Kterak „geniální“ ukrajinští hackeři po třech letech konečně přišli na to, čím se nikdo netajil!

Alexander Usovski

Alexander Usovski

Úžasně „schopní a výkonní“ ukrajinští hackeři zřejmě podporovaní neméně „geniální“ tajnou službou Ukrajiny, přišli po třech letech na „tajemství“, jenž ovšem ve skutečnosti nikdo před nikým netajil! Běloruský spisovatel Alexandr Usovski prý TAJNĚ organizoval proruskou a protiukrajinskou síť v Evropě.

Pravdou je, že Alexandr, s kterým jsem si již nějakou dobu dopisoval na fb, protože je autorem několika knih a celé řady článků o Stalinovi, mi (když jsem mu prozradil, že chystám akce namířené proti pučistům, kteří se chopili po krvavém Majdanu v roce 2014 protiústavně moci na Ukrajině a vzápětí nato začali vojensky nutit také zbytek země, aby se jim podrobil, přestože je nikdo nezvolil) nabídl finanční pomoc na nákup vlajek a kamery.

Vděčně jsem tehdy s touto jeho finanční pomocí souhlasil, protože mi to moc pomohlo při organizaci a dokumentaci několika akcí, které jsem tehdy buď sám, nebo společně s dalšími aktivisty pořádal. Za tuto pomoc jsem také panu Usovskému jmenovitě a veřejně poděkoval před všemi účastníky demonstrace na Hradčanském náměstí a na důkaz vděčnosti jsem, když jsem zrovna nestál u mikrofonu držel v rukou běloruskou vlajku.

10606168_893760357319066_3561514279290906950_n

Co se balíčku s věcmi týče, obsah byl samozřejmě symbolický a věci jsem nepolil krví, ale barvou a poslal společně s otevřeným dopisem, který jsem zveřejnil ukrajinskému „prezidentovi“ Porošenkovi, který byl zvolen v nelegitimních volbách po protiústavním puči v Kyjevem ovládané části Ukrajiny. Podobná akce tehdy probíhala v několika zemích Evropy.

Takže celé senzační „odhalení“ vlastně žádným skrytým tajemstvím není. Ukrajinci jen přišli s tím, co jsem sám řekl a poté na fb zveřejnil před třemi lety. Velká gratulace :-)

Jinak ještě jednou díky Alexandře!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!