Katastrofa Tu-154: „veteráni“ FSB obvinili administrativu Putina z teroristického činu

Snimok-ekrana-2017-01-03-v-19.54.45V kruzích FSB Soči se tvrdí, že k pádu Tu-154 ministerstva obrany RF došlo v důsledku teroristického činu a příkaz k němu pravděpodobně přišel z administrativy prezidenta. Sdělil to na svém Facebooku bývalý náčelník Služby bezpečnosti „prezidenta PMR“, plukovník VDV RF Valerij Gratov.

„Mládenci dali jasně najevo, že verze teroristického činu byla odmítnuta oficiálními mluvčími MO Ruska nikoli náhodou, ale aby nebyla přilákána pozornost novinářů. Podle oficiální verze byla příčinou pádu Tu-154 technická závada nebo chyba pilotování. Ve skutečnosti tu je však ještě jedna neoficiální verze od mých kolegů,“ - sdělil Gratov.

Podle jeho slov bylo letadlo zničeno záměrně, protože patřilo MO RF a kontrola „svých“ probíhá více než loajálně.

„Pronést na palubu bombu bylo snadné. Teroristický čin byl schválen zvrchu, proto i když ještě nebyly nalezeny černé skříňky, v médiích se už šířila prohlášení, že neštěstí bylo spojeno s technickou poruchou nebo chybou pilota,“ - píše Gratov.

Poukazuje na to, že příkaz pravděpodobně přišel z administrativy prezidenta a vyplnili ho „kadyrovci“.

„Je možné, že sám prezident nebyl o tom informován, ale Surkov je známý svými podrazy a manipulacemi směřujícími k plánované zradě; vykonavateli byli nejspíš lidé od Kadyrova. Těžko říci, zda to byl sebevražedný atentátník nebo bombu zanechali na palubě,“ - zdůraznil Gratov.

Uprostřed silových struktur zraje rozkol, protože ne všichni jsou „připraveni jít po mrtvolách svých spoluobčanů a plnit bez výhrad příkazy k odstranění krajanů v zájmu svého obrazu v médiích nebo politických intrik.“

Gratov dodal, že nemá důvod svým „válečným bratrům a kolegům“ nevěřit.

 

screenshot2

Překlad:

O pádu Tu-154 do Černého moře 25. prosince 2016

Chci se s vámi podělit o informaci, kterou mně sdělili přátelé-veteráni z FSB v Soči.

Mládenci mi dali jasně na vědomí, že verze teroristického činu byla oficiálními mluvčími MO RF odmítnuta nikoli náhodně, ale proto, aby nepřitahovali pozornost novinářů.

Podle oficiální verze byla příčinou havárie technická porucha nebo chyba pilotáže.

Ve skutečnosti však existuje ještě jedna verze od mých kolegů. Letadlo vybuchlo plánovaně! Protože patřilo MO RF a kontrola „svých“ probíhala více než loajálně, pronést bombu na palubu nebylo těžké. Teroristický čin byl schválen zhora, proto dokonce i když ještě nebyly nalezeny černé skříňky, v médiích se už šířila prohlášení, že neštěstí bylo spojeno s technickou poruchou nebo chybou pilota.

Příkaz pravděpodobně přišel z administrativy prezidenta (je možné, že sám prezident o tom informován nebyl, ale Surkov je známý svými podrazy a manipulaceni v plánu zrady), vykonavateli byli nejspíše lidé od Kadyrova. Těžko říci, byl-li to sebevražedný atentátník nebo zda bombu zanechali na palubě.

Uprostřed silových struktur zraje rozkol, protože ne všichni jsou připraveni jít po mrtvolách svých spoluobčanů a plnit bez výhrad příkazy k odstranění krajanů v zájmu svého obrazu v médiích nebo politických intrik. Jsem o tom hluboce přesvědčen a nemám důvod nevěřit svým válečným bratrům a kolegům. Vše už zašlo příliš daleko. Pokud jsem se dříve domníval, že výbuchy v Bujnaksce, Moskvě nebo Vogodonsku v roce 1999 byla konspirace, tak nyní už je jasné, že ne vše lze přisoudit teroristům, ale existuje i teror státní.

Zdroj: http://misstits.ru/krushenie-tu-154-v-rossii-veterany-fsb-obvinili-administratsiyu-putina-v-terakte/
41 Komentářů k Katastrofa Tu-154: „veteráni“ FSB obvinili administrativu Putina z teroristického činu

 1. bágl napsal:

  Toho by přeci kreml nebyl schopen. Aby zabíjel vlastní lidi.Toho agenta by měli zavřít až zčerná.Je hnusné a podlé obviňovat z něčeho takového osobnost jakou je prezident Putin.

  • Martin23 napsal:

   Pokud někdo chce vymýšlet takové konstrukce, měl by hlavně uvést PROČ! Naprosto mi uniká, co by měl Kreml z toho, že by si sundal letadlo s uměleckým souborem a lékařkou s humanitární pomocí?

   Nebudeme se bavit o tom, že v Rusku, jako kdekoliv jinde zuří vnitropolitický boj o moc, ale tento scénář nemá žádné logické vysvvětlení. To je paranoia.

   Podobně jako obviňovat Putina, že otrávil nějakého bezvýznamného opoziční politika.

 2. pražská vlaštovka napsal:

  To je blbina...
  nemá to logiku...
  j.

 3. pražská vlaštovka napsal:

  ...asi by nebylo špatné se podívat Gratovi na zoubek...
  něco za tím tvrzením musí být ,ale bude to asi politická intrika ze soudku ,
  jehož dno už bylo mnohokrát přezkoumáno a vykazuje stále stejného pachatele...
  j.

 4. Pepan napsal:

  Když to tak čtu, tak nebýt Putina tak na této planetě ani nevznikl život že dbílci. To už na internetová přiblbla v czechii tolik působí ChovanecStapo? Že se vždy najdou v každém národě nějací duševně retardovaní fóbové nebo filové je jasné ale začíná to být dost na pováženou s lidskou mozkovou devastací.

 5. tom napsal:

  Bože ten článek musel psát absolutní,ale absolutní idiot!!!!!

 6. proud napsal:

  .......... a tomu mam verit,natoz o tom diskutovat? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 7. Pondělík napsal:

  Pisatel článku obviňuje z této katastrofy Kreml a dnešní jeho vedení. Je však s podivem, že popisuje tři podobné případy, které se událi v Rusku v roce 1999, rok před tím, než se stal Putin ministerským předsedou.

  • jop napsal:

   keď rusom vybuchovali činžiaky s obyvateľmi, bolo to pred druhou čečenskou vojnou. Ja to pokladám za false flag, lebo tie materiály čo sú u rusov na Internete sú natolko presvedčivé, že to je prakticky dokázané. Že vtedy to urobili skutočne ruské tajné služby, aby naprogramovali ruské obyvateľstvo na podporu vojny v Čečensku.

   Aby si teraz vyhodili do vzduchu vlastné lietadlo, ale potom to okamžite zatĺkali, nevidím zmysel.
   Ak bol výbuch v lietadle, čo asi bol, ruské tajné služby to nerobili

 8. proud napsal:

  Jj,Kreml muze i za sucha na Sahare,jaka to nahoda,vzdycky je tam sucho pred tim,nez cokoliv rozhodne.............podezrela vec,veru podezrela!!!

  • proud napsal:

   Vsadim se ze tam bylo sucho i nez sosusedovi chcipla koza,musim mu to hned bezet oznamit,ze to vlastne taky Kreml!!!

 9. Hum napsal:

  Tomu neuveri ani totalne zdebilovane, zmagorene, tupe, vygumovane, zlobotomizovane hovado. Vynimky ale potvrdzuju pravidlo, ze pani...? :)

 10. Ďuro Trulo napsal:

  Vážení!
  Na vebu LEVA VEB NODE zveřejňují vždy jako první Pjakinovy relace VOPROS OTVET a Pjakin se dlouho odmlčel po uvedené tragedii a následně mu tragicky zahynula manželka a zůstaly mu tři malé dcery. To je dobrý důvod nemluvit a nepřijít tak i o ně.
  Pjakin však pokračuje v relacích a na otázku co se stalo s Alexandrovci v Soči odpověděl nepřímo podobenstvím a odkazem na povídku nějakého skota, což je signifikantní a když si tu povídku přečtete a posoudíte odkazy Pjakina na podobenství zjistíte, že je to odkaz do vlastních řad. Pokud o tom něco víte tak to sdělte, aby informace nebyly zválcovány propagandou a časem.

  • Brunero napsal:

   Nič nie je nemožné a najmä vo vysokých kruhoch či vysokej politike. Som priaznivcom Ruska a jeho súčasného vedenia, no nemožno si ho úplne idealizovať. Politika je veľmi špinavá na každej strane.

 11. Maroš napsal:

  Ten zmrd z FSB patrí presne do tej generácie jeľcinovskej tajnej služby, ktorá - podľa Pjakina, vstupovala do tejto služby - vrátane colníkov, aby sa dostali medzi špičky, ktoré kontrolovali a profitovali z prepojenia na organizovaný zločin. Myslím, že z tohto vyšinutého zúfalca nájdu na kandelábri len stiahnutú kožu... Takéto zatnutie do živého sa už neodpúšťa ani v blázninci.

 12. Maroš napsal:

  "POLOPATE" - podľa odkazu-inotaja V.V.PJAKINA Z 31.01.2017 - video čas 09:00
  https://www.youtube.com/watch?v=fka6elqts94
  ??????????????????????
  ...blbý preklad z Wiki...
  Anne Sinclair (francúzska výslovnosť: [jednotka sɛklɛʁ] ; narodený Anne-Elise Schwartz 15. júla 1948) je Američan-rodený francúzsky televízne a rozhlasové anketár, najlepšie známy ako bývalá manželka francúzskeho politika Dominique Strauss-Kahn .

  https://en.wikipedia.org/wiki/Clan_Sinclair
  "V roku 1736, Sir James Sinclair z Roslynská rezignoval na svoj úrad ako dedičný Grand Master Mason Škótska až škótskych lóží na ich založenie. Neskôr bol reappointed o svoj život. [7] Tieto Sinclairs z Roslin (Rosslyn) uplatňuje nárok byť dedičné veľmajster slobodomurári Škótska . [6] V roku 1739 Lodges štyridsať štyri škótskych Freemasons zišla v Edinburghu, aby našli Veľký domček Škótska . [6] William St Clair bol kandidát na veľmajstra a okamžite sa stal prvým zvoleným veľmajstra po tom, čo ponúka, aby sa vzdal svojej dedičné práva. [6]

  Dňa 17. júna 1739 Major Malcolm Sinclair "A dobrý a verný sluha Švédska 'bol obvinený z záležitosťou štátu, on bol zavraždený v Grunberg v Sliezsku agentmi cárovná Anna Ruska . [7]"
  REPLY
  Dňa 17. júna 1739 Major Malcolm Sinclair "A dobrý a verný sluha Švédska 'bol obvinený z záležitosťou štátu, on bol zavraždený v Grunberg v Sliezsku agentmi cárovná Anna Ruska . [7]"

  ďalej...
  https://fr.wikipedia.org/wiki/Anne_Sinclair

  ďalej... toto do prekladača a ste doma...
  https://fr.wikipedia.org/wiki/Le_Si%C3%A8cle

  • Sigge Raif napsal:

   Neni mi to jasne Anna Sinclair byla zidovka prohlasila ze by si nikdy nevzala jineho nez zida zeby Mossad? Nejak mi to nejde dohromady!!! Mate odpoved?

  • Maroš napsal:

   Ďuro Trulo - aby si bol v obraze, ako fungujú bleskové rešerše pozorovateľov stránky nwoo z vonku - zachytené cez kľúčové slová na Duc Duc Go - takže tvoje slová boli vyslišené:

   Katastrofa Tu-154: „veteráni" FSB obvinili administrativu ...
   Pjakin však pokračuje v relacích a na otázku co se stalo s Alexandrovci v Soči odpověděl nepřímo podobenstvím a odkazem na povídku nějakého skota, ... Dňa 17. júna 1739 Major Malcolm Sinclair „A dobrý a verný sluha Švédska ‚bol obvinený z záležitosťou štátu, ...
   [Prehľadávať doménu http://www.nwoo.org nwoo.org/2017/02/14/katastrofa-tu-154-veterani-fsb...
   viac výsledkov

 13. Sigge Raif napsal:

  Zamyslete se co tim pachatel sledoval kdo z toho mohl vytezit mit 'uzitek' rozhodne ne Putinovo vedeni je jeste jedna moznost tohle muze byt moznost zbavit se docela vysoce postavenych osob ale za takovou cenu?! Tohle bylo jako primy utok na Kreml. A Putin se zatatymi zuby musi mlcet!

  • Maroš napsal:

   Sigge - podľa Zacharovovej sa Rusku diplomaticky vyhrážali, že bude veľmi plakať - takže - "Boží poriadok v opere" - symbolická akcia.

   • Sigge Raif napsal:

    Ja vim takovyhle atentat vuci Rusku kdo se muze ve svete odvazit? To je provokace k valce a Putin se drzi zpatky nejde mi to dohromady?

 14. kukuk napsal:

  ..ten Gratov musel byt zpitý pod obraz.Amíci si shodili věžáky,Rusové s nejlepším hudebním tělesem je pošlou do moře,no větší blbiny již není možné vytvořit.Jen chlastejte dál pitomci až doopravdy něco vyplodíte.

 15. Jarek* napsal:

  To jsou velmi nebezpečné tendence. Je mi jasné, že toto byla past na nejsušší vedení RUSKA.

 16. Mayor Drack napsal:

  To jako že Amis dali francouzké tajné službě příkaz k atentátu na ruské letadlo?Jako kdysi na Rainbow Warrior?Tak bych porozuměl jinotaji odV.V.Pjakina.Buď něco (více,hodně)nevím anebo jsem naprosto vedle.To nejspíše páč mi to nedává smysl.

  • Maroš napsal:

   Mayor - tu to máš - cez Annu Sinclair Wikipédia - "je členkou Klubu storočia" - klikneš - preložíš cez Translator - prelúskaš
   "The Century je vplyvný klub založený v roku 1944 podľa Georges-Berard Quélin . Táto asociácia združuje politické vodcu, ekonomické, kultúrne a mediálne francúzsky."
   https://fr.wikipedia.org/wiki/Le_Si%C3%A8cle

   Možné pozadie - Marie le Pen vyjadrila ústretové kroky k Rusku, a teraz už si nepamätám, že kto to vyhlásil, že "Francúzsko a Rusko
   majú veľa spoločného" - takže mne to pripadá ako:
   1/ Klin medzi - Turecko a Rusko = vražda ruského veľvyslanca, ktorej turecká tajná služba nedokázala zabrániť.
   2/ Klin medzi - Francúzsko a Rusko = vražda Aleksandrovovcov, ktorej francúzska tajná služba nedokázala zabrániť.
   Nedokázala, či "nedokázala", lebo ju niekto tak riadi.

 17. kl napsal:

  Bezcenný a zcela prázdný hospodský žvást lampasáka s IQ tykve. Marně se snažím najít v tom paskvilu důvod proč ho předkládat čtenářům. Konspirační teorie mám opravdu rád a užívám si to úsilí dopátrat se pravdy, či jejích možných alternativ. Tohle je bohužel naprosto o ničem.

 18. Ignác napsal:

  A motiv ?
  Není to tak dlouho, co provedl Putin nenadálou čistku ve všech silových aparátech po celém Rusku. Na západě se o tom vůbec nepsalo a o to je to podezřelejší. Motiv čistky si můžeme tak lehce domyslet. Putin se zbavoval zverbovaných lidí druhou stranou a tahle konspirace je minimálně pomsta těchto ze svých pozic propuštěných lidí.

  • Ignác napsal:

   V Rusku je velmi mnoho lidí, kteří Putinovi nefandí. Není to jak se to u nás tvrdí, že Rusové jsou vůči své vládě nekritičtí díky propagandě. Většina médií je tam západních (srovnejte svobodu slova v Rusku se svobodou u nás).
   Mnoho Rusů má krátkou paměť a i přesto, že zažili hlad po pádu SSSR a Jelciniádu, opět věří, že když se nechají Západem vykrást, učiní je to bohatšími. Rusové jsou velmi podobní Čechům a Moskvané Pražákům.

  • kl napsal:

   Myslím, že kdyby to měla být pomsta lidí propuštěných z FSB, dali by si s tím alespoň minimum práce a vyfabrikovali by nějakou trochu solidnější konstrukci. To by s přehledem zvládl i ožralý mýval... :)

   • Maroš napsal:

    KL - existuje ruský dokument - "Etich ľudéj bojat sa i prezidenti" v ktorom sa spomína zapojenie ruskej mafie v USA pri demolícii dvojičiek. Tam zahynulo 3000 ľudí - teraz v lietadlé zomrelo "len" 92. A v minulosti vyvraždili milióny - mám pokračovať?

    • kl napsal:

     Teror bez motivu a cílů prakticky neexistuje. Pokud by obvinění veteránů FSB bylo pravdivé, nechyběla by jména nepohodlných lidí kterých se bylo třeba zbavit i popis hrozby, kterou by měli představovat.
     Pokud by to měl být pouze nějaký krvavý signál, nedává to v naznačeném směru žádný smysl.
     Naopak by to dávalo perfektní smysl ve směru opačném - tj, "vy jste nás vyhodili - my ale nejsme bezmocní. Můžeme těmhle věcem bránit, nebo je sami dělat... ;)

  • martin bareš napsal:

   Přidávám se též. Iluze nemám o nikom i když Rusům jako celku věřím a proto sem píšu. Mají to tam těžké, vedou skromný život a lákadel a návnad ze západu je všude dost. A ti, co touží po bohatství a přepychu a nemají pevný charakter, podlehnou.

   Tak máš Ignáci ode mne taky 1+

 19. lukaš napsal:

  Také se přikláním k tomu,že jde jen o pošpinění Putina,ale i poškodit Rusko.Až příliš mnoho akcí proti Putinovi a Rusku.Ať je to Litviněnko,Němcov,několik novinářů,pád letadlo s Polskými politiky u Smolenska,pád letadla MH 117 nad Ukrajinou a najednou všichni ukazují na Ruské hackeři.Uvažuji,že Putin všechno dobře ví,drží nervy na uzdě a musí přijít akce,na které už se přesně ukáže na viníka.

  • Petr napsal:

   Ano, vse ted smeruje proti Rusku. Putin vypalil svetove mafii par krat rybnik. To se neoudpousti. Jejich chut na Rusko nas vede do zahuby. Vidina zniceni Slovanske basty, nakradeni prirodniho bohatsvi, zisk dalsich otroku pro odbytiste nesmyslnych produktu a moznost neomezeneho vladnuti svetu. To je to co je zene proti Rusku.

 20. Jaroslav Tichý napsal:

  K rozvrácení Ruska zevnitř je každý prostředek dobrý.

 21. Maroš napsal:

  Akosi sa pozabudlo na predtým dobré vzťahy Francúzska a Ruska, nie?

  Rusko rozobralo lode Mistral, aby ich pre Egypt opäť dali dokopy. 20. 04. ... ktoré Egypt kúpil z Francúzska. Lode Mistral boli pôvodne vyrobené pre ruské námorníctvo.
  [Prehľadávať doménu medzicas.sk] medzicas.sk/rusko-rozobralo-lode-mistral-aby-ich-pre-...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!