Nová kniha: Úvod do řádu Skull & Bones

s-and-b-obalSkull and Bones (česky Lebka a kosti) je tajný spolek na Yaleově univerzitě ve Spojených státech. Byl založen na půdě univerzity roku 1832 americkým obchodníkem, pedagogem a politikem Williamem Huntingtonem Russellem, jehož předkem byl Noadiah Russell, spoluzakladatel univerzity. Členem spolku se může stát pouze student čtvrtého ročníku navržený již stávajícím členem. Členové této skupiny často pocházejí z prominentních rodin, velmi často jde o potomky politiků či jiných vlivných osobností. Členy klubu byli v minulosti například bývalí američtí prezidenti William Howard Taft, George H. W. Bush či jeho syn George W. Bush. Klub každoročně přijímá 15 členů, členové jsou nazýváni "bonesmen". Nejposvátnějším místem klubu je budova nazývaná "Hrobka" (Tomb) v New Haven, Connecticut, stavba nemá okna a pochází z roku 1856.

Tyto svazky vysvětlí, Proč západ postavil Sověty a Hitlera; Proč jdeme do války, abychom ji ztratili; Proč Wall Street miluje marxisty a nacisty; Proč děti neumí číst; Proč církev se stala kropenkou propagandy; Proč jsou potlačována historická fakta, proč politici lžou a stovky dalších proč.

Ukázky:

Stát vyžaduje úplnou poslušnost od jednotlivého občana. Jedinec neexistuje sám pro sebe v těchto takzvaných organických systémech, ale pouze plní svou roli ve fungování státu. Najde svobodu pouze v poslušnosti státu. Nebyla žádná svoboda v hitlerovském Německu, neexistuje žádná svoboda pro jednotlivce podle marxismu a ani nebude v Novém světovém řádu. A pokud to zní jako George Orwell 1984 – je to tak.
-----------
Řád prosazuje opak toho, v co věří většina z nás. To je zásadní pro pochopení, co je kolem něj. Takže jakýkoli konflikt mezi levicí a pravicí, který je podstatný pro podporování změn, nikdy neumožňuje rozvinout diskusi v intencích jeffersonské demokracie, tedy že nejlepší vláda je nejmenší vláda. Diskuse a financování jde vždy směrem k větší státní moci a od individuálních práv. Takže z pohledu Řadu nezáleží, zda je označována vlevo, vpravo, demokratická, republikánská, světská nebo církevní – tak dlouho, pokud je diskuze udržována v rámci státu a státní moci.
----------
Cílem je také globální kontrola, důraz je kladen na globální myšlení, tedy internacionalismus. To se děje prostřednictvím světových organizací a světového zákona. Velkým přínosem Taftových pro Řád byl světový soudní systém a světový zákon – mezinárodní aspekt nového světového řádu.

ŘÁD POUŽÍVÁ PROCES HEGELOVY DIALEKTIKY VYTVOŘIT SPOLEČNOST, VE KTERÉ JE
STÁT ABSOLUTNÍ, tj, VŠEMOCNÝ.
--------------

K zakoupení zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/uvod-do-radu-skull-_amp_-bones/122
44 Komentářů k Nová kniha: Úvod do řádu Skull & Bones

 1. Vladislav napsal:

  Milé děti, uvelebte se pohodlně ve svých postýlkách, přeneste se z daleké Ameriky, povím vám, jak podobné řády fungují u nás.
  V dávné době, kdy ještě informace, které dnes sdílíme na nwoo.org, byly převratné a ojedinělé, žil, byl, v zemi jménem Rusko pán, který se jmenoval Levašov (tedy, on se z té země na čas odstěhoval právě do té Ameriky).
  Ten pán hodně zkoumal a zjistil pravdu o zlém černokněžníkovi, který řídí tento svět. Možná si něco i sem tam přibarvil, ale v jádru říkal pravdu, a tak se stal černokněžníkovi nebezpečným.
  Zkoušel proto toho pána i jeho ženu zabít různými kouzly, ale pán odolával. Nakonec ale byla ta zlá kouzla silnější, a tak zabil na dálku nejdřív jeho ženu, a pak i jej.
  A byla ještě jiná, malá země, ve které byl server po tom pánovi pojmenovaný. A ten server si dal za cíl šířit myšlenky toho pána.
  Jednoho dne oslovili pána, který ten server provozoval, vyslanci černokněžníka. "Okamžitě zavrhni učení pana Levašova, sic se ti povede zle!", zavrčeli na něj výhružně.
  "Ale ... ale vždyť on má pravdu", rozhodil bezmocně rukama pan administrátor.
  "To nás nezajímá! Prostě napíšeš, že všechno, co kdy vydal, byla lež. Nebudeš nic podrobně vysvětlovat - lůza nemá co požadovat důkazy, jen by se v tom zbytečně šťourali. A nebudeš ani jeho články ze svého serveru mazat - potřebujeme, aby si je napříště každý četl už s tím, že jde o lež, ne aby ještě pojal podezření, žes je vymazal, protože skrývaly nebezpečnou pravdu, a tajně si je hledal!"
  Jak svá slova dokončili, odešli. Zůstal po nich jen puch, který nešlo vyvětrat.
  Pán dostal strach a udělal přesně to, co mu vyslanci černokněžníka řekli. Život i bydlo si zachránil, jen jeho server, kdysi tak výjimečný, upadl do bezvýznamnosti a dnes už o něm skoro nikdo nic neví.
  Když se černokněžník dozvěděl, že uspěl, spokojeně si zamnul ruce a dal každému ze svých vyslanců pytlík zlaťáků. Jenže už bylo pozdě - podobně, jako psal ten server, začalo mezitím psát několik serverů dalších.
  Nešlo to už zastavit. Jednomu nebo dvěma pánům můžete pohrozit, aby se nikdo nic nedozvěděl, ale když budete hrozit deseti pánům najednou, je velké nebezpečí, že budete prozrazeni.
  A tak od té doby používá černokněžník jinou taktiku. Už neposílá své vyslance, kteří smrdí sírou a každý to na nich pozná, ale na první pohled příjemné a chytré, hodné paní nebo pány, kteří se hezky usmívají, naoko bojují za ten server, ale jen někdy se prozradí, že jsou ještě nebezpečnější, než přímo jednající zlouni od černokněžníka. Tak buďte bystré a pozorné, milé děti, jedna taková paní se tu včera mihla na chvíli a jiná, mexická, tu byla (než byla prozrazena a totálně znemožněna) dokonce dlouhodobě. Pamatujte, že to nejcennější, co máme, se nachází v naší duši a krvi, a to nám černokněžník nikdy nevezme, pokud mu k tomu sami nedáme souhlas.

 2. proud napsal:

  Zrus jim nastroje moci,"vychovej" lidi a nemusis resit zadny "tajny" spolecnosti,plno kriminality,zabijeni se ve valkach a hnani stad!Maximalne tak manzelsky a sousedsky hadky.Psychopaty a nasilniky budes stejne muset resit vzdycky a ve vsem,to uz je jen kapitola spravedlnosti.

  • Vladislav napsal:

   Leva Net, to byla ještě horká fáze. Byl první, takže se na něj zatlačilo hrubou silou a výsledek se dostavil.
   Jenže: když je hrnec děravý na jednom, dvou místech, dá se zatmelit, ale když na dvaceti, už to nemá smysl.
   Všimni si jedné věci - buďto systematicky rozbíjí diskusi (lidmi typu Marie, kteří štvou všechny proti všem), nebo se jen "mihnou", prohodí několik slov a pokračují v pozorování. Nejdojemnější je, že doufají, že se na ně časem zapomene, že vše vymažou tím, že se někam přestěhují, změní sociální status.
   Jako nechápou, že mají paměť národy, tak nechápou, že mají paměť i jednotlivci, a že ti i ti dokážou čekat na "pravý čas" velice dlouho.
   Dočkají se.

 3. Maroš napsal:

  Ich odnož...- husté
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9928-hollywood-satan-sex-kult

  Biely drak /východné krídlo GP/ rozohral na 2 muchy jednou ranou - proti chazarom aj proti trumpovcom - B. Fulford - riadna haluz!
  http://tadesco.cz/zachranu-lidstva-by-stacilo-pozatykat-nekolik-lidi/

  • asm napsal:

   Ten Tomáš Marný to je skutočné meno alebo pseudonym?

   • proud napsal:

    Pseudonym,je to panacek co pravdepodobne dela v Rakousku a jmenuje se Rene Koutny,z Brna.

    • proud napsal:

     Zlodej a podvodnik na cekaci listine,studujou se jeho zvyky a denni rezim..........

     • Maroš napsal:

      Proude - tadesco teraz predbieha v niektorých témach AC24

      • houbeer napsal:

       Toz neviem marosu,onehda byl clanek na ac24 o el.turbinach z indie.ze prej produkuje v klidku 5kw...psali tam blbiny v diskuzi,tak jsem chtel napsat,neco o tom vim,o soběstačnosti domácnosti.napsal jsem delsi koment,pak nejaka antirobot,a hle nezobrazi se mi ten vzor,nikdy,at zkousim jak chci(z mob.)tak jsem se na to vyprd.nic se nedozvi o tom kolik w je zhruba treba,kam uskladnit el.,ze je uz turbina za 300eu a je skvělá.....
       To stejny v podstatě na jinych webech,pres vyplnovani,prihlasovani a stupidni pravidla,hold nepisu nikam jinam.a snazim se vyhledavat-cist pozitivni,konstruktivni,pro me zajimavy clanky-odkazy.mam dost prace na farme na to vedet kdo skym,za kolik,atd.
       Chci změnu!studovat moznosti zmeny a kam to hybnout.v jejich ,

       • Maroš napsal:

        houbeer - anti robot - captscha - mu nefunguje opäť - chvíľu náhradne používal inú - nefunguje tá algebra.
        musíš na jeho starý mail ešte z prvopodstaty
        prvopodstatazpovrchu@protonmail.ch

        ďalšia zmena - prvopodstata má nechránené pripojenie - už tam neleziem.

     • miška napsal:

      Nejen že seš proude impotentní dole ale taky v hlavě. Nic jiného neumíš než pomlouvat lidi. Tak jak to neustále tvrdí o tobě moje kámoška.
      Michala

      • proud napsal:

       Chytte se tedy spolu za ruce a delejte si kolo kolo mlynsky,k nicemu jinymu ani nejste,kdo se podvodnika zastava,sam je taky!!!Takze si zpytujte svedomi,kracmery.

    • asm napsal:

     Komu potom venuje ten odkaz "to máš marný"? Čitateľom alebo niekomu inému?

 4. Sasin napsal:

  Západní prašivina u nich kvete všude. Přímo ve školách mají hnízda sekty. Ve "zdravotnictví" pěstují eugeniku a vyrábějí smrtící vakcíny, průmysl pro ně vyrábí bomby a sledovací zařízení do každé rozdělené rodiny. Podpoří to vydavatelství podprahových zpráv a soutěže, zazpívej blbej ptáčku nějakou tu našu duc duc odrhovačku a tomu říkají kultura. Myši to mají v mobilech a hltají to cestou necestou ke svým podprahově vnuceným myslícím tyčinkám a ještě před placeým pípnutím odkliknou smajlíka na fackobuku.

  A jsou mezi lidma proudy blboňů, co tomu říkají demográca, ale voni nechcou jako špatné ty produkty, chtěj ty nejlepšíí. :-) Ale vlastě nevědí co chtějí, ale říkají to. Dokonce si vystačí ze sektářskými názvy a ani ty názvy nedokáží vymyslet aby odrážely fakty, které jako chtějí, ale vlastně nevědí, páč to nemají od sektářů spublikováno a mediálně schváleno. No a s tímto materiálem si sektáři vytírají ráno, odpoledne a večer své prdele. atd, atd ...

 5. jan nowak napsal:

  Musim wyužit hacku a carek we swe wobhajobě..
  .. to , že ju-žmi funguji , jag ma biť , zapříčinil :
  Jan & pouze.. WIKINGERA Petera !

  • asm napsal:

   Novaku, či čo to píšem, Nowaku, ty si aj hacker? Teba v svojom týme chcem. Neblbni a ukáž pipíka.

   • Maroš napsal:

    Nowakov pipík sa volá kukacs /po maďarsky červík/ - Nowak ho používa ako nástrahu na ryby, a tie potom zase ako nástrahu na wydry - pani Nowakova chce nowy kožuch - starý má už wypelichany od Nowakovho pipika kukacsa...
    Pozn. - ten maďarský kreslený seriál o červíkovi a rybárovi
    som nenašiel, tak aspoň niečo
    https://www.youtube.com/watch?v=E4J2umZrwng

 6. Demonratsia napsal:

  Zijeme v nezmyselnom svete kde sa hra Divadlo. Vsetko je podvid a loz,od historie po nabozenstva...A zidomurarske loze sa nam smeju do ksychtov, lebo sne spristy gojovia...Nevieme ani ken take malickosti ako su Letne a Zimne Olympijske hry,ktore su soli-lunarne kalendare. Sme blbeckovia,ktory nevedia ze v pocte ludi v psrlamentoch, a zycajne dvoch komorach su zase len kalendare,solarne a lunarne...Sme debilkovia co nevedia ze existuje jedna zidivska politicka strana dvoch farieb: Cerveny Republikani a Modry Demon-rati,Cervena Labour Party a Modry Torryovci...Mimo Cervenu,zidobolsevicku lozu Vychodu,svet ma aj Modru,sionisticku lozu Zapadu...Este aj futbal pre debilov sa deli na cervenych a modrych pomatencov...A nevieme ani to, ze nas Dualny a Dvojpolarny svet je v pohybe: Negativny pol nad ZSSR sa posunul do Bruselskeho Gulagu narodov, a pozitivny pol sa presunul z USA do Ciny! A debilkovia nrpostrehli ani yo,ze Amerika je zensky,hadi a draci kontinent v tvare zenskeho tela,kontinent co kopiruje Hada-Draka a Satana ba oblohe-Mliecnu drahu,ktoru v Mexoamerike poznali len ako Hada a Draka! No a trollovia si nevsimaju,ze v Ruskom statnom znaku v Dvojhlavom orlovi je George-the Dragon Slayer( Juraj-Stinac Hada-Draka)na SEDOM KONI APOKALYPSI, z coho je jasne, ze Putinove Rusko zotne Trumoa-antikrista,a Ameriku ako Velkeho satana!!!Do roku 2033!!!

 7. Demonratsia napsal:

  Tak ako to znazornuje Maysky strom zivota,tsk du aj zidomurarske loze sveta. Rozdelene na Vychodnu( Cervenu a zidobolshevicku) a Zapadnu( Modru,sionisticku)...Dve hlavne vetvy stromu zivota,ktore sa delia,kazda este na dve,severnu a juznu odnoz, na Vychodnej a Zapadnej,dvoch hlavnych vetvach. Vychodna,Cervena loza sa deli na Severnu a Juznu podvetvu, Rusko a Cinu. Zapadna vetva sa deli na Severnu a Juznu podvetvu, Illuminati na severe,s Univerzitnym centrom na Hardwarde( muzska falicka brana zivota, hard penis)nositel svetla,zi ota-spermii...A Juznu odnoz, Skull&Bones( Lebka a Hnaty), symbol zenskej kozmickej brany a smrti, z kyorej potom vychadza novy cyklus a zivot...S Univerzitnym sidlom v Yale,kedze Y -psilon symbolizuje zenu-hada-draka-Mliecnu Drahu, v ktorej rozkroku( Mezopotamii ci v Ciernej rokline),lezi yonicka Cierna diera( vagina,ktora vedue do Centra galaxie-Maternice)...V Anglicku su ich verbovacimi Univerzitami,Oxford,muzska,falicka kozmicka brana,kedze Ox je Vol,ako Byk po vysemeneni sa ci strate " muznosti" k prokreacii...A zenskou branou je Cambridge, kedze Cam ci Cham a Ham je Cierna,a bridge je most,Mliecna draha medzi stromom zivota a smrti! Tolko pre nezbalich ludi,ktori nevedia o tychto dvoch hlavnych lozach Vychodu a Zapadu s dvoma podlozami kazda hlavna vetva...Vychod je miestom Raja,ako sj Vzktiesenia a noveho Vychodu slnka po heho " ukrizovani" v Ciernej diere Mliecnej drahy, a potom vzkrieseni ci znovuzrodeni slnka v novom kozmickom roku( Anni Magnus), ktory prave konci v tomto roku,5,766-5,777 A.M.,co je rok 2016-2017,od septembra do septembra...Co dokazuje aj coraz extremnejsie pocasie,kwdze slnko je ovplyvnene Ciernou fierou s ktorou sa zoraduje-prekryva az do roku 2033, a nase " jaguarie slnko" plne slnecnych skvrn vplyva na Zem a nase pocasie!!!V roku 2033 sa budu uplne prekryvat, a o tom je zj zidomurarska zastava EU, skladajuca sa z 12 hviezd-domov zodiaku, a tym 13.domom je ten Kruh,symbol Stvotitela-Vodnara-Hrnciara( Potter),Kruh,symbolizujuci Ciernu dieru a v nej,ci s nou sa prekryvajuce nase slnko,docasne ako Cierne slnko,ktore sa znovuzrodi po 3 dnoch ako mlady lev...

  • Sasin napsal:

   Naši předci měli pré 16 čaker, indoevropané mají 9 čaker, rudokožci mají 6 čaker a černí mají 3 čakry, což v přeneseném slova smyslu jsou geneticky kódované spirály daných vlastností. Kteří vlastníci čaker vlastně řídí svět podle kalendáře nemůžeme zjistit, páč se řídíme jiným kalendářem, než tím ,který vznikl současně s tajenou epochou lidstva. Můžeme to ale odtušit pokud se budeme hodně snažit změnit kolovrat, ále do teho se blboňům příliš nechce. Myslí si, že to ještě nějak vydrží. Potomkům řeknou to, co slyšeli od svých předků. Dělali jsme co jsme mohli, četli jsme knížky, dělali co bylo potřeba a ták. Muheeeeeee

 8. Demonratsia napsal:

  Aj biblicko-murarsky Jakub ma 12 dynov-domov zodiaku, a tym 13. domom zodiaky( Satuago de Campostella,kde Santiago je Jakubm Campo je tabor,zhluk, stella-hviezd) je dcera Dinah( preklada sa ako Rozsudok), symbolizujuca Ciernu dieru-zensku kozmicku branu-vaginu!!!

  • proud napsal:

   Zajimavy,kdes to vsechno nabral a co z toho plyne?......

  • Sasin napsal:

   No, hodně fyziků si neumí představit oplodnění zeměkoule jinými otvory než severním a jižním protipólem. Úplně ignorují pneumatiky, které nabrala a nevšimli si jak to pěkně srostlo. Dokonce si myslí, že se zeměkouli po kůži ty strupy pevniny posunují jako nějaký vymáčklý mor nebo dokonce že přez sebe lezou jako buzíci. gdyž se u toho potí. Jen tito dodržují dvanácti měsíční pauzu před zimním slunovratem asi že jsou z jiné planety, páč každá baba ví, že to o mnoho déle než devět měsíců netrvá

  • jan nowak napsal:

   To neni Černá díra - wagína - je KUKACS díra paní ROBOTowý.. ty blbe..

   ps : jdu s Jardou F. lowit bobry !

 9. tamara napsal:

  Vladislave,nedodržujete podmínky podmíněného diskutujícího.
  smajlík až překlepy

  a teď vážně:
  potřeby páprdů vyúsťující v problémy,nadělané páprdy,řešené
  páprdou v rámci potřeb páprdů
  nelze

  krátká verze pro přeinformované:
  více cisteren na povodeň

 10. kačaba napsal:

  Lidi co to tu píšete za hovadiny :-( to je úroveň diskuze??? k čemu toto vede ??? ani nemám už zájem sem něco kloudného psát ....

  • houbeer napsal:

   Kacabo,co jsou to ty hovadiny?zrovna tenhle clanek je o,, divoce konspirativnich'' uskupenich.hehe.
   Toz lide pisi nazory,vhledy apod.

   Ps.co jsou ty cool,spravnacke informace? :)))

  • proud napsal:

   S timhle tvym nazorem a pristupem? Nepis! Jenom dobre!

   • kačaba napsal:

    A co jsi ty tady už napsal chytrého,za tu dobu co tu jsi? ...jen oblbuješ lidi tyma tvýmy rádoby moudrama.V tom jsi lepší než kde jaký troll...

    • proud napsal:

     Mezi nami rozdil je kacaba:-))))))))))))))),a to ten ze misto jenom nicnerikajiciho napadani druhejch se vyjadruju i k veci a dal jsem i svuj nacrt novyho systemu,ovsem tvuj nick ani vlastne neznam,az tak se cinis,a kdyz se objevis,akorat kydas na ostatni a skutek zase utek........staci? ;-)

    • proud napsal:

     Tvoje hned prvni veta uz sama za sebe rika,ze nectes a nevis,moulo:-)))))))))))))))))))))))

     • kačaba napsal:

      no od tebe ty čuráku si nechám radit :-)))))) hodíš se jen tady aby jsi zabil čas já mám jiné věci na práci než se vyblíjet tu na ty vaše lejna ...
      ÚROVEŇ ZDE JE HODNĚ NA POVÁŽENOU ty troubo..

      • proud napsal:

       V pohode,bez si delat ty svoje veci na praci,pico,a dal tu s takovou nezaclanej,debile.

      • jan nowak napsal:

       KAČOBO..
       .. nestrouhej se Zde !
       A napíš..
       ZAKAZde ! písmeno Zde ! dostaneš BONUS ! ! !
       OLEJ Zdar-ma 800 800 666 www
       .. wolej !

       ps : wždy podgotowen..

 11. proud napsal:

  To jsme krasne ten den nacli.........na vsech frontach:-)))))))))))))))))))))))))).Neni ono neco v lufte? :-))))))

 12. jan nowak napsal:

  Upozorňuju wás wše-chny ! ! !
  .. že tento SEWER juž newlastní Hondza KARBIT , ale ja !
  WIKINGERA Patera & spol.

  Platiti tedy budete 39 marek každou fteřinou.. na účet Zde ! www.
  .. w práwo na HOŘE !!!

  Goebls w.r.

 13. weissbach napsal:

  Problémy vyřeší více laviček Václava Havla. Až bude v každé obci nejméně jedna, bude líp.

  • Paul Durham napsal:

   Všechny problémy vyřeší džínová láska :-) na lavičkách V.H. a sorryjako absolutismus , demogratycky , se slevou 60%.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!