Trump očekává, že Krym se vrátí k Ukrajině. Peskov: Návrat Krymu není předmětem jednání

1487155844_trampPrezident USA Donald Trump dal jasně najevo, že očekává návrat Krymu do složení Ukrajiny a deeskalaci situace na východě této země. Tento postoj nastínil v úterý na pravidelném briefingu pro novináře mluvčí Bílého domu Sean Spicer. "Prezident dal velmi jasně najevo, že očekává od ruské vlády zastavení násilí na Ukrajině a návrat Krymu,“ - řekl. - „Zároveň (Trump), na rozdíl od předchozí administrativy, plně spoléhá na možnost navázání vztahů s Ruskem při řešení mnoha problémů, kterým čelí mezinárodní společenství, a to jak hrozbu ze strany IS tak i terorismu".

Spicer dále informoval, že Trump "trvá na tvrdém postoji vůči Rusku". Mluvčí, opět s odvoláním na prohlášení stálého zástupce Spojených států při OSN Nikki Haley, zopakoval, že sankce kvůli Krymu budou zrušeny až po návratu poloostrova do sestavy Ukrajiny. "Administrativa (bývalé hlavy státu Baracka) Obamy se snažila udělat restart (vztahů) s Ruskem, ale selhala. Snažili se říkat Rusku, aby se nepouštělo do invaze na Krym, ale neuspěly," - prohlásil Spicer. Zároveň podle jeho slov Trump "chápe, že je v národním i ekonomickém zájmu Spojených států mít zdravé vztahy" s Ruskem.

Zdroj: http://politikus.ru/events/90716-tramp-ozhidaet-vozvrascheniya-kryma-v-sostav-ukrainy.html

 

Návrat Krymu není předmětem jednání

Tiskový mluvčí prezidenta RF Dmitrij Pěskov zdůraznil, že Rusko se nezabývá otázkou návratu Krymu Ukrajině. Politik tak komentoval sdělení oficiálního mluvčího Bílého domu Seana Spicera o tom, že prezident USA očekává návrat poloostrova Ukrajině.

„Co se týče návratu Krymu, tak tato otázka se nebude posuzovat, neboť ta se posuzovat nemůže. Rusko neřeší otázky týkající se jeho území se zahraničními partnery. My rovněž spoléháme na to, že kontakty budou založeny právě tak a my budeme mít možnost klidně a konstruktivně přednést svou argumentaci americkým partnerům,“ - řekl tiskový mluvčí prezidenta RF Dmitrij Pěskov.

Dále doplnil, že v průběhu telefonních rozhovorů 28. ledna 2017 představitel státu Vladimír Putin a jeho americký kolega Donald Trump status Krymu neřešili.

„Co se týče Krymu. Vy víte, že prezident Ruska velmi trpělivě a velmi důkladně svým partnerům a spoludiskutujícím vysvětloval ony příčiny, které vedly k tomu, že se Krymčané rozhodli obrátit o pomoc na RF a následně se stát její součástí. Prezident velmi trpělivě a důkladně vysvětluje také historii onoho převratu, k němuž došlo na Ukrajině a který byl v mnohém sponzorován ze zahraničí,“ - řekl Pěskov.

Na brífingu pro novináře oficiální představitelka Ministerstva zahraničí Ruska Marja Zacharova zdůraznila, že Krym je územím Ruské federace a Moskva svá území nevydává.

Zdroj: http://ukraina.ru/news/20170215/1018298136.html
18 Komentářů k Trump očekává, že Krym se vrátí k Ukrajině. Peskov: Návrat Krymu není předmětem jednání

 1. lukaš napsal:

  To řekl mluvčí,ale ne Trump a to považuji za rozdíl.Jak je vidět,začíná to být v Bílem domě hustý.Za každou cenu,zabránit jakémukoliv jednání s Ruskem.

  • WIKINGER Petr napsal:

   TRAMP NIC O KRYMU NEŘEK,

   nebot strejdu PUTINA jak řekl-NEZNÁ.Ovšem nic není vyloučeno.Když se u něho objeví a klekne si na kolena, tak možná ten KRIM dostane a hned mu tam krimčané pomohou vystavit TANKOVOU základnu, nebot těch OSUM SET KUSŮ V CELÉM SVĚTĚ STÁLE NESTAČI a je třeba někde zaparkovat dalši šrot..

 2. Jaris napsal:

  V tom pripade ocekavam, ze Kosovo bude urychlene vraceno Srbsku a HLAVNE! IZRAEL BUDE VRACEN PALESTINCUM a zaplati jim tucne odskodne. O Krymu neni treba diskutovat, jelikoz vzdy patrilo k Rusku.Tecka.

  • JazzBoo napsal:

   Ale no tak Žabáku, AEN?
   Pan vedoucí K. kazí dobré jméno konfidentů Sionu.
   Takhle tupě to dnes už nědělá ani RFE/RL z Hagiboru.

   • Joe napsal:

    Tak si poslechněte projev Trumpa v originále, pokud máte pochybnosti o info Žabáka....není nic jednoduššího...

 3. Sasin napsal:

  Ale měl by říct, že už balí kufry z Evropy Že pro začátek vracíí Texas, Californii, Nové Mexiko, Arizonu, Floridu, Aljašku, že se ihned vrhá do splácení zlodějen za posledních 200 let.

 4. Marek napsal:

  Krymcane maji Trumpa u prdele. Celou siobanksterskou kliku. Jenze ta pripravuje svetovou valku a lidem to nedochazi, sleduji Ordinaci v ruzove zahrade.X(

 5. landa napsal:

  Včera na ČT 24 poslankyně za ODS Černochová, křičela, že musíme dávat okamžitě 100 miliard korun na zbrojení protože Rusko se roztahuje po celé Evropě a ohrožuje naší demokracii, jinými slovy Rusko se nebezpečně přibližuje k hranicím státu NATO. Všichni dnes křičí, že musíme okamžitě dávat na zbrojení 2% HDP tedy těch 100 miliard. Komunistický poslanec odpověděl, že už v současné době státy NATO dávají na zbrojení 15 x víc než Rusko a stav vojska států EU několikanásobně převyšuje stav Rusů ve zbrani. Přesto nás Rusko neustále ohrožuje. Jinými slovy, naší důchodci můžou jít vybírat popelnice. Zvýšení důchodu v letošním roce nepokryje ani inflaci. Naše společnost okrádá ty bezbranné, kteří se již nemůžou bránit. Nemůžou? Můžou! To by ale nesměli poslouchat herce Issovou a Madra s jejich heslem "PŘEMLUVTE BABKU, PŘEMLUVTE DĚDKA". V devadesátých létech všichni dnešní důchodci volili pravici s odůvodněním, aby se naší mladí měli lépe. A výsledek jejich volby? 360 miliard odchází ročně z republiky ve formě zisků zahraničních firem na západ. Veškerá voda, vzduch patří západním firmám a tvrdě za to platíme. Otočíš kohoutek a peníze jdou do Francie, Německa. Nájmy v dnešní době dosahují od 8 tisíc do 12 tisíc a průměrný reálný plat je 12 až 14 tisíc. Aby naší kapitalisti nemuseli naším lidem zvýšit platy ani o korunu, budou sem vozit Ukrajince, kteří si budou vážit i poloviční platy než mají naši. To znamená s vděčností budou pracovat za 7 tisícovek. Dojde ještě k většímu vykořisťování naších lidí a zisky západních kapitalistů jenom porostou s tím, že nám budou nadávat, že si za to můžeme sami. Jsme vzorná kolonie západu a úrovni platu se přibližujeme Rumunsku a Bulharsku. Můžeme si za to sami. Zvonili jsme klíči a křičeli: "UŽ JE TO TADY". Tak, to máme co jsme chtěli!

 6. Ďuro Trulo napsal:

  Vážení!
  Za současný stav ČR může současná elita v Čechách, která zprava i zleva lže, krade, paktuje s germánskými sudeťáky a tajně páchá velezradu na Českém národě schvalováním bruselských směrnic, převáděním jednotek AČR pod velení bundesferru a likvidací KČ nákupem emerických hajzlpapírů (dluhopisů) v ceně jeden bilion Kč ročně. Odboj je v prdeli, sejdeme se ve FEMA "dělnických ubytovnách" a budeme jako kdysi židi rádi až vyletíme komínem.

  • JazzBoo napsal:

   Tak to se teda šeredně pletete. Nebo nám tady spíš Trullere, vzhledem k závěrečné poznámce, účelově zaváděj.
   Za současný stav, a ne jenom v Tsechijsku, může výhradně a pouze majoritní vypatlané gojimstvo, vytvářející svou netečností prostor který bezezbytku využívá mezinárodní hamižný parazit.

   A neprovokujou Slovany Trullere. Neb jim opravdu ti mírumilovní Slované daj preventivně pár přes držku.

   • proud napsal:

    Diky,uz se mi nechtelo bejt protivnej a znova opakovat ze si za vsechno muzeme sami a sami se z toho taky relativne lehce muzeme dostat kdyz uz konecne budeme vedet co delame a proc,musi bejt zajem,a zase NAS zajem,nikdo to za NAS neudela!

 7. Ďuro Trulo napsal:

  Doufám, že Rusové nejenom přežijí pokus o likvidaci Slovanů eurodebily a jejich zuřivými psy (migrantskými salafisty), ale jednou provždy sprovodí z povrchu Země židy, alglosasy a germány i s jejich biblickým projektem. Slovani vytrvale páchali stejný omyl, chtěli s vrahy Slovanů žít v míru i proti zvůji těchto zrůd. Inu asi konečně pochopili a změní priority.

  • Sasin napsal:

   Rusové vzkázali šmejdům, že na jejich území se mordechajcká válka odehrávat nebude. Že se to stále v médiích neopakuje, ani tady, není chyba jejich. Chyba médií, a to všech je ta, že stále valí klíny blboňům do hlavy a bezmyšlenkovitě podstrkují představy šmejdů našim lidem aby se z toho jako poučovali. Slované chybu neudělali, jen ustupovali zlu, o kterém se domnívali, že lze nějakým dobrým způsobem napravit. Už přichází doba, gdy stále více Slovanů chápe, že to není možné. Že nelze ustoupit. Tuto informaci šmejdi dostali několikrát. Nevědí co si s ní počít, páč zastavit se na svých podpatkách by znamenalo náraz všech dalších zloději zapojených do jejich šmejdského vláčku. Tohle vědí i "české" kukačky a do poslední chvíle budou lidem kukat z hradu a podhradí, že jako řídí jejich stát. No,..jak pošetilé. Slované se dokážou ohnout tak nějak tlaku, je to jakási nátura pohybu, a gdyž ten tlak nepřerazí luk vystřelí .

   • pražská vlaštovka napsal:

    Všichni :-)!!!!
    dneska zase obzvlášť dobrý komentáře...
    nevím CO jinak k tomu dodat...
    jituš

   • Paw napsal:

    Putin , kteejr ma lepsi informace , pak na zaklade jich neco varovnyho musi rict..

 8. Tartar napsal:

  Kedy USA vrátia Aljašku Rusku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!