Posuzujme ANO podle toho, co říkají jeho ministři, a ne podle toho, co říká On.

Protože jen ti ministři říkají to, co si předseda strany nejupřímněji myslí, co skutečně plánuje, či jak věci domácí i zahraniční posuzuje. Protože on sám si věci sporné, nelíbivé, či ty, o nichž si není jistý, jak by je veřejnost přijala, do úst a ani do pera nebere. To nechává na svých ministrech a těm pak už zbývá jen nevděčná role, aby to, co je pro uši našich lidí nejednoznačné a co jim on důvěrně sdělil, vzali do složky, šli s tím na veřejnost a tam jeho myšlenky a názory vyhlásili. A že jsou to často věci nejen nejednoznačné, ale též pro lidi hodně nepopulární, dokazuje např. fakt, že jeho ministr obrany, taktéž jen názory svého pána z úst vypouštějící, se stal právě pro to, co z nich vypouští, jedním z nejnenáviděnějších a též nejopovrhovanějších politiků, kteří se po našich veřejných kolbištích pohybují.

Nebo máte za to, že by si tento obranný ministr dovolil v každé své druhé větě napadat Rusko, vypouštět z úst úvahy, jakým nebezpečím pro nás tento stát představuje, kdyby pro své slaboduché výpady neměl požehnání či aspoň souhlas svého pána? Nebo se domníváte, že by si on, pouhý ministr obrany, dovolil ze své vlastní vůle vystoupit na bezpečnostní konferenci v Mnichově a proti mínění zde panujícímu uvést, že my Češi jsme takoví kabrňáci, že do roku 2025 budeme schopni splnit americký požadavek dávat na obranu, čili víceméně na budoucí šrot, dvě procenta českého HDP, což představuje – jak uvádí www.vasevec.cz – více než 103 miliardy Kč? A to v situaci, kdy zdrcující většina zemí na zmíněné konferenci požadavek dvouprocentního výdaje svých HDP na obranu odmítla? A kdy dokonce i pověstný protiruský jestřáb a předseda evropské komise Juncker vyhlásil, že Evropa by tlaku USA na zvyšování obranných výdajů podlehnout neměla, a měla by tedy své peníze vydávat účelněji?

Anebo si myslíte, že to on, ministr obrany, a nikoliv jeho pán, rozhodl, že to nebude zbrojovka Uherský Brod, která dodá neprůstřelné vesty české armádě, ale že ty vesty, prý lepší, dodají Američané, každou o zhruba 22 000 kč dražší, než by nás stála vesta z Brodu?

Takže obezřetně potěžkávejme váhu strany ANO, a přijmeme-li na jedné straně s povděkem prohlášení jejího předsedy, že bez Ruska se dnes žádný evropský problém řešit nedá, všimněme si - a ještě pozorněji - též toho, co říkají její ministři. Protože ti nejsou ničím víc než jen věrnou ozvěnou hlasu svého pána, jak už to v těchle stranách, zrozených z ničeho než z vůle jejich zakladatelů a pak taky z velké hromady peněz, bývá.

 
46 Komentářů k Posuzujme ANO podle toho, co říkají jeho ministři, a ne podle toho, co říká On.

 1. Jaroslav Boch napsal:

  Jsem jen zvedav, ktery posranec bude interpelovat toho herce, proc kupuje predrazene vesty a hlavne kde je budou ti nasi vojacci nosit.

 2. Pavel napsal:

  Naprosto souhlasim z clankem.Perfektne analizovano.

 3. proud napsal:

  Proc bych mel posuzovat kdyz mym pranim je aby zmizely vsechny strany i se svejma picovinama a prestaly nas okradat?........

 4. WIKINGER Petr napsal:

  HNUTÍ JEDNOHO MUŽE PANA RABUŠE-TAKOVOU DOSTAL PŘEZDÍVKU,tedy ANO,BUDE mi LÍP, ROZPOZNÁME PODLE TOHO,ŽE NEMÁ ŽÁDNÝ PROGRAM

  a to prý proto,že zastupuje NWO v ČR.
  Prý budeme muset bouchat za stravu a byt a on bude plnou pusou prosazovat cenzuru,proti těm,kteři budou proti.

  Bude nás trápit tzv.dobrovolným dovozem samopalníků IS.
  TO však MASKUJE i celá polit.třida Šmejdů.
  KECY,ŽE TO JSOU DOBŘE OBLEČENÍ A DRAHÝMI TELEFONY VYBAVENI UTEČENCI a ty nám tu sadí do kožichu,aby z nás,právě oni, udělali nebožtíky a při podřezávání našich krků volali

  AALLLAHH AKBÁÁR COŽ ZNAMENÁ,ŽE ZA JEJICH KRIMINÁLNÍ ZLOČINY NESE ODPOVĚDNOST JEJICH PRÝ BŮH a oni sami NIKDY. Při znásilnování našich žen,milenek a dcer se prý musejí řidit jak jim to nařizuje středověká svatá kniha KAKA RÁM ,nebot obsahuje přikazy na naše vyvraždování.
  Tu jedinou uznávaji a přitáhli si jt spolu s dalšim drahým vybavením a penězi sebou.

  Kdyby,alespon začal ten RABUŠ písničku o tom,jak bude zuřivě prosazovat změnu SÚR manuálu,toho KAKA RÁMU, S NÁVODY NA naše vraždění a žádal po imámech musulmanů,aby IHNED zajistili změnu těchto k vraždění vyzývajícich súr,tak zaleze do svého čapího hnizda,aby odtud ZBĚSILE STRACHY KŘIČEL

  JÁ NECHCI NIC DÁT ZMĚNIT, NEBOT BY MĚ PŘEJELI UKRADENÝM NÁKLADÁKEM A BYLA BY ZE MĚ PLACKA.ON TOTIŽ DOBŘE VÍ,ŽE ZA POŽADAVKY JAKÝCHKOLI ZMEN V TÉ PRÝ SVATÉ KNIZE BY BYL HNED NEBOŽTÍKEM.

  https://www.koranoislamu.cz/sura/4/page/5/?vers=89

  • Sasin napsal:

   Von chce taky demográcu jako vy. A gdyž přinde na genocidu, zvedne ruku za vás. Muheeeeeee

   • WIKINGER Petr napsal:

    PANE SASINE,UŽ NĚKOLIKRÁT JSEM VÁM NAPSAL,ŽE SE NEMÁTE DÁT STYLIZOVAT REŽIMNÍM TISKEM

    do situace kdy JÁ prý prosazuji stejnou tzv.demokracii jako máme nyní.

    POSLUCHEJTE VY,KTERÝ SE DAL UBLBIT.

    Copak jste někdy ode mně viděl přispěvek,kde prosazuji demokracii typu-ministři vlády jsou zajedno v tzv. demokracii,která chce do zákona CENZURU A DALŠI CENZURU a načisto zglajchšaltovali a zdemolovali kritické myšlení jejich novinářů v jejich zuboženém tisku,který lidé přestávají čist a je v úpadku ?.

    TO TOTIŽ ŽÁDNÁ DEMOKRACIE NENÍ A NIKDY NEBUDE.

    • Sasin napsal:

     Žádná lepší demográca nigdy nebude. To co je teď je demográca. Esli chcete něco jiného než to, co je dnes, musíte tomu najít nové pojmenování, jinak vzíváte stále demográcu, peklo, či jakého čerta z pekla. Měl jsem za to, že tuto kosmetickou chybu odstraníte, le vy furt chcete demográcu, čili to stále slovem podporujete. Kvůlivá tohoto kverulantsví si stoupnete za jinou barikádu gde budete řvát s ostatníma co chcou demográcu, jenže zase něhakou jinou. dyk je to na hlavu.. No jistě, výborný tah šmejdského krále.

     • WIKINGER Petr napsal:

      SASINE,PROČ TU TEN NÁVRH JAK SE MÁ DEMOKRACIE PODLE VÁS JMENOVAT NEDÁTE SÁM.

      potom to totiž vypadá,že tu dokážete psát ve stylu, pes si kouše do ocasu a toči se nesmyslně dokola..

      NEMOHU ZA TO,ŽE JSTE K TOMU BYL PŘINUCEN REŽIMNÍM TISKEM,KTERÝ MASY VČETNĚ VÁS NAČISTO POROUCHAL A NYNÍ NEVÍ ČI JSOU,
      nebot jim bylo vyoperováno kritické myšlení a nyní si už začinají plest pojmy s průjmy.

      • Sasin napsal:

       Demográca svůj název už má. Jedná se o diktaturu menšiny v zastoupení. Jednou z hlavních ovládacích pák je mediální oblbování a sám na sobě pozorujte jak jim to perfektně funguje.

       • WIKINGER Petr napsal:

        PANE SASINE,KLIDNĚ PŘEVEZMU ODE DNEŠKA TO CO SI MYSLÍTE JE SPRÁVNÉ, TEDY ZOPAKUJI

        nynějši režimní systém NENÍ DEMOKRACIE,ale je to DIKTATURA MENŠINY politické třídy Šmejdů,která ukradla pomocí mediálního oblbování,kdy PEPA GOEBELS by zblednul závisti, hlasy občanů voličů a tedy i jejich moc a chystá se na to zas,

        -POKUD JI NEPOŠLOU OBČANÉ-VOLIČI HNED,NEBO DŘIVE CELOU, OPALOVAT SE NA ROZPTYLOVOU LOUČKU.

        https://cs.wikipedia.org/wiki/Demokracie

 5. jik napsal:

  Musím nesouhlasit s článkem.
  1) Mám tady časopis Včelařství 3/2017, kde v úvodníku předsedkyně ČSV píše, že tento okopávaný ministr financí, byť je pod velkým tlakem, hledá rozumná řešení a taková i prosazuje. Vzdávám mu za to čest.
  2) Kromě toho dokončuji knihu o Stalinovi a nyní, úplně nakonec jsem si uvědomil pár zajímavostí. Především tu, že liberální společnost se svými instituty je nepřirozený útvar - a tady hledejme naše současné problémy. Například parlament je původní sněm proměněný na trh - a tady pozor, v celém tom našem parlamentu je 299 poslanců parlamentu a 1 poslanec tradičního sněmu - Babiš. Proto také do něj tak šijí bez ohledu na stranickou příslušnost. Znovu opakuji, že Stropnický je poslanec parlamentu. Oni sice Babiše musí uznávat jako šéfa, ale kopou za jinou stranu. V nejhorším případě je Babiš mezi slepými oním příslovečným jednookým králem.
  Pokud budete mít zájem, zkuste hledat na Internetu "Bůh synergie". Ale brzy asi bude na nové stránce, kde budou i vysvětlení k tomu, co jsem napsal.

  • Eschatolog napsal:

   Vcelarstvi je nejlepsi geopoliticky casopis soucasnosti, mohl by uspokojit i pana Nedelu nize.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PROSTODUCHÉMU PANU JIKOVI MŮŽETE VYSVĚTLOVAT ŽE BUDE MUSET
   BRZY JÍT DO VÁLKY ZA KONZORCIUM BANK TZV FED A ON ZA TO

   bude původci této katastrofy dále tleskat,protože v důsledku své ignorance vůbec neví co FED je a kolik už válek a lidí pobil.Ani první ani druhé světové válce občané nezabránili a

   TO BYLI PRÁVĚ TAKOVÍ JAKO ON.

   http://e-republika.cz/article3790

   tedy korporátní fašistická oligarchická tyranie jak se zdá přistane v ČR a najde se JAK JE VIDĚT dost primitivních ovčanů,kteři jí nejenom zvolí,ale budou ji dále freneticky tleskat,protože zdemolováni režimním tiskem vůbec neví vo co de.

   • Vaska napsal:

    ovčané radujme se - budou volby - budou se zase rozdávat koblihy !!!

    • WIKINGER Petr napsal:

     ANO,VASKO ANO,

     tentokrát budou voliči už pěkně vypečení,sní koblihu a dají si k ní párek a

     BUDOU VOLIT NE ANO,BUDE mi LÍP tj pana Rabuše,ale úplnš někoho jiného.HURA,HURA.HURA,že ANO?

   • jik napsal:

    Budete se divit, ale ve své knize FEDu věnuji docela dost místa. Ale tady je řeč o Babišovi a ANO. Mohu Vás ubezpečit, že já vidím Vás jako prostoduchého, když skáčete podle not těch, kteří nemají zájem o tuto zemi. Babiš je pod ohromným tlakem proto, že se snaží konat rozumně, což FEDu není po chuti a jeho nohsledi řvou, co můžou. Bohužel jim to spousta ovčanů žere.

    • WIKINGER Petr napsal:

     JIKU DEJTE TU VÝNATKY Z VAŠI KNIHY O FEDu,AT SE NAD NIMI ZASMĚJEME,JAK MOŽNĚ I NEMOŽNĚ věci KROUTÍTE

     ono,když píšete o tom,že BABIŠ je pod tlakem,tak máte pravdu.On si už rady neví a proto NAŘIZUJE cenzuru a ohlupuje takové jako jste vy.

     JAKO FINANCMAJSTR NEDAL NA BANKSTERY čnb TRESTNÍ OZNÁMENÍ,ŽE VŠEM OBČANŮM VOLIČŮM MASÍVNĚ VYKRÁDAJÍ KAPSY A NECHÁ SVÉ VOLIČE JIMI RABOVAT COŽ PO CHUTI FEDu PRÁVĚ JE..

     Přestante tady napodobovat jeho babišovky na to sednou už jen úplní senochrupové.

     • jik napsal:

      V knize toho je o FEDu asi 20 stran, tak co byste chtěli : Rothschildy, rok 1907, 1920, velkou krizi, Brettonwood, Lincolna, Garfielda anebo prezidentské nařízení 11110?
      Bylo by dobré, kdyby lidé pochopili, že nástrojem FEDu je liberalizmus. Jenomže problém je v tom, že lidé vlastně neznají nic jiného.

      • WIKINGER Petr napsal:

       NO TAK DOBRÁ,PANE JIK

       od 11110 by to už zkráceně bylo zajímavé,také jak je to možné,že zadlužené USA se vůbec nezesype a dolar se drži a dluh se zvětšuje jakoby nic,

       -jak bude tu Federální rezervu možno zrušit,tedy jakými způsoby a kdy, by to konzorcium bank FED mohlo havarovat tak,aby už mu nešlo dělat ty války a zda jste tam napsal i to proč nás ovčany ten oligarcha, ano bude MI líp, chce všechny pobit nahnáním pod pásy Putinovy námořní pěchoty,která bude bránit zuřivě své zemljanky..

       • WIKINGER Petr napsal:

        PANE SPISOVATELI JIKU,ČEKÁ SE NA VÁŠI ZNÁMKU ŽIVOTA.TO JSTE JAK SE ZDÁ BRZO NATÁHL BAČKORY

        Tak nám tu alespon napište jednodušši hádanku,když už ta vaše kniha prý má být potřebná jako z kozí pyče patrontaška.

        ČIM JE TEN DOLAR VLASTNĚ KRYTÝ,KDYŽ NIČIM KRYTÝ NENÍ A PŘECE SE TOČI A NAVÍC ASI BUDE OBLÍBENÁ MĚNA STREJDY PUTINA,který ho nakupuje..

        A píčete ve své knize o panu STALINOVI,jak dal střilet své kamarády,aby u toho řvali, AT ŽIJE STALIN,což udělají prý i voliči ANO BUDE LÍP,když je pan RABUŠ pošle pod pásy tanků PUTINOVY námořní pěchoty,která jak jsem již napsal bude hájit své zemljanky?

        DĚLEJTE NĚCO NEŽ VÁM TA MONUMENTÁLNÍ PŘILEŽITOST NAVERBOVAT BLBCE,KTERÍ BUDOU VOLIT korporátní fašisticko-oligarchickou tyranii ANO BUDE LÍP, zajde za obzor.

        A nebojte se,že se tomu budeme smát MY LIDOVÍ KOMENTÁTOŘI, TADY TOTIŽ BEREME VŠECHNO SMRTELNĚ VÁŽNĚ..

      • jan nowak napsal:

       .. já bych chtěl toho kocoura coura Garfielda !

     • WIKINGER Petr napsal:

      VITE ALESPON TAK JEDNODUCHOU VĚC,KTERÝ PARAGRAF
      BUDOVÁNÍ KAPITALISMU BANKSTEŘI ČNB PORUŠUJÍ?

      Polovina zdejšich čtenářů to ví a prý i se zpětnou platností ZDÁ SE MOŽNÁ I NAMÍCHNUTÍ, hodlají PRÝ postavit ty bankstery před soud,kde mohou vysvětlovat celé republice-tedy jejich domorodcům,proč je pro VOLIČE výhodné,že je jejich spoluobčané-banksteři vylupují a z

      jakých důvodů je to pro ně VÝHODNÉ,ŽE MUSI KAŽDÝ MĚSIC BÝT VYKRÁDÁNI na platu O PĚT TISÍC A DRŽET HUBU A KROK,JINAK JE POSTIHNE GEHEIME STAATSPOLIZEI cenzurní strany ČSSD se souhlasem vašeho oblíbeného RABUŠE.

 6. Neděla napsal:

  Jděte už do prdele s těma vašima kecama. Vláda a ministři jsou tu podle vás na hovno, politické strany nejsou k ničemu, tak si vy volové vládněte sami. Jeden jste horší ubožák než druhý, neuřídili by jste ani malou dílnu s pár zaměstnanci a najednou jste chytří, že by jste mohli okamžitě provádět operace mozků. Možná, že by vám bezmozkům měla říci něco, EU a USA. Do r.1989 jsme mi a naši představitelé museli poslouchat co nám nařídil SSSR. Od té doby uplynulo 27. let a znova poslouchají naši představitelé a my s nimi USA a EU. Jsme opět v područí a nemůžeme o sobě rozhodovat. To by jste si měli jíž laskavě nacpat do těch vašich dutejch hlav a alespoň je nebudete mít tak prázdné.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE NEDĚLA,

   v jedne pohadce chtěla pyča zlaté oči a buch měla je.

   • jop napsal:

    zabudol si dodať:
    keď dostala p.ča tie zlaté oči, tak jediné čo videla bol K.K.T
    :-)

    • WIKINGER Petr napsal:

     PANE JOPE,

     lidé se mě ptají co je to ta vaše zkratka KAKATE.
     No od dubna zařadila J.P.MORGAN banka ČR do rozvojovych států,protože naše mzdy stači prý JEN za byt a stravu,takže zdá se bubeme KAKAT OD
     DUBNA tak tence tence,že se to vůbec nevyplatí.

     FED je prý v současné době jedním z největšich věřitelů a nakupuje naše dluhopisy..

     • Jaris napsal:

      Petre, z dnesnich Tvych komentaru mne chytaji krece ze smichu. Bravo! Smich je zdravy a ja se citim jako v sedmem nebi.

  • Marian napsal:

   Nedela, preco nejdes na stranky mesacnika Vysivanie? Tam by ti urcite vsetky rozumeli. Len jednu vetu, dufam ze ju pochopis.
   V Taliansku, opat po volbach mali opat problem so zostavenim vlady, tak prezident vyhlasil, ze ked sa nepodari do konca tyzdna zostavit vladu, tak da zostavit vladu z ODBORNIKOV.
   Ano,vlada a ministri su hovno. Ci v Cesku, tak na Slovensku a v celej EU, okrem Madarska.

  • proud napsal:

   Jj,presne ty jsi na takovou operaci zralej:-))))))))))),kohopak ridis ty a kolik mas uz vydelano? ;-),at vidim jakej jsem bridil :-))))

 7. tamara napsal:

  výborně!
  skvělá řeč obhajoby Stropnického před trestním senátem.

 8. chyba napsal:

  Len pre porovnanie: slovenska policia nakupila zbrane od rakuskej firmy namiesto toho, aby dala podporila vyrobcu zbrani na Slovensku - Grand Power. Obvinoval niekto z toho Fica? Nie, kazdy pochopil, ze uplatok isiel do vrecka Kalinakovi (ministorvi vnutra SR). Pracuje Kalinak pre inych ludi ako Fico? Mozno.Pracuje Stropnicky pre inych ludi, ako Babis? Mozne to je.

  Ale ta hlavna otazka tu uz vyssie padla: preco vsetky ceske media do jedneho utocia na Babisa?

  • Robo napsal:

   No pretože takto si bureš u ľudí kupuje preferencie!

   Útok? Skutočný útok by bol, keby ho ignorovali.

  • Karel napsal:

   To že ministr války zastupuje jiné zájmy je celkem pravděpodobné. Stačí si poslechnout rétoriku ministrů ANO ohledně období od 1939 do 1989 a je patrný velký názorový nesoulad. Z dynamiky projevu rétora Stropnického a volby slov, která jsou vždy volena tak aby kultivovaně vyvrhla co nejvíce jedu lze soudit, že bude svými postoji blízký spíše názorovému proudu Schwarzenberga, Kalouska...... A tam už je díky Kchárlově členství v Římském klubu a Trilaterální komisi evidentní jaké preference jsou jejich hnacím motorem.

   • proud napsal:

    Hnacim motorem vseho jsme jenom my,to bude slavy az si to uvedomime,kdyz si to uvedomime :-))))).Nepotrestej vrazdiciho maniaka,bude vrazdit dal a vic,nepotrestej zlodeje,bude krast dal a vic,nepotrestej vladu,zastavi se az nebude komu vladnout...............co je na tom tak malo pochopitelnyho?

 9. Sasin napsal:

  Můžu sem přidat třeba mandarinky v mírném sladkém nálevu?
  Zpracované, sterilované ovoce, kompot jednodruhový s nálevem.
  Další informace
  Objem: 314 ml.
  Složení
  Mandarinky loupané (56%), Pitná voda, Cukr, Regulátor kyselosti E330
  Informace o produktu
  Původ
  Země původu: Čína
  Skladování a použití
  Skladování
  Uchovejte v suchu a mimo dosah slunečního záření. Po otevření ihned spotřebujte.
  Název a Sídlo
  Velikost balení
  Velikost balení: Velikost číslem - 312
  Hmotnost po odkapání - 175
  Jednotka (specifická)
  Kus (specifické) - Gramy

 10. Jozef Glinsky napsal:

  Preco podla ministrov hodnotit?
  Preco nie podla poslancov?
  A preco nie podla vedenia ANO,clenskej zakladne,podla struktur hnutia...?
  Hodnotit vahu roznych subjektov,v jej strukture,v porovnani s konkurencnymi.

  Andrej Babis ja na Slovensku medialne pritomny len ako bolsevicky praskac,oligarcha ap.,dnes jednym dychom spajany s Trumpom.Ako ohrozenie demokracie /soroskracie/.Dovodne.

  Faktom je,ze ocakavany prevrat v ANO po volbach nenastal a vsetci Zlatickovia a Telickovia zostali zakriknuti,v kute.
  Som si isty,ze bez tychto osob,vratane Martina Komarka,ktory dal na otcove presvedcenie,by sa Babis neprebojoval do parlamentu ani nemal sancu ustat atentaty.
  Rovnako,ako by nemal sancu Trump bez istej zidovskej podpory.

  A bez Babisa by bola ceska vlada v zlozeni Sobotka,Schwarzenberg,Lidovci,Media.
  Horor.Pre Cesko i EU.

  • r.m. napsal:

   konjunkturální židi, až to zase nebude výhodné, svoje šábesdekly zahodí, jde jim jen o panování a přetékající koryta

 11. Libuše napsal:

  Na Babiše mám jasný názor.Je velký kamarád se Shapirem.A všichni,kdo nemají krátkou pamět vědí,co si tento člověk u nás dovoloval.Tímto mi je janý,za čí stranu Babiš kope.Musím mu ale přiznat,že to dělá velmi dobře,měl dobrýho učitele.Podle toho také pracuje jeho ministr Stropnický.Ten by měl začít chodit kanálama.Bude zajímavé sledovat,až dojde k plnému odhalení a takovýto lidé budou souzeni.Záznamy se nyní stahují,víte všichni o hackerech,kteří stahují data,aby se zabránilo jejich zničení.Jak jsem se dozvěděla z dokumentu-video-nedělá to ani Čína,Rusko,ale ALIANCE.-Čeká nás toho mnoho.,co se nakonec dozvíme.Jenom těm nahoře ještě nedochází,že jim zvoní hrana. PŘEJI Vám všem klidnou mysl-pohodu

  • proud napsal:

   Co e to platny ze budou souzeny a chodej kanalama proti tomu co se navyvadej a kolik lidi vcetne republiky poskodej a jak moc.Odsirame takovy vsichni s dlouhodobejma nasledkama,oni jednou odserou jen sami sebe po krasnym zivote na nas ukor........

  • Jaris napsal:

   Nemuzu si odpustit - Babis - Stropnicky - Shapiro = zidovska trojka. To samo o sobe nevesti nic dobreho.

 12. Paul Durham napsal:

  ANO bude líp, pánovi párkařovi a ještě tak třem čtyřem slouhům kolem, ostatní potřebují rýt držkou ve sračkách jako prase drbání.

 13. Rocco napsal:

  Sjezd ANO je teď o víkendu 25. a 26. 2. a budou volit vedení. Delegovalo se na něj 34 osob z České televize (!). Není tajemstvím, že spolu Babiš a veřejnoprávní televize zápasí.

 14. r.m. napsal:

  Oba se shodnou a prodají kohokoliv, protože jsou oba židi. Zbraně zajití dominaci židovského dolaru, kterým jsou oba placení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!