P.C.Roberts: Srazí dominový efekt i Trumpa?

Donald-Trump-Robert-Harward-Split Odstavení generála Flynna z pozice poradce Národní bezpečnosti srazí pravděpodobně i další Trumpovy kandidáty státních funkcí a možná i Trumpa samotného. Kellyane Conwayová, 50 letá Trumpova poradkyně, autorka několika politických publikací a současně i mluvčí Bílého domu, se zdá být další na řadě.

Dnes, kdy se pouhý rozhovor s Rusem stal důvodem propuštění, je agenda normalizace vztahů s Ruskem mrtva. Trump sám údajně prohlásil, že Rusko by mělo vrátit Krym Ukrajině. A tím, kdo má nahradit Flynna, je Robert S. Harward, hlavní pověřenec zbrojařské firmy Locheed Martin pro Spojené arabské emiráty.

Lockheed Martin je samozřejmě částí vojenskobezpečnostního komplexu, který pro svůj hladký chod potřebuje nepřítele, a „ruská hrozba“ je dost velký nepřítel na to, aby z kapes daňových poplatníků vytáhl jeden tisíc miliard dolarů a do tlamy vojenskobezpečnostního komplexu je vlil.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/02/15/will-falling-dominoes-knock-trump/

 
20 Komentářů k P.C.Roberts: Srazí dominový efekt i Trumpa?

 1. WIKINGER Petr napsal:

  MARAS DO KTERÉHO SE DOSTALO USA

  si budou muset řešit tamní domorodci sami a pokud vyhraje menšina miliardářů,pak to celé začne běžet v režimu ODEBRAT JIM JEJICH PENÍZE A ROZPUSTIT KONZORCIUM BANK FED, nebo smrt.USA bude první,ale v ruinách a troskách.

  Jednoduše řečeno OZÁŘÍ I VÁM TVÁŘE NUKLEÁRNÍ ZÁŘE.

  • lukaš napsal:

   Pane Wikinger.
   Nevypadá to dobře a pokud utlučou Trumpa,může dojít k tomu nejhoršímu.Jak by se to začalo v USA bořit,tak můžou vyvolat tu záři.

  • WIKINGER Petr napsal:

   ANO,ZDEJŠI LIDOVÍ KOMENTÁTOŘI JSOU TŘIDA

   nám VŠEM tu bude brzy jasné,že oligarchická menšina miliardářů si hledá usilovně spojence. Nacházi ji mezi nejhorši spodinou,která existuje tj

   FAŠISTY,TERORISTY,samopalníky IS,BUZERANTY,CIKÁNY,ZLODĚJE,PRASEČIMI CHLUPY.

   Ty hecuje proti většině tvzením,že ty menšiny tj i oni boháči jsou prý většinou utiskovaní, což je ÚČELOVOVÁ LEŽ K ROZBITÍ STÁTU VYTVOŘENÍ CHAOSU K ZNIČENÍ DEMOKRACIE S CÍLEM NASTOLIT KORPORÁTNÍ FAŠISTICKOU OLIGARCHICKOU TYRANII, vlády menšiny.

   Tam máme všichni tj občané voliči,které přezdívají LŮZA bouchat za stravu a byt.Připravují nás o peníze VADNÝMI ZÁKONY a rabijáty z ČNB.
   Vykrádají peníze dokonce i pro SOCIÁLNÍ STÁT,který záměrně nedali do prvního článku naši už tak zubožené USTAVY.Tyto peníze pokládají za svoje a mohutně je vykrádají.

   Nyní má na řadu přijít i zdravotnictví,aby lidé nešli do penze,ale přimo do rakve, nebot si za žebráckých platů nic ušetřit nemohou a tak nebudou mít ani na léky a doktory.

   Rostou na těle naši občanské společnosti ve forme polit.třidy Šmejdů, jako vřed,který doslova vzbuzuje odporný pocit na zvracení.Pokud nebudeme hledat jak ten vřed vyoperovat pozabíjí mnohé a nepomůže spoléhat na to,že spíše umře soused než já

   PŘIPOMÍNÁM VŠEM,ŽE SE PŘIPRAVUJE VLÁDA MENŠINY,ZA MOHUTNÉ PODPORY ZGLAJCHŠALTOVANÝCH SDĚLOVACÍCH PROSTŘEDKŮ,JAK JSME TO V HISTORII POZNALI ZA HITLERA A PEPY GOEBLSE A MÁ TO I STEJNĚ SKONČIT VÁLKOU A KONCENTRAČNÍMI TÁBORY POD KRYCÍ ZNAČKOU FEMA.

   Začněme odporovat tvrzení,že většina národa se má trpně podřidit menšinovým deviantům a doplatit na to životem přičemž se to bude servírovat jako ta správná svoboda.

   • WIKINGER Petr napsal:

    MNOHÝM VOLIČŮM VŮBEC NEDOCHÁZI,ŽE SE NA VĚC FORMUJE

    v ČR PRÝ HNUTÍ jednoho muže s názvem ANO,BUDE mi LÍP.Kdyby dostali koblihu snědli jí a volili někoho jiné to jim snad ani nenapadne a spatnému vývoji situace nejen nevěři,ale doslova mu freneticky tleskají..

    Obdivují svou smrt v podobě ministra války,který ZA ANO už vymýšlí jak by cvičil OVČANY ČR,tentokrát i s jejich manželkami a milenkami proto,aby se vydali pod novým praporem ČTVRTÉ ŘIŠE ukrást tomu strejdovi PUTINOVI jeho Rusko a to i za cenu,že pohnojí SVÝMI MRTVOLAMI nejen ukrajinskou černozem.

    OBČANÉ NEZABRÁNILI ANI PRVNÍ ANI DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLCE,KTEROU VYVOLALO SPOJENÍ KORPORACÍ S OLIGARCHICKÝMI MENŠINAMI A S FAŠISTY.

    Marné bylo voláni intelektuálů,že jsou to zločinci.Nikdo jim nevěřil a byli odvezeni do tzv.převýchovných táborů nazvaných později koncentráky.

    TATO HISTORIE SE MÁ,protože jsme se Z HISTORIE NEPOUČILI ZNOVU OPAKOVAT

    To co má nastat je čistě vláda elitní menšiny s nejlépe jediným mužem .

    Tato vláda má být realizována s pomocí masívního ohlupováni domorodců,propagovaného načisto zglajchšaltovatělým tiskem,TEDY PROPAGANDY,KDE BY PEPA GOEBELS ZBLEDL ZÁVISTÍ.

    TAK POKUD TO ODOPEROVÁNÍM POLIT.TŘIDY ŠMEJDŮ, MILÍ VOLIČI NEZASTAVÍTE MÁTE SE NA NĚCO TĚŠIT.

  • jan nowak napsal:

   Antithermonuklearní záhře řikal PRD že nehrozí..
   .. ale neprotiw se BOGU.. tajak 12.2. (23:39) ! ! !
   WIKINGERE Petere..

   • WIKINGER Petr napsal:

    PRDOWY LISTY NELŽOU,

    české lžou bog je moj swedek.A furt mi cybi triko s pořadnym nápisem jako měl pan ŠIŠKA.

    MIZEROVÉ, NEPŘÁTEL SE NELEKEJTE A NA MNOŽSTWI NEHLEDTE.

  • novapalo napsal:

   Súhlasím. Noty diktuje Rusko……. Neviem, aké má Rusko tromfy na ruke, ale určite to bude dramaticky silné……. Som si istý, že Rusko dosadilo Trumpa za prezidenta USA!! Ak toto Rusko dokázalo?, tak nebude mať problém, aby dokázali podstatne viac, ak USA nebude počúvať, čo Rusko „nadiktuje“. Poznám rusov a viem, že američanom dali možnosť, aby „nestratili tvár“. Ale ak USA nebude postupovať, ako Rusko chce, tak Rusko využije tromfy, ktoré má na ruke……… Opakujem, neviem, aké „páky“ a „dôrazné argumenty“ majú Rusi proti USA a Západu……Ale som si istý, že voľby v USA boli „sfalšované“ pre Trumpa, pretože USA prestúpili „mieru“ Ruska na Ukrajine……..

   • Eschatolog napsal:

    a pisal to s tim Trumpem taky pan Kysucky ?

   • Jaris napsal:

    Novapalo, ja bych si prala, abys mel pravdu. Ja to vsak vidim jinak. Rusko se nechce do niceho michat, haji pouzevlastni zajmy, a to i v Syrii. Zapadni svet neustale do nich stoucha a provokuje, aby dostalo Rusko do vojenskeho konfliktu. Prestoze Rusko zaplatilo nemale obeti na zivotech svych lidi, stoji na sve pozici dal. Zmena prijde tehdy, kdyz NATO pod vedenim US Rusko napadne. To pak bude zle a zacnou litat vzduchem ty nejhorsi zbrane o kterych nemame potuchy. Rusko je zatim drzeno v sachu. Ma kolem sebe spoustu nepratel a celkem nemuze nic delat. Je mi lito, ze i Ceska republika se dala na stranu gauneru a z Ruska dela monstrozniho nepritele sveta. Smutne, jelikoz za svou existenci Cesi vdeci Rusku.

 2. Sasin napsal:

  Už 500 let , sspoza Okeánu , je slyšet porád jen to samé, “ peníze nebo život !!! „. Někteří blboni to furt omlouvají, jiní v tom hledají nějaký proces vývoje, ale většina normálních lidí už ví, že to jsou jen zlodějský skřeky banditů a budou muset jednoho dně vytvořit proti tomu nějaké zásadní opatření.

 3. Mayor Drack napsal:

  Tisíc miliard??Tak ten pán netroškaří..magor..zakovat do řetězů a solný doly.Anebo aspoň ve stylu filmu Frajer Luke…do pr–le..kdy to skončí..asi brzy.. (((

 4. Koralek napsal:

  Rusové protestují, že mají v televizi příliš mnoho Trumpa.

  Z jakýchsi záhadných důvodů se ruská televize až manicky zabývá v těchto dnech Donaldem Trumpem.

  Ruští občané proti tomu protestují: Kiseleve!! Jsme v Rusku! Trump není náš prezident. Už všechno to PR pro něho stačí!! -

  • jan nowak napsal:

   .. WIKINGERO Petero El komandante.. ..
   Rozkazy plnim el : powiste me..

   ps : wooda- foonu platim a ztratily se mi hacky i carky ?

   • WIKINGER Petr napsal:

    MON COMANDANTE NOWAK,

    stale tu chybi triko TŘI HWEZD.Moře COMBATANTŮ žádá oděvy, na háčky a čarky se máte wysrat…a radši nawrhnout na triko heslo NEPROJDOU!!!

  • WIKINGER Petr napsal:

   ANO,MÁTE PANE KORÁLEKU JAKO VŽDY PRAVDU,

   dva občané protestovali ostatní jsou zvědavi kdo s koho proto si televizi PUSTÍ.

 5. weissbach napsal:

  Při vší úctě k Robertsovi nás pravidelně zasypává proroctvím, které zatím nevychází. Začínám ho brát stejně vážně jako Fulforda.

  • Paul Durham napsal:

   úžasná je ta lidská fantazie, že, a když trochu přisolíte bankovkama, tak je doslova bez hranic :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!