav POŘÁDNĚ HO ZBIL,těmi klíčemi co později cinkal ZA VOLÁNÍ AT ŽIJE HEJVL

   NIKDO TOTIŽ BY TAKOVÉ VIZI,KTERÁ JEŠTĚ NENÍ U KONCE NEVĚŘIL.

   • WIKINGER Petr napsal:

    STÁLE SE ŽÁDÁ SJEDNOCENÍ OBČANŮ,OVŠEM NIKDO NEVÍ NA ČEM,

    přitom OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ TJ 8 395 132 dušiček může věci pomoci zcela podle abecedy a stanovit si cíle o kterých se už vyplatí vést diskuzi.dOMNÍVÁM SE ŽE JE TŘEBA

    A.NAJÍT ZPŮSOB JAK SI NEDAT UKRÁST VOLBAMI HLAS A TEDY I MOC..
    No a když bude třeba nezbývá než se připravovat ji převzit sami, na politickou třidu Šmejdů se komplet vykašlat a ziskat většinu v PARDLAMENTU.

    B.MUSÍME ODSTRANIT VLÁDNÍ DOKTRÍNU JÍŽ VYDÍRÁ S POUŽITÍM TERORISMU OBČANY,ABY SI JAKO MENŠINA UDRŽELA MOC ZA KAŽDOU CENU.

    ŠTVE TOTIŽ MENŠINY PROTI VĚTŠINĚ bez jakýchkoli skrupuli jim namlouvá,že jsou většinou utlačováni a proto musi FAŠISTÉ,TERORISTÉ,BUZERANTI PRASEČI CHLUPY,CIKÁNI a kdoví kdo ještě převzít moc a to i v připadě prohraných voleb.

    K TOMU SLOUŽI JAK VŠICHNI VIDÍTE PODPORA ZVRHLÍKŮ,KTEŘI DEMOKRACII CHTĚJÍ ROZBÍT A ZNIČIT,NASTOLIT CHAOS, RŮZNÝMI ZAPLACENÝMI DEMONSTRACEMI PO VOLBÁCH,KTERÉ SE JIM PRÝ LÍBIT NESMĚJÍ..

    Aby totiž podle vzoru gangsterů dosáhla tato menšina na svoje rabování občanů žene sem BEZ SKRUPULÍ i raketýry z IS.

    TI MAJÍ V TOMTO MODELU převzatém od gangsterů

    VYTVÁŘET STRACH A VRAŽDIT PRÝ NA ZAKLADĚ SVÉHO NÁBOŽENSTVÍ,KTERÉ ŽÁDNÉ NÁBOŽENSTVÍ NENÍ,ALE POLITICKÁ DOKTRINA.
    Ta snímá odpovědnost za vraždění z vraha a přesouvá ji na jakéhosi ALAHA,kterým se má řidit ode dneška naše kultura ,jinak bude právě jími vybita A VRAŽDĚNA.

    Na místa vyděračů jsou instalováni samopalníci z IS,nebot se ví,že jsou neintegrovatelní a mají být proto použiti stejně jako to dělají gangsteři pro roli RAKETÝRŮ.

    MÁ SE TAK POHŘBÍT DEMOKRACIE A NASTOLIT VLÁDA NAPROSTÉHO CHAOSU.

    At chceme nebo ne nezbývá než ty Šmejdy a Praseči chlupy ze společnosti vyoperovat,jsou to obyčejní vyvrhelové a nebát se na to schromaždovat hned a ted nápady.
    Jejich VYDĚRAČŮM z oblasti IS budeme muset UKÁZAT ŽE UMÍME hledat způsoby jak jim vyšroubovat rozbušky v jejich ruksak bombách,za které prý nejsou odpovědni oni, ale ALLÁH, na kterého se při šiření terorismu budou nenapravitelně odvolávat až do své smrti.

    TADY SI MŮŽETE KLIDNĚ A SPOŘÁDANĚ ČEKAT,AŽ VÁM BUDE NAŘIZENO BERLÍNEM,ŽE MUSÍTE MILOVAT SVÉ VRAHY,COŽ JE V KULTURNÍ SPOLEČNOST VYSLOVENÁ ZVRHLOST,anebo začit přemýšlet a navrhovat jak se ŠMEJDŮ KTEŘI NÁM TU CHAOS VNUCUJÍ ZBAVIT..

   • obycejnilide7 napsal:

    Proč píšeš sloh ?
    vždy to přeskakuju…

    • WIKINGER Petr napsal:

     DRAHÝ SAMOPALNÍKU IS,KTERÝ DOSTAL NA FRAK OD TOHO BUDOUCÍHO VELITELE eu ARMY GENERALISSIMA PUTINA

     nikdo vám nepřikazuje pane falešný prý OBYČEJNÝ LIDE,aby jste četl můj překrásný sloh a proto klidně můžete jít do prdele A TAM SI POSKAKOVAT jak chcete..

     TAK CO VYČISTIL JSTE SI UŽ DNES SVŮJ SAMOPAL,ABY JSTE V RÁNO BOJI ZA VAŠE ŠEFY S NÁZVEM šmejdi ZABIL SVŮJ DENNÍ KONTINGENT OBYČEJNÝCH ČESKÝCH LIDÍ?

 5. Pepan napsal:

  No je mi už dost let abych něco pamatoval, ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by to bylo za kteréhokoliv sytému jinak.Panstvo na hradě potřebuje lid jen v době voleb a nikdy jinak.

  • pepe napsal:

   Presne jak rikas..Nepotrebuju zadny volebni system umim se postarat sam o sebe.

   • Rocco napsal:

    Hmmm, Pepe, přesně takoví muži jako Ty strhli Česko do propasti. S takovou ignorancí došlo Česko do stavu chudého zločineckého státu na úrovni Ukrajiny.

    • proud napsal:

     Tak nejak! Protoze umet se postarat sam o sebe nestaci,je potreba taky umet se postarat s ostatnima navzajem o vsechny!

    • pepe napsal:

     Do jake propasti?ze si hraju na svem pisku po nikom nic nechci?proc bych se mel starat o tu vetsinovou udavacsko zavistivou povrchni spolecnost?Proc?Ja na nake socialisticke experimenty zvysoka se..

     • WIKINGER Petr napsal:

      PEPE HEZKY PÍŠETE ODNĚKUD ZE ZAHRANIČI,

      kde se cítite v bezpeči.Mohu se zeptat odkud teda píšete?A jak to přišlo,že tam máte ještě socialismus.To tam ještě nemáte mu-slimáky nichž je tu řeč?

      NEMEL BY JSTE SE RADŠI PŘIPRAVOVAT NA DOBU,KDY VÁM PŘEJEDOU NÁKLADÁKEM PŘES BŘIŠKO?

      • pepe napsal:

       Vazeny pane,procestoval jsem toho opravdu dost a pracoval jsem bohudik rukama v hodne statech ale co mohu videt zde nq vzorku vetsinove populace mi je k zbliti.Zpravy o udavani v tv na denim poradku,pouze v praze cca 4000tis tel.udani.Zavist hnus zloba a to mam bejt hrdej vlastenec.A proude nevidim vubec zadny duvod proc by melo bejt naky prase zive z me produktivni prace,nevidim jedinej duvod proc.Proste jste nam vycinkali kapitalismus tak za nej bojujte a zerte plnyma soustama..

       • Paul Durham napsal:

        gratuluji vám, že se umíte o sebe postarat, ale přepokládám , že nežijete ve vakuu, ale v určitých vztazích a interakcích s okolím , TUDÍŽ se sám o sebe nestaráte, ale třeba vás podceňuji a máte doma malou vysokou pec a k tomu vzducholoď

       • houbeer napsal:

        Kazdy peniz,ktery otocite,podporuje ty hajzliky,takze jak pise Paul-určite take budujete kapitalismus.jako i ja i kdyz sakramentsky minimálně.

     • Sasin napsal:

      pepe
      Ale proud nepotřebuje znát co potřebujete. Sere na vás. Nepotřebuje neprodejný podíl na půdě ani nepotřebuje rozhodovat o rozpočtu a nějakou rentu za všechno z toho rozpočtu taky nedostanete. Vezme vám jistinu a hned budete zařazendo třídy otroků s občanským číslem co se budou starat o všechny dokud nebude ze všech internacionála žebráků. Muheeeeeee

  • Rocco napsal:

   Ale když se podíváte na Slovensko, Maďarsko a Polsko, tam všude politici-rozkradači z 90. let dávno v politice skončili a voliči mají toho ZLODĚJSKÉHO BORDELU DOST a volí Orbána (48 % voličů pro Fidesz v parlamentních volbách 2014 a dokonce ústavní většina 68 % voličů v parlamentních volbách 2010), Fica (Směr-SD získal nadpoloviční většinu křesel v parlamentních volbách 2012) a Kaczynského (konzervativci Právo a spravedlnost PiS vyhráli polské parlamentní volby 2015, mají parlamentní většinu).

   • proud napsal:

    Jo,ale neni to jeste nikde moc videt,asi az casem,doufam……..

    • Ekklesian napsal:

     Už to bude docela fofr, neboj. I vše ostatní co má následovat, dávno je na mnohé z toho co má přijít zaděláno, jen musí vše probíhat jak má (i když to probíhá i dnes souběžně, je v tom řád).

     Když byste si dali práci a koukli kolem, tak kromě celé spousty věcí co dnes nevidíte, zjistíte že třeba i ta stvoření v moři co mají duši už ví o mnohém z toho co přichází a člověk stále nevnímá. Nedivil bych se kdyby měli znalost úplnou (nevnímali jen hrozbu pro svůj život) a ti co žijí s člověkem se pokoušeli to člověku sdělit.

     V okamžiku kdy se naplní počty zabitých pro boží slovo a pro svědectví Ježíšovo, příjde hněv Boha a lidé země by o tom kdo se hněvá neměli pochybovat. Přesto, podle toho co si myslím že vidím přicházet, některá utrpení která nastanou mají základ v dřívějších chování lidí ke stvoření které jim bylo svěřeno do péče; a je to tak spravedlivé.

     Jak říkám, vše bude docela rychlé. Kvůli těm co patří Bohu.

     Vám nezbývá než doporučit abyste se měli na pozoru abyste nikomu kdo Bohu patří nezkřivily ani vlas na hlavě. Jste-li toho schopni a budete-li schopni čeho v tom co přichází. Vy z věřících kdož nevycházíte, jaký máte podíl na tom co vám může být způsobeno lidmi? Jejich srdce prahnou po pomstě čím dál více a vy máte Bohu věřit a tedy vědět o ranách jenž na lidi dopadnou i jakou cestou se budou vývoj dále ubírat.
     Vím, že to není lehké. Ale lehké nebude ani nevracet se pro kabát v čas návratu Krále králů a Pána pánů Ježíše. Chcete stát jako bojovníci po jeho boku? Probuďte se k životu!

     • proud napsal:

      Pletes se kamarade,pletes:-).Protoze proto nas stvoritel,zadnej potapanej panbicek ani jezisek stvorenej ucelove lidma,stvoril k obrazu svymu s jeho schopnostma,abysme se o sebe dokazali postarat sami,se vsim vsudy,tim minim s naprosto vsim vsudy! Proto tvrdim,ze spravedlnost ktery nebude ucineno zadost tady na Zemi za zivota darebaku,je mine uplne! Stejne tak jako nebude udelano to co sami neudelame,protoze to za nas neudela nikdo! A proto tvrdim,ze tohle vsechno GP vi a proto je jakej je a dela to co dela !!! Jelikoz to neni zadnej pitomec a sam proti sobe by v zadnym pripade nesel kdyby vedel ze spatne skonci.Ale on vi,ze neskonci,protoze krome nas neni pres nej zadna sila,a proto si nas tak hlida a snazi se nas ovladnout.Co si myslite vy,panbickarsky chory mozky je vase vec,ja mam naprosto jasno!A nezlobim se na vas,vzdyt jste v dobry vire zkazeny uz tisice let,generace a generace………….a podivejte co jste dokazali krome tisicileti neskutecnejch krveproliti kdy bratr vrazdil a vrazdi bratra a syn otce,otec syna……..HOVNO!!!!!!!!!

      • proud napsal:

       Bejt vama,zklamali jste tak,ze kdybyste byli ferovy,slehnete si to na prvni vetvi sami!!!!!!!!!!!!!!!!………Ale nejste! Proc me to vubec neprekvapuje? :-)))))))))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Jeste mate tu nestydatou drzost o sobe vubec dacat po tom vsem zklamani vedet!!!!!!!!!!!!!!!Jak priznacny,ani to me samozrejme neprekvapuje,nestydatost a chamtivost vas stvorila,ovlada a zrcadli se ve vas! Vsechny ty miliony a miliony mrtvejch a zavrazdnejch napric historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Zdrzeli jste svet a pripravili ho zdrzenim o tisice let vyvoje svou nadutosti a lzi ve jmenu nekoho,koho jste si umyslne za tim ucelem vytvorili i s ostatnima nastrojema a snazite se tim otravovat a zdrzovat dalsi a dalsi!!!!!

        • proud napsal:

         Bez a jestli mas jen trosku cti v tele,malinkatej zbytecek,pritluc se sam na kriz a chcipni,at vypadas jako ten kteryho nam neustale v bolestech a smrti cpete na kazdym rozcestniku a v kazdym kostele bez ptani pred oci!!!!!!!!!Misto abyste ukazovali alespon milujiciho „otce“.Ukazujete jen zanik,marnost a smrt,uz jen to samo o sobe vas usvedcuje,hajzlove!!!!!!!!!!!

        • Ekklesian napsal:

         Já se ti tedy Proude strašně moc omlouvám za všechny své předky (tělesné lidi jejich pokolením jsem), až do doby dva tisíce let zpět, pokud tedy zrovna někteří věřili ve Stvořitele a všmohoucího Boha, Hospodina.

         S jejich případnou nenasytností už asi nic neudělám, nechť ti Bůh navrátí co ti patří; ale kdyby měli na svědomí třeba jen trošku tvé hlouposti, nadutosti, nenávisti, zrady,… dále v tobě pátrat nebudu, věř že mne to mrzí.
         Věřím sice, že pokud by něčí předci měli svůj díl tak především tvoji… ale vševědoucí nejsem.
         Jestlipak víš, že ten Bůh co ho tak nenávidíš odpouští i vinu otců a syny nepostihuje, pokud ho miluješ a stojíš o jeho milost a slitování? Chceš abych ke tvé motlitbě připojil svou? Ale pozor pokud přikývneš, formulace bude taková, že pokud ty o slitování a smilování (kterým nic nekončí, ale vše začíná), Boha nepožádáš (jsi-li toho vůbec schopen); možná požádám o vydám tě ke zkáze těla, za běžných situací nezasahuji a vše má svůj předurčený směr, takže rozvahu.

        • Ekklesian napsal:

         Nebo snad myslíš, že ten syn Boha a Stvořitele a současně syn Člověka, mesiáš Jeshua opravdu chodil po zemi? Pak se ti tedy omlouvám i za ty své předky, kdož v jeho jméno věřili.

         Víš on Kristus vstal už tehdy z mrtvých a i ty se s ním v jeho nesmrtelném těle zcela jistě jednou setkáš.

         Sleduj co se děje kolem. Přichází se ujmout své vlády nad královstvími země a s ním přichází a příjde i hněv Boha a zkáza těch co kazí zem. nyní obdrží své nevěstka, matka veškerého smilstva země.

        • proud napsal:

         Je to jak to je Ekklesiane,nemas jak me presvedcit o necem jinym,ty mas viru,ja jistotu,ty boha,ja stvoritele,ty bibli,ja intuici,hadej kdo ma vetsi pravdu,kus hadru vymyslenej a napsanej clovekem nebo intuice ktera nehada,ale vi?,co je stvoriteli bliz,co stvoril on sam,nebo to zprostredkovany? Odpovez si sam!!!

        • proud napsal:

         Omluva se prijima,ale neomlouva vsechny ty zbytecne napachany zverstva! Za ty muzou konkretni lidi,jako ostatne za vsechno,jenze jsme se byli chytre uceny hazet vlastni odpovednost za cokoliv kolem sebe na vsechno mozny,at zivouci,nebo fiktivni za tim ucelem vytvoreny,nebo na druhy a sli jsme je za to do valky trestat,tak to bylo podany nam,hlavni,jakoby vedlejsi efekt byl neskutecny bohatnuti cirkve za ktery si koupila moc,chytrej tah,aby se lidi z toho silenstvi nezblaznili.

        • proud napsal:

         Nebo aby tu „bozi“ zrudnost neodhalili a nepodali si ty kdo za to mohli a muzou!

        • Ekklesian napsal:

         Já tě o ničem přesvědčit nechtěl. Původně jsem psal právě varování, pro podobné neuvážlivce jako jsi ty, aby neublížili zbytečně komukoli.

         To že patřícím Bohu budou přepočítány i vlasy a to že Bůh vám do srdcí vložil abyste Nevěstce za vše co způsobila naložili dvojnásob, to vše jsou další věci kterým mnozí přirozeně nevěříte a nerozumíte.
         I tak jde zůstat člověkem, schopným posuzovat, smilovat se, milovat,… a dalšími dary od Boha.

         Jinak je škoda, že nestojíš o to obrátit se, smířit se se sebou, světem, Bohem. Kdo ví třeba jsem už za tebe poprosil, kdyby jsi někdy změnil názor a na Boha se obrátil.

         Přátelé nepodléhejme tělu/světu ve všech ohledech. Jsme lidé, máme schopnost rozlišovat a tělu/světu vzdorovat. Někdy zůstat člověkem znamená tělo obětovat a ponechat ho světu ze kterého vzešlo a náleží k němu. Přinejmenším dokud světu vládne Zlý a když člověk je mrtvý i duchem.

        • Ekklesian napsal:

         Je zbytečné se Biblí (nebo jakkoli jinak předávaným proroctvím) zabývat, je určená pro boží děti. Ani démoni nechápou správně proroctví a to stojí z hlediska Stvoření mimo čas a znají celou historii země.

         Já i když ti tu dnes pasuji slova proroctví do konkrétních situací, jak je mi dáno, tak nevěříš a nevidíš. Nejsi jediný. Jiní také nevidí a nechápou, ale cítí potřebu mé příspěvky odstranit a činí tak. A nejen popis nastávajích událostí, ale lidé přestávají hromadně snášet i pravdu která začíná být mnohým nepohodlná.

         Musíš se takovým člověkem nestat. Tedy především zůstat člověkem. Zapomeň na to co máš v hlavě a začni znovu od poznání toho kdo jsi. K tomu ti dopomáhej Bůh/Stvořitel.

        • Ekklesian napsal:

         Myslíš, že můžeš někoho změnit? Nemůžeš! Kromě sebe?!

         A i to, tomu kdo o to opravdově usiluje, nejde v mnoha případech bez zásahu Boha.
         A ten kdo nebyl Bohem probuzen k životu a zásahem Boha trvale obřezáno jeho srdce od zla kterého se člověk rozhodl vzdát, dlouhodobě ve světě neobstojí. Znamená to i se k Bohu přimknout a jít vytyčenou cestou, cestou po které člověka vede ten jenž ho vykoupil, protože on i Otec jsou jedno a skrze něj jsme schopni dojít cíle.

         Jisté dary však mají všichni lidé. patří mezi ně i vzdorovat zlu a hledat Boha, možná po něm spíše toužit (protože právě této touhy bývá zneužito, něco ž toho zmiňuješ dost často i ty).

        • Petr napsal:

         Porad tomu verite ze s takyma fanatikama jak je Ek. vybudujete lepsi svet? Bohuzel on neni vyjimka. Svet je zamoreny takyma fanatikama i v te Vasi bezpenezni spolecnosti by se mydlili za svoji viru. To proto ze je jen ta jejich vira prava. To si mysli vsichni.

        • proud napsal:

         Rika se Petre ze poturcenec horsi Turka :-).Par jich je,ale slabnou,je jich cim dal tim min,zato ovcanu se vyrojilo,nebo rekrutovalo z jejich rad na druhou stranu dost,ale i ti pomalu mizej,clovek se zacina menit sam.Vim ze to nepujde skokama,jen po drobnejch kruccich,ale pujde to,on je toho i Ekklesian dukazem,jestli jsi cetl nektery jeho prispevky kde do toho netahal ten podvrh panbicka,tak vis ze to zadnej blbec neni,dokud nepadne do implantovanejch zidomyslenek :-)

        • Petr napsal:

         Proude, Vy naivo. Nabozenskych fanatiku je cim dal vic. To ze v Cechach je cim dal tim vic ateistu, neznamena ze na svete ubyva nabozenskych fanatiku.
         Ja bych si nedovolil napsat ze Ek. je hloupy. Ale tito ovladani lide jsou dost nevyzpytatelni. Nikdy nevite co jim nakuka ta jejich jedina prava vira.
         A prosim Vas z ceho vychazite ze se lide probouzi? Mi se zda pravy opak. Lide se chovaji cim dal tim bezohledneji. To ze se nadava neznamena probuzeni. Nadavalo se vzdy. Co se tyce mezinarodni situace, svet jeste nikdy nebyl v tak velkym nebezpeci zniceni jak ted. Kde vidite nejake pozitivum?
         Ale aby Jste mne nenazval pesimistou. Verim ze se svet zmeni k dobremu, ale ne nejakym postupnym buzenim. Myslim ze jednou prijde sok kdy to s lidstvem poradne zatrepe. Jak jsem napsal – musi byt hur aby bylo lip.

   • benmil napsal:

    Rozkrádači z 90. let skončili, ale nastoupili noví. Vstanou noví bojovníci.

  • WIKINGER Petr napsal:

   Ono to nebude jinak do té doby,než se najde někdo,koho občané dokáži opravdu podpořit a pak může dojít i k tomu,že Šmejdi půjdou do kytek jako se to stalo u ODS a TOP ŠMEJDŮ.

   Jsou tu přiklady kdy padl režim komunistů a i u něho si občané mysleli,že je na věky..

 6. Ekklesian napsal:

  Nebo snad myslíš, že ten syn Boha a Stvořitele a současně syn Člověka, mesiáš Jeshua opravdu chodil po zemi? Pak se ti tedy omlouvám i za ty své předky, kdož v jeho jméno věřili.

  Víš on Kristus vstal už tehdy z mrtvých a i ty se s ním v jeho nesmrtelném těle zcela jistě jednou setkáš.

  Sleduj co se děje kolem. Přichází se ujmout své vlády nad královstvími země a s ním přichází a příjde i hněv Boha a zkáza těch co kazí zem. nyní obdrží své nevěstka, matka veškerého smilstva země.

  • WIKINGER Petr napsal:

   EKLESIÁNE, POBOŽNÝ ČLOVĚČE PORAD NÁM TADY JAK SE MÁME BRÁNIT

   národům bezbožným,kteři nás přicházejí zabit ve jménu ALLAHA,jejich boha.Mají křestané ve snaze si zachránit život nuceni převzít náboženství ALÁHOVO a když už jich nebude,kdo převezme šiření pravdy boži.

   MUSÍME, KDYŽ NÁS BODNOU ZEZADU,JAK JIM TO PŘIKAZUJE ALÁH SE OTOČITI ZEPŘEDU,ABYCHOM DOSTALI JEJICH DALŠI RÁNU?

   Porad nám zbožný muži co delati,nebot naše bude a je království nebezské.

   • Ekklesian napsal:

    Odpadnutí lidu z národa Čechů od Boha je již příliš velké a doba je pokročilá. Dnes nelze národ vést člověkem jdoucím cestou života, aniž by ten nezabloudil. Navíc by to národ ani nestrpěl a rozhodně by neposlouchal, takže o vedení nelze ani hovořit.

    Ale ty naštěstí chceš jen radu.

    Musíte zapracovat každý jedinec na svém vztahu s Bohem a ptát se přímo jej. Držet se cesty a života a každou situaci do který se jednotlivec dostane musí srdcem vyhodnocovat a zlé odvrhnout. Zalíbí-li se Hospodinu takový národ a bude-li to jeho vůle, nebude nepřítele kterého by se musel obávat (což neznamená že nebude muset bojovat) a bude jen vzkvétat. I při tom co nás čeká si vzkvétání národa umím představit, obzvláště když vidím ten rychlý sešup do stále většího marastu.

    Až se národ vzpamatuje a mnohý bude před Bohem za své činy zodpovědný, a každý spravedlivý alespoň v rámci svých možností, může národ žádat Boha o dobrého vůdce.

    Asi jsem ti neporadil jak jsi čekal.

    To utrpení co přichází nebude bez konce. Kdo toužíš po zdravém světě hledej cestu do Království Božího. Nic zlého ani pohoršujícího nevstoupí. Proto čiňte pokání, změňte smýšlení, očistěte se dokud je čas; přijměte milost neboť žádný váš skutek ani sebelépe prožitý život vás není schopen zbavit smrti, spravedlivé oplaty za vaše hříchy. Tak spravedlivý i milující je Stvořitel, který nebude na Člověka neustále myslet.

    • WIKINGER Petr napsal:

     EKLESIANE,POBOŽNÝ ČLOVĚČE,VIDIM,ŽE BUDE BOJ TĚŽKÝ

     a marastu bude plno,mnoho lidu z národa Čechů zůstalo věrno bohu,avšak zrada služebníků SATANA vymýšlejících Belzebubovy věty je nesmírná.S těmito čerty budeme muset bojovati jako prvnimi a doufati,že jejich mamon bude námi rozdcen na prášek,který bude se dobře hoditi do betonových základů pro naše tři nebezské hvězdy objevující se na obzoru.Jejich jasné světlo osvítí cestu na jejímž konci uvidíme dnešní zrádce našeho národa hořeti ohněm pekelným.

     • Ekklesian napsal:

      Těžké je to především s lidmi jako jsi ty. Existuje vícero cest jak dosáhnout toho po čem vnitřně toužíš a přesto cíl své prapůvodní touhy neumíš ani vidět.
      V minulosti jsem tu párkrát rozbor dělal a s jeho výsledky jak dosáhnout určité změny ve společnosti, podobné tomu na co se ptáš, jste nikdo nebyli spokojeni.

      A aby někdo říkal udělej to a ono je špatně. Protože vše co by následovalo by bylo horší toho co je dnes, prostě by se úpadek lidí zrychlil a jsou mezi vámi všemi lidi kteří ten čas na to aby se vrátili ke zdravým hodnotám snad potřebují (tak to můžeme vnímat jako lidé, tvorové bez moci ty druhé změnit).

      Určitě máš pravdu v tom, že společnost, mého národa, je přinejmenším rozdělena. Jenže doba kdy byla rozdělelna jen na stranu parazitů a toho zbytku už minula. Dnes je to horší už ani o takovém rozdělení nemá smysl mluvit, přesto doufání mnohých v to že by mohli zbytek své společnosti ojebat a lehkoseživit je takový že může způsobit zánik národa nebo alespoň rozprášení jeho členů. Tím je myšleno i žití vedle sebe, pro jiné kterým sloužíte, nepovažování se za členy jednoho národa, to vše při mnohem menších počtech než je tomu dnes.

      Ty jsi jen výplod současné společnosti. Toužíš po něčem a sám vlastně nevíš po čem, současně je cíl tvého snažení redukován na podporu určité skupiny jíž chceš být součástí a s národem to ani nesouvisí ani nemá nic společného, jsi postižený humanismem a určité metody boje jsou ti proti mysli, nakonec je možné že sklouzneš právě ty a tobě podobní k nesmyslným zvěrstvům a páchání ohavností.

      Ty jdeš Boha pustou cestou, ovlivňován přespříliš světem a zlým. O lidech jako ty jsem mluvil když jsem říkal že Bůh lidem vložil do srdce touhu po pomstě Nevěstce a zároveň zmiňoval že se čeká na dovršení počtu těch zabitých pro boží slovo a pro svědectví Ježíšovo.

      Pokud v jméno Ježíše věříš a v moc která mu byla svěřena. Popros jeho či Otce aby ti dal klid. A příště se již neptej služebníka Kristova, který by měl být tvým bratrem, ale přímo svého Pána a Krále Ježíše jak správně postupovat. nejdeš li cestou k životu sám, nikdo tě vést nemůže, ani kdyby chtěl nikdo z lidí toho není schopen.

      • Ekklesian napsal:

       Budeš-li chtít abych příště reagoval, straň se příště slova pobožný. Tak se označují lidé, které takovými udělali bezbožní lidé (ne nepodobní ti) pod vedením zlého. Já prostě Bohu věřím.

       Ty víš jak a proč toho slova užíváš. I to, že jsi uspokojivou odpověď na svou nijakou otázku dostat nemohl. Vždyť ty stejně nikdy neposloucháš co říkají ostatní, a já nevěřím že u mne je to jiné. chceš poznat jak myslím a vědět co nejlepšího ti mohu odpovědět. poznej Boha a jdi cestou krista, já se mu jen propůjčuji jako úd, do doby než se navrátí.

     • Ekklesian napsal:

      Jestli někdo potřebujete akci a překonat napětí před bojem ke kterému snad nakonec nemusí dojít… což neznamená že hrdlem nepropadnete, spíše jste už propadli…

      Zajeďte do Brna a znesvěcujte jej krví, močí, sračkami nečistých prasat. Místa o kterých je uvažováno jako o motlitebnách muslimů prolít minimálně krví a zakopat střeva. A vše veřejně vyhlašovat, natáčet a videa veřejnosti poskytovat, lidi informovat.

      Doporučoval bych také tak dvakrát týdně rozsekat korán sekerou máčenou v prasečí krvi a moči prostitutky. Pak ten cár pošlapat, poplivat, nepálit aby zůstalo vidět co si o něm myslíte. Nejlépe vystavit vedle místa kde na kůl nabodnete každý týden jednoho radního, jednoho zástupce kraje, jednoho dalšího vlastizrádce z řad podnikatelstva či „neziskovky“.

      Ono se to pak už nějak rozběhne a situace se vyjasní.

      Tohle jsi chtěl Petře slyšet, jak konkrétně naložit s nepřítelem? Nechtěl, ty máš problém ho i jen identifikovat, natož abys věděl jak se k němu chovat.

      Pro cokoli se vždy rozhodneš za to neseš odovědnost, sklidíš patřičné ovoce, určíš směr který nemusíš být schopný změnit. Ale když nevíš kdo jsi, co chceš, natož co máš pro to dělat… nepomůže ti nikdo. Tvoje vize, podle mne plitká (stejně jako u každého kdo opustil zdravé hodnoty a Boha) a o žádnou vizi ani nejde, lidi nezajímá. Podobně jsme na tom ale všichni, psal jsem kdysi že už nejsme národ protože neuznáváme žádné společné hodnoty a není nic co by nás jako jedince přesahovalo a spojovalo. Obnov národ, tedy oživ ducha každého jedince v něm a vše se během týdnů změní. To co dnes vidíte kolem sebe není žádné probouzení a trvalé uvědomění, psal jsem že je to touha po spravedlivé pomstě vložená do srdcí lidí.

      • Eschatolog napsal:

       polozim vam otazku: do jake miry je clovek ustrojen k obrazu bozimu, jak hw tak sw ?

      • WIKINGER Petr napsal:

       EKLESIÁNE,SLUŽEBNÍKU BOŽI,BRATŘE

       Nebudete mi věřit,ale každý den se ptám o bože co mám dělati,abych mohl zastaviti zlořády bezbožníků,kterých jsou již celé přehršle.

       Tu se mi ve snu zjevila jeho vůle v tomto podobenství.

       Vystup na vysokou skálu nad mořem a začni kázati o třech božich hvězdách a je mou vůlí,aby jsi jednu z nich zasvětil služebníkům božim.

       TEPRVE PAK UVIDÍŠ JAK SE POD ÚPATÍM TÉ SKÁLY BUDE TŘIŠTIT CELÝ PŘIBOJ VEPŘOVÝCH RYPÁKŮ ,KTEŘI BUDOU MOU VŮLI CHTÍT ZNIČITI.

       Není možné poraziti ty ALLÁHOVY a jiné kaciře,proudící do EU a nesoucí přitom v ruce návod na vraždění služebníků božich a to ani policejními silami,ani armádou.Je to možné jen jedním.

       DOPORUČ VŠEM ZBLOUDILÝM NEPŘÁTELSKÝM SLUŽEBNÍKŮM ALLAHA A I OBČANŮM ČR ,ABY ŽÁDALI A USILOVALI O REFORMU SVATÉ KNIHY KORÁNU ZE STAVU ODPOVÍDAJÍCÍMU UBOHÉMU STŘEDOVĚKU DO STAVU DNEŠNÍ CIVILIZACE.

       To by se mělo hlásat ihned.A TO ZEJMÉNA občany zvolenými zástupci a stanoviti to jako podmínku pro naše milosrdenství vůči těmto muslimanům, kreaturám,které prý svým terorem strachu mají sloužit k podpoře nynějši vlády antikristů a Šmejdů.

       NENÍ PRAVDOU,ŽE DOJDE K JEJICH VYBITÍ, NEBOT ŽE REFORMACI PRÝ KORÁN POD TRESTEM SMRTI ZAKAZUJE.

       KORÁN JE JAK SAMI VITE VELICE MILOSRDNÝ A PROTO BY TEN PŘEZKUM MELI UDĚLAT,NEBOT JEJICH BUDE KRÁLOVSTVÍ NEBEZSKÉ.

       Dovolím si připomenout,že se doporučuje,aby naši mužové podporovali přijetí co nejvíce ZEJMÉNA SVOBODNÝCH musulmanských děvčat, nebot jsou velice poslušná a nezlobí,což by razantně mohlo zvýšit tak potřebnou populaci, ZEJMÉNA kdyby za oplodnování těchto přijemných a milých stvoření byla vedena oficiální KAMPAN platbami přimo pro zdatné české muže,kteři by splnili tuto boži vizi a co nejvíce těchto děvčat oplodnili.

       ,To mi bylo doporučeno kázat v tom velmi živém snu..

       • Ekklesian napsal:

        Jen se směj ty děvko s chcanky namísto krve. Až já zabiji muslima tak skončí prasetem znečištěnou zbraní v podobě znečištěné zemi. Do té doby než to nastane bude nucen po takové zemi chodit.

        Dopřeji mu prostě nejlepší možný servis dle jeho zákonictví a víry. Místo dubového kolíku do srdce, prasečí hovno do tlamy.

        Nepřítel je zde momentálně vlastizrádce, třeba politik či člověk na politiku navázaný jakým se chceš stát ty.

        Stále uznávám oko za oko a zub za zub (tedy každému kdo se byť jen přichomejtl k mé újmě, stejmě jako jsem obdržel já od něj/nich a díky němu/nim) ale za určitých okolností jsem ochoten nandat i mnohonásobek nebo tolik aby poškození bylo stejné či úměrné.
        Doporučuji vám postupovat stejně. Připravil vás politik, státní úředník, soudce, policista nespravedlivě o živobytí či klidné spaní? Zapomeňte na jimi vyčíslitelnou ztrátu a učiňte jim to samé.

        Nechtěj se stát mým nepřítelem.

        P.S.
        V úvodu jsem nabádal ke „znesvěcení“ země krví. To bylo použito pro snadné pochopení a snad šlo i o překlep (stereotyp díky pozvolnému úpadku lidí, rozmělňování a záměňování pojmů).
        Nelze znesvětit zemi (ve smyslu Bohu ji ukrást). Tato země byla Bohem dána našim předkům, národu Čechů. Dokud po ní budou chodit lidé k Bohu přimknutí, zemi si budou bránit a Boha žádat aby to co jim dal k užitku jim zachoval a pomohl uchránit, bude se tak dít bude-li to vůle Boha.
        Pán pánů a Král králů, vládce všech království země, kristus Ježíš, se již vrací aby převzal svou vládu. S ním ať se zlý utká v boji, vy pečujte o svůj vztah s Bohem a doufejte v brzký Ježíšův návrat a v Království Nebeské.

        • Ekklesian napsal:

         Na dále uvedené však nezapomínejte, stejně jako na to kdo je Člověk a pokolení jeho a že i nad námi, kterým bylo dáno uvěřit, se Bůh smiloval…

         Zjevení Janovo 13:7-10

         Bylo jí (šelmě) dáno, aby svedla boj se svatými a přemohla je. Dostala moc nad každým kmenem, lidem, jazykem i národem:

         Budou se jí klanět všichni obyvatelé země, každý, jehož jméno není od stvoření světa zapsáno v knize života zabitého Beránka.

         Má-li někdo uši, slyš:
         Kdo má jít do zajetí, do zajetí půjde. Kdo má být zabit mečem, ten mečem padne. Zde je zapotřebí vytrvalosti a věrnosti svatých.

        • proud napsal:

         Vyliz nam prdele s tvejma zidozjevenima!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         jewAmen! :-))))))))))))))))))))))

        • Ekklesian napsal:

         Ještě na jednu věc nezapomeňte, hlavně vy prostitutky s chcanky namísto krve co si říkáte Češi a svůj vlastní národ, včetně svých dětí, zrazujete.

         Nikdo neřekl, že ten zmíněný muslim, ale i kdokoli jiný, nebude té nevěstce, matce všeho smilstva země, také nandávat. Jeden syn zlého, mrtvý člověk, jako druhý. Není důvod na nikoho takového v čemkoli spoléhat ani doufat, že se dokáže vzepřít vůli Boha.
         Lidé byli zneužiti všechni a není důvod aby se všichni nepomstili. Po spravedlnosti volali ze všech koutů země a všech společenství, po celá pokolení, a byli vyslyšeni.

        • proud napsal:

         „Není důvod na nikoho takového v čemkoli spoléhat ani doufat, že se dokáže vzepřít vůli Boha.“……….porad nechapes,protoze pochopit nechces,tak te naprogramovali,ze neni zadnej buh,ale zrejme je stvoritel a svou vuli prokazal i tvym stvorenim a ted sleduje a uci se z toho co i ty sam,ZE SVOJI VLASTNI vule udelas,aniz by te nejak trestal,nebo chvalil,je to nestrannej a nezasahujici pozorovatel co dal vsechno co bylo a je treba,vic delat nemusi a zrejme ani nechce. A je to tak v poradku.

       • WIKINGER Petr napsal:

        ACH,EKLESIANE SLUŽEBNÍKU KRISTA VY NEVĚŘITE,ŽE MÁ KREV JE KRVÍ VELKÉHO KAZATELE,

        už mí předkové,ještě než byli pohané dokazovali,že jejich krev nejsou žádné chcanky.A když přešli pod křiž bojovali dále jako lvi. Jsem si jist,že kdyby pan ŽIŽKA dnes žil jmenoval by se WIKINGER.Pohled okolo sebe a uvidíš,že za mnou stojí UŽ DNES většina mlčicích občanů-voličů toužících odstraniti zvrhlé zlotřilé Šmejdy,kteří nás klamou a v pravdě žit nechtějí.

        POHLEDTE I NA TENTO WEB,KDE SE OBJEVUJE MNOHO STATEČNÝCH SYNŮ A DCER POČINAJÍCÍHO DNEŠNÍHO ODBOJE.

        Má být hřichem to,že jsem začal kázat slovo boži,které požaduje REFORMU ZHÝRALÉHO KORÁNU a tím zabije NE JEDNOHO,ale všechny naše nepřátele,maskující se pod návodem na vraždění KŘESTANŮ,přičemž za to svaluji odpovědnost ne na sebe ,ale na ALLÁHA,KTERÝ SE TÉ POTUPY NEDOŽIL.
        A BOHUŽEL TO NEBUDOU JEN KŘESTANÉ,KTEŘÍ MOHOU BÝT POSLÁNI K ČERTU.

        Tady jsem všem jasně vzkázal,že ne kohorty bezmocných policistů,či vojáků,kterým dávají rozkazy načisto zvrhlí politici menšiny šMEJDŮ tak,aby pronásledovali ne teroristy IS,ale zcela opačně křestany.

        A UVRHOVALI NA NĚ ZÁKAZY ŠIŘENÍ MÉHO SVATÉHO SLOVA,KTERÉ CHCE JEN TO CO JE JASNĚ POTŘEBA- REFORMU SÚR KORÁNU DO POTŘEB NAŠEHO STOLETÍ.

        Věřte EKLESIÁNE, šíření božiho slova ti zmetci cenzurou zastavit nemohou.

        Obávají se totiž už dnes,že se formaci NWO zhroutí plány politické třídy ŠMEJDŮ v ČR,

        KTEŘÍ CHTĚJÍ STRACHEM Z JIMI IMPORTOVANÉMU TERORU DOKAZAT SVOJI VLÁDU NAD NEBOHÝMI DOMORODCI A ZÁROVEN I TO,ABY VŠICHNI OBYVATELÉ ČR VIDĚLI,ŽE TERORISMUS JE JEJICH NÁSTROJ NAŠÍ POROBY.

        • Ekklesian napsal:

         Tvá cesta je příliš málo a já navíc vím (právě díky proroctvím) že ve skutečnosti nastane ještě méně a (přinejmenším z mého hlediska a pro lidi jako jsem já) půjde úplně ale úplně vše do kopru.

         Já už nebojuji za reformu společnosti tak jak ty ji chceš a potřebuješ. Proto máme mezi sebou řekněme drobná nedorozumění.
         Já vím, že probuzením (které ale nemá člověk ve své moci) se změní vše a i výsledné působení takového člověka ve společnosti by překonalo i všechna tvé současné vize a touhy. Ale nenastane to.

         Dnes jsem mluvil s vietnamcem. Vynechme teď paralelní společnost jeho rodičů.
         On si myslí, že lidi jako on jsou potřební, že Češi nechtějí pracovat a stát nás potřebuje.

         Vůbec nechápe co znamená skutečně tvořit hodnotu, stačí mu že ví že ty firmy v technologických parcích je chtějí a s večerkou a přinejhorším i drogami to bude skvělé. Lepší než doma. To že vlastně je neustále v práci mu nevadí.

         Polovina toho názoru, to o potřebnosti, mu bylo v implantováno.

         Zdá se, že není schopen pochopit, že to že ho oslovil politik a dokonce i zaměstnavatel až tolik neznamená, že společnost nepotřebuje jeho ani jeho odvedenou „práci“.

         Snažil jsem se mu vysvětlit, že si myslím, že bude jejich komunita oslovena aby se zapojila do případného boje proti domorodému obyvatelstvu a ochránil tak svoji rodinu (je tu určité riziko předčasného neplánovaného urychlení všeho kolem). Ty lidi, pokud vůbec, hledí jen názory politiků kteří jim umožnili zde působit, co si myslí soused je vůbec nezajímá a dokonce ho ani neznají a kolikrát ani neví kolik lidí v jeho domě žije.

         A našinec si toto vůbec neuvědomuje nebo nechce a nechává dále a dále demontovat stát a nahrazovat sebe jako společnost která už jen z nějakého omylu stále ještě volí jakési zástupce, prý své. proč by si pak tedy ten cizinec nemohl myslet co si myslí (i přes jeho nezájem o okolí by asi akci lidí proti vládě či těm ničících zemi za peníze jejího lidu zaznamenal).

         Víš já bych ti řekl přečti si Janovo zjevení. I pokud neporozumíš souvislostem, tak tě tam asi spousta věcí vyděsí, většinu z nich v brzké době zažiješ, budeš-li mět zůstat na živu.
         Snad i lépe pochopíš, proč jsem se uchýlil k označení lidí z národa mého za prostitutky. A pokud budeš k sobě i ostatním poctivý, tak nebudeš o správnosti toho označení pochybovat.

         Ukaž mi dnes jednoho kdo neumlčel své svědomí a nezbláznil se. Jen díky Ježíšově zásahu (který sám nechápu) a díky tomu, že vidím co přichází a vím co bude na konci jsem dosáhl určitého klidu. nemohu říci, že zcela, protože jsem v minulosti o cosi (snad tehdy neuváženě poprosil) a teď se mi toho zdá se dostává. Ale nelituji, dokonce se na průběh těším, ale trpím když vidím jak mrháte svým časem (i když vím že je to přirozené a ne každý Bohu patří). Můj čas už ale nastává, musím z vás vyjít a vše co vidím a vy ne už nebudu sdělovat – hodně lidí proti mým sdělením různě bojovalo, uvidíte konečně sami i když uvidíte možná něco jiného – často to tak bývá a občas z vašich divných a divokých vysvětlení toho co a proč se děje vyskakuji z kůže, teď je mi dáno především sledovat, co bude dál uvidím (pod dalším článkem neplánuji zahájit diskusi, myslím že vše co mělo být řečeno bylo a i tak nemám pocit že to někoho zajímá).

         Zjevení Janovo 17:1-18 (Bible 21)

         Tehdy přišel jeden z těch sedmi andělů, kteří měli sedm číší, a promluvil ke mně: „Pojď, ukážu ti odsouzení veliké nevěstky, která sedí na mnohých vodách, se kterou smilnili králové země a obyvatelé země se opili vínem jejího smilstva.“

         A odnesl mě v Duchu na poušť. Tehdy jsem uviděl ženu sedící na rudé šelmě, jež byla plná jmen rouhání a měla sedm hlav a deset rohů.

         Ta žena byla oblečena purpurem a šarlatem a pokryta zlatem, drahokamy a perlami. V ruce měla zlatý kalich plný ohavností a nečistoty svého smilstva a na čele měla napsané tajemné jméno: VELIKÝ BABYLON, MATKA NEVĚSTEK A OHAVNOSTÍ ZEMĚ.

         Takto jsem viděl tu ženu opilou krví svatých a krví Ježíšových mučedníků. Když jsem ji spatřil, strnul jsem v naprostém úžasu.

         „Proč se tak divíš?“ řekl mi anděl. „Já ti povím tajemství té ženy i šelmy, která ji nese, jež má sedm hlav a deset rohů.

         Šelma, kterou jsi viděl, byla a není a má vystoupit z propasti a jít do záhuby. A obyvatelé země, ti, jejichž jméno není od stvoření světa zapsáno v knize života, užasnou, až uvidí tu šelmu, která byla a není, ale znovu se objeví.

         Zde je zapotřebí moudré mysli: Těch sedm hlav je sedm hor, na kterých ta žena sedí. Je také sedm králů.

         Pět jich padlo, jeden je a další ještě nepřišel; a až přijde, musí zůstat na krátký čas. Šelma, která byla a není, ta je osmý král; je z těch sedmi a jde do záhuby.

         Deset rohů, které jsi viděl, je deset králů, kteří se ještě neujali kralování, ale mají přijmout moc jako králové v jednu hodinu spolu se šelmou.
         Ti mají jedno mínění a svou sílu a moc dají šelmě. Ti budou bojovat s Beránkem, a Beránek nad nimi zvítězí – neboť je Pán pánů a Král králů – a s ním i jeho povolaní, vyvolení a věrní.“

         Potom mi řekl: „Vody, které jsi viděl a kde ta nevěstka sedí, jsou lidé a zástupy, národy a jazyky.

         Těch deset rohů, které jsi viděl na šelmě, začne tu nevěstku nenávidět a nechá ji zpustošit a obrat donaha; budou požírat její tělo a spálí ji ohněm. Neboť Bůh vložil do jejich srdcí, aby vykonali jeho záměr, a tak budou jednoho mínění a předají své království šelmě, dokud se nenaplní Boží slova.

         Žena, kterou jsi spatřil, je to veliké město, které kraluje nad králi země.“

        • Ekklesian napsal:

         Ještě jsem se musel vrátit, abych se podělil…

         Měl jsem za to, že s tím Vietnamcem došlo pouze k nedorozumění zapříčiněné rozličnými uznávanými hodnotami a odlišným hodnocením situace v Česku.

         Když jsem mu ale předložil, že lidmi dosazená vláda Čechy zradila a nakonec dostane po zásluze naloženo a je možné že spolu s ní se snese celý hněv i na ty jenž za naše peníze (z části) vytváří montovny a ničí naši zemi a s nimi i ti které si na práci tahají a které nepotřebujeme… A že já osobně věřím, že vietnamskou komunitu nakonec vlastizrádná vyzve aby se se zbraní postavila proti Čechům v jejich vlastní zemi…

         Mlčel, ale nebyl ani natolik důsledný aby zakryl to co si myslí, stejně jako minule – že je potřebujeme, jsme líní pracovat a bez nich se neobejdeme. Bylo v něm pohrdání Čechy i mnou.

         I kdyby si myslel, že jsem blázen, jasně mi rozuměl, a ani jednou se nepokusil rozptýlit mé obavy, například prohlášením, že by se proti Čechům nikdy nepostavil.

         Nemyslím si, že ho něco z toho co jsem mu říkal doposud napadlo. Ale nevěřím, že když by uvedenou nabídku od vlastizrádců dostal, že by zůstal k Čechům kteří ho doposud nevyháněli loajální a alespoň se nevměšoval. Myslím, že už dnes přemýšlí o tom, že by se docela rád přidal na stranu vlastizrádce, kdyby podobnou nabídku přijal.

         Takže za mne je dnes on i celá jeho rodina neaktivním nepřítelem, dokud se něco nezmění, nevyjasní. To znamená, že ani jejich ekonomiku už nepodpořím jedinou korun. Zjistím li během doby po kterou je ještě budu mít na očích kšefty s drogami zničím je ať už se rozhodnu využít zbytků funkční republiky nebo vlastními silami.

         Vám doporučuji prověřit Vietnamce ve svém okolí a přijmout vlastní opatření.

         Pokud by však problém se spícím nepřítelem, nebo i jen potencionálním nepřítelem, měl být větší mělo by se to přinejmenším rozšířit mezi lidi aby všichni změnili uvažování a přístup. Je dnes dost problémů s Čechy, kteří se nechali nahnat do úzkých a ještě si ve svém srabu libují a kolikrát hájí vlastizrádce stejně jako ti protěžovaní, u nich při lámání chleba může nastat cokoli a já se nejvíc bojím zvěrstev a zbytečného ubližování nevinným (což může přijít i při pobídce ze strany nepřítele/vlastizrádce, a kdo má paměť tak ví že ne poprvé v historii Česka).

        • proud napsal:

         Nemyslim si ze Vietnamci,a zvlast ti co se narodili tady jsou nejakym problemem.A vlastne kdyz o tom premejslim za sebe,je mi jedno kdo tim problemem bude,postavi se proti narodu a dohral at je to kdokoli a odkudkoli,poukazovat na Vietnamce ktery jsme si sem sami natahli se mi nezda ferovy.Je to stejny jak s cikanama ktery preferuje „vlada“,dalsi rozdel a panuj.Muj nazor je ze ma bejt stejnej metr na vsechny!

        • proud napsal:

         Kdo uz tady je,ten uz tady je a ma svuj zivot,paklize neskodi,at si zije,beru to spis jako pouceni.Rozhodne by se sem dalsi nemeli tahat! Ale proto nebudu nicit zivot tem kdo uz tu jsou,paklize nejsou kriminalnici.S tema se patri zatocit at jsou zdejsi nebo „cizi“.To by bylo nadlouho,protoze by se to rozvijelo zas jeste dal,jelikoz ne kazdej kriminalnik je skutecnej kriminalnik,i tady jsou rozdily,kdo okrade banku,ten u me kriminalnik neni,napriklad,kdo okrade druhyho kterej si musel poctive vydelat to uz kriminalnik je.Ale okrast zlodeje je jiny kafe a melo by bejt za jinej tarif,protoze krast se proste nema,ale poctivyho neokradl.

        • Ekklesian napsal:

         Tak to opatrně. Já mu právě vysvětloval, že musí pochopit že je sen Češi nezvali a zatím je trpí a nevyhání.

         Já sám uznávám právo na život.

         Ale jak říkáš, postavit se proti národu ne. A mně stčí i jen ten postoj co jsem viděl. Pro mne se stal nepřítelem ke kterému se už zády neotáčím a nepodporuji ho v nejvyšší možné míře, stejně jako vaši republiku (ať zdechne na úbytě, pochopitelně pokud by se konečně rozhodli zapojit i ostatní ždímaní a se zbraní v ruce pak zabránili cílenému nárazovému okradení – zadarmo není nic a zdechnout hladem abys nic nevytvořil se zrovna tobě příčí ještě víc).

         Jinak co se týká jejich dětí zde rozených, jsou horší rodičů. Jsou to právě oni kdo nosí do škol drogy, nebo učí děti aby se k nim do večerek chodily nakupovat.
         Je to stejné jako s našincem. naše generace je morálně padlejší než generace rodičů, o dnešních dětech (globálně) lépe nemluvit (je to pochopitelně vina rodičů že to dopustily a vlastně i způsobily). No a u nich je to stejné navíc je zajímá přespříliš jen mrzký groš který navíc museli zaplatit časem svého života (to je snad jejich jediná strategie i deviza, ještě jsem neviděl skutečnou vytvořenou hodnotu).

        • proud napsal:

         „Já mu právě vysvětloval, že musí pochopit že je sen Češi nezvali „……….???????????????? Zadny opatrne! Zase hazes a kydas kolem,porad jsi nepochopil,ze chtit po me muze kdo a co chce,ale je JENOM na me,jestli jeho chteni padne na urodnou pudu,za to si uz zodpovidam jenom ja sam!!! Neberu drogy protoze JA nechci! Nevalim se s Vietnamkama protoze JA nechci! Myslim ze ti doslo kam mirim.A jestlize to kdokoliv z nas necti,je to JEHO chyba,ne napriklad Vietnamcu! Je zajimavy ze jich tu kolem je relativne dost,ale nikdy jsem s nima nemel problem,na rozdil treba od cikanu,nebo i nasi „spodiny“(tim nemyslim nekoho kdo ma min penez,ale dusevni spodinu).

   • jan nowak napsal:

    El komandante WIKINGRE Petere i EKLESIANTE..
    .. práwě jsem se wrátil shora ! Wítězstwí je NAŠE : ))
    Bogu-žel , práskli na to wše-chny $$ doláre od PROUDA
    A peníze po mojí tetě ! ! !

    Zítra NÁStup-ujete w tržnici prodáwatt trička : /
    .. mistr proud wám bude roztáčet eet Špárkasu..

    A.Rabiš w.r.

    • WIKINGER Petr napsal:

     O JE TO FAKT BHOMBA ZPRAWA,PANE el COMANDANTE NOWAKU

     dejte tady WZOR do hlawy TOHOTO pokrokowého webu nwoo a jsem zvědawý zda v tom triku se třemi hwezdami na čepici, bude trčet CHE GUEWARA.Jsem i zwědaw,zda to bude blokowat ten diversant oud,nebot už dřiwe HONZOWI zakazal,že nesmi dowolit,abychom zwrhli wládu jak to pln zděšení HONZA POCHOPIL práwe prostřednictwim

     TŘI HWEZD……. COMBATANTE WP w.r.

     • jan nowak napsal:

      Hong wčera dowezl ZBOŽÍ WIKINGERE Petere..
      .. místo 3 hwězd jsou tam 4 , prý čím wíce hwězd tím wíce ČE.. če-če !
      Celý mi to připadá jako Maocetung ??
      Ale prý moč šluší a jsou mi akoRÁTH : ))

      • jan nowak napsal:

       oprawa : nedowezl NIC a wše-chny pra-šu-le £££ prý prohlál..
       .. www w SAPĚ we skořápkách : /

       • WIKINGER Petr napsal:

        ČEPKA PANA CHE GUEWARY NOWAKU,BUDE OPATŘENA TŘEMI HWEZDAMI ČTVRÁ BY MOHLA JÍT jedině K MAO OCET TUNGOWI

        ty HWEĚZDY nám zajisti WĚTŠINU v Prdlamentu,pokud ten pasák koz z hucullandu a diversant všeho mira, OUD zase HONDZOWI KARBIDOVI wše MEZAKÁŽE,aby se ukázalo, že je to WLASTNĚ šef ubohého admina,který newí či je a proto dostane od nás zubožowaných domorodců omluwenku.

   • Ekklesian napsal:

    Ještě jednu věc si dovolím pod tvé (člověka bezbožného) příspěvky „propašovat“ abych věřícím cosi připoměl; a zároveň je to částí odpovědí na to kdo převezme a již dávno převzal šíření pravdy. Klidně všechny honosné kostely spalte a majetek církevních organizací si rozeberte. Nemají pro nás žádnou hodnotu, nic z toho nepotřebujeme, Otec svým v těle žijícím dětem dává vše co potřebují a ten zbytek je dnes z velké části již součástí modloslužby, rouhání, svodu (nakonec to uvidí všichni Bohu patřící, protože oni sami většinou nejsou těmi kdo „vlastní“ či „organizují“ a pokud ano tak ať se ptají zda nepřehlídli jed a nebyli již také otráveni).

    Jan 4:21-24 (Bible 21)

    „Ženo,“ řekl jí Ježíš, „věř mi, že přichází chvíle, kdy nebudete uctívat Otce ani na této hoře, ani v Jeruzalémě.
    Vy ani nevíte, koho uctíváte; my víme, koho uctíváme, protože spása vyjde z Židů.

    Přichází chvíle, a už je tu, kdy praví ctitelé budou uctívat Otce v duchu a v pravdě. Takové totiž Otec hledá, aby ho uctívali.
    Bůh je Duch a ti, kdo ho uctívají, ho musí uctívat v duchu a v pravdě.“

    • proud napsal:

     Kdyz si to prectu a nahradim slovo „otec“ slovem „stvoritel“,tak tentokrat i souhlasim v obecny rovine.Kdyz pominu vyrazy jako verici a podobne.Ovsem s tou citaci bible jsi to zase a opet posral na entou :-))))))))))))))))))))))

    • juro J. napsal:

     Viete prečo Moslimovia nás neuznávajú a nenávidia, lebo neveríme vo vlastného boha, ani sa mu neklaniame. Keby sme to robili, tak by si nás vážili a boli by sme hodný toho aby s nami čestne súperili alebo bojovali, ako to robili stáročia ich predkovia. Toto zistili ešte francúzsky legionári ktorí sa dostali do moslimského zajatia a u nich to platí stále.

 7. pavelka napsal:

  proude, uklidni se a nenadávej tady na půl strany, čéče, to je ale mezek…

 8. Ignác napsal:

  V roce 1990 si 87% lidí zvolilo návrat do První republiky. Nechápu proč se pak diví, že se tam vrátili.

 9. Sasin napsal:

  Jééjda, to jsou ale noviny, co s tím jako budeme dělat? Dokud ve městech nebudou potravinové lístky, a řezníky, co s nima budou vekslovat nebudou chytaní veřejnou bezpečností budou tyto novinky i zítra a pozítří, to je hlavní proud. Hlavně je volte, gdyž na vás serou. Třeba si zvolte ty, co serou míň. Muheeeeee

  • Ekklesian napsal:

   Tentokrát to bude mnohem horší. Nebude dovoleno nikomu prodávat ani kupovat, nikomu kdo se nepokloní šelmě a nebude označen.
   Vy věřící, kdož to rádi zmiňujete, přemýšlejte proč to bylo Janem řečeno co vše nám chce Bůh sdělit. Proč zmínil číslo označující Člověka (pomineme-li celou zvrácenost číselné kabaly).

   To co se děje dnes ohledně ničení zbytků samozásobení obyvatel v Evropě s tím souvisí. Jde ale o mnohostrannou záležitost (zlý sám asi kolikrát neví proč je k čemu puzen, natož jeho lidé), kdy se jednou věcí dávají do pohybu i věci ostatní, které většina lidí není schopná vidět natož dát do souvisloustí.

   • Sasin napsal:

    Ale šmejdi, co by nepoznali v záhoně mrkev a pro vajca by se sápali do kravína si v koutku hlavy myslí, že ještě se dá udělat zpětný reverz a zkolektivizovat mrkve, petržele a krávy a nadekretovat k nim blboně s metlama, že ještě nemusí být tak horko jak to u jejich plných vozíků co si táhnou za své ZÁSLUHY z hypervysrávačů bývá. Sadím boty, že by si zvolili nějakého šmejda, co pošle slípkám na záhumenky slevu na volání k jejich operátorovi. Tak nějak to Satan sepsal v bibli..

    • proud napsal:

     „Ale šmejdi, co by nepoznali v záhoně mrkev a pro vajca by se sápali do kravína „…………..:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 10. Masrtin napsal:

  Díky moc za tento článek, každej občan by si měl uvědomit tato fakta !!! Pak by nemohl volit, jak volil

 11. juro J. napsal:

  Keď máte dobré spomienky na Československo prispejte do verejnej skupiny na Facebooku SPOMÍNAME NA ČESKOSLOVENSKO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!