Studio REPORT 20.3.2017

cntv-report3Petr Mach popisuje, co se dělo v europarlamentu kolem směrnice o zbraních. Češi prý mohli křičet, jak chtěli, bylo to k ničemu – Pane prezidente, neměli bychom si podat ruce? Trump ignoroval před novináři Merkelovou – Ve Francii na letišti zastřelen islámský radikál – První britské jednotky již dorazily do Estonska, kvůli ruské hrozbě – V Lotyšsku si dali dostaveníčko esesáci. Úřady jen přihlížely – Pochod neonacistů v Lotyšsku je ostudou pro EU i NATO, řekl ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov na setkání se zástupci domácích nekomerčních organizací mezinárodního zaměření – Na loď s migranty u Jemenu zaútočil bitevní vrtulník, přes 40 mrtvých – Oldřich Rambousek: Má to ta krásná holka Nela Lisková zapotřebí?? Komu tak vadí?? Proč si o ní otírají svou uslintanou tlamu Štětinové, Kalousci a jiný dobytek?? Proč klesá na úroveň České politické špíny i Facebook?? – Porážka IS nic neřeší, radikálové se poohlíží po další zemi. Hrozí jí stejný osud jako Sýrii a Iráku?
5 Komentářů k Studio REPORT 20.3.2017

  1. proud napsal:

    “ Na loď s migranty u Jemenu zaútočil bitevní vrtulník, přes 40 mrtvých“…………..rozvedka zrejme dostala zpravu ze na ty lodi nejsou jen tak obycejny migranti………..

  2. proud napsal:

    „Petr Mach popisuje, co se dělo v europarlamentu kolem směrnice o zbraních. Češi prý mohli křičet, jak chtěli, bylo to k ničemu –“………Kdo se chce ozbrojit,ten se ozbroji,zakon,nezakon,to je stara pravda,ten cirkus kolem toho je jen o „cviceni opic(ovci)“!Kdyz dojde k hromadnymu ozbrojovani se je celej zakon,nikoliv zakon lidi!!!! k nicemu,neni koho postihnout,kdo postihne vsechny?:-)))))))))))))),par jedincu potrestanejch ale pro vystrahu bejt muze,tim zpusobem se ridi na bazi strachu.Stejny je to se vsim,i s onou „obcanskou neposlusnosti“,vsechny trestat nelze,nikdy a v nicem!Ale lze vybrat jedince a pokusit se nahnat strach ostatnim,a tady v hromadnym meritku je treba si uvedomit,ze kdyz vsichni,pak kdo bude vybirat,trestat a plnit,kdyz by musel i sebe?:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!