Korán v plamenech! Křik a policie. V pražské Stromovce byla zapálena posvátná kniha islámu.

2017_02_20_paleni_koranu_zewlakk_-3189

Aktivisté ve Stromovce se rozhodli podpořit Slovenku Adrianu Mendekovou zatčenou za spálení Koránu. A rozhodně nešlo o poklidnou akci. Na místo totiž dorazila dvacítka odpůrců pálení Koránu v čele s evangelickým farářem Mikulášem Vymětalem. Obě skupiny od sebe musela oddělit policie, jeden z aktivistů se totiž vehementně snažil zabránit zapálení Koránů. Mimo jiné i tím, že organizátorům protiislámské akce spílali, že nemají akci nahlášenou. Shromáždění protiislamistů organizovala Klára Fürstová, přenos akce mohli lidé mimo jiné sledovat i na facebookových stránkách Freedom for Europe. Ta uvedla, že jde o soukromou akci, takže není třeba ji nahlašovat.

Reportáž Parlamentních listů zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koran-v-plamenech-Krik-a-policie-V-prazske-Stromovce-byla-zapalena-posvatna-kniha-islamu-a-bylo-kolem-toho-poradne-horko-476403

Reportáž odpůrců pálení koránu: http://a2larm.cz/2017/02/fotoreport-paleni-koranu-cesky-islamofobni-bizar/

 

V ČR SHOŘEL NA PODPORU ADRIANY PRVNÍ KORÁN – ZAPÁLILA HO EXMUSLIMKA Marta Alhambri

Norbert Naxera a Pálení koránu:

Michal Döme a pálení koránu

Akce se konaly na podporu Adriany Melekové ze Slovenska a na protest proti jejímu zatčení, ke kterému došlo 19.2.2017:

Zdroj: https://www.facebook.com/TelevizneNoviny/videos/10155086590461410/
283 Komentářů k Korán v plamenech! Křik a policie. V pražské Stromovce byla zapálena posvátná kniha islámu.

 1. Ekklesian napsal:

  Dbejte prosím lidi při tom ničení na jednu věc - hleďte ať zakoupením této knihy nepodporujete svého nepřítele.

  On je i tak podporovaný z vašich peněz a nemáte chuť, a domníváte se snad že ani moc, to zastavit. Tak alespoň zvažujte jak co nejméně podpořit zisk nepřítele cestou zakoupení koránu.

  Pokud se bojíte šíření české verze (pro ovlivnění Čecha) či cizojazyčné verze (pro ovlivnění přivandrovalce), bylo by možné zasáhnout jen knihtisk a distribuční řetězec.
  Nicméně vězte, že přivandrovalec má za hlavní a mnohdy jediný zdroj informací, jakož i kompletní výklad této knihy, svého imáma kterého ho přinutí muslimská společnost poslouchat ať již jeho výkladu věří nebo ne. Množství Čechů kteří sami po knize sáhnou bude asi zanedbatelné množství, vyjma vámi volených prostitutek které je jistě již mají v knihovně (aniž by četli) pro případ že by na návštěvu zavítal někdo komu je třeba lézt do prdele.

  Opatrný bych byl i při demonstrativním vytírání prdele. nepřítel mohl myslet na vše a učinit z knihy zbraň hromadného ničení.

  Taková prasečí hlava s koránem naspaným v tlamě a to celé probodnuté mečem by byl pěkný symbol u vstupu do každého města. Trochu zapáchající, ale co by to bylo proti hned vedle na kůlu naraženém "vůdci"-vlastizrádci.

  Myslíte, že jsem extrémista. Uvidíte jakých zvěrstev budete ještě schopni. I proto, že dnes nejste schopni žít ve své zami jak chcete, podle svých zásad a pravidel, za své, pro své.

  • proud napsal:

   "Uvidíte jakých zvěrstev budete ještě schopni. I proto, že dnes nejste schopni žít ve své zami jak chcete, podle svých zásad a pravidel, za své, pro své."...........bohuzel musim souhlasit,oni to jeste nevedi a neverej tomu,nebudou verit do posledni chvile,uverej az budou muset ty zverstva pachat aby prezili,bohuzel:-(.Protoze dokud maji jeste cas a muzou jim na obou stranach zabranit,NEKONAJI!!!

  • Maroš napsal:

   ADMIN! -
   2017-02-20 – Exkluzivně – strhující výpověď Slovenky, která natočila video, v němž roztrhala, pomočila a spálila Korán.
   http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=10139

   • Maroš napsal:

    Interwiev o obchode s bielym mäsom, o debilizme policajného systému ochrany svedkov vo fínsku, o pomeroch v utečeneckom tábore - tam ju strčili medzi migrantov, ktorí ju znásilnili, o zostrihaní jej videa, atď. 50 kukláčov na Slovensku po polnoci zatýkalo jednu babu - kurva!

   • WIKINGER Petr napsal:

    MAROŠI,VELKÉ MNOŽSTVÍ LIDOVÝCH KOMENTÁTORŮ

    stále hledá tak jak jste to vy otevřel I PRO SLOVENSKO, vhodné řešení toho bordelu,který nám tu DROBÍ politická třida ŠMEJDŮ.

    Ta na demonstace petice a vůbec všechno, sere a hledí si jediného

    JAK ZASE UKRÁST OBČANŮM VOLIČŮM JEJICH HLAS A TEDY I JEJICH MOC.

    Zdá se nám tu,že jste odvážný borec,který dává alespon tady na internetu, mnoho zajímavých odkazů a popisů

    DOKONCE JSTE SE ODVÁŽIL SR A ČR AKTIVISTY VYZVAT K DISKUZI CO BY BYLO PRO OBČANY VOLIČE POTŘEBNÉ.

    Navrhli jsme tady z českého OSV,aby jste zkusil zjistit,kolik voličů ČISLEM má SLOVAKIA,aby byla jasně patrná vaše síla.Prozatim však nevidíme odpověd.

    Jistě by rádi všichni znali počet,který by mohl pomoci vaši odvážné hrdince,která jako první bojuje za to,aby ji neublížily hordy převlečených samopalníků IS.
    Ty se vydávají za utečence přitom si nesou mezi pumami v batohu i manuál na vraždění všech nejen křestanských domorodců.
    Nutí vlády VYDÍRÁNIM A POHRŮŽKAMI PUMAMI,aby jejich kriminální činy kryly a zvolání AAALAH AKBAR považovaly za znamku,že za jejich kriminální činy nejsou odpovědni pachatelé, ale prý jejich bůh.

    TEN JIM TO NAŘIZUJE A TAK JEJICH NE NÁBOŽENSTVÍ,ALE POLITICKOU DOKTRÍNU ,VLÁDY ŠMEJDŮ MUSÍ POD JEJICH VYDÍRÁNÍM VEŘEJNĚ PODPOROVAT.

    Z toho je jasně patrné,že menšina politické třidy Šmejdů,KTERÁ VĚTŠINĚ DOMORODCŮ UKRADNE HLAS A TEDY I MOC chce vytvořit systém zastrašování a demoralizovat celou společnost, ABY MOHLA VLÁDNOUT S POMOCÍ CENZUROVANÉHO TISKU JAKO TO DĚLALI FAŠISTÉ.

  • novapalo napsal:

   Oni tí demokrati sú tak hlúpi, že vôbec nevedia, že už skoro ich budú vešať...... Ja im to fakt neprajem. Neustále ich upozorňujem, že realita v tomto vesmíre je diametrálne odlišná od degenerovanej demokracie. Vo vesmíre vládne dualita a hierarchia a určite nie rovnostárstvo a dokonca rovnoprávnosť???? Tí rovnejší vždy najviac nakradli......
   Blíži sa revolúcia, ktorá zmietne ......
   Ešte pred rokom som bol presvedčený, že toto vznikne najskôr za 20 rokov..... Ale tí vládnuci demokratickí politici sú tak tupí, že oni vložia svoje hlavy do slučky ako ovce idúce na bitúnok a ničomu už nerozumejú. Títo demokratickí zločinci vôbec nerozumejú, čo sa deje...... Je pravda, že by sme sa nemali čudovať, že oni, títo demokrati nerozumejú!!! Však sú to zločinci, alebo hlupáci a teda ich mozgová kapacita stačí len na to, ako iných oklamať, nakradnúť, zničiť........ a po nás demokratoch potopa!!!! Čítajte knihy P.P. Kysuckého.

 2. weissbach napsal:

  Tak se globalistické mafii podařilo všechno, co si na Bilderbergu a spol naplánovala:
  Vytvořit v Evropě přetopený kotel importem neslučitelné kultury a ideologie, zdrojovat extrémisty, poštvat doposud klidně žijící obyvatelstvo proti sobě, zavádět policejní stát, cenzuru a militarizovat společnost.
  Absurdita se stává běžnou součástí všedního dne.
  Pálení knih, vodění lidí za projevený politický názor k soudu v řetězech jako vrahy a zločince nechat pobíhat po ulicích.
  To nevymyslíš ani v Hollywoodu...

  • Sasin napsal:

   Bildeberkové musejí mít velín jako v jaderné elektrárně, gde se krotí mnohem větší síla.. Gdo ví jak to mají vymyšlené s chlazením.

  • E k k l e s i a n (cenzurován) napsal:

   Přinejmenším Turek se snad nikdy nebál říkat zbytku světa, který má být dle jeho ideologie a víry ovládnut, pravdu. Uchcával a stále uchcává u toho blahem, protože nikdo nechce věřit, že by to pravda být mohla. Ne že nemůže uvěřit, chce se tvářit že tomu nechce věřit a že to dělá proto, že to není možné.

   Posledních několik generací tak se stále větší odvahou činí obecně i všichni ostatní propadlí zlu, ti se zlem vědomě spolupracující.
   To, že je to v jejich případě nutnost, protože (ač vám to příjde snad divné) moudrostí neoplývají a jeden neví co a proč činí druhý, je další věc. Plán se držet schopni jsou (Asi tak jako Hitler za války, tedy nic moc. A tentokrát to zlému jedno nebude, tehdy na dodržování mohl stát jen aby mohl více týrat lidi a protože poslušnost a strach vyžaduje.), jen díky karabáči nad nimi jenž se činní co mu síly stačí a strachu který jim svírá prdel. Jen si je dobře prohlédněte, jejich těla mnohdy vykazují jaký je stav duše, ducha živého zásahem božím nemají (ti co ano tak jen díky démonům a nelze hovořit o životě).

   Již zmíněné by mohlo poukázat na to, že ta síla není až tak silná jak se vám snaží namluvit. Skutečná síla nepřítele teprve povstavá, je uvězněna a bude uvolněna.
   Myslím, že je to i proto, že lidé prostě neprokázali schopnost chopit se svých darů a se zlem bojovat sami, stačilo by mu vzdorovat a nepodléhat.

   Té síle co povstává nejsme fyzicky schopni čelit ani my patřící Bohu. Budeme sice bojovat proti vašim vládcům, ale až po boku Krále, budeme také svědky toho jak zlý a zlo bude definitivně poraženo Ježíšem, synem Člověka, právoplatným dědicem ustanoveným Bohem Otcem.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE WEISSBACH,A DALŠI,

   nestači,jen popisovat nechutné věci,po kterých je NÁM VOLIČŮM-domorodcům špatně,ale ZKUSIT psát vždy K PŘISĚVKU návrh řešení.První vlaštovky se již objevují.Zjištujeme ,že je jen jedna síla,která může zabránit dalšimu zastrašování a rozšiřující se křivácké demoralizace celého národa

   A TO JE OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ,KTERÉ JEŠTE NENAPADLO SE S POMOCÍ VLASTNÍCH INTELEJTUÁLŮ ZAČIT ORGANIZOVAT.

   JE TU NÁVRH vytvořit HNUTÍ TŘI HVĚZD,KDY OBSAH A PROGRAMY se právě mohou tvořit.

   ZKUSTE VŠICHNI DŘIVE NEŽ BUDE NAŠE DISKUZE TERORISTY Z POLIT.TŘIDY ŠMEJDŮ ROZBÍJENA, SE POKUSIT DÁVAT I TADY NÁVRHY JAK NA TO

   Aby jsme všichni jak jsme tu nebyli pobiti jako dobytek BUD TERORISTY nebo korporátní fašistickou tyranii vedoucí k poslední a konečné válce.

   • asm napsal:

    Chceš návrhy k riešeniu? Jeden neštandardný námet som tu už dal - čítajte Bibliu a hlavne Starý zákon. Nestretol sa s priaznivou odozvou. Na prvoplánové, štandardné rozmýšľanie a konanie je systém pripravený. Sám ľudí k tomu manipuluje. No ale nevadí.

    Tak dávam ďalší návrh. Študujte tartariu.sk a tlusté knihy. Lebo ak neprestúpite na tartarizmus, priletí hviezda Mara a všetci pokapete.

    • proud napsal:

     Omezil bych se na rady: premejslejte svou hlavou o tom jak si predstavujete vas svet a studujte jak se k nemu co nejvic priblizit a stat se Clovekem,inspirace najde kdo chce dost nejen tady.....

    • WIKINGER Petr napsal:

     PANE ASM,AKTIVISTÉ OSV DĚKUJI ZA VÁŠ NÁVRH NA ŘEŠENÍ-ČIST BIBLI.UDĚLALI JSME JEŠTĚ VÍCE

     AKTIVISTÉ ZAŠLI PŘIMO ZA ŠPIČKAMI JEDNÉ Z CIRKVÍ,KTERÁ JE AKTIVNÍ CELOSVĚTOVĚ a začali jsme se tam ptát,jak je možné,že je ještě nenapadlo ten maras obsazením míst v centrech SVĚTSKÉ MOCI moci korigovat.

     Dostalo se nám neuvěřitelně vzácných informací,dali nám systém jejich organizace,my vysvětlili svůj a oni pochopili,co máme v úmyslu a schvalovali to.

     DOKONCE ZA NÁS TI KNĚŽI POMODLILI,kde požehnali našemu konání,ačkoli mezi námi jsou i ateisté.

     Popsali nám své zkušenosti,kdy se jejich členové UŽ DOSTALI jako volení zastupitelé na pozice starostů a dalšich.Ptali jsme se jich jak je možné a proč dále nepokračovali.

     ZAČALI ZKUŠENOSTI POPISOVAT MAXIMÁLNĚ ZAJÍMAVĚ.TO NEBUDEME VÁHAT VYUŽIT. K INFO ZDE PROZATÍM CHYBÍ MÍSTO.

     Pokud by jste se někdo vy ze zahraničniho Slovenska rozhodl ne k modlení,ale k činům doporučuji sledovat CO NAVRHUJE OSV.

     Ti SAMOPALNÍCI is totiž v tomto systému okopírovaného z gangsterismu zastávají funkci vyděračských raketýrů,kteří mají svým vydíránim takovou moc,že vidíte zatýkáni i žen. Je to vládní doktrina VEDOUCÍ K VLÁDĚ ZLA a pokud se jí nikdo nepostaví bude pokračovat jako rakovina společnosti dál a dál.

     Na tomto místě a nahoře vám dáme VŠEM v rozsahu přispěvkku lidového komentátora,pokud to ještě půjde, návrhy, kterých by si měli všimnout nejen občané z ČESKA,ALE I VE VLASTNIM ZÁJMU NAŠICH ZEMÍ VŠICHNI VOLIČI.

 3. lukaš napsal:

  Nikdo si nevzpomene na pálení Bible u nás a když ji někdo schovával byl trestán.Pálit Korán,to je nevhodný trest pro muslimy,muslimy nepouštět sem a ti co jsou tady,rychle převážet do jejich domovských zemí.

 4. jop napsal:

  ak by som spálil bibliu, tiež by som spáchal nejaký trestný čin?
  Je tu niekto právnik?
  Ak na Slovensku nie je islam ako priznané náboženstvo, je pálenie koránu trestný čin?

  • Maroš napsal:

   Jop - vyskúšaj! - podľa svojvoľnej právnej normy = fašizmus, je oproti zákonnej 3-ročnej trestnej lehoty - odpor voči islámu trestaný dvojnásobnou - 6-ročnou lehotou! Ako? - no tak kurva! Pozri paragrafy §421 až §423 Trestného zákona a ich znenie! Súvislosti? SVOJVOĽNOSŤ EMIRA V SVOJOM PAŠALIKÁTE SLOVENSKO KURVA!!!
   "Exemplárny odkaz" Arabom do Dubaja! Mimochodom - je to centrum svetového obchodu so zlatom - kde si ho bežne kúpite, koľko odnesiete! TAK TREBA S NIMI BYŤ ZADOBRE, KEĎ PADNE EURO, A KEĎ BUDÚ ODTIAĽTO UTEKAŤ!
   http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/pociatkova-dovolenka-dubaji-vieme-kym-stretol.html

  • E kklesia n napsal:

   Proč tě zajímá zákon a jedno porušení špatných a napsaných pravidel lidí navíc?

   • Maroš napsal:

    zákon by mal predstavovať znenie Veľkej všeobecnej dohody, zrozumiteľnej a akceptovateľnej VÄČŠINOU - preto má zákon zaujíma, pretože právo si každý vykladá zásadne po svojom. Keď vrchnosť nedodržiava SVOJE ZÁKONY - tak ma to kurva zaujímať musí!!!

  • obycejnilide7 napsal:

   jop
   Bibli a podobný sat-anistický čtivo pálím v kamnech bez mrknutí oka, a že krbovky jen nadskakujou. Kostelní zpěvníky i kříže po prarodičích to všecko šlo do kamen.
   Pálit bibli soukro.venku-dle mýho se ti nic nestane, pokud nezapálíš les.

 5. B.O.B napsal:

  Proč jen korán měli přihodit další škodlivý brak Bibli.

  • Jana napsal:

   Jo, a tibetskou vlajku k tomu.

  • WIKINGER Petr napsal:

   B.O.B VY JSTE NA INTERNETU ZNÁMÝ JAKO IGNORANT.NIC JINÉHO NEUMÍTE NEŽ BAGATELIZOVAT.TAKŽE KLIDNĚ SI PALTE BIBLI,

   a nepište tady že to děláte s potěšením,protože je to prý brak.
   Požádejte radši ve vlastním zájmu,aby naše vládnoucí třida ŠMEJDŮ ŽÁDALA MUSLIMY REFORMU STŘEDOVĚKÉHO KORÁNU JAKO PODMÍNKU PŘIJÍMÁNÍ SAMOPALNÍKŮ IS,KTEŘI SE SKRÝVAJÍ POD MASKOU UPRCHLÍKŮ
   a brzy vám přejedou ukradeným nákladákem přes břicho.A ČTETE RADŠI HNED KORÁN,BY JSTE MĚL ALESPON ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNI,KDYŽ VÁS ZAVOLÁ MUEZIN K MOTLITBĚ.

   https://www.koranoislamu.cz/sura/4/page/5/?vers=89

   • :: E k k les i a n :: napsal:

    Člověče poblouzněná.

    Vámi volené prostitutky, když si budou myslet že je to uspokojí, klidně se zasadí o revidovaný český překlad a možná i vnutím imámům dozor a kontrolu nad pronášeným slovem.

    Již dnes, či spíše dnes ještě, není ze strany muslimských vůdců možné na veřejnosti říkat co by rádi a také dnes má republika přehled o tom co je kázáno a to díky tajným službám.

    A ty mi chceš tvrdit, že tohle českou prostitutku z lidou uspokojí? Ani tu s hlavou v prdeli. Jen jedni co by rádi nahradili ve funkcích druhé mají možnost něco vykřikovat, někteří snad zpočátku ze strachu a hlouposti a pak hlavně plánovaně, aby vznikl dojem existence nějakého řešení.

    Navrhuji ti zajít do nějaké mešity a předložit problém přímo muslimům. Nastuduj si nějakou pasáž, jednu oblíbenou už máš, přetav ji k obrazu svému a kaž jim. když to neuděláš ty, jejich imám to neudělá.

    • WIKINGER Petr napsal:

     PANE EKKLESIÁNE,VZNIKÁ PODEZŘENÍ,ŽE JSTE MUSLIMSKÝ IMMÁN,KTERÝ SE NÁM TU VKRÁDÁ

     Vaše podivné texty, na první pohled nesmyslné avšak zákeřným způsobem V RŮZNÝCH VĚTÁCH právě muslimy podporují.
     To lze poznat jedině,když jste vyzván k činu a jako pravý křivák se ve výhledu pušky pravdy snažite skákat jako zajíc,jen,aby jste nebyl odhalen a uloven.
     Byl jste vyzván odsoudit rozval,který muslimové způsobili rozbitím krásné sochy panny MARIE,kterou ještě navíc pochcali.

     K této přihodě jste napsal místo odsouzení text,který skoro očividně s nimi souhlasí a nijak jste toto ničení krásné sochy neodsoudil

     Nahoře v napohled nenápadném textu snažite dát skrytě zabít ty vaše kritiky,kteři by vás mohli odhalit.
     Bylo by zajímavé se zeptat zdejšich čtenářů,zda vaši nenávistnou partii dokážou odhalit.

     JÁ JSEM JASNĚ NAPSAL,ŽE BUDEME POŽADOVAT PO POLIT.TŘIDĚ ŠMEJDŮ,ŽE NEJLEPŠIM ZPŮSOBEM JAK ZNIČIT DOKTRÍNU NÁSILÍ,KDY JEJÍ ČLENOVÉ ZABÍJEJÍ LIDI A VOLAJÍ ALLÁH AKBAR,ABY SE ZBAVILI SVÉ ZODPOVĚDNOSTI ZA KRIMINÁLNÉ ČINY, JE REFORMA PŘIKAZŮ KORÁNU S ODSTRANĚNÍM SÚR ZE STŘEDOVĚKU,KTERÉ NÁM TU TEN STŘEDOVĚK VNUCUJÍ.

     A na vás pane Eklesiáne je jasně videt,že jste proti tomuto kroku.
     Pokládáte ho za smrtelně nebezpečný právě pro všechny asi zřejmě vaše muslimy

     A PROTO ODMÍTÁTE ZUŘIVĚ JE NAJÍT A NAVRHNOUT VLÁDNÍ MOCI NAŠICH POLIT.ŠMEJDŮ K POŽADAVKU NA VÁS IMÁNY K ODSTRANĚNÍ.

     • Vladislav napsal:

      Opravdu si myslíte, že je mezi křesťanem a muslimem nějaký SKUTEČNÝ rozpor?
      Nebojte, oni se spolu i s židem vždycky nějak domluví. Vyvolení jsou všichni a podlidé jsme pro ně všechny jenom my, bílí lidé z Evropy, kteří se jim odmítnou podřídit.

      • WIKINGER Petr napsal:

       VLADISLAVE,NEMÁ SMYSL,ABYCH TADY ŘEŠIL ROZPORY

       napište co vlastně svým přispěvkem sledujete.Proč tu nařikáte,a trpně se smiřujete s nynějšim stavem společnosti

       KDE JE VÁŠ NÁVRH NA NÁPRAVU,PŘIZNEJTE SE,ŽE TU BUDETE NAŘIKAT DONEKONEČNA ,ALE NEDOKÁŽETE ANI ZVEDNOUT SIRKU?

       • Eschatolog napsal:

        pokud nerozumite tomuto krystalicky jasnemu sdeleni Vladislave, mel byste vratit svecenou vodu do kropenky

       • proud napsal:

        "KDE JE VÁŠ NÁVRH NA NÁPRAVU,PŘIZNEJTE SE,ŽE TU BUDETE NAŘIKAT DONEKONEČNA ,ALE NEDOKÁŽETE ANI ZVEDNOUT SIRKU?".............KDE JE TEN TVUJ,TROLLSKA PICO?????????????????? VECNE PROVOKUJES A POUSTIS TADY DEBILNI "DEMOKRATICKY" DRISTY,ALE SAM NEDELAS A NENAVRHNES ANI HOVNO CO BY MELO JEN TROSKU SMYSL,TAHNI,ZMRDE!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Njn :-))),sem tam se zadari a povede se ze me nejakej takovej curak na chvilinku nasere,obzvlast kdyz se k nemu prida druhej podobnej :-)))))))))))))))))))))))))))

        • asm napsal:

         Chlapi nehádajte sa. Ja vám poviem, čo máte robiť. Vykašlite sa na zlých katolíkov a prejdite k protestantom do Jesus Campu. Môžete uctievať svätého Georgea Busha a šíriť slovo božie zo SIONU.

         A kto je za tým? Vysvetlí vám to dievčatko v čase 8:59 - ŽIDIA, ŽIDIA :))))))))

         https://www.youtube.com/watch?v=BR_sgxJKz14

        • WIKINGER Petr napsal:

         NO PANE OUDE,MUSIM SE CHECHTAT ZE DOSTÁVATE DO RYPÁKU A ŘVETE BOLESTÍ,

         nemohu za to,že jsem nejlepši světový lidovy kazatel,a stojím přitom na vysoké skále na břehu moře zla,za mnou mé ovečky,které ví kromě vás,že je chránim před ZUŘIVÝM PŘIBOJEM VEPŘOVÝCH HLAV-RYPÁKŮ ZLA,tříštícim se hluboko otu sk8lu pod mýma nohama.

         NU COŽ PŘITELI, ZDRAVÍM VÁS STAROSVĚTSKÝM POZDRAVEM

         VÍTĚZSTVÍ ZDAR!!

        • WIKINGER Petr napsal:

         PRO ASM.
         NIkDY BYCH SE NEPOHÁDAL S PANEM OUDEM,JE TO MŮJ NEJLEPČI PŘITEL.

         znám ho, má pro mě celé své srdce,ale občas ho přepadne AMOK a proto mu musim dávat uklidnujíci injekce.
         Dodnes si myslí,že žije v komunismu a vše mu zajistí strana,která to vše co ho tak trápí vymýšlet a on v roli senochrupa bude v sobě startovat kazišuka.
         Vytasí své bludy sám nehne ani prstíkem,aby tady řidil masy.
         PROSTĚ,KAŽDÝ VIDÍ,ŽE STÁLE ŽIJE ZACOFANĚ V KOMUNISMU a to mu zničilo nervový kostým.

         STRAŠI TU BLUDY,že JÁ nic nenavrhuji,ale v ve skutečnosti dobře ví,že TŘI HVĚZDY jsou pro polit.třidu ŠMEJDŮ KONEČNÁ.
         ON se dělá ignorant že prý TU NEVIDĚL JAK PÍŠI,ŽE JEDNA JEDINÁ HVĚZDA má na př.nahradit hned DVĚ STRANY tj ČSSD a KDU,kdy tyto lehkoživky vykrádají naše podíly peněz v ROZPOČTU a spolu s celou polit.třidou Šmejdů nedokázaly za ČTVRTSTOLETÍ zajistit ani jeden zákon o obecném referendu.

         ZATO NÁM svěže UŽÍRAJÍ MYLIARDY...prostřednictvím ČNB za jejichž bankstery se necíti zodpovědni atd atd.

     • jan nowak napsal:

      WIKINGERE.. oznamuju ti , že PRAVa na wýrobu a distribuci twých TRIK 3
      hwězd
      .. odkoupili jsme Zde ! s El komandantem Sorošem !
      Prodáwatt je w tržnici můžeš i DÁLE , tržbu wšak odewzdati nám wždy
      musíš !!!
      Ubytowání a ZDRAWU máš ZDARMA www w naší robotí ubytowně..

      wyřizuje :
      Ježíš Kristus Soroš & jana nowakojc & Comp..

     • Ek-kl-es-ia-n napsal:

      Zkus příkazat mně jak mám vnímat co je zachyceno v Bibli. Pokud se ji pokusíš změnit, nebudeš ani první ani poslední.

      Povede se ti změnit mé názory a mé myšlení?

      Budeš s muslimem, kterého neznáš ani povrchně, a který (duchovní vůdce imám) by navíc český překlad nevzal ani do ruky, úspěšnější? A pokud se někam pohneš, za kolik to bude století a co dalšího to bude stát.

      Jdi si podat ruku s euro-politiky, ti také myslí, že mají tu masu co ji dali do pohybu pod kontrolou.

      Nemá smysl abych psal co jsi zač. Každý kdo chce si udělá názor vlastní. Jak jsem řekl mé svědomí by mi nedovolilo s tebou na ničem zásadním spolupracovat.

      Jestli nechápeš kdy tě vede falešný pastýř, kdy pácháš modloslužbu, kdy překračuješ zapovězené, kdy smilníš s Jezábel, co a proč pronesl Simeon... věz, že tvé srdce a nečistá touha v něm tě zahubí. Mechanismy i vše kolem tu vypsáno již bylo. Pokud někdo chcete mohu to napsat vše znovu. Musíte ale sami chtít.

      Je pravděpodobné, že právě vaše cizoložství je ústředním kamenem celé mozaiky. Doplnění počtů těch co zemřeli víru v jméno Ježíšovo a boží zvěst a následného hněvu Boha. Jakož i spravedlivé touhy po pomstě Nevěstce, kterou lidem do srdcí vložil Bůh.

      Disputovat ani přemýšlet nejsi schopný, co bys chtěl lidem nabízet!

      • Vladislav napsal:

       Mne nevede žádný pastýř, natož tak falešný. A to, co vede tebe, neni pastýř, ale duševní porucha označována v odborné literatuře jako spasitelsky komplex.

      • jan nowak napsal:

       WIKINGERE Petere PAMATUJ SE !!!
       .. juž tuhle před 1/2 rokem jsem PSAl..
       Že.. .. ti z KARA-wanu wyletí péro : (

       A urazí ti slepici !

      • WIKINGER Petr napsal:

       DRAHÝ IMÁME EKLESIÁNE,JSEM RÁD,ŽE PLNĚ POTVRZUJETE

       to co jsem ve vás odhalil.
       Opět je tu vaše muslimská lest tak oblíbená a jasná jak jen je to možné.O této lsti je vaše všemi mastmi mazaná odpověd,kdy děláte srandu z křestanských věřicích JAK JSOU PRÝ BLBÍ,ovšem tak,že to přimo nemohou pochopit a jen málokdo to dokáže odhalit..
       Nikdy nebudu spolupracovat s křivákem,který se skrývá pod prázdnými činy a doufá,že nebude zasažen mou puškou pravdy.

       TO ŽE REFORMA KORÁNU BUDE MUSET PROBĚHNOUT HNED A NE ZA NĚKOLIK STOLETÍ OPRAVDU POTŘEBUJE RUKU BOŽI A NE SRAČKOMETA,KTERÝ TADY KÁŽE PLECH.

     • WIKINGER Petr napsal:

      SOROŠ JE V POSLEDNI DOBĚ DwOJKA MASLO,

      jeho hwězda zhasíná.Klidně mu pomohu swými HWĚZDAMI,když pošle nějaké ty miliony dolarů ,ale on už očiwidně žádne nemá.

      NEWI,ANI TO,ŽE UŽ DÁWNO TY PRAWA KOUPIL MAO OCET TUNG A STREJDA PUTIN, kteři z něho budou dělat wrtuli.

      • jan nowak napsal:

       .. no nekecej WIKINGERE Petere žes zas sadil na špatnýho KOŇA ? ? ?
       TO BYS MI NASRAL..
       WIKINGERE Perete juž w Nowém mýdle s DÁŠOU ? ?

       • WIKINGER Petr napsal:

        NO,DOBRA,ALE SOROŠ JE FUJER JAK Z KOZI PYČE PATRONTAŠKA.POSRAL TO NA UKRAJINĚ JAK SFINA

        EL NOWAK,pošli mu sms, když už se chce ukazat,at mi da 900 000 na cisternu kořalky a to na konto přispěvky na měsic NAHOŘE, at chudoba vidi,že umim chlastat.Možna z toho může HONDZA KARBID majitel toho pitomeho webu, dat pokreslit ZKUŠEBNI trika pro NWO-HNUTI TŘI HWEZDY na které kupil ten prý TEN soroč PRAWA a to

        PutinOWSKYMI hwezdami znamych z tanků MINISTEra wÁLKY čojku.

 6. Ek kl es ia n napsal:

  Už se nám to sledovači (za domnělé udržení bordela jménem republika) rozjíždí co...?

  Tak na chvíli potlačte své vzrušení (z moci o které si myslíte že ji máte) či zlobu (z povinností které jste na sebe nechali uvalit) a poslouchejte.

  Opravdu myslíte, že ta kniha je svatá, nebo i jakákoli jiná kniha? Tak to nechte Bohu! Nebo jste si jisti, že konáte z jeho vůle?!

  Jediné co stane po vašich zásazích ve jménu republiky, že se opět vše urychlí. To nebude vaše chyba, ničí. Jen chci abyste to věděli.
  Věnujte se místo zbytečností tomu podstatnému; sobě; a tím i národu. Každý kdo neumlčí své svědomí, dokáže vzdorovat zlu světa, navrátí se ke zdravým hodnotám, tím napomůže i k přežití národa v jehož středu se předpokládejme nachází.

 7. Maroš napsal:

  VÝROBA KORÁNU V ČR - VIDEO ČAS 06:58
  Historie.cs - Češi a islám
  https://www.youtube.com/watch?v=N-mBVY31IYk

 8. Stribog napsal:

  Pálení Koránu je důkaz nedostatku intelektu. Ovšem za to by se nemělo zavírat. Všechny svaté knihy v podstatě pochází z jednoho zdroje. Je dobré je číst současně. Na Koránu stejně jako na Bibli není nic špatného v momentě,kdy leží v knihovně kriticky myslícího čtenáře, který umí identifikovat háčky, udičky a trojské koníky v textech obsažené. Pokud se ovšem stanou nástrojem pro zfanatizování davů, máme vždy problém Houstone...

  • Maroš napsal:

   Stribog - s brakovou literatúrou nemám problém zakúriť v kachliach - určite by som nezakúril s knihou so zlatým rúnom. Braková literatúra vzniká rovnako, ako skurvený brakový mainstream a "literárne" diela vyjebaných novinárov - akurát je to vo väzbe. Tak nerob z každej blbej knihy intelektuálnu modlu. Poznám kreténov, ktorí vlastnia stovky kníh, ale nedočítali ani jednu - ukladajú si do nich bankovky!
   Pre nich je knihovňa rovnaká póza ako super nadupaný mobil najnovšej generácie. Vedomosti treba mať v hlavách - ľudstvo osporostelo vďaka knihám - lebo vďaka ním má pocit, že nepotrebuje vedomosti v hlavách. Návrat ku knihe je návrat k svojej deravej hlave! Bohužiaľ - deravú ju mám aj ja - preto ma to vôbec serie.
   To, čo je dnes v knihách, môžeš mať napálené na DVD - na jednom disku celé vysokoškolské štúdium kurva! A teraz čo, keď ho zlomím, zahodím, spálim - ČO?!

   • Maroš napsal:

    Poznámka - guttenbergov vynález knihtlače sa dá prorovnať k explózii geometrického šírenia informácií, ktoré sa dá prirovnať k šíreniu internetu - najprv ku všetkému mali prístup bohatí - nie múdri! "Nehádžme perly sviniam!" - nikdy si ich vážiť nebudú! Vedomosti predstavujú moc - preto sa šíria od hora dole. Kto nevie, ani nevie, čo nevie.

   • Stribog napsal:

    Mám tu multilinguální a multigenerační knihovnu. Brak se v ní nenajde. Není místo. Tak nemám potřebu házet do kamen nějaké sračky typu Collinsové... Spíš mne obchází smutek z toho, že to do konce života nepřečtu. Peníze jsou v tom uloženy také. Najde se i dost vzácných kousků nebývalé řemeslné krásy. Předkové uměli... Ano knihovna je z části mrtvá. Je to dáno okruhem mých zájmů i časem. To ovšem neznamená,že ta mrtvá část nebude někdy žít pro potomky s jinými preferencemi a zájmy. Stejně tak jako rozsáhlá a s láskou opečovávaná dikotéka, která by potěšila nejednoho skalního audiofila... Vybaveného kvalitní techikou let sedmdesátých a osmdesátých a ne plastovými šunty dnešní doby samozřejmě...

  • _E_kklesian napsal:

   Oni to teď dělají, aby v tom ta žena nebyla sama. Je to za dané situace možnost.

   Pravděpodobně se ji pokusí zlomit a učinit nějaké prohlášení jak všeho lituje a propustí ji. Co nastane když ji nezlomí je ve hvězdách.

   Pokud ta žena má víru, tak se s tím popere. Pokud ne, žádné řešení ke kterému se uchýlí nenaruší jeji vztah s Bohem.
   Někdy tak Bůh jedná, mohu-li posoudit. A probouzí nás až po určitých hříších či po prožití situací, kterým nejsme ještě schopni čelit v daný čas a v daném nepřimknutí k Bohu. Pokud by se tak u ní stalo, vše si uvědomí a pravděpodobně bude ve víře velmi silná a uvědomělá.

   P.S.
   Problém máme, o tom nepochybuj

   • Maroš napsal:

    Ekless... tú holku ako 14-ročnú omámilina večierku vtedajší kamaráti z dediny - oproti ich baráku - Cigáni, spolužiaci. Potom ju znásilnili. Ako mladistvá porodila decko, ktoré jej štát zobral. A aby to odôvodnil - urobil z nej psychopatku. Každý chlap, keď nafasuje pästou na verejnosti, vie, ako to zamáva s jeho egom. Keď teba znásilní banda - a to kamaráti na teba urobia takýto podraz - a ako mladistvých, či maloletých ich nepotrestali, a keď sa ti roky ešte aj vysmievajú a nadávajú ti do kuriev - buď ťa to zlomí, a spáchaš samovraždu, ako veľa takto napadnutých dievčat, alebo sa zatneš, naštartuješ motor nenávisti a pomsty - a ideš po nich! Detto - keď ti niekto odoberie aj dieťa - táto baba je jasná - režim toto nepochopil, že toto nie je tuctová chuderka z dediny - "sedlaňa", ktorá frustrovaná skončí ako kurva v nevestinci, ale odhodlaný ŽIVEL! - moja krvná skupina!

    Tak si daj do súvislosti pedofíliu a znásilňovanie maloletých v isláme - a to, čo sa jej stalo s Cigáńmi oproti v baráku v jednej dedine! ČOMU KURVA ĽUDIA NEROZUMIETE - ŽE NIEKTO MÁ TAKÝTO OSOBNÝ ZÁŽITOK, ŽE TO KURVA NIE JE VIRTUÁLNA PRODUKCIA VIDEOHRY Z DIELNE INTELEKTUÁLNEHO ZBABELCA - AKO ju VYPRODUKOVAL TEN KOKOT ZLÝ ZAJAC, alebo zhulený svetoobčiansky slniečkar na streame? Na to, čo sa jej stalo, je na tom s nervami až príliš dobre - a toto niekomu naháňa strach!
    https://www.youtube.com/watch?v=sYZi5Z3IB1k
    https://www.youtube.com/watch?v=-u0minmGYLQ

    • :o) E k k lesia n napsal:

     Něco jsem o ní zahlédl, ale není to důležité. Ne v souvislousti s tím co jsem řekl/napsal. Motivy holky neznám a nezná je nikdo z lidí.

     Já ti řekněme nerozumím (vyřčená analýza by v tvém případě nikam nevedla), protože zrovna teď sděluješ zbytečné věci, přinejmenším zbytečnému člověku (však se již navíc známe ne), zbytečným způsobem.

     Ujasni si co chceš lidem sdělit a stojí-li to zato začni znovu.

     Když jsem vám tu v minulosti o hromadném znásilňování muslimy, pedofilii, homosexualitě, o tom jak člověk morálně upadá a ztrácí ochranu Boha,... psal, nezajímalo vás to.
     Opravdu chceš abych se zde znovu rozepsal o mocnostech, démonech, posednutí lidí, odpadání od Boha. Já zrovna tobě nevěřím, že o to stojíš.
     Jak jsem řekl, zapracuj na svých sděleních, i když podle vás ty moje jsou také hrozná a navíc jich sem už mnoho nemusím protlačit (což myslím že ty chápeš).

     Jinak, mne nikdo neznásilnil, měl jsem nádherné dětství, korán bych demonstrativně ničil (ale nepálil aby bylo vidět co si o následování Mohameda myslím) alespoň jednou týdně.

     Příjde doba, že nejlepší by bylo ničit ten zabavený člověku, zločinci, muslimovi, který pochopitelně bude po vypálení cejchu na čelo vyhozen ze země. Jenže to už bude pozdě na podobná opatření.

     • proud napsal:

      Ekklesiane,kdy ti dojde ze to neni o tom ze by nas nezajimalo nasili a bezpravi,ale o tom ze do vsewho motas a podprahove vnucujes toho zkurvenyho panbicka a citace ze zkurveny bible,a porad to do pici nechces pochopit,ze to je to co nas doopravdy sere!!!!!!!!! Nas vsechny,co nehazeme zodpovednosti a viny na vsechny kolem a nevyhrozujeme nejakejma posmrtnejma picovinama a nekym kdo je porad nad nama ,tedy chujema!!!!!! Ze jsme lidi co maji zodpovednost,nezrikaj se ji a nepotrebujou debila panbicka aby jim se-kundoval!!!!!!!!!! Me vzdycky urazelo,urazi a urazet bude to,ze by mel bejt nekdo nade mnou a diktovat mi co mam a co nemam kurva!!!!!!!!!!!! Jsem dospelej a nejsem ovce,vim to sam nejlip a sam si za sebe zodpovbidam,panbickovi chciju do drzky!!!!!!! A vsem co mi toho fiktivniho hnupa zidovskyho hodlaji cpat!!!!!! "" BOŽE "" . . . už jen ten řetěz ! ! ! ""díky TOBĚ jsem ateista! ""

      • proud napsal:

       Mrdam celyho panaboha a vsechny jeho sluzebniky vcetne satana a vericich s biblema,koranama,talmudama a nevim cim vsim do tlamy!!!!!!!!!! Ja jsem clovek,kdo je vic?!!!!!!!!!!!!!!!

       • ^(°o°)^ Ekk les i an napsal:

        Až tak moc se bojíš toho, že bych mohl znovu spustit (o našem světě a o Něm)?

        • proud napsal:

         Nerozeznas rozdil mezi bat se a cejtit se otravovanej a obtezovanej slapanim po samostatnosti a pravu svobodne se rozhodovat aniz by mi do toho kvakal pobouchanej fanatik neustale se necemu klanejici a k necemu modlici,potrebujici nad sebou vrchnost co ho bude soudit nebo vyznamenavat?..........

        • proud napsal:

         Chces bejt zpitomela zidoovce,sabesgojim? Bud si,tvoje rozhodnuti,ale necpi to ostatnim bez jejich vyslovnyho vyzadani.Protoze to k necemu skodlivymu co podbiji cloveka,potrebujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • Maroš napsal:

      Ekles - akosi si nepostrehol, alebo to nevnímaš, že okrem stáleho publika tu pribúda aj nové publikum. Na blitie mi začína byť z tých "intelektuálnych samozvaných potentátov" - hodnotiteľov, ktorí jediní majú právo postaviť sa na dve bedne od banánov - "aby mohli správne zdělit tým správnym spôsobom tie správne informácie". Spôsobov je vždy "milión" - tak, ako je milión poslucháčov. Obligátne - KURVA!

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE STRIBORGU,VY NEMŮŽETE PSÁT,ŽE NA KORÁNU NENÍ NIC ŠPATNÉHO,KDYŽ PRÝ NEMÁTE ČAS HO ČIST.TAK SE PODÍVEJE

   https://www.koranoislamu.cz/sura/4/page/5/?vers=89

   RÁD ČTU VAŠE KOMENTÁŘE,ALE TADY JSTE TO POSRAL,NEBO NEMÁM PRAVDU?

 9. svantovít napsal:

  Hlavným zdrojom nenávisti a násilia v Európe sú globalisti,neomarxistickí Kalergici a ich pomocníci v podobe jednak podplatených,či totálne imbecilných slniečkárov a "aktivistov".To im a ich nástroju-USA v podobe ich lodí a ovládaniu NATO "vďačíme" za to,čo sa dnes s Európou deje.Ak chce Európa bojovať proti tomuto zvrhlému a totálne antiľudskému plánu bojovať-veď ide vôbec o uchovanie zdravého potomstva,keďže do Európy ženú objektívne a vedou potvrdené degenerované národy s cieľom prinútiť Európanov mať s nimi potomstvo-Arabi sú z veľkej časti splodení s príbuzenských vzťahov,napr,v Pákistáne je drvivá väčšina populácie splodená týmto spôsobom,čo sa odráža na diagnóze oligofrénie(slabomyseľnosti),degeneratívnych vrodených poruchách ako duševných tak telesných,atď.Afričania detto,ide o národ z najnižším iq zo všetkých národov vôbec,je na úrovni Nemeckého ovčiaka,čo netvrdia rasisti,ale prestížne univerzity s potvrdenými testami.Pokým sa Európania nezbavili tej hávede na najvyšších miestach,ktorí v tomto svinstve idú spolu s tou čeliadkou ďalších degenerovancov z GP(ide o potomkov kráľovských a šľachtických rodín,ktoré sú mimochodom taktiež príbuzní,Kharl Šláfenberg je ukážkou ako vyzerá "elita")nemôžeme v žiadnom prípade čeliť tomu svinstvu inak,ako si zdieľať informácie a prskať proti slniečkárskej zberbe,ako aj proti tým začmudeným primitívom.

  • Maroš napsal:

   svan - sedí vec!

  • Petr napsal:

   Konecne neco rozumneho. Nasim nejvetsim nepritelem nejsou islamisti, ale vlady, ktere si sami volime a jsou placeny z nasich dani. Palenini koranu je to posledni co pomuze v boji proti vyhubeni bile rasy.

 10. J K napsal:

  neznasam rap a im podobne sracky, ale Slovensky raper Suvereno ma ocividne gule!!! JE NACASE POVEDAT DOST!!! https://www.youtube.com/watch?v=9xeijpjnBoc !!!

 11. weissbach napsal:

  Staci jim monopol na tisteni bankocetli a zdroje. Na zbytek maji zasobu lokaju a lokajicku. Vcelku proste. Za predpokladu existence nadprumerneho vyskytu manipulovatelnych ovci s jedinym bohem v hypermarketu a cestovce.

 12. Mudzahedin Branko napsal:

  Tak hosi...mam stovky adres klientu, kteri si zakoupili koran. Vase jmena, plne adresy a emailove adresy, telefonni cisla. Co myslite, co s nimi ted udelam?

 13. Alena napsal:

  Evanjelicky farar Vymetal zabranoval zapaleni?
  To jako vazne?
  Nejspis to bude nejaky mufti prevleceny za farare.

  • weissbach napsal:

   Jistě jste si všimla, že ten dotyčný nemá zdravý rozum ale program. Projevovalo se to autistickou potřebou sdělit přijatý program dál bez ohledu na cokoli. Zombie jako vyšitý.

 14. r.m. napsal:

  to je zase téma, establishment řičí nadšením, když se lidi zabejvají počmáraným papírem

 15. Maroš napsal:

  Proude - ak je reálne v pláne Kalergiho plán, tak mi nejeb rozum s odvádzaním od reálnych problémov - že nemáš toľko prachov, čo priemerný Švéd - do piče! Im práve zapchali papulu s peniazmi a sociálnymi istotami - taK AKO IDIÁNOM S OHNIVOU VODOU KURVA. Chcieť mať peniaze, chcieť! mať drogy - to sú existenčné problémy každého chamtivca, aj feťáka - to, že ťa bude niekto za to jebať do riti - to nie je problém,
  to je sex, to je robota! Áno chceme robotu! - aj Švédi majú robotu, a budú robiť na ich čierny kokot kurva! Takže keď nám každému neomarxistiu slúbia robotu - tak nech ich sem navalia milión! Do piče!

  • proud napsal:

   Marosi,mame problem:-).Vy to tady povetsinou vidite moc slozite a slovickarite,drbete a podobne.Me nejakej Kalergi nezajima,illuminati taky ne a zidi jeste min.Hned ti pisnu proc.Protoze to jsou vsechno nase problemy,ktery je drzej u moci.Tvrdim ze kdyz si nase problemy vyresime,v ty chvili se jima nemusime zabejvat,maximalne jim spocitat hrichy a potrestat je,tak proc bych to delal ted a otravoval se s nima,kdyz je potrebny se "otravovat" s nama,jestli se ma neco zlepsit? Oni nic zlepsovat nechteji a kdyz je vymlatim,okamzite se tam nahrnou jiny,je to reseni?Neni!Ale budu tady kolem toho mlejt a poukazovat, porad dokola to stejny s malejma obmenama a nezmeni se stejne nic! Potrebujeme novej system a jeho obhajeni,seznameni s verejnosti a jeji posveceni a pomoc s tim ho zavist,ale nejak neni zajem,podruhy neni ten novej system,protoze v tom co se navrhuje se opakuje jen ten starej s nejakejma modifikacema a to uz vidime kam to povede.A systemu bez penez z obchodovani se bojite jako certi krize a prohlasujete ho za nerealnej,pritom nic realnejsiho a uspesnejsiho kde nehrozi zneuziti uz neni!

   • proud napsal:

    Povim ti teda jak to je a jak to vidim,vy jste prebornici v chatovani a hazeni odkazu ale o skutecny ciny nestojite!!! Vam to takhle presne vyhovuje!!! Budete remcat a ukazovat,honit a merit si pera ,ale neudelate ani hovno!!! Tak to proste je. Kdysi sem prisel a rekl,pojdme neco vymyslet,byl jsem ignorovanej,nedavno prisel "jope" s tim stejnym a div jste ho nesezrali,protoze si dovoli po vas chtit neco jinyho nez jen kydani a kecy...........takze vazeni,jdete se bodnout :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Maroš napsal:

     Proude - ak tu narážaš na tie moje "linky" - tak tým ma nerozhádžeš, pretože tu neexistuje jediná informácia o ktorej by si TY nevedel, takže začínam mať pocit, že ty si ten zdroj všetkého "vedenia" - nie v zmysle elektriny, ale vedomostí - tak ma neser, že nevieš, aké vysoké je IQ davu kurva, tak nenaháňaj ďalších "revolucionárov" do ulíc - takže zdvihni SVOJ zadok od tohto skurveného fóra, ktoré podľa teba nič nerieši, ale na ktorom si tak závislý, že začínam mať pocit, že doma máš IT technológiu, ktorá ti pípne, keď sa na 20 témach TU objaví objaví nový koment, a ty si za sekundu už nalepený na ňom do piče - toto normálny človek fyzicky nestíha a normálneho človeka takéto pičungy ani nebavia - ale teba áno! ???
     Lebo štatistika nepustí - ani tvoj stereotyp. Takže nech sa páči pán Vševedko - vyrieš problém, zavel tomu - nech to tu môže zhasnúť, a my všetci môžme ísť odtiaľto ZMYSLUPLNE do piče! Alebo zaves za každý tunajší koment svoje chránené patentované slovo - ALE! - to bude stačiť!

     • Sasin napsal:

      Mám pro tebe dárek. Muheeeeee
      Nejkrásnější židovské legendy
      https://www.youtube.com/watch?v=R6M89eje9qI

      • Maroš napsal:

       Sasin - ako správny kresťan opantaný bezvýhradnou láskou mu musím odpustiť BEZ PODMIENKY, ako správny žid mu odpustím len S PODMIENKOU - niečo za niečo. Keďže ako pravoverný nie som kresťan, ani žid - neodpustím - he he!
       Je neohýbateľný - zlomiť, či nezlomiť? - this is a question! Zlomím mu srdce? U chlapov je niekedy dobré dať si po papuli, vychladnúť, a ide sa ďalej. Prehltnúť aj s chlpami.

     • proud napsal:

      Stacit to nebude,a nebude stacit ani 1 zvedla prdel,ani 100,ani 10 000 prdeli,musi jich bejt mnohem vic a hlavne musej dobre vedet proc se zvedly,to je ta vubec nejhlavnejsi vec,vedet proc a mit cil!!!Protoze jinak my ostatni co cokoliv delame a pripravujeme se o pohodli i pro druhy,to delame na hovno!

 16. pavelka napsal:

  tak co si teda vybereme? Islámismus nechceme, sociální skorumpovanou demokracii taky ne, Okamurovou pravici také ne, Dělnickou fašistickou taky ne, co vlastně chceme, Česi? Á, už to mám, chceme Babišovo finančnické ANO! Konečně jsme se rozhodli. Ja nechci podbízet, ale kdyby jsme se rozhodli mezi Okamurou a Dělnickou, byl by tady islám? Byli by jsme ještě v EU a NATO?

  • >E.k.k.l.e.s.i.a.n napsal:

   Dotyčný již v 70-tých letech působil, jako student, v muslimské organizaci.

   Dnes je v takovém střetu zájmů, že pokud mu odejdou dotace může zkrachovat, pokud mu pozastaví/zbrzdí byznis s drůbeží (ptačí chřipka) hrozí mu miliardové ztráty.

   To co dnes provádí a podporuje (spolu s vládou) není nic jiného než zničení soběstačnosti venkova, zničení samozásobení potravinami na úrovni rodin (prasata příjdou na řadu na jaře, vsaďte se), omezení hotovosti. Spolu s ČNB (a zejména posledními podporami eura) a Zemanem tomu podle mne v dohledné době nasadí korunu a země přijme euro (i proti vaší mysli, o vůli nelze hovořit), argumentováno bude možná i tím že je to při současném stavu koruny malé zlo. Hned na to dojde ke krizi a někdo vytáhne dříve schválená euro pravidla kdy země eurozóny budou přinuceny odevzdat obnos stanovený na záchranu.

   Toto vše bych čekal tak na podzim. Omlouvám se, že to píši tak dohromady a choticky. Zdaleka jsem si v rychlosti na vše nevzpoměl.

   Je totiž úplně jedno co se stane a co na vás kdo vytáhne a co vám předloží. je jen na vás jak dlouho tu hru hodláte hrát a podle jakých pravidel.

   Jak to bude probíhat a jak to dopadne jsem již psal. kdo může bere nohy na ramena a zůstává k Bohu přimknutý.

 17. jan nowak napsal:

  Raketoplan ATLANTIS
  Pažáár na palubě !

  Hrdinný kapitán Korkorán zapálil na palubě kokorán a
  palubní inženýr Kokohoutek wmžiku u swého ska-fandru
  otewřel WÝPUSTní kohoutek..
  .. háříí háříí hasiči jedou E-liška zamířila PROUD a bylo po pažáru : ))

 18. Vladislav napsal:

  Výborně, ale pálit Korán nestačí. Je třeba přihodit Starý a Nový zákon, protože v principu jde o totéž, jenom posunuté v čase.
  Dnes někteří křesťánci ožívají a dokonce předstírají, že jejich hodnoty, oproti hodnotám vnucovaného islámu, jsou prý našimi tradičními hodnotami. Blekotají o Ježíši a "Bohu Otci", které nám ovšem před tisícem let "někdo" vnucoval stejně krvavě, ne-li krvavěji, než dnes Korán.
  Jenže mezitím proběhla v Evropě série náboženských válek, které stály desítky miliónů životů. V důsledku těchto válek muselo křesťanství postupně vyklidit své původně dominantně agresivní pozice, takže se postupně stalo víceméně poklidnou, blekotavou filozofií pro ovčí stádo.

  Kdo nevěří, ať se podívá na proslulý cyrilometodějský Zákon soudný lidem. Pokud se vesnice odmítne nechat pokřtít, tak její kompletní znevolnění, poprava žreců původní víry, ztráta veškerých lidských práv ostatních.

  Takto k nám přicházela "Ježíšova láska".

  Milý Ekklesiáne, lidem dnes už dobře dochází, že jste s islámem a židovstvím stejné zmije, z téhož hnízda. Lišíte se jen v tom, že vám křesťanům byly odňaty jedové váčky, zatímco islám je ještě má - a plně funkční. Odtáhněte zpátky domů do pouště, vraždit se z nenávisti mezi sebou - tedy nejste vítáni!!!

  • Maroš napsal:

   Vladislav - katolícka cirkev používa islám tak, ako tajná služba mafiu - na špinavú prácu. Pozri si dejinné udalosti - Tatári aj Turci
   valcovali nekatolícke - pravoslávne, protestantské, pravoverné animistické krajiny - kde vyhladili opozíciu, aby tieto krajiny následne ovládli katolíci - s ešte väčším fanatizmom - za boha, za národ. Snáď stačí za národ, za našu rozmanitosť.

   • Vladislav napsal:

    Přesně tak - nekatolíkům ještě vždy šlo o nějaké zásady, sice založené na té jejich Bibli, resp. Novém zákoně, takže totálně pomýlené, ale brané často upřímně a čestně. Katolictví, to je ta největší verbež a zlo. Lež, lež a zase lež, neustálý strach z vlastní "špatnosti" filtrovaný domácím násilím, masovým alkoholismem celých oblastí a regionů, tmářstvím a potlačováním jakéhokoliv vědění a osvěty. Copak je náhoda, že v rámci Evropy patří k těm méně rozvinutým silně katolické země typu Itálie, Polska, Španělska, Irska, zatímco země protestantské (Benelux, severní Německo, Británie, Skandinávie) jsou už stovky let mnohem bohatší, mocnější, úspěšnější? Kam se podělo Španěly naloupené bohatství Ameriky? Proč před dvěma stoletími ovládla Británie většinu planety, zatímco geograficky stejně položené Irsko umíralo hladem? Proč nakonec prohrála Francie svůj věčný boj s Británií o koloniální nadvládu? Odpověď je jedno slovo: katolictví.

    • obycejnilide7 napsal:

     Jojo šíření křesťanství na území našich Slovanských DRŽAV se dělo ohněm a mečem po kterýmž tu byly miliony Slovienů mrtvých.
     Tvrdili nám že se prý naši "sami zapalují v kostelech" haha no a ty těžký závory byly na vratech kostela vždy zvenčí.. Provázelo to ničení našich Kapiští, Svatyň a Hájů, ničení knih atd.

     (pro rejpaly-inu dobrá katolictví)

     • .lak napsal:

      Tihle dobytci vůbec s jejich rachitickými mozečky nikdy nebudou vědět co je to kultura a civilizace která tu byla před milénii za slovanských véd. To co se děje je možnost sledovat úpadek v přímém přenosu pod taktovkou úžera trhu a možnost sledovat kalegriádu eu a sorošového obchodu s lidmi.

     • °E°k°k°l°e°s°i°a°n° napsal:

      To je přesně to předčím vás opakovaně varuji.

      Sice mi není jedno, že sedáte na lep satanistům, těm co vědomě slouží zlu a od Ježíše a spásy vás odvádějí... ale

      Jde i o to, že pokud i jako nevěřící nebudete rozlišovat, držet se zbytku zdravých hodnot, svědomí, nepozvednete svou morálku zpět, spácháte brzy zlé skutky proti nevinným a mezi nimi i mnohým jenž patří Bohu.

      Nevěstka sama i vše zlé co ze světských křesťanských církví vzešlo obdrží své, z velké části od vás spravedlivě rozhořčených. Ale i této své dočasné jakoby prohry a úpadku využije zlý k vašemu velkému odpadnutí od Boha. Bůh se na vás začne hněvat a vy se proti němu pak pod vedením šelmy vzbouříte.

      Už se to vlastně děje, ale to jsou stále jen takové záchvěvy a díky mizrnému přenosu informací Čech o mnohém ani neví. Získat informaci by zabralo nějaký čas a samotná informace bez držení na mysli a přemýšlení o ní je i tak většinou k ničemu.

      Jestli jste toho někdo schopni, tak si zkuste dnes a zítra (schválně v jakou hodinu si naa to že chcete pokračovat vzpomenete) malý trénink. Zamýšlejte se úplně nad vším co děláte, i nad každou myšlenkou, a vyhodnocujte kdy jednáte myslíte v rozporu se svým svědomím, neeticky, závadně,...
      Je to zdánlivě hovadina, ale je dobrá a může vám pomoci jak k lepšímu životu, tak k životu vůbec.

      Bůh s námi všemi.

      Na závěr si dovolím svým způsobem "standardní" motlitbu, kterou učil své učedníky Ježíš.
      Věděl proč ji lidem říká. Někdy když člověk neví jak dál pomůže. Je v ní obsaženo vše podstatné zač stojí Otce žádat, a budete-li vše uvedené pronášet s nadějí a důvěrou i zlo, které vás svírá a znemožňuje vám právě být svobodným člověkem, ustoupí a vy pak můžet s Bohem komunikovat jak je toho třeba a zůstat u něj přimknutí i nadále.
      Případnými komentáři pod příspěvkem si nenechte pošpinit srdce ani mysl. Modlitbu uvádím z lásky k vám všem, která je jako všechna láska světa z Boha, i když to občas nevypadá že bych vás rád měl.

      Otče náš který jsi v nebesích:
      Posvěť se jméno tvé.
      Přiď království tvé. (pozn.: přislíbené království boží, kam nic zlého ani jen pohoršujícího nebude mít přístup)
      Buď vůle tvá, jak v nebi, tak i na zemi.
      Chléb náš vezdejší (pozn.: každodenní) dej nám dnes.
      A odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme viníkům našim.
      I neuvoď vás v pokušení a zbav nás od zlého.
      Neboť tvé je království, i moc, i sláva na věky.

      Amen

      • ---E--k--k--l--e--s--i--a--n--- napsal:

       Motlitbu říkejte nahlas, ať ji démoni mohou slyšet. Klidně na ně i zařvěte a vždy si uvědomujte, že tak konáte ze své vlastní vůle a oni vám zabránit nemohou.

       Poslouchejte jak zní a vnímejte o kolik silněji dokáže zaznít napodruhé, kdy se více dokážete soustředit na to o co ve skutečnosti žádáte i soustředit na toho ke komu promlouváte. Jste-li vyslyšeni, tedy správně s vírou žádáte, důvěra v to co právě děláte ve vás jednoznačně poroste a vy budete posíleni.

       Motlitba je za všechny bratry a sestry v Kristu.

       Klidně si ji upravte proste jen za sebe... Otče můj kterýž jsi v nebesích.... Chléb můj vezdejší dej mi dnes...

       • proud napsal:

        Nooooooo,potes vidle,ty mas teda dost:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),ale je dobre to videt,odstrasujicich prikladu neni nikdy dost..... ;-)

       • Vladislav napsal:

        Já mám taky návod, nešťastníku. Ničte kříže, kdekoliv je to možné, protože do vašich životů vnášejí bolest, utrpení, mučení.
        Přestaňte používat výrazy posilující křesťanský egregor, typu "ježišmarjá", "panebože", "Kriste pane".
        Spalte nebo jinak zničte všechny Bible, které se nacházejí ve vašem domě.
        Na místech, která jsou pro vás jakkoliv duchovně důležitá, znovu vztyčte sošky našich skutečných bohů.

        • asm napsal:

         Super nápad spáliť Biblie. Zase budem počúvať ako tí nekultúrni Slovania pália knihy. Ako budem potom oponovať protivníkovi, keď nebudem vedieť o čom sa v Biblii píše. Ja vravím pravý opak. Berte Biblie do rúk a čítajte.

         S tým ničením krížov mám tiež menší problém. Aj svastika je kríž s ktorým Nemci útočili na Rusko. Aj tú mám ničiť? Aha nie, lebo to je starý slovanský symbol. Pokiaľ viem aj nerovnoramenný kríž nie je žiaden symbol utrpenia, ale staroegyptský symbol života. Asi preto ho tak neznášajú upíri.

         Počúvaj, si ty upírsky judenagent?

        • Vladislav napsal:

         Asm níže,
         zkus trochu přemýšlet. Na čem ti záleží? Na tom, "čo budeš počúvať", nebo na tom, aby tě zdroje jejich síly neinfikovaly svým jedem??
         Nemusíš číst Bibli, abys poznal, co je zač. To poznáš podle toho, jak žijí lidé, kteří v ni uvěřili.
         Pro mě za mě si ji vystav třeba na noční stolek, hned pod křížek nad postelí. Nechej si ty symboly blízko sebe, ať "můžeš oponovat protivníkovi". Jenom se pak nediv, až ti pod jejich vlivem na to oponování jaksi nezbudou síly;-)
         Jsi docela slušný produkt židovské relativizace hodnot. Naučil ses vědět od všeho trochu - ale dohromady a do hloubky nic.

        • asm napsal:

         Na podobnú tému - pálenie Koránu sme tu už debatovali. Ako chceš bojovať proti protivníkovi, o ktorom nič nevieš? Ako chceš bojovať proti protivníkovi, o ktorom dokonca ani nevieš, že je protivník lebo navonok vystupuje ako priateľ? Čítanie Biblie môže veľa ukázať.

         "Nemusíš číst Bibli, abys poznal, co je zač. To poznáš podle toho, jak žijí lidé, kteří v ni uvěřili."

         A čo chceš s týmito ľuďmi, ktorí podľa teba žijú zle robiť? Ako ich zachrániš. Tým, že budeš páliť Biblie budeš v ich očiach nepriateľ. Ale keď im ukážež určité pasáže z ich vlastného písma, budú minimálne premýšľať.

         Keď nás kríže tak oslabujú, prečo ich chcú židi tak silou mocou zničiť?

         Ja chcem vedieť zo všetkého trochu, aby som mal nejaký celkový obraz. Že dohromady a do hĺbky nič neviem, tak to je podľa mňa prehnané. Ja si zas myslím, že je plytké nadávať len na katolíkov a cirkev, čo robí mimochodom aj mejnstrím.

        • Vladislav napsal:

         Asm: to, že Židé chtějí ničit kříže, ses dozvěděl KDE? Já o ničem takovém nevím.

         To, co navrhuješ, není na první pohled nelogické, ale odpovím ti otázkou:

         - abys zjistil, jaké to je prodělávat tuberkulózu, je nutné, aby ses jí nejdřív nakazil?

         Jak můžeš vědět, že nevím nic o křesťanství? Že neznám Bibli?

         Kříže není nutné ničit jako jakýsi zdroj odporu, ale jako vysílače nám nepřátelské energie. Pro mě, za mě, studuj si je i Bibli, jak chceš, ale uvědom si, že jde zároveň o předměty, které tě mají zotročit, vzít ti vůli a lidskost.

         Přemýšlels už někdy nad tím, proč v krajině stojí kříže především v místech, kde dřív byly svatyně jiných věr?

         Proč všechny ty křížky a kapličky u různých cest a na křižovatkách?

         Proč kříže na vysokých, osamělých horách? Proč na první z hor toho hřebene byl vztyčen kříž, v sedle pod ní vznikla nějaká poustevna, a další vrchol byl prohlášen za nečisté místo, kde vládne čert?

         Tvůj postoj je naivní. Jak jsem ti říkal, abych studoval tuberkulózu, nemusím si ji nejdřív vpíchnout do žil.

        • asm napsal:

         To, co navrhuješ, není na první pohled nelogické, ale odpovím ti otázkou:

         - abys zjistil, jaké to je prodělávat tuberkulózu, je nutné, aby ses jí nejdřív nakazil?

         No vidíš, už si k tomu došiel, len to ešte nechápeš. Ja nevravím: prestúpte na kresťanstvo alebo riaďte sa bibliou. Ja vravím študujte bibliu.

         Ja nevravím, že nevieš nič o kresťanstve. Ako chceš bojovať proti protivníkovi, o ktorom nič nevieš som myslel všeobecne.

         Kríže zmizli za komunizmu z úradných priestorov, zo škôl. Na červené kríže v zdravotníctve si ani komunisti netrúfli. Teraz už zmizli aj zo sanitiek. Namiesto nich už je tam šesťcípa hviezda... Teraz tu importujú inžinierov, ktorých kríže urážajú. Dracula chcel vycicať Lucy, ale izba bola plná cesnaku. Tak ovládol vlka, ktorý skočil cez okno do izby a vyvetral to tam. Kto tu inžinierov importuje? Určite si videl video s Barbarou Spencer. Mňa tiež istého času urážali kríže, keď som bol ovplyvnený slobodomurárskymi bludmi typu Dan Brown.

         Neviem, možno sa mýlim, ale ja nikomu s ničením krížov pomáhať nebudem. Inak máme zničiť aj svastiky, keď ich používali zlí Nemci pri páchaní zverstiev?

         Prečo sú všade kríže? Teraz je populárne odhaľovať pravú históriu, tak aj ja prispejem. Je to síce len sranda, ale čo ak. V škole som sa učil, že Európu kedysi obývali Kelti. Raz som zistil, že je futbalový klub Celtic Glasgow. Okamžite som si myslel, že sú to Kelti. Aké bolo moje prekvapenie, keď som čítal vysvetlenie, že celtic sú katolíci. Ty vole, celá staroveká Európa bola plná katolíkov. Dúfam, že vás teraz nechytí amok.

        • Vladislav napsal:

         Asm: a kolik těch svastik všude vidíš, abys přemýšlel, jestli je máš ničit?;-)
         Ty budeš asi hodně mladý a naivní. Jako bych se bavil se studentem střední školy.
         Když zednáři podporovali ničení křížů, znamená to, že jsem zednář? Když Rusové bojovali za války proti wehrmachtu, znamená to, že jim velel Churchill, protože Britové přece taky bojovali proti wehrmachtu?
         Dejme tomu, že někdo už Bibli nastudovanou má. Důkladně. Co bys mu teda teď radil - může ji už zničit, nebo si ji má nechat a dál studovat?
         Víš, co je blbé? Že jsi někdo úplně jiný, než za koho se vydáváš, a že jsi zároveň tak hloupý, že si myslíš, že maskování, které používáš, je přesvědčivé.

        • asm napsal:

         Nebudeš mi veriť, ale svastiky vidím všade. Na studniach, na fasádach budov, na podlahách. V Indii ani nehovorím. Tak čo máme to všetko zničiť? Vraj ja mám nejakú masku, ale ty si mi ešte stále neodpovedal na túto otázku, len sa vyhýbaš.

         Teraz vznikla protiextrémistická jednotka s ktorou už má skúsenosti aj táto dievčina. Môže vyfasovať až 6 rokov. Symbolické číslo. A ty tu provokuješ, aby sme ničili kríže. Rob si čo chceš, ale mňa na to nenahovoríš.

         Samozrejme, že radím študovať bibliu a hlavne starý zákon tým, ktorý to ešte nerobili. Kto to už má naštudované, nech si s ňou robí čo chce. Ja si ju nechám. Ak by som potreboval niečo citovať a podobne. Vieš, čo je divné. Na vedy.sk neustále vyčítajú kresťanom, že nečítajú svoje vlastné písmo a preto nevidia určité veci. A ja keď radím študovať, tak vravíš opak, že nemáme študovať. No ale ak nechcete študovať, predsa len spáliť je jednoduchšie, nebojte sa, ja to urobím za vás.

         Keď som písal, že ma srali kríže po slobodomurárskych bludoch, nemyslel som tým, že aj ty si slobodomurár, len že to je otázka psychiky. Ale je zvláštne, že máš rovnaký cieľ ako slobodomurári a židi. Pozri sa ja mám teraz kríže na háku. Nevadia mi, ani sa pre ich neprítomnosť nezbláznim. Nechcem ich ničiť z pragmatických dôvodov. Ale tebe vadia, lebo ti tvoji védickí šéfovia povedali, že je to zlo. Ja som slobodný, ty nie si.

         Mladý, naivný, nič nevie do hĺbky, hlúpy. Dávaním týchto nálepiek mi pripomínaš slniečkárov. Máš pocit, že sa bavíš so študentom strednej školy? Máš pravdu, ja som absolventom strednej školy. Zdá sa ti to málo. Vieš, ja som tá nevyštudovaná biela lúza, ktorú nemajú radi sluničkári.

         Nie som ten, za koho sa vydávam? Neviem o tom, žeby som sa v tejto diskusii za niekoho vydával.

         No ale keď si otvoril túto tému. Kto ste vy védisti? Slovania? Vy nie ste niečo iné, než za čo sa vydávate? Možno ani sami neviete, kto ste a komu slúžite.

         Názvy Mesiacov Slovanského Kalendára:
         Айлѣтъ – Mesiac Nových Darov;
         Бейлѣтъ – Mesiac Bieleho Žiarenia a Pokoja Sveta;
         Гэйлѣтъ – Mesiac Snehových Búrok a Struže (Ochladenia);
         Дайлѣтъ – Mesiac Prebúdzania Prírody;
         Элѣтъ – Mesiac Sejby a Narečenia;
         Вэйлѣтъ – Mesiac Vetrov;
         Хейлѣтъ – Mesiac Prijatia Darov Prírody;
         Тайлѣтъ – Mesiac Zavŕšenia.

         Názvy písmen hebrejskej abecedy:
         א - Алеф,
         ב - Бет,
         ג - Гимел,
         ד - Далет,
         ה - Хе,
         ו - Вав,
         ח - Хет,
         ט - Тет.

        • E.kk.l.es.i.an napsal:

         V podstatě jsou to pokračovatelé gnostiků, satanisti chceš-li, i když bylo přidáno v tomto případě slovanské božstvo, jinde zase něco jiného.

         To je právě ta nečistá touha v srdci. Každý má trochu jinou a proto si mnohdy lidé stojící proti Ježíši nerozumí sami mezi sebou. Přichází ale cosi jako čas sjednocení, kdy budou táhnout za jeden provaz - a na něm všechno lidstvo ke smrti.

        • /E,k-k, lesian/ napsal:

         Ty už určitým způsobem patříš mezi ně.

         Není to odsouzení ani to není nic definitivního a nezvratného. Dokonce i kdybys vědomě zlému sloužil.

         Jen je zbytečné teď analyzovat. Nikam by to nevedlo a ani nemám v ruce víc než co jsi sám uvedl.

         Píši to, pro případ že bys opravdu chtěl přemýšlet. A radím, zapoj srdce, nezapomeň na neumlčené svědomí.

        • Robo napsal:

         Asm, predstav si, že aj my sme používali kríže. Ani jediný náš symbol nieje negatívny.
         Kríž predstavuje ale stojatú energiu. Vesmír sa hýbe v podobe svastiky.

         Že na mieste našich svätilíšť sú dnes kresťanské symboly, je pravda.

         Že dnes (aj za komunizmu napríklad!) je všade symbol JEŽIŠA NA KRÍŽI (!), je tiež pravda.
         Pravda a láska bude takto ukrižovaná, nemá cenu sa o nič pokúšať - TO je podprahovÿ odkaz..na každom kroku..

         A že sa teraz zidakom nehodí? Že sa ich boja?
         Že sa už nehodí, možno, kto vie. Ale nemajú dôvod sa báť vlastného výtvoru.

        • Vladislav napsal:

         Asm, ty jsi skutecne sběratel informaci. Pate pres deváté, vsechno dohromady, hlavně ukazat, kolik jsi toho nacetl. Nechápeš ale nic, souvislosti te nezajímají.
         Jak prosím te souvisí staroslovanske názvy měsíců se židovskou abecedou? Cos tim chtěl ukazat, kromě toho, jaky jsi borec, ze sis to někde našel?
         Vis vůbec, co je to Starý Zákon? Z čeho vychází, ceho je "zjednodusenou verzi"? Muzes mi nějak smysluplne vysvětlit, proč bych si měl jako vyznavac cesty předku pod posteli ho schranovat?
         Abych pak poucoval bez znalosti souvislosti, jako ty?
         Neexistuji zadní "vedicti šéfové", moulo. Vypada to, ze tu Bibli mas nastudovanou lip. Ale to vis, všichni ti strasne věříme, jak je to hlavně proto, abys poznal svého nepřítele. To vis, ze jo.

        • asm napsal:

         Vladislav, cítim z teba nervozitu. Samé urážky z tvojej strany. Na to som však zvyknutý. Prečo si nasratý? Pozri sa ja som uviedol svoj názor, že namiesto pálenia by sa mala Biblia a hlavne Starý zákon študovať. Čo Starý zákon je viem celkom dobre. Ako by som na to prišiel, ak by som ho nečítal, ale spálil ho, to neviem. Ja viem, že ma považuješ za svätuškára a nevyhovorím ti to. No ale taký je život.

         Ak nechceš, neschovávaj Bibliu pod posteľou, ani ju neochraňuj, páľ kríže. Je to tvoja vec. Mimochodom, ešte stále si mi neodpovedal na otázku, či máme páliť aj svastiky, keď s nimi Nemci páchali zverstvá v Rusku.

         Keď nechápeš, čo majú spoločné názvy údajne staroslovanských mesiacov s písmenami hebrejskej abecedy, tak to si s hľadaním súvislostí na tom zle. Hlavne, že z toho obviňuješ mňa. Opýtaj sa na to svojich šéfinov.

      • lukaš napsal:

       Ekklesian.
       Výborně.
       Já jenom tolik,pálit Korán není žádný trest pro muslimy.Ono by to také mohlo naštvat CIA a hodí sem nějaký pšouk.

       • houbeer napsal:

        Lukášíty jsi taky katolik-křesťan?

        • lukaš napsal:

         houbeer.
         Katolik nejsem,ale náboženskou výchovu jsem absolvoval,takže i ten Otčenáš jsme se učily.
         Dříve se lidé více obraceli na Boha,jen co bylo po krajině křížů,křížků,kapliček apd.

        • Paul Durham napsal:

         Lukáš

         "náboženskou výchovu jsem absolvoval" - tím je řečeno vše , jak říkáme my nenakažení: byl jste intoxikován

       • Vladislav napsal:

        Milý Lukáši, a už jsi zjistil, proč bylo po krajině tolik těch křížků, kapliček, a proč byly zrovna tam, kde byly?
        Cože? Zapomněl ti to pan farář říct? Tak já ti to tedy povím.
        Protože než na těch místech stály ty křížky a kapličky, tak tam původně byly svatoháje našich předků. Generace lidí tam chodily, promlouvaly s předky a bohy.
        Když nastoupilo křesťanství, tak s nelibostí sledovalo, že lidé tam chodí pořád. Sice navštěvují kostely, jak jim bylo uloženo, ale nepřestávají chodit i na tato místa.
        Takže co udělala křesťanská církev? Zničila na těch místech sošky bohů a další slovanské artefakty - a postavila tam křížky.
        Lidé tam setrvačností chodili i nadále, jen místo do svatoháje chodili "ke křížku".
        Důmyslné, že?
        Co dalšího ses ještě na svých křesťanských kurzech nedozvěděl?

        • lukaš napsal:

         Pane Durham a Vladislav.
         Nemíním Vás přesvědčovat,víra je každého věc,jak se k ní postaví.Víra v něco,provází člověka od nepaměti.Víra je i stupeň mravnosti.Vladislave,jen jste zapomněl napsat,proč chodili na ta místa,určitě ne z rozmaru,nebo dlouhé chvíle.

        • Vladislav napsal:

         Lukáš níže: kdepak, chlapče, nezapomněl. Chodili na ta místa, protože pro ně zůstala posvátná, i když jim z nich odstranili idoly bohů a narvali tam plesnivé kříže.
         Co jim taky zbývalo, že? Dovolil jim snad někdo vytvořit si podle svého vkusu jiná posvátná místa? Už jste se o tom ve škole učili, nebo budeš ještě potřebovat doplnění?

        • proud napsal:

         O tom se bohuzel urcite ucit nebudou.....nicmene existuje moc pekna sajta ve slovenstine pro kazdyho kdo ma o svou minulost zajem, vedy.sk

      • Vladislav napsal:

       Už zase jedeš, ty křesťanský pomatenče? Neslibovals snad opakovaně, že už budeš mlčet?

       Takto plníš své sliby? To o dobrém charakteru nevypovídá...

       Nenapadlo tě někdy, že těmito monology konáš tomu svému Ježíši vpravdě medvědí službu?

       Nic, opakuju ti, nic, z toho dobrého, co hlásal Ježíš, tu nebylo už před ním. Hamounským nadřazujícím se Židům možná mohl a měl pomoci, ale my Slované jsme ho nepotřebovali a nepotřebujeme, dokážeš to pochopit?

       Jsem muž středního věku. Poznal jsem blíže stovky lidí, nevěřících, věřících v "něco" i křesťanů. Posuzoval tyto lidi podle toho, jak "dobré" či "zlé" jsou jejich činy.

       A závěr?

       Křesťanství neudělalo věřící lepšími lidmi, než byli ti z ostatních dvou skupin. Křesťané (takoví či makoví) o nic méně nekradou, nepodvádějí, nezabíjejí a nevymýšlejí podrazy, než tzv. nevěřící či "věřící" v jiná božstva.

       A to je tvrdá realita, pomatenče.

       Prostě to NEFUNGUJE. Křesťanství k nám nepatří a lidé se ho vzdávají, kdykoliv můžou, a to i poté, co bylo desítky generací jejich předků nuceno je vyznávat - a víš proč?

       Protože je CIZÍ. Není naše.

       A jestli tě můžu o něco poprosit, strč si někam citace z Bible a používej raději ARGUMENTY, máš-li nějaké. Já tady místo argumentů také necituji pasáže ze Slovansko-Árijských véd.

       • proud napsal:

        "Já tady místo argumentů také necituji pasáže ze Slovansko-Árijských véd.".............coz je skoda,protoze by neslo o mystifikaci jako je tomu u bible a nabozenstvi,ale o skutecny pouceni se a ne marnej material k premejsleni.....

        • Vladislav napsal:

         Tak třeba:
         "Cizím umem život neobohatíš a moudřejším se nestaneš".
         "Pečuj a dbej o staré z rodu tvého, neboť děti tvé tě sledují a jednou, až sám zestárneš, se i ony budou takto starat o tebe"
         "Ženy rasy velké, nepouštějte k sobě muže cizozemské. Vaši čistotu pošpiní a váš rod zneuctí. Děti vaše nebudou déle slyšet hlas bohů a předků vašich"
         "Střezte se těch, kdo k vám přinášejí náboženství řecké. Slova mají líbivá, ale váš osud má být osudem ovce, které roste vlna jen proto, aby mohla být co nejvíce stříhána".
         Nemám teď ty knihy před sebou, takže neručím za přesný slovosled - ale jak je zřejmé, naši předkové určitě nebyli divokými zvířaty žijícími na stromech, které teprve "řecké náboženství" naučilo být lidmi.

         A pro Ecclesiána speciálně:
         - smůla, brácho. Tolik staletí jste se snažili to všechno spálit - a jak na potvoru vám pár věcí uniklo a teď se to šíří.

         No není to smůla?;-);-)

        • Robo napsal:

         "Cudzím umom život nespoznáš a múdrejším sa nestaneš" :-)

         Ale máš môj obdiv, že to dávaš z pamäti:-)

       • ¨E¨k¨k¨l¨e¨s¨i¨a¨n¨ napsal:

        Nevím co je křesťanství (to které máš na mysli ty, stejně tak jako deset dalších lidí kteří budou každý hovořit o křesťanství, jiném křesťanství) a nevím zda dokáže nebo nedokáže člověka učinit lepším a ani to nehodlám zjišťovat.
        Ty navíc víš, že ze strany tvé, i ostatních patřích zlému a zdržujích se na tomto webu je to jen hra se slovíčky, která však funguje.

        Já vás vyzývám k obnovení člověka v sobě, skrze přimknutí se k milujícímu Bohu, který má schopnost uzdravit nemocné. Jde o stav po kterém člověk samotný touží, ale je mu neustále nabízeno něco jiného - co ho ničí a vede ke smrti.

        Tolik dodatek pro ty jejichž vnímání se ti podařilo narušit a do srdce jim nasadit další jed.

        • Vladislav napsal:

         Ty další jede, já jsem se k bohu přimknul - a jsem spokojený. To, že jde o boha, kterého tvá Bible neuznává, resp. nepovažuje za boha, není můj problém.
         Já prostě vím, že to funguje. Nemusím čekat na smrt, až uvidím zlaté prase, jako ty. Potvrzení, že to funguje, vidím už teď.
         Já mám poznání, ty máš slepou víru. A nezapomeň napsat, že jsem byl omámený nějakým tím vaším ďáblem. A ocitovat patřičnou kapitolu ze své svaté knihy.
         Na lepší "argumentaci" se totiž nezmůžeš.

       • obycejnilide7 napsal:

        Zdar Proude, vedy.sk nefungují už přes rok.
        Kdo se chce dozvědět něco z Védického období može zkusit : tartaria.sk

      • obycejnilide7 napsal:

       Hele, Vy, °E°k°k°l°e°s°i°a°n° ,

       jdou s tím modlením do pjerdele!
       Mám to osobně tak:
       Křesťanskej Bůh = Satan=Jehova=Jahve=Baal=atd.

       • Vladislav napsal:

        Přesně tak. Krátké, přesné, výstižné. Ostatně i sám Ježíš to tvrdí, když upozorňuje Židy, že jejich Bohem Otcem je tzv. Ďábel.
        Pro nás je důležité si uvědomit, že jde o třetiřadého sráče. Sráče, jehož moc narostla jen obratnou manipulací s davy, které v něho pod nátlakem uvěřily a daly mu svou energii.
        Naší vlastní bohové nám dávají dost síly k tomu, abychom se tímto šmejdem nemuseli vůbec zabývat. Ecclesiáni a další ať mu dál odevzdávají svou životní sílu v modlitbách (pokud to tak chtějí), ale ať do toho netahají "slušné lidi";-)

        • obycejnilide7 napsal:

         Nojo Slávo už je DEN Svaroga a temní dostali "čas" na zmizení...tak šup!
         Ale my sami taky musíme makat a vzít si co je naše = třeba tato krásná Země Midgard.
         Např. mě štve že chemtrails se tu stále sype na hlavy a lidi pokojně čumí a klepou si na čelo když jim to člověk řekne, no fůra práce před námi jojo.

         Sílo nič všechno temné zde na Zemi.
         Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.

    • asm napsal:

     Nebudem už reagovať emotívne. Na vec sa treba pozrieť z nadhľadu. Katolíctvo, protestanstvo, v podstate je to čert ako diabol. Či som katolík alebo protestant mi môže byť vcelku jedno, keď jedno aj druhé je židovina. Len aby väčšou židovinou nebolo to vyzdvihované "zásadové" protestanstvo.

     Na jednej strane v katolíctve marani Borgiovci a jezuiti, ktorí konali tak, aby bol každý nasratý na cirkev a na druhej strane ďalší židi, ktorí "zásadami" burcovali ľudí. A góji potom skapínali v bratovražedných vojnách. Protestantizmus nie je o nijakých zásadách, ale o tom istom ako cirkev - o prachoch. O čo išlo protestantom? O neplatenie odpustkov a o zaberanie cirkevných majetkov.

     Reči o rozvninutom západe sú mi na smiech. Protestantský západ je v rozklade. Protestantské krajiny sú bohatšie, lebo je to židovina vyššej úrovne. Zaujíma ich len robota, kariéra a prachy. Dobývali, kolonizovali a zotročovali pol sveta. Prachy majú, ale kde majú rozum?

     Keď je reč o Španielsku, treba spomenúť aj našu obľúbenú protestantskú Ameriku, ktorá spáchala najväčšiu genocídu v dejinách. Na základe akých zásad teraz bombardujú celý svet?

     Kde sa podelo Španielmi ulúpené bohatstvo? Ulúpili im ho s požehnaním trónu anglickí piráti :)

     • Vladislav napsal:

      Věř mi, že budu poslední, kdo bude obhajovat jednu Jahveho sektu proti druhé, asm;-)
      Chtěl jsem říct něco jiného. V 17. století, v čase třicetileté války, lidi ještě neměli volbu křesťanství vs. jiný hodnotový systém. Mohli si vybírat jen mezi "špatným" a "méně špatným" křesťanstvím. V té době (i později) bylo protestanství tou méně škodlivou variantou, což dokládá následný osud zemí, které si ho zvolily. Jinak je samozřejmě jasné, že to byla "volba" asi jako být popraven hned střelou do týla, nebo až za rok oběšením.

      Dnes jsme dál a měli bychom tu jahvistickou stvůru poslat na smetiště dějin jako celek, se všemi jejími "lepšími" i "horšími" variantami. A ne, jak někteří naivové, v ní ještě blouznivě hledat nějaké "tradice". Je to totiž stejně pošetilé, jako zdůrazňování rozdílů mezi "umírněným" a "militantním" islámem;-)

 19. Vladislav napsal:

  Robo, to je marne. Krize jsou sice špatne, ale některé maji jiný význam, takze by se nic nemělo ničit. Asm a podobní tragedi, to je ryze internetová generace. Vytáhli ze stovek zdroju tisíce navzájem si odporujících informaci. Používat google se naučili, ale logicky zdravomyslet uz ne.
  Tak se tady předvádí, co vsevhno vi. Patři všude a nikam. Nemají přátele ani nepřátele. Muzes je poslouchat hodiny, aniž by ses cokoliv nového dozvedel. Vi neco úplne o všem, ale temer o nicem to podstatne.
  Takova slunickarska frakce boje proti NWO. Vůbec nechápu, co se konkrétně ten clovek snaží rict.

  • Robo napsal:

   Boj proti parazitom...hmmm...ich posilňuje..

   • Robo napsal:

    Ak im budem venovať príliš pozornosti, o čom bude môj život?
    Ak budem študovať ich knihy a ich obyčaje, o čom bude môj život?

    Musím sa naučiť účinne brániť. A hlavne musím postupovať po svojej ceste.

    • Vladislav napsal:

     Ja proti nim nebojuju. Toto jsem jenom smutne konstatoval - na další reakce na tohoto člověka nemám ani cas, ani chuť.

  • asm napsal:

   Raz som na vedy.sk čítal článok, kde padlo asi desať ráz slovo zdravomyslie a na konci článku odkazovali na provokáciu z denníka sme, že vraj už aj mejnstrím uznáva starobylosť Slovanov. Zo strany sme to bol len prvoaprílový žart. Nič by som na to nepovedal, každý sme omylný, keby tam aspoň desaťkrát nespomenuli slovo zdravomyslie. Pekne som sa pobavil.

   Chlapče so zdravomyslím, kde je hviezda Mara. Už je rok 2017 a stále neprišla.

   Sory, keď si už mám vybrať, radšej nebudem patriť nikde ako niekam, kde budú zo mňa robiť idiota.

   • asm napsal:

    Nepáľ knihy, ale čítaj ich. A potom sa môžeš aj ty chváliť, čo všetko vieš ;-)

    • Vladislav napsal:

     Kdybys byl kritériem znalostí ty, iciku, tak by byl vítězem flash disk s 10 GB pamětí.

     • asm napsal:

      Zase ma odjebávaš. A ty si potomok slávnych árijcov, čo v preklade znamená vznešení, ktorí uctievali nie vieru ale znalosti? A tým, ktorí študujú a znalosti zhromažďujú nadávaš? Ty si sa tiež pekne odkopal.

   • Robo napsal:

    Daj odkaz. Tartaria.sk (vedy.sk už tak rok-dva nefunguje) mám prečítané celé a na toto si nespomínam.

    A inak, ak by si tam čítal pozorne, tak sa dozvieš, čo to "zdravomyslie" znamená a aj by si vedel, že (dokonca :-) ) ani články tam nemáš brať ako Istinu...

    • Robo napsal:

     Tu to máš:

     http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/dnena-spolonos/vychovavame-bohov

     "Namiesto toho, aby sme boli hrdí na našich Predkov, ktorí sa dokázali chopiť zbrane a ísť bojovať proti fašistom sa začínajú šíriť klérofašistické revanše. V sobotu, 30.8.2014 bol v denníku SME uverejnený naozaj výstižný vtip, za ktorým je skutočne pravdivá myšlienka:"

     Následuje obrázkový Ftip, potom ešte pár slov.

     Asm, pripadá mi, akoby Ťa niekto vymenil...

     • proud napsal:

      Jo,taky jsem zaskocenej........

      • Vladislav napsal:

       Proude, nebyl jsem tu měsíce, ale tento macko mě omráčil hned prvními příspěvky, co jsem od něho četl.
       Lennon říkal: nevěř nikomu, komu je nad třicet. Já říkám: nevěř nikomu, kdo říká, že je na naší straně, a přitom mu vadí, že máme námitky proti křížům a biblím.
       Oni se tady ti icikové z x-tého kolena vždycky rádi odkopou. Jenom je potřeba dát jim čas;-)

       • proud napsal:

        Asi te Vlado,i kdyz nerad,krapet zklamu.Premejslim podobne jako ty,ale mozna jsem nechtene taky trochu "icik":-).O starobylosti Slovanu nepochybuju,o rasach mam svou teorii,i kdyz castecne prejatou od Sidorova,ale nejsem tak kategorickej jako ty.Myslim si ze na kazdym se pusobeni systemu nejak podepsalo,i na me a v poznani jak az a co s tim jsme kazdej jinak daleko,z toho pramenej ty ruzny vypady jednoho proti druhymu v diskusich a ac delam presne styejny chyby,jsem si jich vedomej,ale casto (v zapalu boje) si nedokazu pomoct a zrejme sekam tim padem nechteny chyby ve vztahu k tem s kterejma jsem na jedny lodi ale rozpalili me do bela a k radosti tem opravdovejm nepratelum.To plati i o asm,obecny nazory ma celkem rozumny,za provokatera nebo nepritele ho nepovazuju,a presto dokazal prekvapit,ale nelamu nad nim hul,jako ani nad sebou a ostatnima.Snazim se drzet ve vsem "nad veci" a delam to svym zpusobem kterej se ne kazdymu libi,spis malokomu.Obdivuju vedy,obdivuju cedry,obdivuju Sidorova,Pjakina,Rusko i jeho prezidenta a hodne dalsich,ale snazim se nebejt jednostrannej a hledat z toho vseho to nejlepsi a uvedomovat si i mnou videny chyby v tom vsem.Proto treba nenadavam na Ameriku,ale odsuzuju jeji zahranicni gangsterskou politiku,napriklad.Proto jsem jak se rika,ode vseho trochu,mix,i kdyz se cejtim bejt v prvni rade vlastencem a Slovanem at uz mam predky jakykoliv,nekde tam kdovikde v minulosti.Beru to tak ze jsem tim cim se cejtim a snazim se tim bejt i svou vlastni hlavou,neco se mi libi,neco ne a nebojim se to rict i o Slovanech,vedach a podobne,coz skalni zastanci nelibe nesou.A je to prave i duvodem proc nelamu tu povestnou hul nad kazdym na potkani,protoze vsichni jsme obeti,ale misto place je potreba zvednout hlavu a udelat si ve vecech poradek a zmenit status na viteze ve smyslu ne soutezivym,msto utapeni se a nechavani se utapet v nejakejch vinach minulosti,ale ve smyslu lidskym.Jak se rika,nevzdavat ani hovno,dokud dejcham a sdnazit sew dobrat ty pravy pravdy a zaridit se podle toho.Vybrat ze vseho to nejlepsi a poskladat z toho nejlepsi moznou budoucnost za prispeni vsech.Beru to tak ze potrebuju lidi ziskavat,ne je odhanet a ztracet,samozrejme ze primerene.Tak asi tak. ;-)

        • proud napsal:

         Takze kdyz to maximalne mozne zjednodusim,vidim v celym svete,obycejny lidi co potrebujou pomoct se na skutecny zmenit,vidim bandu grazlu ktery z nich chtej jen dobre zit a bandu jeste vetsich grazlu co to vsechno chteji mit pod palcem.S tim ze ti obycejni lidi jsou na ruznejch mistech jen ruzne zmanipulovany podle toho jak se to tem kterejm grazlum kde zrovna podarilo.Proto nebudu stvat jedny proti druhejm,ale hledat cesty jak jim otevrit oci a naopak je pospojovat mezi sebou proti skutecnymu zlu.Coz je v tom jak se dokazeme ruzne delit a nechavame se delit,opravdu tezky,ale tvrdim ze to neni nemozny.

      • asm napsal:

       Čím si zaskočený proude? V minulom článku som písal, že nie som ani za pálenie koránu. Pripomína mi to činy Pussy Riot. Hoci túto dievčinu vzhľadom na jej skúsenosti chápem. Radšej som za štúdium a analýzu.

       Z toho nie si zaskočený, že Vladislav, ktorý vraj kráča cestou svojich predkov mi v každom jeho príspevku dáva nejaké urážlivé prívlastky? Tragéd, hlupák, ktorý nič poriadne nechápe a podobne. Toto je tá cesta slávnych predkov? Hlavne, že on nechápe ani svoju vlastnú ideológiu. Dáva tu všelijaké výroky, ale ich zmysel nechápe.

       „Cizím umem život neobohatíš a moudřejším se nestaneš“. Ak by chápal tento vlastný výrok, ako môže byť proti štúdiu biblie. Prepáč, ale ja sa nebudem spoliehať na výklady nejakých guruov, ale chcem to spoznať vlastným umom. Na vedy.sk je kopec citátov z biblie, na základe ktorých vyčítajú kresťanom, že nečítajú vlastnú knihu. Ale ak ja vravím študujte bibliu už som svätuškár. Ak citujú z biblie, tak ju asi sami museli čítať. Alebo to prebrali len od guruov?

       Z dvojitých metrov nie si zaskočený? Na jednej strane nadáva na katolíkov, že sú to najväčšie zlo a na druhej strane vyzdvihuje dobývanie takmer celého sveta Britániou a ešte to považuje za dôkaz vyspelosti západu, pretože katolíci sú úbohí zaostalci. Pritom neustále vyplakávajú, ako ich dobyli a vyvražďovali zli katolíci. Podľa jeho logiky je to dôkaz, že katolíci boli vyspelejší ako starí Slovania. A podľa jeho logiky, keď katolíci sú zaostalci, tak starí Slovania boli totálni zaostalci, keďže boli dobití. To je sila.

       Myslíte si, že keď zničíte cirkev, bude všetko krásne? Len aby ste z jednej odrbávky neskočili hneď do druhej. Vidím, že už sa to deje.

       • Vladislav napsal:

        Jak jsem psal - a je to asi zbytečné opakovat, tak ještě jednou: neumíš si spojit dva a dva, pro tebe jsou to prostě dvě dvojky, zatímco jiný vidí součet - čtyři.

        - Bible je právě ten "cizí um", to ti nedošlo???

        - Vedy.sk už možná DVA ROKY nefungují, místo nich je dávno tartaria.sk, takže pokud opakovaně odkazuješ na to či ono z vedy.sk, znamená to jedno: ve skutečnosti jsi to vůbec nečetl, jenom sis udělal jakýsi obrázek, nejspíš podle toho, co ses o nich dočetl .... někde ÚPLNĚ JINDE

        - nikde se nezastávám protestantů, pouze tvrdím, že jsou "menším zlem" v rámci křesťanství, asi jako je menším zlem umřít jedinou střelou do týla než se hodinu škvařit na pomalém ohni. Pokud jde o britské úspěchy při kolonizaci, tak ty uvádím POUZE jako důkaz toho, že protestantismus je efektivnější (rozhodně ne "lepší", než katolicismus!)

        A tak bych mohl pokračovat. Ano, jsi tragéd, jako každý, kdo do sebe vstřebává všechno, aby nakonec zjistil, že nevydává vůbec NIC ... ale "hřeje" ho, že všemu dal šanci;-)

        Možná jsi jen tak naivní, mladý a nezkušený, takže možná jen vymytý relativizací hodnot nucenou posledními desetiletími - pokud má dnes někdo dvacet a chce přicházet věcem na kloub, má to velice těžké.

        • asm napsal:

         Opakujem znova. Ja netvrdím, uctievajte bibliu alebo riaďte sa ňou. Ja hovorím študujte.

         Ak rozviedka nájde doklady protivníka s plánom útoku, tak ty ich nebudeš študovať že, lebo sú od cudzieho. Ešte by na teba prešla zlá mágia.

         Dobre poďme sa pohrať číselkami. Mám 2+2+2+2. Niektorí tam vidia súčet a ja tam vidím aj súčin. Mám -(-2). Niektorí tam vidia len mínusy, ja tam vidím plus.

         Pozri sa, ja ti to vysvetlím. Ako píšeš vedy.sk už neexistujú. Neviem prečo zmenili meno, ale ok. Ja som ten článok čítal na vedy.sk a po pár dňoch ho odstránili. Tak asi nemôžem písať, že som to čítal na tartarii, keď tam to už nie je.

         S tou Britániou nezahováraj, odhalil som ti to, tak sa vykrúcaš.

         To, že protestantizmus pokladáš za menšie zlo je tvoj vlastný názor o ktorom dosť píšu na TARTARII. Tak počúvaj, čo si o tom myslím ja. Protestanti aj s vašim hrdinom Husom sú za väčšie riadenie sa bibliou. Katolíkom vyčítajú, že sa neriadia doslovne bibliou. Ak je biblia zlo, ako hovoríš, tak tí, čo sa ňou až tak doslovne neriadia sú menšie zlo, ako tí, čo sa ňou doslovne riadia, lebo chcú byť silou mocou tí lepší.

         Protestanti sú vo väčšej miere za biznis a zarábanie peňazí, podobne ako židia. Preto sú bohatší. Neviem, či je to dobré alebo zlé, ale ani u starých Slovanov hmotné majetky nehrali až takú rolu.

         Protestanti odsudzujú uctievanie sôch, lebo biblia je proti tomu. Katolíci uctievajú sochy. Podobne aj starí Slovania uctiavali sochy.

         Katolíci uctievajú nedeľu. Nie všetci protestanti, ale je dosť smerov, ktoré uctievajú sobotu, lebo sa tak sa to píše v biblii. Nedeľa je deň slnka a aj starí Slovania uctievali slnko - život.

         Nechcem teraz z protestantov robiť to najväčšie zlo, ale oni katolíkom stále niečo vyčítajú. A musím uznať, že v niečom majú aj pravdu. Tak aj ja im teraz niečo vyčítam. Protestantizmus je vo výsledku väčšia židovina ako katolicizmus. Možno aj oni sa z toho poučia.

         K tým prívlastkom na konci sa nevyjadrujem. Nepoznáš ma, sú to len tvoje domnienky. Ale pripomínaš mi dávaním týcho nálepiek slniečkárov.

        • Vladislav napsal:

         Asm níže: víš, kdy jsem poprvé četl Bibli? Ve 12 letech. Já opravdu vím, o čem se tam píše - to mi věř. Jsem pokřtěný katolík. Vlastnímu dědovi jsem musel vykat. Když jsem v dětství zaklel "ježišmarja", byl jsem napomenutý: neber jména božího nadarmo! Když jsem kýchnul, řekl jsem: pozdrav pámbu! Znáš odpověď? - Dejž to pámbu!

         Takže mi nepodsouvej, že neznám Bibli, katolicismus, protestantství. Neznáš mě a nevíš, co říkáš.

         K těm tvým číslům. Zdravomyslí tě nutí vidět VŠECHNO z toho, co píšeš. Ale především celek, protože na ostatní nemáš vždy dost času nebo prostoru. Pokud nevidíš celek (součet), je pro tebe znalost jakéhokoliv (i sebezajímavějšího) detailu bezcenná.

         Tvůj názor na "védisty" tedy plyne z JEDINÉHO článku, který sis kdysi přečetl na védy.sk? Trochu málo, ne?

         Hus NENÍ můj hrdina. Jsem Moravan, ne Čech. Češi mi nejsou o nic blízcí nebo vzdálenější než Poláci, Slováci nebo třeba Chorvati. Ostatně, žádný z těchto národů ve skutečnosti neexistuje. Jsou to jen konstrukty dané středověkým feudálním dělením vyžádaným správními potřebami. Jsme jen jeden národ - slovanský.

         Víš, co byl protestantismus? Byla to PRVNÍ revolta naší přirozené, pravé psychiky proti lžím a dogmatům křesťanství. Ti lidé byli lidmi své doby, neměli ani teoretickou šanci hledat alternativu mimo křesťanství, tak aspoň - naivně - hledali pravdu V RÁMCI něho. a objevili se Hus, Luther, Želivský - a šlechta - na Moravě třeba jeden velice statečný muž, který padl kousek od mého domova: Jan Adam z Víckova.

         Opakuju: já nesoudím, že byli křesťané, protože vím, že neměli jinou možnost - já pouze obdivuju, že byli odvážní. Víc tehdy nemohli!

         Protestantismus skutečně JE pro člověka menší zlo, a lze to dokázat stovkami dokladů - zatímco opak prakticky ničím. V rámci protestantismu je člověk svobodnější psychicky i materiálně, uspořádání společnosti je spravedlivější, lidé jsou méně diskriminováni. Samozřejmě, i tak zůstává protestantismus jakožto stále křesťanský směr jen o to pouhé symbolické 1% lepším, než katolicismus.

         Vnějškové projevy - například likvidace některých symbolů - jsou kritérii pro povrchní hlupáky. Kteří si pletou podstatu daného učení s jejími materiálními projevy - asi proto, že ty jediné jsou schopní pochopit.

         Zkus si nastudovat, kam ve střední Evropě od roku 1989 došla všechna "alternativní" hnutí na bázi slovanství, keltství a nevím čeho. Víš kam? Do těch míst, kde se spodní část páteře setkává se židlí, jak říká klasik. A víš proč? Protože upřednostnili vizuální a materiální projevy, rezignovali na duchovní podstatu. A víš kdo jim to takto zavedl? Právě takoví nadšení a všetolerující mládenci, někteří pracující zdarma a někteří zaplacení, kteří pouze tak dlouho "hromadili poznatkyů, až nakonec vše skončilo tak, že se jen hádali, jaké je nejsprávnější oblečení a nejvhodnější délka plnovousu:-(

        • asm napsal:

         Ja ti nič nepodsúvam, veď som písal, že výzva na štúdium biblie je pre tých, ktorí ju nečítali. A keby aj, čo ty si mi tu všetko popodsúval...

         Ja vidím celkový obraz. Vidím, že protestantizmus a husitstvo sa začalo šíriť akurát, keď sa začal do Európy tlačiť islam. Viem, že Kýros dobyl Babylon bez boja, nejako zázračne sa mu otvorili brány mesta. Potom prepustil židov zo zajatia a dovolil im postaviť chrám. Kto otvoril dvere islamu a Turkom? Kto vyvolával vzbury v tyle? Protestantizmus je podľa mňa asi taká revolta našej psychiky ako revolúcia v Rusku v roku 1917 bola dielom ruskej psychiky. Asi len vďaka Stalinovi sa z toho nestala celosvetová revolúcia. Samozrejme ani cársky režim nebol dobrý. Ale chystali sa už reformy, lenže tých ľudí, ktorí pripravovali reformy ktosi odstránil.

         Neviem, možno sa mýlim, ale ja som zdravomyslím dospel k tomuto výsledku. Áno, ja vidím výsledok a to ten, že protestantizmus je viac židovský, ako katolicizmus, aj keď je tento názor v dnešnej dobe nepopulárny.

         Ty vidíš v protestantizme len ten materiálny úspech, ale k čomu to všetko viedlo, a kde je teraz protestantský západ na čele s USA, to akosi nevidíš. Oslobodil ich k čomu? K ešte väčšiemu dobývaniu sveta ako to dokázali katolícki Španieli. A trvá to dodnes. Ale už končia. Asi ťa zase naštvem, ale čítal som knihu Slovanstvo a svet budúcnosti od najväčšieho slovenského národného buditeľa - protestanta Ľudovíta Štúra. Ten už v 19. storočí sa západu aj protestantizmu vzdal.

         Vyčítaš mi, že som si urobil obraz len na základe jedného článku a ty si si urobil obraz len na základe jedného prečítania biblie v 12. rokoch a na základe chovania pár ľudí. Nikdy nepochopíš po prvom prečítaní všetko a moja biblia má 1500 strán. Dostal som ju na narodeniny od môjho veriaceho príbuzného, tak som sa spravil poslušným chlapcom a čítal. Teraz nie je veľmi nadšený, že mi ju kúpil...

         Samozrejme je toho viac ako len jeden článok. Preto, aby bolo jasné a aby ma nikto neobviňoval, že sa niekde tlačím. Tá základná myšlienka o slovanstve, že by sme mali držať spolu, a že s minulosťou to bolo inak sa mi páči. Ale inglista, či staroverec ja nebudem.

         Prepáč, nevedel som, že si Moravák. Je to ťažko odlíšiť, keď všetci píšete česky.

        • Vladislav napsal:

         Asm níže - turecký tlak od jihovýchodu určitě na rozmach protestantství vliv měl, ale ne zásadní. Husovým učitelem byl jistý Jan Viklef (psáno česky), a ten ho těžko nějak zvlášť silně pociťoval z dálky britských ostrovů.

         Hlavním důvodem bylo chování soudobé církve, což bylo ještě posílené morem, nepřízní počasí a ekonomickým úpadkem - mluvím o druhé polovině 14. a začátku 15. století.

         Široké masy lidí už tehdy byly dávno (téměř) ryze křesťanské, a křesťanství nakonec přijaly tak, jak byly předtím zvyklé brát védismus - jako univerzální, všeprostupující životní princip.

         A právě tady došlo k rozhodujícímu střetu. Křesťanství (podobně jako dnes liberalismus) mohlo lidem dlouhodobě nabízet iluzi jakési "šance", pokud se pod jeho taktovkou kolonizovaly obrovské rozlohy do té doby panenské země, nebo země ukradené Polabanům či Baltům. Protože křesťanství, stejně jako liberalismus či klasický kapitalismus, v sobě nezahrnují aspekt "udržitelnosti". Jakožto parazitický systém prosperují pouze tehdy, je-li co krást, takže po vyčerpání zdrojů se buďto přesunou na jiného hostitele, nebo zahynou.

         Najednou nebylo Z ČEHO rozdávat, Evropa byla už rozdělená, do toho přišla pandemie dýmějového moru a neúroda.

         A při tom všem, při neustálých apelech na Ježíšovu skromnost a odměnu za utrpení na tomto světě oplátkou za požitky po smrti, lidé sledovali, jak si církev sama odmítá cokoliv odříkat, cpe si břicha, a hanebně prodává odpustky i za vážné přečiny, čistě podle toho a tomu, kdo si je může dovolit zaplatit.

         Na těchto základech vznikalo protestantství. Bylo přirozenou reakcí mas lidí na sociální nespravedlnost.

         Ti lidé tehdy nemohli chtít víc. Neexistoval už žádný organizovaný, mocný nekřesťanský kult jako velkého Svantovíta či dříve Svarožice u Luticů, nebo Perkunase u Baltů. Lidé hledali cestu k nápravě v rámci křesťanství, protože jinou možností už tehdy nedisponovali.

         V životě a činech Ježíše Nazaretského jsou věci, které zaslouží úctu a obdiv, byť se nejedná o nic, co by lidem už v předkřesťanských časech nebylo známo. Nový Zákon, tedy de facto Ježíšovo evangelium, vznikl až s "odstupem", jako jakási "verze už neobsahující tolik původních chyb", a stal se obecným základem protestantismu. To, že ti lidé byli nakonec oklamáni stejně, jako jsou už ze samé podstaty toho učení oklamáni vždy, tehdy nevěděli. Neměli dostatek informací.

         Nepopírám celkovou bědnost Západu, ať už tradičně protestantského, nebo katolického. Z pohledu běžných obyvatel jsou ale například rozdíly v životní úrovni mezi katolickými a protestantskými zeměmi typicky obrovské. Důvod je právě v tom, že se v případě protestantismu jedná o tu "částečně vylepšenou verzi". V propadlišti dějin samozřejmě skončí obojí, jakožto celé křesťanství, protože ve finále je opravdu nakonec jedno, jestli tě střelili ranou do týla nebo hodinu opékali na ohništi - výsledek je tentýž, pouze časově posunutý.

       • iEaKmK LbEaSnInAeNd napsal:

        Když už tu Bibli budeš číst... se srdcem a myslí otevřenou, tedy skutečně hledat pravdu, zjistíš že Pravda je jen jedna. Nic není v rozporu, vše se doplňuje, případně poukazuje na další úroveň sdělení, nikdy nic nemusí nahrazovat již vyřčené či ho korigovat.

        Tam kde existuje více pravd, není pravda žádná, vše je to lež. Hledej pravdu, najdeš život.

        • Vladislav napsal:

         Hledat pravdu v Bibli je jako jet v únoru do Murmansku s cílem užít si vodní radovánky v Barentsově moři.

       • proud napsal:

        Cim jsem prekvapenej? Tvym pristupem k cirkvim,nabozenstvi a vire!To me dost zaskocilo.Paleni koranu taky neschvaluju,alespon ne v ty podobe ktery jsme byli svedky.Ono totiz defakto nema bejt palit co,jelikoz je to vsechno z tohohle oboru o nicem.Cely je to jeden velikej podvod na doby a na vsechny.A opet dobra strategie genialniho GP,kez by tu svou genialitu dal do sluzeb lidstvu a planete,misto proti nim.

    • asm napsal:

     Odkaz ti bohužiaľ nedám, lebo im po pár dňoch docvaklo a vymazali to. Bolo to v sekcii Vyšlo inde.
     Tu je provokácia sme:
     https://tech.sme.sk/c/6752935/vedci-objavili-skutocny-povod-starych-slovakov.html

     Kto si na to pamätá, nech napíše. Vraj existuje aj nejaký webarchív. Skúsim to pohľadať. Ale veď sa opýtaj svojich šéfov na to. Som zvedavý, čo ti odpovedia.

     No veď preto ani Vladislavove výzvy na pálenie biblie neberiem ako istinu :)

     • obycejnilide7 napsal:

      asm, díval jsem na odkaz ten deník sme to je asi samej inženýr haha (ing je pro mě obv.něco jako nadávka krom pár výjimek), no větší koninu jsem nečetl a pobavilo.
      Bibli pálím proto že kult "křesťanského boha" je uměle vytvořen "někým", pro vás Slováky je to někdy dost silný kafe (nechat si to vzít...a připustit že léta byl člověk za blbca-no jáj a víš ty kolikrát jsem to musel v životě udělat???) a nechcete to připustit stejně jako např. doktor co 8 roků "studoval" než mu dali papír, on taky nebude chtít jít makat ke kase kauflandu,bude kopat kolem sebe když mu začnu nadávat jakou chemii to do mě chce nacpat fuj. Bude chválit farmacii páč má z něj bakšiš (zmetek).
      Su rozený ČechoSlovák a Slovensků mentalitu trocha poznám inu horůca krv - někdy je dobrý trochu ubrat a víc přemýšlet, já su osobně zvyklý a směju se ale Vladimir asi spíš nastartoval :-)))
      Asm mícháš dost hrušky s jablkama no a vážím si tě že jsi tu a snažíš se vzdělávat, to je moc dobře.

      • asm napsal:

       Ja som považovaný za svätuškára, pretože hovorím študujte bibliu, starý zákon obzvlášť.

       Spálil by si dôkaz nekalých skutkov svojho protivníka? Potom sa ale nečuduj, že ja ťa budem považovať za jeho bábku.

       Že my Slováci máme horúcu krv to je asi pravda, bolo mi to už raz vyčítané. Preto sa snažím vyhýbať nadávkam, rôznym prívlastkom a vyhrážaniu sa, že niekoho rozkopem:) A je to fakt lepšie. Potom lepšie vidím všelijaké dvojité metre a rozpory.

       Miešam hrušky s jablkami? Myslíš, to že tu spomínam upírov? Existujú totiž metafory.

       • Vladislav napsal:

        Klidně si domů přitáhni třeba paletu dek plnou blech a skvrnitého tyfu, abys měl důkaz, že "protivník" používá tyto nekalé metody;-)
        Ale pak se nediv, až se začneš všude drbat a pokašlávat.
        Zdravě myslící člověk pochopí, co jsou takové "palety" zač a NEMÁ POTŘEBU si je tahat do obýváku.

      • asm napsal:

       Sme sú slniečkári, ako ich voláte vy v ČR. Tekéto prvoaprílové žarty si robia zo Slovákov často.

     • Robo napsal:

      Akých mojich šéfov myslíš, asm?

      Všimol si si, že s tebou nebojujem?
      Tak prečo ma kurva potrebuješ nasrať ty?

      O tom článku ti poviem môj názor. Je jedno, či to Sme vydal prvého apríla. Dokonca je aj úplne jedno, čo v tom článku je.
      Stojí v ňom, že sme možno starší, než sa zdá. Tomu sa hovorí "okno Overtona".
      Bo pár ľudí možno dovtedy ani nenapadla tá hruesna myšlienka, že sme niekto úplne iní, než nám hovorili..

      No a tvoje výmysly a tartaria.sk je pre mňa škoda komentovať..

      • Vladislav napsal:

       Protože jsi řízený, Robo. Já jsem taky řízený. Řídí nás naši šéfové z tartaria.sk.
       A víš, proč nás řídí? Protože člověku, který NIKDY nepoznal, že můžou existovat i cesty, kdy tě nikdo "neřídí", nikdy nevysvětlíš, že to u tebe může být jiné.
       Ono je dobré trochu "rozdmýchat situaci". Protože se ukáže PRAVDA. Někteří se pěkně odkopali ... a už je jasno. V nouzi poznáš nejen přítele ...

       • proud napsal:

        "Protože jsi řízený, Robo. Já jsem taky řízený. Řídí nás naši šéfové z tartaria.sk.
        A víš, proč nás řídí? Protože člověku, který NIKDY nepoznal, že můžou existovat i cesty, kdy tě nikdo „neřídí“, "...........ales to trefil uplne perfektne,lip by me to nenapadlo!!!!!!!!! Ovsem ja to rozvedu tak,ze mam na mysli cos napsal OBECNE!,protoze to se tejka uplne vseho v nasem zivote,vsech dohromady a hlavne kazdyho jednoho zvlast!

       • asm napsal:

        Povedal by som ti jeden citát, kto je ten, čo si myslí, že je slobodný, ale to by si mi zase vyčítal, že mudrujem.

        Presne tak, niektorí sa tu pekne odkopali.

      • asm napsal:

       Neviem, možno to zlé chápem. Kto je potom Chinevič, Laubert? Stránku tiež musí mať niekto na starosti.

       Veď ani ja s tebou nebojujem. Ale chápem, že ťa nasierajú nepríjemné komentáre, ktoré nezapadajú do tvojho svetonázoru. Ja som si toho užil dosť, ver mi. A nakoniec som musel uznať, že vo veľa prípadoch boli tie nepríjemné veci pravda. Preto aj ja píšem pre niekoho nepríjemné veci. Ktovie, možno sa mýlim a možno mi dáš niekedy za pravdu. Ale ja nie som pokrytec, aby som hovoril, len veci, o ktorých si myslím, že budú dobre prijaté.

       Jasné, v podstate môže byť ten článok pravdivý. Ale o to autorom nešlo, tí sa z toho vysmievali. A to chcem povedať, že autor z vedy.sk, ktorý neustále hovoril o zdravomyslí, túto provokáciu nedokázal odhaliť. Videl, že tam niekto hovorí o starobylosti Slovanov, a hneď na to skočil ako rybka na červíka. Ja som to odhalil hneď, ale aj tak som ten, čo nič nechápe.

       • Vladislav napsal:

        Představ si, že jsi matka, které zastřelil dítě nějaký chlap v oranžové bundě. Vraha z nějakých důvodů nikdy neodsoudili. Půjdeš po ulici, uvidíš (nějakého) chlapa v oranžové bundě, začneš na něho útočit.
        Kolem půjde někdo a řekne: fuj, ta je ale pošahaná, co si myslí, tady si jen tak jde nějaký úplně cizí chlap, co jí nic neudělal, a ona na něho útočí! Měli by ji zavřít, je nebezpečná.

        Takto se dívám na činnost tartarie. Oni VÍ věci, které většina ostatních neví. Proto jednají - z pohledu té většiny - často nepochopitelně. Proto je omlouvám, rozumím jim a i když nesouhlasím se 100,0%, co říkají, tak je uznávám.

        Bez ohledu na to, co jsem četl nebo nečetl, mi křesťanství zabilo několik mých předků. Které jsem znal a miloval. Dalším zničilo životy. Silně ublížilo i mně. Kdysi jsem byl vůči němu nejen tolerantní a nezaujatý, ale dokonce přátelský - vždyť mě ti, které jsem miloval, v jeho duchu vychovávali!

        Nepřátelství či nenávist nejsou ani dobré, ani špatné. Těmi se stávají až ve spojení s konkrétními lidmi, kteří je šíří, a hlavně důvody, které pro to mají. Ničení křížů či Biblí není pro mě, člověka, který má s touto ideologií výše uvedené praktické zkušenosti, aktem slepé nenávisti, nudy, nepochopení nebo zviditelnění. Je to pro mě totéž, jako ničení nepřátelských vysílaček nebo opěrných bodů.
        A na základě toho, co jsem prožil, si opravdu myslím, že je pošetilé a naivní si tyto "věci" ještě "stěhovat do baráku".

        • asm napsal:

         Počúvaj Vladislav, ty máš svoje životné skúsenosti, máš svoju zodpovednosť za svoj život. Podebatovali sme, povedal si si svoje, ja svoje. Celkom dobrá diskusia to bola. Tak to pomaly uzavriem. Ešte pozriem, či som neprehliadol nejaké komenty a pomaly končím.

       • "e"k"k"l"e"s"i"a"n" napsal:

        Chineviče neznám. Laubert (pokud si tedy dotyčného a "jeho dílo" nepletu) byl ten komu démoni diktovali výjmečně zdařilý soubor informací vedoucích ke svodu.

        Bůh nikdy nenaruší svobodnou vůli člověka, i proto se proroctví odlišují.

        Prorok se může pléct, vložit svoji doměnku. Informace v Bibli může být pozměněna, záměrně, špatným překladem, uspořádáním,... Svatým není v těchto případech předmět nesoucím lidem tu informaci, ale informace samotná. Komu je určena, ten ji obdrží. Komu ne ten si může klidně oči čtením zničit.
        Pozor, zdánlivě podobně to lze říci o nepravosti a jistě tě to už napadlo, nebo ti to nějaký "dobrodinec" hrající na strunu pýchy tvého poznání (podobně jako je tomu u všeho u Lauberta) připomene.

        Matouš 13:15 (Bible 21)
        Obrostlo tukem srdce tohoto lidu, ušima nedoslýchají a oči zavřeli, takže neuvidí očima a ušima neuslyší, srdcem nepochopí a neobrátí se – a já je neuzdravím.

        • Vladislav napsal:

         Bible je účelový kompilát vzniklý na dvou základech:

         - ústní podání z generace na generaci po smrti Ježíše z Nazaretu
         - potřeba vytvoření jednotící ideologie, která měla vojensky i početně slabému židovskému národu pomoci ovládnout Řím a později i území "barbarů".

         Vzhledem k době a místu svého vzniku má tento účelový kompilát charakter náboženského textu.

         Bible má několik stovek verzí, podle toho, jaký byl konkrétní účel, cíl dané verze, komu byla určena. Během staletí tak byly různé verze upravovány, některá evangelia vypuštěna či měněna.

         Vzhledem k tomu, že Bibli psali či pomáhali psát vzděláním nedotčení blízkovýchodní náboženští fanatici (věřím, že někteří z nich reinkarnovali a dnes slouží například Islámskému státu), obsahují tyto texty řadu nesmyslů, nedokazatelných tehdejší, ale až dnešní úrovní vědeckého poznání.

         Bible byla po dlouhou dobu klíčovým nástrojem tzv. Temných sil, což jsou vesmírné entity parazitické podstaty, které na jimi ovládnutých zemích/planetách zavádějí otrokářský/feudální systém sloužící k jednostrannému toku zdrojů od porobených obyvatel či národů daných planet k nim.

         V současnosti je pro tyto síly nástroj Bible už nepotřebný. Zamýšleného cíle (plného ovládnutí planety Země na základě biblického učení) se nepodařilo dosáhnout a moc křesťanství byla zlomena i v dříve tradičních křesťanských baštách, např. v Evropě. Proto dnes tyto síly "přezbrojily" a používají zbraně typu liberalismu, absurdní akcentace práv menšin, multikulturalismu, feminismu a dalších.

         Tento "nynější pokus" jim ovšem na rozdíl od toho křesťanského (měl bych spíše napsat "spasitelského", protože Ježíš byl až několikátý pokus) nevyjde, protože došlo k zásadní změně ve "vnějších okolnostech" určujících "průběh bojů", srovnatelných např. s tím, když wehrmachtu před Moskvou zamrzly vlivem extrémně vysokých mrazů motory v tancích, nebo v Ardenách zcela došel benzín.

         Tato změnu označují Slované jako "Den Svaroga", je zásadní a bude mít podstatně delší trvání, než měly moskevské mrazy v prosinci 1941.

        • (E)k(k)l(e)s(i)a(n) napsal:

         Tak se omlouvám, Lauberta taky neznám. Měl jsem na mysli jiného pána, nějakého Jakuba, prý píšícího sluhy božího...

        • WIKINGER Petr napsal:

         VLADISLAVE,VÁŠ KMENTÁŘ

         bible je ůčelový kompilát..pokládají aktivisté OSV za pěkný a hutný.

         Ano po vymizení třidy dělníků a rolníků se objevili neomarxisté-nevím kde k takovému názvu příšli,ale co se ví mají to být menšiny nejhoršiho zrna tj fašisté typu praseči chlup,buzeranti,islámisté,militaristé a námi zvolená menšina politické třidy Šmejdů a dalši,které oligarchové tj nenažraní boháči popichuji proti většině,která je prý utiskuje,tak aby za tyto přiživníky bojovala a aby všem z občanů bylo z nich špatně,protože cití bezmocnost.

         DOVOLÍME SI VÁS UPOZORNIT,ŽE SE DOMNÍVÁME ŽE VY DOKÁŽETE ZFORMULOVAT KOMENTÁŘE VE SMYSLU ODPORU PROTI TÉTO POLITICKÉ TŘIDĚ ŠMEJDŮ A TAK SE PŘIPOJIT KE KOMENTÁŘŮM OSV.

         Doufáme proto,že se za našimi komentáři objevíte,přičemž se nemusi mlátit prázdná sláma náboženstvi,které dostane facku zprava a nastaví pro druhou facku levou stran.

   • Vladislav napsal:

    Ty taky nikam nepatříš. Jsi jak pes kříženec z nádraží - všude se ometáš, sežereš, co kde najdeš, označkuješ, co se dá, a nikde tě nechtějí.
    A pak se nutíš dalším psům a hrdě vyštěkáváš: heč, já znám každý pochcaný kandelábr, každou převrženou popelnici, zatímco Vy chodíte se svými pány pořád jen na nějaké nudné trasy do lesa.
    S tím zpochybňováním starobylosti Slovanů jsi to dorazil. Připomínáš mi jednoho zoufalce, který tvrdí, že Slované mluví jazykem na stejném základu, protože mezi nimi všemi působili Cyril a Metoděj a ti je tomu základu naučili. Jinak by třeba čeština a ukrajinština byly vzdálené jak čeština a holandština. On je Čech, ty jsi Slovák, ale oba jste idioti, určení ke značkování rohů a vyjídání převržených odpadkových košů.

    • Paul Durham napsal:

     Je několik aspektů současně, které musí být splněny při debatě o věci tak, aby byla efektivní ve smyslu prohloubení poznání co možná nejblíže objektivnímu.
     Prvním je logika , druhým jsou fakta a třetím je osobní nezaujetí.
     A je tu známé síto : kdo, kdy, kde, s kým, proč, zač, nač, komu a kam.
     Člověk může znát mnoho petaByte ( vezmu-li vaši stupnici ) faktů ( skutečných i domnělých ), ale nemá-li schopnost vyvozování logických závěrů (implikace) na základě znalosti terminologie, sémantiky, syntaxe a následné interpretace poznaných faktů + matematické logiky jako primární analytické schopnosti, jsou mu všechna ta data-fakty na prd.
     Osobní zaujetí je též na škodu, protože je to deformující podvědomý filtr.
     Na Zvedavci je právě text od Lhotáka o obludné mystifikaci dějin, v debatě je příspěvek a v něm odkaz na článek v ŽiDnes a tam si otevřete "diskuzi" - ne pro zábavu ani zhnusení, ale pro praktickou ukázku internetové propagandy ( to v případě, že příspěvky píše 1 kancelář ) či ukázku marnosti ve smyslu pořekadla o házení perel sviním.

     • Vladislav napsal:

      Děkuju, Durhame. Lhotáka mám velice rád, přesně takoví lidé jsou potřeba: tvrdě jednající intelektuálové. Máme mraky filozofujících intelektuálů s brejličkama, máme mraky tvrdých dělníků bez schopnosti stylizace dopisu nebo prohlášení, o hrubkách nemluvě. Obijí jsou produktem této společnosti a obojí jsou jak vakcína proti neštovicím: stvořeni, aby neškodili.

      Jeho analýzu nemožnosti vytvoření takto silné armády Čingischánem doplním ještě hlediskem, které je mi zájmově blízké: klimatologickým. Je obecně prokázaným faktem, že nomádské kultury uživí na jednotce plochy více než kultury lovecké, ale méně, než zemědělské, a ty zase méně než průmyslové. Takže aby Čingischán dokázal vytvořit takto velkou armádu, potřeboval by NĚKOLIKANÁSOBNĚ větší území, než jaké měl k dispozici (a to neuvažuju o nějakých zálohách, které by musel nechat doma pro případ, že ho mezitím napadnou nepřátelé).

      Co to dokazuje? Jediné: ti, kteří stvořili všechna tato šmejdstva včetně křesťanství, nebyli NIKDY silní v exaktních vědách. Jinak by si zatraceně promysleli cpát do svých textů zmínky o stvoření světa za sedm dní, stvoření Evy z Adamova žebra atd. Podařilo se jim sice ohlupit soudobou vlastní populaci, ale už nepočítali s tím, že jejich potomci časem to jho setřesou a ty poznatky získají zpátky - k čemuž právě dochází. Takto velká armáda NIKDY nemohla být mongolská, VŽDY muselo jít o muže z mnohem rozsáhlejšího teritoria. Tedy muže z mnoha národů, avšak se stejným cílem.

      Co bylo tím cílem, je myslím zcela jasné - přesně, jak říká Lhoták.

     • proud napsal:

      A klasicky jsi zapomel na intuici(neplist si s instinktem),ktera je vubec nejdulezitejsi a proto nejvic potlacovana vsema prostredkama!!!

      • Paul Durham napsal:

       Tedy intuice bez předchozích zkušeností je buď nekonkrétní instinkt nebo zázrak typu "jak jsem probudil paměť z minulých životů" :-)

       Takže to " nejasné tušení " je podle mne pouhá podvědomá implikace předchozích přijatých informací, jinými slovy logika.

       • proud napsal:

        Budiz ti omluvou ze nemas ani nejmensi tuseni o tom co to vubec ta intuice je,jak jsi vlastne prave napsal :-)

        • obycejnilide7 napsal:

         Pár postřehů jak jsem četl Asm, Proudíka, Roba, Vladimira.
         Ohledně intuice- doporučuju se víc zajímat o co jde, logika a intuice je něco jiného. Intuice je tuším témeř jako dotek Zdroje, je to "nápověda Duše".
         Dál-ono se už totiž ví, že nejde NIC utajit, a že VŠE je možné najít v tzv. "infopoli" kam se zapisují veškeré činy i myšlenky a vše co se děje i to co člověk koná, dělá a kdy a kde komu to dělá ... Je možné se tam (i zpětně) podívat např.porovnat vývoj atd. což mi přinde velmi velmi milé.

         Bibli jsme doufám vyřešili a jakožto nástroj Satanovo třeba spálit, stejně jako podobný věci/relikvie, z důvodu = když to bude mít člověk u sebe, tak má pak Satan na Člověka větší vliv takže zasáhnu(spálím) a mám klid. Tak to cítím a každej ať dělá dle svýho gusta.
         Ekklesian je asi místní troll, mažou ho tu a stejně sem furt leze a cpe ten přiblblé názor na křestanství, to nepochopím.

        • obycejnilide7 napsal:

         Na tartaria.sk lze najít spousty dobrýho a mám tu sajtu rád. Tartaria staví na našich Slovanských Védách, a jasně že jsou podobné s těmi Indickými pánč naši milovaní Předkové se rádi podělili o své vědomosti, donesli dost i do Indie.
         KOB ani new age jsem na tartarii nenašel.
         Možu sde samozř. plést a platí že vše si lze dnes dohledat.

        • Paul Durham napsal:

         Dámy a pánové , tak ta vaše "nápověda Duše" jsou informace nebo pocity ? Je pocit informace ?
         Proude , váš instinkt už zmutoval.

        • asm napsal:

         obycejnilide na tartarii na leva-net, ktorý tu priniesol kob nadávajú, ako to robí aj Vladislav pod týmto článkom:
         http://www.nwoo.org/2017/02/23/nova-kniha-uvod-do-radu-skull-bones/

         Vraj slúžia zlému černokňažníkovi. Pravdupovediac mne sa tam v poslednej dobe tiež niektoré veci prestali ľúbiť ako napríklad prístup v diskusii.

         Aké bolo moje prekvapenie, keď som na tartarii objavil článok s kobáckymi druhmi moci a šiestimi prioritami riadenia.

         http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/dnena-spolonos/preitie-nie-je-povinne

         Na jednej strane hovoria, že kobáci slúžia zlému, na druhej strane preberajú ich veci. To by nemusel byť problém, veď aj napriek tomu tam môžu mať aj dobré veci. Prečo ma potom Vladislav označuje za psa bastarda, ktorý močí na každý kandeláber, pretože študujem rôzne zdroje, keď to robia aj oni sami. Pritom tam nebol žiadny odkaz na zdroj odkiaľ to prebrali, takže ak by som nemal preštudovaný aj leva-net, nadobudol by som dojem, že je to nejaká starobylá múdrosť od slovanských predkov.

    • asm napsal:

     Na tartarii sú indické védy, kob, nejaké to new age, a ešte všeličo iné a ty mi vyčítaš, že čerpám z rôznorodých smerov. Čo mám k tomu dodať? Mám aj ja tvrdiť, že si pes bastard?

     Strašne naivný názor. Teraz nemám čítať anglických autorov, namám používať veci, ktoré boli vymyslené a vyrobené v cudzine? Tak zahoď notebook, nepoužívaj internet a choď do lesa.

     Píšeš, aké máš vysoké iq, ale v praxi to nedokazuješ. Vôbec si nepochopil môj príspevok. Kde preboha spochybňujem starobylosť Slovanov? Ako nečudoval by som sa, ak by jadro toho článku v sme bola pravda. Ale oni to preboha nemyslia ako dôkaz, ale ako výsmech - prvoaprílový žart.

     Ty si vravel, že ti pripomínam študenta strednej školy. Ty mi zase pripomínaš študenta dnešných vysokých škôl. Nerozumejú textu dlhšiemu ako SMSka. Vraj nevedia čítať s porozumením.

     • Vladislav napsal:

      Mluvil jsi pouze o jednom článku z vedy.sk. Tartarii zmiňuješ až teď. Tak jak je to tedy doopravdy?

      • asm napsal:

       Staré články som čítal na vedy.sk a nové na tartaria.sk Keď napíšem vedy.sk, tak každý vie, na čo myslím, lebo tartaria sú len premenované vedy.

  • Maroš napsal:

   Vladislav - možno už si natoľko prebudený, že si nepamätáš, čo sa ti v noci snívalo. Asm je tu preto, že hľadá a diskutuje, aby našiel, nie aby poúčal. Tak ako sýty hladnému neverí - tak ani "múdry" neverí - podľa neho - sprostému - lebo čo už on, že? Čisto súkromne - "mám papiere, že mám IQ 130ô - si mal vtedy v menZe OKNO?
   Mňa osobne naštartovala k prebúdzaniu kniha od Herzána - Totalitní světovláda, ktorú som prečítal hneď v roku jej vydania - 2001 - vtedy ešte na index /a myslím je tam doteraz/, takže viem posúdiť, že aj vzdelaní ľudia potrebujú nakopnúť na veci, ktoré si neuvedomujú - žijú v snoch o svojich plánoch, v svojich predstavách, a nemajú pojem, čo je nad nimi. Takže rozhodne nepohŕdam ľumi - ktorí ako samozvanci múdrosti spadli rovno z neba na zem. Asm chce byť užitočný, chce sa podeliť - a môžete sa rozkrájať všetci - KTO NECHCE ZDIEĽAŤ INFORMÁCIE, ale len poúčať - nech ide rovno do piče! Naši predkovia si zabezpečovali prežitie tak, že zdieľali informácie o zdrojoch - zveri, vody, ovocia, dreva, minerálov - a o nepriateľoch, o nebezpečenstvách. Lebo neboli idioti - chladničky neboli - a aj iní potrebovali prežiť, tak nech si radšej ulovia, ako by sme sa mali pozabíjať kvôli jeleniemu stehnu - základom pohostinnosti je zdieľanie jedla, prístrešku, bezpečia a - INFORMÁCIÍ od pocestného. Ale keďže každý kokot sa stará len sám o seba a má plnú chladničku a má svoju telku, internet a pocit, že vie všetko - už nepotrebuje zdieľať - NEPOTREBUJE POHOSTIŤ. Tu bohužiaľ tiež stretávam takých, ktorí majú nahromadené - o nič sa nepodelia - len o výsmech z iných. V diskusiách tu - sa realizuje - odhadom - 40 týpkov vrátane mňa - lenže - už toto tu nesleduje len 300, ale tritisíc - ktorí chválabohu aspoň zbierajú, a ja dúfam, že ďalej šíria - teda zdieľajú informácie. A tak to má byť. Môj kamarát nedávno zomrel preto, pretože v boji o život odmietal všetky alternatívne možnosti a informácie - vždy si vystačil so svojím názorom, ktoré podľa neho dostatočne nahradzovali vedomosti - "lebo načo, keď mám názor". Pohodlný názor = pohodlná cesta do záhuby. Nemyslím si, že asm má pohodlný názor - práve naopak. Toto niekoho serie? Nech!

   • Vladislav napsal:

    Víš, koho mi tvůj přístup připomíná, Marošu? Našeho vedoucího SSM na střední škole (znáš, nebo jsi už "mladší ročník"?) na konci roku 1989.

    Jak se to "začalo měnit" a my studenti jsme tím žili a demonstrovali, tak on chodil mezi námi a říkal přesně ta samá moudra, která čtu od asm nebo tebe.

    Jak bychom se měli být schopní dívat na věci z různých úhlů pohledu, jak bychom měli naslouchat druhým, jak bývá někdy pravda složitější...

    Čím to, že takovým lidem nevěřím? Asi tím, že takoví lidé NIKDY nic nezmění. Nikdy nic nevybojují. Nemají na to ani koule, ani psychiku, ani žádný návod.

    Nemají na to nic.

    Druzí často chybují, urážejí, vytvářejí kontroverze, získávají a ztrácejí přátele - ale BOJUJÍ. Tito mají taky názor, ale jako celá jejich osobnost, je vlažný. Ani ryba, ani rak. No, možná trochu víc ryba - ale zase ne o moc, abych se nedotkl raků, že?

    Jsou věci a témata, o kterých se mezi lidmi, kteří chtějí skutečnou změnu, NEDISKUTUJE. S teroristy se nevyjednává. Nájezdníkům se neustupuje. S mužem, co mi hodlá znásilnit ženu, se nehledají kompromisy. A s křesťanem, který vzal miliónům mých předků, blízkých i vzdálených, všechno, co měli, se o NIČEM nevyjednává. Jejich knihy se nerozebírají, jejich symboly se neanalyzují. Tím je věc vyřízena. Oni jsou tam a my tady - a jediné, co potřebujeme, jsou spolehlivé zbraně. Všeho druhu.

    Až ti to docvakne, ozvi se.

    • Maroš napsal:

     Vladislav - a ozaj by si ma prijal za zbrojnoša - aby si ty mohol bojovať odpočinutý? Odchytávaš Vojakov Štasteny?

     • Vladislav napsal:

      To není o štěstí. To je o vůli nezradit ty, kteří nezradili. Protože my jsme potomci těch, co se poddali - máme co napravovat.

      • obycejnilide7 napsal:

       to Vladislav 23.2.2017 (15.00)
       Dobře dobře a snad možu i tykat, Tvoje názory se mi líbí.
       K této informační válce bych přihodil jednu píseň a už si ji broukám pár dní tu melodii (přečíst text), hlavně když myslím na tu Slovienku Slovanku Adrianu spálenej Korán a přeju si ať je zase na svobodě. Vím že ona to nevzdá a co tu na Midgard žije tak bude temu "systemu" natírat ze všech stran stejně jako já jako MY.
       Zkusim přímej odkaz v dalším komentu snad to projde.

       na trubce najit text "nam nužna odna pobeda"
       A`Studio Нам нужна одна победа

    • asm napsal:

     Tak ešte naposledy. Vidíš, ty si chodil s ostatnými na demonštrácie a žil si tým. Ten týpek radil k opatrnosti. A teraz väčšina z tých, čo chodili na demonštrácie a žili tým nadávajú na demokraciu a hovoria ako bolo za komunizmu dobre...

     Ja nie som žiadny hrdina, zatiaľ fakt len čítam a sem tam vypisujem po internete. Či budem niekedy robiť aj niečo viac neviem. Ale zažil som ľudí, čo mali silné reči a boli fakt presvedčiví. Keď prišla situácia, že išlo do tuhého, akosi sa vytratili...

     Tými miliónmi mŕtvych myslíš tých, ktorí údajne boli zabití pri pokresťančovaní? Milióny mŕtvych spomínajú dookola aj židia. Dôkazy však nepredložili. Ty chceš teda začať odvetu, len preto, lebo ti povedal nejaký Chinevič o miliónoch mŕtvych. Ak neboli upíri, po miliónoch mŕtvych musia zostať milióny tiel. Kde sú?

     Ty mi zase pripomínaš jedného týpka z leva-netu. Vo filme Matrix bola jedna scéna, keď Neo trčal na stanici metra. Nebol pripojený k matrixu, ale jeho mozgové charakteristiky boli rovnaké ako ľudí, ktorí boli pripojení k matrixu. Týpek v kuse nadáva na kresťanov a zvlášť katolíkov, že sú to cirkevné ovce, sami nerozmýšľajú, len sa riadia dogmami a podobne. Ale on je v podstate taký istý. Len sa nenazýva kresťan ale kobák. Namiesto boha má HNR, namiesto satana GP, namiesto proroka Pjakina, namiesto biblie DVTR. A ide líniu rovnakú ako ostatní. Ešte som tam nezažil, aby niekomu uznali nejakú výhradu.

     Ty mi pripomínaš kresťanského fanatika, ktorými pohŕdaš. Už sa nemôžeš dočkať, aby si sa pustil do odplaty. Zamysli sa nad sebou.

     Hovoríš o bojoch, ale hlavné boje vybojovali slobodomurári a židia. A asi to neboli ani boje ale rozklad zvnútra. Kresťanstvo leží zničené na zemi, nevládne a odzbrojené. Ty sa nemôžeš dočkať ako si zakopeš, aby si si vybil hnev. Ten z teba cítim. A na mňa si nasratý, lebo ti oponujem a na to nie si zvyknutý. Len dávaj pozor, aby zatiaľ, čo ty kopeš, ti ženu neznásilnili musulmani.

     • Vladislav napsal:

      O moji ženu se nestarej. To tvé okázalé, teatrální loučení v jiném příspěvku mě fakt dojalo:-) To vy křesťani a jejich deriváti umíte dobře, a děláte to skoro pokaždé, když vám dojdou argumenty, abyste jakože "neztratili tvář".
      Kyjevská Rus měla před pokřesťanštěním 9 miliónů obyvatel, vnucení křtu zaplatilo životem 6 miliónů z nich. Opravdu si myslíš, že neexistují archeologické důkazy?
      Myslíš, že neexistují důkazy naplňování cyrilometodějského Zákony soudného lidem? Slyšels o něm vůbec?
      Myslíš, že neexistují důkazy statisícových masakrů polabských Slovanů typu bitvy u Lenčína nebo křížové výpravy v roce 1146? Myslíš, že jsem si ty události vymyslel?
      Jak myslíš, že vznikly všechny ty Čertovy vrchy, Křížové a Křižné hory, Biskupské stolce a kdo ví co ještě? Myslíš, že se tam skutečně scházeli čerti, nebo se tam nějaký stopadesátikilový biskup drápal na výlet?
      Chlap by řekl: došly mi argumenty, omlouvám se. K tomu bys ovšem musel mít koule. Ty je nemáš. Zesměšnil ses v přímém přenosu, tak se jako "slušný chlapec" loučíš z této diskuse. Nepochybuju, že neustaneš v plnění svých flash disků informacemi bez ladu a skladu. Toto ještě dobře zvládneš, s programem, který by přeprogramoval tvou současnou řídicí verzi "Biorobot 3.0", už to ale budeš mít těžší.

      • asm napsal:

       6 miliónov? Kdeže som to číslo už počul? Ako vidím na tartarii sú aj židovské vplyvy, ale bastard som ja.

       Ty si vážne myslíš, že sa okamžite poskladám, keď mi hodíš do tváre 6 miliónov? Ukáž dôkazy a potom ti to uznám. Ja neutekám pred pravdou, aj keď je nepríjemná, len nemám rád dvojité metre, že katolíci sú najväčšie zlo, ale protestanti sú lepší, lebo dobyli celý svet. A keď dobyli svet kresťania od Slovanov, už nie sú lepši. Máme v rodine skúsenosť aj s ľuteránmi. A nešlo len o tvrdšiu výchovu, ale o fyzické násilie. Na žene. Záujmy žiadne, len prachy. Ešte aj vlastné deti kupovali. Predsa ich nepovažujem za najväčšie zlo. Že je protestantsvo väčšia židovina to si zamozrejme myslím.

       Ja neutekám pred zodpovednosťou, aj keď sa tieto tvoje údajné skutky stali pred 1000 rokmi, keď som ja ani nežil. Prípadnú vinu si odčiním svojou prácou pre krajinu. Ale určite si nenechám srať na hlavu a niesť zodpovednosť, za niečo, čo sa možno ani nestalo alebo sa nestalo v takej miere. Iste agresia bola, vojny boli tiež, aj zabíjanie, rovnako ako nemecké koncentráky. Ale so 6 miliónmi na mňa nechoď ty juden lokaj.

       Hovoríš, že som kresťan, a že som nejaký tajný, ktorý sa odkopal. Ja som svoj postoj verejne odhalil už dávnejšie. My sme spolu už diskutovali, ale ty si zjavne nepamätáš, keď mi dávaš rovnaké otázky. Informácie nezhromažďuješ, aj keď si védista, čo je odvodené od slova vedieť, tak nejaké voľné miesto v hlave by si mal mať.

       A čo si ty? Kresťanský fanatik so slovanskou maskou a ani o tom nevieš. Neustále hovorite o predkoch, ale moji poslední predkovia a kto vie do akej úrovne boli aj kresťania. Ja sa tohto dedictva nevzdávam, či je dobré alebo zlé. Ty si zutekal, lebo od teba chceli, aby si sa slušne odzdravil, keď niekto kýchne. Potom začali rýpať slobodomurári, tak si si vybral pohodlnejšiu cestu. Zanechal si jeden košiar, aby si hneď vošiel do druhého. Kto je slobodnejší, pes samotár, alebo ovca v košiari? Kabát si zmenil, ale psychika zostala tá istá - kresťanský fanatik, ktorý nechce študovať, zo zbierania vedomostí si uťahuje, zaujíma ho len ničenie a pálenie. Mňa neoblbneš. Budem robiť všetko preto, aby sa ľudia ako ty k moci nedostali. To budú zase horieť hranice. Ty predstavuješ z kresťanstva práve to najhoršie, čo ani ja nemám rád. Nikam si sa nepohol a stále si len židovský lokaj, ako radoví kresťania a veríš bezvýhradne tomu, čo ti povedia. Ja som možno povahou väčší védista ako ty, aj keď sa zaňho nepovažujem.

       Keby si čítal bibliu, vedel by si o židoch, ktorí sa vyhovárali, že to nie oni zabíjali prorokov, ale ich otcovia. Sami tak dosvedčili, že sú potomkovia vrahov. Ty so svojim papierovým iq tu stále kydáš na kresťanov, že vraždili a nechápeš, že usvedčuješ vlastných predkov. Ale ty už nie si kresťan, ty si védista. Védisti, čo tam máte za ľudí? Zajtra, keď už to bude nepopulárne budú zas niečo iné a budú kydať na vás. Ľutovať vás nebudem.

       V poriadku, keď som hovoril, ľudia študujte bibliu, nadával si na mňa. Tak vravím, ľudia, študujte tartariu. Hľadajte hlúposti a rozpory. Ja ju budem študovať a pozorne.

       Neodišiel som preto, lebo mi chýbali argumenty, ale preto, že mi odišla energia. Dobrá debata bola, ale dala zabrať.

       • Vladislav napsal:

        K těm 6 miliónům: Sidorov, Starikov, Levašov, Čudinov, Zaznobin - kolik dalších potřebuješ?

        Před 1000 lety plus mínus možná nějaké století jsi žil. Říká se tomu reinkarnace. Já vím, že vás to v katechismu neučili, ale ono to tak už nějak je, s tím nic nenaděláš. Vzhledem ke tvým současným postojům a la funkcionář SSM je mi i celkem jasné, v jaké roli jsi (i) tehdy pravděpodobně vystupoval.

        Odmítám studovat? Jo, vlastně ... máš pravdu. Tu Bibli, jejíž studium všem dokola (saaaamozřejmě jako zarytý odpůrce křesťanství, že?) doporučuješ, už opravdu nějaké to desetiletí nestuduju. Zřejmě tím budu křesťan ještě zarytější a mazanější;-)

        Odešla ti energia? Máš parvdu, toho jsem si taky všiml. Smůla je, že jednotkou poznání zatím není množství zaplněné paměti na flash disku. Tak v vydrž, třeba se to jednou změní;-)

        • asm napsal:

         Sidorov atď to sú len popísané papiere. Choď s Levašovom na súd a uvidíš, kde ťa pošlú:) Ty vole Levašov. Ja chcem dôkazy.

         Áno, žil som pred 1000 rokmi? Tak ty tiež a podľa tvojho fanatizmu si určite zabíjal tých Slovanov, z čoho teraz obviňuješ kresťanov. A kresťan si, dokonca kresťanský fanatik. Môžeš mi tu hovoriť o Slovanstve koľko chceš. A čo tvoji tvrdí katolícki predkovia? Nezabíjali náhodou husitov?

         Tak bibliu neštuduj, už som ti to povedal x krát. Ja som si povedal svoje, ale nikoho nenútim. Keď nepoznáš rozdiel medzi štúdiom, uctievaním a riadením sa podľa niečoho, je to s tebou zle. A ty nepoznáš ani svoju vlastnú ideológiu z tartarie. Si prečítaj článok, ktorý tu dával Robo o vychovávaní bohov. Môžem skúmať, čo chcem. Ja som lepší védista ako ty s flashdiskom úplne prázdnym. A že som zarytý odporca kresťanstva som netvrdil. Mám určité výhrady voči cirkvi, aj voči učeniu, ale obdobie nadávania na cirkev už mám za sebou. Vidím tu aj oveľa horšie veci. To neznamená, že sa teraz nahrniem do iného košiara.

         Vidím, že si to prehliadol, tak to zopakujem. Už radím študovať tartariu. A ja ju budem poriadne študovať tiež :)

         Ja som len človek a energia mi sem tam dochádza. Hlavne po pernom mesiaci, keď robím reálne veci, aby si ma niekto všimol :)

        • proud napsal:

         Nejlepsi dukaz je prave tvoje zdrava mysl,neboli zdravomysl.Tak ji pouzij a vyvrat mi Sidorova! Normalne a logicky.Nevyvratis,budes jen zblebtat a blbe placat,protoze to co pise(ani jsi to necetl) vyvratit proste nejde :-))))))))))))))).Clovece radeji se na to uz vykasli,vzdyt ty se sam zahrabavas cim dal hloub,nikdo ani nemusi hnout prstem,nevidis to sam? :-)))))))))))))))))))))).Nevidis,protoze prave ona zdravomysl ti nic nerika:-)))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         ..... a to jen tak ctu tvoje rozpraveni s Vladou:-),napriklad ono "chod s Levasovom na sud" :-))))))))))))))))))),kdyz ani tohle nechapes a chces se obracet na to soucasny zkorumpovany svinstvo co si jen soud setrvacnosti jeste rika,nebo o tom byt jen premejslis,mluvi to uz samo za sebe,uz jen tohle:-)))))))))))).

        • proud napsal:

         Hele,nezatracuju te ani nad tebou nelamu hul,jen rikam,ze mas pred sebou jeste hodne dlouhou cestu nez ti to vsechno dojde a nez si to vsechno das dohromady,prosli a prochazime si to vsichni.Jen me to dost pobavilo :-)

        • asm napsal:

         Proude, ja nič vyvracať nemusím. Vladislav vzniesol obvinenie, nech predloží dôkazy.

         A keď sa bavíme o Sidorovi, ukážte mi ten super meč, ktorý pretína aj železo :)

         Tie reči o tom akú mám dlhú cestu, akože som nejaký hlupáčik, si nechaj pre niekoho iného. Samozrejme je to pravda, mám pres sebou dlhú cestu. Ale vyznieva to, ako by ty si bol nejaký osvietený, ktorý sa baví so žiačikom.

         Presne podobné reči, ako nič nechápem mi hovorili aj viacerí kresťania, keď som oponoval zase im.

        • proud napsal:

         :-))))))))))))..........dobra:-)))),asi tak,sam mam nuz,dneska,tady,kterym prerazim vetsinu ostatnich,vcetne solingenu a nuzek,to je proste o kvalite,sam neponese zadny stopy ze byl tak debilne pouzitej.:-))))))))))))))))). Ale o tom Sidorov neni,pravda? ;-)

        • asm napsal:

         Ale ja chcem vidieť ten staroveký meč, ktorý ma Sidorov :)

         O tom samozrejme Sidorov nie je. Sidorov je napríklad aj o vyvracaní Levašova ;-)

        • proud napsal:

         Sidorov je hlavne o nas a nasi rase.Na nejakej mec sere pes,ten beru jako zpestreni,i kdyz hlubsi smysl ma taky..........pro nekoho.........takze trvat na dukazu picoviny mi prijde takovy....."detsky". :-)

        • asm napsal:

         Proude nič mi neukazuj. Ako som ti povedal, ja nič vyvracať nemusím. Akurát keď budeš chcieť vstúpiť do môjho spolku, ukázanie pipíka ťa neminie. V tom som nekompromisný :)

         Ale Sidorov píše o nejakom inom slovanstve ako Levašov. A pokiaľ si dobre pamätám, slovansko-árijské védy vyvracia ako podvod. Tak aký si ty Slovan spolu s Vladislavom, keď spomínate Sidorova aj Levašova spolu?

     • Maroš napsal:

      asm - pokiaľ viem, tak praslovanskí predkovia používali žiarové hroby, preto je tak málo pozostatkov. Ľudia často umierali aj v zime - a vykop vtedy hrob - dal by sa - rozložíš oheň, roztopíš zem - ale to ich rovno spálili. Ako duchovne založení vedeli, že duch sa zdržiava pri tele - napr. egyptská kniha mŕtvych hovorí o až 47 dňoch po smrti - o aktivite ducha v okolí jeho tela - toto využíva katolícka cirkev - zakazuje žiarové pochovávanie, kostoly sú na pohrebiskách a pohrebiská okolo kostolov - ide o manipuláciu s energiou zosnulých. Na dedinách aj dodnes - a zažil som sám ten pocit - ľudia hovoria o nebožtíkoch - kamarátoch, že "akoby som ho mal pri sebe", majú vidiny, atď.
      Čo sa týka kostí - tak zachová sa ich len minimum - zakop psa a o dva roky tam nájdeš možno len zuby - plesne rozložia bio časť - vápenná časť sa rozpadne. Kosti dinosaurov - to sú tvarové skameneliny niečoho pôvodného - výplne, detto skameneliny dreva - výmena iontov.
      Praslovania stavali drevené budovy - drévnie = starobylé - teda opäť nie naveky. A ich knihy? - zbehni do vatikánskeho archívu - do 13.-stej komnaty!

      Teraz k veci - treba sa poučiť, ako dopadli sedláci u Chlumce - tak na toto nekonceptuálne buntošenie sa nikdy nedám! Ďalej - pokiaľ aspoň polovica aktívneho obyvateľstva nevie na 100% jasne, čo sa deje, o čo ide, aké je pozadie, kto je za tým - aj v globálnom merítku - napr. o genocíde, chemtrails, o Kalergiho pláne, a inom dôležitom - o sionistoch, o piatej kolóne, o ich konceptoch - ale nie ako o konšpiračných teóriách, ale ako o realite - tak potom OK!
      Ale na to treba ozaj široké informačné pole, a najmä motiváciu, odhodlanie a uvedomenie si - že toto tu nechceme, a dosť! A na toto treba geometrickým radom zdieľať čo najviac týchto informácií! Informácií a motivácií - nie názorov. Každá mohutná akcia vyžaduje mohutné zdrojové zázemie odhodlania, aj prostriedkov na prežitie v prípade otvoreného konfliktu a perzekúcií - nestačí jeden, ale zvyšok jeho rodiny - "neblázni!"
      Toto musí byť jasné celým rodinám - aké chcú, alebo nechcú mať pokračovanie.
      A chce to aj určitú formu brainstormingu - ako by mal vyzerať komplexný formát novej spoločnosti - aby uspokojoval väčšinu a podľa tradičných hodnotových, etických a morálnych pravidiel. Na toto slúži diskusia - ale zdôrazňujem, že v brainstormingu je už zakázaná akákoľvek kritika - lebo ide vždy o čo najrozmanitejšie - až bizarné návrhy, ktoré sa môžu niekomu zdať nereálne preto, lebo nepozná inú technológiu, inú politológiu. Keď niekto nepozná reaktívny motor a nové zliatiny - tak je pre neho cesta na Mesiac pičovina ako pre kozu zápalky - a takýto jedinci svojou nevedomosťou, ale "demokraticky kritickými názormi" zabíjajú všetky nápady hneď v zárodku.

      Mám konkrétny nápad - vytvoriť nie diskusnú rubriku, ale rubriku LEN NÁPADOV - vízií - t. j. úplne bez pičungu, nesúhlasu, trollingu - nič len nápad - "chcem aby niečo, nejaká organizácia vyzerala takto!" Kto chce vstúpiť, môže jedine formou - chcem to isté, ale takto! A bez siahodlhého odôvodňovania - ako nový model topánok - berieš, neberieš, ale neprerábaj - nehodí sa - nechaj tak, vymysli iné, nové topánky.

      • Maroš napsal:

       ešte doplním - ABY SME STÁLE DONEKONEČNA NEREAGOVALI AKO OBJEKTY NA PODNETY A TLAKY - ALE ABY SME SAMI BOLI AKTÍVNYM SUBJEKTOM, KTORÝ NIEČO CIELENE VYTVÁRA!

      • jan nowak napsal:

       ASM.. dík za twoje příspěwky !
       Brzo zase NAPIŠ.. budeme ti Zde ! s proudem držet místo : ))

       .. můj nowý nápad do brainstormingu je :
       Zwolit asm El komandantem hnutí 3 HVĚZD . /bodka/

       • WIKINGER Petr napsal:

        EL NOWAK JAKO VŽDY MÁTE PRIMA NÁPADY.

        je tu, ale háček.Aby naše rewolučni SÍLA-TŘI HWEZDY FUNGOVALA SWETOWE,JAK SE TO PŘEJE NÁM NADŘIZENÉ NWO A gp, bude se muset i swětowe organizowat a to po národech.Tak na př u našich zahraničnich sousedů-SLOWENSKA chybí SÍLA,která v ČR již slawi kolosální ÚSPĚCHY nebot již TŘIKRÁT Wyhrála wolby.

        TA SILA SE JMENUJE OBČANSKÁ SPOLEČNOST WOLIČŮ.

        Takže by ji pan ASM a pan MAROŠ mohli založit i u sebe.Stačilo by,kdyby se tam našli TŘI borci,kteři by se HNED nepoprali a začali se stawbou OSW SLOWAKIA.

        Nadpisy by mohly být nejprwe nenápadné.OSW SLOWAKIA ZAHAJIJE SWOJI ČINNOST ,fujerem je DOPPELŠPICE MAROŠ-ASM.

        Našich xxxx woličů-ČISLEM WYHLAŠUJE,zde nemohu za bratry Slowáky mluwit NEBOT NEWIM KOLIK TAM WOLIČŮ JE. Může se to jmenovat třeba breinstorming o naplnění vyznamu HNUTÍ TROCH ZWEZD-S tímto DOPROWODNÝM TEXTEM

        Wedle u těch mizerů čechúnů se cosi peče,budme MY slowáci první, kteři jim to ukradneme nebot to jsou pomalé lemry,kterým se do ničeho nechce A stejně BUDOU SEŽRÁNI MU-SLIMÁKY bezbožníky K VEČEŘI.

        PROWIZORNĚ PRACUJEME JAKO OBČANSKÁ RADA SLOWENSKÝCH WOLIČŮ- NA JEJICH WEBU NWOO POKUD TO JEJICH ADMIN DOWOLÍ A I KDYŽ NE TAK TAKY...

        • jan nowak napsal:

         Dalši prima nápad :
         .. pošli-me PROUDA po Dunaji na Slowensko ( pro jistotu zaletowanýho w sudu - aby se neutopil ) ať se tam stane třetím králem ZWĚZD.
         Za každého slowenského woli-če pošlou nám 1/2 l BOROWIČKY !

         * * * OUD a S/M Moroš tedy dodají cca 3 miliony litrů kořalky * * *

        • WIKINGER Petr napsal:

         PAN PROUD V POSLEDNI DOBE MA V POSLEDN) DOBE KOMENTARE JAK VINO.SAKRAMENTE

         sotwa jsem ho pochwalil ukrad mi urcite carky a hacky.Hrom do toho bije, jeho matka se mela radsi naucit kourit.

        • Maroš napsal:

         Wájkinger - tvoj skvelý nápad musí najprv odobriť môj krstný otec - S.W.A.T.
         https://www.youtube.com/watch?v=wl3PG4LdYoU

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE MAROŠ,ŽÁDNÉ KŘEČ,JAKO EL COMANDANTE SE NÁM TU PRÝ HLASIL UŽ PAN SOROŠ

         ještě nezakázal mým bratrům Slovákům,že by nesměli vytvořit ty TŘI HVĚZDY a co není zakázano je povoleno.Hezký začátek by byl návrh jak budou trika TŘI HVĚZD VYPADAT nebot dysein dělá všechno.Pak si vymyslíme brainstormingem obsah.

         Hvězdy by mohly být snesitelné i pro GP tedy pro PANA Gumového Protektora,který je nadřizeným pana COMANDANTA Soroše a přestavovaly by hned ze začatku-pro uklidnění NWO.

         Prvni hvězda vpředu by byla hvězda známá z tanků PŘEHLÍDEK pana ministra Šojgu-VELITEL GENERALISSIMUS PUTIN..

         DRUHÁ BY MOHLA BÝT VE ŽLUTÉ BARVĚ A PŘEDSTAVOVALA BY NAŠE KOMUNISTICKÉ PARTNERY V ČINĚ

         TŘETÍ by byla bílá a ta ta by představovala našeho fujera A boha TRAMPA-USA.

         Barvy hvězd pro domácí a co předtavují by se mohlo z chodu navrhovat všude na tomto špatném webu,který by se stal tak WELICE DOBRÝ.

       • asm napsal:

        Ó Nowaku od teba je to dvajnásobná česť. A dík za držanie miesta. Zase ja až tak často nekomentujem a väčšinou len žartíky typu: Plány kozomrdů zhatí, naši vepři boubelatí.

        Vďaka za dôveru a teba beriem za zástupcu. Lenže vieš, to budeš musieť pobozkať kríž, zjesť bravčovú šunku a ukázať pipíka.

        • asm napsal:

         Len nečakaj, keď si ma tak podporil, že budem v kawdom slowe píwať dwojité w.

        • jan nowak napsal:

         Dobrý rám ROBOTI El komandanti ! ! !
         .. naše jednoobslužné úderné skupiny J.E.D.noho R.O.B.O.T. a..
         S.S. 3 ZWĚZD Slowakia ! bra3 Slaw-jani !
         Patří Zde ! k tomu nejlepšímu.

         A proto wšem zwyšuju POPLATEK za www wyužíwání Doppler Jů
         .. na : 39 $ !!!

         ps : proud platí 1/2 , protože má Haarpíka

        • jan nowak napsal:

         2ps : to ASM.. umim říct i SHALOM , co máš furt s tim pipíkem ??

        • asm napsal:

         Keď vieš povedať šalom, tak čo sa pýtaš na pipíka? To musíš vedieť.

         Asi tu začnem chodiť častejšie, keď ti robím takú radosť.

        • jan nowak napsal:

         ó Forde Pane..
         .. tak to to sem si nezasloužil : (

        • ukaukaukaukaukauku napsal:

         U všeho fordstva, tak bude to !?

        • jan nowak napsal:

         Paní ROBOTowá-rozená-Zwědawá :
         .. budeš brzo STARÁ ??

        • nudakuzoufání napsal:

         To je nudaaa, áchjoooo,

         dělej uka máš-li jewropský hodnoty a neser bohy.

         Váš (vymyšlenej-práce všeho druhu, holka na všechno, alibi a zástěrka pro cokoli) GP.

        • jan nowak napsal:

         .. Neser.. Zkratka ku*wa Forda !
         WIKINGERE PER ! COMANDERE budeme wás..
         .. mu-sit rozsadit ! ! !

      • asm napsal:

       Samozrejme, že viem, že starí Slovania spaľovali mŕtvych. Ale, keď ich údajne masovo vyvražďovali kresťania, tí pochovávali do hrobov celé telá. A zachovali sa aj staršie hroby i s kostrami ako slovanské. Myslím si, že práve na tartarii bol článok o Arkone s veľkým množstvom mohýl po bitke a to vraj Arkonu bránilo len pár stoviek.

       Vravím, nech mi dodajú dôkazy a ja to uznám. Ale so 6 miliónmi pošlem každého do prdele a môže mať aj desať masiek.

       Židi cítia novú vlnu. Už Herder to predpovedal, že Slovania pôjdu do popredia. Teraz sa tu budú tlačiť vo všelijakých prevlekoch.

       Som rád, že si zdržanlivý. Ja osobne nijaké kríže páliť nebudem, ani kostoly vyhadzovať do vzduchu a podobne. Ako by nestačilo, že nám vkuse vyhadzujú na oči deportácie.

       • Vladislav napsal:

        Pokud jde o křtění Rusi, tak mrtvoly byly spalované na hromadách a topené v řekách. Existují o tom záznamy. Hrob se dá vykopat pro jednu, dvě nebo tři mrtvoly - ale pro celou vesnici? Vím, zní to divně, ale buldozery na vykopávání masových hrobů tehdy ještě neměli.

        To za prvé.

        Za druhé: lidi žili většinou v malých, dost od sebe vzdálených vesnicích. Navíc, to neprobíhalo tak, že je shromáždili na jednom místě, řekli jim, přijměte naši víru, oni odmítli, takže je na tom místě hned i povraždili. Ne, oni se vrátili za čas, čistě za tímto účelem. Pár mužů zavraždili na poli při orbě, ženy a děti v domech a u domů, milence někde v lese na palouku.

        Když dnes najde jejich kostry nějaký archeolog, myslíš, že si z tohoto vydedukuje, že šlo o vraždu za nepřijetí křtu?

        Kdysi jsi tady apeloval na IQ tvých odpůrců. Mám takový pocit, že se ti to vrátilo zpátky - a ani to nestálo moc úsilí, že?

        Jinak - máš pravdu. Ty opravdu kostely ani kříže (obrazně řečeno) ničit nebudeš. Toho, co děláš, si totiž nikdo ani nevšimne. Takoví lidi totálně splývají s davem a dělají vždy to, co rozhodne dav. Jenom je občas napadne, že by bylo zajímavé "vypadat jinak", a tak si uleví na nwoo.org. Asi jim to pomáhá.

        • asm napsal:

         Mohlo to tak byť, ako píšeš. Ale dôkazy nemáte žiadne a mňa reči nezaujímajú. O 6 miliónoch už vôbec nie. Ty vole, ja som popierač slovankaustu.

         Dodajte dôkazy. Po takom vyvražďovaní musí byť 6 miliónov tiel z rovnakého obdobia.

         S iq som len reagoval na teba. Ty si ma začal prvý obviňovať, že som hlúpy, aj s iq si prišiel ty. Ani toto si nepamätáš. Takže nič sa mi nevrátilo, to tebe. Dôkazy si nepredložil žiadne.

         To máš pravdu, kostoly ani kríže ničiť nebudem rovnako ani komunistické pamätníky. Ja nie som fanatik. To ostatné, že si nikto nevšimne to čo robím sú znova len tvoje domnienky. Čo ak si to už niekto všimol?

         A čo ty, koľko krížov a kostolov si už vypálil, keď si tu na internete taký hrdina? Alebo len čakáš, až bude mať tvoja tlupa prevahu ako inžinieri a lekári? Toho sa nedočkáš.

         Mám takú otázku. Čo budete robiť s tými, ktorí nebudú chcieť prejsť na vašu vieru?

        • Vladislav napsal:

         Dobré otázky, rád ti na ně odpovím.

         My na naši víru nikoho nenutíme. Ani jsme nikdy nenutili. To dělali jen ti, jejichž kompilát máš pod peřinou. Ale jsem rád, že ses na to vůbec zeptal - jen jsi tím (hlavně snad sám sobě) potvrdil, jak moc uvažuješ "jejich" optikou.

         Kostel jsem zatím žádný nevypálil a ani nevypálím.

         Kříže jsem už nějaké zničil a budu v tom pokračovat. Nejde o akt ničení, ale NÁPRAVY, očištění míst, kde kříže nemají co pohledávat.

         Nebo myslíš, že kdybych vztyčil v křesťanském kostele sochu Svantovíta, nechali by ji tam stát?
         Asi ne, že?

         Co myslíš, kdo tady teda je a není "tolerantní"?

        • proud napsal:

         Svantovita by ti sundali,kdyby se ti podarilo ho postavit a jeste na tvoje naklady plus pokec pred komisi a to i kdybys jim chtel nekde sundat kriz.To jim s jejich krizkama nehrozi,a bateriovou flexu s sebou nenosim,ale zato delam jinou vec,z jakyhokoliv prouti udelam kruh a na ten kriz ho povesim ;-)

        • asm napsal:

         Vôbec neuvažujem ich optikou, len som reagoval na tvoj fanatizmus.

         Ja som zase rád, že si odpovedal. Dúfam, že budeš na túto odpoveď pamätať.

         S tými krížmi si ma prekvapil, myslel som, že len kecáš. Ja to robiť nebudem, ale ty v Česku kľudne pokračuj. Nech sa tam moslimom lepšie aklimatizuje.

        • asm napsal:

         Počúvaj, Vladislav, tie kríže sa určite tvrdo bránili, ale ty si to zvládol. Tiež je zvláštne, že boh nezoslal žiadny blesk, aby ti v tom zabránil, no ale to nič.

         Ok, teraz vážne. Neustále tu tvrdíš, že ja som tragéd a hlupák, ktorý len zhromažďuje fakty bez toho, aby videl do hĺbky a nepozná žiadne súvislosti. Ty naopak tvrdíš, že máš na papieri iq 130. Už mám dosť týchto rečí. Bavme sa ako chlapi. Niečo si tvrdil, tak to dokáž. Ja ťa chcem preskúšať.

         Pozri sa tvrdíš, že katolíci sú zaostalí a súčasne stále, presne ako židia vyplakávate, že starých Slovanov so super védickými znalosťami a schopnosťami vyhýbať sa guľkám, títo úbohí katolíci porazili. Židia majú tú odvahu alebo drzosť tvrdiť, že sú služobníci jediného pravého a všemohúceho boha. Tak boli preskúšaní a teraz plačú, ako ich zlí nacisti vyvražďovali.

         Takže keď máš také vysoké iq, dokáž to. Ničiť nejaké drevá, ktoré sa ani nebránia, to dokáže aj baran s tvrdou, ale prázdnou hlavou.

         Urob teda analýzu ruskej rozprávky Mrázik. Je to ruská rozprávka, takže žiadne kresťanstvo. Dávam ti na to mesiac. Urob to do 24. marca, inak to urobím ja.

        • Maroš napsal:

         Vladislav, asm - zabudli ste, že mŕtvoly s chuťou rozvláčili šelmy, havrany, hlodavce - v teplom období sa do toho navláčili muchy - telá stiekli, kostry prerástla vegetácia, kosti rozptýlili ryjúce diviaky, krty, povodne, zosuvy pôdy, atď. Dnes to neostane pohromade v lesoparku ani vtedy, keď má mŕtvola na sebe komplet joging aj s hózentróglami - a zamotaná do padáku! To, čo ostalo po predkoch, je zakázaný, Západom zatajovaný PÔVODNÝ jazyk - reč!
         https://www.youtube.com/watch?v=b-uwInOka60
         Тайны древних славян. Устройство Мира и Человека
         https://www.youtube.com/watch?v=LvBduueUxBM
         Принцип построения буковъ. Грамота древних славян.
         https://www.youtube.com/watch?v=jIYxSiqrFME

 20. Marian napsal:

  Dakujeme za podporu bratia cesi.

  • ̡kˇkľěšˇiˇˇaň napsal:

   V Česku má vše životnost tak tři dny. Volení i nevolení to vědí a využívají toho jak jen to jde, spolu s konáním v předstvátečními dny (a nepochybuji že i zadáním veškerému zpravodajství, neinformovat).

   Vypni internet a lidi se o tom budou bavit o něco déle a možná začnou i znovu přemýšlet o zkurveném světě, který je obklopuje a zase o něco více a rychleji než dnes se v nich bude hromadit hněv.

   No nenasralo by vás, že ani svého hajzla nezabijete ale trest je možná i ukrutnější? Holt je třeba si své teroristy nejprve vypěstovat a vychovat.

   Nebo nakonec ti vaši zbabělci vedoucí republiku přece jen pozvou ty z venku? Vždyť jen kolik dětí současných prostitutek přisátých na cecek vaší republiky by našlo svoje teplé místečko. Mír a láska zavládne ve vaší zemi. A myslíš, že ti glumíčci pak nechají Adrianu ve vězení shnít, když i všechny ostatní vězně propustí aby se láska ještě zvětšila...?

   Chce to naději a víru. Ale tu zdravou víru.

   • Maroš napsal:

    Ekles - ups!" - "vaší republiky" ??? - u nás se říká - NAŠÍ REPUBLIKY KURVA!

    • _E,k-k.l,e=s-i"a.n napsal:

     Budiž, jak vidím je nutno pro některé dodatečně okomentovat.

     1. Hovořím ke Slovákům
     2. Ne, vaše zkurvená republika, Česká republika, není mojí vlastí ani zemí. Ani prstem pro ni nepřeložím zleva do prava. Jedinou korunu, kterou se jí nepovede mi ukrást jí dobrovolně neodevzdám.

     Já mám už jen krále, Krále králů, Ježíše.

     Ani ta republika není důležitá. Jak nám, národu Čechů, bylo dáno přijít do Čech a Moravské kotliny (Čechův bratr Lech zamířil ke Krakovu) a žít zde řekněme po dobu 16 století, nikde není psáno, že přinejmenším část národa nemůže opět zvednou kotvy a jít jinam. Třeba proto, že se nechce dopustit bratrovraždy a zároveň nechce sdílet osud těch co zůstanou a rozhodli se pro to co přichází. Kdo ví?! Já nevím, ty ano?!

     • Vladislav napsal:

      Žádný národ Čechů do České kotliny nepřišel. Přišla slovanská plemena, a sice jmenovaní Čechové, dále Moravané, Slezané, Lemuzi, Charváti, Doudlebové...Národ Čechů vznikl až sloučením těchto všech, později a de facto na popud křesťanský (viz "svatý" Václav kolaborant a zotročitel).

      Pověst o Čechovi a Lechovi je vymyšlená, což lze velice snadno dokázat. Říká totiž, že existovaly pouze české a lechické kmeny, ale úplně pomíjí, že mnohem mocnější než české kmeny byly tehdy v západoslovanské oblasti kmeny polabské, které zahrnovaly znaky obou.

      Já vím, že to v Bibli nepíšou, ale to neznamená, že se to nestalo.

 21. Maroš napsal:

  oprava - "Takže rozhodne nepohŕdam ľumi – ktorí ako samozvanci múdrosti NE-spadli rovno z neba na zem"
  A ešte doplním načo by dnešný mongol pozýval do svojej jurty-obývačky iného mongola? Aby sa rozprávali o tom istom, čo vedia všetci z tv nova?
  "My vieme všetko" nedávno zajebal admin na link od asm na dokument - Peniaze ako dlh. Pre mňa nový dokument na zdieľanie s inými - napriek tomu, že problematika mi je známa od inakiaľ, ale jej podanie - učebná pomôcka - "na poúčanie druhých kurva" - ako nástroj, sa mi hodil pre iných, s ktorými zdieľam. A teraz čo? No to, že keď niekto zajebe, že vie všetko, tak ja mu na to - áno - vieš všetko to isté hovno, čo aj ostatní! Sa tu začali množiť egomaniacke ješitné poznámky typu - ja to poznám dobre, mne o tom nemusíš hovoriť, nemusíš poučovať, atď.
  Kurva! - ako prebieha operatívna informácia? Že ten druhý potvrdí, že rozumel, ale nepičuje tomu druhému, ktorý nevie, či ten kokot na druhej strane OZAJ vie a rozumie, aby sa harmonizovali informácie "Presný čas - dvanásť tridsať!" odpoveď - "Ja viem ty kokot! - veď mám rolexky!" Na takýchto jebov - aj v rámci rodiny, pri diskusii u stola, už mám jediný odkaz - keď sa chceš so mnou rozprávať bez tvojich prijebaných poznámok, tak najprv vysyp, čo všetko vieš, aby som ťa neobťažoval s tým, čo viem ja, a chcem ti to povedať, ale kurva - neviem - neviem, či práve toto vieš aj ty, takže ak ma ešte raz arogantne zahriakneš, že "viem - nepoučuj" - viac s tebou pri stole nedebatujem - zožeriem ti obed, poďakujem, a na budúce už neprídem - pojeb sa!

  • proud napsal:

   Marosu klidek :-),treba ja te ctu rad,i pres nektery moje vyhrady,kazdej nejaky vyhrady k leccemus mame,a kdo z nas nema nejaky ty zaseky? :-).Nenech se odradit.Jsi svuj,ja jsem svuj a je tu vic takovejch a casto to mezi nami jiskri,aspon neni nuda a sem tam se k necemu i dobereme.Zadnej porod neni jednoduchej,ani ten co tak pri beznym pohledu vypada:-)

  • asm napsal:

   Dobre povedané a dobrá debata bola. Ale dala zabrať. Povedal som si svoje, či mám vo všetkom pravdu bohužiaľ neviem. Ale aspoň som sa vyhovoril, čo zas nie je až tak často. No nič chlapi majte sa. Linky dávaj ďalej Maroš. Ako si písal, objavujú sa aj noví ľudia a tým sa môžu zísť. Samozrejme nielen im, aj nám.

   • Eschatolog napsal:

    tedy s vasi zasobou dat byste mel vedet, ze pouzivani metody navrseni giganticke hromady "argumentu o hovne" je doporucovano v Protokolech jako propagandisticka metoda umlaceni oponenta nezida, coz je legracni, ze, jakto, ze to nevite ?

    • Maroš napsal:

     Echnatológ - učíme sa vašim metódam - musíte vymyslieť niečo rafinovanejšie!

    • asm napsal:

     Eschatolog, nikdy som netvrdil, že som najmúdrejší a viem všetko. Takže na tvoju otázku, ako je možné, že to neviem, ti odpoviem: Ja nie som boh. Ale nechápem, prečo by som to, čo viem, nemohol použiť v debate.

     Ja ti zakontrujem, ako je možné, že toto nevieš ty, kresťan? Že všetko vie len boh?

     A čo je to to hovno, o ktorom som dal kopec argumentov? Vyjadri sa jasne.

     K tomu zhromažďovaniu informácií. Ak mám 10 GB flash disk, prečo ho nechať prázdny? Z praxe viem, že namiesto hrnutia sa do rýchlej aktivity metódou pokus-omyl, je lepšie o probléme najprv zistiť dostatok informácií, až potom na základe toho konať.

     Ak si myslíš, že to robím len preto, aby som mudroval a mohol sa chváliť, čo všetko viem, prečo nekomentujem každý deň, pod každým článkom? V skutočnosti som veľmi zdržanlivý, ale keď cítim potrebu sa vyjadriť, tak sa vyjadrím.

     Niekedy, keď sa nudím, tak naozaj čítam, len preto, aby som čítal. Ale väčšinou je zháňanie informácií vynútené. Vieš čo je hypertext? To je to, čo tu robí Maroš - dáva odkazy na ďalšie stránky a tam sú možno ďalšie odkazy. Podobné odkazy sú asi v každej knihe, len nie sú zvýraznené, ako je to na internete, ale musíš ich odhaliť sám. A keď chceš dané dielo pochopiť, tak musíš ísť po tých odkazoch a prečítať aj ďalšie knihy. Alebo keď riešiš nejaký problém, niekedy či chceš alebo nie, musíš sa zaoberať aj oblasťami, ktoré na prvý pohľad s problémom nesúvisia.

     Že sú moje znalosti len suché nazhromažďené údaje, v ktorých nevidím žiadny zmysel, ani súvislosti? Vladislavovi som už povedal, že mám dosť slovičkárenia o hovne. Vyzval som ho tu pred všetkými do akcie. Zatiaľ sa neozval. Ale moja výzva platí.

     • Vladislav napsal:

      Asm, mluvíš jako židokřesťan, argumentuješ jako židokřesťan, vršíš skutečně informace "na hromadu" bez ladu a skladu, zastáváš se (dost slabými argumenty) křesťanských zdrojů ... no nebudeš ty nakonec křesťan?

      Já myslím, že asi jo. Možná, kdybych byl osmnáctiletý mladíček, ještě bych se nechal ošálit, ale teď už to není tak snadné.

      Nevím, na co jsem ti neodpověděl. Já se odpovědím nevyhýbám, ale je možné, že jsem tvé dotazy v těch 100++ příspěvcích někde přehlédl. Pošli mi je prosím ještě jednou - na konci diskuse.

      A Eschatolog není křesťan, asi si ho pleteš s Ecclesiánem:-)

      • proud napsal:

       :-))))))))))))) To mas recht,Eschatolog,Durham,Svejk,etc.........to jsou jenom rypaci :-)))))))))))))

      • asm napsal:

       Hurá, konečne si objavil Ameriku :) Ja som svoj postoj, verejne vyjadril už v prvej debate s tebou pred istým časom. Vidím, že si to nepamätáš.

       Keby som nedával žiadne argumenty, to by si mi vytýkal, že nedávam žiadne argumenty, keby som dával len pár argumentov, to by si mi vytýkal, že dávam málo argumentov.

       Opakujem, už neviem po koľkýkrát, že ak vyzývam na čítanie biblie, neznamená to, že sa jej zastávam. Otázka znie, prečo ju zakazovali čítať samotní farári? Žeby to boli tajní védisti? To asi sotva.

       Nepletiem, eschatológia je kresťanská náuka o konci.

       Ty si na tom rovnako, argumentuješ ako žid so 6 miliónmi, motáš informácie bez ladu a skladu - spomínaš súčasne Sidorova aj Levašova, pričom Sidorov je proti Levašovovi aj védam, nebudeš ty nakoniec žid? Ja sa tiež ošáliť len tak ľahko nedám.

       Aj ja som prehliadol medzi toľkými komentármi nejaké príspevky, takže ok, dávam to ešte raz.

       • asm napsal:

        Počúvaj, Vladislav, tie kríže sa určite tvrdo bránili, ale ty si to zvládol. Tiež je zvláštne, že boh nezoslal žiadny blesk, aby ti v tom zabránil, no ale to nič.

        Ok, teraz vážne. Neustále tu tvrdíš, že ja som tragéd a hlupák, ktorý len zhromažďuje fakty bez toho, aby videl do hĺbky a nepozná žiadne súvislosti. Ty naopak tvrdíš, že máš na papieri iq 130. Už mám dosť rečí a argumentov, ktoré ti vadia. Bavme sa ako chlapi. Niečo si tvrdil, tak to dokáž. Ja ťa chcem preskúšať.

        Pozri sa tvrdíš, že katolíci sú zaostalí a súčasne stále, presne ako židia vyplakávate, že starých Slovanov so super védickými znalosťami a schopnosťami vyhýbať sa guľkám, títo úbohí katolíci porazili. Židia majú tú odvahu alebo drzosť tvrdiť, že sú služobníci jediného pravého a všemohúceho boha. Tak boli preskúšaní a teraz plačú, ako ich zlí nacisti vyvražďovali.

        Takže keď máš také vysoké iq, dokáž to. Ničiť nejaké drevá, ktoré sa ani nebránia, to dokáže aj baran s tvrdou, ale prázdnou hlavou.

        Urob teda analýzu ruskej rozprávky Mrázik. Je to ruská rozprávka, takže žiadne kresťanstvo. Dávam ti na to mesiac. Urob to do 24. marca, inak to urobím ja.

        • Vladislav napsal:

         Mrazík je pohádka s védickými kořeny, ovšem ovlivněná křesťanstvím.
         Jsou v ní jednak prvky staré védické Skazky o jasném sokolu, jednak archetypy ruských lidí, jednak některé dějinné události, jednak částečný nepravdivý křesťanský nános.
         Nastěnka je hodná holka, analogie Popelky, čistá, mravná, nespravedlivě trpící. Vyznává hodnoty předků, klaní se ráno Slunci, je tedy (ale jen v určité rovině samozřejmě) analogií zotročené, podřízené Rusi.
         Její tatínek (ruské vojsko) je starý a už slabý, má ji rád, ale není schopen ji ochránit.
         Macecha a nevlastní sestry jsou cizorodý element. Zcela ovládly domácnost, otec se jim nedokázal ubránit, jen pasivně poslouchá, Nastěnka (vedená k úctě k Rodu) je automaticky poslouchá také. Tyto ženy jsou pravděpodobně analogií zotročujících sil Slovanů (židokřesťanství a parazitický systém, který zavedlo a prosadilo).
         Ivánek má díky lásce k Nastěnce touhu konat dobro (vzít si ji = zachránit ji z nesvobody), ale protože nepobral zkušenosti, dělá to hloupě. Teprve přeměna v medvěda mu otevře oči.
         Lesní muž a děda Mráz jsou analogií našich lesních,, přírodních božstev, zejména Velesa. Ivánek si díky nim uvědomí, jak hloupě se choval, a začne "jednat".
         Nesprávně je interpretována baba Jaga. Jagy byly ve skutečnosti stařenky, které zachraňovaly děti, které utíkaly z vesnic uchvácených křesťany, poté, co tito povraždili všechny jejich starší obyvatele a děti určily na převýchovu. Jagy jim předávaly své vědění a zajišťovaly tím, že védická tradice nezanikne.
         Proč je Mrazík tak populární? Právě proto, že v nás hraje na struny pradávného vědění a instinktů, které se z nás nikdy nikomu nepodařilo a nepodaří vymýtit. V tomto smyslu to je (až na chybu s Jagou) doslova pohádka - zázrak.

        • asm napsal:

         Dobre, výzvu si splnil. A to ihneď. Sráč v mojich očiach teda nie si. Ale musel si sa tak ponáhľať? Veď som ti dával mesiac. Nebolo by lepšie pozrieť si ešte raz toho Mrázika, možno aj viackrát, poriadne si to premyslieť? Nevravím, že je to zlá analýza, vytknúť jej nemôžem prakticky nič. Akurát to o babe Jage je na pováženie. Ale nemohla byť ešte lepšia? Času som ti dal dostatok.

         Ja urobím tiež svoju, ale ihneď to nebude.

        • Vladislav napsal:

         Asm - ke tvému hodnocení mého rozboru Mrazíka.

         Kdo prosím tě jsi, že mě hodnotíš jak nějaký komisař u testů v autoškole? Je snad moje věc, kdy a jestli vůbec nějaký rozbor udělám.

         A pokud jde o tu babu Jagu: nemůžu za to, že nevíš, odkud se ta postava bere a co původně symbolizovala. Kdyby sis domů místo Biblí a křížů tahal něco jiného, možná bys to věděl a nemusel by ses takto divit.

        • asm napsal:

         A čo tebe dáva právo hodnotiť moju osobu, dávať ma neustále psychicky dole a očarovávať ma všelijakými negatívnymi prívlastkami? Čo tebe dáva právo hodnotiť článok Slabeyciusa?

         Neustále tu robíš zo mňa idiota, tak som sa vykašľal na argumentovanie a dal som ti chlapskú výzvu do akcie. Chcel som ťa preskúšať a tak som ťa aj zhodnotil. Samozrejme nič písať nemusíš, ale aj kto mlčí, ten svedčí. A bolo to vcelku dobré hodnotenie, preto nerozumiem tvojej reakcii.

         Ale teraz rozmýšľam, že tá tvoja analýza bola fakt nejako prirýchlo urobená. Začínam mať pochybnosti, či je to vôbec tvoja analýza. Neprebral si to náhodou len z tartarie?

        • Vladislav napsal:

         Asm, proč bych se měl bát papíru, když jediný, kdo se tady pořád zesměšňuje, jsi ty?

         A pokud jde o tu posilovnu: psals, že tě "oslabuje", nikoliv o únavě. Reagoval jsem jako na zřejmý nesmysl právě na to oslabování, jinak únava je samozřejmě správná, pokud cvičíš pořádně.

         Už očividně nevíš, kudy kam.

       • Vladislav napsal:

        Sidorov v mých očích spíš doplňuje učení Levašova. Byl ale umlčen, takže si nejsem jistý, jakou hrál roli. Pokoušel jsem se ho i kontaktovat, ale vůbec nereagoval.

        Kříže jsou především vysílače negativní, temné, Slovanům a dalším národům primárně nepřátelské energie. Pro někoho můžou být něco jako velice dobrá čokoláda nadopovaná jedy, čokoláda, která pomalu otupuje a zabíjí. Zničení kříže je jako zničení vysílače tobě nepřátelské energie.
        Totéž platí o Bibli.
        Křesťanský kostel, nestojí-li na ukradeném místě, je naopak uzavřený objekt, kam můžeš a nemusíš vstoupit.
        Klidně si to všechno natahej domů, ale OVLIVNÍ tě to. Jsi hloupý, pokud to nechápeš. Pokud máš doma strychnin nebo kyanid draselný, musíš je mít bezpečně uložené, aby se k nim nedostaly tvé děti a i ty aby ses nenadýchal výparů. A ty, bláho, si je chceš dávat někam k posteli;-)

        • proud napsal:

         Ano,kriz je "dabluv" symbol,ale neutralizuje ho na nem navlecenej kruh,klidne proutenej,udelas ho na kolene rovnou na miste,ma to tu vyhodu ze za to se nemusis s nikym hadat a odolavat trestnim oznamenim za likvidaci debilniho symbolu.........

        • proud napsal:

         "Dabluv" je v uvozovkach proto,ze na nej neverim stejne jako na cirkvi vymysleny panbicky,buzky a svaty! Jen aby nenechavci a ti co si libuji ve slovickareni vedeli :-))))).Pripoustim stvoritele,souhlasim se ctenim nasich predku......pripoustim reinkarnace,odmitam karmy a meditace......... ;-).To uz je tema samo pro sebe a obhajobu pro to samozrejme mam,ale to uz bych se dostaval k astralu a k siozidovsky plus sabesgojimskejm nakazam.

        • asm napsal:

         Zacituj ma, kde som si chcel alebo inému radil dávať si bibliu k posteli :)

         Neviem, možno aj máš pravdu, že kríže a biblia oslabuje. Ja to nijako nepociťujem. Mňa oslabuje dlhé vysedávanie za počítačom, cvičenie v posilňovni má tiež oslabí a dokonca aj robota ma oslabuje. Otázka potom znie, prečo starí Slovania prehrali, keď žiadne kríže, ktoré ich mali oslabovať nemali?

         K tým deťom. Kresťania vo väčšine prípadov na čítanie biblie kašlú, z čoho sa smejú aj na tartarii. Tak ťažko sa nejaké decko nakazí. Mimochodom, prečo malé deti všetko berú do úst a oblizujú? Prečo ľudia chodia do posilky, aj keď im to dočasne berie energiu? No dobre, už to uzavrime. Ja som sa k biblii vyjadril, aj ty si sa vyjadril. Ale nikoho nenútim nasledovať moju výzvu.

        • Vladislav napsal:

         Staří Slované (a nejen oni - před nimi Římané, Galové, Irové, Sasové, po nich Baltové, a nokonec domorodci v Americe a další) prohráli, protože:
         - se nedokázali sjednotit
         - neměli (někteří) srovnatelně kvalitní výzbroj
         - podcenili nebezpečí, které jim hrozilo (a když si ho - někteří - pak uvědomili, už bylo pozdě se ubránit, přesila byla obrovská, viz polabští Slované)
         - nastupovala tzv. Noc Svaroga, vytvářející příznivé podmínky pro temné, parazitické kulty všeho druhu
         Ty budeš zřejmě pěkný chcípák, když tě posilovna "oslabuje", že? Deficit cukrů a svalová únava po cvičení není "oslabování", ale naopak nezbytná podmínka, abys mohl "sílit" a nabírat svalovou hmotu. Já chodím do posilovny od podzimu 1991 a žádné "oslabování" jsem nikdy nepociťoval.

        • proud napsal:

         Nebud tak prisnej:-))),i cvicit se musi umet,obzvlast v posilce,taky jsem svyho casu nasekal chyby a to te pak energii casto stoji,nekdy i poradny pauzy a leceni. Kdybys mu poradil jak cvicit,udelal bys lip:-))

        • asm napsal:

         Ty budeš zřejmě pěkný chcípák, když tě posilovna „oslabuje“, že? Deficit cukrů a svalová únava po cvičení není „oslabování“, ale naopak nezbytná podmínka, abys mohl „sílit“ a nabírat svalovou hmotu.

         Nechápeš, že práve k tomuto vyjadreniu som ťa chcel priviesť? Tak porozmýšľaj, aký to môže mať súvis s bibliou.

         Ja ti znova zakontrujem. Takže železá dvíhaš a svaly pumpuješ, ale bojíš sa potlačeného papiera, že ťa oslabuje. Ty si potom totálny a poverčivý chcípak.

         A ani v tej posilke asi poriadne necvičíš, keď si nebol nikdy unavený ;-)

        • proud napsal:

         Neplet se,psychika s tebou dokaze zamist mnohem hur nez mizerne provedeny cviceni.V pripravach mas jasne pripravu psychiky pred fyzickou uprednostnenou!O bibli se myslim hadas zbytecne,zalezi na kazdym,sice jsem ji kdysi precetl,ale povazuju to za ztratu casu,nedala mi vubec nic,a to jsem zvyklej ze bejva celkem pravidlem ze i vec se kterou se diametralne rozchazim da aspon neco malo.Vlastne dala,nezorny priklady jak se to delat nema a pouceni o pouzivanejch fintach na psychiku,ale to jde dohledat primo a nepotrebujes ty zvasty chroupat komplet.

        • Vladislav napsal:

         To máš těžké, asm. Já prostě lidem, kteří bez cíle hlouběji porozumět především vrší informace páté přes deváté a k tomu (s naprosto nepřesvědčivými argumenty) obhajují, proč musí mít doma Bible a krucifixy, prostě tak nějak už v "zásadě" nevěřím.

         Analýza Mrazíka je z mojí vlastní hlavy. Víš co, zkus míň hromadit informace. Raději si vyber ty podstatné a jdi do hloubky. Třeba pak takovou analýzu zvládneš taky.

        • asm napsal:

         A čo je to únava? Predsa prechodné oslabenie. Z dlhodobého hľadiska ale samozrejme posilňuje. To by inak do posilňovne nikto nechodil :)

         Križe som nikomu domov nevnucoval, len som bol proti ich páleniu. Bibliu a hlavne Starý zákon som odporúčal čítať. Nič viac. Kto nechce nemusí. A to sú moje posledné slová k tejto kauze. Proude máš pravdu, už sa nebudem hádať.

         Analýzu Mrázika samozrejme urobím.

        • asm napsal:

         Moja analýza Mrázika:

         V jednej dedine žije starček a starenka. Obaja majú z predošlého manželstva po jednej dcére. Starček má milú, peknú a šikovnú Nastenku a macocha nie veľmi peknú, lenivú a drzú Marfušu.

         Macocha svoju dcéru rozmaznáva, ale k Nastenke sa správa škaredo. Nastenka robí všetku robotu, ale vďaky sa od nej nedočká. Zato ponižovania a nezmyselných úloh dostáva dosť. Nastenka napriek tomu všetko znáša s pokorou.

         V tom istom čase, ale v inej dedine sa chystá na vandrovku Ivan. Je to švárny mládenec, ale veľmi namyslený. Stále sa obzerá v zrkadle. Po dlhej ceste dorazí do rozprávkovej krajiny. No ktovie, možno v rozprávke žil doteraz a až teraz sa dostal do reálneho sveta, kde existujú rôzne sily. A fyzická sila svalov, ktorú ukázal pri zbojníkoch mu možno nebude stačiť.

         V rozprávkovom lese stretne malého trpaslíka, ktorý sa nudí. Chce preto, aby sa s ním Ivan zahral na chytačku. Ivan súhlasí. No nech namáha svaly ako chce a uteká ako o život, trpaslíka chytiť nemôže. Ivan sa vzdáva a trpaslík, pretože uznal svoju prehru, mu dá zázračný luk a šípy, s ktorými trafí všetko, načo namieri. Ivan vezme luk, ale poďakovať sa a slušne sa ukloniť starému človeku nechce. Vraj nech sa mu klania medveď.

         Potom Ivan nájde skalu s vyrytým nápisom, že nájde šťastie, ktoré hľadá, keď bude sledovať pierko vtáka. Vezme preto svoj luk a zastrelí letiacu hus. Neváha pre svoje šťastie obetovať život nevinného vtáka. Pierko ho privediek Nastenke, ktorá dostala od macochy za úlohu polievať suchý peň, pokiaľ nezakvitne.

         Ivan sa začne pred ňou vyťahovať a aby dokázal svoje schopnosti, chce zastreliť medvedicu, aj keď má mladé. Nastenka ich chce zachrániť a nasadí mu na hlavu kýbel. V tej chvíli sa objaví trpaslík a Ivana začaruje na medveďa. Trpaslík mu vysvetlí, že ho premenil kvôli jeho správaniu. Vychvaľoval sa až do neba a rád mal len sám seba. Neurobil žiadny dobrý skutok.

         Ak sa chce stať znovu človekom, musí urobiť nejaký dobrý skutok. Natešený Ivan sa rozbehne hľadať niekoho, komu by mohol pomôcť. Všetci sa ho ale boja a utekajú pred ním, lebo si myslia, že je to zlý medveď. Nakoniec sa mu podarí dať almužnu žobrákovi, ale nič sa nestalo. Ivan nechápe, prečo sa nestal človekom. Je tomu tak preto, lebo jeho dobré skutky neboli nezištné. Na človeka sa premenil až vtedy, keď úplne nezištne pomohol jednej babke.

         Koho predstavuje Ivan-medveď? Myslím si, že každý počul slovné spojenia ruský Ivan alebo ruský medveď. Náš Iváňuška premenený na medveďa teda predstavuje Rusko. Rozprávka tak hovorí, že za mnohé problémy si môže Rusko samo. Premena na medveďa, ktorého nikto nemá rád, je trest za velikášstvo a sebectvo. Zaujímavý názor, hlavne ak vieme, že táto rozprávka nie ja americká, ale ruská. Neviem, či je to celé pravda, veď aj keď je to ruská rozprávka, v Rusku nežijú len Rusi, ale aj Íri, či Nemci. Či už je to pravda alebo nie, poučiť sa z Ivanovho chovania môžeme.

         Manželstvo starčeka s macochou, ktorá ovládala celú rodinu, znamená ovládnutie Ruska cudzím živlom. Slávna imperátorka Katarína Veľká bola napríklad Nemka. Nastenka predstavuje zrejme ruskú dušu, ktorú musí Ivan-Rus oslobodiť.

         Medzitým chce macocha vydať Marfušu. Poriadne ju nalíči a dá jej falošný vrkoč, aby vyzerala k svetu. Pred nápadníkom ju vychvaľuje, aká je pracovitá. Ženích si ju ale vyskúša a dá jej pripraviť husacinu. Marfa si pri chytaní husi počína tak nešikovne, že spadne do vody, a tak odhalí svoju pravú tvár. Držaním Marfy vo vatičke jej robila macocha medvediu službu. Myslela si, že jej pomáha, ale urobila pravý opak.

         Táto scéna ukazuje praktickú radu do života. Nedať na pekné rečičky vyjebancov, namiesto toho ich treba preskúšať. Žiadny vyjebanec k vám nepríde so slovami: "Nazdar, ja som vás prišiel ojebať." To by mu nikto nenaletel. Vždy príde so sladkými rečičkami.

         Keďže žiadny ženích nechce Marfu, len Nastenku, macohca prikáže starčekovi odviesť v zime Nastenku do lesa. Keď to starček splní, potom sa macocha rozčuľuje, že si nemá na kom vylievať zlosť. Samozrejme, ani robiť nemá kto. Tak vážená elita, prajem ti veľa sťastia s depopuláciou a s inžiniermi a lekármi.

         Ivan sa dostane k babe Jage, od ktorej chce, aby mu ukázala, kde je Nastenka. Baba Jaga ho ale chce strčiť do pece a zjesť. Ivan sa pokúsi zachrániť. Povie babe, že jeho na lopatu ešte nikdy nedávali a do pece nestrkali. Preto nevie, ako sa to robí. Popýta babu, nech mu ukáže, ako sa na lopatu sadá. Zlá, ale sprostá baba Jaga si sadne na lopatu a Ivan ju hodí do pece.

         Tu máme druhú praktickú radu, ako odhaliť vyjebancov a ich úklady. Vyjebanci na ľudí skúšajú všelijaké finty a snažia sa ich manipulovať k nevýhodnému konaniu. Preto ich treba posadiť na vlastnú lopatu. Ak sa budú vyhovárať, vieme, že nás chceli odrbať. Niekedy môžu byť vyjebanci sprostí ako baba Jaga, alebo používajú na presviedčanie užitočných idiotov, ako sú napríklad vítači imigrantov, ktorí sú presvedčení, že dané konanie je dobré. Títo sa môžu na lopatu dobrovoľne posadiť. Týmto preto treba dať ich vlastnú medicínu a sledovať, čo sa bude diať. Ak budú kričať ako baba Jaga, vieme, že niečo nesedí.

         Nám v dnešnej dobe baba Merkel chce nanútiť imigrantov. Sama si ich pozvala, lebo sú vraj obrovským obohatením. Teraz sa ich, neviem prečo chce zbaviť a ešte od nás pýta peniaze za neprijatie. Ak sú takým obohatením, ona by mala platiť nám, že jej takých skvelých pracovníkov necháme.

 22. weissbach napsal:

  To tam taky vedou?

  • jan nowak napsal:

   Tak jsme dnes je-li s Hongem dělat kšafty na Zbraslaw s Číňanem Čongem..
   .. on tam má fungl nowý podzemní sklad..
   Chlopci , to není SKLAD , ale PROTIATOMOWÝ KRYT ! ! ?
   Ten-tam má wěcí : laserowé zbraně , viet-ňamky , DVDdéčka s ruskejma pohádkama
   TRIKA se strejdou Putinem , 300 tun rýže a tak..

   My teda kupowali enem wlestenecký zboží - já 2 palety Pilsner Urwal a ňáký ty Gambáče..
   Hong si na léto koupil troje Wjetnamky a fungl nowý VW Transporter.

   psasm : WIKINGERE ! s tim Kim ir Čenem je TO w suchu !
   2ps : gdy přijede teta ?????

 23. Maroš napsal:

  Proude - byť pôrodná babica rozhodne nie je nuda - kukáš do kundy - opatrne sa odtiaľ vystrčí šedivá hlava, a - "Rusi už odišli?!"

 24. houbeer napsal:

  Poznal jsem a nejaky cas zil s jednim postarsim,, bacou''((zkuseny pastevec-horal).jeho moudrost byla velika,tak nejak studnica starych,tradicnich postupu.mno na pohled a dojem super slovak,,slovan'',a hle,jak on umel pouzit slova z bible,st.zak.nikdy jsem takhle podane,, krestanstvi''nezazil.jo,slavil svatek sobotu-s nutnou praci okolo farmy-apod.španělé,vychovani křesťané,vubec nedavali jeho upřímnost,zadne obsahle citace jako ekle apod.stridme a trefne....ale chci zdůraznit,ze on sam nikomu kliny do hlavy netlacil.mno uzasny clovek a hlavne podle jeho konani,charakteru,silne koreny,ovoce bylo vytecne.btla z neho videt gen.pamet slovanu,on si ji uvedomuje....
  Me je celkem jedno jestli nekdo v neco veri a jak je to presne....hodne me zajima jak kona,cim,, obohacuje''en.pole.diskuze a konfrontace prijdou v přátelství posleze,dulezite je to navazani pratelstvi,kontaktu,vzajemne pomoci v boji za zmenu zvrhleho systemu. ,,zapadu''.

 25. Vladislav napsal:

  Proud výše: já bych mu s tím cvičením i poradil, ale nevím, jestli by to mělo smysl. On na mě působí jako takový ten týpek, co fušuje do kdečeho a přitom pořádně neví o ničem nic. Jestli takto "pracuje" i v posilovně, tak je možné, že si naloží na benchpressovou tyč dvě desetikilová závaží, hekne, zalijou ho do sádry a ještě bude vykládat, jak jsem mu špatně poradil. Takový motýl - chytej motýla;-)

 26. É ´k ´kĺéśíáń napsal:

  Antonín Seďa (ČSSD): Nebezpečnost spočívá v tom, a to si aktéři vůbec neuvědomují, že podněcují k nenávisti, ať již náboženské či rasové. Tím zhoršují nejen vztahy s jinými spoluobčany, ale zároveň zvyšují nebezpečí reakce radikálních muslimů. A to může vyvolat kriminální osobní útoky na organizátory či účastníky těchto akcí či dokonce může povzbudit organizování teroristických útoků vůči řadovým občanům.

  Takže pamatujte. nevyjadřovat, že někoho nechcete za spoluobčana, že žádný politik nedostal mandát kohokoli vaším spoluobčanem učinit, že už i tomu politikovi chcete sebrat veškerou pravomoc kterou jste mu svěřili. Držet hubu a krok a čekat co bude. To je tento zbabělý člověk ještě pomalu to nejlepší z toho co jste volili.

  Další názory, z úst politiků bohužel snad jediné dva co stojí za povšimnutí...

  Jaroslav Doubrava: „Na Slovensku Sheila Szmerekova (alias Adriana Melekova) zapálila a pomočila sbírku básní obchodníka Mohameda, který se vydával kdysi dávno za Božího proroka. Kniha je známá jako Korán. Jako prémii k tomu řekla, že muslimové, kteří se neumějí přizpůsobit, jsou paraziti a nemají zde v Evropě co pohledávat. Já proti tomu nic nemám, byl to projev její vůle. Chovala se normálně, jak bychom se měli chovat všichni, protože podobně se chovají duchovní v Íránu či v Saúdské Arábii. Tam je státním náboženstvím jakýsi islám. Jako základní ideologickou příručku mají Korán. Například Saúdská Arábie nejenže netoleruje křesťanství, ale také člověk, který přestoupí z islámu na křesťanství, může být a většinou je popraven za hanobení víry. Pokud se tak mohou chovat vůči křesťanství saúdští Arabové, proč by se podobně nemohla chovat nesaúdská Sheila na Slovensku ve Slezsku, na Moravě nebo v Čechách a kdekoli jinde?“ uvedl senátor Jaroslav Doubrava.

  „Buďme spravedliví. Pokud (opět) vesele kšeftujeme s Íránem a nedávno tam proto byla dokonce obchodní delegace, a ještě veseleji kšeftujeme se Saúdskou Arábií, uznáváme, že oni mají na své chování právo. Stejné reciproční právo musíme mít i my! Zlikvidovat mešity a modlitebny, zakázat musulmanské náboženské knihy a zakázat praktikování této podivné víry v České republice. Bylo by to spravedlivé – česko-saúdské či česko-íránské vztahy v náboženské oblasti by byly vyvážené. Jestliže Sheila alias Adriana řekla, že pokud se proti tomu, co činí, někdo postaví, že ho bez problému oddělá, chová se stejně jako saúdsko-arabští fanatici u sebe doma. Čili chová se normálně – pokud (opakuji) máme se Saúdskou Arábií diplomatické vztahy a respektujeme jejich způsob nenormálního chování. Neviděl bych žádný problém, aby se její chování stalo státní normou v ČR v chování vůči muslimům. Naopak, volám po tom! Tím bychom se konečně alespoň v něčem přiblížili k Saúdské Arábii, když na rozdíl od nich nemáme tolik písku a ropy,“ dodal Jaroslav Doubrava.

  Josef Provazník: Na pálení či jiném poškozování knih nevidím nic obdivuhodného. Ovšem mnohem horší je, když za tento čin hrozí vězení.
  Spálení Honzíkovy cesty považuji za naprosto stejné jako spálení koránu. Obojí mi je lhostejné a stejně tak by to mělo být lhostejné i úřadům. A je jedno, jestli slovenským, českým nebo německým. Pokud budeme islám či jiné náboženství nadřazovat nad svobodu i my v Evropě, je to cesta do pekel.

 27. obycejnilide7 napsal:

  Asm, s nadhledem povím že je třeba dát struupnickýmu do držky, stejně tak temu kiškoj a všem ostatním zmrdům a vlastizrádcům. Nejprv udělejme pořádek ve svý Vlasti. Československo je moja srdeční záležitost byť nás "roztrhli" haha
  takovej z nás MAJÍ STRACH !!!
  Je třeba držet pospolu víme.

 28. asm napsal:

  Je třeba držet pospolu víme.

  Nemôžem nič, len súhlasiť. Ale vidíš, ako to tu je, katolíci vs protestanti, kresťania vs védisti, sluníčkari vs extrémisti atď.

 29. Vladislav napsal:

  Dej si ledovou sprchu, kamo. Pripominas mi jistého Radslaviena z okruhu Ziarislava - znáš?
  A mivas nekdy sny, kdy v nich na tebe někdo mluví, a to i dlouho, ale ty ničemu nerozumíš?
  Tak presne tento pocit jsem měl z Radslaviena a mam ho i z tebe. Jakou prosím te používáš rec?

 30. asm napsal:

  Viem, že mi nebudeš veriť, ale žiadneho Radslaviena nepoznám.

  Jedno z vysvetlení toho, že mi nerozumieš môže byť aj také, že máš malé IQ. Ale na to si nepomyslel však. Hlúpy musím byť samozrejme ja.

  Chcel som vyjadriť to, že sa mi neľúbia tie neustále reči o zlej cirkvi a katolíkoch a dobrých protestantoch. To znamená, nepáčia sa mi dvojité metre. Ďalej chcem povedať, že sú aj horšie a vyššie postavené veci ako cirkev. A tými by sme sa mali hlavne zaoberať.

  Ako vidno vytváranie nového Československa nie je dobrý nápad. Ako chcete bratia Česi byť v jednom štáte so Slovákmi, ktorí sú z 80% kresťania a zo 70% katolíci, ktorý sú údajne to najväčšie zlo?

 31. Lenda napsal:

  Marii na vás, povýšený Vladislave

 32. Vladislav napsal:

  O mé IQ se nestarej, mám na ně papíry, jsem v kategorii nad 130, kdyžs to teda už nakousl.
  Jaké jsou ty horší a výše postavené věci, než církev? Samozřejmě, že existují, a pochybuju, že je tady vůbec někdo, kdo to neví, ale jeden praktický dotaz: když na tebe bude útočit ruka s nožem, vystartuješ nejdřív po té ruce, nebo se necháš nejdřív píchnout do břicha, protože zaútočíš pěstí na hlavu útočníka?
  Slováci nejsou z 80% křesťané. Respektive možná jsou, ale všichni víme, jací. Kdybys zkoumal mé dětství, zjistil bys, že i já jsem pokřtěný, a to asi týden po narození. Pro katolickou církev jsem tedy papírově stále křesťan, stejně jako mnozí tebou zmiňovaní Slováci.
  Já znám mnoho těch "křesťanů" Slováků osobně - mají názory jako já nebo Robo.
  Kolik je z nich tedy křesťanů skutečných, přesvědčených, a ne pouze papírových? Co myslíš? 20%? 10%? Co k tomu říká tvůj flash disk nasbíraných informací?
  Víš, co je to - mimo jiné - také zdravomyslí? Je to schopnost vytvoření zdravého úsudku z toho, co je mi známé. Pokud nejsi schopný spojit dvě a dvě a udělat z toho logický součet, je úplně jedno, jestli by se tvé znalosti vešly na 5 GB nebo 10 GB flash disk.
  Jsou ti totiž k ničemu.

 33. asm napsal:

  Ja sa o tvoje IQ nestarám. Písal som, len že je to jedna z možností, prečo mi nerozumieš. Ďalšia je to, že ja píšem nezrozumiteľne. Ale ty v tom máš hneď jasno. Hlúpym musím byť ja.

  Nestarám sa ani o tvoje papiere. S tým na mňa dojem neurobíš. Papier veľa znesie. Sú tu vzdelanci s právnickým titulmi z Plzne :) Mňa zaujímajú schopnosti a tých si veľa neukázal.

  Iste treba dávať aj pozor na ruku s nožom. Tak dobre, odrazíš ju a čo? Zaútočí na teba druhá. Odrazíš ju a zaútočí na teba znova ruka s nožom. Odrazíš ju zaútočí na teba druhá atď. Potom možno budeš unavený a dostaneš nôž medzi rebrá.

  Tak sa dohodnime. Ty budeš dávať pozor na ruku a ja sa budem venovať hlave. Len aby si tou rukou s nožom, ktorú riadi nejaká hlava v pozadí nebol ty sám.

  Poznáš veľa Slovákov? A poznáš ich všetkých 80%? Nie? Potom sú tvoje závery rovnako nevierohodné ako moje. Majú názory ako ty? Včera mali názory ako kresťania, zajtra už možno budú mať názory ako KOBisti a pozajtra ako asmisti...

 34. Vladislav napsal:

  Vy jste Lenka z Prahy?

 35. Vladislav napsal:

  Ještě pořád chodíš k baptistům, u kterých jsi kdysi (ještě ne v Praze) začínala, nebo už je tam nějaká změna?
  Neboj, uvidíme se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!