ČT si za 12 milionů (našich peněz) zaplatí propagandu, abychom baštili propagandu její.

Dvorak-PetrDalší orwellovský skvost posledních dní. Zdá se, že i sama Česká televize tuší, že jejímu zpravodajství už věří leda somár, a to ještě po kompletní lobotomii. A tak si na ovlivnění veřejného mínění sehnala 3 PR agentury. Vskutku spásný nápad. Za 11,7 milionu korun daňových poplatníků (iDnes, 15.2.2017) trochu propagandy na neposlušné Čechy (pitomce, co stále něco hledají mezi řádky). (Ne)překvapivě zatím celá naše garnitura mlčí… a jeleni se pasou. Ač, dle mého názoru, má za tento nápad a jeho realizaci vedení ČT co vysvětlovat. Případně by ČT měla být zbavena vějičky veřejnoprávnosti a my všichni „martyria“ koncesionářských poplatků, kterými sami sobě platíme propagandistickou mašinérii.

Přitom by stačilo tak málo. Informovat veřejnost ve svém zpravodajství objektivně a vyváženě (v rámci možností) a nebýt prodlouženou rukou a hlásnou troubou EU. Kdyby blbost nadnášela, tak je ČT se všemi svými „rádoby“ moderátory a experty již na Měsíci (na rozdíl od někoho opravdu).

Médium jako takové – zejména veřejnoprávní, které má prakticky neomezený dosah – si své PR (vztah s veřejností) díky vlastnímu obsahu vytváří z velké části prakticky samo.

Problém je v tom, že stačí pustit ČT prakticky kdykoliv a vždy slyšíme jen jeden správný pohled, který je nám bezostyšně posouván moderátory i jejich soudruhy „experty“. Goebbels hadra.

Neskrývané stranění v neprospěch Brexitu, v neprospěch Trumpa (jako širší volební tým Hillary Clinton se ČT skvěle osvědčila, jen malinko přes čáru); Rusko, Putin a jeho všemocní hackeři jsou ďáblové (psal jsem zde)…Uprchlíci jsou vděční inženýři, lékaři, ženy a děti především ze Sýrie, ač vypadající jako jeden mladý a silný africký muž (psal jsem zde)…Evropské hodnoty s odborníkem na pornoseznamy Jandou (psal jsem zde) jsou nepostradatelné…Havel, DalajlámaSchwarzenberg či Herman se svým strejdou jsou nedotknutelní (sloni v porcelánu).

Končím prozíravými slovy Karla Kryla:
„Jedu misku v denním tisku na rozličných rovinách,
opiátu do salátu v televizních novinách.
Trocha lhaní na snídani, větší porci k obědu,
v komentáři sedmilháři 
upatlaní od jedu.“
(Jedůfka)

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=587320
13 Komentářů k ČT si za 12 milionů (našich peněz) zaplatí propagandu, abychom baštili propagandu její.

 1. Torena napsal:

  Povyhazovat všechny ty darmožrouty a hlavně neplatit měsíční poplatky.

 2. Maroš napsal:

  „Úplne normálny postup!“ – veď prečo by mal nejaký-každý Čech automaticky vedieť, že existuje nejaká Česká televízia – pretože platí koncesionárske poplatky? To Česká televízia by mala štátu platiť koncesiu za to, že jej dovolí vysielať! Konečne sa ČT takto stala VIDITEĽNOU pračkou peňazí! – lebo doteraz len neviditeľne ojebávala „výrobou vlastných“ programov, prípadne ich nákupom. Takúto propagáciu by som zaviedol aj v Civilnej ochrane – nech každý vie, čo to je a že to máme – „tie Kluby bunkre“, keď nám jebne atómka – nech vieme, kde môžme potom ďalej bezpečne chlastať kurva!

 3. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Babišova media nelžou? Zvláštní.

 4. lukaš napsal:

  Ještě by chtělo objasnit,proč si ČT nakupovala korunové dluhopisy.Takže mají mnoho peněz,když si to může dovolit a také by to chtělo objasnit,jak se to projevilo v hospodaření ČT.Jestli se jen Dvořák neobohatil za peníze ČT.

 5. Sasin napsal:

  Lidi se furt diví jak je možné, že krásně sepsané jako lidumilé předsevzetí státních a soukromých státních institucí, a organizací, co všichni dělají tu komusi záslužnou „prácu“ se zvrhne na činnost proti lidem. A to v jakém koli státním režimuk.

  Zástupci všeho a všech mají plné držky libých řečí o tom jak slouží lidu nejlépe, nejodborněji a nejhbytěji., přesně podle zadání zakladatele. s podsunutou vírou, že tím zakladatelem byl nějaký mýtický lid, co jako vlastní všechno a zároveň nevlastní nic. Vytvoří kolem sebe zástupy podržtašek, spravodajů, donášečů, práskačů důležitých až na půdu. Každej takovej chce víc a víc za své podvraťácké zásluhy, páč nemají nigdy nic jistýho , ani neprodejný podíl na půdě a rozpočtu, ( stačí škrt pera a jsou na dlažbě) musejí vít se šmejdy, kteří jsou přisátí k penězotokům.

  Dycky zaparkují u lidských zdrojů. Natáhnou do nich čerpací aparáty a mají vystaráno. Takový lidský zdroj, gdyž jej pořádně roztočí, dává a dává a jen stále dává.Starají se hlavně o to, aby se nezastavil. Zjistíl by totiž, že potřebuje k životu něco jiného a přijde samozřejmě na základní potřeby, nad kterými bude kroutit hlavou, jakto, že je ještě bez výpalného a zástupných břemen ještě stále nemá. Že jedna banda tomu říká právo a druhá banda tomu říká povinnost, ale ve skutečnosti se jedná stále o výpalnické ujařmění u šmejdům prospěšných činností, na které stále jen doplácí, igdyž mu to stále ideologicky vysvětlují, že je to pro něj dobré, že tomu jenom nerozumí a má se nechat klidně slepě vést a točit se a zaujímat k tomu přednastavané postoje. Muheeeeee.

 6. Eschatolog napsal:

  Kazdy se muze prihlasit do vyberoveho rizeni na reditele ct, prave probiha sber prihlasek, viz.web ct, nevim proc opozice tuto vec ignoruje

  • Jaris napsal:

   Kdyby mne udelali reditelkou CT, tak zrusim televizi uplne. Pracovniky poslu na socialni urad, aby zacali delat neco uzitecneho. Takova montovna by byla pro ne docela vhodna a plati tam pry dobre. Zivot bez televize je uzasny.

  • proud napsal:

   Klasika:-),prihlasit se muze kazdej :-)))

  • Sasin napsal:

   Gdyby mě udělali ředitelem ČT, tak pustím ke kameře všechny, co mají co říci k podílům na neprodejné půdě a rozpočtu co budou říkat co konkrétně si přejí. Ředitele bych degradoval na vojína a mohl by jim před vysíláním pro všechny podílníky vyčistit boty a vyžehlit košile. Ať to má teda tu vysokou úroveň. Pak bych tam nechal pouštět průběžné výsledky z hlasování o potřebách obyvatelstva a nechal o tom diskutovat proudy podílníků v terénu a tak dále.

 7. Kadlik napsal:

  Kopletne zrusit a penize rozdat duchodcum a mladejm rodinam!

  • petr napsal:

   Opravdu výborný nápad zrušit jedinou televizi na kterou můžeme mít nějaký vliv. Pak už zbudou jen košer sračkomety jako Prima a lauderova Nova.

   Pak se divíme že se lidem tak snadno vládne když jsou takoví krátkozrací pitomci.

   • proud napsal:

    Bohuzel souhlas,nez by premejsleli jak si ji vlastne vzit zpatky a vyuzit ji k dobru vsem,radeji ji zrusej……..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!