Lauren Southern – je Evropa odsouzna k zániku?

europedoom

9ti minutové video s českými titulky. Nezávislá americká komentátorka Lauren Southern (Rebel Media) vysvětluje, jaké jsou hlavní důvody, které mohou přivést evropskou civilizaci k zániku. Jedná se o: cenzuru svobodného vyjadřování, imigraci islamistů, nízkou porodnost Evropanů, ztrátu národní identity a sebenenávist u evropských národů. Pokud se Evropané nevzpamatují a nezačnou bránit a pěstovat svou kulturu, zaniknou.
45 Komentářů k Lauren Southern – je Evropa odsouzna k zániku?

 1. .lak napsal:

  Infiltrace možným rčením a záměrem chceš-li zahubit dospělé – rodiče vychovej jim děti je možná ač paradoxně přes nyní jejich vyhazované zneužité potomky kukačkami z bruselu kalegrianty expertní hrou s užitými a mistrovský tah podloudů možná završí dobitím slovanů slovany při jejich odvěké mánii uzurpace zdrojů kolonizovaných a ruska. https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA Někde jsem zahlédl termím anglosasosionisti.

  • Sasin napsal:

   Rusům nezbylo nic jiného, než oželet západ a vytvořit nový společenský výměnný spolek v euroasii a to si myslím, že za současným podmínek byl dobrý tah. Objetovali trojského koně a předsadili věž kolem které musejí, to je dobrá zpráva, vytvořit prostor pro normální lidi. Podílům na neprodejné půdě se nevysmívají jako někteří místní blboni a k podílům na rozpočtu je cesta otevřená, igdyž se to nezdá. Bych taky neříkal co udělám v pátém tahu.

  • WIKINGER Petr napsal:

   ANO,HYBRIDNÍ VÁLKA PROBÍHÁ NA VŠECH ŠESTI PRIORITÁCH NAJEDNOU PANE LAK

   umí někdo ty priority najít a dát tady i když to bude snad opakovaně?

   ONO JE TU PRAVIDLEM,ŽE ZA DESET MINUT SE VŠE CO SE TADY PÍŠE ZAPOMENE A PROTO OPAKOVÁNÍ JE MATKA MOUDROSTI,ŽE ANO?

  • WIKINGER Petr napsal:

   NEZAPOMENTE DŽOPŮV PLÁN JE JIŽ na světě a K DISPOZICI

   pryč s novou doktrinou mající kryci název NEOMARXISMUS a to v připadě,že si na internetu prostudujete CO TO ZA vaše OBLBOVÁNÍ JE..a budete to tim pádem vědět.Ona je totiž tajná,protože je vymyšlena právě pro ty naše yntelektuali,kteři jsou ještě blbí,protože o ní nesmi dát ani písmeno,jinak jim Šmejdi dají podřezat krky..

 2. Sasin napsal:

  No, to se moc nepovedlo. Gdyž se křičí na náměstí a v médiích o lidských právech, utahují se zrovna pojistné matice šroubů a převekslovávají se ukradené podíly na půdě a rozpočtu. Prediktor vrhne na trh nové banánocetle, o které se šmejdi porvou a hurá na nákupy. Koupí všechno. Půdu, fabriky, dluhy, úrodu, papaláše, kukačky, děti, migranty emigranty, zaKONy a spoustu blbečků, kteří šmoulají u korporátních vrat čepičku aby je zaměstnali aby měli na hypotéku a na cjheba. Nevím ve kterém baru tu buchtu našli a kolik má dětí, ale čte to asi dobře. Muheeeee..Ukázka zlo dějských nářků, chyťte jééé, chyťte jééé….

  Jako obvykle, diskutéři se trefují do problémů lépe.

  P.S. admine, kolik hodí ty hejbající obrázky. Stovku, dvě nebo víc? Dyk je to od nich, od šmejdů. Opravdu se bez toho nedá nic dělat?

 3. jan nowak napsal:

  Ten nezaměstnaný wyděláwá 50.000,- denně ! ! !

 4. Ekklesian napsal:

  Protože nevěřím tomuto webu, jeho adminovi, snaze vás informovat o tom podstatném dnešních dní…

  Dovoluji si pod tímto článkem sdělit, že v souvislosti se zákonem o odzbrojení evropanů (většina již je svolná se vším tak neprotestují) a zejména úrovní diktování národu Čechů (kdy jejich volení zástupci, nikoli vůdcové, jsou evidentně již jen osobami zbytečně pobírajícími mzdu od svých zaměstnanců), že máte poslední možnost naložit správně s vašimi zaměstnanci neplnícími vaši vůli (zaměstnanci kteří vás zradili), stát se národem, a vyhnout se přidělenému vám střetu. Ke střetu dojde, ale bude ve vaší režii a budete jednat za sebe.

  Pokud tuto možnost necháte opět minout, zůstanete jako národ mrtví ve vleku událostí až do smrti definitivní (jednotlivce i národa, smrti ze které už není návratu). Bude s vámi zacházeno přesně jak si zasloužíte. K rozvratu, nenávisti i soužení až ke smrt dojde i ve vašich rodinách mezi jednotlivými jejich členy.

  Vím, že mnozí z vás jste mrtví a morálně padlí a snadno se vše může zvrhnout v prosté zabíjení. Přinejmenším pro mne je problém najít druhy po jejichž boku lze bojovat. Ale sdělit jsem vám to musel. Teď nastává jistý zlom, kdy legitimizujete co nastává, v dalších krocích už se vás nebude nikdo na nic ptát ani se obávat vaší reakce a tak bude přímo jednat proti vaším zájmům. Vše se prostě neustále zrychluje, při spění ke konci.

  Přeji vám všem rychlou a bezbolestnou smrt těla, když myslíte že je to to nejhorší co vás může potkat.

  Vy ostatní věřte zprávě o udělené milosti od Stvořitele/Boha všemohoucího, milosti která vás vysvobozuje od trestu smrti za vaše hříchy; a věřte v království Boží a Kristovo/Spasitelovo. Nic nečistého ani jen pohoršujícího do něj nevstoupí, čiňte tedy pokání, k Bohu se přimkněte, návrat svého krále Ježíše očekávejte.

  P.S.
  Vložil jsem to původně pod jiný článek (cosi o demonstraci za svobodu projevu – poslední dobou je tu přiblblé tak nějak vše, ale říkám že dobrým umyslům tohoto webu nevěřím), ale sem se to snad hodí lépe. Nevím zcela, na videa se totiž nedívám.
  Nemohl jsem si to odpustit takto okomentovat. Netuším k čemu vás má web přivést, ale pro mne je tu nečitelné prakticky vše, ale nejen zde ale už na celém Internetu. Internet a vše na něm je prostě jen ztráta času, něco co vás o váš čas má okrást, zabavit vás, znemožnit vám myslet, jednat, žít…

 5. proud napsal:

  Prave ze kdybysme si doma udelali poradek,nejspis by k zadnymu stretu nedoslo,dojde k nemu prave takhle,kdyz na vsechno sereme!

  • proud napsal:

   Az se to tu zacne hemzit opicema,pak uz pomuze jenom ten stret……..

   • proud napsal:

    Ovsem na ten stret s vesmes mladejma opicakama kdyz nesmime mit zbrane jsem opravdu moc zvedavej,kdyz je nase slavna policie jeste bude chranit………jeste ze mam permanentner zbalino,kdyby nahodou chtelo to torzo bejvalyho naroda spachat sebevrazdu,misto probuzeni se…………..

   • Ekklesian napsal:

    V tento čas je stále ještě možný a tudíž i nějak pravděpodobný scénář, že vás budou zejména tyranizovat bandy nějakých černokožců, hlásícch se k muslimské víře a bojující proti každému kdo není jejich. Něco jako když patnáctiletí cikáni skouší kam až mohou zajít ve své drzosti, v partě. Bude to ovšem mnohem brutálnější a nebudou váhat mrzačit a brát život, obecně bude rychle upadat morálka všech; zda Čechů tak že se začnou konečně a asi i slepě a brutálně bránit, nebo o to víc bát, těžko říct.

    Já už černé potkávám. Ještě se netroufají dívat do očí, je jich málo a poznají když se jich někdo nebojí. Ale když si člověk udělá průzkum třeba mužů spolucestujích s ním autobuse (odhadem a oslovením), tak zjistí že jsme v prdeli.

    Pokud lidi neutvoří skupinky, kde budou vždy alespoň tři vycvičení, vyzbrojení, odhodlaní se bít o život, společnost se rozpadne.
    Svého času existovali porůznu po zemi skupinky lidí kteří si mimo zákon podávali hajzly kteří dělali problémy na ulicích. Tehdy je mlátili tak aby jim nezůstaly šrámy. na takové cimprlichy se bude třeba vykašlat, hlavně aby takoví stínoví bojovníci znovu povstali. Dnes jsou většina z nich fotři s odrůstajícími dětmi, mají pupek, fyzičku žádnou. Mohli by alespoň vycvičit mladší generaci.

    ***

    Scénář, že dojde k prudkému pohybu velkých mas lidí nelze nebrat v potaz. Dojde k němu. Zda se tomu postavíte a dojde ke střetu nebo se promísíte a začnete krvácet je právě vaše věc. Nehomogenita společnosti, národa, právě souvisí i s odvrácením ruky Boha tváří v tvář nepříteli a Český národ k upadnutí v nevůli Boha zatím spěje.

    ***

    Vím, že mnozí cítíte potřebu starat se o tělo. To o tom životě, cestě, pravdě (v předchozím příspěvku) jsem však nepsal pro nic. Tělo nakonec vždy prohraje (dojde určeného mu konce), musí to tak být a má to tak být. Tělo je zatížené hříchem, patří tělesnému světu, není tak důležité jak to vypadá.

 6. lukaš napsal:

  Ekklesian.
  Proto je to tak udržované,aby se nedalo moc reptat.Většina co si jen vidí na špičku nosu,reptat,bojovat nebude.Přemýšliví člověk pozná kam se to sune,co se musí dělat,jen nedostává potřebného sluchu.Na náboženství prosazované po staletí,být pokorný vůči vrchnosti,která páchá hříchy,tak snad při dnešní informovanosti,nejde vyžadovat.Proto i ten odklon od takové víry a nová víra pozvednout člověka,je hned potírána.

  • proud napsal:

   Jestli to nebude tim,ze clovek sam je vira,vira v sebe,ale je porad smerovanej verit v neco venku(cokoliv co se komukoliv hodi,vice ci mene rafinovane),aby ji neobjevil?….

   • lukaš napsal:

    Proude.
    Jak i píšete,nejdřív musím věřit sám sobě,čeho jsem schopen.Pak přestává závist a spíš snaha dosáhnout toho co jiní.Když to nejde samotnému,potom je potřebu sdružovat se v celek a dosáhnout více.

    • proud napsal:

     S tim dosahovanim je to tak,ale je to o tom,a to je treba respektovat,ze ne kazdej ma potrebu dosahovat,jeho vec,kdyz neskodi,proto neni necim min ne z jini.Ona ta svoboda je takova vec co se musi domejslet :-)

     • proud napsal:

      Je to o pohode,ale aby mohla pro vsechny bejt,je pravda,ze nejdriv je potreba ji celkove dosahnout a pak na ni davat pozor!

      • lukaš napsal:

       Proude.
       Přidám sem něco jiného,přečetl jsem si vyjádření M.Bendy,prý jsou u nás postačující mzdy,ať se prý podíváme do nákupních center,asi myslel slevové dny.
       Také se mu nedivím,když to říká,on když nepracuje a bere 100tisíc,tak si myslí,kdo pracuje,tak musí přeci brát ještě víc.

       • Sasin napsal:

        O slobode v slobodnom rádiu 50 19.08.2016 Kto a s akými cieľmi ovláda západný svet?
        https://www.youtube.com/watch?v=ZJHC0AohkH8

       • proud napsal:

        Pamatuju na ty casy,kdy jsem chodil treba jen do home depotu,nebo loewe……taky nakupni centra,jenze obrovsky,na cely odpoledne kdyz jsi ho chtel projit a poradne zkouknout co maji,nektery i na den,a to nemluvim o obchodech s outdoorem a lovem,a nekoupil jsem nic,jen jsem se dival co je novyho v mym oboru za nastroje a naradi,co treba poridit abych si ulehcil praci.Bylo to lepsi nez nedelat vubec nic.Neutratil jsem ani penny,snad nekde krome kafe,ale panacek by rekl ze tam jsem,tak mam penez dost:-))))

        • jan nowak napsal:

         To si walil Bull-wy proude.. Coo ?
         .. a teď za-to dráze zaplatíš..
         A WODSEREŠ TO i s Haarpíkem ! ! !

         ps : WIKINGERA Petera :
         .. gde mate jííZdenky prcím Gde MATE !!!
         .. lós : /
         Proude ?
         Proud :
         JííZdenky NEMAJE – třeba- že – jsem – El impotentem..

         ŽILKOWÁ : ty Komediante Strop-nic-ký – lajt-nante * :
         .. nesu wám PSOní : ))

         Marie-prawda.. tak na ní !

         proud.. SMAZÁNO
         wětšinou..
         WIKINGER Petera.. SMAZÁNO.. menšinou

         ps : proude pozdrawuj ^ ^
         2ps : El klesiante .. máš prawdu..

        • na úrovni úrovně jednotlivců napsal:

         Njn,

         čehůni jsou hovada – jenže si to nemůžou dovolit…

         amíci jsou rovna tak hovada, ale díky „chytrýmu systému“ si to relativně dovolit mohou.

        • ten musí z prdele kliku mít napsal:

         Abyste si nezáviděli, tak „rus“ je taky hovado, samozřejmě že je. A navíc od něj se ani není čemu přiučit, je to pořád ta stará pravěká písnička o zaostalé hrubé síle (násilí) na které zakládají vše (no „vše“ ne, ale „státně“ tak zřídili-ano v pejorativním smyslu zřídili tu nebohou „společnost“ pod jeho jho.) Prostě ten je zcela neměnně nezajímavý.

        • Eschatolog napsal:

         hovado latentni a hovado patentni, spravna pripominka

       • WIKINGER Petr napsal:

        LUKAŠI ZATIM CO SE TU LIDOVI KOMENTATOŘI BAVI O TOM JAK VYMĚNIT POLIT.TŘIDU ŠMEJDŮ,

        začala ona s výměnou občanů domorodců za samopalníky IS,kteří dostávají na dekel od strejdy ASADA.

        TI ŠMEJDI K TOMU POUŽIVAJÍ NOVÉ DOKTRINY S NÁZVEM NEOMARXISMUS,KTERÉ TLESKÁ I ZDEJŠI ČESKÝ HONZA,PROTOŽE JI NESMÍ TADY DÁT.

        Ještě štěstí,že se tady objevil DŽOPŮV PLÁN,který je fakt dobrý.Stači ho uskutečnit a bude tu místo chaosu mu-slimáků a jejich vraždění klid.

 7. proud napsal:

  Mam tu jeden odkaz pro domaci kutily k obrane,at si rika Brusel co chce! Vic k tomu nebudu psat nic at me nekdo nemuze z niceho narknout,co si kdo z toho vezme,jeho vec ;-).Jsou to veci na netu bezne dostupny……, https://www.youtube.com/watch?v=yXjnb55aAwM .

 8. Jaris napsal:

  Tak me ta dnesni situace pripomina scenu z filmu Cisaruv pekar a pekaruv cisar“, jak lidicky stoji frontu na rohliky a pekar jim rika: „Dnes zadne krupave rohlicky nebudou, jelikoz jsou pro cisare“. Na to se ozve z davu nejaka zena zvola: „To panbuh to takhle nenecha!“ A pekar na to: „Ale necha, kdyz my to tak nechame“….
  A v tom je cela podstata veci.

 9. Jaris napsal:

  Proude, ono se take rika „pricin se a Buh ti pomuze“. Musi to zacit od lidi.

  • proud napsal:

   Je to prosty,co si neudelas,to nemas,platilo,plati a platit bude,jen nouma se spoleha na kohokoliv a cokoliv odjinud krome sebe……..porad je to jenom o maximalni mozny sobestacnosti a doplnovani jen toho nutnyho ceho nejsem sam schopnej vlastnima silama dosahnout.At jde o jednotlivce,nebo skupiny,staty……
   Zaklad je nespolehat se dokud opravdu nemusim.

   • proud napsal:

    A tady dobre vidime kam jsme se dostali a ze jsme na scesti,protoze praxe je takova ze se spolehame hlavne na cokoliv zvenci aniz bysme se sami snazili.Nebo jsme k tomu co mozna nejvic umyslne vedeni.Dneska uz relativne malokdo vyrobi neco od zacatku do konce.

    • proud napsal:

     A zas je to o prachach,jak jinak.Na jedny veci se zivi x lidi,ten to,ten ono,posledni to posklada.

     • Jaris napsal:

      On ten problem je celosvetovy, Proude. Neco se musi stat, protoze tak jak to jede z kopce dolu, uz nikdo nezastavi. Ale nejak bylo a nejak bude. Vsechno spatne je na neco dobre, a to se mi vzdy potvrdilo.

      • proud napsal:

       Je celosvetovej,jenze pro nas je tentokrat dulezity koukat jenom k nam a na ten problem se divat taky jako jen na nas,jinak to dopadne tak ze to nedopadne a zase budeme cekat az nekde zahrmi a pojedeme cizi scenar co nam sem nepasuje,misto abysme si udelali svoje a pro nas.

  • pročzrovnaunejtupějších? napsal:

   JARIS, „Musi to zacit od lidi.“ A kdo kterých?
   Musí?

 10. Jaris napsal:

  Od tech,kteri maji rozum a srdce na spravnem miste. Od tech, kterym zalezi na budoucnosti a preziti nasich deti. Ti ostatni se pak pridaji. U ceskeho naroda k tomu dochazi vzacne. Naposled to bylo v r.89′(ikdyz to bylo pripravene, ale ta sila sjednoceneho lidu tu byla) nebo r.68′po vstupu vojsk Varsavske smlouvy nebo o Prazskem povstani v r.1945 a vubec konci II.svetove valky. To byli chvile, kdy Cesi a Slovaci tahli za jeden provaz.

 11. Jaris napsal:

  oprava: To byly chvile…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!