Nevěřit nikomu, být ve střehu a připraven

Článek má pochopitelně dobový politický kontext, i když se explicitně současnými chorobnými nápady některých našich vůdců nezabývá. Radarem a permanentní přítomností vojsk NATO na našem území, přestože US ližprdelky Stropnický, Štetina, fořt aus Austria a dávno odepsaná parta „umělkyň“, jako Pavlína Filipovská, Táňa Fischerová a další neukojené dámy včetně slovenské „hérečky“ Vašaryové. Na Vánoce si zřejmě vzpomínají častěji než na poslední historické libido, proto ta jejich až nepříčetná podpora černých a nadržených emigrantů.

Úvodní, dlouhý prolog se Vás, nacházejících se na straně zapadajícího slunce už v podstatě netýká, nicméně buďte ve střehu. Podvody kolosálních rozměrů inspirovaly i naši bývalou střední třídu, které došlo, že stát kde se krade a nikde nic nechybí nabízí nevídané příležitosti k obohacení, podvodům a k odklonění milionů (Kocourek). Takže poctiví a důvěřiví senioři s těmi směšnými důchody na ty všechny nabídky, slibující tisícové úspory za elektřinu, plyn a vodu neodpovídejte a pokud vás navštíví mládenci v uniformách, dožadujících se vstupu k záznamu spotřeby vody, elektřiny, a plynu, tak je do svého příbytku nepouštějte, pokud nemáte cvičeného dobrmana. Ten nádherný pes potenciální zloděje znejistí a navíc vás ochrání. Přijde vás levněji než povolení na zbraň a pistoli(cca 20 000 Kč), navíc v tom věku, jehož jste se dožili by jste měli problém. Alzheimer a Parkinson testy. Dement fořt aus Austria by je nesplnil, má ochranku.

prodej_0Když už zástupce firem do svého domova pustíte, tak žádné „výhodné“ smlouvy nepodepisujte, pokud si je nepřečtou o generaci mladší příbuzní (dcery, synové) i když sami často na podvody naletěli. Všechny nabídky bezplatných půjček okamžitě roztrhejte a hoďte do odpadkového koše. ČT nás ku podivu o zločinech na bezmocných seniorech informuje, přesto jich přibývá. Naivita a důvěřivost některých seniorů je nepochopitelná. Pravděpodobně to navazuje na myšlenky Masaryka, který věřil už tehdy, že dobro a pravda zvítězí. Jeho chiméra interpretována o téměř století později ožralou Havlem že „láska a pravda „ ovládne planetu, se nenaplnila.

Opakovaně vás seniory varujeme, abyste nevěřili  ničemu, čímž vás krmí zaprodaní komentátoři ČT, ať už se jedná o problémy v ČR, nebo v EU. Bude hůř. Připravte se nato, protože naše členství v NATO/EU nemá budoucnost. Nad existenci homo sapiens se hromadí temná mračna. Ty nehorázné lži, jež opakovaně slyšíte v TV, rozhlasu a čtete v tisku, včetně barevných reklamních pamfletů na zázračné  medikamenty na inkontinenci, prostatu, erekci/zvětšení pyje ignorujte i přes desítky doporučujících článků od šťastlivců, jenž si po x lete pauze/menopauze sexuálních radovánek, až orgií užili, většina aktéru skončila na JIPCE. Podobně ani na zázračné tablety/čaje vyrobené z pralesních bylin, slibující nárůst svalové hmoty a zbavení se visícího panděra během jednoho měsíce bez cvičení nevěřte. Fotografie sedmdesáti letých staříků „před a po měsíci“ polykání zázračných tablet jsou výplodem počítačové grafiky. Naštěstí zatím neexistuje  PC, aby dementa Laudáta překlopil na intelektuála.

super-zionist-trump-640x360Přes počáteční nadšení po zvolení Trumpa presidentem US, růžové představy o zlepšení vztahů s RF a Čínou nějak pokulhávají za jeho předvolební rétorikou. Nezávislý Jeff Rense se domnívá, že Donald je opět loutka, „skřivánek na niti z Hrabalova románu“. A nitě začínají v Tel Avivu, což se za nedlouho změní na Jeruzalém, kam se přesune i USA ambasáda, což skřivánek Trump podporuje. Takže „hybrid“ Izraele a Palestiny se očividně odkládá. Rense a Duke, anti-sionisté si racionálně kladou otázku, kam půjdou ty miliony Palestinců z Gazy, Západnho břehu Jordánu po humanitárním bombardování izraelsko/americkými bombardéry? Do US asi ne. Zbývá EU a Merkel s obličejem rozvařené brambory, jež je s otevřenou náručí bude „willkommen“. Donald je uvázaný. Jeho dcera Ivanka si vzala bohatého Žida a přestoupila na novou víru a navíc s ním má tři děti, Židy. Změnilo se něco? Takže klany Clintonů, Bushů /Obama byly nahrazeny „trumpolinou“, jež bude Americe vládnout nejméně dalších dvacet let. Senioři alias statisti jako my, budeme tu divadelní, shakespearskou scénu ještě několik let pobaveně sledovat a pak pochopitelně zemřeme. Ateisté v Boha sice nevěří, přesto teorii existence universální, vesmírné spravedlnosti nezavrhují, i když zřejmě jde o tisíciletý evoluční konstrukt. Bude to smutné i zábavné pozorovat, kam se ta naše opěvovaná, geniální civilizace řítí.

Trump po třech týdnech od inaugurace pokračuje ve stopách černocha Barryho, který nesplnil ani jeden z předvolebních slibů. Jeho exekutivní příkaz pozastavit příliv emigrantů ze sedmi arabských států prozatím zablokoval federální soud a plamenné řeči o daňové a zdravotní reformě nějak utichly. O to víc hřímá o potenciálním nebezpečí Íránu, jenž podporuje teroristické skupiny a ohrožuje US výjimečnou demokracii. A nově jmenovaní ministři MO a MZ, včetně té nové krávy v UN jsou blahem bez sebe, jako váleční jestřábi McCaine a Graham. Neefektivnost NATO/UN už není prioritní. Ale Írán.

Sionisté a Bibi jsou u vytržení. Donald s těch proklamací o nevměšování se USA do režimů států odlišné víry a kultury, nic neudělal. Zatím nepovolal zpět ani jednoho vojáka z těch stovek základen roztroušených po celém glóbu, zemích kde je 65 roků tamější obyvatelstvo nenávidí. Japonsko a Němci.

Takže prezidente Trumpe, zlikviduj ty stovky US základen a zaměstnej milion ničemů, kteří nic neumí u vás doma. Jinak Nobelovu cenu míru nezískáš a historicky skončíš za Obamou, který je dnes hodnocen co by nejhorší prezident US. A na konflikt s Íránem zapomeň. RF a Čína (cca 1.5 miliarda) té doktríně magora, Z. Brzezinkého i za cenu vyhlazení 50% populace odolá.

Vzhledem k současné povolební situaci se možná ta vaše slavná Unie rozpadne. Největší stát, který jste ukradli Španělům a kde většinovou komunitou jsou Španělé o tom vážně uvažuje, podobně jako Texas, jenž jste anektovali od Mexika. Pokud na Hawai proběhnou svobodné volby, tak i tento ostrov se od umělého konglomerátu USA, co nevidět odtrhne. US analytici se ve svých TV vystoupeních často zmiňují o hrozbě občanské války. S armádou, represivními jednotkami, jež má Trump na povel, bude každá revoluce brutálně potlačena během několika dní. Otázkou zůstává, jestli by občanská válka nakonec Americe neprospěla, že by se vrátila k těm původním hodnotám „zakládajících otců“ a přestala propagovat své dominantní postavení a demokracii.

Takže čtenáři nwoo, zůstaňte v klidu, nepropadejte hysterií současných dnů a konzumujte „červené jásavé“ abyste se dožili takového věku jako Štrougal, nebo Jakeš.
96 Komentářů k Nevěřit nikomu, být ve střehu a připraven

 1. Maroš napsal:

  „Naša Magduška“ – ako havloidná veľvyslankyňa VPN v Rakúsku, zabudla pošepkať svojmu mužíčkovi Milankovi Hranostajovi, že dobrá teta Mandelinka nechala zubombuškovať Juhošku, takže ten starý jewruško nemal problém na verejnosti zajebať, že v Jewrope vojna nebola od roku 1945! Je mi nielen z nej na grc!

 2. proud napsal:

  Budiz mi slabou ale zasadni utechou,ze driv nez muslimove a isil tu budou Ukrajinci ve vic jak hojnym poctu,kazda ruka co unese flintu aby zastavila muslimy dobra,vsechno spatny tedy v tomhle pripade k necemu dobry,alespon jde o Slovany a bilou krev!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I kdyz muj osobni vyber by byl samozrejme jinej.

  • proud napsal:

   A kdyz se Nemecko nasere a zavre s nama caru s tim,ze jsme muslimy nechteli……………OSLAVIM TO!!!!!!!!!!!!!!

   • pavelka napsal:

    No! Tak někomu se tady s tím Německem snilo napořád, až se zasnil i v diskuzi. Navrhuji studenou vodu na hlavu ještě zrána v posteli!

  • pavelka napsal:

   pořád jenom naznačuješ, co se bojíš? Jaký by byl tvůj OSOBNÍ VÝBĚR?

   • proud napsal:

    Nenaznacuju,neumis cist! Takze hadr namocenej ve studeny vode si pleskni na hlavu sam,ne ze bych ti s nim rad nenapleskal,ale technicky to neni bohuzel momentalne mozny:-))))))))))))))).Jakozto Slovan a vlastenec mam svou nutnou osobni volbu vic nez jasnou!!!Moje uplne osobni volba je ze Cechy Cechum!!! A hosti jen s tim ze musej!!! ctit nase zakony a podridit se jim,jinak naneshledanou!

  • petr napsal:

   Které ukrajince máš na mysli? Tu chazarskou verbež která na útěk z té budoucí válečné zóny dostane automaticky víza pro všechny rodinné příslušníky? Nebo tu beztvarou masu nevolníků která je ovládaná mafiánskými bossy z té první kategorie a ze strachu z vyhoštění pro ně udělají cokoliv? A mezitím budou svojí otrockou prací udržovat naše mzdy na úrovni almužny, což je důvod proč je sem masivně importují.

 3. proud napsal:

  Takze co si Pavelko vyberes,migranty,nemigranty,takovy,nebo makovy,nebo neco uplne jinyho? ;-) :-))) : http://www.63plus1.cz/2017/02/zdroj-vecneho-zivota-versus-fantomove-imitace-astral-utoci/

  • pavelka napsal:

   co to sem cpeš? Ja ezotéricky bludy nečtu. A taky nemám strach z Nemecka jako ty.

   • proud napsal:

    Mimochodem,kdes sebral nejakej muj strach z Nemecka? :-)))))))))))))))))). A ze nectes a nevis je mi uz davno znamo,stacilo mi si te precist:-))

 4. m.petr napsal:

  už chápu,proč se některým ženám říká kráva.

 5. Paul Durham napsal:

  „…abyste se dožili takového věku jako Štrougal, nebo Jakeš…“

  stále čekám, kdy tu nějaký pomatenec vytasí boží mlýny :-)

  • proud napsal:

   Jo no :-), ja zas cekam kdy nekdo prijde s tim ze jsme si za vsechno pekne zodpovedni sami a co nepotrestame,zustane nepotrestano,co nepochvalime,zustane nepochvaleno,a co neudelame to za nas neudela nikdo. Ale nejak to nikomu nedochazi,asi se to k nim pres ten pisek co v nem maji hlavy nedostava :-))))

   • Petr napsal:

    Ale dochazi, ale super market je tak blizko, kreslo je pohodlne, spravne vychlazene pivo lahodne, no a nekdy ve sportu neco vyhrajeme. Zivot je bajecny. Nac ho mnenit. To ze se okradame o smyslupny zivot na to Vam seru. :-)

    • proud napsal:

     Chtels napsat ze ta nahrazka zivota,prezivani,je nadherna? Protoze o Zivote toho vime pramalo………ale nekteri z nas by se radi dovedeli. :-)

 6. corgon napsal:

  Komediantka Magda Vášáryová – politici by mali ísť proti väčšine svojho vlastného národa
  https://www.youtube.com/watch?v=MMVqxx0Fi8Q

  • Ada napsal:

   … a to dokonca aj vtedy, keď TGM nemal pravdu! Pretože Hilsnera usvedčili krvavé nohavice!

  • Maroš napsal:

   Corgoň – tak teraz čo – chyba je v tom, že nedostala Národného umelca? To sme posrali… Možno jej ho udelia „Česi“ – keď im hohoHoráčka protinárodná Magduška vystrelí až na Hrad!

 7. weissbach napsal:

  Paní Magduška má definitivně vymeteno. A není sama.

 8. pražská vlaštovka napsal:

  …je mi z toho ze všeho zle..
  ….přestanu komunikovat a tudíž se emocionálně vyčerpávat …..
  už nechci
  j.

 9. Maroš napsal:

  Vlaštovko – problémy sa riešia komunikáciou. A najlepšia je takáto:
  1/ Nahraj si svoje problémy na „magneťák“ – povedzme, že by si sa aj chcela kvôli niečomu-niekomu picnúť.
  2/ Potom si to pusti a pozorne vypočuj.
  3/ Keďže vďaka nosným a iným dutinám v hlave – rezonanciám, inak počujeme seba, keď rozprávame, a inak, keď to počujeme ako nahrávku – naše problémy sú „cudzie“ problémy – a teda – pičovina. Najlepší spôsob, ako sa vyliečiť z depiek a pokusov o samovraždu.
  Ja sa bežne rozprávam s „Marošom“…

  • pražská vlaštovka napsal:

   Maroš 1:09
   díky za milou zprávičku :-) a radu…
   samozřejmě,že se snažím všelijak
   ono to zase půjde ,neboj;-)
   pa j.

 10. Peter pepetoa napsal:

  K podvodom na dôchodcoch, čo bráni vlade schváliť nový zákon. Ten by umožnil dôchodcom beztrestne zrušiť akúkoľvek pôvodnú zmluvu. Samozrejme firma s ktorou sa zmluvne zaviažu nebude mať nárok na odškodné. Teraz k Trampovi, on je prezident akého USA potrebuje. Nie Čína RF či Irán. To že je figúrka na očiach bolo jasné ešte pred voľbami. Jeho úlohou nie je zachrana EU, ale reformacia a prestavba USA. Pax Amerikana musí byť zlikvidovaná. Takýto životný štýl planéta neprežije.EU umrie sama o sebe možno rovnako rýchlo ako Ukrajina. Na nej sa snažia zúfalo presvedčiť Putina k neprimeranej reakcii a to k zachrane civilistov na Ukrajine Ruskov armádou. Teraz by USA do vojny kvôli Ukrajine neišli, ale niektory velitelia NATO v EÚ určite ano. Kyjevska banda dúfa v zasah to je teraz jediná ich záchrana, dúfajú v chaos a možnosť zdrhnúť aj a peniazmi a užiť si ich.

  • proud napsal:

   Dalsi bolest penez a moci kterou davaji,ze diky jim muzou zdrhnout a uzit si je,protoze na to maji,misto spravedlivyho trestu………..

   • proud napsal:

    A doufat ze se po nich nepusti nejakej „lovec“,nebo jejich skupina…..jakoze casem k tomu pravdepodobne dojde……

  • proud napsal:

   Na to je prilis za vodou a ma prilis moznosti………..nehlede na to ze za to co ma na triku je jenom jeden trest,neni tedy treba ani soud a dobrozdani……stal se uz davno lovnou zveri jako mnozi jini jemu podobni !!! Ale je zajimavy sledovat jak se lidi nad zakonem snazime dostat podle zakona,proc? Kaslali na nej oni,neplati pro ne,pak ani pro nas ve vztahu k nim!!!

   • proud napsal:

    Tak byto spravne melo ostatne bejt s kazdym kriminalnikem!!!

   • pražská vlaštovka napsal:

    Proude,
    to máš sice taky pravdu,ale on tak neuvažuje a možná se „lekne“..nějak se na ně dostat člověk musí..i když -já vím …
    už to ale, že je mu takouvouhle peticí vlastně oficielně stržena rouška z jeho odporné vizáže ,
    to mnoho lidí také potřebuje
    mít jasně černé na bílém ,co je to za smrada a jak je vykřičenej…
    milé pozdravy
    j.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Zdravím Hel:-)!
   petici jsem okamžitě podepsala a rozeslala!!
   jak se máš?
   pa j

   • hel napsal:

    zdravím milou vlaštovku:)mám se zřejmě ne nepodobně tvým stavům, které popisuješ výše…už jsem na ně doplatila poruchou imunity, ale stejně mi to nedá a vracím se jak dobrý holub na místa činu a stále se zlobím a pokouším změnit něco, co není v mých silách a moci..ano, emocionálně to vyčerpává…ale to je taky tím, že jsme ženské, vlaštovko, ty to zkrátka víc prožívají..zdravím, snad se někdy uvidíme v praze

   • sámsenapišnepřátelůmdojejichseznamu-ušetříš-prácu napsal:

    Samoudavačství :D Zajímavej fenomen:D

    • hel napsal:

     nj, nedělám to z naivity, spíš ze zoufalství..navíc jsem už pod takovou spoustou petic u nás i v usa, že je to stejně už jedno..o jednu více nebo méně..

    • Maroš napsal:

     Samoudavačstvo je dobrý spôsob ako sa nenechať zastreliť policajtmi za dobre vykonanú prácu – ktorú mali vykonať oni!

   • hel napsal:

    jeje, děkuji za zprávu:),sice se jí bojím přímo uvěřit, ale budu aspoň doufat…naděje umírá poslední

    • Maroš napsal:

     hel – minimálne Soros je na odstrel údajne na Filipínach za 10 melónov USD, ďalej nežiadúci v – Rusku, Maďarsku, Poľsku,
     Macedónii – v Kanade prebieha petícia za jeho zatknutie. Malý problém – má dvoch politicky aktívnych synov – čo s nimi…

 11. Sasin napsal:

  Začínám věřit na schopnost rezonance paměťové ozónové vrstvy. Pravidelným spouštěním stále opakovaných požadavků dovolí vytvořit dávkový balíček s vyšší kapacitou stlačeného záznamu co usnadní rozšíření mezi více příjemců, Komplikovaný mechanizmus spletený miliardami závislostí zčistajasna nedosáhne na obyčejnou obslužnou funkci, gde bude chybět článek paměťově povýšený na vyšší úroveň příjmu ozónu a postupně samosebou těchto článků bude přibývat. Gde budou chybět články tupého spojení mašina bude vykazovat stále více chyb.a některé informace začnou postupně vypadávat, chybět.

  Jednotlivé články obohacené ozónovým paměťovým obalem způsobí erozi nosičů tupého spojení, což je v příRODě přirozené a začne vytvářet organizovaný chaos podobný životním podmínkám všech navzájem komuNIKujících součástí.jiným programovacím jazykem.. Přidaný prvek jazyka vytvoří další rozměr informace, které bude možné číst obrazně s přidaným ozónovým ochranným pláštěm obrazotvorné PAměťové vrstvy. Takový jazyk přidá do řetězců ANO, NE další prvek, čímž bude k dalším tupým článkům přidaná obrazotvorná přidaná hodnota, která bude přidávat obrazotvorné prvky všude tam, gde se bude nový jazyk používat.

  • proud napsal:

   pridana hodnota rikas,a co dan z ni,na tu jsi zapomel,nebo ji budes programovat pozdeji?………..

 12. pražská vlaštovka napsal:

  11:49
  sasin :-)
  ..no ,to bys nebyl ani první ani poslední ,kdo na paměťovou resonanci ozónové vrtstvy věří…
  ano ,je to tu -
  ať to nazývá kdo chce ,jak chce od sdělení energií až po podprahové „nevysvětlitelné vibrace“!…obohacené….etc.
  popsal jsi to velmi dobře…
  musím si to ještě jednou pořádně přečíst ,jak se mi to líbilo.
  j.

  • proud napsal:

   O cem toci se nazejva „Akasha“,on jen vymejsli „vlastni“ nazvy …….o ty prece neco vis:-)))

   • Sasin napsal:

    Cozéé to jéé?

    Gdysi jsme seděli s jedněma od známých z velkého města a ti říkali, že ve městě je to paráda. Nigdo ti nečumí do talířá, můžeš si dělat co chceš a ve vchodě se o tom nigdo nedozví. Dokonce nemusíš znát ani souseda na patře. Jediná změna kultury je prý v tom, že se neválejí boty před dvéřamá, že by je něgdo ukrad, ale klidně vystrčí za dveře odpaďák, pytel s bordelem, že to nikomu stejnak nevadí a gdyž by to něgdo šlohl, no dyk na to to tam je. Svoboda kam se podíváš. Město plné individují, co si nepřijdou na jména a toho harampádí co se dá každej den navozíkovat, no považte jak se ty proudy blboňů mohou spojit, dyk je to protimluv těch výhod. Proč by dělali opak, gdyž se tam nastěhovali aby dělali opak. Jim jde v první řadě jen o výpalné, úroky, podíl na daních a zvolit si pasáka, kterej jim to tak nechá napořád.

    • zbytečnéslovnívymezováníse-reklamu-nevyvíjícímuse-Mimoměstu-stejněneudělá napsal:

     Sasine, ono někdy se líp jedinci

     (bez ohledu na blízkopříbuznost, respektive často právě naopak se líp snesou „přesunovatelní“ relativně „cizí“ než někdo kdo ti přebaloval plenky jako malýmu a furt by měl tendenci ti do všeho kecat ty repetitivní bludy a neosvědčené státní a mediální pověry, co se ještě nestačil z kultury odnaučit…)

     snesou, když nemusej bejt nahňácaný tak nějak „z nouze v jednom balíčku“…

     A tento aspekt nemohu opominout. Když jde o to, aby se lidi snesli. I v takový buňce máš spousty přepážek díky čedmuž dokáže tak komplexně fungovat a ani si to neuvědomuje, byť jsou hned „v sousedství“, ale nakolik se chcou „znát“ je na JEJICH VÝBĚRU a to je důležitý.

     • Sasin napsal:

      Stát je projekt z města. Ve městě se sešli ti, co nechtějí aby jim něgdo koukal do talířa a proto milují zastupitelskou demonsgrácu. Neřeknou, že jejich rozhodnutí a potřeby zabije vesnici, jiné státy, oni si zvolí své sny, které chtějí plnit dodavatelsky za bankocetle, které nemají. Gdyž jim je něgdo dá, tak s ním budou spolupracovat igdyž ví, že zabíjet je špatné, ale řízek na talíří je lepší. To se jako zapomene. Ale NE. Oni čekají na vesmírnou federaci a čekají že je vezme na palubu, která je odnese někam, gde se přežerou, nebudou muset říci ani díK, že všechno samo od sebe bude skákat podle toho jak pískají jen proto, že si vytvořili své zásluhy, které musí celý vesmír přece chápat. Všichni nezůčastnění ,musejí rozumět, že jejich zásluhy chtějí proměnit v nějaké výhody a těmi se udávit. No ale stále si vymýšlejí další a další zásluhy bez ohledu na to, gdo jim jako za ně má cosi dávat.

      Tento potenciál ale není udržitelně využitelný, páč staví proti sobě dodavatele, kteří to nemají. To je tupá chamtivost přirozená hmotě narozdíl od duševních spirál, které nelze zdanit a uskladnit v trezorech. Jsou pouhými přebytky pravého postoje, který nedokážou ani největší zmrdi utajit naprotivá lidem co jejich způsoby nepřemýšlejí. Všechny tyto uniknuvší duševní postoje, či představy se střetávají v PAměťové ozónové vrstvě a hlasují skutečně o tom kudy se odebéře KONání lidstva.
      Tento proces můžeme už na zemi napodobyt tím, gdyž každý sám za sebe rozhodně věcně o tom jaký tvar, tělo, bude mít jejich rozpočet jakmile jej všichni odklepnou. Ale co je dobré pochopit je i to, že tím procesem se i kverulanti budou chca nesca zabývat tím, proč zrovna v jejich kuřím oku zapomněl tesař díru. Má pomyslnost, že jsem tomu správně nakloněn a přeju i ostatním aby si přestali dělat do hlavy díry.

      • zrovnatytokovyjsouextrémněnáchylnémonopolizaci napsal:

       O kom to mluvíš?

       • zrovnatytokovyjsouextrémněnáchylnémonopolizaci napsal:

        Jde-li i tobě brute o (cehož proudy v pozadí tvých promluv registruju) momentální státní politikaření…a ne o…
        …pak nevím už s kým se bavit:D

        • Sasin napsal:

         Musíš připustit, že nejsi sám co to přečte. Čtou to i proudy blboňů. Vím, že tvůj morální profil je na vysoké úrovni, že jen kontroluješ zda to mám správně, ale buď té lásky a dobroty a dej příležitost vydechnout i jiným. Muheeeeeeeeer

        • Sasin napsal:

         zbytečnéslovnívymezováníse-reklamu-nevyvíjícímuse-Mimoměstu-stejněneudělá

         Ptáš se o kom to je? Počkej si, sami ti to řeknou. Muheeeeeee

      • petr napsal:

       Moc dobře si pamatuju jak to vypadalo za minulého a předminulého režimu když ti někdo viděl do talíře. Udavačství jen kvetlo. To co se stalo po zavedení EET jen ukazuje že se nic nezměnilo. Zlatá anonymita města.

       • proud napsal:

        Zajimavy,ja se neco navyvadel nez jsem zdrhnul,i verejne, a nikdy me nikdo neprasknul,bud jsem byl tenkrat klikar se svou kritikou KSC a tehdejsiho rezimu,nebo ac jsem zadnou stranickou prukazku nevlastnil,ani moji rodice,jsem musel mit hodne vlivnyho a vysoko postavenyho andela straznyho,kdyz me jeste nechali i zdrhnout za kopecky :-))))))))))…….. Anebo panacku lzes a nebylo to az tak strasny…..

        • benmil napsal:

         Nejspíš nejseš z Prahy.
         Mám podobnou zkušenost: Nejobávanější komunista z naší obce byl ředitel „měšťanky“. Když jsme šli na střední školu do krajského města, pozval si nás do ředitelny a řekl: „Kluci, ne abyste se tam nějak ukecli. Víte, jaký svině umějí být komunisti.“

        • Eschatolog napsal:

         byl jste nula, tak na vas stb kalelo

        • proud napsal:

         ………..jesteze tak:-).Ovsem pak se divim,proc neodesly vsechny nuly aby ve svete neco pochytily :-)

       • proud napsal:

        A mou tlamu uz tak nejak znas a umis si predstavit kdyz jsem si vzal verejne na paskal stranu,vladu i ROH,jakej cirkus to asi byl!!!

        • petr napsal:

         Chroničtí prudiči mají často intuitivní čich na to komu co můžou říct a co už je přes čáru. Tak se často nedostanou do průseru a když dostanou tak zase mají zkušenost jak z něj vybruslit.
         Taky byl rozdíl 50. a 80. leta. Znám lidi co za gottwalda dostali přes 10 let natvrdo jen za roznášení protirežimních letáků.

         Jindy stačilo když nějaká učitelka zjistila že máš ve škole třeba nějaký dárek od strýčka z rakouska a když to byla závistivá bolševická svině tak jsi měl peklo na zemi, zkurvený kádrový posudek a nikde zastání protože i učitel byl prodloužená ruka režimu a rodiče se jim snažili podlézat jak to šlo když nechtěli aby jejich dítě skončilo jako dělník v těžkém průmyslu ale aby ho vzali na nějakou slušnou střední školu. Zvlášť ti co měli v rodině kulaka nebo jinou černou ovci. Jistě znáš ten vtip o dvou bratrech, fašistovi a komunistovi.
         Když jsi tehdy narazil na velkou svini tak jsi byl nahraný. Když ne tak se dalo proplouvat docela v pohodě.

       • Sasin napsal:

        Představte si Petře, že v rodině cítí dokonce jak voníte gdyž odcházíte z Welké Strany. V rodině se nic neutají. Jedině gdyž ji zapřete a odstěhujete se od ní.

        • petr napsal:

         Tady neřešíme rodinu ale udavače sousedy.
         Kolikrát lidi po prostudování svazku stb sjistili že ten jejich milý a přátelský soused na ně pravidelně 20 let podával raporty.

       • Maroš napsal:

        Petr – éra otvorených bránok u susedov, nezamknutých dverí, alebo pozvania dnu je – opodstatnene – za nami aj na vidieku. Ľudia už chápu, čo to znamená a aká môže byť nebezpečná – rekognoskácia. Môj dom môj hrad – a basta!

      • proud napsal:

       Stat jsme my,kazdej z nas,spolu.Jestli ti to prijde jako projekt mesta,budiz.Pro me to nema s mestem nebo vesnici co delat,je to o lidech,jednom narodu. ;-)

       • Sasin napsal:

        Civilizace je projekt města. S tím nic neuděláš. Kult u Ra je život mimo město. Tam všechno začíná a znovu se rodí. Stát jsou kasárna. Původně okupantská jednotka obehnaná zdí a bezejmennou uniformitou.

        • proud napsal:

         Jo,no,je to holt slozity kdyz nevis ktera vlastne bije:-))

        • Sasin napsal:

         A gdy se na paMěťovou ozónovou vrstvu napojíš ty, proude ? Až to přinde, hlaš to!

        • proud napsal:

         Nikdy Sasine,protoze na tvoje tajnosnubny picoviny neletim:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Ledacos o tech vecech vim,na me to tedy nezkousej ;-)

    • proud napsal:

     „Cozéé to jéé?“……….Akasa s hackem nad s ,tedy Akasha,jedna se o vsechny lidsky myslenky co jich kdy na Zemi bylo a je,abych ti to priblizil nejak abys tomu rozumel,kdyz nevis o co jde,takova banka myslenek,kazdymu kdo se na ni umi napojit pristupna.Kdysi jsme to umeli a vyuzivali vsichni.A neni jen v nejaky „sfere“,je vsude kolem nas.Jak s tim souvisi bydleni zrejme v panelacich o kterym pises dal,nevim. :-)

  • Sasin napsal:

   Pražská vlaštovko

   Proudy blboňů chápou svět jako instantní plochou matematiku, gde se dá s jistotou vsadit na výsledek, gdy 1 + 1 = 2 . U normálních lidí s těmito počty byli a budou stále potíže, páč nezohledňují žádné jiné vlastnosti. Holé KONstanty jsou dycky nestravitelné a nepoužitelné v životě, páč ony nejsou tím životem. Jsou jen obyčejnými pahýly, které milují debilové s myšlením ANO, NE. Většina normálních lidí chápe v obrazech a ví, že v zásadě bývá 1 +1 = 3, páč výsledek 2 znamená smrt. Vymření a život bez náboje, bez potomstva. Takoví chápou, že je a bylo něco nad nimi, ale neříkají tomu proud. Je to materie, která obaluje každý předmět který se hýbá emergicky a tím se nabaluje pole jako klubko z vlnek, která se spřádají a spřádají a spřádají až dosáhnou hustoty a hmotnosti, která pohne tím, čím byla stvořena.

   • Eschatolog napsal:

    ok, Al Maliki Akhbar chape svet podle vzorce 1+1=10

   • pražská vlaštovka napsal:

    sasin 18:31
    díky za psaníčko ,díky :-)
    jituš

    • pražská vlaštovka napsal:

     Sasin :-)
     máš opravdu krásnou tajnosnubnou češtinu …
     milé pozdravy
     j.

     • Sasin napsal:

      Budeme pokračovat a rozvíjet naše tajnosnubnosti, ať třeba proud pukne závistí. Zdravím

     • Robo napsal:

      „Tajnosnubnú češtinu“ :-)
      A to som myslel, že Sasinovi tu rozumiem skoro len ja. A vidíš, toto by ma nenapadlo :-)

      Zdravia, lastovička naša milá! :-)

      • pražská vlaštovka napsal:

       Robo !!!!miláčik :-):!!!to jsem ráda ,že jsi tady!
       už jsem (před pár dny dokonce ) chtěla zase po Tobě vyhlàsit pátrání!!!
       kde ses toulal po hvězdách ?!
       zdravím děvčata -(a kluky taky )
       jak dvou ,tak čtyřnohý
       pa j.(dobrou!

       • Robo napsal:

        Som tu furt, len články už skoro nečítam a v diskusiách namiesto mňa píše Sasin. Ide mu to omnoho lepšie, ako mne :-)

        Ale keď vidím Teba, tak neodolám :-)

        Krásnu noc!

        • pražská vlaštovka napsal:

         :-)))!

        • petr napsal:

         Až na to že kromě 3 lidí těm Sasínovým okultnostem nikdo nerozumí.
         Tak se nemůže divit že mu někteří nadávají, protože podobné nejasné tajnosnubné mlženì mají ve zvyku i různí židozednáři.

        • Robo napsal:

         Až príde čas, porozumieš. Presne tým istým slovám.

     • Maroš napsal:

      Sasin – a byť napojený na ozónovú dieru – - – nevadí?
      Som myslel, že tade to prúdi do tých HAARPom pripečených gebulí. Takže je to nakoniec z ionosféry?

 13. Jarek* napsal:

  Přátelé, prosím Vás snažně, komu to ještě teče, zvalte tu krávu spermatem, ať to hovado dá už konečně pokoj a kupte jí někdo dobíjecího „robota“ do té její „mošny“.

  • jan nowak napsal:

   Nohawico nohawico : (

   Dobrý rám ROBOTI ! ! !
   Doufám , že jste si dobyly baterie..
   .. neb pojedeme na PSA z kopca i do kopca !!

   ps : lowu zdar !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!