Satanické a nacistické symboly na nové německé občance

(vlevo:satanická mužsko-ženská symbolika na nové německé občance)

(vlevo:satanická mužsko-ženská symbolika na nové německé občance)

Nová německá občanka je otevřeným uznáním de-facto Čtvrté říše, provedená pod patronátem iluminátůVětšina lidí v Německu si více nebo méně uvědomuje, že jejich nové identifikační karty opatřené čipem RFID, umožňují jejich identifikaci na dálku, a dost možná i ze satelitů. Různí němečtí badatelé se v ní vrtali trochu hlouběji a našli velmi podivné symboly, jak v ochranných rytinách, tak i ve vodoznaku.

Satanic German ID CardKdyby slavný templářský Bafomet z 12. až˛14. století byl vůbec někdy abstraktně zobrazen, potom by tato démonická bytost vypadala asi takhle. Tak či tak, “Nový templářský řád” dneška, jak se zdá, uznává tuto abstraktní tvář jako démonického Bafometa.

Vyplývá to z výzkumu, který provedl Jan Udo Holey (známý i jako Jan van Helsing), který zveřejnil různé rozhovory s “velmistry templářů“.

 

 

 

 

 

Satanic water signs in German ID
Ale stejný obrázek, převrácený vzhůru nohama, znázorňuje zednářskou pochodeň, uvnitř jiné “pochodně”.

———————————————————————————————————-

Satanic RFID Chip next to water sign German ID(vlevo, značně znetvořená německá orlicepouze se třemi peryna každé straně, to jest dohromady 6, vedle čipu RFID .)

Vždy existovalo podezření na silné vazby mezi zednáři a templáři, ve skutečnosti různými stupni zednářského zasvěcení, přiřazenými jménem a funkcí tomuto starobylému řádu. Když byli začátkem 14. století templáři vyhnáni z Francie, přinejmenším část jejich flotily a mnoho z jejich lidí našlo útulek ve Skotsku.

Jedna z nejstarších zednářských lóží – od 14. století – je lóže Kilkenny. Ve Skotsku bylo založeno několik dalších. Prostřednictvím templářů, s jejich dávnověkými zkušenostmi a s vazbami na Blízký východ, se tito zednáři seznámili s prací Velké lóže v Káhiře, která se dá vystopovat až do staroegyptských dob.

Podobně jako v Královské společnosti velkého draka ve starověkém Egyptě, se  satanická infiltrace staroegyptského kněžstva rozvinula do Velké lóže v Káhiře. Není proto překvapením, že se v celém Skotsku a Anglii náhle rozšířil dračí motiv – spolu s pohádkami o dracích, statečných drakobijcích a podobně.

SwasticaRovněž prostřednictvím templářů byla do Evropy zavedena i starověká symbolika Indie a Dalekého východu. Nová německá občanka je toho svědectvím.

Najít tuto symboliku na německém dokumentu je ovšem šokující, jako kdyby nacistická éra zmizela beze stopy .

Ale čarodějové, kteří implantovali čip a jinou symboliku na tento oficiální identifikační dokument, neměli ovšem na mysli nacistické Německo. Chápali to v dokonalém souladu s filozofií iluminátů, s tajnými lóžemi ‚Slunečního chrámu´, se zednářstvím Velkého orientu a podobně. Jedná se o velmi otevřené uznání de-facto Čtvrté říše, a stejně de-facto Nového světového řádu, prováděné pod patronací toho, co nazývám „Globální konzorcium.“

Do očí bijící symbolika svědčí o nestydatém připuštění dokonale satanického řádu, propojeného s různými tajnými společnostmi, které aktivně prosazují globální agendu.

Proč to všechno vystavují tak otevřeně, to neumím říct. Udělat dojem na lidi? Zastrašit je? Nebo snad někde ve svých černých srdcích vědí, že zlo je v nejlepším případě jen katalyzátor, nikdy neexistovalo déle, než časový úsek, který mu umožnil se projevit – v tomto případě fungují mimo strach.

12.12. 2011

Edgar Th. Portisch (henrymakow.com)

Zdroj: https://www.henrymakow.com/german_id_card_its_hidden_symb.html#sthash.c4uvZBH2.dpuf
30 Komentářů k Satanické a nacistické symboly na nové německé občance

 1. weissbach napsal:

  Je dobré připomenout, že je to pouze přechod, než bude zavedeno přímé očipování lidí. Přece jen může doklady člověk někam odložit, případně spálit. Ale kdo si usekne ruku, že?
  Tohle je stále jen ladění elektronického koncentráku.

  • Rudolf napsal:

   Proč ty poraženecké kecy? Depka?

   • peto napsal:

    Vacsina ludi nechape to co oni chapu, ze Znaky a symboly kontroluju svet a nie fazy a zakony….a preto maju coraz vacsiu moc.

    • proud napsal:

     Ne kamarade,zadny symboly,to tvoje mysl kontroluje svet,ale musela by se o nej zacit aktivne zajimat.Symboly jsou jen pomocny veci,nastroje…..

     • Paul Durham napsal:

      eslipá hrdost biorobota na příslušnost k SYMBOLU svastiky před 70 lety v dojčlandu byla stejná jako hrdost biorobota před 50 lety na SYMBOL rudé hvězdy na uniformě posádky v Domažlicích ? Jejich mysl kontrolovala svět ?

   • weissbach napsal:

    Poraženecké kecy?
    No, mohl bych Vám to vysvětlit, ale polibte si…

    • proud napsal:

     Vysvetli to ostatnim,na nej se vyprdni……..

    • weissbach napsal:

     Upřímně, nechápu falešný optimismus a podceňování protivníka.
     95% lidí je zcela pod myšlenkovou kontrolou, včetně těch, co si myslí, že uvažují samostatně. Houby!
     V první řadě tu jde o upevňování moci, o nic jiného. Technologie jsou k tomu určeny primárně. A možnosti jsou neomezené.
     Někdo si možná myslí, že nastane krize a struktura se rozpadne a nestane jaro.
     Já si to nemyslím. Všechno směřuje ke krizi a krize bude využita k výraznějšímu posunu v oblasti ztráty ekonomické i osobní svobody každého jednotlivce.
     Málokomu totiž dochází, že tohle je finále, že to k řízenému rozvratu směřuje, protože je nutný pro instalaci totality jaká tady dosud nebyla.
     Jestli to dochází tak 1%, tak je to moc. A rozhoduje bohužel dezorientovaná většina=nerozhoduje nikdo kromě faktické moci v linii ideologie-ekonomická moc- silové složky.
     Takže depka je celkem logická.

     • proud napsal:

      S tou depkou sice nesouhlasim,ale vsechno ostatni cos napsal podepisuju!!! To je nase bolest,ze bereme vsechny ty „druhy“ jako pitomce,ale oni ti blbci uz tisice let vladnou,jak jsou pitomi……….to je chyba co se nam muze opet a zase osklive vymstit.Zvlast s nasima tendencema delat „vsechno v mezich zakona“.Od toho ty zakony jsou,aby bylo vsechno pod kontrolou,pro i proti,ale porad pod kontrolou………mantinely ve kterejch je vsechno v poradku,min,nebo vic,ale porad v poradku pro ty nahore.A my inteligenti porad nejak nemuzem nad tema pitomcema vyhrat,cim to asi jenom muze bejt?

      • Paul Durham napsal:

       asi tím, že nejste inteligent

       • proud napsal:

        To nejsem……zaplat „panbu“!

        • proud napsal:

         „Různí němečtí badatelé se v ní vrtali trochu hlouběji a našli velmi podivné symboly“…………..ale vim ze co meli(nebo museli) najit,to nasli,kdo hleda,najde :-)

        • proud napsal:

         :-)))))))))))))),ale inteligent ne-e,ten se podiva a rekne,nj,maji pravdu a hned to roztrousi vsude mozne aby to kazdej videl a podporil co se mu jako souplo primo pred oci,odhalil „neexistujici“ symboly a poukazanim na ne donutil i ostatni je odhalit a emocionalne podporit,je lhostejny jakyho druhu ty emoce jsou,ona energie prijde kam patri,proto symboly „vznikly“(povedomi o nich).Tak fungujou „inteligenti“,s prachama je to podobny………a vubec nam bylo vnuceno,aby tak fungoval svet.

        • proud napsal:

         Co treba takovej strom,to je falus jako Brno! Rybnik,jezero,smarja,vidim vaginu…………vsude samej satanskej symbol…………..jdete se vycpat………troubove:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • Sasin napsal:

      weissbach

      Takže dolarovník bude zachráněn nebo co jako? Necítíte ve vzduchu test branou? Eurasia se připravuje na otevření brány pro normální lidi. Všímejte kolika šmejdům ztopoří toulavé boty. Ohledně podobných výhledů lze poznamenat, že nevstoupíš do stejné řeky, ale i ta řeka už nemusí být na svém místě. Ani moc, která to způsobila nemusí být na svém místě, ale ani lži už nemusí zabírat stejně a ani možnosti šmejdů nemusejí vypadat stejně tak proti tomu jaké ve skutečnosti jsou.

      Igdyž jsme moc stádotvornou ve skutečnosti neměli a byli jsme součástí KONstituce národních svazků, moc rodu se přihlásí jakmile se uvědomí, svolá roztoulané národy , neříkám že sjednotí, ale spojí zpřetrhaná přediva. Té výzvy se šmejdi bojí, páč nebude zbytí, či lépe řečeno nebude možnost zdvořilého odmítnutí a to způsobí změny, kterých si většina normálních lidí podvědomě přeje. Začne opět platit čestné slovo. Bude se vyplácet být dobrým člověkem a zlo přestane být výnosným pracovním nástrojem. Věřím, že to uvědomění se teď formuje. a výzva brzy přijde.. Nebude demogratická, nebude podbízivá a nebude vypočítavá.

     • maya napsal:

      bingo :)

  • Jan napsal:

   Všichni již očipovaní jsme, týto implantáty jsou nad pupikem a nad nosem, nejsou přítomne ve fyzické rovine ale na éterické a astrálni, ty ale budou odstraneny v brzké době.

  • sronin napsal:

   čipy ? těch se nebojím …. ale co nanoboty ? rozprášené třeba z letadel ? kdo ovládne TUTO technologii, stane se skutečným pánem světa ….

   • proud napsal:

    Tim bych si prave nebyl tak jistej,tudy cesta nejspis nepovede,vzdycky si musis u tech veci predstavit i druhou stranu mince,protoze jak vime,data nikdy nejdou stoprocentne zabezpecit,ani pristup k nadalku ovladanejm vecem………vzdycky to jde jen na chvili,nez se prolomi zabezpeceni,coz je nekonecnej kolobeh.

    • proud napsal:

     A jaka paseka se da nadelat v kratky chvili po prolomeni zabezpeceni kdyz se vi jak na to asi nemusim rozvadet ;-)

 2. Eschatolog napsal:

  proc verejne ? – tchibo – pro vase kremovejsi ja !

 3. Sasin napsal:

  Tahle mystifikace, pohádkářství, je čím dál lepší. Podvržené významy a predikované vyustění bájných obrysových vlastností, na kterých se KONstruuje další víra tajuplnosti a neuchopitelnosti nástrojů svých pasáků co zasévají a zasévají strach , zmar aby mohli dál vysedávat u uloupených podílů na neprodejné půdě a rozpočtu. Blboni to bafnou a za tepla běží s tímto nákladem po ulici a zvěstují svým bližním cosi o příchodu Ježíše v přesvědčení, kolik dobra že lidem přinášejí.A co na to demográca se svým svobodným slovem? NIC. Otrokáři se řehtají že za ně veličenstvo belzebub zaměstnává lidi na další úvazek.

  • proud napsal:

   A protoze zjistujou,ze se jim to vymyka z rukou a lidi(povetsinou ovcani) uz prece jen zacinaji premejslet,tahaj „novy“ nastroje,treba karmu,porad musi bejt ceho nebo o co se bat :-)

 4. proud napsal:

  Symbolika,hmm,asi bude symbolika a „symbolika“. Me to cim dal castejc prijde jako kdyby kdokoli nakreslil cokoli,prijde jinej a uz vidi symboly,navic pokud mozno „necisty“,aby to bylo zajimavejsi…….dobra zabavka aby uteklo pozornosti to co ji je hodno predevsim…….. :-)))))))))))))))))))))))))))))

 5. Balt napsal:

  To jsou hovadiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!