Mezinárodní protest proti nelegitimní vládě Ukrajiny! – 5.3.2017

16700508_436753786656723_5670281109118686853_oCeloevropský protest "Stop genocidě obyvatel Donbassu" - občané Francie, Itálie, Belgie, Holandska, Švýcarska, Srbska, Maďarska, Německa, Slovenska, Polska, České republiky, Moldávie, Slovinska, Řecka, Bulharska, Ruské Federace, DNR, LNR, vyzývají signatáře Minských dohod a politickou reprezentaci EU, ke konkrétním krokům proti vládě Ukrajiny, páchající zločiny na vlastním lidu!

Jménem Mezinárodní asociace "Evropský kontinent" vyzýváme:

1) Politické osobnosti celého světa, zejména signatáře Minských dohod, aby na základě rozhodnutí Dorogomilovského soudu RF ze dne 23. 12. 2016, právně uznali územní, dobrovolné a jiné složky Ozbrojených sil Ukrajiny (VSU) za TERORISTICKÉ.

2) Politické osobnosti celého světa, zejména signatáře Minských dohod, aby na základě rozhodnutí Dorogomilovského soudu RF ze dne 23. 12. 2016 veřejně a právně obvinili Petra Porošenka ze spáchání převratu na Ukrajině a z genocidy ruských obyvatel DONBASU.

3) OSN, mezinárodní organizace na ochranu lidských práv a svobod, aby připravili materiál pro mezinárodní tribunál pro stíhání Petra Porošenka a současných poslanců Nejvyšší rady Ukrajiny za genocidu, vraždy civilistů na Donbasu, včetně zabíjení dětí, žen a starců.

4) Politické elity a vlády stran EU k uznání referenda na Donbase v roce 2014 a na jeho základě i uznání republik DNR a LNR.

5.3.2017, Hradčanské náměstí, Praha - 14:00- 17:00

 

Program akce

Zastavte genocidu obyvatel Donbasu

5. 3. 2017, Praha

1. úvodní slovo - přivítání, shrnující informace válečné statistiky všech obětí Donbasu, včetně dětí

2. Minuta ticha

3. Vystoupení hostů, kteří podporují akci "Zastavte genocidu Donbasu"

- Roman Blaško - fotograf a publicista

- PhDr. Josef Skála - kandidát věd, místopředseda KSČM

- JUDr. Čestmír Kubát, mezinárodní právník

- pplk.v.v. Ing. Ivan Kratochvíl, Čs. vojáci v záloze za mír

- Alexandr Gegalčij,  bývalý občan UA a pozorovatel referenda na Donbasu

Po vystoupení hostů bude přečtena otevřená výzva k vládám všech států,  která následně bude předána do PS a prezidentovi, s podpisy koordinačního týmu všech účastnických států

- Otevřený dopis s podporou pro Donbas od představitelů Československého sněmu

- Společná výzva vedení LNR DNR k lídrům USA, RF a Německa
2 Komentářů k Mezinárodní protest proti nelegitimní vládě Ukrajiny! – 5.3.2017

  1. hajnej napsal:

    co dodat.............. snad jen to že pokud lidstvo nepovstane proti tzv. globalistům bude těmito zničeno. přestaňte si kutálet tu svou kuličku hnoje a zaměřte svou pozornost na zásadní stránky své existence.

  2. svantovít napsal:

    Občania tzv."západu" aj z heho "hodnotami" hoci tie "hodnoty" by si zaslúžili osobitné úvodzovky sa stali v očiach západných "elít" bezprávnymi bytosťami,ktorých hlas si "netreba všímať",ako sa vyjadrujú ústami verchušky EU trebárs Juncker,Schultz a ďalší "Európsky vodcovia".Hra na "demokraciu" sa pádom Varšavskej zmluvy začala postupne meniť a pod odpadávajúcou omietkou sa na občanov cerí obyčajná zatuchutá diktatúra absolutizmu najbohatších a najzvrátenejších,ktorí už nepotrebujú pred nikým predstierať že sú občania "slobodní" a majú "práva".Tieto "elity" dnes občanom usilujú o život a neustále krôčik po krôčiku uberajú z práv a slobôd občanom-najočividnejšie je to v najbohatších krajinách Európy.Nemecko,Škandinávia,Holandsko,Francúzsko-beštiálne zavraždení občania rukami primitívnych kolonistov nie sú hodni ani pľuvanca na dlážke,vrahovia a násilníci bývajú "potrestaní" smiešnymi "trestami",ktoré v skutočnosti majú iba podnecovať na nové kolo násila voči domácim obyvateľom.Zastaviť túto špirálu zločinu a ohavnej vlastizrady zo strany vládnucich "elít" je možné jedine v prípade,ak sa odrežú hybné páky tohoto bezprecedentného zločinu páchaného v mene veľkého zisku a neobmedzenej moci-odstaviť od moci zhovadilých politikov a "vodcov" EU,alebo čo je oveľa schodnejšia cesta-ignorovať príkazy "veľkého brata",ignorovať Bruselstán aj z jeho kalifátom a vystúpiť z EU/NATO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!