Přehled Eduarda Basurina o pokračujících útocích ukrajinské armády na Donbas z 12.2.2017

basurin12-2

Ve 4 minutovém brífingu informuje velitel ozbrojených sil Doněcké lidové republiky Eduard Basurin o detailech narušování příměří ze strany ukrajinské armády. Pokračuje přesun těžké techniky k hranicím a ostřelování obytných zón. Vše v rozporu s dohodami z Minsku. Dále E. Basurin informuje o nízké morální úrovni ukrajinských vojáků. Rozšířený je alkoholismus, rabování a dezerce. Armáda DLR si naproti tomu udržuje vysokou úroveň bojeschopnosti.
4 Komentářů k Přehled Eduarda Basurina o pokračujících útocích ukrajinské armády na Donbas z 12.2.2017

 1. Přemek napsal:

  Proto říkám, že oběti Motoroly a Giviho nejsou marné a že oba hrdinové budou násobně nahrazeni. Basurin své lidi zná natolik, aby se vyvaroval přílišného optimismu. Situace ve VSU je ještě horší, protože kromě dezercí a alkoholismu dochází k zabíjení mezi sebou navzájem, k nedodržování elementární opatrnosti s následky roztrhání vlastní municí a vůbec z totoální deziluze po zjištění, že terorismus vypadá jinak než ženy s kočárky, autobusy dětí do škol a horníci převlečení z nezbytnosti do vojenského a hájící si své právo na existenci.

 2. Maroš napsal:

  Přemek- v pozadí vysokej motivácie Porošenka a Kyjevskej bandy – jej špičiek, sú peniaze z tých 5 miliárd, ktoré priznala Nulandová ofiiciálne na rozvrat ukrajiny – nie na splatenie Rusku za plyn = tiež vydieranie Európy! Určite sa niečo roztopilo keš na podplácanie výržníkov a strelcov na uliciach. To, čo prišlo na kontá zriadené vonku – len zopár šikovných dokázalo ešte na začiatku – investovať do nehnuteľností v Španielsku. Posledná bola aféra s jedným z KB – meno si už nepamätám, ktorého vonku chytili s keš myslím 30 miliónmi – ktoré pokusne vyvážal pre niekoho – on toľko svojich nikdy nemal. Teraz bručí. V EU je vývoz keš nad 10 tisíc euro trestný čin. Takže – keďže sa im nevydarila Porošenkova „blesková“ vojna UK bedárov proti Donbasu – uviazli v Debaľcevskom kotli – zmrdom zablokovali lówe – SÚ V RITI, POKIAĽ NESPLNIA ÚKOL! A na Ukrajine – kde ich povešajú, neinvestoval – okrem Poroša do zbrojného priemyslu – nikto. Nemajú nič!

 3. Sasin napsal:

  Ta ukrajinská armáda netuší za co bojuje. Ale bojuje, platí je za to. Fantastické ne?

 4. juro J. napsal:

  A Dombas už 100 x oľutoval že na svojom území dopustil rusom vyvolať prevrat a tí fanatici čo sa pridali k ruským žoldákom sú už mrtví a von nevedia žiadna cesta. Dombas zostane naveky pustou zemou ktoré bude slúžiť ako náraznikové pásmo. Kto má v hlave na… kapustu toho postihne ruský mor. Ľutujem domácich obyčajných ľudí, ktorí keby mohli tak by tých svojích nacionalistických dobrodruhov utopili v Done.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!