Četníci z Luhačovic – další propaganda z dílny České televize

cetnici

Z počátku se zdálo, že nový český seriál Četníci z Luhačovic může být povedený kriminalistický seriál zařaditelný k podobným dílům z naší produkce. Prvním varováním byla homosexuální orientace jednoho z četnických kadetů. Homosexualita byla v ČR trestná ještě v roce 1962. Je tedy nemyslitelné, že by jeho orientace při příjmu do četnictva nebyla odhalena.

Jestliže otec zmíněného četnického kadeta byl vysoce postavený soudce, nikdy by nedovolil jeho vstup do ozbrojené složky, neboť po odhalení jeho orientace by byl kariérně ukončen. Pokračovalo to ukázkou útisku Rakušanů, kteří zůstali na území nové republiky v osobě bývalého velitele četnictva. Nově přidělený velitel již Čech, byl ukázán jako charakterově slabý a služebně nespolehlivý svojí aférou s paní baronkou, podezřelou z vraždy. Následně byl nahrazen velitelem Čechem, psychicky narušeným z fronty. Jeho smrt byla ukázkou debility autorů, neboť ostřílený frontový voják natož důstojník, by se nikdy nevydal tak pitomě do rukou nepřítele. Dalším velitelem stanice je jmenován hypochondrický podivín chovající ještěra (ach ta reptiloidní symbolika) a trpící kleptomanií. Následně byl velitelem jmenován bývalý rakouskouherský velitel četnictva Luhačovic, aby nám bylo ukázáno, že jedině pod vedením cizáků se mohou Češi rozvíjet.

V minulém díle již pokračovala neotřelá agitka z pera ČT ohledně antisemitismu Čechů v duchu hilsneriády na podkladě údajně skutečného případu lidojedství. Též skrze celý seriál nám je vštěpováno jaké jsou Češi udavačské svině a v neposlední řadě, že Češky a Slovenky jsou jen rádodajky. Poslední díl to již byly odhozeny veškeré zábrany a propaganda homosexualismu jela na plný výkon, když nový kolega strážmistr nepokrytě vyjel po homosexuálně orientovaném kadetovi. ČT opět nezklamala jakožto propagandistická žumpa NWO.

 
70 Komentářů k Četníci z Luhačovic – další propaganda z dílny České televize

 1. Jozef napsal:

  Ako vidím nielen ja som si všimol tieto detaily.

  • strelec napsal:

   Ano, taky jsem si naposledy všiml těch teploušů. A to jsem byl ochoten tolerovat přechytralýho rakouskýho zedníčka. Ale teď jsem s četníkama skončil, přece se dobrovolně nebudu koukat na propagandu.

 2. martin bareš napsal:

  Ještě dobře, že ten štábní kolorit nemám na čem sledovat.

  Ale je dobře, že o mediální sračce referují další. Je to černá práce, ale nutná. Bez ní se zápasy nevyhrávají.

  Díky za zhodnocení dílka.

 3. Rudolf napsal:

  Obdivuji ty, kteří tráví život u seriálů ČT. Viděl jsem z těchto četníků první díl a když si dobrosrdečný Zedníček začal v Luhačovicích šlapat na jazyk, bylo mi to celkem jasné. První díl byl pro mě i poslední a na četníky z Jihlavy, Plzně, Liberce, Zlíny, Přerova a dalších měst se už dívat nebudu vůbec.

 4. dascha napsal:

  Vidím, že vůbec o nic nepřicházím, protože ČT nesleduji už asi dva roky. A musím říct, že mi vůbec nechybí.

 5. Jarek* napsal:

  Pitomci tam čumí na podstatně horší sračky a nedochází jim to.

 6. re napsal:

  Zase jen další židovina chazarských komediantů z „české veřejnoprávní“ židobedny.

 7. Masrtin napsal:

  No vypadá to, že účelově natáčejí tyhle sračky, zajímalo by mě,
  jak to přesně probíhá, kdo, jak a za jakých okolností těm režisérům platí – a kolik, nebo dostane zaplaceno jen ten, kdo to napíše ? Každopádně ČT nesleduju už mnoho let a televizi vůbec, je to mor. Ale věřím, že když si člověk vybírá, může ho to v něčem obohatit nebo inspirovat..

 8. weissbach napsal:

  Kdy přijde muslim?

  • Paul Durham napsal:

   na tomto propagandistickém dílku židotelevize lze obdivovat rozpočet, propracovanost scénáře, staveb, dekorací a detailů, jedním slovem , vlastně dvěma, precizní sračka , slovanské ženy jihnou ( skutečně ) dojetím nad zavařenými židy ve vlastní šťávě konzumovanými coby gulášek bodrou moravskou lůzou v tamních hospodách , gratuluji kolektivu
   http://www.csfd.cz/film/387606-cetnici-z-luhacovic/prehled/

  • asm napsal:

   Treba byť viac pokrokový! Vo filme z prvej republiky, by nemali chýbať afroameričania.

 9. Jana napsal:

  S teploušem to přehnali, ale jinak mi připadá seriál Četníci z Luhačovic vyvážený. Televizi nemám a díly chytám na internetu.
  V každém díle četníci paraelné řeší přestupek a skutečný zločin a mně se líbí, že prioritně stíhají velké zločiny vysoce postavených lidí movitých až do samotného konce a nikdo je kvůli tomu neodvolá, jako se to běžně děje dnes děje dnes.
  Minimálně 80% kultury od knih, přes divadla až po film a média dnes tvoří židé. To znamená, že se pohledu na svět jejich optikou nevyhneme.
  Bez grantů dnes kultura nefunguje, zato soudržnost mezi poskytovateli grantů a jejími příjemci ano.

  • petr napsal:

   To je fakt. Dnes když si někdo dovolí vyšetřovat vyvolené tak ho najdou v bytě, kde podle policejního vyšetřování spáchal sebevraždu tím že se desetkrát bodl do zad se zavázanýma rukama.
   Nebo hůř, jeho dítě se v parku „náhodou“ odchytí nějaký úchyl a zavraždí je. Jak se to stalo tomu českému generálovi.

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Vážně židé?Tvrdá data asi neposkytneš?Jak definuješ žida? Každý kdo se ti zdá být židem tak jím je?

 10. proud napsal:

  No a tady jasne a krasne vidime,ze neni radno podcenovat vychovu jedince v rodine odmalicka,misto piva a gauce u tv!Jinak nam z nej udelaji poradnyho ksindla!!!

 11. runner napsal:

  Ještě že se na televizi zásadně nedívám. Mám ji jen na přehrávání filmů z DVD, které si sám vybírám. Člověk se tak vyhne nechutnostem, nad kterými se normálním lidem obrací žaludek. Žijeme v Kocourkově, ale to není jen problém ČR, v Kocourkov se proměnila celá Evropa:

  http://www.boj-nozem-brno.cz/news/kterak-se-kocourkovsti-obcane-pred-nadrzenymi-pocestnymi-branili/

 12. jan nowak napsal:

  Četníky jsem nigdy newiděl.. páč mě ANI WE SNU
  .. nenapadlo si je pustit..
  Bednu sice mam , ale ji neplatim , bo se na ní skoro nekoukám : /

  ps : články Zde ! NEČTU !

 13. Jan napsal:

  Na televizi se už dlouho nedívám, ale nedávno jsem k ní seděl zády a poslouchal, něco o nemocnici. Všiml jsem si, že všechny věty jsme už mnohokrát slyšeli, propagandistické fráze, kterými se nám snaží vnutit, co si máme „myslet“. Došlo už k takovému „pokroku“, že text není ani slohovou prací. Autor zřejmě dostane seznam frází, které v seriálu mají být, a ryze technickým způsobem je „sestříhá“ dohromady, podobně jako obrazový záznam.

 14. petr napsal:

  Buzíci z luhačovic?
  Na tak malém městě jako jsou Luhačovice by se to rozneslo a dotyčný by měl problémy. To není jako pražská sodoma kam se tradičně stahují bukvice a homosexuální prostituti z celého československa.

 15. asm napsal:

  Nebuďte taký prísny na ČT. Čo ja by som dal zato, aby nás zobrazovali naše televízie aspoň ako občana druhej kategórie, ako vás ČT.

  U nás ide seriál 1890 z multikulti Rakúsko-uhorska, kde Slováci žandári sú totálni tupci, ktorých musí riadiť Čech. Tomu zas musel prísť z Budapešti ukázať ako sa to robí maďarský inšpektor a zemepánom je tam gróf – Poliak.

  • jan nowak napsal:

   .. ale to je prawda ASM , že wás musí řídit Češi..

   ps : nejlíp ňákej Pražák !

   • proud napsal:

    Njn,kdyz nas ridi Slovak,jeste k tomu stbak,spis vyridi,jestli ho nechame,zmrda,u lizu :-)))))))))))))))))

    • proud napsal:

     ………..a nechame a zas se budem tvarit jako ublizeny nevinatka,my nic,my muzikanti,jako to pako bez nicku co se tady snazi producirovat a dela ze sebe nevinatko bez zodpovednosti:-))))))))))))))

    • asm napsal:

     Keď myslíš Babiša, tak ten je asi taký Slovák ako je Slovák Fedor Gál.

     • proud napsal:

      Prene toho:-)),a houby rakusaci,ridte se sami,mate na to zrovna tak,jako bysme na to meli my,kdyby nam to konecne doslo a vykopali jsme vlastizradce,a oligarchicky nenazrance s mafii.

   • asm napsal:

    Nič proti Čechom. Ale ja by som bol radšej, keby aj nás riadili Rakušáci. Pre jedného Rakušáka sme boli podradní, menejcenní ľudia, ale pre židonáckov sme zvieratá. Zlatí Rakušáci.

    • proud napsal:

     Rakusaci nejsou ve valny vetsine nic jinyho nez Cesi a Slovaci,kolem hranic s ostatnima a kolem uprchlickejch taboru jeste plus „naplavy“!!!

     • asm napsal:

      Asi nie nadarmo sú najčastejšie rakúske priezviská Novak a Prochazka. Počúvaj Nowaku, nie si ty náhodu Rakušák? Boha, povedz mi, čo mám kurva robiť :)

      • jan nowak napsal:

       .. to ASM :
       Muj děda byl starej Prochazka a seděl
       www w Šerbrůnu na trůnu..

       Kurwa – uč se dějepis a přidej se k HNUTÍ 3 ***
       ps : a pošli prachy – pošlu tričko !

       • Robo napsal:

        Poslal som prachy číňanovi a dnes prišlo tričko s Prezidentom! Prezident zatiaľ iba na obrázku.

        To je rýchlosť, Nowaku, si kurwa dobrý!

        • proud napsal:

         Zato Sasin si sam nabehl na vidle:-))))))))))))))))))))))))))),kolikrat jeste,nez mu to dojde? :-)))))))))))))))

        • proud napsal:

         Taky mam psat jeste dva roky? Obavam se ze jemu ale nikdy,jenze z jinyho duvodu nez me jeho nesmysl:-)))))))))))))))

        • Robo napsal:

         Čo to zase trepeš, Proud?

        • proud napsal:

         Jeste dva roky a taky pochopis :-))))))))))))))))))))))))0

       • WIKINGER Petr napsal:

        NOWAKU NEMOH BY TEN HONG ZKUSIT TO TRIKO 3***

        nawrhnout.Prwni předstawa je hwezda wpředu a za ní maji vykukovat přesazeně dalši dwě.

        Barwy třeba bilá-naši partneři USA,KTEŘI KRACHUJÍ a proto museji dopředu,za ní žluta,naši komunističti partneři Čou en lajowci z Pekingu a červena vzadu jakože ten zmetek Putin,který vykukuje zpoza rohu kwuli cenzuře.Pak bychom,PODLE TOHO JAK TO BUDE VYPADAT, zwolili svoje barwy HNUTI NASRANÝCH WOLIČŮ HEZKÝCH TŘI HWĚZD.

        • WIKINGER Petr napsal:

         V TOMTO PROWEDENI,BYCHOM MOHLI POŽÁDAT SOROSE

         o financowani jakože propagujeme ten NWO globalistů a to triko je skrytým satanistickym symbolem,když ten ROCKEFELDER ted umřel, či co?To by jim pomohlo nebo taky ne.

        • jan nowak napsal:

         Wikingere.. konečně jsem se trefil !
         Budeme dědit.
         o5 budem BOHÁČI : ))

         Celer & Blekot w.r.

       • asm napsal:

        Kurvva, ty máš rodokmeň ako S.S. Díky mistže, pre začiatok to skúsim s tým dejepisom.

 16. jan nowak napsal:

  Hong je wiet-ňamec..
  Dobrou ! !

 17. frenkos napsal:

  Ještě autor zapomněl na díl, kde byla jedna z postav žid, jménem Adam Bartoš.

  • Holy napsal:

   A co je na tom divneho? Vzdyt jeste nedavno Bartos maval Izraelskou vlajkou a jeho tvar vzkayuje neoddiskutovatelne semitske rysy… Jeho hneda propaganda a orientace je presne v kontextu tezi svetovych sionistu. Ches znicit stat, vztvor vevnitr fasisty.

 18. stas napsal:

  On se někdo na ten paskvil díval?? Neviděl jsem ani titulky…

 19. proud napsal:

  S teplousema je obecne problem,pro normalniho chlapa uz jen dotyk buzeranta,byt i jen podani ruky,kdyz vi ze jde o teplouse,je necisty svinstvo,tudiz se lehce muze stat,ze kdyz se na me pokusi buzerant sahnout,vyfasuje takovou ze se s ni bude tezko srovnavat,takze kdyz pujde napriklad prave o policajta,mam zbytecnej problem napadeni verejnyho cinitele za kterej si muze sam,respektive idiot co ho zamestnal na verejnym postu!……….

  • proud napsal:

   Jelikoz jedinej koho jsem ochotnej se dotknout,kdo prijde do intimniho styku s chlapem,je zenska,to je od prirody tak nejak normalni,ale hulibrk a srackomrd je mi odpornej,uz jen jeho existence me dela nemocnym a nemocem se branim,prirozene!

   • jan nowak napsal:

    OUD : “ .. a koza ROZA je moje manželka..“

    ps : pozdrawuj..

    • proud napsal:

     Rikej si co chces,treba se poser,tvoje vec,jasne jsem napsal jak to vidim ja a jak to pro me je a taky to tak je!!!Jestli se tobe libi bejt buzna,prosim,to je zas tvoje vec,pak se ale nediv,ze potkat se a dozvedet se o sobe,je s tebou amen,budes pro me zkazenej vzduch at jako „clovek“,nebo prodejce cehokoliv,bejt buzerant sebou nese nasledky,paklize me proste neodignorujes.Nic vic,nic min!

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    Nazdar proude zase tady trolíš svoje moudra protože stará tě neposlouchá. Jako je hetrosexualita přirozená tak je i homosexualita. Jo máš nemocný mozek když ti tento fakt uniká.Ale spíš ho prostě popíráš. Kdybys odpověděl tak příde litanie o propagaci homoušů a spousta tvrzení o tom že to dříve nebylo. A taky bys mě obvinil že jsem taky bukva. To je důkaz popírání faktů. A teď pár věcí které si můžeš dohledat a mnohé jsou všeobecně známé: církev vždy brojila proti homosexualům jen se tomu říkalo sodomie, brit Oscar Wilde byl za toto odsouzen, policie a tajné služby v ČSSR tvrdě potírala buzny no a mohl bych pokračovat. To je taky současná propaganda?Jsou naprosto skvělí že se jim daří ničit společnost skz dějiny.Jak jen to dělají? Pro přirozenost homosexuality hovoří také to že stejné chování lze pozorovat u zvířet. Taky propaganda? No a pak bych podotknul fakt dokázaný mnohokrát. Zavři se pospolu s bandu chlapů (na lodi, ve vězení, v kláštěře atd) a uvidíš jaký z tebe bude řiťopich. Jako omluvu si můžeš říkat:Jelikoz jedinej koho jsem ochotnej se dotknout,kdo prijde do intimniho styku s chlapem,je zenska,to je od prirody tak nejak normalni…

    • asm napsal:

     Vy obmedzení a zaostalí čitatelia nwoo, jedzte hovná. Buh to robí tiež. Je to úplne prirodzené, lebo to robia aj zvieratá. Na jednom videu som videl, ako slon strčil inému slonovi do zadku chobot, vybral hovno a zjedol ho.

     https://www.youtube.com/watch?v=VbPdrqdXx0g

     • Dušan2 napsal:

      Áno to preberal čerstvé baktérie na trávenenie potravy. Pravdepodobne mal ťažký žalúdok.

      Prirodzené pozadie LGBTI je cca 1% percento. (rovnako ako prirodzené pozadie pre radioaktivitu). Vzniká pravdepodobne pri chybách pri stiahnutých informácií z noosfery pri tvorení novo narodenej bytosti, alebo chemická nerovnováha ženy, muža, plodu…

      Homosexuálne správanie je ale niečo iné. Napríklad počas dekadencie keď sa už Rím rozpadal sa medzi vyššie postavenými a ich poddaných prevádzkovala homosexualita. Pretože prakticky sa nebolo možné v tedy uživiť pre určitých ľudí (t.j. nespravodlivá spoločnosť).

      Odchýlky ako LGBTI vznikajú a zvyšujú svoj podiel na populácii „prirodzene“ ak sa populácia premnoží na určitom mieste (napríklad mestá vytvárajú sami o sebe homosexuálne správanie a možno aj zvyšujú skutočnú homosexualitu).

      Podľa mňa takto široké skúmanie otázky LGBTI nikdy neprebehlo v mainstremovej vede.

     • Eschatolog napsal:

      frutarian nevyssiho stupne , ctyricateho sesteho

    • proud napsal:

     Ty pico,ty ses teda debil primo do vykladni skrine,kde jsi,zajedu si pro tebe do sbirky a budu te ukazovat lidem:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 20. Dušan2 napsal:

  Tiež som si to toho všimol. Atak celkom dobre začínal ten príbeh.

  Pozrite ten rakušak bol starý a nezobrali ho na vojnu tým pádom mal skúsenosti z bežnej policajnej práce (to je logické v príbehu). Ale s tými veliteľmi je to celkovo čudné. Neviem ako to bolo s bývalými vojakmi, ale policajné kádre rekrútovať z bývalých vojakov? No neviem. Možno bolo fakt málo ľudí s praxou po vojne. Takže aj toto môže byť ako tak logické. Je tu ale ten zástupca veliteľstva z Brna ktorý to zachraňuje.

  Potom tam bolo zdanenie/kolkovanie peňazí a to tím že zobrali tím čo sa nahrabali za vojny (paraziti). Bohužiaľ aj triesky zasiahli niektorých poctivých (toto tam nebolo vysvetlené prečo?!?).

  Ohľadne židov. Väčšina židov bola prenasledovaná a vysťahovaná pre ich činnosť ako sú LICHVA, technológia opíjania (boli šenkáry a zároveň požičiavali za úrok) a aj preto lebo skrytí aj otvorení sionisti to chceli. Samozrejme je toho ešte veľa ale základy nezhôd medzi bežným obyvateľstvom a ich „samo“ oddelenými bunkami je tento.

  Ale to s tým homosexualstvom ma to dostalo. To ako max 1 percento skutočných homosexuolov (vtedy ešte nebola propaganda LGBTI) takže z kultúry to nemohlo byť. sa stretlo na jednej stanici…

 21. betonář napsal:

  Když si tady čtu jak se nějakému zakoplexovanému jedineci (a nejspíš nepřiznanému homosexualovi) nelíbí serial a zabývá se jeho realizmem.Je to docela zábavný a pak dojdu k diskuzi kde je to ještě směšnější. Dokonce se tady nějaký čičmunda zabývá kvalitou scénáře. Scenáristický schématismus v praxi vezměte jakýkoliv díl tohoto seriálu vyměnte postavy za četníky z Brna nebo co já vím NCIS a máte nový díl jiného serialu. No a pak standartní plácání nesmyslů o propagandě a antisemitských výlevů(dřív by Korál tohle mazal ale …). Ale co by mě opravdu zajímalo je odpověď na otázku: Co je podle vás propaganda v TV?

  • asm napsal:

   Ja neviem, napríklad toto? Chcem tu z nejakého dôvodu dotiahnuť inžinierov a kozmonautov, tak nenápadne podsuniem do seriálu, ako islamská modlitba prospieva na bolesti chrbta?

   • betonář napsal:

    To jako přitáhne inženýry a kosmonauty? Mnohem učinnější je jim pořádně zaplatit. TV propaganda by pak byla reklama s nabídkou lukrativní práce.
    No a půst před velikonocemi prospívá zdraví tvrdí vědci to by taky někoho nalákalo? Ani jedno z těchto tvrzení ze mě neudělá věřícího. prostě se vědci zabývali něčím a jako vedlejší produkt jim z toho vylezlo tohle. Kupříkladu:Prof.Flegr zkoumá toxoplasmosu ale z jeho výzkumů vycházejí další zajímavá data tak proč je neuveřejnit.

    • asm napsal:

     To samozrejme inžinierov nepritiahne, ale ovplyvní odmietavý postoj domáceho obyvateľstva voči nim. Teda aspoň naivní propagandisti si to myslia.

     • betonář napsal:

      Tak tohle si může myslet jen naprostý idiot. Sorry jako ale tak to je.Takhle propaganda vůbec nefunguje.Znáš ty vůbec goblese a jeho pohůnky? Koukni se na jejich práci abys věděl jak se to dělá na vysoké urovni.

      • asm napsal:

       No veď hej, oni sú úplní idioti :) Pozri, ja nepíšem, ako by som robil propagandu ja, ale ako ju robia v médiách. Keď ju oni robia ako idioti, že im to prekukneme, to nie je môj problém.

  • Dušan2 napsal:

   Áno filmy a podobná kultúra JE VŽDY propaganda. Pretože ak by si chcel môžeš v nich dokázať hocičo čo chceš. Nemajú priamu spojitosť zo skutočným životom. Pretože herci sa ináč správajú v živote ako na plátne. Dokonca môžeš potierať objektívnu realitu (fyzikálne zákony,….).
   Máš rôzne kultúrne propagandy

   1. máš pozitívnu konštruktívnu propagandu (toto môže fungovať len v tlupoelitárnej spoločnosti)t.j. pozitívne programovanie budúcnosti,
   2. objektivite sa približujúci náhľady života (teraz to môže byť naozaj len rôznych literatúrach faktu)
   3. a klamstvá, poloklamstvá, zavádzanie t.j. zlá propaganda .t.j. programovanie budúcnosti v zlom smere

   • betonář napsal:

    Dík za definici. Taky je znám. Ale mě zajímá v čem ji vidí ostatní diskutující.U tvého příspěvku se dá vidět že máš hodně zmatené představy o homosexualitě a podivné informace o židech. Tak třeba židi nebyli pronásledováni kvůli lichvě ale primárně kvůli tomu že zabily žida a děvku Ježíše (děvka je pro to že se po světě potloukal s partou chlapů co teplejšího bys ještě chtěl).Lichvu evropští vládci potřebovali protože kdo by jim pak platil jejich nóbl život a výhodou bylo že když jsi neměl na splátky tak jsi zatlačil na správných místech a už se šlo na židy. Homosexualové tady byli od počátku lidstva projdi si dějiny antický svět v tom neviděl problém křestani se z toho mohli zvencnout jen co si čuchli k moci atd. Jedinný rozdíl je v tom že se o tom nemluvilo/nepsalo jako dnes.

    • Dušan2 napsal:

     “ Tak třeba židi nebyli pronásledováni kvůli lichvě“

     - samozrejme to bol len zástupný problém (aj keď zvyšovaním financií sa zvyšovala moc), cieľ bol infiltrácia riadiacich štruktúr od zapadu na východ vhodnými ľuďmi (čítaj psychopatmi alebo sociopatmi) alebo vydierateľnými ľuďmi

     „Lichvu evropští vládci potřebovali protože kdo by jim pak platil jejich nóbl život a výhodou bylo že když jsi neměl na splátky tak jsi zatlačil na správných místech a už se šlo na židy.“

     - to je samozrejme nie tak úplne správne, keby si si zistil tajných radcov alebo „správnych“ vychovávateľov tak by si zistil prečo boli plno vojen. Dosť často lichváry platili obidve strany sporu aby mohli ožobráčiť bežné obyvateľstvo(obyvateľstvo platili dane pánom ktorý ako tvrdíš mali dekadentný život čo ale nieje plná pravda). Cieľ nebol byť bohatý ale aby ostatný sa nevedeli postaviť na nohy.

  • Eschatolog napsal:

   vy jste priznany homosexual ?

 22. stefan goga napsal:

  Jak sa nam MONARCHIA vracia.Spici knize jasa a Vatikan velebi ako sa poddany ocitne v nebi.Z hejtmanov a zupanov mame novodobych baronov uz iba cisar nam chyba.Zrejme bude z modrej germanskej krvi.Vivat 21 storocie sasov uz mame plne parlamenty.

 23. ep napsal:

  Tak tohle psal úplnej idiot!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!