Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.03.2017

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Co se děje se Severní a Jižní Koreou a proč USA chtějí oblast
destabilizovat? Proč Associated Press zveřejnilo adresu manželky Michaela Pence. Proč jsou někteří ruští sportovci vedeni k reprezentování pod neutrální vlajkou? Pokračování rozpadu Ukrajiny. Proč proběhla střelba na francouzského prezidenta Hollanda a jak to souvisí s volbami v Evropě? Jaká bude budoucnost Islámského státu poté, co jeho vůdce přiznal porážku? Proč byl v Rusku otevřen první semenářský závod Monsanto? Proč většina ruských novinářů a komentátorů nechápe Putinovy záměry?
45 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 09.03.2017

 1. petr napsal:

  Podle Pjakina je LePenová figurka globalistů která plní úkol jakéhosi hromosvodu nasranývh občanů. Takže žádná záchrana Francie se nekoná.
  Mě už bylo předtím podezřelé, jak ze strany sprostě vyšachovala vlastního otce. A teď už i víme proč. To charakterní člověk nedělá.

  • proud napsal:

   Problem je ,a vzdycky je,ze nejaka pani povidala,ale az cas ukaze,jestli byla dobre informovana,nebo hrala nejakej kus pro nejakej novej nadchazejici kus!To vi jen ten kdo zna zadouci vysledek,ostatni se muzou jen dohadovat a hledat naznaky co muzou lehce bejt i zamerne falesny.Jenze za tu dobu se muze napachat plno skody a tomu lze zabranit jen jedinym postupem,referendem a jetim podle nej,tam uz pak neni prostor pro nejaky falesny naznaky,proste to bud tak bude,nebo nebude,a kdyz ma bejt a neni,prichazej okamzite nasledky,protoze to vsichni videj a jednaj.

   • proud napsal:

    Pruhledna politika vetsiny,zadny tajny stranicky sachy co jsou casti tajnejch sachu globalnich.

   • Sasin napsal:

    Divil by se něgdo, gdyž by šmejdi zapisovali tahy protivníka a kontrolovali si jak ty jejich tahy veřejný mluvčí chápe?
    Pokud není amatér, musí to vědět a bude mlžit. To znamená, že gdo chce porozumět sdělovanému musí číst mezi prostorovými řádky. Blboni mají zase smůlu, ale pro ně jsou připraveny otázky, na které je odpovídáno tak aby tomu blboni rozuměli a to zase připadá šmejdům divně sdělené a dělá jim problém to spolknout. Nu što, tak se dělá propaganda ale i školení mužstva.

    • mýmáme... napsal:

     Já vám řeknu jak si (ti s tímto postupem "úspěšní") dělají "politiku" ti zmetci z každé rdiny co se spikli proti vlastním lidem v zástěrce "státu", aby je ovládali ve svůj prospěch na úkor možností ovládaných:

     O výsledcích je rozhodnuto již před sestavením kandidátek tajnými "dohodami" a intrikami. Jedni lidi mají totiž vliv na více kandidátek pomocí klíčových osob...
     ...a domluvím se na takovém sestavení CELKOVÉHO POLITICKÉHO POLE (hojně používané už na úrovni "obcí", kdy stačí 2 povedené rodinky - respektive jejich "hlavy" v naoko "konkurenčních" stranách jenž se v této koordinaci drží pod roušku RŮZNÝCH stran z kterých přecházejí či dokonce zakládají nové pokud je k tomu nosná šance - např. místní "téma" (třeba protest proti dálnici a podobně), aby z toho pár "špiček" kandidátek vylezlo do takového sestavení, které jim bude vyhovovat.

     K tomu je třeba aby různou s nimi nekomplotující a nezasvěcení "členové", zájemci a naivové s vlastními ambicemi, co nevidí do této "hry" a jsou tak systematicky semleti ve svých planých nadějích...byli zavčas "PODCHYCENI" do určitých pozic na určitých kandidátkách, tak aby jen posloužili jako výtah a užiteční idioti těm co to takto "jedou" klidně od devadesátých let (ale zřejmě to byli naučeni už předtím...) podnes.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PANE MY MÁME,

      ono hezky píšete,ale je to vlastně k ničemu,když na konci nedáte žádný návrh řešení.Zdá se,že jste se tu zařadil mezi ty,kteři tu hořekují,že něco je špatně,kdosi to má za ně řešit a oni tu budou popisovat co už dávno je všem známo.

      • mýmáme... napsal:

       A co chcete? Kuchařku?

       • WIKINGER Petr napsal:

        MYSLÍTE,ŽE VĚCI POMŮŽETE,KDYŽ BUDETE BAGATELIZOVAT?

        kromě toho už tu kuchařku MÁME,když JI pochopíte NEPOTŘEBUJETE VLASTNÍ VÝZKUMY,STAČI K NÍ NAPSAT proč JSTE PROTI drahý přiteli.

        • potravaprokanony napsal:

         Neznám Vás drahný pane, nemám nejmenší důvod Vám důvěřovat. To však není moje chyba, Vy si za to můžete, že se neznáme. Nebudu dělat všecku prácu za Vás.

        • WIKINGER Petr napsal:

         DRAHÁ PONRAVO,

         já tu spadl s nebe a když mě neznáte tak mě poznáte.Já totiž poslouchám pana Rabuše,který je mou inspirací.Je to věřte ON,který mi řekl ,že kdo platí rozhoduje.A protože my voliči tu polit.třidu Šmejdů platíme tak tedy musime mít nějak snad brzy i to opravdové rozhodování.

         A TAKY JSEM TO BYL JÁ CO RABUŠOVI ŘEK,ŽE MUSI VŠUDE PSÁT,ŽE MAKÁ,ODKOUKAL TO JEŠTĚ V DOBĚ KDY JSEM S NÍM BYL ZADOBŘE ODE MĚ.

         Tak muj drahý přiteli ponravo ležte si ležte a budete poslední červíček s jak jste se přiznal s IQ pokojové teploty.

         TAKŽE OPAKUJI práce mám dost, MUSIM SE DOSTAT ZA PŘECEDU A BUDE MÍR A VY SE MŮŽETE NA TEN KANON VYSRAT.

        • jan nowak napsal:

         Ponrawa..
         .. BUDE potrawa ?
         Zamlouwám si waši Kuchařku !!!
         WIKINGERA Petera
         w.p.*

         * wlastním ptákem

      • mýmáme... napsal:

       "co už dávno je všem známo"

       Toto tvrzení neodpovídá reálnému stavu (výzkum na vlastní náklady).
       Je minimum těch, co si vůbec principy na kterých se to odvíjí - uvědomovali (připouštěli), natož aby je svým druhům úměrně jejich vzájemné schopnosti porozumění...vysvětlili.
       Například tyto záležitosti "jak se dělá politika" od základních intrik by si zasloužily vydatnější rozebrání, ale upřímně - mně se s tím dělat nechce, ani nemám důvod to ZA DRUHÉ udělat.

  • WIKINGER Petr napsal:

   MÁ SE BUDOVAT SILA PROTI SÍLE PODLE DŽOPOVA PLÁNU ČI NE.

   SASINOVA POUČKA TOTIŽ PLATÍ.

   Tzv.dnešní demokracie už má mázev.Jedná se o DIKTATURU menšiny v zastoupení,kde jednou z hlavních ovládacích pák je mediální oblbování,kdy si mají blboni myslet,že jejich hlas u voleb změní svět.

   JE TO LEŽ JAKO VĚŽ.PRO KARNEVAL OHNUTÝCH HŘBETŮ DOMORODCŮ VYMYSLELA POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ,TVRZENÍ-NENÍ KOHO VOLIT.

   Někteři domorodci to UŽ pochopili a navrhují vyoperovat celou politickou třidu šmejdů.
   Tady jsou však Šmejdi vpředu a začali s pracemi,že to budou oni,kteři si dali do plánu,že vymění tu většinu občanů VOLIČŮ za ty nejšpinavějši menšiny,
   K tomu se jim přimo nabízí jako vhodné tzv muslimští utečenci s drahými telefony a kako rámem,jako návodu na vraždění nejen křestanů,ale i ateistů,SKRÝVAJÍCI MEZI SEBOU SAMOPALNÍKY IS

   POUHÝM ZVOLÁNIM PŘESUNUJI ODPOVĚDNOST ZA KRIMINÁLNÍ ČINY NA SVÉHO CIZÍHO BOHA KULTURY STŘEDOVĚKU..

   Proto režimní tisk štve mensiny proti většině doposud pokojných občanů a namlouvá menšinám,že jsou většinou utiskovány a proto musi proti ní bojovat terorem.

   Má to totiž být zástupný boj vznikem chaosu za nenažrané oligarchy,kteři peníze mají,ale touži po něčem co jim prý patři a to je MOC.

   PLÁNEM JE ROZBITÍ DNEŠNÍCH STÁTŮ VZNIK CHAOSU A JEN TAK MŮŽE NASTAT BLAHODÁRNÝ NÁSTUP NWO,KTERÝ NÁRODNÍ STÁTY NIKDY UZNÁVAT NEBUDE.

   K realizaci tohoto plánu má sloužit nová doktrina nazvaná zákeřně NEOMARXISMUS.

   NA NAŠE PODÍLY V ROZPOČTU se má zapomenout,nebot prý patři boháčům a proto musi být ukradeny.

   Vimněte si všichni,že stačil první bod DESATERA VOLIČE,KE KTERÉMU SE MAJÍ POLITICKÉ STRANY A HNUTÍ MODLIT a okamžitě byla dalši tvorba Desatera cenzurou ZASTAVENA.

   Tento web je prý informační a proto se musi jakékoli informace sloužicí zcela zřejmě k naplnění tiráže webu ZASTAVIT a web má očividně donekonečna sloužit jako vrba a za to mají být zdejši lidoví diskutéři vděčni.

   VŮBEC SE NEDIVÍM,ŽE SLOVA JSOU MOCNĚJŠI NEŽ ATOMOVÉ BOMBY,KTERÝMI CHCE VLÁDNOUCÍ TŘIDA ŠMEJDŮ BOJOVAT PRÝ ZA NÁSI VLAST.
   Ono Šmejdi zž zapomněli,že dobře vyzbbrojený a komunistickou ideologií saturvaný komunistický režim pukl jako žalud,bohužel však falešnou revolucí zlodějů a Šmejdů.

   TAK CO BUDEME VOLIT NOVOU DOKTRINU NEOMARXISMU VLÁDNOUCÍ TŘÍDY KŘIVÁKŮ A NA TO NAVAZUJÍCÍ KORPORÁTNÍ FAŠISTICKOU OLIARCHICKOU TYRANII KDY BUDEME BOUCHAT ZA BYT A STRAVU NEBO NE.

 2. lukaš napsal:

  Podle toho,jak se brojí proti Le-Penové,usuzuji,že nejede podle not,státní elity USA.Jestli ji řídí globalisté,není tak podstatné,hlavní je,že chce vyšachovat neschopné figury EU.

  • proud napsal:

   Tady v tom mame problem,s tim "brojenim"........ Podivej se na to z jinyho uhlu pohledu.Nejdriv se zeptej: Jsou lidi zrali na zmenu systemu jako takovy,nebo jeste nejsou? Uz to samo o sobe ti leccos naznaci(co s ovcema?).Nasleduje logicky dalsi otazka: Co je to za "politika" kterej si takovou otazku nepolozil a co ceka ze bude i kdyby volby vyhral a sam to muze myslet zlate? A tyhle otazky si manazeri stinovy vlady pokladaji samozrejme!Polozili si ji naprosto urcite i u Kaddafiho kterej je ohrozil nejvic a nechali ho at to zkusi aby videli co to bude delat.Me osobne z toho vychazi ze je predcasny se cpat do vedeni kde te rychle vyridej dokud nemas za sebou dostatek neovcanu!Tj.poucenejch obcanu co vedi zhruba co chteji a velice dobre co nechteji.

   • proud napsal:

    To je duvodem proc se divam sice se zajmem ale divne na vsechny Okamury,Le Pen a jim podobny.........rikam si ze kdyby byli blbi,nedostali by se tam kde jsou,ale kdyby byli chytri,necpali by se tam,jeste zatim ne,ale budovali by,makali by s lidma,pripravovali by se na nastup.Paklize ale delaji co delaji co potom za tim muze bejt jeste jinyho,kdyz to je vlastenectvi jen na prvni pohled?............Uz me rozumis kam te "vedu"? ;-)

    • potravaprokanony napsal:

     "Jsou lidi zrali na zmenu systemu jako takovy,nebo jeste nejsou?"

     Žvatli žvatli, otázka, která nikdy nebyla a není určující.
     Kdo se ptal "těch lidí" (co ani ještě nežili), jestli jsou zralí na nabootování "systému" stávajícího? Zbytečné pseudointelektuální dětinské žvatlání o nesmrtelnosti chrousta.

     Ps.: "Rio Presner mě inspiroval v tom, že dnešní "stát" chápu jako snahu o racionální konkretizaci utopie, která ničí skutečnost včetně člověka."

     PPS.: Ti zmetci z každé rodiny co se spikli (k tvoření nástroje "chránícího JEJICH zájmy") proti vlastním lidem v zástěrce „státu“, aby je ovládali ve svůj prospěch na úkor možností ovládaných.

     • proud napsal:

      Ty chod do pici,"krikloune",treba do pici tvy mamy,nikdo na tebe neni zvedavej............!

      • potravaprokanony napsal:

       Jestli se někdy naučím vyjadřovat "normálně", tak v píče nebudu já...

       • proud napsal:

        Uz v ni jsi,zide,nebo cikane,nebo co jsi zac,ti taky nemaji svuj "stat" a delaji bordel po svete,zarnej priklad.Protoze kdyby ho meli,vymlatili by se v nem! A tak by skoncilo lidstvo bez rozdeleni si uzemi uz kdysi davno v minulosti.A nezkousej oponovat Izraelem,zdaleka tam nejsou vsichni,kdyby byli,uz by davno nebyl.

        • potravaprokanony napsal:

         "Zajímavé, stát vlastně předvádí v praxi to slavné hypotetické "hasiči by zakládali požáry, aby byli žádaní"."

         Jenže "stát" to jsou "Ti zmetci z každé rodiny co se spikli (k tvoření nástroje „chránícího JEJICH zájmy“) proti vlastním lidem v zástěrce „státu“, aby je ovládali ve svůj prospěch na úkor možností ovládaných." (bez rozdílu "ras", "pohlaví", "genů", "národnostních-vlastně "státních" umělých pseudopříslušností", atd., "věrovyznání" vyjma věrostátního, atd., je to prostě taková všeobecně se vyskytující "mutace vychcanosti" lidského plémě objevující se stále kdekoli a komukoli-proto jsou taky všude "státy".)

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE PONRAVA,UŽ TU BYLO PLNO KAZATELŮ,KTEŘI NÁM TU KÁZALI SRAČKY

         že svoboda je absolutní absence státu a ukázalo se,že jsou to přisluhovači těch,kteři propagují ROCKEFELEROVU a ROTŠILDOVU novou doktrínu NEOMARXISMUS.Je to něco nejen pro nich,ale i pro hloupého českého HONZU,který naletí a společne s nimi tu propaguje absolutní chaos,což má skončit výměnou národa za samopalníky IS.

         PTÁM SE PROČ SE CHCETE DÁT ZABÍT NĚJAKÝM ARABEM,KDYŽ TU PŘICHÁZITE S VAŠI DOKTRINOU CHAOSU,myslíte,že vyměnit místo vás nebude lepši vyměnit CELOU POLIT.TŘIDU ŠMEJDŮ?

        • chaos nazýváte řádem a řádu bráníte strašením chasem napsal:

         Nebuďte za hlupáka strašícího jako dle nějaké státní příručky zmetkovitosti (podkuřování zmetkům od zmetků pro zmetky proti nezmetkům...) kouzelným zaklínadlem "chaos", které má omámit čtěnářovu pozornost a zahrát na city pomocí barvitých fabulovaných slovních "obrazů".

         "Chaos"? Ten nepochází ode mne. Pak odkud tedy hrozí(te)?:D Vy tu udržujete chaos a vydáváte ho za řád. Je to absurdní o co se pokoušíte, ale je to tak.

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE CHAOS,TREFA.ZAMOTAL JSEM VÁM JAZYK.

         pokud si chcete psát se mnou pane Chaos tak hezky dostudujte tu vaši prima novou doktrinu NEOMARXISMUS a k tomu tu přihrejte nějakou tu súru z KA KA RÁMU IS.Na vás by pasovala 4-89

       • proud napsal:

        Tim jsem s tebou a tvym hejkanim k nicemu zase a opet skoncil,bezprizorni magore(rozumej magore bez nicku).

        • potravaprokanony napsal:

         "hejkanim k nicemu zase a opet skoncil"

         Nevím kdo seš, ale na to, že se osobně neznáme, seš docela drzej.

         Nemáš si co "skončit", když jsem si s tebu ani nic nezačal, tak nepředstírej, že ano.
         Jenom ses vetřel a děláš "soudce" nebo co, ale to je mi putna a neberu si to osobně.
         Kdybys aspoň něco k věci. Ale to bych chtěl moc (a nemůžu chtít moc? Proč bych nemohl? Někteří ostatní mohou...)

        • proud napsal:

         Je to mineny osobne!Cejtim se osobne zodpovednej za vsechno co pisu a proto to taky branim proti blbcum,coz jsem prave udelal.Branim tim i lidi,aby nenalitli debilum a nezahrabali se podle jejich navodu predcasne a beznadejne.Jeden takovej debil bejt se jevis ty.Je to dost srozumitelny? ......

        • proud napsal:

         Takze si mam co skoncit,a to kdy si vzpomenu ja,ne ty :-)))))))))))))))))))))))))))

        • potravaprokanony napsal:

         Aha, jakože cože? Cejtíš se osobně oprávněn k potírání čehosi co osobně (přesvědčen že zcela správně vyhodnoceně)...a blabla...Chápu. No a co já s tim?

        • proud napsal:

         Ty uz nic,protoze jsem si prave vzpomel ;-)

        • násilí není střední cesta napsal:

         Phytagorova věta......................24 slov
         Otčenáš...............................66 slov
         Archimedův zákon......................67 slov
         Deset přikázání......................179 slov
         Americká Deklarace nezávislosti.....1300 slov
         Ústava USA se všemi 27 dodatky......7818 slov
         Vyhláška "EU*" o prodeji zelí.....26 911 slov

         *Přesněji vyhlášení zmetků z každé rodiny co se spikli (k tvoření nástroje „chránícího JEJICH zájmy“) proti vlastním lidem v zástěrce „státu“, aby je ovládali ve svůj prospěch na úkor možností takto ovládaných.

        • pruď dál ať to můžu sem naflákat obalen proudem napsal:

         "Důležité je i to, jak se síť struktury BIS (předchůdců BIS) vyvíjela.
         V roce 1990 síť evidentně vznikla pod dohledem STB, resp. estébáků. Aby estébáci měli vliv na nové "demokratické" tajné služby ČR, vymysleli takový trik - v nových tajných službách nechali zaměstnat svoje děti, příbuzné, známé a kamarády s tím, že někteří estébáci plynule přešli do nových tajných služeb (Státní bezpečnosti --> Úřad pro ochranu ústavy a demokracie --> Federální informační služba --> Federální bezpečnostní informační služba --> Bezpečnostní informační služba ČR --> BIS), tedy přecháeli až do sučasné BIS.
         Tyto dvě metody zajistili bolševikům a estébákům zachovat vliv v tajných službách."

         ---A pak co se kdo jurodiví různejm "nekonečnejm" storkám typu "akvarijní Benda" či KGBabiš.

        • venkuchčijeachčijealejakéhosipanapréproudanepřechčije napsal:

         "Pokud má další úroveň cca 10 řízených osob, je množství osob zapojených ve struktuře již na druhé úrovni až cca 500000. Tento základní okruh osob stačí dostatečně pokrýt to, co BIS potřebuje zmanipulovat ve státní správě (ministerstva, policie, státní zastupitelství, justice, úřady...) i v soukromém sektoru (jsou rozptýleni v jednotlivých společnostech /a jsou zakládající korporací a vlastníci, šéfové, atd./ ).

         Další úroveň se skládá z příležitostných pomocníků a "spících" členů. Ti vykonávají špinavou práci pro BIS náhodně a na vyžádání. Počet těchto spolupracovníků je obrovský a BIS tak pokrývá veškeré činnosti v ČR.

         Právě obrovské personální pokrytí, je na úrovni sítě STB a větší, zabezpečuje struktuře bezpečně a s přehledem provést veškeré záměry, které si vedení BIS (struktury) vymyslí. To vede k zásadnímu efektu, kdy struktura dokáže ovlivnit ve svůj prospěch života kohokoliv (v podstatě).*

         * Jestli tohle není ten život (v) "společnosti" - societas - tak nevím.

         Struktura okolo BIS vznikla proto, aby systém produkoval pro členy struktury peníze. To se děje různými ekonomickými machinacemi, kde poté právě přes velký počet osob struktury jsou peníze PROPÍRÁNY. Tím jsou peníze vyčištěny a jsou poté investovány, kdy v dalším kroku již STRUKTURA PROVÁDÍ ŘÁDNÉ PODNIKÁNÍ.
         Typicky to bylo vidět na privatizacích - členi struktury díky dalším lidem struktury na ministerstvech provedli privatizace tak, že získali peníze tím, že zaplatili nízké ceny a majetek pak prodali, či že přímo provedli tunel. Zajímavé na systému je to, že je kryt z nejvyšších míst státní politiky, kde dochází k takovému uzavřenému cyklu. Obecně platí, že mafiánští "podnikatelé" zapojení ve struktuře ZÍSKÁVAJÍ SNADNO peníze, kdy následně odvádějí část získaných peněz státní politice a "čistým" členům BIS. Ti pak zajistí KRYTÍ této "ekonomické" trestné činnosti v libovolném místě STÁTNÍ správy - kontakty v policii, státních zastupitelstvích a v justici umožní trestné činy zamést pod koberec, čímž je cíl splněn **.
         Śtruktura získá peníze, mafiánský "podnikatel" VYDĚLÁ a podělí se s "čistými" členy BIS a s politiky.
         BIS pak za "pojistku na život" (peníze zaplacené "podnikatelem") provádí krytí daného "podnikatele" tím, že dělá něco jako ochranku danému člověku - likviduje lidi, kteří by chtěli na daného "podnikatele" upozornit, dělá v jeho prospěch průmyslovou špionáž atd. Napojení politici pak dělají činnosti ve prospěch daného "podnikatele" tak, že v rámci státní správy ho chrání. Tím je cyklus neprůstřelný. Jakýkoli pokus o šetření daných "ekonomických" machinací je hned v počátku zmařen zásahem v policii a na státních zastupitelstvích. Podstatným prvkem pro fungování a řízení struktury jsou hyper-moderní technologie - ty umožňují jednotlivé členy řídit a koordinovat "NEVIDITELNĚ" (bezdrátové technologie s hlasovým a datovým přenosem)."

         **Jestli tohle není ta STÁTNÍ demokracie a "férkapitalismus" tak neviem, naozaj neviem :D

        • WIKINGER Petr napsal:

         PONRAVO,KDYŽ TU CHCETE PSÁT O DESTRUKCI STÁTU

         jednoznačně se sám odhalujete jako propagátor politické třidy Šmejdů,která z vás udělala blba a chcete jejich NEOMARXISMUS,který je napsán pro miliardáře a i blbého českého HONZU.

         ŠKODA,ŽE JSTE TAK DUŠEVNĚ NEMAJETNÝ,ŽE O NEOMARXISMU NIC NEVÍTE.NO DOSTUDUJTE SI TO A POTOM NÁM TU VYSVĚTLETE JAK JSTE POKROČIL A PROČ ZBOŽNUJETE VÁLKU,A VAŠI VÝMĚNU ZA KA KA RÁM IS.

        • potravaproponravy napsal:

         wIKI,
         Je mrzuté, jak "víte" všechno nejlíp za ostatní, vlastně jak vůbec víte to, co tvrdíte o někom koho ani nemůžete znát, je mi záhadou.

         Nejste-li ve svých úmyslech čistý, ani to nezkoušejte...

        • WIKINGER Petr napsal:

         POTRAVO PRO PONRAVY,

         jsem reinkarnace bratra ŠIŠKY a uznávám jen DESATERO VOLIČE,kdy jen první bod vzbudil gigantickou pozornost,Přidejte se k nám OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ a zatančime si spolu BUGI BUGI nebo taky ne.

         pokud je vás více tak jste vy mizerové vítáni o to více.

  • proud napsal:

   Kaddafi byl proste "nadcasovej" a to ho stalo zivot,nemel pripravenej narod a prestoze mu dal co jeste nikdy zadnej "panovnik" nikomu,presto ho jeho narod nechal padnout,protoze "nepochopil" co dostal......

 3. lukaš napsal:

  Ještě bych přidal,už se připravuje další ohnisko války.Prý USA dochází trpělivost,ohledně S.Koreje.Kdyby se USA starali raději o ten svůj bordel doma a nevyhrožovali dalšímu státu.

  • Maroš napsal:

   Lujáš - presne naopak - USA sú po krk v "reforme" - preto kvôli bezpečnosti destabilizujú jednak krajiny svojho záujmu - jednak mocnosti, ktorých sú tieto krajiny tiež záujmovou sférou - napríklad Francúzsko - 1954 alžírska kríza kvôli kórejskej vojne 1954. klasika - som choprý a slabý, tak nech sa moji nepriatelia zamestnávajú všetkým iným, len nie mnou. Alexandrovovci - rozdrbané francúzsko-ruské vzťahy! Lebo Francúzska spojka...

   Iný pohľad na krymskú krízu - keby tam amíci umiestnili rakety - Rusom by ostal nulový reakčný čas = pri prvom poplachu - prelet UFO = 3WW, Rusi takto ten reakčný čas majú dostatočne dlhý na to, aby dokázali s druhou stranou komunikovať - toto sa v histórii jadrovej technológie stalo niekoľkokrát. Takže kto nie je úplný kokot - nech je rád, že sú tam Rusi a nie NATO! Kto kritizuje anexiu Krymu Rusmi - je za 3WW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Maroš napsal:

    sorry LuKáš...

    • lukaš napsal:

     Maroš.
     Myslím,že nejsme v rozporu náhledu na USA.Pokud je USA bezpečnost myšlena tak,že dolar musí být světová měna,tak souhlasím.Územní bezpečnost USA,snad může ohrozit jen mezikontinentální raketa,pozemní síla žádná.

     • proud napsal:

      Jestli on uz neni pomalu cas premejslet tak,aby k zadny uzemni hrozbe nikde nedochazelo?.......mozna by to bylo efektivnejsi,nez vyrabet zbrane a dohadovat se kde a jak je pouzivat,kolik pozabijet a vykrast?

 4. lukaš napsal:

  proude.
  Přesně.
  Jenže okupováním území,právě o to jde,trhy,přírodní zdroje a tím i dolar udržet jako platidlo.Zatím jsem nezaznamenal,že by některý stát chtěl okupovat USA.

  • proud napsal:

   To je soucasnost a byla to i minulost,to se deje.Ale co delat aby se to nedelo?Napovim otazkou,co delame proto abysme naplnili informacni pole tim co chceme? Odpoved: temer nic,jedni tomu neverej,druzi o tom nevedi,a tretich co se snazej je jeste zatim malo.........

   • proud napsal:

    Nepocitam ty kdo to vyuzivaji pro sebe a proti nam uz cely veky,o tom je to cely ovlivnovani povedomi od jednotlivcu po svetadily a prace medii..........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!