Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.02.2017

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Smrt Vitalije Čurkina jako možná vražda, míra pochopení globální politiky u ruských patriotů, uznání dokladů DLR a LLR Ruskem jako pomoc proti genocidě Donbasu ze strany Kyjeva, proradnost a zkorumpovanost ruských politiků, dopravní blokáda Donbasu jako nástroj vydírání Evropy, konference o bezpečnosti v Mnichově, obtíže Donalda Trumpa při prosazování své vlády v USA a další.
47 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 21.02.2017

 1. petr napsal:

  Tak já nevím. Ty jeho politické komentáře dávají smysl. Ale nějak podezřele adoruje bolševiky že prý jsou fajn a autenticky ruští, tvrdí zvláštní věci o Iránu a Číně. Naopak zcela ignoruje izrael a židy, jako by se jim vyhýbal. A ke všemu odmítá prozradit kdo je ten jeho mysteriózní Globální prediktor. Tak co si o něm myslet?
  Studoval někdo z vás podrobně tu jeho DVTR?

  • lcc napsal:

   Tu si pozri čo sú zač Pjakin a KOB a DVTR....

   http://www.dvtr.eu/

   • Dušan2 napsal:

    Áno tam je úplný dôkaz.

    To viete keď niekto chce rozbiť riadenie štátu, musí si ten dôkaz niekde verejne napísať.
    Aj ty sa prezrádzaš ako a očom píšeš.

    • Robo napsal:

     Akože Ty by si chcel, aby nám honDZYk a podobní výtečníci vládli, rozumiem tomu dobre? :-)))

     No tak, kamarát, tu Ti sľubujem, že osobne urobím, čo sa mi bude dať, aby sa tak nestalo.

     A mimochodom, už sa (čs vytečníci) odkopali dosť a štvrť. A to ešte (odkopavanie) rozhodne neskončili..

   • mirek napsal:

    A co by vyhovovalo tobě, fašouni ?
    Odkud pak se asi vzal ten materiál na který odkazuješ ?

  • lcc napsal:

   Židom sa vyhýbajú .....pretože sú to židia väčšinou, čo za tým projektom stoja.

   • Jozef Glinsky napsal:

    Nikdy som nedoveroval Zirinovskemu,povazujem ho za nastroj proti Rusku.
    Naopak,zatial nevidim dovod nedoverovat Pjakinovi.
    Aj ked koncepciu v podstate nepoznam.
    Doverujem svojej intuicii.

    • jop napsal:

     Glinský

     nemal som názor na Žirinovského, ale po zhliadnutí mnohých ruských analytických videí som sa dosť stotožnil s myšlienkou, že Žirinovský je lakmusový papierik ruských elít.

     Lebo Žirinovský nahlas vysloví myšlienky, ktoré nemôže vysloviť najvyššia ruská elita, a tie myšlienky sa posudzujú aj obyčajnými ľuďmi, aj západnými elitami.

     Pričom tí obyčajní ľudia nechápu, že Žirinovský zverejňuje to, čo si Putinov klan myslí a skúma cez Žirinovského reakciu obyčajných ruských ľudí.

     Tie západné elity to chápu, a ak Žirinovský povie, že aj my Rusko máme dosť zbraní na preventívny úder voči USA, tak tie USA elity chápu, že to im odkázal Putin. Lebo tieto silné slová Žirika sú vyslovované väčšinou ako reakcia na podobné silné slová USA proti Rusku. Tak on im odpovedá, nemusí to robiť Putin. Lebo Žirik je západnými médiami citovaný, médiá ho majú radi.

     Uvedom si, ako dlho sa Žirinovský "udržal hore" pritom, aký je tlčhuba. Jeho hore držia, on je trúba Jerichova. On vyhovuje Putinovi, lebo spolupracuje s jeho klanom. Pričom ja Žirinovského vidím viac ako proruského.

     Občas má aj iné vyhlásenia, ale musíte chápať, že je politik, a odrába peniaze ktoré dostal aj od iných ruských alebo protiruských oligarchov. Dostane peniaze, niečo povie aby ich odrobil.

     Jeho hlavný vektor vyjadrení je však proruský

     • Dušan2 napsal:

      "Tie západné elity to chápu, a ak Žirinovský povie, že aj my Rusko máme dosť zbraní na preventívny úder voči USA, tak tie USA elity chápu, že to im odkázal Putin. "

      Je to možné že si ho preto Putin udržiava (myslím nepriamo). Ale nemyslím že je Žirinovský pro ruský. On by najradšej videl rozdelené rusko a pekne by si žil v Londýne z dividend.

     • Jozef Glinsky napsal:

      Preco asi sa dostal do cela Jobbiku Zid,prezentujuci sa nekompromisnym antisemitizmom?
      Jednak Jobbik kompromitoval,jednak kontroloval a usmernoval ludi.

      Zirinovsky uz za Jelcyna postavil sa na celo "nacionalistov".
      A Zapad pomocou neho prezentoval ruskych patriotov ako vulgarnych,agresivnych,vyhrazajucich sa,nebezpecnych....
      Vyse 20 rokov takto robi-przni Rusku meno.

      Je bezcitny,ako vie byt bezcitny Porosenko,ci Jacenuk,ked hovoria povedzme o totalnej vojne proti Rusku,alebo ked plynova princezna by chcela hodit atomku na Donbas....
      Okolo seba zhromazduje ludi,ktori mu nekonkuruju...

      Putin by hadam nikdy nebol schopny sa vyjadrovat ako Zirinovskij.
      Putinov KLAN ?
      To su humanisti a skutocni patrioti.

      • jop napsal:

       Putinov KLAN ?
       To su humanisti a skutocni patrioti.

       To sú supermulti miliardári.
       Multimiliardári nikdy humanistami neboli

    • proud napsal:

     Tak nejak podobne.Posloucham ho rad a vubec si to nespojuju zamerne s zadnejma koncepcema,ale premejslim podle toho co sam vim a nechavam se inspirovat s cim je dobry se seznamit,mimo koncepci.

     • Ivana napsal:

      Mám to Proude podobně, ráda ho poslouchám a vždy už čekám na jeho další pořad. Vždy žasnu nad jeho schopností podívat se na určité události ze všech úhlů a vybrat ten správný. Pokaždé mě něčím překvapí a je velikým zdrojem inspirace. V tomto díle mě utvrdil v tom, že náš prezident Zeman je opravdu člověk moudrý, když už tři roky objíždí obce a tam diskutuje s občany. Kdyby to nedělal, lidé by uvěřili našim prolhaným médiím, že je to hulvát a buran a ožrala, i když nic z toho není pravda. Donald Trump je v podobné situaci jako Zeman.

  • el-motovidlo napsal:

   petr,
   koľko videî od Pjakina si si pozrel?hodnotíš Pjakina ,ani nepoznáš všetky jeho teórie .
   poznáš aj ,Zaznobin,Jefimov ,Veličko ?najznámejšie "tváre " VP SSSR .
   to neni jeho DVTR.pozri si príslušnú literatúru ,teórie aj Pjakina a následne môžeš hodnotiť .
   Pjakin sa dosť venoval aj činnosti Židov .aj ich riadacej činnosti v rámci Planéty .aj to akým spôsobom vzniklo monoteistické židovské náboženstvo .
   Vitaj v Biblickom kreditnom projekte .

 2. lukaš napsal:

  Já zase považuji Pjakinove komentáře,za přirozené a přiléhavé.Záleží na každém,co si podle svých vědomosti a informací vybere.Mne zaujala ta informace,jak mohl Trump mluvit o demonstraci ve Švédsku,když byla až druhého dne

  • jop napsal:

   Lukáš

   Mne zaujala ta informace,jak mohl Trump mluvit o demonstraci ve Švédsku,když byla až druhého dne

   Trump nečíta správy v médiách tak ako ty. Nejaký jeho poradca mu povedal, že vo Švédsku to zas horí, že tam napádajú policajtov, pália autá, že tam je katastrofická bezpečnostná a kriminálna situácia.
   Nerobte z Trumpa nejakého inteligenta, analyzujúceho momentálnu situáciu. Trumpovi niečo povedia, on to keď potrebuje zopakuje pred médiami v ten moment, keď to potrebuje a spomenie si na to. Trump nie je inteligent, ale má inteligentov v štábe.

   Nehladaj niečo v Trumpových slovách, čo tam neexistuje. On nepozná situáciu nikde vo svete, on má poradcov, on má v hlave iba a iba slová ktoré mu povie jeho okolie.
   On nemá potuchy, aká je situácia vo Švédsku, lebo on o Švédsku vie iba pár viet, ktoré mu niekto povedal počas dvoch minút, keď sa o tom Švédsku bavil s poradcami.

   Trump je myslením namyslená americká elita, ktorá je asi naozaj dobrý špecialista v kšeftovaní s nehnutelnosťami a ovláda ekonomiku okolo toho kšeftu, ale inak je obyčajný nevzdelaný arogantný americký ignorant, ktorého nezaujíma okrem jeho života a jeho biznisu a zarábania prachov nič iné.

   Žiadne hlboké myšlienky v jeho hlave nevzniknú, nemá na to mentálnu kapacitu. Ak sa do jeho hlavy niečo dostane, budú to cudzie myšlienky, vytvorené jeho okolím. Jeho okolie sú členovia amerických elít a členovia globálnych elít.

   Takže neradujte sa Trumpovi.
   Detto neradujte sa Putinovi.
   Detto neradujte sa Zemanovi a ostatným menším a malým kreatúram.
   Oni sú ELITY, my sme OTROCI

   KAPIŠTO???????????

   • lukaš napsal:

    Pro jop.
    Mám na to jiný názor,pokud se něco nezmění v USA,tak se nic nezmění ani v Evropě,co dávají na srozuměnou mnozí politici v Evropě.Podstatné je,že byl dán signál,takže se musí pokračovat.Uznávám,že ani Trump není vševědoucí a musí spoléhat na poradce,zprávy zpravodajců.

   • Maroš napsal:

    "On nemá potuchy, aká je situácia vo Švédsku, lebo on o Švédsku vie iba pár viet, ktoré mu niekto povedal počas dvoch minút, keď sa o tom Švédsku bavil s poradcami."

    Nemyslím si - ja nie som Trumpov otrok, a on nie je papagáj - naopak, veľmi dobre si uvedomuje každé slovo svojho verejného vyhlásenia! A čo keď je to bolo jeho cieľom - 1/ Trump urobil zo seba blbca!, 2/ Blbca urobili z Trumpa jeho spravodajcovia.
    3/ Títo spravodajcovia z neho robiť blbca už nebudú - a z rúk vymknutá tajná služba so svojími zotrvačnými obamovskými programmi tiež!!!
    Pjakin povedal po lopate - najprv sa musia odkryť, až potom ich Trump zrežie - a toto sa presne stalo - nemá to nič spoločné s jeho ješitnosťou, ale s likvidáciu zradcov v jeho tíme!

    • jop napsal:

     Maroš

     Trumpov nie je papagáj

     čo myslíš, Trump pri svojom obchodovaní s nehnutelnosťami si otvoril nejaký alternatívny web a prečítal si, ako to v tom Švédsku skutočne je?
     čo myslíš, Trump vo svojom živote pri svojom obchodovaní s nehnutelnosťami si otvoril vôbec čo i len jeden alternatívny web a niečo si prečítal?
     Ja osobne pochybujem, že Trump ako developer si otvoril nejaký alternatívny web. Trump číta Times a podobne.

     – naopak, veľmi dobre si uvedomuje každé slovo svojho verejného vyhlásenia

     Trump je narcis, to však neznamená, že je inteligentný, že je intelektuál, že si uvedomuje všetko čo hovorí.
     Ty niečo tvrdíš, ale nemáš žiadny argument v prospech tvojho tvrdenia.
     Väčšina ľudí si neuvedomuje čo všetko hovorí.
     Každý v hovore občas trepe, aj ja, aj ty, každý. Niekto menej, niekto viac.
     Nakolko je Trump papagáj opakujúci cudzie slová alebo si všetko uvedomuje ja neviem, ale prirodzene pochybujem o jeho obrovskej inteligencii, že si každé slovo uvedomuje

     • proud napsal:

      Obdivuju jak dobre Trumpa znas(ironie).............ja ho neznam a neznam ani Zemana,neco jinyho je obrazek jedince jak ho prezentuje jeho prace,media,lidi kolem nej pro jiny lidi,jak se prezentuje sam,a neco uplne jinyho muze bejt jakej je ve skutecnosti a jeste neco jinyho jakej je v soukromi.Tady ses pustil na tenkej led :-).Ne ze by na tom nejak zalezelo,je to prosta drbarna,ale premejslel bych jestli se ji zucastnit ;-).Jen tak mimochodem,vsichni nosime mimo svuj domov nejakou "masku",naucil nas to system a lidi kolem nas.

 3. Maroš napsal:

  Icc - OJEBÁVAŠ, ZAVÁDZAŠ!
  Lukáš sem na web raz zavesil fejkový koment o KSB s odkazom na fejkový KSB - Luky - poprosím ťa - pricap sem ten text - ja už neviem, kde si sa ma na to pýtal, čo si o tom myslím...

  Icc - ty logický magor! - tak ju sem ty kokot nevešaj ako zdrojovú stránku KSB - lebo podľa tvojej logiky - ja rovnako napíšem, že tvoja matka je kurva, otec neznámy, a ty si vyrastal v diagnostickom ústave!!!
  "Jáj chalan úbohý…to nie je duplicitný fejk,ale stránka ,ktorá upozorňuje na nebezpečenstvo KOB a DVTR , odhaľuje jej pôvod, autorov a ciele.
  Ale tvoja „výrečnosť“ zodpovedá webu propagátorov KOBu a DVTR ." - to si napísal ty, ty nevýrečný kokot!
  --------------------------------------------------------------
  Zatiaľ opäť toto - a na Svobodnom vysielači je celý seriál - takže "nemusíte" čítať tlsté knihy - stačí lievik a do trollskej postielky...

  Svobodné rádio 22.02.2017 15. díl – KSB – „Mrtvá voda“ – 7. část
  https://www.youtube.com/watch?v=r_q-r5CeKz4

  DVTR – Dostatočne všeobecná teória riadenia /ako pôvodne – z vnútorného prediktora ZSSR, prevzatý edukačný materiál, určený pre európske „elity“ – ktoré na toto serú – lebo sú to tupci, ako stále zdôrazňuje Pjakin!
  http://www.dvtr.eu/dostatocne-vseobecna-teoria-riadenia/
  KSB – Koncepcia sociálnej bezpečnosti /900 strán/
  https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/MIM4.7.2.pdf
  http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/

  A na otázku - kto nás /akože kobistov - to je kurva pojem, akože gymnazista/ motivuje - DUCH SVATÝ TY KOKOT! - určite nie tvoje neuro ligvistické programovanie!

  • Žabák napsal:

   Je to šíleně nudnej materiál. Zkoušel sem to číst nebo poslouchat, ale něco tak nudného sem už dlouho neviděl. Navíc některé věty při překladu z ruštiny nedávají prostě smysl a člověk to musí číst několikrát, aby se přes to vůbec nějak překousal.

   Obecně Pjakinovi věřím tak na půl, někdy říká takové blbosti, že člověk jen kroutí nevěřícně hlavou. Například považuje média v USA za média státní elity. Přičemž všechny světová média sou jasně globalistická a hlavní náplní mainstreamu je šířit lži a kalergiho teze.
   To, že adoruje Rusko a Putina je celkem v pořádku a pochopitelný, ale zas neměl problém nechat ruský vojáky hnít v ukrajinskym lágru, jen aby nepustili tu šílenou krávu co tam návaděla dělostřelecké útoky na civilisty.
   No a co se týká Trumpa, tak Trump se chová jako vlastenec. Opravdu nechápu, jak někdo může říkat, že globalisté chtěli Trumpa. Na jedný straně může izolovat USA od globální moci, což vyhovuje, ale na druhé straně zastavuje globalismus v USA, což jim nevyhovuje.
   Takže pana Pjakina beru v potaz, už jen to, že do čech přinesl tu myšlenku o státní elitě vs globalisti je velká věc, protože do tý doby se to takhle nerozlišovalo a ty staré konspirační teorie to takhle nevysvětlovaly, ale na druhé straně mi přijde, že v některých věcech je úplně mimo. Prostě nedělal bych z něj nějakého guru, ale jako další názor je to ok.

   • Dušan2 napsal:

    "Je to šíleně nudnej materiál."

    Potom keď už ty a tvoje deti budú v otvorene otrokárskej spoločnosti spomenieš na tieto hlúposti čo si popísal.

    • anonym napsal:

     Dyť už jsme v otrokářské společnosti! Kde žijete?
     A materiál je to opravdu nudný, navíc leze furt do koránu a hledá tam nějakou pravdu.
     Jakou?
     Pjakin má znalosti z historie, ale úplně vynechává neúspěch muslimů natrvalo ovládnout Evropu. Vždyť je to už třetí pokus, druhý skončil u Vídně léta páně 1683, po 100 letech byli definitivně vyhnáni. Vedle v městě se pečou štramberské uši, památka na ty zmetky. Balkán dodnes nenávidí islám a takzvaný upír Dracula nebyl nic jiného než bojovník proti muslimům. Zato z něj někdo udělal po sta letech upíra.
     Celé je to plán a díky Pjakinovi to už víme o něco dříve než to pochopila alternativní média.

     • lukaš napsal:

      Anonym.
      Tentokrát je to jasné,zase za sponzorování židů,má se rozpoutat válka v Evropě a proti Rusku.Kdyby muslimové postupovali do Evropy zbraní,tak hned víme co dělat,ale takhle jsou nám vnucování i za podpory naších židů.Až jich tady bude dostatek,není už problém rozdat zraně.

    • proud napsal:

     Ano,uz v ni jsme,vyrostli jsme v ni.Ve skutecnosti jsme se z ni ani nikdy nedostali!Jen je nekdy vic a nekdy min patrna.

   • jop napsal:

    žabák

    ohľadom materiálov KOB

    pár krát som sa pustil do čítania v originálnej ruštine. Nedokázal som to čítať do konca.
    Preumelkované slovami, frázami, nudné, odskakujúce od témy, nepresné, moc akési filozoficko nepotrebné.
    Mne to pripomína niečo ako filozofický traktát s nízkou praktickou hodnotou.
    Stretli sa "inteligenti s rozmachom vysokej inteligencie", ale vzdialení od bežného praktického života, a vytvorili KOB.

    To neznamená, že nemajú pravdu, to neznamená že klamú alebo manipulujú.
    Ale ono tie ich práce sú nepoužiteľné v živote, teda s ich pomocou sa nedostaneme z tých sračiek, ktoré vytvorili elity, ale aj my sami podporou kapitalizmu a bezbrehého kapitalistického okrádania slabších silnejšími.

    Problém je v nás, KOB nás nezachráni.
    Tak ako teraz neviete čo ďalej, tak po prečítaní KOBU rovnako nebudete vedieť čo ďalej.

 4. Maroš napsal:

  ASI TAKTO!
  http://www.nwoo.eu
  http://www.infovojna.eu
  http://www.svobodnyvysilac.eu
  "...to nie je duplicitný fejk,ale stránka ,ktorá upozorňuje na nebezpečenstvo XY , odhaľuje jej pôvod, autorov a ciele." FUCK!

  • admin napsal:

   ??? na těch odkazech nic není

   • Maroš napsal:

    Admin - dobré ráno! - čo nie je - môže byť. Len som chcel názorne ukázať "kredibilitu" zdroja - predstav si, že ti toto tu rozdrbe niekto podobný... Zajtra si niekto zaregistruje tú doménu, zdrojovo si stiahne tvoje veci a čo? Pocestuješ do Nigérie? Pred cca 3 rokmi mi chodili také maily - v angličtine, ako by som si ich posielal sám sebe - s rovnakým nickom a z rovnakej web domény.

  • asm napsal:

   Maroš, dovoľ, aby som ti to osvetlil. dvtr.eu nie je duplicitná stránka, ktorá by si obsah len tak stiahla. Bol to partnerský web leva-netu, na ktorom fičala aj diskusia leva-netu. Potom došlo k rozkolu. Neviem ako k tomu presne došlo, ale jedna z vecí bolo aj moderovanie komentárov pod článkami. A tam bol fakt zvláštny prístup. Určité komentáre boli mazané pre prechod do osobnej roviny, ale iné komentáre s nadávkami kobistov zostávali. Hovoria, že dvtr nie je dokonalá, a pravdepodobne bude časom zlepšovaná, ale keď niekto vzniesol nejakú námietku, nič nebolo uznané. Preto som tam aj ja prestal chodiť.

   • Maroš napsal:

    asm - ja na tej stránke nefičím - jeden koment na leva-net - už ani neviem, či český, či slovenský - asi pred 2-3 rokmi.
    Ono s týmito filiálkami - dcérskymi webmi je vždy problém,
    a niektoré sú stratégiou provokatívnej činnosti, s cieľom záverečnej kompromitácie - takto sa likvidujú celé strany. Mám pojem o tom, že ten materiál dlho dlho nevedeli dať autorsky dohromady - jednotlivé osobnosti si tam išli po krku - to, čo dali dohromady v 80-tych rokoch, už je pasé. Kolektívne dielo je vždy problém - preto aj vývoj rakety potrebuje ústredného autora - je to ako s mravcami a mŕtvym motýľom. Ale ako idea - OK. Odbočím - prirovnám to k vývoju systematiky v prírodných vedách - pokiaľ tú botaniku niekto ozaj neuprace - bude dohadovanie. Mimochodom - rastlina - strom - parkinsonia - má vyšší obsah DNA v buňkách, ako genóm človeka - a zároveň aj väčšiu variabilitu. ??? Údaj z forenznej kriminalistiky.
    http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=auto&tl=sk&u=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FParkinsonia_aculeata

    • asm napsal:

     Ja tam tiež zavítam len zriedka. Akurát vtedy keď sa začali sekať som tam bol. Veď som tu aj dával vtedy link, len to nikoho nezaujímalo. Nechcem sa tu preto hádať. Tvoju verziu by mohlo potvrdzovať to, že diskusia na dvtr.eu bola nazvaná KAVIAREŇ. Ale aj na leva-nete sa mi pomery prestali páčiť. Sú proti davo-elitárnej spoločnosti, ale mám pocit, akoby sa z nich samých stala elita.

     • Maroš napsal:

      asm - k davo elite musíš mať osobnostmé dispozície a výchovu - je to o egu. Najväčšou slabinou muža je jeho ješitnosť - hlúposť ani nie - niektoré ženy rady manipulujú práve hlupákmi - čo prináša výhody v podobe "služieb". Tú stránku léva riadi tiež len človek - ktorý má "tú moc" - a to stačí. Ja som si posťahoval ucelené materiály - preletel som to - komenty ma nezaujímajú - to sú len zákazníci, ktorí majú určitý problém to spracovať - stovky strán, cez ktoré sa treba prekúsať. Kto trochu čuchol k menežmentu a filozofii - toho to zaujímať môže - ale veď nie je to Jack London - príbehová politológia. Jediné príbehy v tom - to sú tie naše životy.

      • asm napsal:

       K samotnej DVTR a KOB sa nevyjadrujem, pretože som to nečítal. Nemôžem to teda ani odsúdiť, ani pochváliť. Určitý obraz mám z rôznych článkov a komentárov, ale to nestači na vytvorenie názoru.

       Hranie na ego je problém. Dávam si naň väčší pozor ako na nadávanie. Na to chytili židov a aj celý západ a myslím si, že aj my budeme vystavení tejto skúške.

 5. František Kroupa napsal:

  Díky pane Pjakine.....

 6. helas napsal:

  Prosím, neví někdo zda KOB a DVTR vyšly češtině a ev. kde je možné je stáhnout ?
  Díky

 7. petr napsal:

  To je právě to. Že Pjakin je hodně v rozporu s většinou seriózních konspiračních webů za kterými stojí známí a důvěryhodní lidé jako Stwora nebo Korál. Najednou proti chazazarům a neoconům staví jakéhosi tajemného prediktora o kterém vám vůbec nic neřekne a to co řekne nedává smysl. A když z toho naprosto vyřadí židy, zednáře a sionisty tak to úplně přestává dávat smysl. To mi nejvíc smrdí.

  Netvrdím že to dělá úmyslně, možná je to jen naivní intelektuál v roli užitečného idiota. Protože do náročných logických konstrukcí najednou začne míchat pocity a doměnky (široká emotivní ruská duše).

  • Maroš napsal:

   petr - si tak lenivý, alebo "lenô tak provokatívny, či tí sprostí sme tu my? Pjakin má na Yebe Tebe "milión" aj zostrihaných komentov k jednotlivým pojmom - ktoré ťa nezaujímajú - tak aby si nemusel konšpirovať o Pjakinovi - tu to máš. Aby bolo jasno - chodia sem dvaja nickovia - petr - jeden je seriózny - ten z Kanady, a ten ty nie si. Ale nevadí - už sme si zvykli hrať tenis aj s "náhradníkmi". Čo sa týka rozporuplnosti Pjakina s tzv. konšpiratívnymi webmi - už mu ozaj chýba len dovzdelanie u takého trubiroha, ako je notoricky nedovzdelávateľný Pavel Hlávka - aj keď inak SVCS mám rád.

   V. Pjakin, Otázky a odpovědi - speciální díl o GP a struktuře elit (z 7.8.2014) ZAPNÚŤ TITULKY
   https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes

   Ciele GP - dôvod genocídy ľudstva /2002 - dohoda sv. elít v Johannesburgu/ - nie preľudnenie planéty = suma biomasy mravcov na planéte, ale nežiadúce poľudštenie, uvedomenie sa a suma kľúčových vedomostí ľudstva - technologickej civilizácie!
   https://www.youtube.com/watch?v=7gI9p1L4Ncc

  • proud napsal:

   Jenze ja si prave vubec nemyslim,ze kohokoliv z cehokoliov vyrazuje!!! Jen ho nepojmenovava ;-)Ono to chce ho dobre poslouchat a hlavne vnimat ;-)

 8. Sedliak "Kichot" napsal:

  - Jop :
  Mám rovnaké zistenie ako si ty uviedol , ; "Problém je v nás , "KOB" nás nezachráni ." .
  Inak "KOB" som nečítal . No vychádzam z toho čomu sa Pjakin venuje v tom radení "Otázky a odpovede Pjakina" . Venuje sa v podstate , či najmä , vyšším medzinárodným vzťahom a intrigám "kto z koho" , čo bezosporu má poučnú vynálezcovskú úroveň , i keď pri širokom zábere niekedy "zakopne" (napríklad ; že Sýrsky Assad prežil lebo mal podporu národa , no Líbyjský Kaddáfi neprežil lebo ju akoby nemal) .
  No ani Pjakin neuviedol , ani tí čo ho komentujú neuviedli , ako sa dostať z predmetnej "šlamastiky" bezohľadných "spoločensko- -banditských" "schizofrenických" (dvojtvárych) vzťahov na domácej štátnej úrovni , ani sa o tých rozhodujúcich vzťahoch nehovorí , ktoré v slobodnejšej demokracii sú slobodnejšie rozvinuté , a ktoré bežných pracujúcich ľudí i "ťahúňov" najviac trápia , i rozhodujúco poškodzujú a brzdia celú spoločnosť .
  Jop - keď ťa to zaujíma tak sa môžme stretnúť v Bratislave , v reštaurácii "Slamená Búda" (konečná trolejbusu na Kolibe) , a to v sobotu o 17-00 . (Opýtaj sa personálu na "Sedliaka (Kichota)" .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!