Uprchlická krize: deportační šou

titelbild-europfluchtNěmecký Spolkový zemský plán zahrnuje šestnáct bodů pro rychlejší vyhoštění odmítnutých žadatelů o azyl. Samotná délka katalogu má vsugerovat odhodlání. Ve skutečnosti se jedná opět jen o zastírací manévr, který má až do voleb simulovat řešení problémů. Nehledě na to, že jádro problému, otevřené hranice a pokračující zvaní k samoobsluze v sociálním ráji Německo, je pečlivě vynecháno. A proto chybí nejdůležitější opatření: dávno očekávané uzavření hranic a změna anachronického miliónkrát zneužívaného německého azylového práva.

Něco z toho, co je v deportačním plánu uvedeno, přitom dává smysl - centralizace odpovědnosti při deportaci a ubytování odsouzených k deportaci, popřípadě usnadnění deportační vazby. Ostatní: věcné výkony místo hotových peněz a sankce týkající se zamlžování identity, by se neměly vztahovat jen na deportované, ale na všechny žadatele o azyl.

Ještě další opatření, například technické dovybavení úřadů, očividná skandální opomenutí a mnohé je prostě kontraproduktivní:

Další finanční podpora "dobrovolného" návratu je téměř pozvánkou ke kyvadlovému kasírování tak dlouho, dokud jsou hranice otevřené.

Neuvěřitelné obrácení kancléřky

Je možné skutečně věřit kancléřce a jejím koaličním partnerům, že jako mávnutím proutku přepnou od "vítací kultury" na "návrat, návrat a ještě jednou návrat" a budou se chtít zbavit těch před chvílí obejmutých milionů, kteří podle slov vyzyvatele Martina Schulze přeci by měli mít ve svých zavazadlech něco ještě "cennějšího než zlato" ?

Partneři velké koalice mají v hlavě něco jiného, než náhlé poznání dosavadní šílené cesty: obava z voličů, kteří ze znechucení nad pokračujícím azylovým chaosem obdarovali bezpříkladný vítězný běh Alternativy pro Německo, které umožnila se katapultovat hned tuctem vítězných dvoumístých podzimních nástupů do Spolkového sněmu.

Upoutávka na znamenité divadlo

Aniž by tam byla zastoupena, účinkuje konkurence AfD: její pouhá existence má téma "navracení" na pořadu jednání. Což samozřejmě ještě neznamená, že by v etablovaným stranám zasadila také politickou vůli ukončit masové přistěhovalectví prostřednictvím zneužívání azylového zákona.

Některé spolkové země chtějí otevřeně odmítnout spolupráci při plánovaných centralizovaných deportacích. Tím se dá zinscenovat ve volební kampani znamenitá divadelní scéna: Vidíte, my přeci chceme, ale ty tvrdohlavé spolkové země, kde vládnou jiní, prostě nespolupracují.

"Získání souhlasu pro přistěhovalectví na trvalo"

Že za předstíranou rozhodností je něco zcela jiného, dává najevo ministr spravedlnosti Heiko Maas (SPD) ústním prohlášením, kdo je "skutečně právoplatně povinen se vystěhovat", musí "také opustit naši zemi", tedy nám podsouvá odůvodnění: "Pouze když prosadíme naše pravidla, získáme trvalý souhlas pro přistěhovalectví. "
Kdyby byly již platné ústavní předpisy a právo na azyl skutečně prosazovány, nemohl by žádný z milionů azylových přistěhovalců, kteří přicestovali v posledních dvou letech přes bezpečné třetí země do Německa, vůbec vstoupit.

Jde i nadále o přistěhovalectví

Nejde tedy prokazatelně o přijímání pronásledovaných, nýbrž o přistěhování. Skutečnost, že současná"Demograficko- politická bilance" spolkové vlády vydává nepravdivé tvrzení, udržet počet obyvatel "stabilní" až do roku 2060 ročně 300.000 přistěhovalců, posiluje podezření, že otevření propustí paní Merkelovou, přeci jen nebylo tak "naivní", jak prohlásil podřízený Sigmar Gabriel v rozlučkovém rozhovoru jako předseda SPD, jako spíš záměrně uchopená příležitost (Stabilní demografie díky masové migraci - 12 milionů přistěhovalců do 2060)

Také Angela Merkelová by musela zaregistrovat, že ostatní partneři z EU tímto způsobem nejsou nadšeni. Zvláště Východoevropané, ke kterým se už nemůže po rozhodnutí o Brexitu chovat z vrchu z pozice "vysokého koně". Z tohoto důvodu náhlá blahovůle vůči přijímacím střediskům v severní Africe pro zadržené nelegální přistěhovalce pochytané ve Středozemním moři; nápad, který byl satanský, pokud byl prezentován pouze AfD.

Na summitu Malta byl tento návrh již diskutován na úrovni EU. Je podezřelé, že kancléřka usiluje o podepsání dohody s Libyí podle příkladu „Türkei-Deals“ což v konečném důsledku dělá z neregulované imigrace z Maghrebu a Blízkého východu regulovanou. Ale to nic nemění na ekonomické a sociální zátěži.


Azyl - základní právo se stalo absurditou

I kdyby šestnácti bodový plán se stal zcela nebo z velké části skutečností, zůstal by základním problémem nevyřešený: Každému, komu se podaří dorazit do Německa, německé azylové právo zajišťuje hned na začátku rozsáhlé nároky na sociální dávky a velkorysou soudní garanci, která i při zjevném podvodu, z deportace udělá drahý a zdlouhavý překážkový běh (uprchlická krize: "humanitární" obírání domácích provozovatelů - vyšší prémie za dobrovolný odchod (video)).

V dobách milionů podvodných nároků ze strany ekonomických migrantů a válečných uprchlíků, kterým náleží pouze nárok na přechodné přijetí, stal se individuální azylový zákon absurditou, původně byl myšlený pouze pro politicky pronásledované.
Zřejmým řešením je jeho zrušení ve prospěch jednoduché právní institucionální záruky, která vrací německému státu kontrolu ochrany svých zájmů, u kterých přijímání selhává. V dobách opozice ve spolku byl to ještě společný postoj CDU a CSU. Nyní k tomu přistupuje pouze AfD a je za to démonizována. Ve skutečnosti je klíčem ke skutečné změně imigrační politiky.

21.února 2017

Zdroj: http://www.pravda-tv.com/2017/02/fluechtlingskrise-die-abschiebe-show/

Literatura:

Völkerwanderung. Kurze Erläuterung der aktuellen Migrationskrise (Edition Sonderwege bei Manuscriptum) von Václav Klaus

Deutschland im Jahr 2030: Ein Land konvertiert zum Islam von Michael Berlach

Merkels Flüchtlinge: Die schonungslose Wahrheit über den deutschen Asyl-Irrsinn! von Ali Sperling
14 Komentářů k Uprchlická krize: deportační šou

 1. pavelka napsal:

  cui bono? Obrovské německé masy na shromážděních NSDAP kdysi v 1938 provolávali Heil! Pak jejich muži zabíjeli vše na Východ i Západ od Deutschland, pak válka skončila, a Deutschland se během 10 let postavilo za velké manuální pomoci Turků a peněz bankéřů, na nejvyšší hospodářskou úroveň Evropy. US základny, jakožto spojenecké vítěze, měli za úkol nejen zaštítit proti Východu, ale i držení obojku německého lidu, toho lidu, co kdysi hlasitě provolával Heil! Takhle je to až dosud. Likvidace Němců, jako karma minulosti? My se bojíme opětovné německé rozpínavosti, která není ale německá. Je to multirozpínavost arabská, přistěhovaná pěšky za současné ideologické masáže mysle. Němci nejsou Slované, ani muslimy nejsou Slované. Pro nás je to cizí rasa. Ja Němce nelituji. Zlikviduje je jejich nejvyšší vlastní germánka. Našim jediným úkolem je ochrana vlastní identity a území! Ochrana všeho slovanského, směrem na Východ.
  https://www.youtube.com/watch?v=dTnxFgmQLKc

  • Jarmila napsal:

   No tak Vy jste taky pěkně vymaštěnej. Ani se nebudu s Váma špinit. Němci nejsou Slovani a Merkelka je Germánka? Chlapče studujte, studujte a studujte nezávislý internet dnem i nocí, dokud je nezávislý a je v něm strašná spousta cenných informací. Co takhle si třeba přečíst, že je židovka Merkelka zločincova Hitlerova dcera? Si to nagůglujte, něco se Vám tam objeví. Zase ničí německý národ- stejně jako její taťka žid Hitler.

  • r.m. napsal:

   Nezapomínejte na plán Středomořské unie. Zničit samostatné státy kolem Středozemního moře, promísit obyvatelstvo jsou první kroky.

  • Jaris napsal:

   Pavelko. libi se mi Tvuj komentar. Take to vidim podobne. Pouze bych chtela dodat, ze Nemecko drti zidi. Nikdy jim nezapomenou ono ponizeni za II. svetove valky. Tu muslimskou emigraci tam umyslne ridi, aby za ne vykonala spinavou praci. Nemecko je podle mne na kolenou a pokud se s muslimskou a zidovskou pakazi nevyporada, je konec nejen Nemecka, ale i Evropy, kterou oficielne ridi uz dnes zidi. Tem vlasteneckym Nemcum bychom meli drzet palce. Tady totiz plati nepritel meho nepritele je muj pritel.

 2. svantovít napsal:

  Jadro Kalergikov začína chápať,že ich priskoro realizovaný plán genocídy pôvodných obyvateľov a plemenitby zostavších na dokonalých hnedých otrokov bez ľudských vlastností a rozumu sa začína rúcať v základoch.Nebola splnená základná podmienka-likvidácia Ruska,ktoré je garantom prežitia Európskej civilizácie a navyše zdroje na tento plán beznádejne vysychajú.Nádeje vkladajú najmä do čo najdlhšieho otáľania v OSN vo veci vystavania gigantického kanálu na Africkom kontinente,ktorý by vodou zásobil aj oblasti,ktoré sú neúrodné,čím sa zaručujú "migračné toky".Včera v Nórsku na oko EU vyčlenila čiastku 636 miliónov pre Africké oblasti postihnuté vysúšaním.Na spomínaný kanál je potrebná čiastka min.20 krát vyššia,čo kompetentí veľmi dobre vedia,ale "migrácia" je ešte stále veľmi potrebná vec,čím viac masy nevzdelanej a zaostalej rasy,tým bližšie nový svet znovuobjaveného feudalizu a teroru absolútnej diktatúry "elít",ktoré získajú to,po čom vždy snívali-neobmedzenú,ničím neohrozenú moc.

  • proud napsal:

   .........a ja mam zahradu pod vodou,jedno blato...........

  • Jaris napsal:

   Ja kdyz dnes slysim, ze se ma pomahat Africe, tak se osypu. Tech financi, co bylo dano do tohoto kontinentu, s tim by se dalo oblepit celou zemekouli alespon 3x! Nechte Afriku napokoji, ona si poradi. Prestante obchodovat s emigranty, vratte je odkud prisli a zaroven zacnete s Afrikou obchodovat fair play. Ne, neustale krast, vyvolavat konflikty a dodavat jim zbrane. Zapadni svet je odjakziva perpetualni zlodej.

 3. r.m. napsal:

  Aktivita chemtrails se nyní koncentruje na nejníže položené lokality alžírské Sahary.
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24#live

 4. Paul Durham napsal:

  aůklvhjskůfvharkůbvj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!