Chystá se krádež českého lithia, co na to vynálezce revolučních lithiových baterií Jan Procházka?

getimageDobrý den, pane dr. Procházko. K napsání toho emailu mě přiměl článek na serveru iDnes.cz s názvem Obří zásoby lithia na Cínovci fascinují burzu, možný těžař už je třímiliardový, kde se mj. píše: "Výsledky průzkumných vrtů potvrdily či překročily předchozí očekávání obsahu lithia v krušnohorském Cínovci. Investoři na pozitivní závěry reagovali nákupem a potenciální těžař - který je zatím daleko od samotného povolení k těžbě - má na australské burze najednou hodnotu přes tři miliardy korun.

Akcie firmy European Metals Holdings v posledních dnech zažívají růst o desítky procent. Od začátku února se jejich hodnota zdvojnásobila, oproti loňskému roku je desetkrát vyšší. Jediným jejím významným aktivem je přitom potenciální těžba lithia v ­Česku.

Společnost kótovaná na australské burze totiž vlastní českou geologickou společnost Geomet, která provádí průzkum ložiska v krušnohorském Cínovci. Cílem je těžit tam lithium – tedy kov, který se používá do baterií mobilních telefonů nebo notebooků. A také elektromobilů, které mají v příštích letech zažít celosvětový boom."

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/european-metals-akcie-terare-lithia-z-cinovce-faz-/ekonomika.aspx?c=A170214_214534_ekonomika_rny

 

Přiznám se, že mě tento článek zvednul ze židle, protože jsem věřil, že je pravda to, co se píše v tomto článku:

http://elektro.tzb-info.cz/akumulace-elektriny/15144-he3da-spustila-vyrobu-baterii-bude-pohanet-i-elektromobily-tesla

Konkrétně mám na mysli tento odstavec:

"Náměstek MPO Eduard Muřický při slavnostním otevření výrobní linky oznámil, že evropské státy včetně ČR jsou připraveny masivně investovat do elektromobility a související infrastruktury. Stát se staví také vstřícně také k projektu HE3DA. Ač firma stojí zcela na soukromých investicích a zatím o žádnou podporu ani dotace nepožádala, v dohledné době zástupci firmy plánují schůzku se zástupci MPO a MD, aby se dohodli na možné spolupráci při dalších aktivitách v ČR. Jedním z témat jsou určitě tuzemské zdroje lithia na Cínovci, které jsou největší v Evropě. Pokud by bylo možné české lithium hned v ČR zpracovávat, byla by to pro Česko u republiku konkurenční výhoda."

Tímto textem jsem se nechal ukolébat a články

http://pravyprostor.cz/voda-byla-ukradena-nyni-se-chysta-potichu-ohromna-kradez-lithia/

http://pravyprostor.cz/ukradene-lithium-ii-cekaji-krusne-hory-krusne-casy-aneb-jsme-nejaka-rozvojova-africka-zeme/

jsem nebral příliš vážně.

Autor v závěru druhého z nich píše:

"Řešení: Neprodávat a prohlásit lithium na území ČR jako nedotknutelný národní ekonomický zdroj pro budoucí generace, které bude vždy spravováno státem. Dokud lithium jinde těží bagry, nemá smysl začínat. Aspoň bude čas pořádně promyslet šetrnou těžbu. Bude to strategická surovina budoucnosti. Tedy, jestli tady v Evropě nějaká budoucnost bude."

Pane Procházko, mohl byste se k této problematice vyjádřit? Je přece i ve Vašem zájmu, aby zásoby lithia na našem území zůstaly jako národní bohatství pro příští generace a nebyly rozkradeny zahraničními firmami. Vy jste na rozdíl ode mě mediálně známá osoba, tak byste mohl pro medializaci připravované loupeže lithia něco udělat. Přinejmenším byste mohl dát nějaké informace na váš web: http://www.he3da.cz/

 

S pozdravem

Ing. Ladislav Kopecký

http://free-energy.xf.cz/
160 Komentářů k Chystá se krádež českého lithia, co na to vynálezce revolučních lithiových baterií Jan Procházka?

 1. Libuše napsal:

  Nyní se ukáže,zdali toto bohatství zůstane v našich rukách a nebo to slíznou zahraniční firmy.Tady hned poznáme,jakou vládu máme a za jaké zájmy kope.Hned budeme vědět,koho volit,že?

  • František Stejskal napsal:

   Veškerá průmyslová základna je v cizích rukou, ale nemělo by nás mást, že to či ono je národní či vyrobené v Čechách. Preferování českých výrobků vypadá vlastenecky a podpora domácích produktů je užitečná. Jenže málokdo si uvědomí, že ten hlavní problém koloniálního postavení ČR je v tom, že cokoliv vymyslíme a vyrobíme (a může to být třeba i rodinná farma)se směňuje za peníze, které svoji hodnotu odvozují od spekulantů ČNB a následně evropských a světových bank. Téměř veškeré světové zdroje patří skrze natisknuté papírky lichvářům a můžeme si tisíckrát myslet, že zrovna tohle je české a národní.

   • chyba napsal:

    Presne. Je jedno ci platite eurom ako na Slovensku, alebo mate koruny. Oni vas s prehladom oyebu v kazdom pripade. To, co robi ceska CNB, je hospodarska kriminalita a len ukazuje, ze penazokazci sa nezastavia absolutne pred nicim. A rusofobiu vyuzivaju ako nastroj na medialny sum a zastrasovanie, najhorsie je, ze mlada a stredna generacia je na 50% tak vymleta, ze tomu veri.

  • Jana napsal:

   "V našich rukách" nebylo nic ani za komunistů.
   Lithium z kalů musí být znovu vytěženo. Není to tak, že někdo naloží lithium do pytle a jednoduše na něm zbohatne, jak se nám snaží někdo vtlouci do hlavy.

   • Lex DRUID napsal:

    „V našich rukách nebylo nic ani za komunistů." "MUSÍ BÝT vytěženo"
    Kolik dnešních "vysokých škol" musí mít průměrně inteligentní člověk, aby byl tak vypatlanej a opakoval tyto naučené nebo spíš vsugerované mantry?

    • Jana napsal:

     Ke poznání a pochopení technologií získávání čistých kovů z hornin stačí průmyslovka.

   • WIKINGER Petr napsal:

    JANO MILÁČKU,ZA KOMANČŮ PATŘILO VŠECHNO VŠEM

    a všichni víme,že v tom bylo i lithium,tak vo co de..a já tu nikoho nevidím jak mi tluče do hlavy,že musim na to lytyum zbohatnout,nebot šanci by mohli mít dnes ještě všichni, kdyby nebylo polit.třidy Šmejdů,kteři to zas ukradnou pro sebe a bude klid.

    • jan nowak napsal:

     WIKINGRTE Pétere ! ! !
     .. nebalte mi Jana..
     A čekujte mejch 666 HWĚZD : ))

     ps : Zabijeme Haarpíka.. masa naděláme !

     • WIKINGER Petr napsal:

      JANA BY MOŽNÁ MOHLA MÍT WAGINU,

      ačkoli dnes se W tom nikdo newyzná.Nebyl by tam nawrch kde umistit na triku ty TŘI HWEZDY, možná na klobouku toho če guewary jsou jaksi mini..

  • JazzBoo napsal:

   Probůh, co chcete ještě poznávat?
   Je takový předpoklad, že když někdo umí psát, měl by umět taky číst. Bohužel je praxí prokázáno, že valná část gojimstva ač se snaží sebevíc, psanému textu vůbec nerozumí.
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dobyti_sveta_Zidy.pdf

  • Perun Hromovládný napsal:

   Politici, rozuměj zloději, cítí příležitost, která se nebude nikdy opakovat a už se perou ... http://ustecky.denik.cz/podnikani/usti-otevira-naruc-tesle-nova-gigatovarna-u-chlumce-by-dala-praci-tisicum-lidi-20170127.html

  • WIKINGER Petr napsal:

   JAK SE ZDÁ ZAS NÁS NAŽENOU DO VOLEB,KDE NENÍ KOHO VOLIT
   A ZAS NÁM BUDOU CHTÍT UKRÁST HLAS A TEDY I MOC

   prý se na nás chystá RABUŠ,který už tetelí radostí,že mu všichni voliči ZVOLI a to za koblihu.

   NEVÍ NĚKDO JAK ODEVZDAT NEPLATNÝ HLAS,ABY ZA NĚHO NEBYLY PENÍZE Z NAŠICH PODÍLŮ V ROZPOČTU?

   • WIKINGER Petr napsal:

    KDOVI,JAK BY SE BUDOUCI HNUTÍ tří hvězd OBČANŮ VYJÍMALO NA TRIKU TOHO CHE GUEVARY

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara

    slyšel jsem,že když ho dnešní neomarxisté TJ.MULTIKULTURALISTÉ,ISLAMISTÉ, HOMOSEXUALISTÉ,GENDERISTÉ MILITARISTÉ,CIGANISTÉ vidí tak hned je popadne špatné svědomí a zhnědnou.

    Prý pak i přestanou bourat demokracii a zapomenou na dráždění menšin ve prospěch nenažraných boháčů,kteří se také pokládají za menšinu a proto jim nevadí podpichovat Špínu ve svůj prospěch.

    Bída,kdy jsou lidé nuceni pracovat JAKO V ČR za byt a stravu není ve světě proto,že polit.třida Šmejdů nechce nasytit potřeby svých občanů voličů,ale proto že NIKDO nedokáže nasytit nenažranost bohaté menšiny,která se dere k moci přes mrtvoly

    A DÁ ZA TO VOLIČŮM UBOHOU KOBLIHU.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ČETLI JSTE BELZEBUBOVU VĚTU ŠÉFA ANTIKRISTŮ Z KDU,KTEROU PRÝ ZAVĚSIL NA SVŮJ WEB?TAK TADY JE:

     Demografické potíže,které naši zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti,mohou do jisté míry VYŘEŠIT uprchlíci,kteři se v naši zemi rozhodnou zůstat.

     PŘEKLAD.Protože jsem ten největši SATANISTA budu podporovat milí voliči, vaše vyvraždování cizí kulturou,která nic sebou nenese, kromě návodu na va vaše vraždění, což je tam popsano jako POVINNOST.

     viz sura 4-89

     JE MOŽNÉ ŽE JE TO BLOKOVÁNO MINISTERSTVEM CENZURY ČSSD,KTERÁ SI PRIVLASTNILA MONOPOL NA PRAVDU.

     Klidně klikněte na pokračování, možná,že se vám to objeví nebo taky ne.

     https://www.koranoislamu.cz/sura/4/page/5/?vers=89

     • asm napsal:

      Demografické potíže,které naši zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti,mohou do jisté míry VYŘEŠIT uprchlíci,kteři se v naši zemi rozhodnou zůstat.

      Ešte som nevidel zvyšovať populáciu ovcí, ktoré dávajú vlnu a mlieko dovozom kôz. A keď sa niekto rozhodne zvyšovať populáciu ovcí dovozom vlkov, tak to už musí byť úplný magor. Čo budú robiť vlci, keď požerú ovce? Len aby sa nevrhli aj na pastierov.

      Som zvedavý čo budú robiť, keď povieme, že sme homosexuáli, cigánskej národnosti a islamského vierovyznania.

      Súra 4:90

      Jestliže však se vás straní, aniž s vámi bojovali, a vzdají se vám na milost, pak Bůh vám nedává proti nim žádné oprávnění k boji.

      Počul som, že vraj história sa opakuje. Kto vie, či nebudeme zase posielať po vierozvestcov do Istanbulu. A potom ovládneme islam zvnútra a postavíme sa proti Belzebubom.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PRAVDA JE,ŽE MENŠINA NENAŽRANÝCH KORPORATIVNÍCH FAŠISTŮ Z NWO CHCE VOLIČE NAZVANÉ POHRDLIVĚ LŮZA

      ovádat jako většinu dvěma způsoby.

      -ZASTRAŠOVÁNÍM A
      -DEMORALIZOVÁNÍM

      tj.propagací nejhorši špíny,která existuje a že je nám z nich špatně to se těm vyvrhelům líbí,předpokládají totiž naši úplnou bezmoc..

      proto budou bezohledně a bez přestávky pokračovat dále ve svém plánu rozbít a zničit demokracii,nastolit vládu chaosu a hrůzy zejména použitím menšiny zbytků samopalníků islámu z IS.
      Tato námi zvolená menšina bojuje za demoralizaci nas voličů politickou ideologii-doktrínou,která žádným náboženstvím není.

      ISLAM NAŘIZUJE VRAŽDIT A ZNÁSILNOVAT,PŘIČEMŽ VRAH NENÍ ZA SVOJE ČINY ZODPOVĚDNÝ,ALE MÁ to PRÝ NARIZENO VŠE OD ALLÁHA A TEDY LZE MORDOVAT S JEHO POŽEHNÁNÍM DONEKONEČNA A TO BEZ JAKÉHOKOLI POTRESTÁNÍ.

      To vše si přečteme v knize,která je návodem na naše vyhlazení.
      Tzv elita ŠMEJDŮ polit.třidy námi zvolené zneuživá tohoto FENOMÉNU K UDRŽENÍ SVÉ MOCI TĚMI NEJŠPINAVĚJŠIMI PROSTŘEDKY
      TJ PODPOROU MENŠIN SVÝM KOUPENÝM REŽIMNÍM TISKEM,OHÝBÁNÍM ZÁKONU VČETNĚ TOHO,ŽE POLICII NAŘIDÍ BRZO PROPOUŠTĚT I ZNÁSILNOVAČE NAŠICH ŽEN A DCER I s VRAHY S TÍM,ŽE JE TO JEJICH NÁBOŽENSTVÍ.

      TO SE UŽ KOLEM NÁS DĚJE.
      Podle nich se podaři strachem z jimi do ČR transportovaného teroru udržet svou moc menšiny boháčů,která pohyb tzv utečenců platí.

      Neštítí se k tomu využít dokonce stranu KDU,KTEROU ÚPLNĚ SLEPÍ KŘESTANÉ ZVOLILI NEVIDÍC,ŽE JSOU TAM JEN OBYČEJNÍ ANTIKRISTI.

      Je naprosto vyloučeno,aby ideologie středověkého islamu byla potlačena mocí policie a armády.
      To je možné pouze změnou súr k nám mířiciho středověku.
      NAŠE POLIT.TŘIDA ŠMEJDŮ TO MUSÍ VELICE DOBŘE VĚDĚT A PROTO ZAKAZUJE O TOM PSÁT V REŽIMNÍM TISKU A DOKONCE TERORIZUJE SVÉ VOLIČE NYNÍ I CENZUROU.

      Přečtěte si všichni sůry KORÁNU hledejte mezi nimi ty středověké, dejte je tady s tím,že politici Z POLIT.TŘÍDY ŠMEJDŮ musí požadovat jejich změnu a at se nebojí,že za to je trest smrti.

      POKUD BUDOU BUDOU NÁMI OBJEVENÉ VADNÉ SÚRY NAVRHOVAT KE ZMĚNĚ,PAK ZA TY,KTEŘI ZBUDOU NAŽIVU SE NAŠE VĚTŠINA VOLIČŮ RÁDA POSTAVÍ.

      • asm napsal:

       Neviem, či sme sa správne pochopili. Ja nespochybňujem, že ich tú chcú dotiahnuť, len že to ich zdôvodnenie, že akože majú pomôcť zdvihnúť zlý demografický vývoj je blbosť. A môže sa im to pekne vymstiť. Nechcem ich tu, ale mne poslednej bielej lúze je prakticky jedno, či budem počúvať farára v kostole alebo imáma v mešite. Je mi jedno, či budem otročiť na týchto satanistov alebo na moslimov. Som zvedavý, čo budú robiť ak urobíme takú fintu ako naši predkovia a prestúpime na islam. Potom už nebude platiť nastav druhé líce a každá vrchnosť je od boha.

       • Sasin napsal:

        No nazdar. Že u nás arabům taky smrdí stejná kůrka se musí dobře politicky zvážit a nastavit mediální opačně zkřivené zrkadlo aby z toho šlo vytřískat alespoň kapitál se strachem. Si furt něgdo myslí, že co říkají ohlupovadla furt obsahuje nějaké zrnko PRAVdy.. Co jim to dá za makačku nafotit správně stilizované araby ze středověku a shánět černochy, páč arabům se prostě do paneláku nechce. Ani je podle mě nezajímají lži o dávkách. Naše středověké představy z hollyholy predikují jejich myšlení, o kterém tady přece pochybujeme.

        P.S Wikingere, demográca je nadvláda menšiny (diktatura) , udělejte si v tom za domácí úlohu pořádek. Děkuji.

        • proud napsal:

         Wikinger je marnej,a ty si kua uz udelej poradek se statem:-)))

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE SASINE,

         DEMOKRACIE je forma vlády,ve které se všichni občané rovně podílejí přimo nebo nepřimo skrze volené zástupce na navrhování a přijímáni zákonů,ktrými se řidí jejich společnost.

         Nekterým dobrým dušim už otrnulo a to,že naše vlády nejsou schopny zajistit za celé ČTVRTSTOLETÍ ani jeden použitelný zákon o obecném referendu považují správně za DIKTATURU.

         TO ŽÁDNÁ DIKTATURA NENÍ,ALE JEN ZNÁMKA TOHO,ŽE SE VĚTŠINA VOLIČŮ NEDOKÁŽE ZORGANIZOVAT A TAKOVÝTO MARAS UŽ POKLÁDÁ ZA STANDART.

         https://cs.wikipedie.org/wiki/Demokracie

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE SASINE DOMNĚNKA,ŽE BYCHOM SE TADY zcela zbytečně HÁDALI O PUNČOŠCE JE SPRÁVNÁ,

         pokud chcete považovat dnešní vládu terorismu za mensinu polit.třidy ŠMEJDŮ,která je v sedle správně, pak je to vaše načisto subjektivni věc.

         https://cs.wikipedia.org/wiki/Demokracie

        • Sasin napsal:

         Wikingere

         Demogratický masokombinát je dobrý akorát harpagondechajckým spotřebytelům. Dobytkům, co tam zařvou určitě né. Gdyž někomu dovolíte, že může za vás něco dělat aniž by vám musel říkat co, gdy, jak, gde a proč a ještě to máte cálovat bez dokladu jejich výpalným, rovněž bez vašeho podpisu, schválení, svolení či jak libo, tak je to banditizmus, a tak se demograti chovají. Že lidem podstrčili banditizmus jako demogracii, gde si myslíte, že jako vládnete vy, za to já nemůžu. Gdokoli, gdo nechá sebou vláčet jiným, ať se to okecá jak chce, je otrokem a nic na tom nezmění celá literární tvorba a mediální sračky, sepsané ke klystýrování lidstva. Esli chcete aby každej člověk rozhodoval o tom co , jak , gdy gde a kolit to bude STÁT, tak chcete podílové společenství, gde to má každý pojištěné ještě neprodejným podílem na půdě a rozpočtu. Tak si to kurva ujasněte.

        • WIKINGER Petr napsal:

         MUSÍM SE OPRAVDU CHECHTAT,KDYŽ SE DO MĚ PUSTÍTE.NAPIŠTE CO VLASTNĚ MÁME všichni DĚLAT

         aby jste byl spokojen a nedával tu zbytečný řev jako zvíře,žádný návrh tu nevidím,ale je možné,že mě třiskla slepota,tak tedy to můžete zopakovat a to hezky v klidu a demogradicky.

        • Sasin napsal:

         Demogracie je podvod. Lidi si mají myslet, že je to systém, který má jako sloužit lidem, ale opak je pravdou. Slovo demogracie má navodit dojem, že se jedná o spásu lidí, kteří se mají naučit sobě vládnout, ale to je nesmysl. Gdyž si něgdo chce vládnout, tak se má poslouchat a dělat sám na sebe a za sebe, k tomu nepotřebuje vládu nad sebou. Dokud to nepochopíte, budete žádat více demogracie a to znamená více vlády na sebou. Ale esli vám to nic neříká, tak v konečném důsledku zvolíte fašizmus, páč to je demogracie, gde skončilo ekonnomické oblbování a došlo přímo na zbraně. jaké cíle to má společné si vygůůglujte na wikipédii, tam dostanete správné harpagondechajcké odpovědi abyste pak měl čím ta šermovat dřevěnou paličkou. Heh Asi podceňujete šmejdy. Nebo je to jinak?

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE SASINE,ZNOVU

         ono věřte tomu ,nestači tady řvát,že je tu bordel a celé čtvrtstoletí SE TO TU SERE..

         KDO PODLE VÁS MÁ TEN BORDEL ŘEŠIT A JAK?UVĚDOMUJETE SI VŮBEC,ŽE KDYŽ TO CO TU PÍŠETE PŘEČTE ŠMEJD,začne si mnout ruce a radovat se nad dobře vykonanou prací a vaše bezmocné hartušení je jen voda na jeho mlýn?.

         PÍŠETE,ŽE DEMOGRACIE JE PODVOD,NO DOBRÁ DOBRÁ,ALE KDE JE NÁVRH CO BUDE DÁL MÁME TU MIT ANARCHII ČI CO?

         Zeptám se vás konkrétně.Pomohl by jste místo bezmocného nadáváni vytvořit metodou crowdsourcing fond,ze kterého by jsme my voliči vycházeli s cílem vytvořit vládu nás- většiny v Prdlamentu

         TO BY BYLA INVESTICE, KTERÁ BY SE MOHLA VRÁTIT NEBOT NAŠE JSOU DOTEDKA VYKRADÁNE PODÍLY V ROZPOČTU..

         NEBO JSTE PŘIPRAVEN AKORÁT NA TO HRÁT TU NA HOUSLE BEZMOCNÉHO KRÁLÍČKA?

        • Sasin napsal:

         Dříve jsme tady měli království. Ale neříkali tomu ještě demográca. V pohádkách jsou tuny sraček o hodných králech a ještě hodnějších princeznách. Říkám jen, že používáte zmatené pojmy o tom, že chcete jako dobře a děláte jako zle. Chcete jako dobro a voláte jako zlo. To jsou ale dva nesmiřitelné protiklady. Esli chcete dobro, nesmíte chtít demográcu. A je vás tady plno takových. Ale mě je z vás zle ze všech. Chápete to?

        • WIKINGER Petr napsal:

         ZLE VÁM JE Z POLITIKŮ,KTERÉ JSTE ASI ZVOLIL

         a ne nás.Ostatně proč nejdete k doktorovi namísto,aby jste tady NEODPOVÍDAL a psal nesmysly,že je vše špatně.

         A ČEKAL,ŽE TO KDOSI BUDE ŘEŠIT ZA VÁS A VY HO ZA TO ZBUZERUJETE,COŽ UMÍ KAŽDÝ TOVÁRNÍK.

 2. eva napsal:

  Jakou vládu máme, víme. Jakou budeme mít, závisí koho zvolíme. Tak se do toho dejme!

  • WIKINGER Petr napsal:

   EVO,JAK SE ZDÁ ŽENY MAJI JAKO PRVN= PÁRU.PLNĚ SOUHLASIM.

   zdějši lidoví komentátoři začinají pomalu citit krev.Tady se však věc neobejde bez myšlenek JAK NA TO.
   Prvním krokem bude muset být STANOVENÍ CÍLŮ.
   Už se tu objeviliy první hvězdičky.Musíme vymyslet jak si nedat ukrást hlasy a tedy i moc volbami.

   No představte si,kdyby se to občanům voličům,kteři zorganizuji sami sebe PODAŘILO.To by bylo terno,při dosažení většiny v Prdlamentu by už těžko šlo krást.

   VYLUPOVÁNÍ ČR TOTIŽ DOSTOUPILO PŘIMO DO GALAKTICKÝCH VÝŠIN.DRZI ZLOČINCI NA PŘ Z ČNB SE ODMÍTAJÍ SAMI UDAT,ABY PŘED SOUDEM DOKÁZALI,ŽE NAŠE VYLUPOVÁNI JE PRO NÁS OBČANY VÝHODNÉ.
   http://www.novarepublika.cz/2017_02_05_archive.html

 3. pavelka napsal:

  To nevadí, ale vynálezce je náš! A ten už je slavnej! Radujme se, oslavujme, vystřelme ohňostroje,a provolávejme - "to je naše české líthium". Pak si ty líthiovky zabalme do plyše a hajde do postýlky....

 4. Eschatolog napsal:

  ach Libuse, Libuse, vy nevite, kdo vam vladne (?) , lithium vytezi a prodaji kamaradi z bildrperku a jeste na to dostanou od ceskych proletaru dotaci, sanovani skod po tezbe opet zaplati domorodec a rad, bude mit prece diplom za rekord v dolovani, a to se vyplati Horste

 5. .lak napsal:

  Gdyž to vycucnou jo, tak to tu upíři klidně odbouchnou, copak neznáte ziskovce likvidace konkurent trotli. Jsou tak čitelí a furt v nich hledáte desatero eUnuši. https://www.youtube.com/watch?v=L5SIzgXcW5Y

 6. weissbach napsal:

  Nebyl by přímo zázrak, kdyby ho s politickým a mediálním krytím neukradli a ještě si za to nechali zaplatit na daňových úlevách nebo dotacích, jak tady někdo už prozíravě zmínil?
  Stav zdebilizované společnosti je k tomu přímo vybízí.

  • weissbach napsal:

   Nebo snad německý zelený energetický zázrak obnovitelných zdrojů, výměnu obyvatelstva a vyzbrojení spojené evropské armády budou platit ze svého architekti NWO-Das Neue Europa?

   • host napsal:

    Taky mám dojem že problém není horních 10 000 vládnoucí třídy, ale dolních 10 milionů zdebilizovaných občanů.

    Nevíte kam by se dalo emigrovat? Za chvíli všichni schopní a šikovní budou z této republiky pryč. Zbyde tu jen hrstka gaunerů a obrovské stádo debilizovaného dobytka kde se všichni budou rvát mezi sebou o poslední ohlodanou kost.

    https://www.youtube.com/watch?v=pibqo6Z4Cgo

    • Paul Durham napsal:

     to je přímo hamletovský problém

     • weissbach napsal:

      Nepochybně. Už se nad tím vážně zamýšlím pár let a netuším, protože smyčka se pomalu ale jistě stahuje všude.

     • WIKINGER Petr napsal:

      JEN KLIDEK PANE WEISBACH.JE PĚKNÉ,ŽE SE NAD VŠIM ZAMÝŠLÍTE

      dovolte mi vám napsat,že nejste sám.
      Na moje doporučení se vašich komentářů všimla i prozatimní RADA OSV.Pokud se neleknete je tu návrh,zda by jste si nerozmyslel zkusit OPONOVAT vznikající Program oBČANSKÉ sPOLEČNOSTI vOLIČŮ.
      Jako první bod by mohl být váš posudek PROČ NESMÍ VOLIČI POŽADOVAT NA POLIT.STRANÁCH tj.de fakto polit.třídě ŠMEJDŮ otevření diskuzních rubrik na jejich STRANICKÝCH WEBECH,které jim platí občané ze svých podílů v rozpočtu a proč si tak sami koledují o rozmělnění volbami na prášek,který se bude dobře hodit jako přísada do betonových základů,pro úplně NOVOU REPUBLIKU.

      To by mohl být totiž první bod DESATERA VOLIČŮ,ke kterému by se pomalu mohly začit modlit všechny polit.strany a hnutí co jich jenom je.

      S tím si totiž občané otevřou místo pro DIALOG se stranami,kterého se ti Šmejdi bojí jako čert křiže.Tady by se k diskuzi o tomto bodě mohli všichni přidat a navrhovat BODY DALŠI a to věřte nebo ne ve VLASTNÍM ZÁJMU.

      • houbeer napsal:

       Jaj,combatante,pokud chcete podporu ke svrzeni smejdu,asi je treba nejaka akce-skutek.(cetl jste o te marinalede?)
       Tady se neprobijete nikam,bez urazky čtenářů,ale tohle je chat kde se ujasni ledasco,ale jak na zmenu a nejake konkrétní body te zmeny asi moc ne.to,ze komentujici mlci na vase příspěvky,boguzel neznamená tichy souhlas,nýbrž....(vsak vy nejste uplne blbej,vite to...;))))

       • WIKINGER Petr napsal:

        CO PÍŠETE JE VŠE ČTENO.MARINALEDE TAKY,HOUBEERE.

        Pokud by JI někdo místně chtěl napodobit,tak at tu dá zprávu jak to běži.To co se tady peče se nesmí PROZATIM připálit.Použití metody PER PARTES tedy postupně, je dobrá zpráva.

        SAMOZŘEJMĚ,ŽE VIME O TOM JAK ZA SEBOU STOJI NAŠE MLČICI VĚTŠINA A KDO TEDY MLČI SOUHLASI.JEŠTĚ VŠAK NEBYLO ŘEČENO VŠE TAK ŽÁDNÁ KŘEČ..

      • weissbach napsal:

       Můj posudek by vám byl houbeles platný ;-)

       • weissbach napsal:

        Nicméně jednu radu bych měl. Co chcete měnit s lidmi, kteří nemají potřebu se podívat dál než na horizont nejbližší dovolené?
        Kdesi jsem četl, že se lidská inteligence a vůle k přežití objevuje až při hladomoru a masové likvidaci příbuzných. Do té doby v jistých mozkových centrech skomírá blikající světýlko.
        Uvidíme jaký kopanec do palice letos ještě někoho probere.

        • Petr napsal:

         Mate pravdu. Jak uz jsem psal par krat. Musi byt jeste hure, aby bylo lepe.

        • proud napsal:

         Jo,lepe nez hur,to je reseni?

        • Petr napsal:

         A Vy? Ja to resim v ramci svych moznosti. Hadam se v kacelari sveho? posrance, ( byl by to srumec pokud by se v jeho kancelari obevili vsichni nespokojeni) snazim se eliminovat banky ( system je na nich zavisly,tak ze to nejde sto procentne) a hlavne podporovat mistni - nakupovat mistni produkci a take produkovat vlastni. Pokud to tak udelaji vsichni kterym se tento system zajida, bude muset aspon k nejakym plusovym zmnenan. Bohuzel lide budou vypisovat, nadavat, ale zvednout prdele to ne.

        • Eschatolog napsal:

         Petr 18:24
         doba kamenna, bronzova, zelezna, parni, elektricka, plastova a nyni konecne oralni

        • WIKINGER Petr napsal:

         ŽÁDNÝ KOPANEC NIKOHO NEPROBERE,

         ono kdyby to byla pravda s tou masovou likvidací,tak proč bohatý ROCKEFELER nezasáhl u likvidace svých soukmenovců v koncentrácích a proč dnes ji chce znovu vyvolat,aby pobil lidi a zůstala mu jich jen miliarda na obsluhu.

         Tady to spěje k tomu,že se bude muset najít způsob jak zbavit majetku ty miliardáře A BANKÉŘE podporující války a vraždění namísto,aby ty peníze věnovali na výzkum jak vyrobit dost potravin pro celou zeměkouli a brzy i pro dalši planety..

       • WIKINGER Petr napsal:

        TAK TADY MI ZAČINA PANE WEISSBACH ROZUM STÁT,

        každý posudek zde u zdejšich světových komentátorů je prima a když by to bylo jednoho dne i za TŘI HVĚZDY,kdoví,zda by jsme se jednoho dne nedomohli peněz z NAŠICH PODÍLŮ V ROZPOČTU,které ted vykrádajá ta třída Šmejdů...

        • WIKINGER Petr napsal:

         JAK JSTE TO TAK HEZKY NAPSAL PANE WEISSBACH,

         tak nezbýva nic než vyměnit celý národ

      • WIKINGER Petr napsal:

       V TOMTO SMĚRU-TEDY OTEVŘENÍ ÚMYSLNĚ UCPANÝCH WEBŮ VLÁDNOUCÍ POLIT.TŘIDY ŠMEJDŮ JE POKROK

       kterého si nikdo nevšiml.Ti kteři už pochopili,že jsou odhaleni,že chtějí narafičit vládu fašistické menšiny oligarchických korporací začali s verbováním v OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ,kterou pokládají za stádo ovčanů,blbečků a titulují ji LŮZA.

       POSLALI NÁM TU DVA GRANÁTY SVÝHO NEJLEPŠIHO OHLUPOVAČE PANA PODRATCKÉHO,KTERÉ SE UKÁZALY JAKO prima SLEPÁKY.JSOU TO

       -Prokletí levičackého myšlení a Návrat k domovu.Prohlášení Charty 17

       OSV ODPOVĚD BYLA STRUČNÁ A JASNÁ
       .
       JDĚTE S TAKOVÝM ŠROTEM DO PRDELE A HLEDTE OTEVŘIT NA SVÝCH STRANICKÝCH WEBECH VÁMI ZABLOKOVANÉ RUBRIKY URČENÉ K DIALOGU S VOLIČI TJ TĚMI,KTERÍ VÁS PLATÍ A TEDY MUSÍ I ROZHODOVAT.DEJTE SI RADŠI,MÍSTO PSANÍ TAKOVÝCH ŠROT ČLÁNKŮ, VYSTAVIT NESCHOPENKU.

       Je to brutální,ale ta menšina,která si říká neomarxisté a vypadá jako vřed s názvem polit.třida Šmejdů si nic jiného nezaslouži NEBOT SE ZAČINÁ BÁT VYOPEROVÁNÍ A PROTO TA CENZURA.

       TA CHARTA VISÍ STÁLE VPRAVO MEZI NEJČTENĚJŠIMI ČLÁNKY A V NÍ JE V ODKAZE ZABUDOVÁN I TEN ČLÁNEK S TÍM PROKLETÍM.

       • WIKINGER Petr napsal:

        NEOMARXISMUS JE PRY DEFINOVAN STÁTNÍ PODPOROU
        multikulturalismu,fašismu,terorismu rozflákaných jednotek IS, ILEGÁLNÍCH utečenců,homosexualismu,MILITARISMU,genderismu feminismu a kdoví co nám tu ještě naservíruje naše polit.třida ŠMEJDŮ.

        Ta menšina šMEJDŮ k tomu musí pohřbít demokracii,svoboda bude podle nich znamenat absenci státu a úplný chaos,aby si mensina oligarchů udržela moc..
        Zvláště nebezpečná je možnost vzniku STŘEDNÍ TŘIDY,která je páteři státu tam,kde je v ZÁKLADNÍM ZÁKONĚ UKOTVEN SOCIÁLNÍ STÁT.

        PENÍZE NA NĚHO POKLÁDAJÍ OLIGARCHOVÉ ZA SVOJE A PROTO JE UKRADLI A I ZBYTKY VYLOUPÍ.

        Toto bude třeba si opakovat hned k snídani,abychom na to nezapomněli,že ANO,nebo taky NE..

 7. lukaš napsal:

  Pokud bude na MPO Mládek,tak to prodá nato tata.Vidíme jak se chová doposud,naprosto proti zájmům státu i občanů.
  Jinak k té ČNB,při přechodu na EURO a na tom pracuje ČNB,musí mít zásoby EURO na výměnu za koruny a tou intervencí,potřebuje snížit hodnotu koruny vůči EURO.

 8. proud napsal:

  Jen volte,volte.................pak si to povime,jako ostatne vzdycky,nenapravitelni naivkove:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 9. proud napsal:

  Jak nas panecku nazdvihava "kradez" lithia co uz davno neni nase...........a co je jeden z tech nejmensich problemu........zrejme malokdo z nas chape ze ani ty klavesnice do kterejch busime a zidle na kterejch sedime nam nepatrej,ani zivoty jeste nepocatejch a nenarozenejch deti,dokud budeme "ctit" penize a multikulti,poklonkovat bankam a korporacim..........

  • proud napsal:

   neb kolonie jak mnozi z nas uz ze skoly vedi,je cimsi majetkem,cela!!!,a neni to urcite jeji obyvatel nebo jeho "vlada"...........minimalne potud,pokud neprestane kolonii bejt tim zpusobem,ze si ji jeji puvodni obyvatele vezmou zpatky.Takze kusujte,soupejte nohama a delejte co se po vas zada!!! Ledaze byste se rozhodli ze vam vas bejvalej domov zase zacne patrit?!.....

 10. Maroš napsal:

  Celý OJEB ako sa dostať k nerastnému bohatstvu tej ktorej európskej krajiny sa volá - EUROVAL kurva!
  Vláda Radičovel - 3 týždne pred prijatím Eurovalu SR - iniciovala zrýchlené prijatie zákona, podľa ktorého - SR sa zaviazala ručiť za splatenie Eurovalu - ŠTÁTNEHO DLHU - SVOJIMI PRÍRODNÝMI ZDROJMY KURVA!
  POTICHU!

  • martin bareš napsal:

   Maroši asi tak.

   Základ je dostat zemi a národ, který ji obývá, do dluhů.

   Předchozí článek tohoto smrtícího řetězce je kapitál státu / průmyslový, zemědělský, rozprodat zahraničním společnostem, které vyváží zisky, nebo zprivatizovat (Klauz: - kde dojde ke krachu části vlastníků, kteří vlastně hospodařit neumí či nechtějí, či oboje a následnému levnému prodání opět do zahraničí, nebo vytunelování vlastníky jsou-li trochu zdatní, zde jim tosnadno umožní houšť zákonů a politiky spolupracující ODA v minulosti pro ODSA tak plodné).

   A následný článek řetězce po zadlužení je otroctví v nejrůznějších formách - po něm následuje u části "vzbouřených" otroků snaha se vykoupit půjčkami s lichvářskými úroky nebo nereálnými podmínkami. U ostatních vznikne rezignace a smíření s prací v otorckých podmínkách, ať jde o zaměstnavatele či zaměstnance s tím, že zaměstnavatel bude vžd po zaměstnanci šlapat, má na to zbytek volných prostředků - což ale vede k zániku.

   Další článek řetězce, když ani toto nepomáhá, což samozřejmě nastává, je prodávat, JAK PÍŠEŠ, nerostné bohatství, pokud nějaké v zemi či na teritoriu existuje, případně nějaké zbytečky rodinného stříbra, jako např. dobře fungující podnik Ždas Ždár, a z toho mála vytřískat a flikovat lumpárny, vyzbrojování armády pod německým velením či jiné pochybném aktivity na který a to je hlavní se lze obohatit, zkrátka peníze rozfrncat.

   Na pořadí článků v řetězci zas tak moc nezáleží.

   Důležitý je závěr: Tvářit se svědomitě, smutně, starostlivě a vůbec. Nutná přítomnost televizních kamer, novinářů apod.

   Takže dodatek pro snílky Libuše a pod.Otázka koho volit je zbytečné plítvání papírem, myšlenkami a svoji energií.

   Špatný je kapitalistický systém. Ukradne-li něco modrý nebo oranžový je úplně jedno, základní je výsledek.

 11. Maroš napsal:

  Admin! - "MALÁ TECHNICKÁ ZÁVADA" na "bezpečne prístupnej"" atómovej elektrárni vo Francuzsku,
  o ktorej vieme hovno podobne ako o tej malej v Černobyle - však súdruhovia z mainstreamu!
  exclusive big Explosion at Flamanville nuclear power plant in France
  https://www.youtube.com/watch?v=2Cwj1CCVhNg

 12. martin bareš napsal:

  oprava, má být: houšť zákonů a politiky v minulosti spolupracující ODS a ODA.

 13. asm napsal:

  Tak to je mi kluci lítho :(

 14. Maroš napsal:

  Kurvy! - už to video z výbuchu z trubky odstránili!

 15. Maroš napsal:

  asm, houbeer - kópia už letí svetom internetom - objaví sa to...
  Do not panic! - len si pozháňajte pre istotu ampulky jodidu draselného, a kto nezoženie - aj staré byliny v buriništi - paliny-pelyňku obyčajného, čierneho a dračieho = estragón - dostať kúpiť ako koreninu - obsahujú prírodné antidotum jodidu draselného. Tiež čaje z paliny ročnej - pozor! - po 2 týždňoch treba prestať - poškodzuje ľadviny!

 16. Maroš napsal:

  MONITORING RADIÁCIE - PREDPOKLADANÉ ŠÍRENIE
  Google hides Flamaville nuclear radiation issues #IAEA #UNSCEAR #CRIIRAD
  https://www.youtube.com/watch?v=22pucW95xmU
  Šírenie radiácie z Fukušimy
  NORTHERN HEMISPHERE POTENTIALLY IN GREAT DANGER AS FUKUSHIMA RADIATION SPIKES TO ‘UNIMAGINABLE’ LEVE
  https://www.youtube.com/watch?v=g39wECM7SKQ
  California it's being affected from Fukushima disaster
  https://www.youtube.com/watch?v=YtXiUl4cbcc

  • Paul Durham napsal:

   ale tohle:

   https://www.youtube.com/watch?v=64yBl2VakaI

   mám dojem není ve Flamaville

   • Maroš napsal:

    Paul D. - tiež padla poznámka v komente na tadesco - že ide o dve lokality - jedna je fakticky na morskom pobreží ako Fukušima - kto nevie, kde sú tie Flamaville a ako vyzerajú, tak je z toho jelen - možno že došlo k dvom nehodám, alebo k dvom útokom - a toto chcú udržať v tajnosti!

  • asm napsal:

   A to nie je všetko, čo sa šíri. Už útočia na naše prasiatka. Na Slovensko sa začína šíriť africký mor ošípaných.

   • Maroš napsal:

    asm - ten mor na prasiatka preto - pretože bola vysoká úroda krmiva, tak aby ľuďom nenapadlo lacno si vychovať a aby samostatní pestovatelia nepredávali zbožie mimo výkupu - lebo s konečnými množstvami majú právo manipulovať len burzoví špekulanti - "ani zrnko na zmar!"

    Na Madagaskare sa už kultivuje – čierna smrť. Supy sú pred vyhynutím, takže v prípade vojnového konfliktu budú mŕtvoly likvidovať psy a mačky - a tie zahrabané - potkany!

    The Return of the Black Death: VICE Reports (Full Length)
    VICE
    https://www.youtube.com/watch?v=Ofsy84dpGKU

    • asm napsal:

     Aj to, ale bude v tom viac. Zrejme tu chodia aj agenti a odhalili môj plán: Plány kozomrdů zhatí, naši vepři boubelatí. Vieš, inžinierov urážajú kríže a prasatá.

 17. Maroš napsal:

  A je to tu! - o čom držia hubu Slováci - myslené vrátane SK úradov práce NAJMÄ! - o tom Srbáci
  "Neima problema!" - otrocká práca a skurvená ŽLTÁ ČIARA v Samsungu! "SOCIÁLNA VLÁDA" KURVA!
  https://www.aktuality.sk/clanok/416339/reportaz-v-utajeni-srbsky-novinar-kritizuje-pomery-v-slovenskej-fabrike/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

  • Eschatolog napsal:

   nechci sypat sul do otevrenych ran, ale pry se vam pod Tatrami nejak zvedly faktury za plyn atd. , co to je?

  • asm napsal:

   Á žltá čiara :) To boli časy... Srbi dostali lekciu, čo je to tá západná demokracia. Hádam sa poučia z toho.

   • Maroš napsal:

    asm - rozprával som sa s jednou pani, ktorá pred pár rokmi pracovala v Samsungu - inak "roba" tmavšej pleti a dosť pri sebe - s "ťažkou rukou". Akosi sa im zavrtela na tej ich žltej čiare, kam musí zamestnanec nastúpiť, ak sa mu zastaví pás - či dodávka materiálu - a stáť tam potom ako picino - odstavený biorobot - ale pripravený na exploatáciu. Zozadu ju udrel Kórejčan - baba mu spak ruky reflexne vrazila takú, že vletel medzi krabice. Zdesení boli všetci - nie z toho, že on udrel ženu, ale že ona jebla manažérovi! V Samsungu údajme umrelo od nervov a vyčerpania zopár mladých mužov - prikryli ich na prevádzke, a ruchalo sa ďalej. Z okolia Galanty tam už nikto nechce pracovať - ani pod vyhrážkami úradu práce o vyradedení z evidencie nezamestnaných, čo sa rovná mínus cca 60 eur mesačne na zdravotné poistenie - po 3 mesiacoch máš na krku exekúciu! Preto tam kurvy dotlačili vybombardovaných Srbov - parazitické "študentské brigádnické organizácie" údajne berú za ich lízingový prenájom od 15 eur vyššie - Srbom platia cca 2,65 - "lebo ich vozia a ubytovávajú" po obciach v okolí. Samsung tak absolútne nerieši BOZP!!! - v tom je ten kšeft kurva! - BOZP nerešia ani tie personálne otrokárske agentúry - profitujú z formálneho prevzatia zodpovednosti - ale nič viac! A o tomto veľmi veľmi dobre vedia aj úrady práce so svojimi smeráckymi nominantmi!
    A tiež Inšpektorát práce - to sú tie Tri čínske opice kurva! Tieto veci menežujú mladí hajzli okolo 25, ktorí sa vozia z Bratislavy a okolia do Galanty na drahých autách - normálna otrokárska sekta kurva! Aj oni tam majú svojich kápov, ktorí ich kopú do zadkov kvôli výsledkom - sú to vygumovaní - "motivovaní svojim strachom z neúspechu" - odchovanci multilevel marketingu a šmejdi sálového predaja s praxou - dravci po peniazoch! Hnus!

    • asm napsal:

     Ja to poznám dobre. Ja som tých otrokární prešiel dosť a všeličo som zažil. V Samsungu som robil šestnástky, nejakých 300 odrobených hodín na mesiac. Videl som ako jedna dievčina dostala poriadnu po rukách od malého šikmáča. Aj žlté čiary na nás skúšali, no mali sme to na háku. Idiota zo seba robiť nebudem, maximálne ma vyhodia. Mňa preto o nejakej demokracii alebo ľudských právach nepresvedčí nikto.

     Zažil som 7 mesiacov v kuse nočné smeny, väčšinou dvanástky. A keď som chcel skončiť, vyskočil na mňa koordinátor, že podľa zákonníka práce je 3 mesačná výpovedná lehota. Srandista, doteraz im bol zákonník práce u prdele. V otrokárni som si dodrbal kĺby a mesiac som vôbec nemohol pohnúť rukami. Nič som nemohol robiť, tak som začal rozmýšľať. Odvtedy som nepriateľom systému.

     Bohužiaľ je to tak, že niekedy musí človek dostať poriadny úder, aby začal rozmýšľať. A chudák systém tiež nerozmýšľa. Lebo ak by rozmýšľal, chápal by, že si sám vytvára nepriateľov, ktorí nemajú čo stratiť.

     A títo manažéri a biznismani? Vyšiel zákon o povinných exkurziách Osvienčimu. Tak by som ich tam povinne poslal na exkurziu. V kuse omieľajú ten Osvienčim, ale robia, ako by nikdy žiaden nebol. Ako vidím, im ani jeden úder nestačil.

     Srbi dostali teda už druhú lekciu o povahe EU. Dúfam, že sa poučia a nebudú opakovať naše chyby a tlačiť sa tam.

     • proud napsal:

      Poslal bys je,rikas? Ja mam jedno jiny,rokama odzkouseny reseni,fungovalo uz na zakladni skole,pak na zakladni vojensky sluzbe atd. ...........rikalo se mu "deka"........my se s ni ani nezahazovali,fungovalo to bezvadne i bez ni :-)))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Nikdo ji nezkusil vic jak 2x,vzacne 3x,ale to uz slo o uplny vymlety pablby :-))

       • proud napsal:

        Fungovavalo to i u "starsich psu" kdyz se chlapi v hospode domakli ze nekterej mlati doma zenu.........
        Casto se vzdavame velice ucinnejch a celkem neskodnejch vychovnejch prostredku........... ;-)

        • proud napsal:

         O jakysi "cikansky" otazce ani nemluve,nevedeli jsme co to vlastne je,oni se chovali slusne,a my tedy taky ;-) :-)))))

      • asm napsal:

       Proude, títo sú ale asi extra blbí. Bol holokvas, aspoň 100 pogromov a furt idú po svojom. No ja to s nimi ešte raz skúsim. Všetci manažéri povinne na exkurziu do Osvienčimu. Pod pojmom exkurzia myslím fakt exkurziu. To je jedna z mála dobrých vecí, čo vymyslel Fico.

    • Eva napsal:

     Už chápete proč byli PéTepáci? Já se už taky nedivím komoušům, že zavřeli do pracovních táborů takové smrady, jako jsou dnešní managoři. Bo ti byli i za 1.republiky.
     Jedině tvrdá práce ty zmrdy otrokářské naučí vážit si života druhých....

 18. Maroš napsal:

  Echnatolog - asi im došli cisterny s tým kvapalným - a Ukrajina...

 19. pražská vlaštovka napsal:

  ...Připadám si už jako autista ,
  ale znova:
  byla bych šťastná ,kdy opět Slovensko a Čechy
  spojili své síly v jednu republiku
  -jsme jeden národ!
  jituš

  • proud napsal:

   To ja vlastovko taky,ale je to na lidech.Me by sedela ze vseho nejvic zpatky nase Velika Tartarie,uz jen z hlediska bezpecnosti,nez lidem dojde jak stastne muzou zit bez otroceni ve svejch konecne statech a kulturach a pritom bejt kamosi na rovny platforme!Pak teprv uznam homo sapiens sapiens,do ty doby jsme jen dobytkem(pravymu dobytku se omlouvam).

 20. r.m. napsal:

  Vzdělání:

  1987 — 1992: VŠE Praha, Fakulta mezinárodních vztahů

  1983 — 1987: Gymnázium Jana Keplera v Praze

  Praxe:

  2014 — Ministerstvo průmyslu a obchodu, náměstek ministra

  2012 — 2014 Ministerstvo průmyslu a obchodu, ředitel sekce průmyslu

  2008 — 2012 Ministerstvo průmyslu a obchodu, ředitel odboru strategií a trendů

  1994 — 2007 Mediatel, JPS, manažerské pozice v oblasti obchodu

  1992 — 1994 Ministerstvo hospodářství, Agentura pro rozvoj MSP
  - kdo za bolševika studoval mezinárodní vztahy byl nutně z prověřený komunistický dělnicko-rolnický famílie....
  Národ, který netrestá kolaboranty s okupantem nemá budoucnost.

 21. jan nowak napsal:

  WIKINGERE Petere wážený zákazníci..
  .. trika ne-budou , Hong přiwezl plný kontejner RÁKOSÍ A PRÝ si
  z něj máme uplect sukně-jubky.. k čemuž je zapotřebí ještě konopnej porwázek A
  .. ten lze ZDARMA * získati pouze Zde ! na adresse :

  www WIKINGERA Petera & Milenky GmbH

  * ...... , ... !
  .... ... .‰ .

  ps : 100 % EKO Houbeere : ))

  • WIKINGER Petr napsal:

   MON COMANDANTE NOWAK. POD RAKOSIM JSOU ŠULKY DYNAMITU

   které wzbudi wyznamný neklid a způsobí,že ty naše byndy rabušských sarančat zapraskaji křidly a pojedou na inspekci do pekla

   TAK TO ROZBALTE combatante W.P. w.r.

   • jan nowak napsal:

    .. ještě Hong říkal WIKINGERE Petarde El komandante , že-by pokud picnete tetu
    Zdarma * nám dodal wagon bambusowejch polen a wagon kolen !
    Já bych to bral..

  • Maroš napsal:

   Admin - tu je k tomu video po poľsky - asi to už sťahujú z trubky

   DZIEWCZYNA ZE SŁOWACJI PODARŁA I SPALIŁA KORAN / She burned the Koran / brent Koranen
   Polska Liga Obrony - Oficjalna Strona

   https://www.youtube.com/watch?v=-jhdjMkZYo4

  • asm napsal:

   To je neskutočné, čo sa deje v tomto štáte. Pokiaľ viem, existuje zákon číslo 257 a v ňom paragraf 140a, ktorý hovorí o trestných činoch extrémizmu. Trestný čin extrémizmu sú trestný čin podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd.

   Kniha, ktorá propaguje zabíjanie tzv. neveriacich a potláčanie práv žien je extrémistický materiál, ktorý odporuje zákonom SR. Preto nemôže byť zatknutý niekto, kto ho spálil.

   • WIKINGER Petr napsal:

    PANE ASM,

    aby bylo vúbec možné pochopit proč bandy vládních teroristů pronásledují občany tak věřte,že začali propagovat ZNIČENÍ DEMOKRACIE A VLÁDU MENŠINY.

    Tak se stalo,že k obrazu svému začali počitat ty nejhorši menšiny co jich jenom je FAŠISTY,TERORISTY IS,BUZERANTY,CIKÁNY,zlodšje a kdoví co si ještě vymyslí.Protože ti oligarchičtí boháči se pokládají taky za menšinu,začali popichovat a podporovat tu nejhorši sběř jaká existuje s cílem VYVOLAT HRŮZU A STRACH ve většině domorodců a tak je ovládat.Dali jim za to zpupně a povýšeně název LŮZA.

    TYTO ARMÁDY ZEJMÉNA ISLAMISTŮ SE DAJÍ PORAZIT jen POŽADAVKEM REFORMOVÁNÍ KORÁNU ZE STŘEDOVĚKÉHO STAVU ZA COŽ JE OVŠEM TREST SMRTI.

    Pro vaši informaci doporučuji začit studovat verše KORÁNU a jejich hrůzný význam.Jen tak se dá tato politická doktrina-návod na zabíjení křestanů a i ateistů začit chápat a porážet.

    Na př.násilí na ženách sůra 4-34

    https://www.koranoislamu.cz/tema/biti-zen/

    NEBO ZABÍJENÍ NEVĚŘICÍCH ZEZADU SŮRA 4-89

    https://www.koranoislamu.cz/sura/4/page/5/?vers-89

    za tyto činy nenesou pachatelé odpovědnost,ale ON ALLÁH nebot je nařidil..

    • Maroš napsal:

     Wájkinger - biblický projekt - kresťania majú odpúšťať tým, ktorí "za svoje činy nikdy ako dospelí nemôžu" - geniálne vymyslené úchyláctvo!

     • WIKINGER Petr napsal:

      PANE MAROŠI,

      to by znamenalo,že když naše politická třida Šmejdů,uskuteční svůj PROJEKT POUŽITÍ TERORISTŮ V ČR A SR budou muset domorodci po bodnutí zezadu se otočit,aby byli bodnuti hned zepředu.

      VYVRHELOVÉ Z VLÁDNÍCH STRAN ZEJMÉNA KDU TO VĚDÍ A PROTO NEVÁHAJÍ K TOMU VYMÝŠLET JEŠTĚ LEPŠI VĚTY JÍMŽ JE BELZEBUBOVA VĚTA PŘEDSEDY KDU PŘIKLADEM

      • WIKINGER Petr napsal:

       TATO ODPOVĚD VÁM PANE MAROŠI BYLA BLOKOVÁNA

       a jen zásahem do systému se ji podařilo odeslat.Není divu,viz ta PRAVDA ZBUDE,KDYŽ SE BRÁNIT NEBUDEME a všechno bude rozkradeno, je ovšem otázka kdoví kolik z nás bude ještě k tomu pozabíjeno,aby se udělalo místo v kotlině pro TERORISTY Z IS,že ANO?

       • Maroš napsal:

        Wájkinger - poprosím už bez toho - pane. Nie som ani pán, ani otrok, ani súdruh - len som. Diki za rešpekt, ale tu sme si - ak - tak rovní svedomím. ???

      • Maroš napsal:

       Wájkinker - národy púšte sa odjakživa zabávali tým, že okolo škorpióna zapálili oheň a pozorovali, ako sa sám usmrtí svojím žihadlom.

    • asm napsal:

     Máte pravdu, namiesto pálenia Koránov, ich radšej študovať a vysvetľovať. Ale zatknúť niekoho za to, že podpálil extrémistický materiál? No máme poučenie, že je treba postupovať s rozumom a nie štýlom hlava proti múru.

     Keď tak nad tým rozmýšľam, čin tej dievčiny bol zaujímavý vedecký experiment. Pálila svätú knihu údajne jediného pravého, vševedúceho a všemohúceho boha a ten tomu nijako nezabránil. Čo z toho vyplýva? Buď nie je všemohúci alebo to bola jeho vôľa. Prečo ju potom chcú zatknúť?

     • WIKINGER Petr napsal:

      Zatkli ji asi křestané,kteřym nikdo nevysvětlil,co dělají

      • asm napsal:

       Tak ja namiesto pálenia im to budem pomaly vysvetľovať.

       • WIKINGER Petr napsal:

        NO RYCHLE LIDEM VŠEM PODSTRČTE ADRESU V INTERNETU,

        ukažte text těch nejhoršich súr a zeptejte se jich co jako O TOM SOUDÍ a dejte odpovědi na internet,POKUD NĚJAKÉ BUDOU.Některé silnějši povahy prý chtějí zakopávat praseči střeva na místech,kde má být mešita,panny se prý budou muset vyzbrojit flaškou praseči krve s nápisem SCHWEINEBLUT a to v arabštině no fantasii se prý meze nekladou.

        NĚJAK SE TO MUSÍ ŘEŠIT,KDYŽ TU MÁME TU POLIT.TŘÍDU ŠMEJDŮ,KTERÁ TY SAMOPALNÍKY IS POTŘEBUJE K PODPOŘE JEJICH MENŠINY VLÁDY OLIGARCHICKÉHO FAŠISMU.

        Tady vidíte,že je jen málo přiležitostí vysvětlit politické třídě ŠMEJDŮ,že se mají jít opalovat a to brzo na rozptylovou loučku NO NI NEBO JO??.

        • Maroš napsal:

         Wájkinger - na ministerstve vnútra majú špeciálne oddelenie, ktoré skúma stanovy cirkví a spoločenských organizácií, o. z., ich tézy a ciele - takže o islame majú pojem - iná vec je, keď vysoko na vnútre robí chlapík - štátny tajomník, a pod., ktorý ich cielene neutralizuje!

        • asm napsal:

         Presne tak Korán treba preštudovať, zistiť spôsob uvažovania, nájsť slabé miesta, čoho sa boja, čo majú zakázané. Bohužiaľ ja všetko nestíham, takže vďaka za odkazy. Neviem, ako ste na tom vy s časom, ale keby ste mali nejaký voľný, mohli by ste spracovať nejaký článok o Koráne, možno by vám ho admin aj zverejnil. Aby sme sa mali o čo oprieť.

         S taktikou tých silnejších pováh súhlasím, moje heslo je: "Plány kozomrdů zhatí, naši vepři boubelatí." Preto si myslím, že ten mor ošípaných, ktorý sa tu šíri, nie je len tak.

         Keď založím nejaký spolok, tak prijímací rituál bude pobozkať kríž, aj keď nie som super veriaci, zjesť šunku, aj keď som povahou vegetarián a ukázať pipíka.

        • proud napsal:

         Urcite nechci tu snahu,dobre minenou,shazovat,ale muj osobni nazor je ze studovat jakykoliv podloudny nabozenstvi a to jsou vsechny!!!, je ztratou casu!!! Jediny co je treba je se jich vsech zbavit bez nahrady a makat na lidskosti,tedy odovcanstovani,obecny vzdelanosti a zivotaschopnosti s nasi planetou.

        • asm napsal:

         Proude, ja zas nechcem zhadzovať tvoj spôsob, možno je sám o sebe ten najlepší, ale ako chceš bojovať proti nepriateľovi, o ktorom nič nevieš?

        • proud napsal:

         Dobra otazka asm. A co kdyz nechci prioritne bojovat,ale chci to naraficit tak,ze se vlastne umlati sam? Premejslels o tom nekdy? Tak by totiz vlastne dopadla z vetsi miry ona organizovana obcanska neposlusnost ;-),jen to dobre zorganizovat a vydrzet.

        • proud napsal:

         A to se vlastne tejka vseho,je to ucinnej a univerzalni zpusob jak se zbavit vseho a ve vsem co odmitame aniz bysme si museli rozbijet hlavy.

        • asm napsal:

         Jasné že napadlo. Je to aj moja forma. Forma boja. Boj nie je len o strieľaní. Ale aj k tomu potrebuješ informácie.

        • proud napsal:

         Urcite,souhlas,v kazdym pripade,proto pisu obcansky neposlusnosti "organizovany",protoze jde zaroven o vymenu a sireni prave tech informaci,cilevedomou soucinnost konani.Zadny blbnuti na divoko v nejaky uzavreny komunite(strane).Protoze takova vec obnasi nutne i vzajemnou pomoc.Nebudeme si lhat,ale relativne malokdo si muze dovolit i takovej praktickej protest financne a ve zdravi ho preckat.Nakonec prave proto tu ty penize jsou,aby nevydrzel a musel skakat jak system piska.

     • Maroš napsal:

      asm - odhalila tajomstvo!

      • jan nowak napsal:

       ASM.. ADMIN teď nemá ČAS tisknout články o korálu..
       .. neboť tiskne trika 3 ZWĚZD WIKINGERA Petera El komandanta
       jana nowaka ! !

       ps : ukaž pindíka proudowi.. oněmí : ))

       • WIKINGER Petr napsal:

        NOWAKU,PROUDOWI NIC UKAZOWAT NEBUDU,

        doktor mi zakázal zwedat těžké wěci..

       • asm napsal:

        Ja som nevravel, že ja budem ukazovať pipíkov, ale tí, čo ich budem prijímať :)

        Aj keby som mu ukázal, obávam sa že neonemie. Pretože čierni panteri a ľudskoprávni aktivisti vravia, že všetci sú si rovní a odlišujú sa len farbou kože, ale súčasne vravia, že najväčších pipíkov majú černosi. Tak čo ja zmôžem so svojim obyčajným?

   • WIKINGER Petr napsal:

    POKUD SE VÁM OBJEVI BLOKACE STRÁNEK KORÁNU

    klidně dejte pokračováni pak to uvidíte nebo taky ne,ale v tomto připadě to napište tady,nebot křiváctví naši politické třidy Šmejdů je nekonečné..

   • proud napsal:

    Presne tak,ale chcat na verejnosti by se taky nemelo:-)))))))))

    • Maroš napsal:

     Proude - to ako chlap nemyslíš vážne!

     • proud napsal:

      Kurva ze myslim :-)))))))))))).Postav se doprostred namesti a vychci se,hned po tobe skocej a je to v poradku :-).Kdyz se zasijes nekde za roh,uz to neni verejny,taky v poradku,lepsi nez do gati :-)).

      • Maroš napsal:

       Proude - keď budeš v lese, ako tá holka - "nezabudni si nachcať do gatí" - ona to robila symbolicky demonštratívne - a moc jej to nešlo - asi bežne takto neští na zastávke autobusu! A mi nehovor, že keď si bol zo starou v lese - tak ťa to pohoršilo. Ma tam zaujal skôr jej opačný postoj - najprv ochcať a potom zapáliť - my najprv zapálime a potom oštíme - máme na to stŕíkačky. Japonci si až do konca 19. storočia - aj pri diplomatickom rozhovore niekde v záhrade - uľavili aj na veľkej - lebo je to prirodzené. Máš právo na vylučovanie - a pochcať sa na verejnosti by mohlo znížiť tvoju dôstojnosť - nech ľudia otočia hlavy a nebudú sa pohoršovať! Tak ako ty so starou v lese!

       • proud napsal:

        Ty fole,vis co je to verejne a demonstrativne a co je to proste si odskocit ze nutne musis???? Uz za rohem kde nikdo neni,to neni verejny,v lese ani nemluvim.A pred manzelkou to uz teprve verejny neni:-))))))))))))))))))))))Apropo,kdyz je rec o manzelkach,co je "zlatej dest" vis? :-))))))))))))))))))))))))))

        • Maroš napsal:

         Proude - myslíš hru na líšku? Ona ti chčí na chrbát, a ty sa tváriš prefíkane? Zlatý dážd je agátovitá drevina, ktorú si mýlia s forsítiou. Keď manželka vypije vodu z vázy so zlatým dažďom - asi budeš dediť.

        • proud napsal:

         Ok,no tak nic,zapomen na zlatej dest:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Na kazdej pad holcine fandim,udelala dobre.Jen to chcani na verejnosti mi proste nesedi,coz neni nosna myslenka,ale myslel jsem to tak,ze to jediny by se ji dalo bejvalo vytknout:-)

        • asm napsal:

         Proude chápaem ťa s tým močením, aj som to v nejakom komentári vyjadril. Je to podobné ako Pussy Riot. Ale výčiny tých píč sú tisíckrát horšie ako nejaké močenie a z nich urobili hrdinky.

         Ani to pálenie koránu sa až tak nepáči. Chce to asymetrické odpovede ako robí Putin. Radšej spraviť analýzu koránu, nech aj moslimovia vidia, čo tam je.

 22. Maroš napsal:

  Tu je nepochcaná americká! verzia podobného protestu
  https://www.youtube.com/watch?v=htshvId51UE
  Burning Half a Million Korans
  https://www.youtube.com/watch?v=Q2z-YHF_GVk

 23. Maroš napsal:

  Znenie Trestného zákona po novele:

  Podpora a propagácia skupín smerujúcich
  k potlačeniu základných práv a slobôd

  § 421

  (1) Kto podporuje alebo propaguje skupinu osôb alebo hnutie, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

  (2) Odňatím slobody na štyri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

  a) verejne,
  b) ako člen extrémistickej skupiny
  c) závažnejším spôsobom konania, alebo
  d) za krízovej situácie.

  § 422

  (1) Kto verejne, najmä používaním zástav, odznakov, rovnošiat alebo hesiel, prejavuje sympatie k skupine alebo hnutiam, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

  (2) Rovnako ako v odseku 1 sa potrestá, kto pri čine uvedenom v odseku 1 používa pozmenené zástavy, odznaky, rovnošaty alebo heslá, ktoré vyvolávajú zdanie pravých.

  § 422a
  Výroba extrémistických materiálov

  (1) Kto vyrába extrémistické materiály alebo sa podieľa na takejto výrobe, potrestá sa odňatím slobody na tri roky až šesť rokov.
  (2) Odňatím slobody na štyri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
  a) závažnejším spôsobom konania,
  b) verejne, alebo
  c) ako člen extrémistickej skupiny.

  § 422b
  Rozširovanie extrémistických materiálov

  (1) Kto rozmnožuje, prepravuje, zadovažuje, sprístupňuje, uvádza do obehu, dováža, vyváža, ponúka, predáva, zasiela alebo rozširuje extrémistické materiály, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
  (2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
  a) závažnejším spôsobom konania,
  b) verejne, alebo
  c) ako člen extrémistickej skupiny.

  § 422c
  Prechovávanie extrémistických materiálov

  Kto prechováva extrémistické materiály, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

  § 422d
  Popieranie a schvaľovanie holokaustu
  a zločinov politických režimov

  Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny iného podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

  § 423
  Hanobenie národa, rasy a presvedčenia

  (1) Kto verejne hanobí
  a) niektorý národ, jeho jazyk, niektorú rasu alebo etnickú skupinu, alebo
  b) jednotlivca alebo skupinu osôb pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine, pôvodu rodu, pre ich náboženské vyznanie alebo preto, že sú bez vyznania,
  potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až tri roky.

  (2) Odňatím slobody na dva až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
  a) najmenej s dvoma osobami,
  b) v spojení s cudzou mocou alebo cudzím činiteľom,
  c) ako verejný činiteľ,
  d) za krízovej situácie, alebo
  e) z osobitného motívu.

  § 424
  Podnecovanie k národnostnej,
  rasovej a etnickej nenávisti

  (1) Kto sa vyhráža jednotlivcovi alebo skupine osôb pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine, pôvodu rodu alebo pre ich náboženské vyznanie, ak je zámienkou pre vyhrážanie sa z predchádzajúcich dôvodov, spáchaním zločinu, obmedzovaním ich práv a slobôd alebo kto také obmedzenie vykonal alebo kto podnecuje k obmedzovaniu práv a slobôd niektorého národa, národnosti, rasy alebo etnickej skupiny, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

  (2) Rovnako ako v odseku 1 sa potrestá, kto sa spolčí alebo zhromaždí na spáchanie činu uvedeného v odseku 1.

  (3) Odňatím slobody na dva roky až šesť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 alebo 2
  a) v spojení s cudzou mocou alebo cudzím činiteľom,
  b) verejne,
  c) z osobitného motívu,
  d) ako verejný činiteľ,
  e) ako člen extrémistickej skupiny, alebo
  f) za krízovej situácie.

  § 424a
  Podnecovanie, hanobenie a vyhrážanie osobám pre ich
  príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti,
  etnickej skupine
  alebo pôvodu rodu

  (1) Kto verejne
  a) podnecuje k násiliu alebo nenávisti voči skupine osôb alebo jednotlivcovi pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine, pôvodu rodu alebo pre ich náboženské vyznanie, ak je zámienkou pre podnecovanie z predchádzajúcich dôvodov, alebo
  b) hanobí takú skupinu alebo jednotlivca alebo sa im vyhráža tým, že verejne ospravedlňuje čin považovaný článkami 6, 7 a 8 Rímskeho štatútu Medzinárodného trestného súdu za genocídium, zločin proti ľudskosti alebo vojnový zločin alebo čin považovaný článkom 6 Štatútu Medzinárodného vojenského súdneho dvora pripojeného k Dohode z 8. augusta 1945 o stíhaní a potrestaní hlavných vojnových zločincov Európskej Osi za zločin proti mieru, vojnový zločin alebo zločin proti ľudskosti, ak taký čin je spáchaný na takejto skupine osôb alebo jednotlivcovi, alebo ak bol páchateľ alebo účastník tohto činu odsúdený právoplatným rozsudkom medzinárodného súdu, ak nebol v predpísanom konaní zrušený, verejne popiera alebo vážne zľahčuje taký čin, ak je spáchaný na takej osobe alebo jednotlivcovi,
  potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až tri roky.

  (2) Odňatím slobody na dva roky až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 z osobitného motívu.

  § 425
  Neľudskosť

  (1) Kto spácha voči civilným osobám čin považovaný článkom 7 Rímskeho štatútu Medzinárodného trestného súdu za zločin proti ľudskosti, potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.

  (2) Trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

  a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb alebo iný obzvlášť závažný následok, alebo
  b) za odplatu.

  ZDROJ:
  http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/trestny-zakon/

 24. asm napsal:

  § 421

  (1) Kto podporuje alebo propaguje skupinu osôb alebo hnutie, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

  Takže Beňová a ostatní, ktorí tu propagujú moslimov, uctievajúcich Korán, ktorý prikazuje biť ženy a zabíjať takzvaných neveriacich psov musí byť zatknutá a odsúdená. Islam musí byť postavený mimo zákon.

 25. Maroš napsal:

  asm - počúvaj! - te!

  http://www.infovojna.sk/live

 26. asm napsal:

  A chválabohu, pokiaľ tu nenatrepú viac ako 50 tísíc inžinierov, tak ani nebude. Nedávno zdvihli hranicu na registrovanie cirkvi na 50 000.

 27. Maroš napsal:

  A ak by tu boli registrovaní muslimovia – tak ktorí – suniti? Aby sa diskriminovanými cítili šíti, alebo vahábisti?! Aby sa to tu mohlo mlieť?!

  Takže tá holka by mala byť formálne z obliga - skôr by ju mohol niekto vážne napadnúť od týchto - to by mohlo byť potom vážne!

  • asm napsal:

   To by som im neradil, napadať ju. Už teraz tu nemajú podporu. Po nejakom útoku ani nehovorím. Ale inžinieri sú inžinieri. Pred časom židi natočili provokáciu Nevinnosť moslimov. Oni začali protestovať, ale svojimi činmi potvrdili všetko, čo o nich hovorili vo filme. Akurát odniesli si to Amíci.

 28. Maroš napsal:

  asm - nemôžeš radiť každému...
  Videoreportáž muslimů o muslimech - aneb Jak zabít Farkhundu.
  https://www.youtube.com/watch?v=XAc0VEr8ees

  • asm napsal:

   Preto by som im neradil robiť blbosti, aj keď ako vravíš nemôžem radiť každému, lebo protimigrantská nálada bude ešte väčšia. Aj nejakému slniečkárovi by sa mohlo niečo stať. Pretože imigranti sú len následok, problémom a nepriateľom je 5. kolóna u nás.

   Ako som videl aj moslimovia majú predavačov pri chráme a ten zmrd to spôsobil.

 29. Maroš napsal:

  Muslimský duchovní popisuje, proč jsou muslimové líní a blbí. CZ itulky.
  https://www.youtube.com/watch?v=CIYJXcCT_Uk

  • proud napsal:

   Nevim co rika duchovni,ale ja tvrdim ze skolstvi,vychova a system! To plati o blbcich a ovcich celyho sveta!Kdyz je debil nebo ignorant rodic,necekej nic jinyho ani od jeho decka.

  • asm napsal:

   Vo filme Lawrence z Arábie moslimskí teroristi vedení bielym sáhibom dobyli Damašk, ale udržiavať ho neboli schopní. Tak museli prísť západní inžinieri a rozbehnúť elektráreň.

   Takže moslimskí bratia vy chcete dobyť celý svet? Ako ho budete riadiť?

 30. Maroš napsal:

  tip z tadesco
  JE S NÁMI KONEC – PLNÁ VERZE FILMU – LEONARDO DICAPRIO.mp4 https://ulozto.cz/!pLne55tdQIiE/je-s-nami-konec-plna-verze-filmu-leonardo-dicaprio-mp4

 31. Maroš napsal:

  Proude - morousy - daj si Pjakina. Alebo nedaj si!

  Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 14.02.2017 Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=AkLPLoHvbAI

 32. houbeer napsal:

  Tady mate neco malo o komplikovanosti iranu-islamu.netvrdim,ze jsem muslim,jenze je to nastejno a mozna i hur nez zasrate krestanstvo-a to v samana jezise věřím....

  https://m.youtube.com/watch?v=wmIwruYHo3Q

 33. proud napsal:

  "Investoři na pozitivní závěry reagovali nákupem a potenciální těžař – který je zatím daleko od samotného povolení k těžbě – má na australské burze najednou hodnotu přes tři miliardy korun."............vtipny :-)))))))))))))))))))

 34. When I initially left a comment I appear to have clicked on the -Notify
  me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I recieve
  4 emails with the same comment. Is there an easy method you are able to remove me from
  that service? Many thanks!

 35. Update Bola napsal:

  Greate article. Keep posting such kind of information on your page.
  Im really impressed by it.
  Hi there, You have performed an incredible
  job. I will certainly digg it and in my view suggest to my friends.
  I am confident they will be benefited from this website.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!