Proč je budova Evropského parlamentu modelovaná po vzoru prokletého města Babylónu?

eu-european-parliment-louise-weiss-building-tower-babel-buildingParlamentní budova Evropské unie je prvním monumentem reprezentujícím superstát a odhaluje, prostřednictvím intenzivního symbolismu, nenávist náboženství, plány pro Nový světový pořádek a podobné podloudnosti. Stavba Evropského parlamentu podle obrazu babylónské věže vysílá poselství, že Nimrod měl tu správnou filozofii a jeho babylónská věž byla dobrým nápadem.

 „A oni řekli, Pojďme, postavme město a věž, jejíž špička může dosáhnout do oblak; a udělejme si jméno, abychom nebyli rozptýleni v zahraničí po tváři celé země. A HOSPODIN sestoupil, aby viděl město a věž, kterou děti lidí postavili. Proto její jméno zní Babel; neboť HOSPODIN zde zmátl jazyk celé země; a od té doby je HOSPODIN  rozptýlil do zahraničí po tváři země.“ Genesis 11:4,5,6 (KJV)

Podíváme se na budovu Evropského parlamentu, a konkrétněji na její stavbu. Od doby, kdy byla dokončena v prosinci 1999, Evropský parlament vyvolal otázky a udivené pohledy svojí podivnou architekturou. Ačkoli má mít modernistický vzhled, mnozí říkají, že byla vytvořena podle Nimrodovy babylónské věže z písem.

 

Pro to vypadá nedokončené?

Propagátoři říkají, že reflektuje „nedokončenou povahu Evropy“. Některý výzkum na toto téma však odhaluje temný a hluboký symbolismus budovy. Odhalení skutečného zdroje inspirace za budovou Louise Weisse zjevuje esoterické víry světové elity, jejich temné aspirace a jejich interpretaci starověkých písem.

Půjdeme přímo k věci: budouva Louise Weisse má vypadat jako malba „Babylónská věž“ od Pietera Brueghela staršího z roku 1563. Příběh říká, že babylónská věž nikdy nebyla dokončena.

Takže, Evropský parlament v podstatě pokračuje v nedokončené práci Nimroda, neslavně proslulého tyrana, jenž stavěl babylónskou věž, aby vzdoroval Bohu.

Myslíte si, že toto je dobrým zdrojem inspirace pro „demokratickou instituci“?

 

Příběh Nimroda a babylónské věže

Příběh Nimroda a budování babylónské věže je nalezen v mnohých starověkých manuskriptech z různých kultur na celém světě. Genesis 11 v v Bibli Krále Jamese začíná hned po konci Noemovy potopy a dává vám na vědomí, že:

„A celá země byla jednoho jazyka, a jedné řeči.“ Genesis 11:1 (KJV)

Bible nám říká, že existovala celosvětová jednota a harmonie, což je dobrá věc, ne?

Špatně. Hned, jakmile bude celý svět spolu, okamžitě plánují svrhnout Boha a „postavit věž sahající do Nebe“. To je výsledkem přinášení světového míru bez Krále míru, Ježíše Krista. My všichni známe ten příběh, postaví věž, pěkně s tím pokročí až do chvíle, kdy Bůh zmate jejich řeč mnohonásobkem dříve neznámých jazyků., a jsou roztroušeni. Vypadá to, že současná Evropská unie směřuje k tomu samému osudu.

Oficiální motto Evropského parlamentu je toto: „Evropa – Mnoho Jazyků Jeden Hlas“. Nyní si k jejich mottu přidejte, že jejich oficiální ústředí je aktualizovanou verzí biblické babylónské věže a myslím, že začnete vidět nejenom motiv, ale také záměr.

 

Symbolismus EU Parlamentu

Stavba Evropského parlamentu po vzoru babylónské věže vysílá poselství, že Nimrod měl správnou filozofii a jeho babylónská věž byla dobrým nápadem.

Co můžeme očekávat, že uvidíme od EU v tomto směru:

-          Postupné zavedení tyranie

-          Eliminace uctívání Boha, ay se zavedla závislost na moci

-          Všichni lidé budou mluvit stejným jazykem a budou mít stejné náboženství

-          Odmítnutí Boha, zatímco se zároveň budou snažit stát se bohy

Víte co? Toto jsou hlavní pravidla esoterických věr světové elity. Jejich systém víry je založen na mystických náboženstvích (pohanské rituály, uctívání slunce, považování Lucifera za toho, kdo dal světlo lidskému pokolení, vidění Boha jako síly chtějící udržet lidi v temnotě).

Jejich Nový světový pořádek odsune veškeré uctívání Boha, zavede jednotnou řeč a změní demokracii v tyranii.

 

Zde je OFICIÁLNÍ leták propagující Evropský parlament:

europe-many-tongues-one-voice-parliament-building-tower-of-babel-babylon

V letáku vidíme lidi z Evropy přestavující babylóskou věž, jenom to není starověká babylónská věž, ale velmi moderní protějšek, budova Louise Weisse. Připomíná mi to film Jurassic Park, kde používají vzorky DNA, aby znovuvytvořili pravěké dinosaury, jenom proto, aby se stali obětí těchto samých zvířat. Je úžasné, jak se historie opakuje a jak biblické proroctví je vždycky správné. Vždycky.

 

Tady je několik bodů k povšimnutí:

Bod č. 1: Máme potvrzení, že budova Louise Weisse byla skutečně inspirovaná babylónskou věží. Plakát napodobil přesně tu samou věž z malby Petera Brueghela, dokonce i zajistil, ay zahrnovala  zničenou část základny. Tady není ŽÁDNÁ otázka.

Bod č. 2: Slogan: „Evropa: Mnoho jazyků, jeden hlas“ odkazuje k Bohu matoucímu lidi mnoha jazyky. Lekce naučené od Genesis 11? Nulové.

Bod č. 3: Podívejte se blíže na hvězdy na vrcholu. Vypadají divně? Jsou vzhůru nohama aka obrácené pentagramy. Symbolismus za pentagramy je extrémně hluboký a komplexní, ale musíme říct, že běžný pentagram odkazuje na „Vládu zla“.

 

Tento plakát byl zakázán kvůli protestům početných skupin. Je však extrémně odhalující a dokazuje exoterické myšlení stavitelů parlamentu Evropské unie.

Závěr:

-          Evropská unie je superstát, který v současné době zahrnuje 28 zemí (více než v budoucnosti).

-          Ten samý osud očekává americké a asijské země, které se mají v budoucnu sjednotit pod stejnou vlajkou a měnou, aby vytvořily jiné superstáty. Toto jsou stavební kameny vstříc jednotné světové vládě, cíli aktivně vyhledávanému světovou elitou.

-          Budova Evropského parlamentu je prvním monumentem představujícím superstát a odhaluje prostřednictvím intenzivního sympolismu nenávist náboženství, plány pro Nový světový řád a jejich podloudné schválení tyranie.

 

Jste přesvědčeni o tom, že jsou v tom démonické síly stejně tak jako já?

 

Geri Ungurean, 24. února 2015

Zdroj: http://www.nowtheendbegins.com/eu-parliament-building-tower-babel-common/
24 Komentářů k Proč je budova Evropského parlamentu modelovaná po vzoru prokletého města Babylónu?

 1. proud napsal:

  "že běžný pentagram odkazuje na „Vládu zla“."..........nikoliv,OTOCENEJ pentagram ukazuje na vladu zla,zatimco normalni,BEZNEJ pentagram je ochrannej symbol.Dal,odvolavat se na bibli muze uz dneska jen opravdu hodne bud narusena,nebo nevedoma osobnost neznajici vyznam slova INTUICE,natoz ji pouzivajici........

 2. proud napsal:

  Takze zkratka nevim jak to bylo s Babylonem a uz vubec ne jak s vezi,vim jen to co kdosi chtel a chce abych si myslel ze vim a prijal to za vlastni!

 3. Jaris napsal:

  S clankem naprosto souhlasim. Kdyz jsem poprve videla budovu EU parlamentu, hned mne napadla spojitost s podobou Babylonske veze. Kdo trochu zna Bibli to nemuze prehlednout.
  Plakat je symbolicky. Ti lide vypadaji jako roboti a nad tou nepovedenou Babylonskou vezi je jedenact pentagramu. Proc zrovna jedenact, nevim, ale urcite to take neco znamena. Pentagram je znakem Satanistu. Hvezda ma pozici obliceje dabla, presne jak to pouzivaji v okultizmu.

  • proud napsal:

   Pentagram neni znakem satanistu,je to magickej symbol jako ostatni,satanisti uzivaji jeho obracenou polohu......Je to podobny jako se Slovanskou svastikou,kterou zkompromitoval Hitler jejim ukradenim!

   • Paul Durham napsal:

    byl byste tak laskav a ukázal nám tu , třeba odkazem, jak vypadá ten pravý pentagram a ten "obrácený" :-)

    • Paul Durham napsal:

     aha, už to vím, stačí popojít o 36 stupňů bokem :-)

     • tedypopojďme napsal:

      PENTAGRAM není okultní ale světský symbol, ale SVĚTSKÉ syntéma. Ačkoli slovy by se dal vyjádřit jako:

      "Vláda nad nimi".
      (Proto je používána jako "hvězda" v případě států.)

      Hexagram je oproti tomu: "Vláda nad sebou."
      (Sjednocení ženského a mužského principu.)
      - Samozřejmě, že z ukradeného zneužívání takovýchto symbolů... nemůžete odvozovat nic.

 4. Eschatolog napsal:

  Pribeh o babylonske vezi rekl bych skryva nikoliv zmateni samotnych lidskych jazyku, ale drivrjsi oddeleni cloveka od komunikace s jinymi zivymi tvory (druhy) a zbaveni ho empatie

 5. vlado napsal:

  Mysticizmus ako taký nie je zlý. Záleží od toho, od koho žiadame silu a v akej veci hľadáme posilu z nebies. Už to, že študent pred skúškou sa rýchlo pomodlí je istá forma mágie - žiadosť "nebies" o pomoc. Každá bohoslužba, v akomkoľvek náboženstve, je magický obrad, kedy chceme nakloniť na svoju stranu nebesia. Čiže tvrdiť paušálne, že mysticizmus je zlý - to je hlúposť. Duchovný svet je rôznorodý, rovnako ako ten náš. Mám za to, že v EU a najvyšší politici vo svete sa obracajú výlučne na sily zla, to je ale už čierna mágia, satanizmus...

 6. Perun Hromovládný napsal:

  Ještě jedna zajímavost. Budova přiléhající k té věži má z leteckého pohledu tvar paramidy s okem navrcholu. Na náhodu nevěřím.

 7. Mirra napsal:

  Ve zmíněném příběhu se dá odhalit něco jiného: lidstvo koná jednotně a chce předvést Stvořiteli čeho je schopné dosáhnout. Ovšem tyranský starozákonní bůh má pro toto nulové pochopení a bere to jako ohrožení svého majestátu (jak podobné lidským tyranům) a důkladně s lidstvem zatočí a vrátí ho jedním úderem o tisíciletí vývoje nazpět...
  Pro takové tyranské božstvo je lidstvo nejlépe v pozici ubohých svářících se skupin drmolících modlitby a na slovo poslouchající příkazy "shůry"...

 8. KLV napsal:

  Vzpomeňte na Hvězdné války , konkrétně na nedokončenou černou planetu smrti.

 9. Ignác napsal:

  Ať má kdokoliv jakýkoliv názor na symbolismus. Buď nám vodítkem,protože nás zajimavým způsobem obklopuje. Samozřejmě příchod konce světa čekalo už hodně generací před námi a může to někomu přijít zavádějící.
  Ale. Význam slova Apokalypsa není nějaký konec světa ale "odhalení" především ve významu "odhalení pravdy o dějinách".
  Kdo zná hebrejštinu ví, že každé písmeno má přiřazenou číslici.
  666 je to samé co VVV či přeneseně WWW. Pro ty co mají fantazii vypadá to zároveň jak zuby, které ve starých kulturách symbolizovaly šelmy.
  Můžem díky tomu i jiným symbolickým znamením tušit, že žijeme v době, kterou očekávalo mnoho proroků. A kdo chce vědět, jak která strana dopadne, tak ať sleduje, kdo jakou symboliku používá. Kde se vyžívá v satanistické a kdo v zabíjení draka.

 10. Ekklesian napsal:

  Daleko větší symbolika by pro vás mělo být, že Babylon je spojen s čerpáním moudrosti ze zapovězeného sromu v Edenu (chráněná oblast na Zemi a přesto mimo Zemi, určitým způsobem jako peklo, o kterém lze ale předpokládat že bude především součástí duchovního světa) a že to spravedlivě bude člověk (a jeho stav v odpadnutí od Boha) kdo bude jakýsi vliv na propuštění zlého a jeho moci aby Boží dílo a tříbení lidí bylo dokončeno.

  V každém případě podobné myšlenky (uvedeného schéma) bylo již démony několikrát využito aby zaujali vaše vládce a ty co třímají moc a spolupracovali. Není tedy až tak důležité jak a proč bude zlý uvolněn, tu moc a vůli/čas má jen Bůh. Důležité je že podléháte zlému, od Boha se vzdalujete.

  Tím symbolika, kterou jsem pro daný moment vztáhl k času, nekončí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!