Harvardský a Houstonský projekt samozničenia Slovanov

harvardproject

14ti minutové video z ruské televize s českými titulky. V 80 letech získala sovětská rozvědka materiály amerických tajných služeb na postupnou likvidaci Sovětského svazu a socialismu. Celý východní blok měl být převeden na systém, ve kterém se bude za všechno platit a vše bude v soukromých rukou. Rusko má být rozděleno na menší části a sloužit jen jako surovinová základna. Měla být rozložena kultura, národní identita i hospodářství slovanských zemí. Dělo se snad od roku 1989 něco jiného, než naplňování těchto projektů?
41 Komentářů k Harvardský a Houstonský projekt samozničenia Slovanov

 1. Ignác napsal:

  Jenomže. Slovy Nostradama. V roce 1999, měsíce sedmého sestoupí z nebes velký král děsu, přivede zpět k životu velké království Mongolů. Válka jež skončena, znovu nastoupí. Nikomu jinému Nostrdamus nevěnoval takové cti, aby ho prorokoval konkrétním letopočtem.
  Aškenáští Židé jsou sice nejlepší na rozjíždění podniků ale nejsou nejlepší na strategie. Jejich největší chybou bylo, že se nepoučili jako Rusové z evropské aristokracie. Rusové mají dobře spočítané nakolik může být syn úspěšný jak otec. Není to lineární pokles pravděpodobnosti. Evropská aristokracie dojela na svůj dynastický princip a Židi ho chybně následují také. Rusové tuto chybu nedělají a hle výsledek se dostavil !

 2. vilon napsal:

  Takže Harwardský projekt? A pôvodcom je Brzezinski. Už tým, že im táto správa unikla z ich vlastných trezorov, môžu na rozklad Ruska zabudnúť. A kto sa postaral o odhalenie projektu? Predsa ich vlastní pracovníci-insideri. Tak to dopadne vždy, ked si fanatici svoje plány dajú strážiť rozumným ľuďom.

 3. .lak napsal:

  F roce 22? se populace v německu vyrovná z migranty, teď prý je tam víc dětí do 15. let neněmeckých tak to je asi plán pro evropu bruselony.

 4. Sasin napsal:

  Tak namátkou, Klaus, Zeman, Kočárník, Hawel, Pithart a mnoho dalších zapadají do toho scénářa jako prndel na kakáč. Ostatní smazáno.

  • Sasin napsal:

   Přídopotek
   Jenže socialistický projekt byl kapitalistický povýšený na nejvyšší úroveň státního kapitalizmu, který normální lidi odmítli v domění, že jim na výdobytky nigdo nesáhne.

   • Paul Durham napsal:

    bingo, každý pes ví, že ochcávání rohů, nároží, sloupů a keříků má hluboký smysl, jen "normální člověk" NE

   • jik napsal:

    Kdepak. Socializmus byl o něčem úplně jiném, jen jsme, díky vlastní inteligenci a koneckonců i stranickému aparátu, o tom vlastně nic nevěděli. Viz http://pospolne.cz

    • proud napsal:

     Vedeli nevedeli,byl nebyl, meli jsme jedinecnou sanci si z toho udelat neco poradnyho,nepustit to z ruky jak je nasim zvykem!Stacilo "par" uprav a nepoustet sem parazity,ty vlastni vymlatit,Flasku prvniho.

     • Ignác napsal:

      Ono to je trochu složitější. Ve straně byla spousta prospěchářů, která viděla v "komunismu" způsob jak se obohatit. Beneš po válce sebral Němcům československý průmysl a řada lidí doufala, že si ho jednou přisvojí. Některým tyto plány zpřetrhal rok 1968. Jiní se dočkali v roce 1989. A část z nich se stala nevědomě figurkami ve hře jiných komunistů. Je chybou tuto dobu vidět černobíle. Nebyl komunista jako komunista a navíc vše bylo podřízené sovětské strategii. I ten dnešní kapitalismus tady nemáme díky Havlovi ale pouze díky soudruhu Andropovovi. O komunismus ani kapitalismus nejde. Jde jen o strategie.

      • proud napsal:

       Strategii sice ano,ale obycejnej clovek si mohl vlastne delat defacto co chtel,o detech ani nemluve!!! Uvnitr republiky,samozrejme,to byl prvni pruser,ze nemohl volne tam a zpatky.Jenze Rusko,tehdejsi cccp nevysavalo!,nedelalo ze satelitu kolonie a to je obrovskej rozdil.Navic kriminalnici bejvali notoricky znami firmy,cizinec co by sem vlit neco provist a zdrhnul za kopecky byla vzacnost.Dneska aby ses bal ze ti neco takovyho rozebere decko na nahradni dily.Ok,jeste sis nemohl placat co te napadlo,na verejnosti........ovsem nevidim moc velkej rozdil,dneska muzes a stejne to nikoho nezajima:-)))

       • proud napsal:

        Ale co je dulezity a uteklo nam to,ze tehdy to slo mnohem snaz v nezadluzeny republice kde ji vsechno patrilo,nebyla v zadnym debilnim otrokarskym paktu,udelat zmeny lidem k dobru,nez dnes!!!

        • Ignác napsal:

         Ano, máš pravdu. Tomu nemám v celku co vytknout. Za Sovětů se země rozmnožovala, vzdělávala. Za 40 let se ekonomika ČSSR na obyvatele zvedla 5,5 x a bez dluhů. (Srovnejte s dneškem). Hlavně tu byla snaha o udržitelný rozvoj. Rusové nám platili lépe než dnešní spojenci. A dluh měli oni vůči nám a ne my vůči nim, jak je to normální dnes.Dovedli plánovat déle než dnešní diletanti, kteří jsou najednou zaskočeni, že nemají pracovní sílu a hlavně v dělnických profesích. S tím cestováním to nebylo tak strašné, jak si dnes lidé namlouvají. V roce 1972 prošlo Ruzyní 4,2 milionů lidí ročně a letištěm v Bratislavě 1,5 milionů. A to tenkrát sem nelétaly ty davy turistů jak dnes. Nevím, na co jsme měli ČSA, které létali jednou tak dál jak dnes. Pravidelně do 60 zemí světa a až do Kuala Lumpur. Ano cestování nebylo tak volné jak dnes ale že se nesmělo je blbost a jen důkaz, jak se lidem dá vyměnit skutečná paměť za falešnou. Moji rodiče nebyli ve straně a přesto létali do Egypta, Alžírska, Tuniska a na Kypr. A má matka byla 17.11.1989 v Mnichově kam se dostala pravidelnou vlakou linkou Praha-Mnichov. Cestovat se dalo, jen jste museli počkat na vízum, výjezdní doložku. To, že lidé ve státní službě nemohli a nebo si někde lidi házeli klacky pod nohy je ale pravda.Pikoška pro romantiky. Má matka opouštěla ČSSR 17.11.1989 kolem poledního a už v té chvíli po ní nikdo nechtěl ani pas natož vízum.

   • Ignác napsal:

    Výborně. Moc lidem nedochází, že jsme nežili v komunismu ale ve státním kapitalismu. Komunisti byli mnohem schopnější kapitalisti než řada bývalých veksláků a dnešních diletantů, kteří si myslí, že jsou nejlepší kapitalisti, když zatím jen využívali plodů "komunistického" kapitalismu. Se podívejte, řada podniků rostla jen díky komunistické porodnosti a výchově pracovních sil. Tu nynější diletanti vyčerpali a najednou si všimli, že nemají pracovní sílu a jaksi chybí. A v tom je ten gigantický rozdíl mezi státními kapitalisty a dnešními diletanty.

    • Paul Durham napsal:

     kdybych parafrázoval feldkurata Katze : to se to státněkapitalisticky roste, když se můžeme opřít o pomocnou stráž VB a "lidové milice"

     skoro všichni stále a stále a stále zapomínáte, ze kterýho eloinského hnízda ty teze a antiteze vzlétly, aby provedly tu syntézi milionů mrtvol moroloků

     • weissbach napsal:

      No právě.
      Dnes se volí politici /dozorci v našem společném koncentráku/ zcela svobodně. Můžeme si vybrat jestli toho, co má a ruce boxerské rukavice, nebo toho s tím ocelovým boxerem. Jeden je ve vládě, druhý čeká na střídačce. To je teprve téze-antitéze. Syntézou je vždycky koncentrák.
      A ti chytřejší z nás tu hru /volby/ hrají ze dvou důvodů:
      1/ modřiny jsou lepší než vyražené zuby a oko
      2/víme, co by nás čekalo, když se na člověka kromě dozorce vrhá i kápo-spoluvězeň.

      • Paul Durham napsal:

       zrovna pro vás ten druhý odstavec nebyl určen, bo by to bylo nošení dřeva do lesa, proto děkuji za velmi potřebné precizní doplnění , není nad vlastní zkušenost - a já přesně vím o čem je řeč, budou velmi překvapeni ti spořádaní otroci tlačící se doprostřed hejna, aby ( podle svých infantilních představ ) na ně nebylo vidět

      • Ignác napsal:

       Dnes se volí zcela svobodně jako před 30 lety. Však jste taky mohli svobodně volit.Nikdo vám v tom nebránil. Akorát tenkrát to bylo podřízeno sovětskému vedení a dnes západnímu kapitálu. Ve finále jsou to dvě techniky téhož.

       • Ignác napsal:

        I když je trochu pravda, že nyní po 25 letech cítí západní kapitál, že síla jeho peněz nezaručuje do budoucna úspěšnost této techniky a bude se snažit systém změnit. Byla tu snaha vytvořit justokracii. Dokud západ měl převahu kapitálu, korumpoval a ovládal. Nyní hrozí, že nebude mít sílu oproti jiným kapitálům, tak tu byla snaha ovládat zemi skrze státní zástupce a bojem proti korupci. 25 let byla korupce systémem vlády ale nyní se nehodí. Každý politik by musel protektora hlavní státní zátupkyni poslouchat jinak by šel do lochu. Tato snaha byla zhatěna, tak uvidíme, jaké techniky příjdou další na řadu.

        • Ignác napsal:

         Samozřejmě vytvořením evropské vlády z jejích komisařů a definitivním potlačením místní vlády by to šlo také. Ve finále je přicházející džihád prokletím i požehnáním. Sice Evropa skončí v troskách, z kterých už se nesebere ale zároveń ta západní dopadne hůře jak ta východní. Takže máme jedinečnou šanci, se po více jak tisíci letech vymanit na dlouho ne-li navždy ze západního područí.

        • proud napsal:

         Tos ulit:-))))))))))))))))))).Kdybych di mel vybrat,protoze semi nelibi ani jedno a uz vubec ne "podruci",tak to rozhodne sarija a pumuslimovavani nebude:-)))))))))))))))))))))))Uz se klepu hnusem jen kdyz si predstavim ze se po nasi bily holce vali nejaka opice,jakakoliv!

        • Ignác napsal:

         Ne neulít. Netoužím žít pod šárijou. Islám je více zločinná ideologie, než víra. Ale pokud dojde na Nostradama a západní Evropa bude zničena ale východní ušetřena a muslimové budou vyhnáni dříve, než k nám dojdou, tak by to bylo při vší bídě alespoń v něčem pozitivní. Není na tom žádný úlet ale pragmatická úvaha. Západ nás vždy zotročoval a my nemáme síly to změnit. Jenže oni sami rozhodli tak, že si sami oživili síly, které je zničí a my proto nemusíme ani hnout prstem.

        • Ignác napsal:

         Právě, že mi je blízké zručení jakéhokoliv područí. Samozřejmě při takovéto budocnosti se stane dominantní silou v Evropě Rusko ale i díky Rusku svět nebude unipolární a tak tu budou i jiné síly, které nám dají manévrovací možnosti, aniž bysme byli nuceni k područím, na které jsme z minulosti zvyklí.

        • Ignác napsal:

         A po Rusku Polsko ! To je skončení džihádu v Evropě nejtvrdší oříšek, který nás pak čeká. Prakticky potřebujeme, aby došlo na Nostradama ve všem a Německo bylo zničené pouze částečně. Oslabené ale ne zničené.

        • proud napsal:

         Ok,tak jsem ti bud spatne rozumel,nebo jsi to spatne podal:-)

        • proud napsal:

         Pobral jsem to tak ze dojdou az k nam..........

        • Ignác napsal:

         Jo, pochopil jsem, že došlo k nedorozumění.

  • Ignác napsal:

   Klaus se Zemanem určitě neměli stejnou roli jako měl Havel.

 5. Maroš napsal:

  "V polovině března letošního roku navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadení a že se chystá ustavit komisi, která bude jejich stížnosti vyšetřovat."
  http://tadesco.cz/otevreny-dopis-evropske-komisi-v-evropske-unii-chybi-zakon-ktery-by-zakazoval-elektromagneticke-zasahy-do-fungovani-lidskeho-organismu-a-nervoveho-systemu-vcetne-zabijeni-lidi-na-dalku/

  • Ignác napsal:

   O Polsku se dá říci, že můžem být rádi, že ho tu máme a zároveň se ho máme proč obávat. Poláci se dávno připravují na boj o Evropu s Džihádem. Tusk svého času nabízel Merkelové a Hollandovi, ať přestěhují zbrojní výrobu do Střední Evropy. To samozřejmě normálně nikdo neudělá ale Tusk věděl, že Střední Evropa bude týlem a dá se toho tu vyrobit za stejný peníz více. Není divu, že i Nostradamovi stáli za zmínku při vyhánění Muslimů z Evropy. Polska to bastion Europy. Polsko se silně vyzbrojuje, vyvíjejí moderní zbraně a to takové, které se hodí spíše v boji proti džihádistům než proti Rusku. Jenomže po džihádistickém zničení západní Evropy se stane z Polska dost možná vůdčí síla Evropy. Samozřejmě po Rusku. A Poláci vždy měli velmocenské ambice. V budoucnosti po džihádu můžeme být ve sporu o vodu na severní Moravě, kterou bude potřebovat polský průmysl či uhlí v okolí elektrárny Turow.

 6. Maroš napsal:

  To, ako vydrbal Viktor Kožený s jeho "istotou desaťnásobku" a s pomocou Harvardských investičných fondov s ľuďmi v prvej vlne privatizácie 1992-93, si mladšia generácia jednoducho nepamätá - jej prioritou bolo, že "deti majú právo na detstvo" - t. j. - byť infantilný idiot aspoň do 40-tky - aj to je sionistický ovládač. V prírode to, čo sa čím skôr nenaučí prežiť - zahynie ako naivné mačiatka. Deti si treba jednoducho posadiť na kolená, a rozprávať sa s nimi ako s dospelými - inak tu bude kapať generácia za generáciou!

  SLOVENSKO MÁ ZANIKNÚŤ!
  Ekonom Vitkovič řekl na plná ústa, že Slovensko zanikne

  "Mnoho lidí pracujících ve vládních organizacích vědí, co se na Slovensku má odehrát. Zbytky peněz jsou rozkradeny a na totální zamaskování bude likvidace slovenského státu právě tím nejefektivnějším způsobem. Opět je vše vymyšleno skvěle….."

  Ekonóm Vitkovič na plné ústa Slovensko zanikne, vlády od roku 1989 by bolo treba pozatvárať!
  https://www.youtube.com/watch?v=uG2qhGZXjUE

 7. Logofat Valassky napsal:

  Dynamickejsi ekonomicky model ktory kryl naklady na peniaze z pravdepodobnosti buducich ziskov a strat porazil statickejsi ekonomicky model ktory kryl naklady na peniaze skutocnymi hodnotami. To je vsetko. Tento dynamicky model sa vsak prehrial a jeho tvorcom dochadza ze ho neuchladia zrychlenim kolobehu ani zvacsenim objemov teplej vody. Studena voda uz v ich dynamickom systeme chyba a ostala len v niektorých pozostatkoch porazeneho statickeho systemu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!