Studio REPORT 24.2.2017

cntv-report3Prahou zněly sirény a lidé nevěděli, že je to pietní akt - Exploze v jaderné elektrárně Flamanville - Do Británie přiletěla americká monitorovací letadla - Pravda o radioaktivním jódu v ovzduší? Úřad vydal závažné varování - Není důvod k panice, ale je důvod k přijetí opatření ochrany zdraví pro případ zvýšení radiace - Ázerbájdžán vydal zatykač na europoslance Štětinu. Stíhá ho kvůli cestě do Náhorního Karabachu - Po Francii hoří Švédsko. Válka začíná - Ze Švédska se stalo bitevní pole střetu civilizací? - Mnichov 2017, zrada evropských vůdců. Na tamní konferenci se plánovalo něco, o čem lidé vůbec nevědí, varuje analytik - Marine Le Penová a Geert Wilders. Jedno mají společné. Nazývají věci pravými jmény - Živnostníci žijí ve strachu: státní mašinérie spustila devastující pokutománii - Vzkaz Babišovi.
7 Komentářů k Studio REPORT 24.2.2017

 1. Paul Durham napsal:

  Musím si tnout do živého, ten čurák, který spustil sirény spáchal trestný čin šíření poplašné zprávy. Neskutečné zupáctví a arogance.
  Milí hasiči , jděte do prdele, od nyní vám na ty vaše sirény kašlu.

 2. lukaš napsal:

  Měl se někdo postarat,aby se informovala veřejnost o co se jedná.
  Víme přece,když se plánuje zkouška sirén,tak je dopředu informována veřejnost.Mne víc zajímá,jak dopadne náběh druhého kola EET.Zatím to vypadá tak na jednu třetinu z ohlášených 240tisíc podnikatelů.Možná toho bude tak polovina,vím že někteří nezačínají podnikat hned 1.3.

 3. Marek napsal:

  U nas tez houkaji jak se jim zachce. Lidi jsou uz vuci sirenam imunni. Kdyz slysi houkani, berou to jako normalni beznou vec, jako kdyz tlampacem hlasi na co do kina.

  • Žabák napsal:

   No klasickej českej bordel. Ty sirény mají mít účel posledního varování před tím, než se stane něco velmi vážného. Něco jako když mají začít padat bomby, přijít tornáda, tajfun, protržená hráz, povodeň atd.
   Znamená to, mazejte okamžitě domů, do sklepa nebo do krytu. Tady u blbečků na dvorečku si každej houká jak se mu zachce na každou kravinu.
   Notabene dnes, když tanky NATO provokují u ruských hranic, tak oni si prostě zahoukají jen tak, alibisticky to pustí do médií jako okrajovou zprávičku a občane poser se.

 4. Polívka napsal:

  Někdy jsem se z věšteb smál. Dnes už ne. Prostě jim to na 90% vychází. Jak kruté. Dle mne to začlo už v 2014, velkým svozem jiné rasy do Evropy. Z migrantů se stali najednou přistěhovalci.Začátek konce. Kdo včas ujede, má štěstí. Jako ti, co v roce 1938 nasedli na lodě do Ameriky., nebo děcka které vyvezl Nicholas Winton. Pro nás, co tady zůstaneme, se už "druhý Oskar Schindler" nenajde....obrazně řečeno...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!