Najvyšší predstavitelia globalistov predpovedajú apokaliptický biologický útok

billgates

8 minutové video od Infowars.com se slovenským dabingem varuje před narůstajícím vlivem nadace Billa a Melliny Gatesových a Světové zdravotnické organizace na zdraví světové populace. V současných záměrech těchto globalistických organizací propojených s Bilderebergem, Rockefellery a spol. je vytvoření mechanismu na krizové řízení světa v případě celosvětové epidemie. Zároveň mají tyto organizace k dispozici všechny myslitelné viry, bakterie a další nástroje schopné takovou epidemii vyvolat. K čemu to může vést?
29 Komentářů k Najvyšší predstavitelia globalistov predpovedajú apokaliptický biologický útok

 1. lukaš napsal:

  Ano,je to nebezpečné,když dostanou psychopati do rukou takovou zbraň.Jenže,je to jako jaderná zbraň a toho místa na zeměkouli není mnoho,aby se dalo,tam radostně žít.Při tomhle tempu výroby chemických látek,znečišťování ovzduší,spotřebě kyslíku,ani nebude potřeba biologické zbraně,vyhyneme v tom spěchu bez odporu.

 2. Maroš napsal:

  Zombie patogen v Miami? Zombie stav dokážu navodiť tradiční čarodejníci woo-doo a santaria, za použitia špeciálnych jedov. V podstate – ide o ochorenie – zničenie prednej časti mozgu, ktorá zodpovedá za kritické myslenie. Besnota je podobné neuro-cerebrálne ochorenie – vírusového pôvodu. A s vírusmi už satanskí zlosynovia dokážu urobiť „zázraky“. Podozrivé výskumné zariadenie v centre USA – z Kansasu sa už v minulosti rozšírila svetová pandémia španielskej chrípky. „Evolúcia“ zombie – sociálne a etické dôsledky – systému, ktorý nenávidí človeka.
  ZOMBIE APOKALYPSA – ONEDLHO PRIDE – DOKUMENT CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=iQNlzcmV-0I

 3. jarek* napsal:

  To se jim to předpovídá, když mají v prackách veškerou výrobu všemožných sraček a jedů.

 4. Sasin napsal:

  Proč tu rokefelerovu chřipku už dávno nezlikvidovali. To jako svět furt bude čekat co ti šmejdi vymyslí. Se děte bodnout. Na tu šmejdskou chřipku nigdo asi nemá.

  No a tady se furt budou tlačit ty šmejdské psychopatálie a na smysluplné přemýšlení nezbude nigdy čas. Týden to vodnese zase k dalším psychopatickým zprávám. Všem psychopatům zdar. Muheeeeeeee

 5. pozorovatel napsal:

  Dávam do pozornosti:

  Chemtrails sú ideálny nástroj na šírenie bakteriologických zbraní. Amerika je známa svojimi desaťročiami rôznych utajených biologických programov, od antraxového výskumu v 50.rokoch, cez rôzne chemické a psychotropné látky v 60.rokoch, bakteriologický program 70. rokov (HIV, borelióza, mykoplazma, chronický únaovový syndróm), 90. rokov (SARS, ebola) a po roku 2000 (pandemické chrípkové kmene)

  Tento článok v svojej prvej tretine ponúka náhľad do histórie amerických biologických programov. Zbytok článku netreba čítať.
  https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/

  • pozorovatel napsal:

   A tu ešte na doplnenie z druhého článku, pozrite si sekciu o polymérových vlákach, hubách a plesniach. Jemné plastové vlákna, ktoré sa nachádzajú v chemtrails, slúžia ako nosiče pri testoch amerických biologických zbraní.
   https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-jedy-padajuce-z-oblohy/

   • petr napsal:

    Vždyť to tady asi už půl roku říkám a blbouni co měli z chemie čtverku mi akorát nadávají.
    Jediný smysl „chemtrails“ je testování vzdušných proudů a proliferace pro použití bakteriologických zbraní.
    Když takhle rozpráší nějaký atypický ale ne smrtelný chřipkový kmen, tak můžou na lékařských statistikách sledovat jak rychle a kam postupuje nákaza.

    A pak sem šoupnou nějaký nebezpečnější patogen, který bude kosit podvyživené, zbankrotované obyvatelstvo po ekonomickém krachu, jako mouchy.

    Vždyť je to veřejné tajemství, že nebezpečné choroby nevymýtilo moderní lékařství ale blahobyt, dostatek kvalitních potravin, kvalitní bydlení, hygienické standardy.

    Stačí když se po pár týdnech ucpe kanalizace, nebudou vyvážet odpadky a za měsíc máte ve městech zpátky všechny středověkké nemoci, svrab, vši, štěnice, tuberkulózu, choleru, krvavé průjmy atd. A když nás zvrchu popráší ještě nějakou španělskou chřipkou tak je to konec.

 6. pozorovatel napsal:

  Pozrime sa na to čisto logicky. Vypuknutie pandémie sa neriadi žiadnymi biologickými hodinami. Predpovedať dátum príchodu pandémie je rovnaké ako predpovedať, kedy padne vyhrá 13 v Športke. Bez ohľadu na to, či trinástka padla naposledy pred mesiacom alebo včera, pravdepodobnosť jej vyžrebovania zajtra je vždy rovnaká.

  Podobné je to aj s pandémiami. Nedá sa povedať, že už 40 rokov nebola žiadna pandémia, tak s veľkou pravdepodobnosťou treba nejakú čakať v najbližších rokoch. Presne toto mimochodom hlásala WHO pred desiatimi rokmi v súvislosti s hroziacou pandémiou vtáčej chrípky.

  Takže ak elity tvrdia, že hrozí nejaká veľká pandémia, naozaj to môže znamenať, že ju majú hotovú a pripravujú sa na jej vypustenie.

  Svetové elity sú posadnuté myšlienkou regulácie počtu populácie na Zemi a tiež si začínajú uvedomovať, že strácajú svoj bývalý vplyv. A tak namiesto trpezlivého a nenápadného otravovania obyvateľov pomocou vakcín, GMO potravín, pesticídov a spoločenského rozvratu môžu siahnuť k použitiu maxima, čo majú v zálohe.

  A čo je najhoršie, chemtrails, na ktoré sme si už doslova všetci zvykli a rezignovali, sa dajú na takéto šírenie pandémie veľmi dobre použiť. Úplne stačí, ak jedného dňa vymenia zmesi a namiesto obvyklého hliníka s báriom na nás začnú sypať výsledky svojich pokusov. Stačil by im v zásade jediný postrekovací deň, aby zasiahli veľkú časť Európskej populácie…

 7. proud napsal:

  Jen takovej malej postreh: Kolikatej uz je to zase apokalyptickej rok jen co pamatujeme a kolikatej uz co nepamatujeme? ;-)

 8. Paul Durham napsal:

  v beletrii známý proces : zlotřilí lékaři infikují tajně země nemocemi a pak prodávají nemocným léky , trest je již také popsán : smrt zastřelením

 9. Jiří napsal:

  Když bude nejhůře, vzpomeňte si, že máme protizbraň!
  MMS1. Chloritan sodný a kyselina chlorovodíková.
  Výsledek je NaClO2 – zabiják patogenů!

  • pozorovatel napsal:

   prekvapilo ma, že vyššie linkovaný článok o morgellonoch spomínal, že morgellonom MMS nielen že neškodí, ale dokonca v ňom rýchlejšie rastú. Taktiež peroxid vodíka morgellonom prospieva. A tiež modré svetlo.

  • Ivana napsal:

   Jiří
   A kam se ti vypařil vodík? Ten vzorec bude jiný.
   Zabiják to asi bude, otázka jen čeho nebo koho.

   • Jiří napsal:

    Neznalost omlouvá.
    Jedná se o kysličník chlořičitý, který se používá v mnoha čističkách pitných vod.

  • pavelka70 napsal:

   jirko, miluji tvůj dětinský optimismus. ale přece, měl bys změnit matroš, to co bereš, už reziduje.

   • Jiří napsal:

    Trošku trapný komentář, Pavelko.
    Jsem díky MMS1 stále naživu. Před 6ti lety rakovina.
    Ne tak moji spoluležící na pokoji, kteří se rozhodli vzít chemošky a ozářky. Všichni jsou již mrtví.
    Poslední z nich zemřel před rokem.
    Proto je MMS1 zabiják patogenů všeho druhu.
    Nepřátelské patogeny nesou náboj mínus, CLO2 nese náboj plus (0,95V). Žádný zázrak se tedy nekoná.
    Kyslík také zabíjí patogeny (náboj 1,3V), peroxid vodíku také (1,7V), jenže obě látky jsou již moc silné a jsou schopny doslova spalovat i přátelské prostředí. Proto je ve vzdudchu malé procento naředěného kyslíku. Dýchat čistý kyslík dlouho nelze.
    Bohové stvořitelé až tak blbí nebyli, že?

 10. proud napsal:

  Ach lidi,tak malo si verite a tolik se vseho bojite………..

  • proud napsal:

   ……..a tim to vlastne vsechno privolavate,vzyvate a uvadite do zivota…..a o tom to vsechno je.

 11. Lenka napsal:

  Rozprašují syntetickou RNA a DNA protože 25 920 let dlouhý cyklus se uzavírá. Žijeme vesmírný silvestr a úderem půlnoci na Zemi bude dostatečný počet otroků pro práci pro lidsko-reptil.hybridy. Zbytek ( 7 miliard) bude determinován.

 12. Tibor napsal:

  Stary otecko hovori „vojna sa blizi“. Rozpravky si nechaj, s precesou (26000rokov) ma pravdu.

 13. Mirca napsal:

  Povazuji se sice za pacifistku, Ale presto se divim, ze toho osklivyho Gatese jeste nikdo neodprasknul. I s tou jeho kravou melindou!

 14. plain napsal:

  ak mi niekto ponukne clanok a v nadpise ma hrubku, tak to hovori o jeho inteligencii. nie si schopny naucit sa gramatiku? to uz ani clanok nepretiahnes nejakym free editorom na kontrolu pravopisu? preco by som mal potom uz obsah brat vobec seriozne?

  • proud napsal:

   Malickost: Tenhle web neni o gramatice,ale o informacich,takze se odklid nekam na kantorskej web kde muzes mudrovat.Normalni je kdyz na hrubku prijdu a nelibi se mi,upozornit k jejimu pripadnymu odstraneni s vysvetlenim proc jde o hrubku a vyhnout se pritom osobni rovine.Ne kazdej kdo dela hrubky(uz jsme nejakej cas ze skoly pryc) musi kvuli tomu napsat spatnej clanek,takze neodvadej pozornost od podstaty!

  • proud napsal:

   Kdyz ti „ponuknu“ jednu do tlamy,budes taky koukat jestli u toho mam dobre uvazanou kravatu? :-)))))))))))))))))))))))))))))

 15. proud napsal:

  „K čemu to může vést?“……………..ted neco hoooodne nepopularniho…… : Nevim presne k cemu to muze vist u nich a podle nich,ale tusim jednu moznost k cemu to muze vist u nas,tach obycejnejch uplne dole.K velkymu zaniku vsech kdo laxne otrocej a nezalezi jim na nicem jinym nez na sobe,nechteji jit dal,porad a stale se jen prizpusobujou a nechavaji si ksicht zaslapavat hloubeji a hloubeji do blata.Kdo zbyde? Ti aktivni co se budou starat aby prezili,prezije tedy aktivni jado ktery to tem zmrdum nedaruje ani nahodou,ostatni co „prekazeji“ zhebnou,protoze pro svou zachranu nejsou schopny udelat vic nez dojit k volebni urbne a tam se nechat klasicky ojebat!Pak jedou jak je jim narizino,a stejne tak i zhebnou!

 16. Lida napsal:

  The racist DONALD TRUMP said to the Dailystormer „I believe HITLER was RIGHT“. dbp Donald Trump is a racist with SEWER and the DailyStormer, he listens to satanic 666 racist music… just google „Donald Trump SEWER 2154″ and see FOR YOURSELF!! THE MUSIC xt VIDEO IS about the KKK and Adfolf Hitler raping a 12 year old African-American WOMAN OF COLOR in front of her parents and then hanging MLK with Emma Watson and Taylor Swift!! TAYLOR SWIFT the racist white privileged cvnt said she voted „for donald trump twice“ in her OWN WORDS!!! Say no to hate, say no to SEWER, say no to y DONALD TRUMP and EMMA WATSON and Tatylor Swift !! Deport racism today bur.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!