Četníci z Luhačovic – další propaganda z dílny České televize

cetnici

Z počátku se zdálo, že nový český seriál Četníci z Luhačovic může být povedený kriminalistický seriál zařaditelný k podobným dílům z naší produkce. Prvním varováním byla homosexuální orientace jednoho z četnických kadetů. Homosexualita byla v ČR trestná ještě v roce 1962. Je tedy nemyslitelné, že by jeho orientace při příjmu do četnictva nebyla odhalena.

Jestliže otec zmíněného četnického kadeta byl vysoce postavený soudce, nikdy by nedovolil jeho vstup do ozbrojené složky, neboť po odhalení jeho orientace by byl kariérně ukončen. Pokračovalo to ukázkou útisku Rakušanů, kteří zůstali na území nové republiky v osobě bývalého velitele četnictva. Nově přidělený velitel již Čech, byl ukázán jako charakterově slabý a služebně nespolehlivý svojí aférou s paní baronkou, podezřelou z vraždy. Následně byl nahrazen velitelem Čechem, psychicky narušeným z fronty. Jeho smrt byla ukázkou debility autorů, neboť ostřílený frontový voják natož důstojník, by se nikdy nevydal tak pitomě do rukou nepřítele. Dalším velitelem stanice je jmenován hypochondrický podivín chovající ještěra (ach ta reptiloidní symbolika) a trpící kleptomanií. Následně byl velitelem jmenován bývalý rakouskouherský velitel četnictva Luhačovic, aby nám bylo ukázáno, že jedině pod vedením cizáků se mohou Češi rozvíjet.

V minulém díle již pokračovala neotřelá agitka z pera ČT ohledně antisemitismu Čechů v duchu hilsneriády na podkladě údajně skutečného případu lidojedství. Též skrze celý seriál nám je vštěpováno jaké jsou Češi udavačské svině a v neposlední řadě, že Češky a Slovenky jsou jen rádodajky. Poslední díl to již byly odhozeny veškeré zábrany a propaganda homosexualismu jela na plný výkon, když nový kolega strážmistr nepokrytě vyjel po homosexuálně orientovaném kadetovi. ČT opět nezklamala jakožto propagandistická žumpa NWO.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!