Křeč výjimečné, Bohem požehnané říše. 

Alicia-Martín-Books-Cascade-Vomit-The-Hague-1-copyHistorická fakta bychom měli brát s rezervou, protože většinu významných, historických epoch popisovali vítězové. Tento trend je prokazatelně patrný již v dobách faraonů, kdy nový, žárlivý vládce nechal zápisy na kamenných deskách zničit a tváře monstrózních soch svého předchůdce připodobnit k obrazu svému. V případech kdy nešlo o příbuzné to muselo být úmorné, ale i psychicky náročné pro umělce/kameníky, kteří svého bývalého krále ctili a milovali. Ručně psané záznamy úlohu "historiků" podstatně ulehčily, ale ten průlom nastal až v 15. století, Gutenbergovým knihtiskem. A jako mince má vždy dvě strany, tak ta lichá/špatná nás nemilosrdně převálcovala. Nevěříte?

Tak se zamyslete nad škvárou, kterou vám nabízí novinové stánky zahlcené příhodami politických zkamenělin, sportovních a uměleckých hvězd, které vyhasly už za Husáka, nicméně s opruzováním nehodlají přestat.

Knižní trh! Ten je v podstatě zaplaven humusem, jenž nemá v české literatuře obdoby. Dávno vyčichlé zážitky a vzpomínky politických okresních matadorů z časů normalizace a sametové revoluce se publikují v bezprecedentních nákladech, které za několik týdnů koupíte za třicetinu původní ceny přes internet, nebo v prodejnách "levné knihy" v supermarketech, á la vitaminový doplněk těch sračkových potravin z Polska. Soja, konina a posypová sůl na silnice. "Ještě polska nězgynula".

00023QSYNRV544A1-C322-F4Polák Tusk byl zvolen předsedou Evropské rady i přes polské právo veta, které ta bruselská, nikým nevolená sebranka ignorovala. Až mu vyprší mandát a případně EU rozpadne, tak vůbec nepochybujte, že se někde v US uchytí na lukrativním místě v nějaké bance a za pár set tisíc dolarů ročně jako Portugalec Barroso. Polský Žid a prezidentský poradce nejméně čtyř válečných magorů okupujících bělidlo za posledních 30 roků, 88 letý Zbygněv Brzezinsky Tuskovi už něco najde. Spousta polských Židů dnes žije v Americe a svého favorita nenechají ve štychu.

Velko-Říše (empires) se nějak záhadně s formovaly a rozkvétaly, ale vždy za nějakou dobu (několika stoletích) z kolabovaly, i když residua jejich rozkvětu obdivujeme dodnes. Ta je naštěstí přes hromady mrtvol a potoky krve přežila. Jen ve zkratce. Čínská, Římská, Osmanská, Britská, nad kterou slunce nikdy nezapadalo a Stalinská USSR říše, se všechny v proudu času zhroutily a dominantní postavení světového imperátora zaujaly US. Anglie proti Německu neměla šanci a oslavovaný hrdina ožrala Churchill přepustil "impérium" Amíkům za spoluúčast ve válce proti Germánům.

immigration-nologo-2Zdá se jakoby každou se jmenovaných rozkvétajících říší napadl nějaký výjimečný parazit, který svého hostitele nakonec jako vždy zničí, ale jeho zmutované diaspory hostitele překvapivě přežijí. Impérium se zhroutí. Několik století se nic neděje. A najednou se někde, na opačné straně globusu formuje další říše se všemi atributy těch dávno zaniklých. Propuká hysterie. Exodus bezprizorných stád ze všech koutu světa nabývá grandiózních rozměrů a přistěhovalci zblbnutí chimérou zlatého rouna opouští své rodné země, přetrhávají příbuzenská a kulturní pouta, aby zakotvili v nějaké neznámé krajině nebo vzdáleném cizím kontinentu jako Kanada, Austrálie, ale převážně v Severní Americe. Emigrační vlny minulého století mířily většinou tam, do nově formující se světové říše a kde má každý šanci stát se z kamelota milionářem, potažmo bezdomovcem, což se většině přistěhovalců splnilo.

Nezávislá média uvádí, že bez práce je asi 80. milionů, z toho na podpoře asi 40. milionů, což není 5% jak tvrdí FSO (Federální statistický úřad). Zdá se, že gloriovaný USA papiňák (melting pot) má poruchu a že mraky asylantů nezvládá rozvařit na gulášovou polívku bez identity, národních, kulturních tradic a rodného jazyka. To, že idea multikulty expandovala do sekulární Evropy díky dementům v EU, není náhodné. Ale my jsme přece k tomu značně přispěli už volbou stran jako Top09, ČSSD a ODS. Takže se nedivme, že nás v EU reprezentují politické kreatury Jourová, Štětina a Pavel alias Alexandr Veliký- Moskevský. Doufejme, že si ze svých přednášek v Moskvě a stranických školení KSČ něco zapamatoval.

Když magoři McCaine, generálové Allen a baskervilský pes Mattis nepřestanou Putina provokovat a zinscenují nějaký incident na hranici Pobaltských republik, bude vymalováno. Dopadne to jako, když ten blbeček Šakašvili v době OH v Číně zosnoval invazi do východních oblastí Gruzie,které jeho prozápadní politiku ignorovaly. Média nás informovala včetně prostitutek ČT, že RF napadla Gruzii. Během 24 hodin byli gruzínské vojenské jednotky totálně zdecimovány, sporná území požádala
o připojení k RF. Zločinec/prezident utekl ze země, kde je na něj vydán zatykač, na Ukrajinu, kde mu zločinec Porošenko nabídl místo gubernátora přístavního města Oděsy. A trapná instituce v Haagu mlčí.

fourrure-bison-massacreUS papiňák začal už genocidou milionů původních indiánských kmenů a jatkami sta tisíců několika tunových bizonů (hlavního zdroje potravy rudochů). Nezajímavé téma podobně jako krvavé anexe Californie a části Mexika/Texas. Na štěstí nebyl Putin na světě, jinak by ho obviňovali už tenkrát z indiánských a španělských revolt a nepokojů. To je námět pro historiky a bývalé asistenty na katedrách Marx-Leninismu a ve VUMLu."Car Putin" by Aljašku nejen nikdy Amikům neprodal a pravděpodobně by zabránil i anexím a genocidě Indiánů. Možná romány od Karla Maye a vztahy mezi "rudým gentlemanem Vinetuem a spravedlivým otcem" z Washingtonu by tu harmonií soužití Apačů a bílých osídlenců neztvárnily v altruistické podobě. May v US nikdy nebyl, přesto jsme jeho romány doslova hltali a nádherné ilustrace některých scén malíře Zdeňka Buriána se nám romantikům zjevovaly i ve snech.

Cardinal_Vlk_crop-615x350Čo bolo to bolo, ale těrazky těch imbecilních majorů co nám vládnou je fakt moc. Jakýsi poslanec Benda, jenž se ve sněmovně narodil, nás permanentně opruzuje svými ejakuláty,které nemají v historií období. Podobně člena "bratrstva kočičí pracky" Bohuše, vola non plus ultra by si ani Foglar ve své divoké fantazií nedokázal, coby premiéra ČR představit, natož herce Stropnického jako MO. TV obrazovkám těchto dnů dominuje srdcervoucí zpráva, že zemřel ve věku 84 let katolický potentát Vlk a národ by měl smutnit. Věřme, že z nelegálních církevních restitucí jim peníze na pohřeb Vlka, eventuálně náklady na spalovnu následovníků Duky a Malého bohatě vystačí. Vždyť nás okradli o cca 70 miliard Kč. Kafilérka stojí pár korun a jak nám po staletí tvrdí:" Prach jsme a v prach se obrátíme", tak nač ty ovace. Takže ty kecy o "prachu" tradičně pronášených na pohřbech věřících katolíků a protestantů, které sežrali lvi, tygři, kajmani, žraloci, hyeny a supi jsou o hovnu.

"However", česky řečeno nicméně, přesto, protože, se vraťme k té křeči, ve které se ta úžasná země (imperium současnosti) momentálně nachází. On Trump ve svých předvolebních seancích hrál na strunu většiny USA populace a teprve ve finální fázi voleb mu začalo docházet, do jakého srabu se namočil. Na štěstí pro nás Evropany a většinu světa byl jednoznačně zvolen GTY_Trump_Jared_Kushner_Ivanka_hb_160706_4x3_992nástupcem negra z Keňe, muslima Obami 45. prezidentem USA. Voila. Namísto toho, aby nastolil tvrdou "demokraturu" jako Putin v RF a to multikulturní stádo zvládnul, tak během dvou měsíců od zvolení vyměknul. Exekutivní příkazy o pozastavení
migrace ze států jako Irák, Libye,Írán, Jemen a Afghánistán soud neguje, takže i nadále sionisti rozhodují o Donaldových prezidentských pravomocech. Jak by mohl, když členem jeho týmu je zeť, Žid Kushner, údajně agent Mossadu, jenž má s Trumpovou opěvovanou dcerou Ivankou tři děti, kdy všichni konvertovali k Judaismu. A další jeho syn si prý vzal Židovku. Už jeho počáteční obsazovámí klíčových funkcí budilo rozpaky. Prozatím Káčer tápe a přes nastražené klacky nejbližšími spolupracovníky (viceprez. Penc, MZ tyranosaurus Rex, MO Mattis) klopýtá. Jeff Rense (nezávislý) ty Donaldovy přehmaty ve výběru kolegů svého exekutivního týmu (podrazníků) kritizoval od samého počátku. Měl zřejmě pravdu.  Naopak Alex Jones z Infowars je nadšen a prožívá politické orgasmy.

Nic z těch předvolebních slibů Trump nezrealizoval. Od planých příslibů korporací, že své aktivity v Čině, Indii, Jižní Korei, Mexiku, Japonsku ukončí a přenesou zpět do US a tak vytvoří miliony pracovních míst je maratonem na několik let. Hodnota akcií po ambiciozních prohlášeních sice vzrostla, což naznačuje že "burzovní bublina" se opětovně přifoukla a je jen otázkou času kdy exploduje. Samozřejmě, že v US mají mraky ekonomických expertů (tisíců u nás), kteří se předpověďmi o krachu
burzy a dolaru pohodlně živí. Gerald Celente, Peter Shiff, Richard Wolff a mnoho dalších. London City/Goldman Sachs pyramidy se pod kontrolou Sionistů přece nemohou zhroutit. Egyptské odolávají zubu času nejméně pět tisíc roků. A když
bude nejhůře, tak prachy natisknou a půjčí s adekvátním úrokem. Zadlužení US přesáhne 21 000 000 000 000 dolarů, ale nás blbečky dole to nemusí zaujímat. Rotačky, papír a klíčové pozice v IMF, WB, EB a FED mají pod kontrolou. Takže nadhozená teorie mutace parazita, přežívajícího svého hostitele možná není až tak scestná. Maďarský Žid/Američan George Soroš, česká Židovka/Američanka Albrightová, přezdívaná "balkánská řeznice" něco v tom smyslu naznačují.

dollar
13 Komentářů k Křeč výjimečné, Bohem požehnané říše. 

 1. .lak napsal:

  Vždyť jste dali kufr medailí strýci heřmanna a budou i adamsonovic familii gdyž nebudete zlobyt tak nebečte.

 2. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Dobrý článek,přesně tak,jak to tu už bylo nastíněno:"Kagan je nový,ale jeho Bek je pořád ten stejný..."Čili,česky obligátně řečeno:"ze starých prdelí,nové větry nezavanou" a t o ani přesto,že jsou z té nejkvalitnější košer stravy....,nebo spíš "právě proto"!!!

 3. weissbach napsal:

  Osvezujici.

 4. lukaš napsal:

  Perfektní,chválím.
  Bez diplomatických kliček,pěkně od srdce a pravdivě.
  Také občas tvrdím,že je lepší dělat poctivě,než podvádět.

 5. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Ať se vám to líbí nebo ne, vývoj politického uspořádání světa sleduje vývoj v oblasti vědy a techniky a směřuje k celosvětové, t. j. globální integraci. Podrobně je tento neodvratný proces popsán v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

 6. landa napsal:

  Je to opravdu jenom čistá matematika a holá čísla pro srovnání, které současná demokracie nechce vidět a pořád jenom lže. Do roku 1989 byla stoprocentní zaměstnanost a průměrný výdělek byl na úrovní 3 tisíc korun. Na dnešní peníze, když vše od roku 1989 bylo zdraženo nejmíň 10 až 15 X se to rovná částce nejmíň 30 tisíc korun. Průměrný důchod byl na úrovni 50% průměrného platu, tedy na úrovni 1500 korun, tedy na dnešní peníze minimálně 15 tisícovek a víc. Přitom do důchodu ženy odcházely ve věku 58 let a muži v 60 letech a když se cítili, že můžou dál pracovat nikdo jim nebránil. Celý důchodový systém spravoval stát a nevydělávaly na něm penzijní fondy, které si z peněz které tam lidé vloží pořádně ukrojí pro svůj zisk a to je s podivem, že státu se správa důchodového účtu nevyplatí a ještě podporuje, aby lidé do těchto fondů dávali peníze, aby na tom tyto fondy vydělávaly. V dnešní době kdy lidé běžně vydělávají částku 16 tisíc hrubého a čistého dostanou něco kolem 12 tisíc a za nájem musí zaplatit nejméně 8 tisícovek, je otázkou z čeho mají si šetřit ještě na důchod? A co zajištění dětí pokud je mají? Celá řada mladých rodin si bere na bydlení hypotéku, ale to znamená jenom prvních pět let platit jenom úroky hypotéky a celková délka splácení je 30 let a splátky jsou ve výši až 10 tisíc korun. Když tyto čísla a podmínky života v České republice srovná s tím co tady bylo před rokem 1990 musí jasně konstatovat, že jsme se demokraticky posunuli na úroveň životních podmínek rozvojových států. V televizi otevřeně říkají, že cena vody stoupla od roku 1989 pro obyvatelstvo stonásobně. Zadluženost obyvatelstva stoupla z nuly na skoro dva biliony korun, dluh státu stoupl z nuly na jeden a půl bilionu korun a to samé dluh měst a obcí stoupl z nuly na jeden a čtvrt bilionu korun. Jenom, jak ekonomové říkají, obslužnost státního dluhu, činí 80 miliard korun. Přitom zahraniční firmy, kterých je víc jak 80% v naší republice, vyvádějí zisky a dividendy v objemu 400 miliard korun pryč z naší republiky. Ze všeho toho je jasné že úroveň mezd je u nás tak nízká, že současní pracující, když jim bude vypočten důchod, když se ho dožijí, tak ho budou mít nižší než ti kteří odcházejí v současné době do důchodu a větší část svého pracovního života pracovali před rokem 1989, tedy jinými slovy důchod bude na úrovni 10% platu, což znamená, že nynější demokratický režim pošle všechny své pracovníky, kteří pracují hlavně pro zahraniční firmy na žebráckou hůl. Ale v televizi slyšíme jaký ráj na zemi tady máme, jak se ekonomice daří, jak lidé jsou líni a nechtějí pracovat za 12 tisíc měsíčně a proto sem dováží pracovníky z Ukrajiny, kteří si na rozdíl od naších lidí váží oněch 12 tisíc. Je jasné, že pokud se lidé sami nevezmou za svá práva, kapitalisti budou nadále říkat jak kapitalisti trpí, jak nemůžou lidem přidat, protože mají málo a jen tak tak kapitalisti přežívají s tím málem co mají, jak český národ je líny, jak se nechce stěhovat za prací, jak nechce pracovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!