Celé Rusko je dnes přesvědčeno: Sankce – žádný problém!

1489748234_rossiya-flagPrůzkumy celoruského centra pro výzkum veřejného mínění ukazují, že Rusko si definitivně přestalo dělat starosti s následky sankcí. Občané jsou přesvědčeni, že jejich zemi nestojí vůbec za to, aby nějak bojovala za jejich zrušení, protože sankce způsobily problémy všude jinde, jenom ne nám. Západ trpí sankcemi vedenými proti Rusku podstatně více než Rusko samo. Sankce natolik dusí Evropskou Unii, že dříve nebo později je bude Brusel nucen zrušit. A Rusko nebude muset pro jejich zrušení hnout ani prstem. Ruští občané jsou o tom přesvědčeni.

Mimo jiné, průzkumy ukázaly, že většina občanů naší země (79%) na sobě nepociťuje vůbec žádné negativní dopady zavedených sankcí. To je pochopitelné, vždyť vnitřní politika Ruska se v podmínkách sankcí změnila, a to tak, že to mělo na ruské občany pozitivní dopad. Tak například, země se přeorientovala na domácí produkci a to umožnilo domácím zemědělcům vstoupit na trh a získat na něm pevnou pozici. Občané na oplátku dostávají kvalitní produkty za rozumné ceny. Výroba v zemi se začala oproti předešlému období rozvíjet mnohem aktivněji a to je velice důležité pro další vnitřní život státu.

Stojí za zmínku, že právě v těžkých časech ruská vláda plní svoje závazky vůči občanům. Tak například, spustila program „Sociální podpora občanů“, na základě kterého bylo uvolněno 620 milionů rublů na uvedení nejdůležitějších regionálních projektů do života. Tento přístup vedl nejen k udržení, ale k zlepšení životní úrovně ruských občanů.

Počet Rusů, kteří se dopadů sankcí obávali, se od roku 2015 výrazně snížil. Navíc, mnozí svůj postoj diametrálně změnili. Dnes říkají, že sankce přinesly Rusku víc užitku než škod.

Ano, toto pozitivum je oprávněné. My jsme silní! To znamená, že západní „mudrlanti“ v naději, jak potopí Rusko, opět odešli s prázdnou. No, a Rusko jakoukoliv situaci otočí ve svůj prospěch. Praxe ukázala, že naše země toto udělat umí.

Anton Sokolov, 17.03.2017

Zdroj: http://politikus.ru/v-rossii/92010-my-sila-vsya-rossiya-segodnya-uverena-sankcii-ne-beda.html
72 Komentářů k Celé Rusko je dnes přesvědčeno: Sankce – žádný problém!

 1. WIKINGER Petr napsal:

  NENÍ NÁHODOU POTŘEBA ZAČIT BUDOVAT v ČR SÍLU PROTI SÍLE PODLE DŽOPOVA PLÁNU?JAK SE VÁM LÍBÍ PRVNÍ BOD DESATERA VOLIČE

  navrhnout politikům ČR zabudování jednoho slova SOCIÁLNÍ STÁT do prvního článku naši ÚSTAVY,kdy se polit.třida Šmejdů začiná svírat bolesti.Peníze na něj totiž považuje za svoje a chce je dále vylupovat.
  Tak co jak bude dále pokračovat karneval ohnutých hřbetů domorodců naši kolonie pracujících v režimu platů za byt a stravu.

  NAPÍŠTE TADY JAK SE VÁM LÍBÍ ŽIT V REPUBLICE ZAŘAZENÉ NAŠI VLÁDNOUCÍMI ELITAMI MEZI ROZVOJOVÉ STÁTY BANGLADEŠ A KONGO

  KDO JE PROTI,AT TU NAPÍŠE PROČ,ABYCHOM SE MY MLČICI VĚTŠINA MOHLI OPRAVIT A ZBĚSILE SE HNALI DÁLE vpřed!

  • .lak napsal:

   To zařazení si lidé vyvolili za slib blahobytu za utahování opasků. A svět ocenil životní úroveň prozíravé politiky prošetřování závodů na dno zmíněným zařazením mezi rozvojové země. Vypustili zdejší finanční rybníček s tím že noví kapříci se naučí plácat na suchu. Koneckonců agenda depopulace s dovozem privilegovaných z hotelovými službami z daní hubených je scénář povedené taškařice kterou musí vypedagogovaní pochopit protože by se jinak ani nevyučili a nacvičené tajtrdlíky předělá snad jen smrt.

   • Marco napsal:

    Také jsi myslím, že tajtrdlíky předělá jen smrt. Alespoň se s tím setkávám ve svém okolí, kde je řada lidí chtrých jako rádio Jerevan ale přitom neumí ani vyměnit žárovku. Bez komplexních znalostí neposoudíte nic. Takže budou žít ve svých chimérách až do smrti, když to sype a tudíž je nic nepřinutí přehodnotit nynější postupy. Připadám si už jako v nechtěném divadle, kde každý předstírá nějakou roli v dané komedii.

    • Paul Durham napsal:

     jistě, koukat se nemusíte ( na to divadlo ) , musíte ale platit vstupné, permanentně, bo kdyby ne, tak si vás spořádaní proudi hezky podají podle svého vědomí a „svědomí“ :-)

  • jan nowak napsal:

   .. mě se nejwíc líbilo , když jsem byl zamlada www w Saigonu. Ale.. to sem nepatří ! ! !
   Zde ! doplňuji Kandidátku 3 *** na waši ŽADOST :

   WIKINGERA Petera , Putin Wladimir strejda , Šiška Jan , Karáskowá Jana
   OUD Mistr spisowatel , Pytlík BROUK , Mrawenec Ferda
   Marný Tomáš

   Nowak Jan w.r.

   • WIKINGER Petr napsal:

    COMANDANTE NOWAK,JAKO VŽDY MÁTE TY NEJLEPČI NÁPADY

    bezesporu musime jako rozvojový stát nejprwe dosáhnout úrowně HO ČI MINOWA MĚSTA býwalého SAIGONU.

    Zde nelze pochybovat o tom,že při budování NEOMARXISMU,naši polit.třidy Šmejdů je se třeba řidit jimi.
    Podle DŽOPOWA PLÁNU-jméno autora je samozřejmě Americké,je třeba tvořit na základě jejich myšlenek PROTISÍLU.

    Tady nám woličům welice pomůže wolání pana RABIŠE,který SI ZA STOWKY MILIONŮ koupil hnutí JEDNOHO MUŽE.
    Proč by jste vy pane NOWAKU nemophl postupowat stejně A TO ZDARMA, přičemž by jste byl tím národním hrdinou,nebot by jste wytwořil HNUTÍ HNED TŘÍ HWEZD.
    A že jste to wzal za spráwny konec je jasně widět.Začináte u werbowání vedoucích složek naši společnosti-národních hrdinů
    No kdo by neznal PILNÉHO FERDU MRAWENCE,předstawitele wšech pekelně wychtralých ohnutých hřbetů,kteři se zorganizowali do mlčicí wětšiny.
    Velice je znám i pan PROUD,KTERÝ JAK NÁS tady WŠECHNY PŘESWĚDČUJE UMÍ Se zwiřaty ZACHÁZET a jeho delikátní spisowatelské CHCÍPNĚTE BESTIE se rázně nese internetem a že si svoje lidowe komentáře dowede zdůwodnit je fšem jasné.
    STREJDU PUTINA PROZATÍM WYNECHÁME .Ten prohnaný dábel uwalil na naše NEOMARXISTY sankce a chechtá se jak si ONI v nich lebedi.Jeho wýsledky jsou neobwyklé.Za dva dny nahradil PRÝ nedostatek jablek, spolčuje se s MAO OCET TUNGEM a za chujnany dostane trika pro hnuti TŘI HWĚZD tak lewně,že je může prodáwat s těmi symboly trumfowi atd

    JÁ DRAHÝ COMMANDANTE WÁM PORADÍM A POMOHU A FŽDY ZŮSTANU PO WAŠEM BOKU JAKO

    combatante wr

    • jan nowak napsal:

     Petře Wikingů.. děkujem Wam – wčera – dnes i zítra !
     Kama & Sutra El raptor
     w.r.

     • WIKINGER Petr napsal:

      ÁNO MON COMMANDANTE Nowak,

      wždy spolu budeme wálčit a na ostatní se wykašlem,nebot newi co činíti a jen wybraní chytři občané tady jsou schopni dáwat své překrásné komentáře a jejich také bude králowstwi nebezské,nebot cenzura jim nedowolí pokračowat v dalšim bodě DESATERA VOLIČE.

      Je to totiž prý dalši hit a skutečné puma jak mamut.

   • WIKINGER Petr napsal:

    V SITUACI,KDY NÁŠ DRAHÝ TRUMPF SNAD JEŠTĚ NEVÍ,ŽE HO TISKNE KLIKA NEOMARXISTŮ BUDE ZAJÍMAVÉ,

    jak zajedná ten president na to,že se bude MUSET prorážet dluhový strop A TO UŽ SNAD V KVĚTNU,jinak půjde USA na buben.Tehdy kdy to bylo knap za OBAMY o HODINU pomohli Obamovi,ale musel se upsat všem čertům a stejně ta Obamakare je ted v hnoji.

    PŘIPRAVTE SI KAPSY ČNB VÁS BUDE ASI NUTIT TEN MARAS V USA DÁLE PLATIT,ALE ŽE VY VŮBEC NEVÍTE O ČEM JE ŘEČ a křeč?

    http://www.usdebtclock.org/

    • WIKINGER Petr napsal:

     VIDITE TAM TO ČISLO V LEVĚM ROHU,

     to je panečku sekyra,kde se hrabou heleni,kteři maji v více než dva procenta v rozpočtu na šrot tanky od MAKRELY,na které jim půjčila a ted je s nimi konec a hraje se s nima jak s balonem o jejich aktiva na př ostrovy atd.

    • WIKINGER Petr napsal:

     NA KONCI ČLÁNKU O ČETNICICH JSEM DAL SKRYTÉ NÁVRHY JAK MAJÍ VYPADAT TRIKA 3*** HVĚZD

     mohly by sloužit i tomuto webu k propagaci NWO a nikdo by to nezpozoroval.Zdůraznuji,že náš hluboký stát ČR je založen na UTAJENÍ a proto se všichni učte NEOMARXISMU,nebot právě to je skrytou JEŠTĚ ZCELA NEZNÁMOU doktrinou, která nám bude nasevírována a to HAMPTY DAMPTY.

    • WIKINGER Petr napsal:

     VŠIMNĚTE SI,ŽE RABIŠ A JEHO NNUTI JEDNOHO MUŽE,

     nemá žádný Program na rozdíl od OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ,které pustila cenzura jen jeden první bod-SOCIÁLNÍ STÁT oproti RABUŠEM PROPAGOVANÉ KORPORÁTNÍ FAŠISTICKÉ TYRANIE,

     kdy budou bouchat všichni domorodci za byt a stravu a ten kdo bude proti,tak ho daji do koncentráku zn FEMA.
     Jak tam s nima budou zacházet popisuje tajný MANUÁL,který unikl z rukou CIC a v AMERIČTINĚ SI HO MŮŽETE PŘEČIST KDYŽ SI DÁTE DO HLEDÁČKU SEZNAMU HESLO

     FEMA MANUAL

    • WIKINGER Petr napsal:

     DŽOPŮV PLÁN PÍŠE DÁLE O TOM,ŽE SE PŘI STAVBĚ SÍLY PROTI SILE MÁME PODÍVAT JAK TO DĚLAJÍ ŠMEJDI

     no RABBIŠ začal tak,že vyzval ovčany,aby mu na internetu dali rady.Sešlo se mu prý na 20 000 Emajlů.
     NAMÍSTO ODPOVĚDÍ NA NĚ JE PRÝ VŠECHNY MAZNUL.

     Pokračoval dál a sestrojil web kde ovčané dávali podobně jako tady na NWOO diskuzi.
     Pak po nějakém čase,KDY SE NADĚJNĚ ROZVINUL ho pod záminkou instalace nového webu cely MAZNUL.

     Vyšel nový fešácký web a tam mohli jeho obdivovatele kecat co chtěli,ale začali být netrpěliví,že prý NIC NEDĚLÁ.
     Tak slibil,že najme odborniky.
     Teprve v této fázi se poznalo,že jeho tzv web je jen mucholapka.Najmul totiž prý jen dva středoškoláky PRÝ ODBORNÍKY a ti se v hospodě snad chvastali,že mohou mazat co se jim líbí.

     TEPRVE TEHDY ZAČALO BÝT VIDĚT,ŽE JE MISTR CENZOR.
     PAK UŽ RADĚJI UDĚLAL WEB,KDE VYOPEROVAL DISKUZNÍ RUBRIKY VŮBEC.

     Korunu nasadil,když poslal do EU komise vyslankyni a ta tu cenzuru začala od podlahy-do celé EU.

     Ovšem vypadalo to pak jako JÁ NIC JÁ MUZIKANT.

     Na Slovensku má prý velice špatnou pověst.Slováci se domnívají,že je vynálezcem JEDENÁCTÉHO PŘIKÁZÁNÍ a to zni NEDOKÁŽEŠ a je slizký jako teflon.

     ZÁVĚR.
     Je jasně videt,že politické třidě Šmejdů vadí zejména svoboda slova,bez které žádná svoboda NIKDY NEBUDE.Zacpali na svých stranických webech diskuzní rubriky a posílají ovčany na FACEBBOK tj do lampárny.
     Aby se polit.třida Šmejdů zbavila dotěrných voličů odpovídají na jejich ústní stížnosti POŠLETE MI TO EMAJLEM,což v překladu prý má znamenat, polibte mě v prdel.

     TY JEJICH ZCENZUROVANÉ A PRÁZDNÉ STRANICKÉ WEBY,KTERÉ PLATÍME JSOU a budou TEDY MRTVOLAMI.

     KDO MÁ NÁVRH JAK POSTUPOVAT DÁL V TOMTO SMĚRU AT POSBÍRÁ ODVAHU A ZKUSI JI ZFORMULOVAT ,VE SVÉM ZÁJMU,ZÁJMU VOLIČE TADY.

    • WIKINGER Petr napsal:

     UVEDU PŘIKLAD NÁVRHU,

     Vezmu ty jejich šrot stranické weby do zubů a odnesu na smetiště.

     NEBO,na co jim je platíme at nám ty peníze poukážou ZPĚT na majitele a to jsme my občané voliči a pak je můžeme dát tady na náš téměř Národní web NWOO,anebo si už za ně dokážeme postavit sami podobný web jako je nwoo.

     KDYŽ TI námi placení POVALEČI NEDOKÁZALI ZA ČTVRTSTOLETÍ zajistit ani jeden použitelný Zákon O referendu,tak at o tom NAŠEM BUDOUCÍM ČI SOUČASNÉM WEBU UDĚLAJÍ ZÁKON,ŽE NEMUSEJÍ DĚLAT SVOJE STRANICKÉ WEBY VŮBEC.

     TY JEJICH STRANICKÉ WEBY JSOU TOTIŽ INVALIDNÍ VYOPEROVÁNÍM DISKUZNÍCH RUBRIK a tedy ÚPLNĚ NEPOTŘEBNÉ je i jejich financování Z ROZPOČTU TEDY NÁŠIMI PENĚZI.

    • WIKINGER Petr napsal:

     RADA OSV SDĚLUJE.

     V budoucnosti nebude a nemůže platit klasický postup NA ZVOLENÍ NAŠICH PRÝ ZÁSTUPCŮ,který byl vnucen do hlav ovčanů střevním proudem žurnalistů, vlezdoprdelistů,kdy se bude čekat jako za komunistů až zahřmí.
     Do hlav ovčanů ONI vtloukli vadnou představu,že jakási NOVÁ politická strana či hnutí,které vytáhne z rukávu ZÁZRAČNÝ PROGRAM a jim dosahne většinu v Prdlamentu nám voličům pomůže OD MUČENÍ BOUCHAT ZA STRAVU A BYT.

     TO SE HOLENKOVÉ STÁT NEMŮŽE NEBOT ČTVRTSTOLETÍ ÚPADKU ČR TO DOKAZUJE..

     VOLBY DO PARLAMENTU kdy na TAKTO JAKOBY KLASICKY VYGENEROVANÉ POSLANCE budou čekat Šmejdi,ABY Z NICH UDĚLALI SVÝMI VADNÝMI UŽ EXISTUJÍCÍMI ZÁKONY KRVAVAVOU SEKANOU, NELZE POUŽIT A JE NUTNO VYMYSLET NĚCO ČERSTVÉHO,ANEBO TAKY NE.

     POKUD NEDOJDE K PODPOŘE AKTIVISTŮ OSV,KTEŘI TADY KROK ZA KROKEM VYTVÁŘEJÍ NÁVOD JAK NA TO,nepostavíme naši sílu voličů dřive nebo později proti síle Šmejdů A DÁME SI ZASE UKRÁST VOLBAMI HLAS A TEDY I NAŠI MOC PAK

     ti kteri se dnes derou k moci novou doktrinou NEOMARXISMU,BUDOU DÁLE DOKAZOVAT OHLUPOVANÝM OVČANŮM,ŽE MENŠINA JE VĚTŠINOU a že svoje voliče klidně vymění za samopalníky IS a pak ZJISTÍTE drazi voliči,že jim pomohly k moci koblihy přestřikané na modro .
     Nelze a nebude možno očekávat,že z alternativních WEBŮ zmizí stesky,že je něco špatně a kdo je vlastně tomu vinen.

     Situace se bude dále zhoršovat,peníze budou nadále vykrádany z našich kapes, naše prý Střední třida,která neexistuje BUDE OLIGARCHY OBRÁNA DO NAHA a půjde po krachu jejího podnikání POD MOST.

     Dnes nám jejich voličům vysmívá neschopná vláda porušováním zákonů trhu bankstery ČNB, kdy stále více padáme do propasti,přičemž ODBORY lhostejně přihlížejí,tvoři ze sebe páte kolo u vozu naši společnosti a svému platícímu členstvu posměšně sdělují,že jsou schopny pouze a jedinš sbírat drobky se stolu,které jim milostivě předhodí naše přiživnická ,oligarchická a politická třida ŠMEJDŮ.

     Ta vyrazila zčerstva dokonce s novou doktrinou NEOMARXISMU,jíž celému česku plnému ohlupených ovčanů budou dokazovat že MENŠINA JE VĚTŠINA a pak a tou doktrinou začnou bez odporu veřejnosti vyměnovat své voliče za tzv emigranty,mezi nimiž jsou pro ně zvláště výhodní samopalníci IS,KTERÉ VÍTAJÍ a očekávají od nich podporu své menšiny výrobou teroru, kdy podle Šariji bude do vězení strčena žena hromadně znásilněná prý náboženstvím mu-slimáků.

     OSV OČEKÁVÁ OD NAŠICH OBČANŮ A NAŠICH INTELEKTUÁLŮ PODPORU A PROBUZENÍ Z KOMATU,KDY NENÍ TŘEBA v článcích donekonečna POPISOVAT DNEŠNÍ MIZERII A NEDÁVAT ŽÁDNÉ NÁVRHY ŘEŠENÍ,SITUACE,KTEROU MÁ mezi jiným i za naše intelektuály prý řešit NĚKDO nebo KDOSI NEZNÁMÝ.

     NA TAKOVÝ MDLÝ POSTUP TOTIŽ ČEKA POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ a domnívá se,že těmi nedostatky jakýkoli odpor a vznik NOVÉ SÍLY UDUSI.

    • WIKINGER Petr napsal:

     PODÍVEJTE SE NA NAPROSTO NEDOSTATEČNÉ ČLÁNKY NAŠICH PRÝ INTELEKTUÁLŮ,KDE SE MLÁTÍ PRÁZDNÁ SLÁMA

     http://czechfreepress.cz/podoteky/zamysleni-pred-blizicimi-se-celostatnimi-volbami-cast-i.html

     no posudte sami,zda takoví nám přinesou nějaké nápady,když budou donekonečna popisovat to co alternativa už dávno ví.

    • WIKINGER Petr napsal:

     V DALŠI ČASTI BY MĚL BÝT ALESPON NÁZNAK ŘEŠENÍ,JÁ HO TAM NEVIDÍM VIDÍ HO NĚKDO?

     http://czechfreepress.cz/podoteky/zamysleni-pred-blizicimi-se-celostatnimi-volbami-cast-ii.html

     S KÝM VLASTNĚ CHCE AUTOR DISKUTOVAT,KDYŽ SE TADY NEUMÍ OBJEVIT.ŘEKNE MU TO NĚKDO KDO HO ZNÁ?

    • WIKINGER Petr napsal:

     TADY JE TEN ORIGINAL $L(NEK S KTER/M AUTOR TICHY
     POLEMIZUJE
     http://www.novarepublika.cz/2017/03/o-volbach-ve-svobodnem-radiu.html

    • WIKINGER Petr napsal:

     NO NEVIM KDYBY TA ALIANCE PRY NARODNICH SIL BYLA
     K SVETU TAK SE TADY OBJEVI

     pane TICHY

     https://www.aliancens.cz/odborne-komise-ans

    • WIKINGER Petr napsal:

     TĚŠTE SE ROBOTI.V ČESKU ŽIJEME V BLAŽENÉ PITOMOSTI A KÝVÁME OSLÍMI HLAVAMI

     píše se v článku, kde se předpovídá,že češi budou teprve chudí a brzy..

     http://blisty.cz/art/85912.html

    • WIKINGER Petr napsal:

     NA TENTO $L(NEK BUDU D(VAT ODKAZY

     Aby se v nich objevil i pan de GAULE se svým názorem dávám na jeho názor odkaz

     http://www.nwoo.org/2017/03/20/charles-de-gaule-o-evropske-integraci/

  • Odin napsal:

   Co jiného zbývá rusákům než lhát? Poradce Ruského prezidenta Sergej Glazjev nedávno řekl, že ztráty Ruska vzniklé díky západním sankcím za uplynulé dva roky odhadují na 250 miliard dolarů. To je 17,25 bilionu rublů — což je o 2 biliony rublů více než byl Ruský rozpočet na celý rok 2016.

 2. .lak napsal:

  Ziskovci chtěli prodávat otrockou práci pomocí šmejdů s kurvítky. A světe div se, oni o to nestáli. Holt to všude nefunguje nakoupit otroky za korálky.

  • lukaš napsal:

   S těmi šmejdy máte pravdu,kdy se slitina hliníku na bubnu aut.pračky rozpadne za 5let.Také při dnešní elektronice všech přístrojů,kde při větším přepětí elektřiny v elektro soustavě, dochází k poruše této elektroniky.

   • WIKINGER Petr napsal:

    LUKÁŠI,NA ZÁPADĚ JSOU HITEM NÁVODY JAK ZABUDOVAT

    do elektroniky záměrně součástku,či odpor,který vydrži je přesně omezenou ZÁRUČNÍ DOBU.Protože oprava je kvůli dobře zaplacené síle dělníků drahá jde ta elektronika do šrotu a kupuje se dalši modernějši a levnějši.

    TO JDE ŠPATNĚ ZÁKONEM POSTIHNOUT,ALE FIRMY KTERÉ TO TAK DĚLAJÍ UŽ ZAČALY SPOTŘEBITELSKÁ HNUTI OBČANŮ IDENTIFIKOVAT A V tv JE UKAZOVAT.

    Pak se ty zbývajíci stroje začaly vyvážet jinde,TŘEBA I DO ČR a firma KRACHLA.

 3. lukaš napsal:

  Ono se spíš jednalo o to vyřadit malé státy z trhu v Rusku.
  Jednak se to různě obcházelo a co je podstatné,USA obchodují s Ruskem ještě víc a Německo podobně.Naši poskoci a řiťolezci USA to schvalují,ke škodě naší republiky.Jasně se ukazuje,že západní trhy jsou přesycené zbožím,kdežto Rusky nám může nabídnout velké možnosti.Díky sametovým politikům,V.Dlouhý,jsme ztratili Ruský trh.Bude těžké se tam dostat,když nám to z němožňují velci spojenci.

  • Marco napsal:

   To mě šíleně vadí, jelikož pokroutili celý trh. Nezávidím majitelům větších firem, jelikož mají některé firmy ze Západu pomoc ve formě tajných služeb, které mají za úkol likvidovat jakoukoliv cestou přímou konkurenci. Jak chcete bojovat proti tajným službám? Je to boj s větrnými mlýny a takový boj mě nebaví. Kdysi jsem opravdu věřil v kapitalismus, kde bude prosperovat jenom taková cukrárna, která nabídne zákazníkovi kvalitu a dobrou cenu, nepoctivci zkrachují. Dnes vím, že tohle není rozhodující, jelikož jsem to zažil na vlastní kůži. Tudíž je vše jen komedie pro plebs, aby jsme si mysleli, že stále něco ovládáme. Přitom neovládáme zhola nic, kolikrát nemáme moc ani nad vlastním životem.

 4. Sasin napsal:

  SANkce tedy znamenají lék.
  Zatím to příliš mnoho blboňů nechápe. Sankce jsou vlastně harpagondechajckej plot, kterým šmejdi brání svým skořápkářům vekslovat s korálky a plechovkami v zakázaném území. A vida jaké to má blahodárné účinky pro lidi za plotem. Gdo by si z místních tupanů vzal poučení. Jenže blboni už by ty sankce rádi nějak podkopali, narušili, obešli aby mohli naložit své plechovky a korálky na motorové trakaře, vynález města, a zavést to harampádí do Ruska aby tam na něm mohli trhnout chybějící přebytek. Už přemýšlejí, gde ty Rusové nechali díru aby se přes ní dostali a mohli si utrhnout něco málo z bohatství Ruského. Muheeeeee

  Jenže už neznají heslo. Nevědí jak se slušně dostat k prostřenému stolu a poručit si na futro přebytek HDP/DPH, o který se doma jelita poperou. Co by jim tak asi mohlo pomoci, gdyž už se ví jaký lék jsou sankce, že?

  Jak tedy čteme, že si to Rusové pochvalují, proč se nepoučit. Tak například poprosit šmejdy aby uvalili sankce i na nás. Aby k nám přestali vozit plechovky a korálky. Aby se sebrali odtáhli vodsud a vzali s sebou i kukačky a všechny zbohatlíky. No jak by vypadaly sankce, které by uvalil stát přímo na lidi? Že by jako přestali ti šmejdi strkat prsty do kasy, do které za svůj celý život vložili jen pohledávky a směnky na doručitele. Že by jako přestali najust rozhodovat o lidech bez lidí, že se tím lidem jako pomstí. Že by jako přestali makat pro lidi v médiích a vykašlali by se na oblbování lidí, že dodržují sankce, že ať si ten potrestanej národ hledá zprávy sám. :-) Ve školách by se učitelé vykašlali vzdělávat národ, že se mu pomstí, to ty sankce, že ať zůstane národ blbej. Muheeeeee

  Nebo že faráři udělají sankce na své ovce, že zavřou navždy své kazatelny, to ty sankce a zalezou si do sklepů na mešní víno, že se tím národu pomstí.:-)

  • proud napsal:

   Je to dlouhy a nejde to cist zaroven s prekladem do cestiny…….

   • proud napsal:

    nemuzete to nekdo prelozit do normalniho jazyka bez jazykolamu? Ja na to nemam….

    • .lak napsal:

     Na půlzávit se matrice fundamentu mustru fortelu nechytne. :-) :-)

     • proud napsal:

      nechytne……..cestina nepusti,mozek se brani kurveni nectenim :-)

      • Robo napsal:

       Ale huš, potvora! Že Ti materinský jazyk skurvili nosatí, Ti nevadí?!
       Sasinova reč Ti vadí, hej?
       Keby si radšej neukazoval…..

      • Sasin napsal:

       Proude, nerozumíš textu? A čemu konkrétně nerozumíš?
       Buď rád, že to nepíšu naším původním jazykem, to bys byl dočista němý. Měl bys být rád, že si to krásně zabalené můžeš doma rozbalit a pak si na tom pěkně pochutnat. To je domácí… Muheeeeee

       Zdravím tě Robo, ještě dva roky?

       • proud napsal:

        Ne,je to psany formou ktera mi je protivna,takze to nectu………gdyz,harpagondechajec,podilnik neprodejny pudy………sama rusiva picovina……….neceska!!! A kdyz uz je neco cesky,pak to vubec nema na mysli napriklad onu pudu a ja seru na to abych si picoviny jeste znova prekladal!

        • proud napsal:

         Takze ne 2 roky,i za 20 let mi to bude stejne protivny a budu zpusob „podavani“ odmitat!

        • Sasin napsal:

         Nechápeš, odmítáš chápání a čekáš, že tě něgdo pochválí. A furt píšeš bramborovštinou. Tak tedy chvála. Muheeeeeeee

        • proud napsal:

         Tou se prave vyjadrujes ty:-))))))))))))))

       • Robo napsal:

        Zdravia, Sasin!

        2 roky? To by sa musel Proudik hodne snažiť. On zatiaľ ani nechápe, že chceme jeho dobro. No čo už, ono to pôjde. S Proudikom alebo bez.

        • proud napsal:

         Klidne bez,dokazu se o sebe postarat:-))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Coz je ovsem problem,protoze malokdo se pripoji k nekomu komu rozumi malo,mizerne,vubec,nebo kdo se vyjadruje tak ze je mu to protivny tak moc,ze mu prestane naslouchat………..coz je vlastne pruser,snaha jde vnivec.

    • jan nowak napsal:

     Proude.. máš U mne 2 x tolik FACEK než obvykle ! !
     .. Gratuluju : ))
     Údej ihned svoje souřadnice – kam ti to mám dovézd ?

   • Robo napsal:

    Ešte neubehli dva roky. Vyčkaj, Proud, všetko bude.

    • proud napsal:

     Ani za dva roky si cestinu nedokazu takhle zkurvit do pokrivenyho cehosi,takze nebu rozumet o nic vic,ale rad se s tebou tem dvema letum zasmeju,ovsem jestli uz nebudu davno v Rusku a tady nebude spoust…..

     • Robo napsal:

      Proud, Proud, kedy Ty už konečne zmúdrieš?
      Keď fakt za tie dva roky, tak to snáď na počesť tej udalosti aj ďalší strom zasadím! :-)

      • proud napsal:

       Kdybys celou alej…………..stejne to po nem nepujde cist!

       • proud napsal:

        Takze se zase dozvim hovno :-))

        • proud napsal:

         Coz je na kafe,klidek a cigaretku,aby mi nepraskla zilka a netahal jsem nohu:-)))))))))))))))))))))))))))))))

        • Robo napsal:

         môžeš mi blahoželať, už som piaty mesiac bez cigarety:-)

        • proud napsal:

         A to zas dokazu ocenit,jsi dobrej :-).Ja byl 4-5 let,nez jsem zase zacal a cekam az se zas poradne nastvu a rachnu s tim znova:-)

 5. Koloděj napsal:

  Tak tohle mně pobavilo :
  na základě kterého bylo uvolněno 620 milionů rublů na uvedení nejdůležitějších regionálních projektů do života
  ==============================================================

  hm .. 620 mil .. to jsou 4 rubly na obyvatele ?
  Pro takový stát, jako je Rusko, je 620 mil plivnutím do moře…

  MOŽNÁ

  • proud napsal:

   To zalezi na tom o jakej jde projekt a kolik je na nej potreba…..

  • lukaš napsal:

   Koloděj.
   Jak sem to pochopil já,tak se spíš jedná o poradensků činnost po všech těch Ruských oblastech.O nějakých dotacích na zemědělskou činnost jsem nezaznamenal.Osobně jsem tam nebyl,jenom co mě řekl jeden známí,tam jsou velké problémy s dopravou na velké vzdálenosti.

   • Ada napsal:

    Dotácie na poľnohospodárstvo nie sú, ale majú výhodnejšie úvery, znížené úvery. Pri vysokých úrokoch v RF – asi 11% je aj 7% výhoda… Centrálna banka stále tvrdí, že jej hlavnou úlohou je udržiavať v norme infláciu… ale pri nízkych úrokoch je nižšia…

  • benmil napsal:

   To máš stejné jako to, že Amíci chtějí investovat do modernizace vojenské infrastruktury na Slovensku 5 milionů zelených. Současně s touto zprávou se objevila jiná: nové autobusové nádraží v Bratislavě bude stát +/- 35O M eur.

 6. kdo je to "celé Rusko"? napsal:

  „Stát“ je jen kouzelný ZASTÍRACÍ „pojem“ označující úsilí zmetků – V každé rodině po celém světě a stejně jako zde…se statisticky objevující minimálně 1 – tito ve vzájemném zmetkovitém „zájmovém“ komplotu o ovládání vlastních lidí-skrze podmínky a akumulující za tímto účelem veškeré nástroje k získávání a udržování výhod(y), moci.

 7. mpskus napsal:

  kedy uz konecne EU zavedie sankcie aj na nas? konecne by sme mohli obchodovat z ruskom, spustili by sme domacu vyrobu potravin a polnohospodarsto a automobilky nech si odvezu do afriky, tam im africki inzinieri postavia take auta, ze sa cela EU z toho poserie, a ak budu chciet nadalej vyrabat auta u nas, tak budu musiet viac investovat, samozrejme ziadne danove ulavy

 8. novapalo napsal:

  Už v lete roku 2014 som písal, že sankcie Rusku naopak zásadným spôsobom pomôžu. Taktiež, že zrušenie vojenských subdodávok z Ukrajiny do Ruska zásadným spôsobom pomôže Rusku, že schopní inžinieri sa odsťahujú do Ruska a so sebou si prinesú aj technickú dokumentáciu a tak sa zásadne posilní ruská výroba zbraní. Moje komentáre sa dajú ľahko vyhľadať….. Ale ak som to ja vedel dopredu, tak sú len dve možností :
  - buď sú západní politici totálne tupí
  - ale určité západné sily zámerne posilujú Rusko !!
  Som si istý, že je to zámer….. Všetko sa zásadne zmení, že už nič nebude, ako bolo…. Uvidíte!

  • proud napsal:

   To ma logiku.Otazkou je k cemu to je jeste dobry,jestli v tom neni jen zasluha Ruska samotnyho,ale taky Rothschildu.Kampak to chteji zakormidlovat……….pochybuju ze ku prospechu Slovanu, byt i jen jako nechtenej vedlejsi produkt.

  • Ignác napsal:

   Jo. To je dobrý, že jsou lidi co přemýšlí. Máš recht. Ještě bych Ti jen dopřipsal, že ve finále na tom vydělají i Němci. Ti se z donucení nechali natlačit do Ukrajiny ale oni toho využíjí pro sebe. Převezmou ukrajinský podíl ruského trhu a nechají si platit od Ukrajiny za přenos ruského plynu a nebudou naopak platit za totéž Němci Ukrajině.

 9. Ignác napsal:

  Vzhledem k tomu, že aktivní obchodní bilance Ruska s EU roste, Rusko to opravdu trápit nemusí. Evropa od Ruska nakupovat suroviny musí a bude muset a Rusům je jedno za čí zboží ty Eura utratí. Číňanům to určitě vadit nebude, když ty Eura skončí nakonec u nich.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!