PETICE „101 LIFE: UKRAJINO, ZASTAV KRVAVOU VÁLKU NA DONBASU!“

petition-img-28191-enAktivisté projektu o zabitých dětech Donbasu "101life" iniciovali sběr podpisů pod peticí Radě pro lidská práva OSN od obyvatel Evropy. Podepsat se pod internetovou peticí je možné na platformě Mesopinions. V petici se uvádí, že podepsaní si upřímně přejí zastavit nesmyslné krveprolití a jsou ochotni se postavit za ochranu nezcizitelných práv a svobod obyvatel Donbasu. Signatáři prohlašují, že akce ukrajinských orgánů porušují základní práva: právo na život, právo na svobodu a fyzickou integritu, právo na ochranu, právo na zdraví, právo na svobodu pohybu, právo na svobodu přesvědčení a projevu, stejně jako mnoho dalších nezadatelných práv, které jsou uznávány po celém světě.

"Podle svědectví očitých svědků je jasné, že "stát" Ukrajina vede válku proti svým vlastním občanům: proti dětem, starším lidem, ženám - miliony civilistů prochází nelidskými zkouškami a zbytečnému utrpení bez jakékoliv možnosti opustit své domovy, které jsou pod palbou", zdůrazňují autoři petice.

Všichni signatáři petice požadují, aby evropské vlády působily na ukrajinskou vládu a prezidenta Ukrajiny Petro Porošenka a donutily jej, aby stáhl svá vojska z Donbasu

Podle údajů z 19.února petici podepsalo více než 3 700 lidí (nový údaj z toho dne převzal J.Vašek z webu):
http://www.mesopinions.com/petition/droits-homme/101life-ukraine-stop-bloody-war-donbass/28191

Projekt "101life»  se kromě sběru podpisů pod petici zabývá sběrem důkazů o úmrtí dětí v důsledku ukrajinské agrese. Připomínáme, že dříve byla Radě bezpečnosti OSN předány výzvy obyvatel LLR a DLR ukončit zločinné akce ukrajinských orgánů.

Název v originále: Za ukončení krvavé války na Donbasu začal sběr podpisů pro OSN od obyvatel Evropy.

Zdroj: http://miaistok.su/za-prekrashhenie-krovavoj-vojny-v-donbasse-nachalsya-sbor-podpisej-v-oon-ot-zhitelej-evropy
7 Komentářů k PETICE „101 LIFE: UKRAJINO, ZASTAV KRVAVOU VÁLKU NA DONBASU!“

 1. Torena napsal:

  Ukrochazarské prasata je třeba zlikvidovat včetně Prasečenka.

 2. hel napsal:

  díky za odkaz na petici..podepíšu cokoliv k ukončení vraždění lidí na donbase

 3. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Ukrajina je stále ještě stát?

 4. hel napsal:

  zastavte spíš ty konvoje americké vojenské techniky, co se táhnou přes slovensko na ukrajinu! http://www.obcansky-tydenik.cz/podivnosti-s-vojsky-se-prohlubuji-stale-vic-kdo-tu-chce-sakra-tu-zasranou-valku/...video uvnitř je docela výmluvné, to není pár tanků!! to jsou celé konvoje!

  • martin bareš napsal:

   hel : článek jsem otevřel, přečetl.

   Špatný je číst především komentáře, kde je spousta primitivních příspěvků o ruské hrozbě, jak jinak. Na první pohled dětinské diskuze těchto lidí ukazují jejich "argumenty" - vlaky jedou ze Sabinova do Polska, ne na Ukrajinu, diskuze kde je jaká trať - prostě přesně ve stylu argumentační manipulace mainstreamu. Smutný je, že ti na druhé straně diskuze jim to baští, místo, aby tyto stupidní diskutéry ignorovali.
   I trocha kumštu či umění, jak vést či nevést diskuze je pro nás nutná.
   Přitom už od vylodění v Holandsku se ví o US transportech, stovkách tanků, transportétů, obrněných vozidel a tisících (!) amerických vojáků k dislokaci do východního Polska, obkličování kalinigradské ruské enklávy a do všech pobaltských států.

   Informovanost a schopnost vynášet své argumenty lidí, co přesuny US Army podporují, je hrozivá a opakují ty své protiruské žvasty jak kolovrátek.

   Navíc mezi novější zpávy patří: Porošenko požádal USA vedení NATO do začlenění do této organizace. Doma o tom uspořádá referendum.

   Čili žádné divení a téměř žádný optimismus. Válka je za dveřmi a nechci strašit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!