P.C.Roberts: Revoluce čpí krví – nečinnost taktéž

asrm_0001_0004_0_img0256Graeme MacQueena, kanadského univerzitního profesora, udivuje neschopnost levice uplatnit při posuzování práce Warrenovy komise (zkoumala okolnosti vraždy Kennedyho), či při posuzování práce komise o 11. září, jakékoli náznaky představivosti. K čemuž lze ovšem dodat, že je za to dost lidí i publikací, posuzovaných jako levicové, které se prokazují být aktivními agenty ve službách spikleneckého státu v boji proti pravdivému disentu.

Spojené státy už žádnou levici nemají, nemá ji ani Evropa – a ze všech zemí nejmíň ji má Řecko, jehož „levice“ dala souhlas k tomu, aby věřitelé Řecka mohli kořistit a vysávat řecké občany a veřejný majetek řeckého státu ve prospěch jednoho procenta. Britská Labour Party je stejně pravicová jako konzervativci, a Francouzská socialistická strana je pravicovější a ochotnější žít v americkém chomoutu, než byl generál Charles DeGaulle.

V Německu udělali voliči svoji kancléřkou americkou loutku, která reprezentuje Washington – a nikoliv německý lid. A tato kancléřka bude v této své reprezentaci Washingtonu pokračovat, i když to bude znamenat válku s Ruskem.

Levice, kdysi síla, pokoušející se činit vlády aspoň z částí zodpovědnými, splynula s americkým impériem. A americká „levice“ se přimkla k vojenskobezpečnostnímu komplexu USA a tím též k vyhlídce na uložení šest stop pod zem při srážce s Ruskem. To připojení proběhlo ve shodě s názorem, že každý, kdo preferuje lepší vztahy s Ruskem, je buď ruský agent či Putinův hejl. A jestliže náhodou víte dost na to, abyste pochybovali o věrohodnosti zprávy Warrenovy komise či zprávy komise k 11. září, jste spiklenecký naivista, který si zaslouží být vsazen do harwardského seznamu dodavatelů „falešných informací“. Což všechno se děje v „demokracii, honosící se svobodou vyjadřování“.

K jak tragické karikatuře sebe sama to kdysi země svobody doputovala..

„Levice“ tedy přijala neokonzervativní politickou linii, podle níž všichni ti, kteří doporučují mír s Ruskem, odlišným ovšem od míru, jehož podmínky by jednostranně nadiktoval Washington, jsou zrádci – a to včetně prezidenta Spojených států. Harwardská univerzita má tedy nyní tento seznam zrádců (prezident Trump v něm zatím uveden není) – vypracovaného podle vzoru již dříve zveřejněného seznamu podezřelých webů PropOrNot – volně k dispozici i k použití. A tak jsme docestovali k bodu, od něhož se i pro Harward, nic jiného než nenávist k Rusku už v USA nepřipouští.

Což jako jedinou možnost zanechává už jen válku.

Jste hotovi zemřít za věc dostatečně vysokého rozpočtu vojenskobezpečnostního komplexu USA?

To je totiž ta jediná věc, za kterou budete umírat.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/03/14/revolutions-bloody-nothing-paul-craig-roberts/
5 Komentářů k P.C.Roberts: Revoluce čpí krví – nečinnost taktéž

 1. proud napsal:

  "......či při posuzování práce komise o 11. září, jakékoli náznaky představivosti. "..............to me pobavilo.Paklkize se jsem placenej za neco co predem vim jak dopadne,nebo ma dopadnout.Nebo jestlize vim co delam za praci,paklize jde o svinstvo,pak me vzdycky pobavi dovolavani se veci jako predstavivost,svedomi,lidskost a podobnejch "uslechtilosti"........kdy vsem dojde ze je to o prachach a postech,majetcich,ale v zadnym pripade o jakykoliv dobrote? Svine delaji svinskou praci naprosto uvedomele a zamerne,jsou za svinarny nalezite odmenovany.

 2. weissbach napsal:

  "Svine delaji svinskou praci naprosto uvedomele a zamerne,jsou za svinarny nalezite odmenovany."

  Přesně tak.

  • proud napsal:

   Je to tak,lidi si musej uvedomit,ze nema smysl se dozadovat,dovolavat nejaky lidskosti,nebo spravedlnosti,svedomi,moralky a podobne u takovejch zmetku a vubec v cokoliv doufat,ze treba nahodou zrovna nebudou svine,....budou a .......vzdycky budou!!!.A podle toho je se potreba zaridit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!