Afghánský velitel: Američané udržují v Afghánistánu obchod s drogami a nechtějí ukončit válku

khadikan

2 minutová video z reportáže RT. Je známo, že USA vojenský komplex používá výrobu, pašování a prodej drog, který má plně pod kontrolou celosvětově, ke sponzorování různých plánů, bojůvek a lokálních konfliktů, ale také k diskreditaci politických nepřátel nebo sponzorování diktátorů a nákupu zbraní pro obě strany konfliktu, bez potřeby transportu jak hotovosti, tak zbraní. Hezky, lokálně. Je to výborný kšeft, samo to za sebe zaplatí a geopolitika jde podle předem stanovených plánu.
18 Komentářů k Afghánský velitel: Američané udržují v Afghánistánu obchod s drogami a nechtějí ukončit válku

 1. Josef Švejk napsal:

  Já myslel, že toto lidé už léta vědí a přesto se i dnes najdou někteří překvapení.

 2. Tykva Bukvatyr napsal:

  Niečo nové nech povie.

 3. weissbach napsal:

  Ono je dobré to připomínat, protože tahle fakta nejsou lidi ochotni přijmout.

  • weissbach napsal:

   Když se někoho zeptáte z čeho se financuje teror, kšefty se zbraněmi a deep state operace, bude hledět jako když dostane klackem.

   • Eschatolog napsal:

    bylo by nanejvys pedagogicke ho tim klackem hned pres tu hubu natahnout, vznikle emoce mu pomohou zapsat info do pameti na delsi dobu nez 10 minut

    • houbeer napsal:

     Přetáhnout pres hubu by jste zaslouzil vy,zbabelce.

     • Paul Durham napsal:

      psylocibin - První příznaky intoxikace se objevují po 10 - 45 minutách, v závislosti na způsobu aplikace - pokud houby dobře rozžvýkáte a ponecháte delší dobu v ústech, intoxikace nastupuje rychleji a je silnější. Pokud houby spolknete, nástup účinku bývá pozvolnější a maximální účinek je menší. To proto, že účinné látky se lépe vstřebávají z dutiny ústní.

      Začátek intoxikace je spíše nepříjemný, dostavují se pocity neklidu, jindy mírná ospalost spojená se zíváním. Mohou se vyskytnout bolesti hlavy, poruchy koordinace jako při opilosti, vzácně křeče, třes a pocení. Psychicky dochází ke změně vnímání reality, postupně se ztrácejí časoprostorové souvislosti. Osoby v okolí mají deformované tváře a údy, mění se i vnímání těla intoxikovaného. Zesiluje vnímání barev a zvuků. V lepším případě přichází euforie a pocity štěstí, v horším deprese, podrážděnost, pocit „šílenství". Změna časového vnímání způsobuje, že příjemná intoxikace je vnímána jako krátká, naopak nepříjemná je nekonečná, intoxikovaný může mít pocit, že nikdy neskončí a zdravý rozum se mu již nevrátí. Často se přechodně dostavuje nevolnost a zimnice, při příjemném průběhu následují pocity celkového tělesného uvolnění.

      Prohloubení intoxikace přináší zrakové halucinace, výjimečný není ani psychotický stav spojený s depersonalizací a výše zmíněným porušeným vnímáním časoprostoru. Ztráta kontaktu s realitou a falešné představy mohou vést k nehodám a úrazům. Intoxikace často odeznívá náhle a lze ji přerušit některými psychofarmaky (např. neuroleptiky).Vrchol intoxikace nastupuje po 1 - 2 hodinách, následuje cca. 2 hodiny trvající plató, obyčejně za 5-6 hodin od počátku odeznívají hlavní příznaky. Zcela k normě se intoxikovaný vrací po 12 hodinách. Uvedené doby závisí na požité dávce. Průběh intoxikace závisí na vnímavosti a osobnosti uživatele, ale i na vnitřních a vnějších okolnostech (set a setting). Pro lysohlávky, stejně jako pro jiné halucinogeny platí, že jejich efekt do značné míry „katalyzuje" to, co se aktuálně děje. Vstupovat do intoxikace v duševní nepohodě, nebo v nevhodné společnosti, může způsobit nepříznivý průběh intoxikace.

      Po odeznění intoxikace se může stav vracet (tzv. flash back), někdy jen jako krátkodobý záblesk, jindy na delší období. Takové stavy vnímají lidé většinou jako nepříjemné, nemají tendenci sami zmizet. Často je pak nezbytná návštěva psychiatra.

      • houbeer napsal:

       Hehehe-kolikrat jste pouzil vy hubky?ze tak odbornej rozbor,kterej ale o,, prubehu'' v nitru jedince nerika vubec nic.to jsou jako poucky typu drogy jsou spatne,ano pane,drogy jsou moc spatne...?
       Dejte si jich aspon stovku,sam,v prirode a nechte pusobit.se vam pak vas charakter ukaze v plne nahote.

       Btw.opium mam vzdy doma,takovou malickou kulicku,vyborna pomoc v nejhorších pripadech onemocnění,bolesti....zato nemam jedinej farmakopripravek.a nikdy jsem ho nekouril,ci nechtel jit dale k heraku....

       • proud napsal:

        "poucky typu drogy jsou spatne,ano pane,drogy jsou moc spatne…?"............ve chvili kdy se na nich dostanes do zavislosti jsou spatny,ty synteticky bez diskuse i kdyz zavislej jeste ani nejsi!Zavislost=slabost,a s tema to system moc dobre umi.

       • proud napsal:

        Jestlipak vis ktera droga je nejhorsi?...........

        • houbeer napsal:

         Proude,me moc zkouset nemusis,zavislej nejsem na nicem-ganji,cukru,sexu apod.bez vseho umim zit....

         Nejhorsi zavislost je na penezich!

        • proud napsal:

         Chytrej :-)

 4. proud napsal:

  Faktem je ze si ty vyrobce drog hejckaj a vyslovene pestujou,ty ktery se s nima nechtej delit nechavaji likvidovat,hotova farma.Pro me kazdej mrtvej vyrobce nebo dealer dobrej,v kazdym pripade o jednoho min,ale uplnym resenim to neni.

 5. lukaš napsal:

  Pak se divíme proč tolik vzruchu kolem Afghánistánu,vždyť těžit z drog je výnosnější,než z těžby ropy.

 6. Maroš napsal:

  "Co jako?!" - aj do makových polí treba investovať!
  Afghanistán - Po stopách peněz [Dokument]
  https://www.youtube.com/watch?v=A9-4MCUaVSQ

 7. Maroš napsal:

  Houbeer - každá závislosť je len saturovanie nejakého chýbajúceho vzťahu - k..., nedostatok naplnenia tohto vzťahu - frustrácia typu - "neviem, niečo my chýba!" 13-ročný fagan bez rešpektu, ktorému chýba kamarát, sebavedomie, odvaha a dievča, siahne po svojej PRVEJ pózerskej cigarete! Jeden zo spôsobov, ako sa odnaučiť fajčiť, je - vrátiť sa k tej prvej cigarete, a povedať si prečo si ju vôbec vyfajčil, a či to potrebuješ, a či nepotrebuješ slobodu - UVOĽNENIE BEZ DROGY! - nezávislosť na cigarete. Treba sa začať mať rád taký, aký si.
  Addiction
  https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9872-lide-lituji-smrtelna-postel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!