Islám: Co by měl Západ vědět

koran

99 minutový dokument z roku 2011 s českým dabingem. Komentář vydavatele: "Většina tak zvaně mírumilovných muslimů nemá tušení, co je jejich náboženství zač. A ti zbývající, co to vědí, jsou lháři, podvodníci a velmi nenávidí jakékoliv jiné náboženství. Je nám jedno, jestli si myslíte, že informace v tomto dokumentu jsou nepravdivé nebo zfalšované. Většina toho, co židé, křesťané a bývalí muslimové v tomto videu říkají o muslimech a jejich prorokovi, je pravda. Dokonce muslimové to vědí a to je důvod, proč se stávají agresivními, pokud na to poukážeme. Jen si sami přečtěte slova v Koránu a Hadídách. Uvidíte, že co tvrdíme v tomto videu je pravda a co to znamená."
13 Komentářů k Islám: Co by měl Západ vědět

 1. svantovít napsal:

  Islam je zlátaninou kresťanstva a judaizmu zakomponovaný do primitívnych obyčajov púštnych národov,ktoré sa tak stali súčasťou tohoto "náboženstva",ktorý je v skutočnosti odpornou,neľudskou ideológiou."Prorok Mohamed" bol obyčajný lupič,beduín nevzdelaný analfabet,ktorý si však uvedomil výhody ideologickej "zbrane",ktorá rozložila Rímsku ríšu-Kreťanstvo vychádza pôvodne z judauizmu.Odporné neľudské praktiky pochádzajú zo zvyklostí púštnych domorodcov-Šaríja a Islam je jedno a to isté,Islam to je Šaríja.Dôvod,prečo globalisti ženú Európu a celý svet do stretu s týmto civilizačným spiatočníctvom je jediný-Islam má ako "nábeženstvo" potenciál zničiť kresťanstvo a s ním aj Európsku kultúru a civilizáciu,nevyhnutná podmienka na zavedenie nového feudalizmu a otrokárskej spoločnosti,kde "elita" budú jedinými zvrchovanými a neohroziteľnými vládcami na veky-vekov.Odporný hnus,ktorý sa nijako nelíši od snov dekadentných a z moci zbláznených ľudských oblúd v starom Ríme,Claudius,Heliogabalus,Nero,Caligula..

  • daa napsal:

   Křesťanství původní (gnostické) není židokřesťanství s jeho podvodnou židovskou Biblí včetně Nového zákona, ten je taky židovská práce. Židokřesťanství je zrovna tak odvozenina jako židoislám. Existují i původní směry islámu, ale ty jsou pronásledovány židoislámem.

   • benmil napsal:

    Všichni prvotní křesťané byli původně židy, proto všechny prvotní křesťanské dokumenty byly židovská práce. Původci křesťanství se (neúspěšně) pokusili vytvořit judaismus s lidskou tváří.

    • daa napsal:

     nikoliv, až po "převzetí" tj. zanesení do původní gnostické nauky židovských zcela opačných satanských krvavých hnusáren vzniklo židokřesťanství, křesťanství je původně z védského křesat a ne ze slova kříž

  • vlado napsal:

   súhlas

 2. Maroš napsal:

  Ozaj neviem, prečo strácať čas - a najprv sa stať "kobistom" - keď sa môžem rovno stať - musulmanom!

  Teraz vážne - ako premietnuť takýto dokument ľuďom ešte nezorientovaným, alebo nechápajúcim narážku - povedzme tínejdžerom, ktorých mozog je ešte vo vývoji... Inak - dobrý dokument - ale pre zrelé publikum.

 3. daa napsal:

  Dokud se nezačnete zabývat taky Talmudem, tak nepochopíte odkud to zlo přišlo. Máte děsi z islamizace, zatímco judaizace své dílo už téměř dokonala, cesta k úplnému zivilizačnímu pádu je tím otevřena. Nechápete pořád, že za tou "migrační krizí" je sionismus i s jeho vzornými odnožemi jako Islámský stát a celý ten vyšinutý saudský wahibismus?

  • Vladislav napsal:

   Přesně tak. Stále stejný scénář: tyto věci vždy rozhýbává Žid. Radikální islám je jeho práce, stejně jako christianizace, liberalismus, multikulturalismus, práva "menšin", LGBT. Pořád tentýž rukopis.
   A ovce nenávistně bečí tu na ten, tu na onen Židem předhozený falešný cíl, zatímco Žid někde v poklidu sleduje pohyby na účtu.

 4. vlado napsal:

  Osobne som za zákaz islamu ako náboženstva. Som obdivovateľom básnika Rúmiho, islamskej architektúry či úžasných prác moslimských remeselníkov, to ale nesúvisí s náboženstvom, ale s remeselnou zručnosťou človeka bez ohľadu na jeho náboženstvo, resp. s hĺbkou jeho ducha /Rúmi/. Islam ako náboženstvo považujem za najagresívnejšie.

  • proud napsal:

   Ja bych nabozenstvi zrusil vsechny a uplne,majetky znarodnil a na jeho misto dosadil rozum.Kdyz si chtej blbnout hlavy,tak at si to delaji v ilegalnich sektach pod sirym nebem nebo v soukromis tim ze riskujou kriminal.

   • proud napsal:

    Kriminal ne za viru!,ale podle toho co by kazali,tak za poskozovani cloveka.Verit si kazdej muze v co chce,jeho vec,ale nesmi nikoho ohrozit a omezit jen s jeho svolenim.U deti je to jeste slozitejsi,jen svoleni vzhledem k teprv se rozvijejicimu rozumu nestaci,musej svolit rodice a i u tech bych pozadoval konzultaci s odbornikem kterej jim vysvetli co je treba,aby vedeli o co jde,nez se rozhodnou.

 5. proud napsal:

  Ano,jedna,tataz, mince,dve strany....

 6. proud napsal:

  Ovsem nutno dodat ze architekt je jeden a ten samej pro vsechny nabozenstvi,rozdily mezi nima jsou jen v jejich tvrdosti a mire pokrytectvi davany najevo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!