Souvisí nějak rusofobie s demencí?!

455543Čím dále častěji si po nějaké té diskusi s mými rusofobními názorovými oponenty dělám starost o jejich duševní zdraví. Nedokáží totiž nikdy nějakým rozumným a logickým způsobem vysvětlit své postoje proti Rusku, nebo mé osobě. Když se jich kupříkladu zeptám, proč mne nazývají placeným vlastizrádcem kvůli tomu, že mi člověk z Běloruska pošle „pár drobných“ na vlajky a na kameru (tedy ne pro mou osobní potřebu) na akci, kterou jsem pořádal proti ukrajinským pučistům, kteří se za vydatné pomoci neonacistických bojůvek zmocnili moci v Kyjevě (když se to notabene nějak netýká České republiky), nedokáží na to nic říci. Možná bych podobnou diskusi pochopil, kdybych byl Ukrajinec a mí názoroví oponenti rodilí Kyjevané, ale jelikož jsem Čech a ti pobláznění křiklouni většinou Pražáci, nějak mi to rozum nebere.

Podobně nechápu, co je špatného na tom, že se vyjadřuji kladně k tomu, že Krym se v referendu rozhodl neakceptovat vládu pučistů, kteří svrhli vládu a prezidenta, kterým dal ve svobodných, západem pečlivě sledovaných volbách své hlasy lid celé, tehdy ještě jednotné Ukrajiny. Krymský lid se vrátil pod ochranu Ruska, aby nedopadl podobně jako lidé na Donbasu, kterým již tři roky padají na hlavu ukrajinské granáty a bomby. Takové Kosovo bylo od Srbska odtrženo bez referenda a podle rusofobů a našich probruselských politiků, to bylo a pořád je úplně v pořádku. Co je tedy vlastizrádného na tom, uznat referendum na Krymu, které následovalo až po protiústavním puči v Kyjevě, když se to naší země ani netýká?! Copak volám po odtržení Mělníka od ČR?!

Také mi nejde do hlavy, proč oni rusofobové a po pádu komunistické moci najednou také hrdinní bolševikobijci (za komunistů raději na rozdíl ode mne drželi hubu a krok) tak šílí vzteky, když Rusové dávají v Sýrii po tlamě islámským radikálům, zatímco, když něco podobného, jen s mnohem menším efektem dělala Američany vedená vojenská koalice, bylo to úplně v pořádku?! Navíc Rusové na rozdíl od této západní koalice nikam nevletěli bez pozvání a operují na území Sýrie se svolením legitimní vlády této země!

Možná, by mi také někdo mohl prozradit, odkdy je vlastizrádné vyjadřovat svou náklonnost k zemi, která se pouze brání nátlaku ze strany západu, a z kterou pokud vím není Česká republika, ani žádný náš „spojenec“ z NATO ve válečném stavu?! Bohužel už se pomalu vzdávám naděje, že mi na všechny tyto mé otázky některý z mých rusofobních názorových oponentů nějak rozumně, bez nadávek a vyhrožování zmlácením, nebo dokonce smrtí odpoví a vysvětlí mi, proč se chová jako nacista a upírá mi právo na to, vyjadřovat svobodně a beztrestně můj vlastní názor?

PS: Pan Máca, který se do mne snad zamiloval a zjistil si o mne vše možné i nemožné, by mi mohl vysvětlit, kterak zaměstnání, které zrovna dělám, nebo nějaké dluhy, které zrovna splácím souvisí s tím co si myslím a píši… Snad se pletu, když to chápu tak, že podle tohoto člověka manuálně pracující lidé mají prostě držet hubu a veškeré komentáře k světovému dění mají nechat na „inteligenci z kavárny“.
50 Komentářů k Souvisí nějak rusofobie s demencí?!

 1. sibolet napsal:

  sofistikovaně vychcané zbraně ovládající mysl..Již před více než 100 LETY Gustav Meyrink napsal v ZELENÉ TVÁŘI…BDĚNÍ,TOT VŠE…

 2. benmil napsal:

  Stále se zapomíná na to, že hlavním důvodem „anexe“ Krymu, a celého majdanu, je to, že se NATO, resp. USA chtěly zmocnit krymských vojenských základen.

 3. proud napsal:

  „Souvisí nějak rusofobie s demencí?!“………..Samozrejme ze nesouvisi,je to cistej kalkul,za vsim hledej touhu po penezich a moci.Ovsem u nasich „chytraku“ jde jen o to se zalibit a nechat si zapad se sebou vytrit prdel aby je nechal dal si prikradat!

 4. Robo napsal:

  Milý Ladislav, mám na Vás otázku:

  Súvisí nejak slovákofóbia s demenciou?!

  • Sasin napsal:

   Ty Robo, jsi ze Slovenska předpokládám. Co by sřekl na to, že někteří Gazdové z Gazdovské obrody, se podrž, něgde seženou 25 ha a do té země narazí 30 000 jablečných a hruškových, asi mrzáckých stromů? Si to poslechni na troubě. Takže voni jako vyrobí, samozřejmě utrhnou ze stromu, stovky tun ovoce a jedou s tím lichvařit. První překupník je sejme, že za tu cenu to korporacím neprodá tak dou dolu. A dolu jdou až tak, že jim zůstane za kilo 10 centů, čistá cena. Tak by mě zajímalo, esli o tom víš a esli se na něčem podobném zůčastňuješ nebo co bys jim poradil. Viděl jsem i Žiarislava jak ukazoval své pokroky na půdě, ale měl jsem dojem že asi padnu. Další smazáno. Zdravím.

   • 83JDEI9EJEskkmi napsal:

    Ve filmu Wanted se tvrdí, že kdesi na východě Moravy vzniklo před tisíci léty tajné bratrstvo Asasinů, tkalců zabijáků.

    Ve filmu je honička po nádraží, kde jsou české nápisy ale hlášení zní jako ruština nebo co!

    V Americe si podle filmů musej myslet, že Morava je snad část Ruska a gavarí se parusky. Takových filmových zkreslení je povícero a pokaždé stejný stereotyp.

   • Robo napsal:

    Sasin, na pôde sa zarába až najskôr v druhom rade..

    A Žiarislav mi „nevonia“, kedykoľvek s ním prídem do styku – či už pri nahliadnutí na jeho stránky alebo aj keď som ho videl na prednáške.
    No a brojí proti Védam, bo má urazenú ješitnosť (kazaci si vybrali Lauberta, nie jeho)..

    • Sasin napsal:

     Robo, přikláním se k Laubertovi, igdyž i tam bych našel výhrady, viz dutá země, ale na rozdíl od Žiarislava, který se vzhlédl v jakési nevolnické tradici feudálně ustájeného okradeného slovanského podílníka odsouzeného žít v dřevěničce, vidím v ve védách a snaze Lauberta najít lepší osud pro našince mnohem přijatelnější kulturní potenciál.
     Jen mě nedalo si to ujasnit, páč těch 25 ha, by mělo uživit v našich podmínkách 25 podílníků a né jednoho gazdu, co si stěžuje že mu harpagondechajci neerou a neberou.

     • Robo napsal:

      25 ha by malo uživiť 25 najbližších rodín podielnikov (manželia a zo desať detí), to len pre vyjasnenie :-)

      A dutâ Zem? Ten článok Laubert kompletne prevzal (je to v ňom niekde uvedené alebo je v patričnej sekcii, už neviem).
      Čo my vieme? Možno dutá, možno dokonca aj plochá a možno taká, ako nás učia harpogendechajci..?
      Práve toto je teraz pre mňa veľmi málo podstatné.
      Podstatné v tom článku podľa mňa je, že i „veľmi zrejmé veci“ môžu byť v skutočnosti úplne iné..

   • Paul Durham napsal:

    po zkušenostech s blboněma mohu jen konstatovat, že pokud nepřišli na řešení sami , a asi nepřišli, nemá smysl jim cokoliv radit, jsou příliš „chytří“ na přijetí cizí myšlenky, osudy českých řetězců Prior, Jednota, Včela atd. budiž příkladem vlastenectví blboního společenstva prstenu

    • člověk first napsal:

     K 83JDEI9EJEskkmi napsal:
     20.3.2017 (1.09)

     Ale my jim nic dokazovat nemusíme, mají to neporovnatelně lehčí.

     Zato my jsme tu -a nejen tu, ale to o nic neumenšuje tu cílenou společenskou zaostalost – chudáci. Opravdu v pozici „běžného lidu“ jsme chudáci jaké si ignorantni cizích zemí ani nedokáží ve svém vidění světa…vizualizovat.
     A není to „naší vinou“.
     Zmetkovité státní systémy-“vrchnost“ je tu nástrojově příliš rozvinutá na to, aby ji šlo bezpečně setřást a vzít podmínky do vlastních rukou.
     A vy odjinud-je podporujete…zřejmě z více důvodů – jedním z nich je, že upřednostňujete „nějaký byť krutý pořádek“ před nejistým rozklížením…které ale může být právě ozdravné. Asi těžko jde cokoli činit v zasekané situaci.

     Amíci, pojďte si to vyměnit – ať pochopíte na vlastní kůži, co tu podporujete za zmetečné systémy – jaké zmetky podporujete proti vlastním lidem.

     Odhoďte své prachy, odhoďte zkušenosti a know-how, které zde nabýt nemůžete, protože nebudete k ničemu „nepoliticky“ připuštěn a ne vlastní vinou, odhoďte jazyk a drzost, odhoďte konexe a vymoženosti „kulturní invaze“ své a podporu armády USA, včetně technologií, odhoďte možnost kdykoli se zase zdejchnout a pojďte pojďte sem – jen tak bez ničeho jako jsme tu a tedy i ve zbylém světě…my! Uvidíte co je a není možné…a za jakou cenu…bez toho abyste měli ty výhody, které považujete za samozřejmé VŠUDE.

     Vy jste však nejen ignoranti a podporujete grázly a systémy způsobující zaostalost, ale ještě „kradete mozky“ k jednorázovému zneužití. Vám ta situace vlastně vyhovuje! Protože jste pokrytci a jste rádi lepší tím, že druhým podstrčíte to horší…Takhle se nechová vedoucí…(vedení, „vůdce“), ale sprostý zneužívač co hledí JEN na svůj prospěch.

     Pomožte.

     • proud napsal:

      „A není to „naší vinou“.
      Zmetkovité státní systémy-“vrchnost“ je tu nástrojově příliš rozvinutá na to, aby ji šlo bezpečně setřást a vzít podmínky do vlastních rukou.“………….pobavilo:-)))))))))))))),myslis to dobre,ale to co jsem okopiroval je lez jako vez!!! Samozrejme ze muzeme delat ,cokoliv,kdykoliv,kolik chceme!!!Ale musime pochopit,semknout se a chtit! A vubec u toho nemusi tyct krev,hlavne nase.V tom nam totiz nejde zabranit,kdyz to udelame sikovne,nikdy a nikym.

     • proud napsal:

      Amici nepomuzou,sotva vubec vedi ze se neco deje,na to se maji moc dobre aby se starali,zatim.Zacnou se zajimat az jim to celkove spadne pod urcitou mez.Ale v jejich pripade je tezky jim davat vinu,i kdyz ji samozrejme maji jako kazdej z nas,protoze s bordelem nic nedelaji.

      • proud napsal:

       Klidne zapomenu na vinu ze jsme to nechali dojit takhle daleko,ale nezapomenu na vinu v dobe internetu a rozvoje osobnosti,moznosti si samostatne sehnat informace,ze to dal trpime a nedelame nic,nebo malo,aby to skoncilo! Mysleno obecne,zdaleka ne jen u nas.

       • anežetojentaknechávajínanás-oniužsivybrali napsal:

        Jejich zmetci AKTIVNĚ podporují naše zmetky, to je potom prekérka…víme?

        • neníkolektivníviny-topravidlajsouvina napsal:

         PS.: Moje „vina“ to tedy ROZHODNĚ NENÍ. Tak nepodstrkávej furt něčí viny. A za předky já nemůžu, to jako sorry.

        • proud napsal:

         Zarnej priklad,neni to tvoje vina:-)))))))))))))))),nepodporujes to ani pasivne :-)))))))))))))).Neplatis DPH,nemas ucet v bance,nikdys nemel pujcku,nepachnes do supermarketu,atd. blablabla.Tak jakapak vina:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Jdi do prdele s tvym „myslenim“!

        • proud napsal:

         ……typickej priklade vymrdavani s vlastni zodpovednosti!Pak se nedivim ze jsme kde jsme!

        • užneznovunaokrajspolečnostiměnevylákáš napsal:

         To, co mi podstrkáváš, není cesta, nebude to fungovat i kdyby všichni do puntíku dodrželi to tvoje nekonkretizované „moznosti si samostatne sehnat informace,ze to dal trpime a nedelame nic,nebo malo,aby to skoncilo“

        • vyzobávajsijentonejvýhodnější napsal:

         Nevím čím, ale něčím mi připomínáš takvé ty „soudruhy na stáži“, co se v cizině ještě jen přiučili jak moderněji zneužívat manipulace a „vydělávat politickou moc“ na neštěstí…
         Nebo takový ty z Améru vykoplý existence jako TV Nova, co jsou vlastně zhrzení odpadlíci ne dost dobří pro Ameriku a tak to museli jít zkusit vopruzovat jinam, kde se však prezentovali jako div ne „hlas Ameriky“.
         Podobně ty takovej „amerikanizovanej čech“ – kterej ale nemůže mluvit ani za jedny (vhodnější rozlišení je však zmetkomeričan, zmetkočech, nezmetkoričan, nezmetkočech – za koho z těchto 4 rozdílných zájmů můžeš mluvit?)
         Proč bys jako v době internetů těm d sebe zahleděnejm troubům tam v jim jim bližším-jednodušším způsobu vyjadřování- jim netlumočil situaci??
         Nebo tam snad neplatí, že neznalost neomlouvá?

        • proud napsal:

         Jenze my „za to“ dal netrpime,jak se snazis naznacovat ze jsem napsal:-))).My trpime za svoje prizdisracstvi!!! Nebo to snad vrabcaci volej nahoru co tam leze a dal se nestaraj co tam vyvadi,natoz aby zakrocili?:-))

        • proud napsal:

         Bez do ameru na 12 let a na 25 do sveta a pak si budeme moct povidat o vykopavani,kdyz se protluces a uzivis:-))))))))))))))))).A taky az prijdes s tema zkusenostma kterejm kdyz vydrzis neuteces,popovidame o soudruzstvi a o tom jak a jestli jsme si my sami vinni tim v cem jsme,nebo jestli jsme nevinatka a vsichni nam jenom ublizujou:-))))))))))))).A taky o tom kdo to ma vsechno napravit a prenastavit a jak!Mozna na to pak uz prijdes sam.

        • Sasin napsal:

         Proude,, ty furt netušíš co je to KON
         Кон и закон
         https://zkrt.cz/uBD

        • proud napsal:

         Chmmm,a proc mi neco rika zes to nejspis sam spatne pochopil? ;-).Co myslis,tejka se to uzemi jako mista? ;-)

        • světák-aťlezekudylezezmetkemzůstanezmetkemsevrátí napsal:

         proude, kdyby to ve zdejších státních umělých centrálně-promocensky plánovaných pravidlech bylo možné, tak jak vysvětlíš, že už to tu dávno není?

         Nebo jsi vážně přesvědčen, že jsme tu jen čekali na ty svý proudy až nám ozřejmí, že jsme každý přece úplně neschopné polodementní ovce?

        • proud napsal:

         ….nebo je to spis o lidech a nelidech? ;-)

        • proud napsal:

         Ano,jste ovce! Ale netvrdim ze dementni,polodementni a neschopny,i kdyz i tech je dost a nekdo vam to rict uz musel:-))))))))))))Jste ovce ve svy ohrade a netusite co se deje v ohradach jinejch krome oho co vam kdo povesi na nos a to jeste nekdo kdo to veeset umi a dela z vas ovce cim dal vetsi!!! Je cas se probudit snehurky,nebo vychcipete!

        • prchajístaletídoNovéhosvětapředStarýmsvětemvrchnostenskýchprivilegií napsal:

         Co by tě přesvědčilo, že se mýlíš? Konkrétně?
         (Jako když máš hru, kterou lze podle nesubjektivně hodnocených výsledků rozhodnout. Třeba jako spadl ten domeček z karet nebo ne – co je očividné a lze dokázat bez debat a dezinterpretací.)

         Trochu se mi taky zdá, že chceš nějaké bětiny abychom přinášeli na oltář tvých představ (Ty záležitosti nejsou triviální na chápání natož vysvětlování, jsou příliš komplexní a i nejbystřejší lidé s tím mají problémy…Je biologicky nemožné mít „národ samých géniů“ v tomto! Kladeš-li tedy takovou jedinu podmínku k nápravě tak je to totéž jako kdyby ses ty spoléhal najako „až naprší a uschne“).
         Ani amíci by nebyli tak hlupí, aby přistoupili na takvé obětiny ve falešných hrách…Proč my?

        • proud napsal:

         Nic,protoze se nemejlim! ;-)

 5. Ignác napsal:

  Každá primitivní paušalizující xenofobie souvisí na 100% s mentální retardací. Nad tím není potřeba vůbec diskutovat. Ale homopaviáni to mají v genech. Je to jejich způsob přežití. Nechávají se jednoduše manipulovat vedoucími jedinci, protože nevědomě spoléhají, že je v rámci smečky povedou k jejich přežití. Druhou záležitostí je sardinkový efekt. Lidé následují mínění a chování většiny, protože Sardinka má větší šanci na přežití v hejnu a ne osamocena. Toto je prostě planeta opic.

  • Ignác napsal:

   A Proud má samozřejmě pravdu. Za vším jsou prachy. Homopaviáni chtějí být vždy součástí silnějšího přeneseně bohatšího celku. Cítí opět větší šanci na rozmnožování a přežití. Peníze jsou klíčem k homopaviánským srdcím. Rusko je po staletím symbolem chudoby a USA symbolem bohatství. Až se to otočí, budou se i ti největší rusofobové učit azbuku a co víc. Budou s Rusy větší kamarádi než vy a dřív než vy.

   • Ignác napsal:

    Podívejte se na ČT. Údajnému agentu Kremlu Zemanovi vyčítají, že neumí rusky a když slyšíte jak dokonale umí rusky třeba rusofobové Záruba s Dusíkem, tak si je představíte jako vzorné pionýry. Prostě zrovna teď lezou do zadku Americe, protože z toho něco kouká. Až se to otočí, tak na svou minulost zapomenou a řeknou, že to jste říkali vy, říkali vlastně oni a to co říkali oni, že jste vlatně říkali vy. A takhle tady mezi homopaviánama žijeme.

    • Ignác napsal:

     Problémem homopaviánů v české kotlině ale je, že si nevšimli, že jejich vedoucí jedinci jsou ve skutečnosti z jiné tlupy a že vedou podřízenou tlupu k likvidaci. Toto se této cizí tlupě musí nechat. Naučila se genocídu jiných tlup způsobem, že se likvidovaná tlupa zlikviduje se pocitem spokojenosti sama. Toto nevymysleli ani šimpanzi.

     • Ignác napsal:

      A skoro si říkám, jestli si nezaslouží tato tlupa za vynález nejhumánnější genocídy, jaká tu kdy byla, přeci jen přežít na úrok těch, co toto nevymysleli.

    • Sasin napsal:

     Že jsou za jejich vystoupení prachy, to je bez debat. Že jim doma ale za ta vystoupení nigdo nerozšlápne obličej je problém. Buď se jedná o čistokrevné kukačky, míšené kukačky nebo bílé vrány. Ani jednomu myslivci, vojákovi v záloze to není divné. Sardinky čekají, že něgdo začne. A voni čekají že začne poslední sardinka. A tak si tady hrajeme. Nakonec to pochopí ruští myslivci a vojáci v záloze a zajdou to sem vystřílet, páč nedají pokoj, nedají pokoj, nedají pokoj. Nigdy, dokud jim něgdo nevystřelí mozek. Co myslíte?

     • proud napsal:

      Porad byste jen zabijeli,ale jak mate bacnout slepici na talir,jste z toho spatny :-))).Neni to o diktature a strachu,ale o uvedomneni a vedomostech,jenze nez se tak daleko dojde je potreba prostou pruhlednost a kontrolu,ale taky za to nejaky dobry vysledky.Kde se dobre zije,tam se prilis nerepta:-)

     • Drak napsal:

      Proč nemyslš?

    • re napsal:

     Až „se to otočí“ a přijde třeba Číňan, hovadi si nechají přišít nové předkožky, a víčka seříznout do šikma.

 6. Franta napsal:

  Jednoznacne ano. Ti lidé jdou opozdení o 30 a více let. Nastestí se blízí postamerická éra a tito “opozdenci“ snad vymizí.

 7. proud napsal:

  ……….a vedle ty nosaty holciny na ty fotce,ta ucinena „depka na pochodu“,to je kdo? :-))

 8. Marco napsal:

  Na slovenském vysílači povídali, že pracují na jakémsi seznamu, kde bude u každé osoby, která se podílí na politice, uveden seznam jeho vedlejších čiností a další podrobnosti z jeho života. Proč něco takového nevzniká i v ČR?????? Prvním by mohl být herr Máca. Ten člověk je mi moc podezřelý. Viděl jsem ho xkrát a vždy ve mě zanechal pocit, že jen opakuje zadání. Proč tedy nevznikne podobný projekt konkrétně zde? Rád bych se dozvěděl víc o lidech, kolem kterých se nyní vznáší jen mediální mlha.

  • Marco napsal:

   Pokud by zde vznikla i sbírka na tento interaktivní seznam, byl bych ochoten zaslat nemalou částku:o)
   Bylo by super, kdyby jsme zadali jen jméno a ukázala by se nám celá historie takové osoby i s jeho prohřešky. Taková malá wikipedia:o)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!