DROGY V UKRAJINSKÉ ARMÁDĚ

Něčajev 1SVĚDECTVÍ BÝVALÉHO UKRAJINSKÉHO ROZVĚDČÍKA SERGEJE NĚČAJEVA: Ukrajinští nacionalističtí ozbrojenci dodávají vojákům Ukrajinské armády (VSU) drogy výměnou za zbraně a střelivo. Prohlásil to bývalý ukrajinský voják, který přešel na stranu LLR, Sergej Něčajev. "Jakmile jsme přijeli do zóny Antiteroristické operace (ATO), dostal jsem se do průzkumné čety. Tam jsem zjistil, že vojáci v brigádě užívají drogy, získávají je za zbraně a střelivo. Vojáci, kteří přicházeli z dobrovolnických praporů, užívají velmi silné drogy," řekl.

„U nás polovina velitelů užívá drogy, i velitel brigády, sám jsem to viděl. V takovém stavu dělali provokace, ostřelovali pozice DLR a LLR. Pod vlivem drog také vznikaly konflikty mezi nimi, a dokonce i s občany-byla tam i napadení na občany, i krádeže, lidé si přicházeli stěžovat, "- řekl Něčajev. Poznamenal, že má informace o užívání drog vojáky 93., 24. a 54. brigády VSU. Nejednou nalezl u místních obyvatel střelivo, které podle jejich slov bylo vyměněno právě s vojáky těchto jednotek. "Mám ještě informaci, že obyvatel Rajgorodky Ivan Gubar, který pracoval jako ochranka v Luhanské tepelné elektrárně ve Sčasťje, se začal po zabrání města praporem „Ajdar“ s nimi přátelit. Dodával jim drogy a oni jemu zbraně a střelivo. Ajdarovci jej seznámili i s dalšími brigádami, kterým také dodával drogy za zbraně a munici. Drogy dodával Gubarovi Jurij Vasiljev, přezdívaný "Semjon", z Lisičansku, který získané zbraně a munici dále šířil po Ukrajině, "- upřesnil bývalý ukrajinský voják.

 

Vláda LLR poznamenala, že organizované zločinecké skupiny jsou páteří jak dobrovolnických praporů, tak i pravidelné armády Ukrajiny. "Řadoví vojáci, a často i velitelé, žijí podle pravidel kriminálního světa. A když mluvíme o nepředvídatelném ostřelování, o pravidelných střetech mezi jednotkami, o sebevraždách vojáků, o válce gangů kvůli kontrole pašování, tak klíčovou roli v těchto událostech hrají organizované zločinecké skupiny ".

Vláda LLR má k dispozici všechny údaje o členech jedné z těchto zločineckých skupin.
7 Komentářů k DROGY V UKRAJINSKÉ ARMÁDĚ

 1. eva napsal:

  Bezvízový styk UK a EU!! To bude pařba!!

 2. svantovít napsal:

  Ukrajinský vojak precitol zrejme zo značným oneskorením,"perník" a metamfetamin varili vo veľkom tým "skáčucim" už na Majdane-zdrogovaná Ruslana na tribúne Majdanu bola "skaprovaná" tak,že so stisnutými čeľusťami mrmlala kraviny o tom,že sa podpáli.Dialo sa to s podporou "západných pozorovateľov" s plackou CIA a FBI,čím viac sfetovanej a na všetko odhodlanej lúzy,tým lepšie pre "demokratický proces" na Ukrajine.Že "dobrovoľnícke batalióny" typu Donbas a Pravý sektor-Trizub sú plné feťákov a psychopatov z vymytým mozgom neprekvapuje-je to dokonca prirodzené,kedže veľmi dobre vedia,že ich nič dobré v prípade porážky,či zajatia nečaká,viď dobrovoľníci v Pervomajsku s označením "rabovlastnik"(zotročovateľ-ponižovateľ) všetci ktorí mali toto označenie dostali bez väčšej debaty guľku do hlavy a bolo úplne jedno,že sa z nich aj niektorí chceli vzdať-pravidlá vojny na Ukrajine sú nekompromisné.Ukrajinský vojak má u vojakov DNR a ĽLR na mysli marihuanu,ktorú vojaci fajčia snáď takmer v každej vojne na svete,prípady tvrdých drog velitelia Donecka a Luhanska riešia popravami,či súdom a ako prísne,to nemá tento zjavne dezorientovaný a demoralizovaný vojačik ani šajnu.

 3. landa napsal:

  Tak tohle sluníčkáři skutečně slyšet nechtějí !!

 4. hel napsal:

  tak jo, koneckonců tohle víme od majdanu, že tam jely drogy ve velkém, ono to bylo vidět...ale posunuli jsme se s naší vládou za dva roky kriminálních zvěrstev k náboru ukrajinců ve velkém ve zkráceném imigračním řízení...páni podnikatelé potřebují levnou pracovní sílu..jestli bere drogy nebo vraždí, to je přece vedlejší..:-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!