Trojský kůň pro Rothschildy: liberálové, židé a svobodní zednáři

secretgovHysterická reakce na Donalda Trumpa naznačuje, že Trump ohrožuje plán Rothschildů na zotročení lidstva. Téměř před sto lety hrabě Arthur Cherep-Spiridovič (1858-1926), bývalý ruský generál, odstartoval kampaň na vzepření se proti této tyranii. „Předpokládám, že Hidden Hand (tj. samozvaný zasvěcený zástupce iluminátů, který si říká „Skrytá Ruka“, pozn. překl.) bude usilovat o můj život, neboť jsem odhalil jejich ďábelské skutky a zlověstné plány; ale nemůžeme se pokoušet zachránit svět a zůstat přitom v bezpečí. ...Křesťanská povinnost a rasová povinnost mě nutí, abych publikoval tuto knihu...“. Krátce poté, co napsal tato slova, byl hrabě zavražděn – byl nalezen s plynovou trubkou v ústech, aby to vypadalo jako sebevražda. Vrazi ale nevěděli, že je plyn vypnutý. V každém případě však byla jeho smrt označena za sebevraždu.

Cherep-SpiridovichHrabě Arthur Cherep-Spiridovič byl carský generál, který bojoval proti bolševikům v roce 1917 během ruské revoluce.

V roce 1926 vydal knihu s názvem „Tajná světová vláda“ (Pdf), která ukazuje, že Rothschildové řídili od roku 1800 politiku skrze prostředníky, jako byli Disraeli, Metternich a Bismarck. Vůdci, kteří se jim nepodrobí, zaplatí předčasně svým životem. 
Židé („židovští šiřitelé“) a svobodní zednáři (tj. „skrytá ruka“), jsou jejich agenti. Jejich cílem je doslova vytlačit bílou rasu, což je nyní více a více zřejmé. Skutečnost, že je tato kniha ocejchována jako „pravicová“ a „antisemitská“, ukazuje, že Rothschildové vymyli mozek společnosti, kterou také řídí. Antisemitismus je falešná stopa, která odvádí pozornost od smrtelné hrozby pro lidstvo, kterou představují Rothschildové.

 

Rothschildové zorganizovali americkou občanskou válku

Cherep-Spiridovič cituje rozhovor s německým kancléřem Otto von Bismarckem, uveřejněný v novinách v roce 1876. Bismarck vysvětloval, že Rothschildové, kteří řídí Evropu, se obávají toho, že Spojené státy na nich budou nezávislé, pokud zůstanou jedním národem.

„Předvídali obrovskou kořist, pokud by mohli nahradit dvě slabé demokracie, zadlužené židovským finančníkům, silnou republikou, která by byla sebevědomá a soběstačná. Proto [nařídili] svým emisarům, aby zneužili otázku otroctví a vytvořili tak propast mezi těmito dvěma částmi republiky.“ (str. 180)

Screen Shot 2017-03-09 at 11.06.43 PM

OBR.: (Booth dělá klasické zednářské znamení „skryté ruky“)

Ilumináti použili zednářskou organizaci „Rytíři zlatého kruhu“, založenou v roce 1854 Georgem W. L. Bickleym, k tomu, aby rozvířili otázku otroctví a šířili tak rasové napětí. Mezi členy patřili Lincolnův vrah John Wilkes Booth, konfederační prezident Jefferson Davis a jeho poradce Judah P. Benjamin, konfederační ministr války a také Rothschildův agent.

V plánu bylo rozdělit Spojené státy mezi Anglii, kterou řídil Lionel Rothschild, a Francii, kterou řídil James Rothschild. Francie měla převzít celý jih, zatímco Kanada zabrala poražený sever. V roce 1863 Francie a Španělsko napadly Mexiko s 30 000 vojáky. Obléhané konfederační státy nabízely Francii Louisianu a Texas výměnou za pomoc. Británie a Francie byly připraveny skoncovat s mladou republikou, ale zabránilo jim v tom Rusko, jediná evropská velmoc, která nebyla v područí Rothschildů. Levicový car Alexandr II. poslal své flotily do New Yorku a San Franciska, a prohlásil, že napadne Francii, pokud vstoupí do občanské války.

Mezitím Lincoln vytvořil „zelené dolarovky“, aby financoval válku, a aby se vymanil z dluhů zahraničním finančníkům. „Okamžitě pochopili, že jim Spojené státy uniknou z jejich sevření,“ řekl Bismarck. „O Lincolnově smrti bylo rozhodnuto. Není nic jednoduššího, než najít fanatika, který se toho úkolu ujme.“ (str. 180)

Porovnejte si tento záznam událostí s knihou od Howarda Zinna (1922-2010), Žida, který byl členem CPUSA. Vůbec se nezmiňuje o žádných evropských finančnících. Jeho kniha je něco jako „telenovela“, kde jsou chudí utlačovaní bohatými. Zinn v ní líčí občanskou válku jako střet kapitalistických „elit“.

„Severní elita potřebovala ekonomickou expanzi... Zájmy otroků tomu všemu odporovaly.“ (str. 189) A opět - „Americká vláda si vytkla za cíl… zachovat obrovské území státu, trh a zdroje.“ (str. 198)

original (2)

OBR.: (Howard Zinn, levičák, komoušský žid a satanista)

Jinými slovy: „Kapitalismus“ obecně, a nikoli Rothschildovi ilumináti, způsobili tuto odpornou válku, která stála životy 500 000 vojáků a přišla na osm miliard dolarů. Můžeme se vůbec divit tomu, že tito bankéři, kteří tvoří skutečný establishment, milují levici? Můžeme se divit tomu, že naplňují naše univerzity oddanými marxisty (a feministkami), kteří se nikdy neptají, proč dostávají vysoké platy, když se ve skutečnosti vzpírají establishmentu? Protože oni tvoří establishment.

Dalším krysařem je Noam Chomsky, který přisuzuje všechno zlo kapitalismu a americkému imperialismu. Pokud je mi známo, nikdy se nezmínil o Rothschildech, iluminátech, Radě pro mezinárodní vztahy nebo o Novém světovém řádu. Předstírá, že útoky v Oklahoma City a útoky z 11. září 2001 nebyly způsobeny zevnitř.

„Z paměti lidí vymažeme všechny skutečnosti z předchozích staletí, které jsou pro nás nežádoucí,“ tvrdí se v Protokolech sionských mudrců. „A ponecháme pouze ty, které zobrazují všechny chyby vlád gojímů (tj. ne-Židé, pozn. překl.) (Protokol č. 16)

 

 

Židé slouží jako trojský kůň pro bankéře/satanisty

Antisemitismus je další taktika, která odvádí pozornost od plánu Rothschildů na světovou krutovládu.

Cherep-Spiridovič dochází k závěru: „Podle Bismarcka byla tato strašlivá občanská válka v Americe vyvolána židovským spiknutím, a Abrahama  Lincolna, hrdinu a národního světce Spojených států, zabil stejný „Hidden Hand“ (Skrytá Ruka), který zabil šest Romanovců - členů carské rodiny, deset králů a mnoho ministrů, a to jen za účelem snadnějšího vykrvácení těchto národů.“ (str. 181)

Nemluví o židech obecně, ale pouze o těch, kteří podporují iluminátskou agendu Rothschildů. V knize apeluje na poctivé židy, a uznává, že mnoho ne-Židů se zaprodalo.

„Židé by měli držet v šachu ‚satanisty‘, kteří škodí v zemích, v nichž našli azyl,“ píše se v úvodu. „Nežidé by měli vydat každého Jidáše, který přijme úplatky od židů.“

Bankéři a jejich agenti (např. B‘nai B’rith) (tj. mezinárodní židovská organizace „Synové smlouvy“, založená v roce 1843, pozn. překl.) odvracejí tuto výzvu tím, že   spojují Rothschildy se všemi židy. To znamená, že židé slouží jako jejich trojský kůň, transformující politickou, kulturní a ekonomickou problematiku na rasový problém, který může být zamítnut jako „předsudek“.

Proč si tolik židů myslí, že jsou zodpovědní za Rothschildy a ilumináty? Je to opravdu podezřelé. Snaží se snad Italové obhajovat mafii?

S antisemitismem je zacházeno jako s vadou nebo deviací. Ve skutečnosti se jedná o zdravou reakci na kabalistické (zednářské) židovské spiknutí, jehož si mnoho židů není vědomo.Čím dříve se tomu více židů postaví na odpor, tím dříve antisemitismus zmizí. Měli by raději zareagovat co nejdříve, neboť jinak jsou považováni jen za obětní beránky svobodných zednářů a zednářských židů. Není to podivné, že toho tolik slyšíme o „židácích“, ale téměř nic o zednářích?

 

Závěr

Svět je v pokročilém stadiu ďábelského mnohogeneračního spiknutí. Obecná metoda a všechny cíle byly odhaleny v Protokolech sionských mudrců. Moc pedagogů, lídrů a sdělovacích prostředků již byla z velké části podkopána.

Tudíž „pravicový cvok“, jakým je např. Cherep-Spiridovič, je někdo, kdo upřednostňuje svobodu jednotlivce, nezávislost, rodinu, národ, rasu a Boha. Tohle všechno jsou věci, které chtějí ilumináti zničit.

Když jsem byl mladík, přirozeně jsem předpokládal, že sehraju alespoň malou roli v celkovém zlepšení společnosti. Neměl jsem ani nejmenší tušení, že společnost je rozvrácená, a že nezbytným předpokladem pro úspěch je zrada. Slovo „Bůh“ bylo vykázáno z veřejných rozprav a místo toho bylo nahrazeno marxistickými otřepanými frázemi a sociálním inženýrstvím.

-----

Aktualizace článku:

První komentář napsal Dan:

Židovská agentura JTA (Jewish Telegraphic Agency) uveřejnila nekrolog o A. Cherep-Spiridovičovi, v němž byl vykreslen jako „fanatický antisemitský agitátor ruské carské školy“, jako kdyby byl podvratný živel.

Agentura se tím stále chlubí - archív JTA, 25. října 1926, 'Ruský antisemitský agitátor nalezen mrtev ve svém pokoji'

Ve zdlouhavém nekrologu není ani zmínka o podezřelých okolnostech jeho úmrtí v jeho pokoji v hotelu Staton Island, ale alespoň se dozvídáme užitečný fakt, že zorganizoval mezinárodní konferenci (nazvanou Slovanský sjezd) Celosvětové ligy lidí nežidovského původu, která měla být první pondělí po jeho smrti. Konference se měla zúčastnit rumunská královna.

Další spojitost: K jeho „sebevraždě“ došlo přesně v tom stejném roce, kdy vyšla jeho kniha „Tajná světová vláda“ - v roce 1926.

Henry Makow, Ph.D.

Zdroj: https://www.henrymakow.com/000285.html
64 Komentářů k Trojský kůň pro Rothschildy: liberálové, židé a svobodní zednáři

 1. Sasin napsal:

  Ke stejnému tématu myslím, že mnohem povedenější a užitečnější stopování příčin, si můžete nalít do hlavy nejlépe k vjěčeru až se začnou uvolňovat endorfíny a pocity z dobře vykonávané otrocké práce pomynou. Můžete se vcítit do výkladu a zaujmout postoj jednoho nebo druhého učinkujícího hledače podstaty všech úmyslů. A né, že to ojebete, bude se z toho zkoušet. Muheeeeee

  O slobode v slobodnom rádiu 50 19.08.2016 Kto a s akými cieľmi ovláda západný svet?
  https://www.youtube.com/watch?v=ZJHC0AohkH8

  • proud napsal:

   Kdyz se nad tim vsim opravdu zamyslis,dojde ti,ze ti muze bejt uplne u prdele kdo co kde ovlada v pripade,ze mas pribliznou predstavu v cem bys chtel zit ty a ziskas pro ni vetsinu tamtez zijici a spolu si ji naplnite.Ono to casem bude jako infekce,kdyz se vam bude darit,bude to silne nakazlivy az dojde k dominovymu efektu a ten nekdo kdo zotrocoval padne uplne jinou rukou tam kde prave sedi :-)

   • proud napsal:

    Ovsem k tomu je potreba definovat velice presne ruzny potrebny pojmy co se toho tejkaj,aby jim kazdej dobre rozumel a mohl s nima dal "pracovat"!Jinak nebudete mluvit reci svyho kmene a cely se to rozpadne nez to vubec zacne.

    • weissbach napsal:

     Napřed se bude muset probudit pud sebezáchovy. Ten je momentálně převálcovaný školní výchovou, sračkami v médiích a tunami konzumovaných jedů.

     • proud napsal:

      Jenze to je prave spatne,protoze ten se probouzi az si sahnes na dno a to uz je pozde,protoze pak se nedostanes dal nez jen zas ke starymu systemu..........jak psychicky,tak i hospodarsky.

      • weissbach napsal:

       Já vím, že je to špatně. Ale lidi jsou nepoučitelní a někteří se probudí jen ránou mezi oči-utrpením. To je fakt. Rozhlédni se kolem.

       • weissbach napsal:

        Někteří=většina se neprobudí vůbec.

        • proud napsal:

         Ale treba jo,jsem celkem optimista,dneska jsem cosi kupoval a prodavacka na me jestli chci Rabisuv eet cetl,rozesmal jsem se s tim ze: "jednak nechci a podruhy ze ho spatne jmenuje,protoze ja mu rikam slovenskej stbackej curak",pan za mnou se tak rozrehtal ze pak vzpominal coze to vlastne prisel koupit :-),takze lidi vnimaj,to je prvni predpoklad.:-)

        • weissbach napsal:

         Tak to místo Rabišovi hodí Bohoušovi nebo knížeti. Ale sranda musí bejt...

   • Eschatolog napsal:

    ona vam to fbi s mccainem vysvetli jako ve waco, ty vase predstavy o zivote, naplnovani a infekci, bla, bla, bla

 2. Ignác napsal:

  Vy fakt ještě věříte, že Trump je vzpoura elitám ? Furt vám není divné, proč do své vlády zve lidi, kteří jsou podřízení elitám ? Prý zbrojní komplex podproval Clintonovou proti Trumpovi a to proto Trump se rozhodl škrtat ve všech rezortech vlády jen proto, aby mohl přidat obraně ? Jedná se Saudy o Íránu a o investicích v Arábii? Chce posílit NAFTU. Co se prosím Vás s Trumpem změnilo, krom toho, že se ještě více upevňují plány elit ?

  • Ignác napsal:

   Vrcholem dělání pitomců z lidí bylo, když se rozhodl zachovat enviromentální politiky prý nažádost jeho dětí, které ho o tom přesvědčily (zajimavé, že až po volbách). Je to opravdu ostudné, jak lidi ze sebe nechají dělat blbce.

   • weissbach napsal:

    Jednotlivec nemůže vychýlit rozjetý vlak vojensko průmyslového komplexu, který postupně obsadil všechny strategické posty ve státním aparátu a který má podporu všech médií. A už vůbec to nemůže udělat za pár měsíců. Kennedyovi měli v rukou podstatně silnější karty a po třech letech byli likvidováni.
    Netuším jaké zázraky by kdo čekal teď.

    • Eschatolog napsal:

     on ten komplex se mezitim jiz vyvinul v komplexni komplex (KK) , to jen lidske zdroje (LZ) zustavaji trvale mentalne-politicky v predskolnim stadiu, ve vztahu KK k LZ dokonano jest, udalosti tvori dnes jiz jen vnitrokomplexove rvacky, LZ jsou jen surovina, asi jako uhli

     • Sasin napsal:

      Eschatolog
      Viď stejnou otázku.

      Vaše duševní přesvědčení o zdrojích mě zajímá. N ajaké zdroje má nárok bedujín a eskymák, gdyý je přesadíte do jednoho státu? Muheeeeeeee

      • weissbach napsal:

       Zkuste se alespoň někdy zeptat k obsahu příspěvku a zplodit souvětí, které má souvislost.

    • Sasin napsal:

     GdybysTE weissbachu ( to je české pomenování?) byl podílník na neprodejné půdě a rozpočtu, o kterém by jsi rozhodoval sám za sebe společně s ostatníma, tak by to bylo jak jako?

     • weissbach napsal:

      Kdybyste Vy, Sasine /to je české pojmenování?/byl podílník na neprodejné půdě a rozpočtu, určitě byste mi vysvětlil co to je, tak by to bylo jak jako?

      • proud napsal:

       :-))))

      • Paul Durham napsal:

       https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/i-tento-muz-je-spojen-s-paroubkovymi-sponzory-expremier-si-na-nej-nemuze-vzpomenout-29049?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

       mi se líbí, jak se griluje Velký Jyrka na otevřeném ohni pro voly_če s tím, že jako včera bylo včera a dneska je dneska úpně jinej svět , pakáž je čistá jako lilie :-) , a tuponi posmrknou , šoupnou nohou, brnknou ručkou o plot, pokřižují se , plivnou si do dlaní a kopou si hrob dál

       • Paul Durham napsal:

        technický proudí dodatek : a ti "zvídavější" případně kroutí hlavinkama v TELE_vizním studiu , že sory jako máme ty nejnižší mzdy v EU a KDO za to může, prý je jisté , že Klaus, Jožín z Bažin a Kámasútra :-)

        • jan nowak napsal:

         Kámá-sutra bude mít zítra NAROZENINY..
         .. tag by ste mi chlopci , moh-li POSLAT nějakej pamlsek !
         Ale-bo peníze A já už bych mu za to něco koupil..

       • weissbach napsal:

        Evidentně se potvrzuje, že jsme už dlouho v hnoji až po uši. Který že to bude kohout tentokrát vyzobávat ty nejtlustší žížaly?

        • proud napsal:

         Jiste,houpou a houpou,oblbujou a zdimou dokud se da,a kdyz se da porad,budou porad,nakonec,byli by hloupi kdyby sli od koryta kde porad neco je.........a lidem to nedochazi,ze staci nechat se prestat houpat.

        • weissbach napsal:

         No a placení lokajíčkové se s vervou pouští do investigativních článků a úžasných odhalení o odepsaných. Taková super svoboda slova při kopání do mrtvol.
         Hlavně se musí pozornost neustále odvádět od hajzlů, kteří jim sypou do krmítka.

        • proud napsal:

         Mas to stejny jako kdyz mas vedle dve pekarny,v jedny vesele pecou a porad je chleba dost,ale tys nahodou vlez do ty kde slibujou,ze bude a rozhodl ses tvrdohlave cekat az padnes hlady,zatimco vedle bys hodoval..........ale ty neeeee,prece ses rozhodl prave pro tuhle pekarnu kde slibujou ze zitra uz urcite a zitra ze zase zitra.......asi abys mozna mohl "zitra" se zadostiucinenim rict: "vidite,ja vam rikal ze prece jen ten chleba jednou bude"! :-)))))))))))))

      • Sasin napsal:

       Představte si weissbachu, že gdysi dávno se usadili kolem Aténských ostrovů banditi a vymysleli si pravidla dělení na volném trhu s otroky. Aby bylo s čím obchodovat, bylo vyhlášeno v širém okolí, že otroci jsou všichni kromě banditů. Dotáhli si v sudech pár větců a těm slíbili, že gdyž jim vymyslí pravidla, které budou oblbovat otroky tisíce let, že jim dají privilegium za zásluhy o jejich stát. Ti větci sepsali práva občanů a povinnosti otroků do bible a pojmenovali ji DemosGrácia, kuchařka na obchodování s lidmi. Větci doporučili sjednotit pro otroky různá pojmenování banditů jednotným oslovením občan. A to se mělo vrýt do podvědomí otroků na věčné časy. Tehdá gdyž lidi řvali, "bacha občané se blíží", všichni věděli že se blíží poghroma. Věděli, co se jim v DemosGrácii stane, že budou ujařměni k doživotní robotě. Demograti si přerozdělovali dle "práva" mezi sebou všechnu ukradenou půdu a uvolněné majetky otroků a začali sepisovat občanskou filoZofii, která oslavovala občany a hlásala výhody dělení pozemských statků držených půdod-ně volnými lidmi než byli tito lidé civilizováni do demogratického postavení otroků. Tehdá gdyž do Aténské gubernie zajel výběrší daní z Říma, řval po občanech, že dávají málo. Že musejí dávat víc. Občané brblali a bojkotovali navíšení daní, což nasralo římského prediktora. Vyplenili gubernii a připojili ji římským právem ke "svým" koloniím.

       Představte si weissbachu, že gdejakej pitomec, debil a šmejd křičí že chce demográcu. Představte si jakej odpornej duch byl vypuštěn z láhve. A blboni, co se k tomuto duchu modlí nechápou stále jak si ubližují. Všude je plno keců o demográce. Že prý ji u nás ještě nemáme nebo tu demográcu ještě neumíme. To je prostě fantastické.

       Okradený podílník musí křičet , " bacha, blíží se občané". To je začátek..

       • Paul Durham napsal:

        sory jako, můžete mít či máte klidně 100x pravdu, ale je to h o v n o platný, stačí si přečíst Protokoly například, nebo dnešní/včerejší libovolné noviny pro občany, prostě a dobře je to asi jako s tou sračkou, v mládí mi dal jeden starý zedník radu : víš co je nejlepší na průjem ? zatočit červenou lucernou, to zastaví i vlak ! všude kolem vidím spořádané občany jak točí doma u televize lucerničkami a ONO to pomáhá - vlak jede rychleji

        • Sasin napsal:

         První věcí je Durhame, uvědomit si ten podvod na okradených podílnících. A gdyž už o tom víte a neříkáte to ostatním, ať vás hryže alespoň svědomí.

       • proud napsal:

        Zajimavy poznani,takze co jsme to byli kdyz ne obcani,delfini? Ti uz jsou obsazeni,tak jsme si museli rikat jinak.........
        Jeste si tak premejslim,co kdyz nekdo prijde,nebude se mu libit moje jmeno,tak mi da jiny a bude mi rikat jinak.........zmenim se proto,uz to nebudu ja?.........zatrolene,to si musim nekde zjistit..........

        • proud napsal:

         Neni nad to kdyz se picoviny rozeberou uplne do nejmensich detailu,a ty do tech nejmensich moznejch,ty se pojmenujou a pak se nad nima zacne docela vazne spekulovat,kazdym zvlast, a stavet na nich sahodlouze cely podstaty byti s tim,ze se presne vi jak to bylo,ale nevi se ani jaky se to chce mit,natoz jaky to bude.Asi je to lepsi a jednodussi,nez si vydefinovat co chci a jak se k tomu dostanu a pak si za tim jit..........

        • proud napsal:

         A vsechno,jak jinak,spravne cesky:-))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Abych uvedl onu ironii na spravnou miru,ono se totiz vubec NEVI jak a jaky to bylo!!! Ono se jen spekuluje ze se neco malo vi a oficialne se vi samozrejme vsechno........az na malickost,ze "vsechno je jinak".Nj,jenze jak?........

        • tečeproudem napsal:

         proud: "takze co jsme to byli"

         Tys ještě ani nebyl...ty delfíne v akváriu (sovětské státní proradce vystřídali američtí státní poradci, směry a lidi se měněj, státy se intrikujou a serou do všech a všeho jako vši furt.)

      • Sasin napsal:

       A víte co je úplně neuvěřitelné weissbachu?
       Že zítra tady vyleze článek, že nějakej občan se svojí občanskou skupinou bude vykládat jak oni jsou ti nefalšovaní občané, že gdyž je jako ti občané zvolí, že oni jako občané jim zařídí takovou lepčí, fešáckou demográcu. A voni pod tím článkem budou slzet a přát si aby je ti občané zachránili dle římského práva. To je počteníčko. Muheeeeeee

       • weissbach napsal:

        Ale jo. To je kolotoč. Jenže přesvědčit otroka, že je svobodný se nedaří a nedaří z jednoduchého důvodu. Líbí se jim to.

        • Paul Durham napsal:

         1*****

        • WIKINGER Petr napsal:

         DNEŠNÍHO OTROKA NELZE PŘESVĚDČOVAT JE TO ZBYTEČNÁ PRÁCE PANE WEISSBACHU.

         neví co má dělat a musi se vymyslet něco ÚPLNĚ NOVÉHO

         SLYŠEL JSTE O DŽOPOVĚ PLÁNU??A KDYŽ ANO PROČ JSTE DEJME TOMU PROTI NĚMU,ČI JAK TO VIDITE VY.

        • weissbach napsal:

         Jop a hop?

        • WIKINGER Petr napsal:

         ANO JOP A HOP

         jeho plán už tady visi v článku Odpověd admina,tak zkuste zda jste proti němu a proč,prozatimní rada OSV ho už převzala..

        • WIKINGER Petr napsal:

         TO,ŽE JSOU V PŘISPĚVKU CHYBY

         je způsobeno tím,že ho hned po vsestavení odesílám bez oprav.Ono Šmejdi totiž mají prsty všude a přispěvky se snaži mazat a realizovat tu CENZURU.Hrozi jim totiž,že občané možná přežijí,ale oni nemusi,že NE,nebo se tu většina mých voličů svým mlčením postaví ZASE ZA MĚ nebot kdo mlči souhlasi,že ANO?

       • WIKINGER Petr napsal:

        PANE SASINE,ZDEJŠI OTROCI ZDÁ SE NEVÍ CO NA NĚ UŠILA NAŠE POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ

        kdy zbledne i vše vyprávění z ŘIMSKÉ ŘIŠi,OVŠEM KDYŽ POCHOPÍTE JÁDRO PUDLA.

        To fungl nové politcké náboženství,které je tak zdemolované,že ho bude zbožnovat nejen ROCKEFELdER a RODČILD,ale pozor upláče se nad ním a bude mu tleskat i ČESKÝ HONZA se jmenuje-

        NEOMARXISMUS DRAZI OBČANÉ VOLIČI.VÍTE CO TO JE?

        Dost by mě to zajímalo zda to došlo i k vám nebot se jim ted začiná řidit celý svět politických vyvrhelů a špinavců.

        • jan nowak napsal:

         Jop & je tu lidoop..
         .. a JEHO zázračné Mezopotámské Počitadlo ! ! !
         Mohl bych wám dělat BANKeře El komandante
         WIKINGERE Petere

         Nowak w.r.

        • Sasin napsal:

         Jediné čeho se bojí šmejdi demogratičtí římskožidovští černí faraóni je, že si normální lidi vzpomenou na své šlohnuté podíly na půdě a rozpočtu. Existuje totiž nějaké spojení s podvědomím, které spustí reinstalační procesy člověka biiorobota, po zadání správné kombinace programovacích slov a pak je se šmejdským systémem zle. Blboni si myslí, že jejich slovo u voleb změní svět, ale šmejdi černokněžníci zalezlí za iluminátskou světlonošskou plentou vědí, že pohyb, posuny, lámání ker způsobí objevení spojení s podvědomím, gde jsou všechny programy a záváděcí instrukce stále připraveny zavést původní RODný instalační program. Naskočí základní nastavení. Nabalené programy budou ztraceny. Jen ticho a pár základních zaváděcích příkazů.

         Blboňům doporučuji, mluvit se správně kladenými slovními instrukcemi, včetně pomlček, lomítek, háčků či čárek nebo rovnou se naučit programovat v posledně dostupnou slovanskou verzí jazyka , bukvicí. Dále doporučuji, mluvit pravdu, nelhat, a soustředit se na správně kladenou sdělovací posloupnost, gdy sloveso nejlépe průběhové bude na prvním místě. Například, mluvím, dělám, myslím, čili jakékoli slověso které spouští nějaký smysluplný program.

         Dále gdo ještě lelkuje, začněte pátrat po skutečných událostech a představujte si to tak, že jste její součástí a zdůvodněte si přímo události, které byste za žádných okolností nebyli schopni podniknout. Tam najdete vysvětlení vymyšlených událostí, které sice nebylo možné v dějinách udělat, ale papír snese všechno. Začněte vymýšlet třeba el.zdroj a představujte si jak by se proud, tok, či tlak eterické energie hrnul vašimi cestami a představujte si, že vy jste tou energií a tlučete se v nějakém potrubí . Představujte si to přímo reálně, že se v nějaké zatáčce zvedne váš kufr a něgde v jiné uzlině jste stlačení s ostatními a je vám ouzko. Zkoušejte to. Dělejte to a řaďte slova za sebou přirozeně a najdete tu slovní trojkombinaci, která vás nastartuje abyste začali uvažovat přirozeně nebo normálně a abyste z toho objevu měli radost.

         Zkuste být tvořiví, a rozvíjet správně kladenými slovy své vlastní náměty. To úplně nejjednodušší je vyjevit své potřeby. Gdyž zbyde čas, můžete říci ostatním jak vás vaše potřeby naplnily štěstím, co jste si díky nim uvědomili a až pak sdělte jaké máte plány s rozpočtem, a kolik by bylo to ho potřeba změnit abyste se dostali k tomu společnému štěstí.

       • WIKINGER Petr napsal:

        SAMOZŘEJMĚ,ŽE MI MŮŽETE PANE NOWAKU DĚLAT BANKEŘE,ALE MUSITE SE ZEPTAT SOROSE

        kdy mi pošle na zdejši účet pana HONDZY těch MILION DEVĚT SET TISIC jinak serem taka robota.

       • WIKINGER Petr napsal:

        SASINOVA POUČKA,ŽE DNEŠNI DEMOGRACIE UŽ MÁ NÁZEV PLATÍ.

        Jedná se o DIKTATURU menšiny v zastoupení,kde jednou z hlavních ovládacích pák je mediální oblbování,kdy si mají blboni myslet,že jejich slovo u voleb změní svět.

        TO JE OVŠEM LEŽ JAK VĚŽ.ONO PRO KARNEVAL OHNUTÝCH HŘBETŮ DOMORODÝCH OTROKŮ, TO TOTIŽ VYMYSLILI TAK,ŽE NENÍ KOHO VOLIT.

        Někteří DOMORODCI už to pochopili a navrhují vyoperovat CELOU politickou třidu Šmejdů.
        Tady však jsou Šmejdi vpředu a začali s pracemi,že to budou oni,kteři vymění tu většinu občanů za NEJŠPINAVĚJŠI menšiny hodí se nejlíp ti samopalníci IS,které VITAJÍ.

        Těm SPINAVCŮM namlouvají v režiním tisku,že jsou občany-voliči utiskováni a proto musí proti občanům za miliardáře,kteři jsou taky v té menšině bojovat a rozbít nynějši společnost do chaosu,aby se to mlelo mezi sebou.

        TEN CHAOS ROZFLÁKANÉ DNEŠNÍ SPOLEČNOSTI PAK BUDOU DOCELA HEZKY SKLÁDAT DO NWO,ŘÁDU BOHATÉ MENŠINY,KTERÁ PLAVE V PENĚZÍCH,ALE NEMÁ ABSOLUTNÍ MOC PO KTERÉ BAŽI.

        Většina pan SAIN je trefně nazval ubohými ortoky MÁ toto zvrácené chování bohaté menšiny vítat a to i když jim z toho odporného vředu společnosti tedy politické třidy Šmejdů bude špatně.

        TOTO JE NOVÁ DOKTRINA NAZVANÁ ZÁKEŘNĚ A ZKRESLENĚ NEOMATXISMUS,NA NAŠE PODÍLY V ROZPOČTU A PŮDĚ SE MÁ ZAPOMENOUT,NEBOT JSOU UŽ DNES POVAŽOVÁNY MENŠINOU BOHÁČŮ ZA JEJICH.

        BUDOU JE DÁLE ROZKRÁDAT POKUD TADY NIKDO NEPOCHOPÍ DŽOPŮV PLÁN STAVBY SÍLY PROTI SILE.

        Přitom tento web,kde není povoleno napsat ani dalši bod DESATERA VZPOURY OTROKŮ bude hozen i se zdejšimi lidovými diskutéry použivající ho za VRBU a stím musi být prý spokojeni donekonečna a vděčni,zůstane v lepšim připadě bez buřičů,že ANO nebo NE?

    • Ignác napsal:

     A když Trump hraje golf s Clintonovejma či mu chodí na svatbu, tak to je patrně taky nějaká strategie vůči elitám. Je to megapodvod na entou.

   • Sasin napsal:

    GdybysTE Ignácu ( to je české pomenování?) byl podílník na neprodejné půdě a rozpočtu, o kterém by jsi rozhodoval sám za sebe společně s ostatníma, tak by to bylo jak jako?

 3. weissbach napsal:

  „Okamžitě pochopili, že jim Spojené státy uniknou z jejich sevření,“ řekl Bismarck. „O Lincolnově smrti bylo rozhodnuto. Není nic jednoduššího, než najít fanatika, který se toho úkolu ujme.“

  Starej Otto byl liška mazaná.

 4. lukaš napsal:

  Nemusíme o tom moc uvažovat,stačí připomenout,že si tato skupina iluminátů,může tisknout dolary,bez jakékoliv kontroly a ECB to samé.Jak dlouho to můžou dělat,než se to zhroutí,nebo raději vyvolat válku a začít znovu.

 5. Ignác napsal:

  Komoušský Žid ? Stalin šel po těch komoušských Židech, kteří se vás dávno rozhodli zlikvidovat a brzy vás i zlikvidují a byl pro vás ten nejhorší komouš. Ono pánové je zásadní rozdíl mezi Stalinistou a Trockistou. Když dva dělají totéž, není to totéž.
  Ju ?

  • WIKINGER Petr napsal:

   TAKŽE TU NIKDO NEVÍ CO JE TEN NEOMARXISMUS

   který mu vnuti až do kuchyně PAN rabiš VŮDCE nwo f ČR,že ANO. Prý už dostal na gebeno špricpistoli,aby u voleb mohl přestřikavat koblihy na modro a domorodci mu to žrali...Tak co otroci bude karneval ohnutých hřbetů či ještě něco horšího,zahajte o tom konečně diskuzi.

   VÍTĚZSTVI ZDAR

   Váš el COMBATANTE W.P.vr

 6. Gojimka napsal:

  Kniha je dostupna iba v AJ? CZ/SK preklad asi neexistuje, ze?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!