Pozvánka na demonstraci: Za svobodu projevu v České republice i na Ukrajině 20. března 2017

prateledonbasuSpolečnost přátel Luganské lidové republiky a Doněcké lidové republiky si dovoluje pozvat své příznivce na shromáždění: Za svobodu projevu v České republice i na Ukrajině, 20. března 2017; 16:00, Před budovou Ministerstva vnitra, Nad Štolou 3, Praha 7

Shromáždění se koná na protest proti:

 • Zřízení útvaru Ministerstva vnitra „proti terorismu a hybridním hrozbám“ majícího fungovat jako Ministerstvo pravdy.
 • Sestavování seznamů „nepřátelských“ či „dezinformačních“ webů a vyvolávání bezdůvodné protiruské hysterie zasahující i do oblasti kultury a sportu.
 • Spolupráci Ministerstva vnitra s nikým nevolenou organizací Evropské hodnoty při sledování obsahu internetu a denuncování jeho tvůrců.
 • Pronásledování a zastrašování novinářů a bloggerů na Ukrajině a státní cenzuře spočívající v zákazu knih, filmů a jiných děl nevyhovujících banderovské ideologii, která dnes v Kyjevě panuje.

Spoluorganizují: Levá perspektiva

Další informace: http://spolecnostpratel.blogspot.cz/
3 Komentářů k Pozvánka na demonstraci: Za svobodu projevu v České republice i na Ukrajině 20. března 2017

 1. Ekklesian napsal:

  Protože nevěřím tomuto webu, jeho adminovi, snaze vás informovat o tom podstatném dnešních dní…

  Dovoluji si pod tímto článkem sdělit, že v souvislosti se zákonem o odzbrojení evropanů (většina již je svolná se vším tak neprotestují) a zejména úrovní diktování národu Čechů (kdy jejich volení zástupci, nikoli vůdcové, jsou evidentně již jen osobami zbytečně pobírajícími mzdu od svých zaměstnanců), že máte poslední možnost naložit správně s vašimi zaměstnanci neplnícími vaši vůli (zaměstnanci kteří vás zradili), stát se národem, a vyhnout se přidělenému vám střetu. Ke střetu dojde, ale bude ve vaší režii a budete jednat za sebe.

  Pokud tuto možnost necháte opět minout, zůstanete jako národ mrtví ve vleku událostí až do smrti definitivní (jednotlivce i národa, smrti ze které už není návratu). Bude s vámi zacházeno přesně jak si zasloužíte. K rozvratu, nenávisti i soužení až ke smrt dojde i ve vašich rodinách mezi jednotlivými jejich členy.

  Vím, že mnozí z vás jste mrtví a morálně padlí a snadno se vše může zvrhnout v prosté zabíjení. Přinejmenším pro mne je problém najít druhy po jejichž boku lze bojovat. Ale sdělit jsem vám to musel. Teď nastává jistý zlom, kdy legitimizujete co nastává, v dalších krocích už se vás nebude nikdo na nic ptát ani se obávat vaší reakce a tak bude přímo jednat proti vaším zájmům. Vše se prostě neustále zrychluje, při spění ke konci.

  Přeji vám všem rychlou a bezbolestnou smrt těla, když myslíte že je to to nejhorší co vás může potkat.

  Vy ostatní věřte zprávě o udělené milosti od Stvořitele/Boha všemohoucího, milosti která vás vysvobozuje od trestu smrti za vaše hříchy; a věřte v království Boží a Kristovo/Spasitelovo. Nic nečistého ani jen pohoršujícího do něj nevstoupí, čiňte tedy pokání, k Bohu se přimkněte, návrat svého krále Ježíše očekávejte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!