Ministr Stropnický ztrácí paměť nebo sprostě lže o alternativách k NATO

stropnicky-lharMinistr obrany Martin Stropnický byl v uplynulých dnech na bezpečnostní konferenci v Mnichově a to byla příležitost našich politiků k výrokům o NATO. Začalo to tím, že Andrej Babiš na svém Facebooku a v rozhovoru pro Právo vyjádřil, že NATO by se mělo změnit na útočný pakt proti terorismu. Na tento Babišův výrok se zeptal redaktor České televize ministra obrany Stropnického a toho nenapadlo nic jiného, než si opět kvůli NATO rýpnout do komunistů.

Krátký rozhovor s Martinem Stropnickým odvysílala ČT24 16.2.2017 ve 23:22, reportáž je zde:

Výrok Andreje Babiše komentuje Martin Stropnický doslova takto:

„Já bych vyloženě nepoužil přívlastek útočný, protože upřímně řečeno je to jedno slovo, které jedna nejmenovaná parlamentní reformovaná demokratická strana na čtyři písmena neustále opakuje teďko už prakticky na všech schůzích. A že bychom měli vyhlásit referendum o vystoupení z NATO a to si myslím, že je skutečně cesta do pekel. Skoro by mě zajímalo, co ti lidé, co to navrhují nabízejí jako alternativu pro zabezpečení bezpečnosti České republiky.“

Nechci teď řešit naprostou demagogii Andreje Babiše a jeho výroků o NATO, kdy navrhuje legitimizovat reálnou útočnou podstatu činnosti NATO, které stále předstírá, že se chce bránit. Rád bych totiž připomenul, že 27. listopadu 2016, tedy ne zas tak dávno byl Martin Stropnický v pořadu Otázky Václava Moravce společně s předsedou KSČM Vojtěchem Filipem, kde též mluvili o návrhu KSČM na referendum o vystoupení z NATO. Vojtěch Filip jako alternativu navrhuje uspořádání nové bezpečnostní konference v Evropě, které by se účastnilo i Rusko. Stropnický měl tehdy vůči Filipovi velmi ironické poznámky, stejně jako když se tentokrát vyjadřoval o KSČM.

Vláda projednala návrh na referendum o vystoupení z NATO (tj. sněmovní tisk 908/0) 17. října 2016 a  ve svém usnesení (sněmovní tisk 908/1) k němu zaujala  negativní stanovisko.

Jestli si tedy ministr Stropnický nepamatuje, co nabízejí lidé usilující o vystoupení z NATO jako alternativu, tak má buď hodně krátkou paměť nebo sprostě LŽE.

Ani jedna možnost není u člověka, který má na starost bezpečnost naší země, přijatelná.
92 Komentářů k Ministr Stropnický ztrácí paměť nebo sprostě lže o alternativách k NATO

 1. petr napsal:

  Koukněte se na Schtropfnitze jaká je z něj po pár letech troska. Sloužit NWO evidentně prospívá zdraví.
  Čiň čertovi dobře, peklem se ti odmění.

  • Stribog napsal:

   Přesně to mne napadlo. Služba zlu. To opotřebovalo i tohoto zkrachovalého Hamleta… Jakoby se mu zkroucená duše zrcadlila v tváři. Jen nevím jestli se mu zkroutila zevnitř nebo tomu nepomohla zvenčí místní zednářská lóže…

   • Jarmila napsal:

    No prostě je to zmrd na entou a on to o sobě sám moc dobře ví. Potíž je v tom, že oni takto byli vychováni od raného dětství, že oni jsou vyvolení, kdežto gojimové jsou jen dobytek, kterým je třeba vždy opovrhovat a nenávidět ho.
    Z nudy se ráda koukám na seriál Castle na zabití, protože je to místy velmi vtipné- třebaže je to ve skutečnosti pohádka pro dospělé. No a ten jeden díl začínal tím, že se konal pohřeb žida a jak ho nesli v té rakvi, tak jim ta rakev upadla a z ní vypadl nejen žid, ale i mrtvá mladá žena. Načež jedna stará židovka vyskočila, v ruce měla jakousi knížku s modrou šesticípou hvězdou a velmi zhnuseně vykřikla: Co tam dělá ta šiksa? Musela jsem se podívat na internet, co to znamená šiksa. Znamená to pejorativní výraz, něco jako gojimská kurva. No ta gojimka byla zavražděná lékařka. Takže pro židy jsme všichni jedno velké fuj. Normální člověk, nikoliv psychopat tak vychovaný od dětství, by přece vykřikl: Ježišmarjá, co tam dělá ta ubohá mrtvá mladá žena?
    No a v tomhle duchu byl patrně vychován psychopat Stropnický. Nedivte se těmto lidem, oni jsou psychicky nemocní.

    • proud napsal:

     Nejde o diveni se,ale o povinnost se psychopatum branit a zabranit jim poskozovat normalni lidi! A tady se zase dostavame na tenkej led pokrytecky humanity,protoze kdo druhejm skodi,musi bejt bud lecenej pod kontrolou,nebo nebejt vubec.

    • Stribog napsal:

     Nerad generalizuji a raději soudím člověka od kusu… Tak neřeknu všichni. Znám mezi nimi i pár prima lidí. Nejspíš slovanští konvertité,alenepátrám po tom.
     Neřekl bych, že psychicky nemocní, ale duševně nedospělí. Ten zatracený rituál jménem obřízka má jeden podstatný účel. Zabránit jedinci v rozvoji vyšších duchovních center. Alespoň tak praví naše staré runy. Něco na tom bude…
     Nadruhou stranu vám najdu v podobných rolích, jako hraje tenhle zkrachovalý Hamlet hromadu hajzlů i mezi Gojim… Vlastně bývají ještě větší parchanti. Už proto, že jim nic nebránilo státi se lidmi, ale oni se rychle učili sloužit zlu. A to jsou ty pravé šikšy. Kdosi na Zvědavci jim dal hezké jméno. Šábes Gojim…

     • proud napsal:

      Souhlas.

     • Jarmila napsal:

      Máte pravdu, vyjádřila jsem se nepřesně, neměla jsem říkat slovo všichni. A skutečně jsou oni spíš duševně nedospělí, než psychicky nemocní.
      Tak jako jsou duševně nedospělí muslimové či katolíci, kteří mají podobně vymyté mozky již od ranného dětství jako židé – ale úmyslně jiným způsobem. Jiným způsobem v tom duchu- všichni vy monoteisté se kvůli svému náboženství vzájemně perte a žerte- a my vám zatím budeme pohodlně vládnout a všechny vás okrádat.

      • Ekklesian napsal:

       Přinejmenším mezi Čechy, všichni co Bohu skutečně věří a co jsem je během posledních dvou až tří let potkal (moc jich ale nebylo, mnohem méně než prstů na ruce), uvěřili až v průběhu života. Tedy nikdo z nich neprošel výukou ku víře.

       Takové lidi co byli ve víře i vychováváni jsem potkal z celého toho divného davu zatím snad jen dva, kteří měli po dobu našeho setkání víru a porozumění takové abych nepochyboval že věří ve stejného živého Boha jako já.

       • proud napsal:

        Jarmila ma pravdu Ekklesiane a ty zase vyslovene FANATICKY blbnes,njn.

        • proud napsal:

         Normalnimu cloveku bezne „vadej“ i takovy ti pro neco hodne zapaleni,jelikoz jsou s tim za chvili otravni,neznaj nic jinyho,nic jinyho nerikaj,ani se jim nic jinyho nezda :-),ovsem fanatici,ti uz jsou zrali jen na tu kulku do palice,vyjma tech co se drzej „mezi svejma“,tam to nevadi.A proc vadej normalnimu cloveku? Protoze uziva vlastni hlavu a opakovani a mentorovani,papouskovani prejatyho ciziho jako od robota je vyslovene sere!!!Potoze se robotama necejtej!

        • petr napsal:

         Fanatici jsou nesnesitelní ať vyznávají jakoukoliv víru nebo filozofii. To není o víře ale o nulové sebereflexi a o tuposti dotyčného jedince.

         Pokud ale jakékoliv věřící kritizuje nějaký „ateistický“ vepřo-knedlo-zelo Čech který věří jen ve svoje plné panděro a vše co tento jeho obzor přesahuje považuje za ezo bláboly, tak je stejně ubohý jako jakýkoliv náboženský fanatik.

        • Ekklesian napsal:

         Když to vezmu čistě tělesně…

         Jsou fanatici ti co věří, že když si svobodu nebudou hájit nikdy ji mít nebudou? Jsou fanatici, ti co věří že je zbytečné bojovat za svoji svobodu, když to ohrožuje život? Jsou fanatici, ti co věří že jednou se to samo nějak změní? Jsou fanatici ti co vydrží čekat na změnu po generace a mezitím už zapoměli na co že to čekají a zároveň už neusilují ani o to mít děti, nebo nejsou schopni jim předat stejné hodnoty a ideály aby i vydrželi čekat spolu s nimi (ať již je posun u dětí jakýmkoli směrem)?

         Jsou všichni lidé fanatici?

        • proud napsal:

         Pletes jablka s hruskama,abych veril ve svobodu,nemusim bejt fanatikem,ale citaci bible kterou mi kdosi kdysi nacpal a vyhradne jsem mu uveril a cpu to vsem okolo i presto ze to odmitaji,a to porad dokola,to uz fanatismem smrdi hodne.Anebo pak jeste zidovskym umyslem……..protoze vlastne temer jakykoliv nabozenstvi je jenom zakuklena zidovina.

        • Ekklesian napsal:

         Dobře ty zbabělá kryso (co se snaží vše pošpinit) a neustále chce mít poslední slovo (aby mohla vše zamluvit a pokusila se nepohodlné jí hodnoty rozmělnit). Vlastně jsi Petrovi i sobě odpověděl, otázka je zda to kdo (včetně tebe) uvidí.

         Zkusme to jinak.

         Je dobrým či zlým ten kdo se snaží uplatnit svou moc (podotýkám mu danou)?

         Kdo a kdy takového nazve kdo zlým, kdy dobrým, kdy fanatickým či jinými přívlastky?

         Přesto věř, že absolutní hledisko existuje a budete s ním každý jednou seznámen. Už dnes máte všichni schopnost tu odpověď najít a znáte ji a proto nebude nikdo zle konající bez viny.

         Tedy lze říci, že volíte cestu po které kráčíte a ta vás zpětně ovlivňuje a určuje směr kterým kráčíte dále, k hodnotám jichž si ceníte a upřednostňujete je, zcela svobodně a vědomě. Někdo by snad řekl jako zaslepení fanatici.

        • proud napsal:

         „Dobře ty zbabělá kryso (co se snaží vše pošpinit) a neustále chce mít poslední slovo (aby mohla vše zamluvit a pokusila se nepohodlné jí hodnoty rozmělnit).“………….Nn,chtel jsem proste tak nejak slusne.Kdyz to nejde,tak polopaticky: Kazdej normalni,samostatne uvazujici clovek ti pana boha a bibli sere,protoze vi ze ses tak blbej,ze propagujess blbnuti hlavy ostatnim,coz je skodlivy a tim i trestuhodny! Tak ti zbabele rikam,zavri zobak a tahni lehnout na hadr s tvejma debilnima blabolama na ktery tu neni misto a ani o ne neni zajem.POCHOPILS tedy takhle ty panbickovo zblblo? :-)))))))))))))))))

        • proud napsal:

         O cem tu kvakas a picujes nejsou hodnoty,nybrz jejich niceni!!! Proto cely tohle kino s panbickem vzniklo!

       • Ekklesian napsal:

        Pravda, to ještě nerozporuje vaši tezi o vymytých mozcích výchovou věřících. A já s tím v zásadě souhlasím, protože ta víra co jejich rodiče mají není od Boha.

        Dále. Já jsem zde na webu příklad člověka, kterého si sem tam někdo vezme do úst, jako člověka s vymytým mozkem; Proud je vyjímka a nazývá mne poturčencem horším Turka.

        Budiž. Pak ale tedy vemte v potaz, že tohoto stavu se mi dostalo v plném tělesném i duševním zdraví v jediném okamžiku. Po určitém boji sám se sebou a svým dosavadním názorem na Boha/Stvořitele, což proběhlo podobně jako měsíc trvající horečnatá choroba, se zrodil nový člověk ve kterém se cosi přetavilo. Netřeba projít žádnou výchovou.

        • proud napsal:

         „Pravda, to ještě nerozporuje vaši tezi o vymytých mozcích výchovou věřících.“ ………….za tuhle vetu mas prvni plus,konkretne za to zes konecne nazval vec pravym jmenem!!! „vymytých mozcích výchovou věřících“……….takze 1+ :-)

        • Ekklesian napsal:

         No jo, ale tebe spíš trápí můj stav, že?!

         Tak já ti k tomu ještě prozradím (i když myslím, že jsem to vše v minulosti již psal), že ona přeměna probíhala bez Bible. Po té jsem sáhl až mnohem později.
         Takže i kdyby jsi svět zbavil této knihy, nepomůžeš si a „neozdravíš“ ho tak jak bys chtěl. Bůh prostě působí jak si předsevzal, a své děti budí v jím určený čas a stav ve společnosti lidí. Každý má určenou individuální cestu která jej posiluje a nutí růst a zároveň těch cest může být nepřeberně mnoho (i včetně takových jako je proslov nepřítele Boha i daného uvěřivšího člověka) takže zabránit tomuto prostě nejde. Zlý našel určitý způsob a zbudoval dočasné vězení pro děti Boha, ale také zabraňuje v cestě těm kteří uvěřili jen skrze slovo dětí Boha a tak mnozí zůstávají mrtvými/neprobuzenými, a za to budou ti kdo mu v tom pomáhají souzeni.

        • proud napsal:

         Posledni prispevek k tobe,nehodlam to tu zasirat plkama spatnejma uz z podstaty,protoze buh nenbyl,neni a nebude,jde o bytost ucelove vymyslenou a zivenou potroublejma v dobry vire co naleteli tem spatnejm! Pravdepodobne! existoval stvoritel a ten nam dal inteligenci,rozum a svobodu,a to absolutne nepodminenou svobodu co se nas tejka a nejvetsi moznou co se tejka sveta ve kterym zijeme.To znamena ze jaky si to udelame,takovy to budeme mit! Zadny dohlizeni,tresty ani pochvaly nenasledujou.Nejak tyezko chapu co je na tak logicky a vlastne spravedlivy veci tezko pochopitelnyho a proc se porad nekdo snazi nad nas cpat nejakyho „sefa“.I kdyz toho sefa celkem chapu,dobra vychova k otroctvi.

        • Ekklesian napsal:

         Hned při jedné z prvních debat (možná s Robem) jsem říkal, že pravidlo že sklízíš co zaseješ (a podobně vyjádřené) je jedno z univerzálních vyjádření zákonů našeho Stvoření které Bůh/Stvořitel stanovil.
         I toto pravidlo jednoznačně vychází z toho jaký sám Otec je, nekonečně milující i spravedlivý současně.

         Nevím proč si myslíš že „existoval“ a dnes nad svým Stvořením nedohlíží. Neustále je přítomen a nic ve Stvoření neproběhne bez toho aniž by to dopustil. Že nezasahuje je také nesmysl, činí tak ve prospěch svých dětí neustále i když většinou není z našeho pohledu porušeno ani to pravidlo pravidlo o sklízení zasetého a tedy porušeny zákony ani jeho spravedlnost. Zlý tuto znalost má velmi dobrou a uvedených principů využívá aby sám nebyl tím kdo ponese zodpovědnost v den soudu, a současně tuto znalost používá proto aby děti Člověka postavil proti sobě i proti Bohu.

         Víš já jsem blázen a mluvím s ním, či k němu chceš-li. A vnímám, že odpovídá a to nejrůznějšími způsoby. Takže těžko mne přesvědčit. Můj Bůh i jeho Syn a Spasitel Ježíš je živý. Otec a Syn jedno jsou a skrze něj bude i Nevěsta Kristova. Uvidíš, pochopíš, uvěříš. Zda přijmeš milost nebo se proti Bohu budeš dále stavět bude na tobě. Pro mne je hodně důležité, že nic neproměněného a tedy nečistého nebo i jen pohoršujícího nevstoupí do Králobství Božího.

        • proud napsal:

         Vazne veris tem blabolum cos ted vypustil a ktery se navzajem nehorazne bijou a protirecej si? Je to krasnej priklad onoho prejimani bez premejsleni!Bejt ten co to vymyslel a zpusobil,nehorazne se ted smeju a vsem ukazuju co jsem dokazal stvorit z cloveka za ovcana.

        • proud napsal:

         A uz vazne s timhle blabolem k nicemu dobrym o sci-fi fousatym,nejchytrejsim dedkovi sefovi koncim,jdu vykydat kacinec,to aspon bude mit pro kaceny smysl a uzitek :-).

        • Ekklesian napsal:

         Víš v tomhle příspěvku, na který reaguješ, jsem si dal obzvlášťe záležet na tom aby bylo nepřehlédnutelné a nezaměnitelné kdo je Stvořitel/Bůh/Otec, když občas toho Stvořitele bereš do úst.

         To jen kdyby to někomu uniklo a jiným tvým řečem přikládal váhu kterou nemají…

         Jinak nechci nic komentovat.

        • proud napsal:

         Hele,po pravde jak to vidim ja,nechtel jsem te urazet protoze pises sice blaboly,ale z neznalosti a slusne,jenze sis o to ovnou rekl,tak co uz.Tusim ze jsi dobrej clovek,ale proste zblblej „pismem“.Jestli se s nekym bavis jak rikas,neni to blazneni a je to v poradku,ale pochop ze se bavis sam se sebou,i to bylo naplanovany ve stvoreni,se domnivam.Prave ta genialita tvurce a jeho vytvoru je v tom,ze nemusi bejt vecne ve strehu a korigovat,tak dobre to udelal,takovy sily a energii stvoril,takovou vyvazenost a zakony tomu dal,ze to jede jak dobre namazanej stroj kterej se opravuje a koriguje sam,v tom je ona vyjimecnost a krasa.A paklize se mu chceme priblizit,dal nam vsechny moznosti abysme mohli a nechal to plne na nas,i v tom je prave ta krasa kterou kazej panbickari svym nebickem a peklickem,poslednima soudama a selmama a podobne.Nic takovyho on tvorit prece logicky nepotreboval.mame volnou ruku,jestli si sami navzajem udelame to peklo,nebo ten raj,v tom je ta genialita ktera nam umyslne zustala i pomoci bible a cirkvi skryta………..v tom je nase velikost a moznost se mu priblizit,budeme li chtit a pochopime li stvoreni,nebo se znicit.Ani v jednom nam nebude branit,ani nas v tom podporovat,svoje uz udelal a udelal to dokonalym.

        • Ekklesian napsal:

         Nic si z toho nedělej. Já vás mám všechny taky rád, jinak bych se tu nevyjadřoval (zdánlivě jak do dubu). Bůh sám dokonce ty co miluje trestá, proč se jinak zabývat někým mrtvým, když ti na něm nezáleží…

         Také se neboj, že něco bylo řečeno jen tak a bez dopadu či smyslu (ať z mé či tvé strany). Jak říkáš Stvořitel je geniální a mnohem více než jsme schopni vidět. Na tvém místě bych prozkoumal zda přece jen nebude pravda, že lidi nikdy neopustil. Také si uvědom, že tvé řeči o přiblížení se mu jsou v rozporu s tím že ho nevnímáš a v něj ani nevěříš, tak to alespoň chápu ze všeho co píšeš. I když podle mne je to spíše strach z toho, že by se ještě kdy rozhodl do svého Stvoření zasáhnout, nebo dokonce po zásluze odměňovat lidi za jejich jednání (jak přinejmenším já naznačuji ve svých příspěvcích). A já každému kdo má důvod se bát ten strach přeji, protože den zůčtování je blíže každým okamžikem.
         Tohle jsou ale věci, ke kterým mnohý Bohu věřící nemusel ještě dojít. Jak říkám každý má svou cestu a i mně trvalo nějaký čas než jsem pochopil kde začíná cesta a touha po Království Božím začala růst.

         Ať je to jak chce, každý dožijeme jak nám je dáno a jak jsme se rozhodli. Já svou cestu změnit nechci a ani nemohu, je mojí niterní součástí, pro ni jsem byl změněn a probuzen.
         Teď vás opouštím, protože zlo mezi vámi propukne a následně obdržíte rány přímo od Boha, z nichž mnohé budou v souladu se spravedlivým řádem tohoto světa, tedy sklidíte co bylo zaseto.

         Schovávat se před lidmi nemá asi opravdu význam. Má-li kdo být zahuben či vězněn stane se tak, ale ten kdo v sobě uchovává lásku a čistotu by měl Otce uposlechnout a z nemocné společnosti vyjít aby neobdržel z jejích ran. Jakým způsobem, jak a kdy to je již na každém a jeho nutkání.
         Já jakožto Bohu věřící odcházím beze spěchu, bude nás mnoho takových z řad pohanů a Hospodin náš Bůh jde před námi, i naše řady uzavírá.

        • proud napsal:

         Verim ze existuje to na co si sahnu,co dava smysl.Proto stvoritele nevydavam za jsouciho,ale za moznyho jsouciho,z duvodu ze neverim ze tak dokonala bytost jmenem Universum se objevila nahodou,shodou okolnosti,ale ani neco tak nepravdepodobnyho nemuzu vyloucit.To je jedinej duvod.A prave onen dozor,trestani a chvaleni me u nej naopak hluboce urazi,protoze to jsou typicky lidsky nedokonaly veci nemajici se stvorenim co delat,popirajici jeho dokonalost.A uz stacilo…..opatruj se.

        • Paul Durham napsal:

         Konečně v tom mám jasno, když fráterník pedofil mrdá šestiletý děcko v sakristii, tak na to váš Bůh Otec spravedlivě dohlíží a Ježíš počítá. Tak to je první liga kámo.

        • Ekklesian napsal:

         Typická reakce zvrhlého jedince dnešních dní.

         Kdybys za to dítě poprosil a s důvěrou se na Boha obrátil, možná by ti dal sílu ho ochránit (netuším jaké jsi konstituce, ale nezáleželo by na tom) i do srdce dost odvahy vyjít ze zaběhnutých kolejí (tedy přihlížet jak se tomu dítěti děje).

        • Paul Durham napsal:

         jasně já jako zvrhlík jen zírám na vás zástupce bohů a bůžků na zemi a pod zemí , šalom kokote

        • Stribog napsal:

         Lidi. Věřte si třeba v Pinocchia a v to, že jeho „otec“ Carlo Lorenzini byl panic, ale proboha jen si kvůli tomu zase neřežte hlavy… :)

        • Eschatolog napsal:

         ptal jsem se vas, pane Ekk., do jake miry je clovek stvoren k obrazu vaseho boha, a to jak sw tak i hw, odpovedi jsem se nedockal, ani se nedivim, ono pripustit byt i jen 1% shody znamena , ze ten vas buh je pomerne zvracena existence

     • benmil napsal:

      Podle zákona entropie je energeticky méně náročné páchat zlo, než páchat dobro.

    • Petr napsal:

     Jarmilo a Vy se jim divite? Vzdyt to neni chyba jejich, ale nase, ze jim to dovolime. Podivete se jak nektera tkz. elita pohrda Cechama a pritom z nich zije. Co si zasluhuje clovek co se necha ponizovat?

    • .lak napsal:

     Čí je šiksa bohoušek by mne zajímalo víc. :-))))) Ale mentor myšiárik poudal že jsou dobří křesťané. Tady normální není už ani sprostý dlaždič, fakt.

  • Masrtin napsal:

   No ten je ale krásně slizkej, upsal se peklíčku, takovej slimáček, kterej se usilovně plazí, aby někomu vlezl až do prdele, komupak asi ?
   Protože nic není z jeho hlavy, tam budou jen kraviny ze zbytečných filmů pro pitomce..Vizáží se začíná podobat Trautenbergovi – s doširoka rozevřenou kapří tlamou ze které se linou hlubinné zvuky, jako když někdo v jednom kuse prdí a mele hovna přímo z huby a neví ani proč..Nejspíš pro slepičí kvoč…

   • Masrtin napsal:

    ještě si všimněte, že má Paroubkovu mluvu, zabarvení hlasu i pomlkovou- přerývanou řeč, vizáž Trautenberga a identitu řekněme kiborga na klíček.. to je komediant, kterej už neví, kdo je, jediné, co můžeme s určitostí říct – komediant na sto padesátou..

    • .lak napsal:

     Ještě teď vobšlehne trumpa, kašpar a s glingtonkou bude řičet smíchy ani nebude vědět čemu.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE EKKLESIANE, SLUŽEBNÍKU KRISTA,BOJUJÍCí ZA ČISTOTU VÍRY

   proti těm,které stejně čeká uvaření v kotli pana SATANA,PŘIJMĚTE SVATÉ DOPORUČENÍ a začněte bojovat s opravdovými mizery,kteři se chystají ovečky,které pasete a seznamujete pilně se Slovem božim pobít a sežrat.

   Nač píšete sáhodlouhé traktáty,které nevedou snad k ničemu.Náš nepřitel a zloduch deroucí se do našich obydlí jsou ošklivé bandy nevěřicích mu-slimáků,kteři jak víte na př.shodili a rozbili překrásnou sochu pany MARIE a aby toho nebylo dost, pochcali jí.

   Články o tom-od vás nejsou vidět a odsouzení takových podlých činů taky.Rovněž tu není videt zda studujete pečlivě ten jejich návod,který je svatou knihou na vraždění věřicích,ačkoli víte,že jich nejsou přehršle.

   KDE JSOU SÚRY SVATÉ KNIHY ALLAHOVY SLOUŽICI NA VYHUBENÍ NEJEN KŘESTANŮ,ALE I ZDEJŠICH NEVĚŘICICH,KTERÝM BRZY HROZÍ,ŽE SE OCITNOU NA PRAVDĚ BOŽI A NEVI O TOM.

   Pokud nedokážete hledat správný směr jako služebník Krista

   NAJDETE HO V ČLÁNKU CHYSTÁ SE KRÁDEŽ ČESKÉHO LITHIA….kde vévodí zejména ta vražedná kniha a to jak se zdá, prozatim bez vás.

   VĚŘTE,ŽE NA NADARMO PAN JEŽIŠ KÁŽE nepokradeš.

   Uvidíte,že taková služba našemu panu Spasiteli vás velice potěši a nalezne souhlas a možná i podporu zdejšich dobrých oveček,které pásti vám pak způsobí,že v nebi spatříte světlo věčné a budete na věky spasen.

   • Ekklesian napsal:

    To máš tak. Klanění se soše Marie je modloslužba jako řemen.

    Nechci se ke zničení ani nezničení vyjadřovat, protože je to zbytečné rozvíření diskuse o ničem. Ten kdo má v srdci touhu obhajovat či páchat modloslužbu se chopí se stejnou vervou jak zničení tak nezničení. Není to důležité, srdci modloslužebníka totiž neprospěje ani zničení ani nezničení modly kterou používá.

    Někdo by možná řekl, že Boha to potěší. Jak ale může Boha těšit že člověk, kterému dal život se od modly neodvrací a ještě více se jeho srdce zatvrzuje a propadá nečisté touze.

    Co se týká boje proti tělu. Globální boj jedince je vyloučen, protože ve světě plném mrtvých není za co bojovat. ne mečem.

    Lokální boj je záležitostí každého jedince znajícího řešícího věci se kterými se setká. A i zde je vhodné nebýt na to sám. Kdyby jsi měl srdce čisté a žili jsme vedle sebe, řeknu ti připoj svoji zbraň a konej. Ale tvé srdce nemá tu potřebnou čistotu, je to vidět i jen v psaných myšlenkách a mé svědomí by mi nedovolilo s tebou na tak zásadních věcech spolupracovat. Nic ve zlém, tak to prostě je – já bych měl zábrany a s mnohým bych nesouhlasil aniž bych ti dokázal předat své myšlenky, ty by jsi mne považoval za nespolehlivého.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ACH,VE VAŠI ODPOVĚDI pane Ekklesiáne SE SKRÝVÁ NESMYSLNOST VYTÁČEK, ZMATEK V DUŠI, KDY JEN LŽETE,

     že jste služebník Krista,ale va skutečnosti jste jak každý vidí jen zajícem,který kličkuje, když na něho je namířena puška pravdy.Nemá smysl vám navrhovat,aby jste OPRAVDU sloužil bohu,nebot zůstanete ve svém srdci jen prázdnou nádobou.Ta se mylně domnívá,že prý někomu slouži ve skutečnost však nemá naprosto žádnou cenu nebot vám chybí posoudit co je to vlastně SLUŽBA BOHU

     TAK SE STANE,ŽE ZŮSTANETE DO KONCE ŽIVOTA JEN UBOHÝM ZAJÍCEM,KTERÝ BUDE SKÁKAT ŽIVOTEM,ANIŽ BY BYL NĚKOMU PROSPĚŠNÝ A TO VÁM JAK TO VYPADÁ ZŮSTANE.

     To stejné tj vaši nepotřebnost, bohužel tuši i zdejši lidoví komentátoři a davají vám to veskrze A ZCELA JASNĚ najevo.
     Je jasné,že budete jen pomáhat našim nepřátelům,když se označite jako modloslužebník a nedokážete ani posoudit,že krásné sochy se nemají ničit.
     Tak ve skutečnosti tvrdíte,že i vy by jste takové umění snad i sám pochcal.

     • Ekklesian napsal:

      Prosíš například svého mrtvého děda, který pravděpodobně ještě Bohu věřil o pomoc či přímluvu u Boha? Byla mu svěřena nějaká moc? Má u Boha nějaké výsostné postavení? je už vůbec u Boha, vstoupil již do království?

      Jako by prosíš mne. Dobře já chodím ještě v těle a v mnohém pomoci mohu, jak mi jen tělo dovolí. Tam kde mi tělo nedovolí mohu připojit svoji prosbu k Otci.

      Jsme ale bratři? Řekněme, že to není až tak důležité a v každém okamžiku života rozeznatelné.
      Myslíš, že se tě snažím ranit či urazit? Že vše co píši, píši jen tak, aby řeč nestála?

      Přestaň být povrchní a věnuj se sám sobě. Pak můžeš zkusit přemýšlet o pomoci ostatním a celku. A spěchej, času už není dostatek. Rozhodně ne pro všechny. S koncem života v těle pro mnohé končí možnost dojít jediného správného cíle a života.

      Už chápeš co tu říkám? Nechápeš! Bojuj jak umíš, třeba své zbraně spolu někdy pozvedneme, jeden nikdy neví. Doposud jsi skutečnou ochotu k pozvednutí zbraně nevykazoval. Jsi již alespoň ozbrojen a trénuješ?

      Podvody kolem HE3DA a jitřením emocí kolem líthia marníš čas. Divím se, že jste nikdo nezmínili poklady Čechů a zejména zlaté rezervy ČNB. Neumíš si evidentně představit co vše by se mému zbabělému národu, který neustále hledá někoho kdo by za něj bojoval (a ještě nejlépe beze zbraně v ruce), dělo kdyby jsme už okradeni nebyli. Někdy i to zlé je k něčemu dobré. A další stupně okrádání nikdo vidět nechce, vždyť mnoho z toho se děje po celé generace.
      Peníze nebudou mít brzy hodnotu. Již dnes lidská práce stačí sotva na nezdechnutí hlady a bude to horší. Pokud chceš opravdu jednat, tak v první řadě zapomeň na všechny ty tvoje kraviny kolem voleb a nové vlády. Já narozdíl od tebe muslimy a jejich praktiky mám nastudované již dlouho i vám jsem sem dával nějaké příklady, nikoho vás nic nezajímalo a na jiných webech jsem byl vyhozen jako xenofob. Co jsem vám naposledy napsal o prasatech berete jako výkřik puberťáka a vlastní hlavu namáhat nehodláte, natož jiné části těla. Zemřete mnozí jak vám bylo určeno, neuvažuj ani na chvíli že by bylo v moci věřících chránit vaše těla, navíc proti vaší vůli.

      • WIKINGER Petr napsal:

       ACH EKKLESIÁNE VAŠE BLÁ,BLÁ BLÁ MÁ CENU VĚTRU

       Prosit o něco načisto prázdou nádobu jako jste vy
       By se podobalo bláznovství.

       Pišete o svém vadném těle,ale bušiti do klávesnice nesmysly,aniž by jste tady dal aspon častečně použitelný návrh je vaši skvělou doménou.
       Jako ignorant se tady vyznamenáváte znamenitě,nebot načisto nevíte, ani tak jednoduché věci jako jsou mé slavné články O ČNB,které otřásají celou polit.třidou Šmejdů.

       MOU STRAŠLIVOU ZBRANÍ JE SLOVO A KULOMETY JSOU PROTO JEN SMĚŠNÉ HRAČIČKY.

       ANO TEPRVE TED VIDÍM,ŽE JSTE ŠKUDCE NEBOT DOPORUČUJETE ZAPOMENOUT NA PRÝ KRAVINY.KDY ZNOVA LŽETE,ŽE PRÝ MÁTE TY MUSLIMY NASTUDOVANÉ.
       Tak proč jste tady nedokázal zkritizovat ani jejich knihu nevěřicích.
       To vzbuzuje podezření,že jim chcete pomáhat a to,že haníte symboly boha a zejména pannu MARII je toho důkazem

 2. šibenice a olovo napsal:

  Židák Stropnitzky bude brzo viset,s celou zkurveno košeráckou rodinkou a s ním celá protektorátní vlastizrádná židovláda-vypálíme tzv. parlament a strakovku a všichni budete viset,do jednoho.
  Jak já se těším,až se tady bude konečně střílet,jen počkejte vy zkurvení úředničtí paraziti,všichni pochcípete.
  Už si chystám náboje a kulovnici.

  • proud napsal:

   To bude prdel az vyrukuje 5-6 statecnejch fetaku s bambitkama:-))))))))))))))))))))))))))).Kdy a kde,prijdu se juknout jak si vas maznou na chleba,troubove,nakonec co taky s priblblejma neandertalcema:-)).Mam pocit ze budete jediny zblbla a jediny co mozna bude stat za to,ze se nechate pozavirat v dobry vire a naprosto zbytecne,takhle se to nedela.

  • pavjan napsal:

   Stopnický je druhý nejpopulárnější politik v ČR. Průzkum může být pozměněný max. v jednotkách procent – z toho plyne že občani jsou přecejen blbci.

 3. Pavel napsal:

  Jojo,brzo to vypukne.Nebude to pekny.

 4. proud napsal:

  Stropnickej jenom plni jiny rozkazy nez nase a za to je od nas kralovsky placenej,to je cela ta veda!

  • proud napsal:

   Jako ostatne cela kolonialni vlada,jsem zvedavej kdyt vam to konecne docvakne a spravne si zaradite celou tu drbarnu o „vlade“ i jeji vzajemny jakoby bojuvky pro vas,abyste si „mysleli“:-)))))))))))))))))))

  • Jaris napsal:

   Proude, to je zname, ze ochotnicky spratek Stropnicky plni rozkazy tech, kteri stoji nad nim. Proto tam byl dosazen. Je to zmetek, ktery se ke zrade na CR jako Jidas upsal za tricet stribrnych. Odporny to clovek a jeho neobycejne skareda vizaz odpovida tomu, co cini.

   • proud napsal:

    No a tim je prece uplne logicky jasny ze ani po dobrym,ani s nejakejma volbama,neodtahnou………..takze je potreba jen dat dohromady nejakej „slusnej“ scenar a otevrit oci lidem.

    • proud napsal:

     Nejaky drby a demonstrace jsou tim padem prece jasne passe.

     • Stribog napsal:

      Neviděl bych to tak černě v případě, že sebou bude lid na demonstrace tahat poslední instanci demokracie – gilotinu. Plus nějakého polního rabína, aby naši milovaní vůdci neodešili ze světa nesmířeni s tím, jehož jméno nesmí vyslovit :)

      • proud napsal:

       Na nas lid stacila jedna dodavka s policejni zasahovkou………..na jednoho pana dva mestaci………a lid……………se dival a pokrikoval.

       • proud napsal:

        Ovce becely,becej a budou zase jenom becet a par z nich co vyrukujou s nejakym prakem prohlasej za radikaly a teroristy………at nejaky konecne taky mame…………a zase veliky NIC!,protoze kde neni uvedomneni,organizace a jednota,cil,je to vzdycky stejny,komedie.

        • Ekklesian napsal:

         Ono dostat se do basy taky nemusí být od věci. I tam se dají lidem otevřít oči… a srdce. Pokud se to stane mně jistojistě toho využiji, i když asi jinak než by chtěla většina zdejších krví posedlých i těch bojících se jen dýchat.

        • proud napsal:

         Myslim ze v base bys mel uplne jiny starosti…………

       • Stribog napsal:

        Rovnice je poměrně jednoduchá… Dochází krmná směs. To bývá doba, kdy se i ovce stane vlkem. K tomu třesku dojde, Je to otázka času. A nepůjde o desetiletí. Tipl bych to krátce po té, co národ polkne další hořkou pilulku a naučí se lekci jménem premiér Babiš. Potom půjde hochům nahoře o tlamičky… A bude to vyhovovat i klukům, co spolu mluví. Neříkala nám Kristýnka Lagardová něco o tom, že hoši, co spolu mluví brzy zlikvidují nově nabyté majetky? Řekl bych, že lid dostane plnou podporu úplně shora. Už plánuju, že zaregistruji sročko v oboru broušení a úržba gilotin :)

        • proud napsal:

         Ok,taky jedno udelam,na vyrobu rakosek,to pujde dobre,protoze do drzky se bude muset dat jak vlastizradcum,tak i tem ovcim :-))))))))))))))))))))))))

        • Stribog napsal:

         To bys tomu dal. Ovečky by akorát utekly k oblíbenému strojku na stříhání jinou cestičkou… Mé pesimistické já mi samozřejmě říká, že tomu dojde i bez rákosky. Nadruhou stranu mne ty gilotiny na náměstích budou chvíli bavit… Konekonců, ty kříže na Staromáku potřebují po těch létech pořádně zalít. A nejlépe krví zaprodanců.

        • proud napsal:

         Dobre vis,ze krev jeste nikdy nicemu nepomohla,krome strachu.A ze strachu nikdy nic dobryho nevzejde.Zato z rozumu a rozvahy by neco bejt uz mohlo,kdyz se nezapomene na intuici.Ovce naucil system na prachy a dokud se nedozvedi co to obnasi,bude si je porad kupovat,nebo si bude za ty prachy kupovat jejich nestesti a smrt.Na to musej prijit,pak uz to bue rychly,system bez nastroju k ovladani je jako vlk bez zubu.

        • Stribog napsal:

         Jasně, že vím. Jenže svoboda je křehká květinka, kterou je občas potřeba zalít krví patriotů… Jak dlouho už žijem takto ohnutí? 400 let? Ta krev je potřeba.

        • proud napsal:

         Kdybych vedel ze by neco vyresila,souhlasil bych,ale kdyz vidim jak to maji posychrovany,sel bych radeji do ty organizovany neposlusnosti(neplet se,je to mocnejsi zbran nez atomovka) a vlastizradce si podal az bude po vsem,radnym vselidovym soudem pomoci referend ;-).Urcite lepsi nez tady nechat dovadet NATO.

        • Ekklesian napsal:

         citace: Ovečky by akorát utekly k oblíbenému strojku na stříhání jinou cestičkou…

         Jak jsem psal jinde. Až se to spustí tak neutečou, protože touhu po pomstě Nevěstce jim vložil Bůh do srdcí, když vyslyšel jejich nářek a protože lhůta pro přijmutí jeho milosti se blíží ke konci.

         Poněkud problém je, že napřed musí začít nevěstku nenávidět vaši vůdcové, kteří s ní dnes smilní. A ti ji pak v nenávisti zpustoší, oberou do naha, budou požírat její tělo, spálí ji ohněm. No snad se na lidi taky dostane, třeba až pro ni uvedení vůdcové zase začnou truchlit. Nedivil bych se kdyby to mnohý člověk při pomstě Nevěstce také schytal.

         Otázka je také zda vaši vůdcové svou moc odevzdají šelmě již předtím nebo potom. Je to ale celkem jedno, zejména kvůli rychlému sledu událostí.
         Zajímalo by mne zda prostě vědí nebo budou vědět, že šelma (která povstává) nosí tu Nevěstku, matku veškerého smilstva země, nebo ne. Pokud to dnes vědí, tak již se šelmou spolupracovali i když ještě nebyla propuštěna. nemyslím si ale, že by jim všem bylo dopřáno mít až takovou znalost, i když strach přinejmenším někteří mají a tedy i znalost vyšší moci, přinejmenším takové než jakou sami disponují.

        • Petr napsal:

         Stribogu, v prvni pulce komentare mate pravdu. Ale o te podpore s hora. Ono ta politika se uz nedeli na staty. Tak jak mame nadnarodni byznys, tak samo to je z politikou. Ti Vasi i ti nasi poblblici (politici) jsou jen figurky. Od shora neprijde nikdy nic dobreho. Zrovna dneska jsem mel pohovor z tkz. vyssi slechtou, snazim se zorganizovat neco proti proti tomu svinstvu co se deje . Tito lide nejsou zadni chudaci, a nespokojenost neprameni z nedostatku penez. Vsichni jsou presvedceni ze ten boj ma za ne vybojovat nekdo jiny. Zda se Vam ze se neco pohybyje k dobremu?

 5. Mayor napsal:

  Zrádce..nic jiného..plevel..

 6. kukuk napsal:

  Stropnický,MNO-jinak ministerstvo války-není divadlo nějak jsi to popletl,herče!

 7. Pepan napsal:

  Vykopat všechny komedianty z politiky, vždyť tato individua nás už v dnešní době nedokáží ani pobavit což by měla být jejich hlavní pracovní náplň, nevím co to je vlastně za vzdělání „herec“, podle toho také tento stát vypadá, prostě jedno tragikomické divadlo a zdegenerovaný národ tleská jak o život, vlastně proč jak, kam až myšlení lidí kleslo.

  • proud napsal:

   Ale vzdyt prave herec do politiky patri,zvlast kdyz ma globalniho rezisera a mistni dramaturgy :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • petr napsal:

   Chtěl byste zrušit českou tradici?
   Tu odstartoval Havlův komický spektákl s tragickými důsledky s krycím názvem Sametová revoluce a interním názvem Košer estébácký puč. Nikomu nepřišlo podivné že účinkující jsou výhradně židé a diváci výhradně gojové kterým u vchodu rozdávali šaškovské čepice. A mezi tím se motal kompars složený z užitečných idiotů jako Chaun a Mejstřík.

   • Jana napsal:

    Tenkrát jsme samou eufórií dočista oslepli.

    • proud napsal:

     Bohuzel.Ale myslelo se to dobre a neni tezky to pochopit.Tak jak to bylo stavajici to nebylo spatny,az na „malickosti“ ktery ale kazdymu rozumnymu cloveku musely vadit.Ja kvuli nim zdrhnul.Ale po „revoluci“ to chtelo jen aby to lidi nepustili z rukou a odstranili nedostatky a bylo by to jeste mnohem lepsi.Ale po boji holt kazdej general,tedy i ja.Ono bejvalo stacilo jen otevrit tu caru a nechat kazdyho at se vykeca,nechat lidi podnikat,ale udrzet si jako stat prirodni zdroje,klicovy vyroby a vliv a vydrzet prvnich par let nez lidi ten slavnej zapad poznaji.Spousta by jich vyjela,ale zase by se za cas vratila domu a byla rada ze doma uz je.

     • petr napsal:

      Nepodceňujte pitomce. I dnes po 27 letech davy hlupáků proudí na ten úžasný západ aby po letech kdy jim tam seberou děti, zavřou je do basy nebo je zmasakrují barevní přistěhovalci zjistili, že utekli z českého ráje do západní orwellovské multikulti diktatury, ať už jse o fašistické UK, policejní německý stát, nebo nějakou evropskou muslimskou enklávu jako nizozemsko.

      Idiot vidí jen ty prachy co tam dostane, ale už nevidí ty náklady a externality v podobě multikulti, muslimů, barnevernetu atd. Pořád znám dost hlupáků co sní o emigraci na západ v čemž je utvrzují podobní hlupáci co jsou tam 2 roky a ještě nepoznali odvrácenou tvář země.

   • Paul Durham napsal:

    1:-)

  • Stribog napsal:

   Američané mají jedno heslo. Politika je show business pro ošklivé lidi. A nejen to. Do politiky vždy chodili takové ty typy šprtů. Ti co se nejvíc hlásili a udávali spolužáky. Posledních tři a půl tisíce let se současná politika vyznačuje tím, že je řízena hochy cospolu mluví zpoza opony. Ti za ta léta vymysleli mnoho důkladných sít, aby se do politiky nedostal někdo nedej bože schopný. Jedním z takových sít je například vyskoké školství. Ale také třeba šoubiz… Herec je v podstatě ideální. Hraje roli politika.
   Někdy ale síty prošli schopní. Třeba Kennedy nebo Stalin. To potom hochy, co spolu mluví bolela hlava. Už vymýšlet ty historky o hladomorech nebo o tom, že je někdo schopen 1917 z Mannlicher Carcano s nekvalitní optikou překážející nabíjení vystřelit v daném čase požadovaný počet kulek a ještě se trefit je muselo otrávit k smrti…

 8. oskar napsal:

  Ten nás pošle na jatka v zájmu globalistů, ani nestihnete mrknout ;-)

  • proud napsal:

   Poslat te muze kdo kam chce,ale jestli pujdes je uz jenom na tobe samotnym!

   • petr napsal:

    Přeju hodně štěstí v boji s německou militarizovanou profi policií vycvičenou mnohem lépe k boji s nepokojnými gojimy než ti naši fízlové kteří v plné zbroji a v doprovodu orchestru napochodují do krejčířovy vily, kterou už mezitím v klidu opouští zadním vchodem.

    • proud napsal:

     Nejakej duvod proc bych s ni mel vist otevrenej boj,mas? :-)

     • Paul Durham napsal:

      dneska má u vás v partě službu kretén ?

     • petr napsal:

      Protože jednoho dne už nebude možné vyčůraně kličkovat a hrát s nimi na slepou bábu. Když bolševici uzavřeli hranice, pozavírali kulaky a demokraty a začali dělat čistící operaci a evidenci všech lidí tak už nebylo možné se nikde schovat.

      To si myslí většina troubů, že se někde schovají, zašijou a budou mít pohodu. Takhle to ale nefunguje, pokud nejste v jihoamerické džungli někde na území nikoho mezi teritoriem narkomafií a domorodých kmenů. Ale i tam vás časem někdo vyčmuchá pokud nežijete v zemljance a neživíte se nevařenými syrovými červy.

      • proud napsal:

       Kdyz bude mit zajem a duvod,vycmucha.A neplet se,i v ty dzungli.Ale kdyz ho mit nebude a ty zadny naroky,vysere se na tebe,co by z toho mel…….

       • proud napsal:

        Divil by ses kolik uz takhle zije vsude mozne lidi……….jenze to nicemu a nikomu krome nich neprospiva.

 9. zr napsal:

  To je otázka zase, ten velezrádný podvratný chazarský komediant lže, neboť, jak řekl Schopenhauer:“Žid je velmistr lži.“

 10. Béla Moravanský napsal:

  Tak ale čo už možno čakať od toho úbožiaka, čo má takú skvelú ženušku, ktorá je nadržaná na moslimských kozojebcov !

 11. jan nowak napsal:

  OUDE.. rozsekám tě na MADĚRU..

  ps : pozdrawuj Haarpíka !

 12. Masrtin napsal:

  No ten je ale krásně slizkej, takovej slimáček, kterej se usilovně plazí, aby někomu vlezl až do prdele, komupak asi ?
  Protože nic není z jeho hlavy, tam budou jen kraviny ze zbytečných filmů pro pitomce..Vizáží se začíná podobat Trautenbergovi – s doširoka rozevřenou kapří tlamou ze které se linou hlubinné zvuky, jako když někdo v jednom kuse prdí a mele hovna přímo z huby a neví ani proč..Nejspíš pro slepičí kvoč…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!