Shrnutí diskuze se čtenáři o budoucnosti NWOO.org

nwoo.org_Vážení čtenáři a diskutéři. Poslední výzvu k pomoci a podpoře jsem vyvěsil před necelým měsícem. Článek s odpověďmi na výzvu visel v úvodu více než 2 týdny z dvou jednoduchých důvodů: Jednak šlo spíše o chaotickou diskuzi mezi komentátory, než o odpovědi na mou výzvu a za druhé to prostě nestíhám. Nyní se to tedy pokusím opět shrnout.

Bude to tu tak dlouho, dokud od vás nedostanu dostatečně užitečné odpovědi na své otázky. Zcestné bláboly mažu.

Nejdříve, co se týká finanční podpory: Sami si můžete ověřit na transparentním účtu, že vaše finanční podpora sice mírně vzrostla, ale žádný velký posun se bohužel nekonal. Nezbývá mi tedy nic jiného, než na rozvoji pracovat pomalu, pokud se tedy dá vůbec mluvit o rozvoji. Spíše je to na přežití a kdoví, jestli vůbec a na jak dlouho.

Technická podpora: Stěžoval jsem si, že bez podpory někoho, kdo má dostatečné zkušenosti se správou redakčních systémů a databází se nemohu při vývoji designu a dalších funkčností tohoto webu pohnout dál. Naštěstí se mi jeden člověk ozval a zatím se zdá, že se podaří vyřešit problémy, na kterých jsme se dříve zasekli a konečně se to pohne. Kdy z toho budou viditelné výsledky, nedokážu odhadnout. Námětů, co by se mohlo po technické, designové a funkční stránce vylepšit mám dost od sebe i od vás, takže s tím už není třeba se zabývat, je třeba to jen udělat. Mnozí jste si stěžovali, že je zde mnoho užitečných informací, které však snadnou zapadnou. Pomůže mi někdo s organizováním těchto informací (k tomu není potřebná technická odbornost, jen pečlivá práce)?

Můžete podotknout, že na samotném webu nwoo.org není vidět příliš mnoho práce, které bych na něm každodenně odváděl, ale to je tím, že mimo provozování tohoto webu jsem nepostradatelnou součástí několika dalších skupin, které dělají dle mého názoru společensky užitečnou a potřebnou činnost. Konkrétně se jedná o Ne základnám, Asociaci nezávislých médií, Výbor národní kultury, Alianci pro transformaci ČR. Ne vždy je činnost těchto skupin ihned viditelná a ve všech případech se jedná o neplacenou a neziskovou činnost. Angažuji se v nich však proto, že mým hlavním cílem je, stručně pojmenováno, skutečná změna zdejšího politického, kulturního a ekonomického prostředí k lepšímu a nikoliv finanční zisk. Že je tento přístup pro mne ekonomicky likvidační, je bohužel logické. Na druhou stranu nejsou lidé, kteří by mě efektivně nahradili, nebo pomáhali. Proto mám v sobě stále nezodpovězené následující otázky:

- má český národ budoucnost, nebo díky své pasivitě, zbabělosti, hlouposti a nemravnosti zanikne? 

- má cenu pomáhat lidstvu v cestě ke svobodě, moudrosti a dostatku? 

- pokud na cestě k oněm idealistickým cílům dělám něco špatně, dělá to někdo lépe? a kdo?

Mnozí jste psali, že pokud usiluji o společenskou změnu a nikoliv pouze provozování dobrého mediálního webu, tak by bylo mj. třeba mít prostor, kde by se taková politická změna organizovala a s těmi lidmi pracovat. Kdysi jsem nabízel např. toto diskuzní fórum: https://forum.sebesdileni.cz/viewforum.php?f=18

Chápete, že organizace tak závažné politické změny, která nakonec povede mj. ke změně Ústavy ČR, stojí spoustu času (o penězích ani nemluvě), který já zkrátka už nemám? Jenže kdo to dělá? A jestli to někdo dělá, tak kdo to dělá dobře? A kdo alespoň podporuje někoho, kdo to dělá? 

Chápete, že onu potřebnou politickou změnu za nás (vás) nikdo neudělá? 

Kdybych na tomhle webu přestal pracovat a nechal ho jen jako statický archiv, tak přijdu brzy o na provoz webu a protože budu muset někde pracovat, tak nebudu moci ani dělat nic pro to, abych něco politického organizoval. Za organizování politické změny nikdo nic platit nebude, protože výsledky jsou nejisté a v případě zázraku jménem úspěch jsou každopádně značně vzdálené. Převážná většina lidí nemá na politickou práci čas, protože se musí nebo chce honit za penězi či zážitky. Ti, kteří mají čas, řídící schopnosti a peníze, do změny obvykle investovat nechtějí, protože jim stav, kdy mohou beztrestně parazitovat na stádu ovčanů, vyhovuje. Pokud to tedy nechci rovnou vzdát, tak tady s tím musím pokračovat.

Jak si tedy představujete, že se v této zemi něco změní, když pro to (kromě mlácení prázdné slámy v diskuzích) ani lidé poměrně dobře informovaní (protože jsme již kolektivně vytvořili weby jako tento a mnoho jiných) nedělají téměř (posílání pár stovek měsíčně je dobré, ale nestačí) nic?
Nebo snad ano?

Co kdo konkrétně děláte pro to, aby se život v této zemi zlepšil?

To chci vědět! Na to mi odpovězte!
388 Komentářů k Shrnutí diskuze se čtenáři o budoucnosti NWOO.org

 1. admin napsal:

  Co třeba tady: http://www.obcanske-referendum.cz
  Jak tohle skončí?

  • WIKINGER Petr napsal:

   NA TOMTO MÍSTĚ BYLA ODPOVĚD OSV JAK POMÁHAT ČR NA CESTĚ KE SVOBODĚ,MOUDROSTI A DOSTATKU A JAK NEMLÁTIT TADY SLÁMU

   byla OPRAVDU tak dobrá,že jste ji odtud vyoperoval?.Když ji tady napíšu znova budete schopen napsat PROČ TO NEVIDÍTE a proč BUDETE PŘISPĚVKY OSV MAZAT ,KDYŽ JSOU ZA 8 395 132 dušiček?

  • miška napsal:

   Pane Korál, ti kteří mají toho co nejméně říci a mlátí prázdnou slámu, obtěžují ostatní, se objevují nejčastěji v diskuzi. Nevšiml jste si toho? Já rohodně ano! Kde jsou zase vaše sliby o mazání nevhodných diskuzních přízpěvků? Diskuze by se nemusela neustále rolovat dolů, kdyby zde nebylo jméno PROUD. Kapito?
   Michala

   • proud napsal:

    Dosli ti argumenty ke zlodejovi? Nedivim se! Coze otravujes Honzika,jsem ti prece porad k dispozici :-))))

    • Houbeer napsal:

     Jdete do hajzlu s mazanim a cenzurou-to je fasismus-co je zvast?nic!ci vse!
     Me je jedno kolik musim rolovat,zajimaji me lidi-jejich nazor-zvast,kdyz je to pro me blbost,vypustim z hlavy....ze je miska tvarohova,ci proud makovej....SVOBODA

     • Luboss napsal:

      Matrice BUDOUCNOST je nadřazena všem informačním matricím.
      Obsahuje egregory(duchovní a duševní) + skutky.
      Není proto důvod ponechávat zde informace SVÁDĚJÍCÍ Z CESTY.
      Budoucnost zajímá každého a to v 1. pořadí
      I Popelka musela očistit zrna od plev.
      Co by pak z takového matroše vzešlo na Českém poli?
      Pro záchranu civilizace stačí i jeden ČloVĚK a jsou proto i důkazy, ale z logiky není nutné toto dokazovat to ví přece každý!!!
      Jsou lidé, kteří se o ZÍTRA nestarají! Naopak, jsou za to placeni!!!!!!!!!!!§§§§§
      Problémy se zrny a plevami je zásadní a odpoutat se od egoismu+neřestí a podílet se společně o dobrou úrodu na poli a společnou bezpečnost, i za cenu existenčního ohrožení-obrany pole/úrody, nemaje mamonu pouze holých rukou, a zachránit tak sebe je tedy natolik zásadní, že to ohrožuje existenčně je samotné.
      Ale cesta jiná neexistuje a je jen jedna, a pro ty odvážné, s upřímným srdcem a duší čistou, na takové cestě mnohdy lidská odvaha nestačí.
      Tento postup vede k procesu přeměny lidí na čloVĚKa.

      • tamara napsal:

       evoluční (výhra x prohra v čase)
       oproti
       revoluční (výhra x prohra v prostoru)

       motto
       koho budeme milovat s kým budeme mít děti
       ve společnosti vrahů a obětí

       ovšem z pohledu matky konstatuji - stádo se páří
       ve svém prostředí svých a - to je téma jak historie sama...

       Podíly na Půdě

       geniálně jednoduché
       jednoduše geniální

       principielní původní pozitivní

       Evoluční Idea

       IDEA se nesmí Střetnout!s Hranicí!jakoukoliv!
       (od lidských povah přes rodový kmen po území)

       Od okamžiku šíření teprve ve třetí generaci
       je síť dostatečná,aby mohlo dojít ke zhmotňování

       do té doby s ní může každý zacházet jak chce
       jak při šíření tak při vlastních jak píše Sasin
       nárocích - ideově.

       Jak už jsme psala,s chlapama je to holt těžký,
       Já teď tady hmmmm
       A Multimiliardový Člověk Franta si myslí že je maminčin a je jediný
       Až na ty,co zákonně,tedy ozbrojeně, sedí
       na Základních zdrojích života a obživy.

       Nenapadá mne nic pozitivního tak končím.

  • Krtecek napsal:

   Proč zmizel WIKI.Nevite někdo co je to za Nadace Open society found?Na webu neovlivní cz jsem viděl že NWOO projekt podpořila nadace open society found Praha.Neni to důvod mazání a manipulace se seriózními příspěvky na příklad nemožnost napsat Desatero volice a už při prvním příspěvku snad WIKIMU poškodili počítač?

   • proud napsal:

    jen tak me napadlo...........ne vselijaky desatera a podvodnej nazev volic je uz par lidi docela dost a pravem haklivejch.....

  • Krtecek napsal:

   Podrazák Proud volá všichni voliči jsou podvodníci.To že dostal od zdejších diskutujících přezdívku prd tomu nanucovakovi nevadí.To zda Desatero volice je správné dokáží posoudit voliči sami až tady nebo na dalších webech bude.

   K tomu nepotřebují protezovaneho dozorce cenzury PRDA který má za zadání vyrábět z obcanu celé ČR idioty a jak je vidět je to on SAM

   • proud napsal:

    Zalez do diry a hlavu nevystrkuj,dnes budu celej den na zahrade s lopatou,ty prde:-))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    A napsals to spatne,vsichni volici nejsou podvodnici,ale vsichni jsou podvedeni,navedeni a podvadeni,aby hrali se systemem hru na volby a volice.........a nekteri z tech ovcanu jeste nevedome, blbe vriskaj,napriklad krteckove :-))))))))))))))))))))))))))

    • Krtecek napsal:

     Tady vidíte všichni,že místo k věci na pr.Pozadal jsem admina,aby odblokoval WIKIHO,on tu dál bez cenzury co možná chce celá republika,píše destruktor a výrobce chaosu nesmysl za nesmyslem a zbytečně a NENI gumovan ten OUD,ale protezovan

     • proud napsal:

      ..........a jeste ke vsemu jsi hloupej,porad ti nedochazi,ze admin me muze stopnout presne stejne jako kazdyho jinyho,zalezi jenom na nem,rozhodne ne na me,kdyz tu zacnu propagovat voloviny na kterejch svet ujizdi uz cely veky............je to jeho web,jeho sajta a jeho zodpovednost! Kterou sice cejtim s nim,ale to je tak vsechno co v tyhle realite muzu,aniz mu to v ni nejak extra pomuze.

     • jan nowak napsal:

      Krtku - wem OUDA lopatkou po škebli.. jestli ho potkáš na Za-hradě !!!

  • Krtecek napsal:

   Proud má z WIKIHO strach,on ho totiž identifikoval jako zdejšího diversanta,který pokaždé začíná svoje prdy nadavkami zdejším diskutujícím,propaguje to co režim chce,že prý nic nejde a zapomíná,že musel být důvod proč obyčejné slova WIKIHO rozzuřila režim,který se brání rozpadu cenzurou.No stejně to dělala diktatura proletariátu,která nyní byla nahrazena diktaturou HUMANISTU která při prosazování lži,že menšiny je většina nyní chce vyměnit voliče za IS a ti tu diktaturu budou prosazovat strachem a masakry.

  • Krtecek napsal:

   Co když je WIKiHO návrh využít Desatera voliče v kombinaci s Dzopovym plánem budování síly proti síle a básníka Nowaka jeho na to navazujícím hnutim tzv.Tri hvězd tak geniální,že musel být v zárodku zlikvidován cenzurou,ovšem zkušenost ukazuje,že ten náboj může jít opačným smerem a co potom

 2. na1člověkucentrálněplánujícímapracujícímnemůžestátsystém napsal:

  Pane Korál, jenom drobnej tip:

  Kdybyste vynašel NEPOLITIZOVATELNÝ způsob získávání prostředků, tak by se "otevřela širší sorta možných přispěvatelů".

  Uvedu příklad: Když si někdo jde koupit rohlík, tak se to obvykle nevnímá jako "politický čin" a nelze ani argumentovat, že tím, že si koupí a třeba i sežerou rohlík, že tím vyjadřují nějaký "potenciálně proti sobě zneužitelný politický názor". Kdežto přispíváním sem?...
  Chtělo by to rozmazat tuto hranici.
  Ani já jsem tu nepřišel proto, že to vyloženě odpovídá mým znalostem či postojům, ale třeba mám mám prostě rád upřímné a pilné lidi, rád se dívám, co se kde děje, rád se přiučím z chyb druhých, rád si taky něco vyzkouším no a prostě té "svobody" se někde takto vyřádit ani na webech zas tolik není. Nelze z toho však nic vyvozovat.

  • miška napsal:

   Každý měsíc manžel posílá nějaký příspěvek a mimo jiné. Z reklam na vašich stránkách, pane Korál, při počtu návštěv máte určitě dalších 20.000Kč měsíčně. Vím to od lidí, kteří vlastní jiné weby, kde také přispíváme.
   Rádi podporujem alternativní stránky kde se dozvíme více než jinde.
   Michala

   • Houbeer napsal:

    Admin zverejnuje kacky z reklam-tak co ty tvrdis URCITE 20litru shrábne?-nejaka sebejista,ne?trochu pokory vam preji do srdce.

    • proud napsal:

     Zapomela dodat ze aby shrabnul,musis na tu reklamu nejdriv kliknout,coz udela jen blazen :-),jinak ma jen nejakej pausal,tak to tusim funguje.......ale hadat se nebudu,nevim presne.

   • jan nowak napsal:

    Ssslyšel jsem Miško.. že Twůj manŽEL přispíwá také ještě dwoum-třem a taky
    až pěti štětkám týdně na Prowoz ? Řikal mi to kámoš z Happy Darling..

    Náwrh tedy je tento : zkasíruj ho taky a prašule pošli Zde !
    Adminowi.

 3. Lukáš napsal:

  Dobrý den pane Korál,
  já osobně sám za sebe vyjadřuju poděkování za vaši činnost, dá se říct, že vy jste byl před léty na počátku mého rozvoje, nějak náhodou jsem natrefil na vaši stránku a vybral si ji, jako zdroj, také jsem odposlouchal zpětně všechny vaše staré pořady "Bezcenzury" a nasál do sebe Vaše vědění a světonázor, před Vámi jsem se soustředil na dr. Koukolíka, prof. Kellera, doc. Švihlíkovou a další, vaše stránka pro mě byla kořenová a navedla mě dále na svobodný vysílač, Pjakina atd....
  Co se týče druhých lidí, tak s lidmi, kteří v sobě nemají POTENCIÁL ROZVOJE, nic nenaděláte. Jinak několika lidem kolem mě se taky rozbřesklo, ale mají jinou domovskou stránku, ze které čerpají - lajkit, megazine, nová republika atd... Problém světa vyřešit lze - a navést nás k tomu mohla opět vaše stránka - řešení je rozepsáno v cyklu knih od vnitřního prediktoru SSSR, je to ovšem několik desítek knih, což odradí od přečtení a pochopení téměř všechny, což ale není na škodu, že se tyto znalosti nedostanou do rukou všem (zvířatům). S pozdravem Lukáš

 4. proud napsal:

  "- má český národ budoucnost, nebo díky své pasivitě, zbabělosti, hlouposti a nemravnosti zanikne?

  - má cenu pomáhat lidstvu v cestě ke svobodě, moudrosti a dostatku?

  - pokud na cestě k oněm idealistickým cílům dělám něco špatně, dělá to někdo lépe? a kdo?"
  ............nj,tak za me: Narod ma vsechny sance na lepsi budoucnost! Cos jmenoval je mu po generace vstepovany,tak je jakej je,ZATIM!Aby byl jinej a zacal se o sebe brat na tom je tedy taky potreba nejdriv zamakat,coz delame,nebo se o to alespon snazime.
  Ma cenu pomahat lidstvu! Ale i to se musi umet,jak se denodenne presvedcujeme v diskusich.Je potreba se to naucit,chyby v tomhle pripade nejsou v lidech,ale v nas,jeste je neumime nadchnout,neumime to s egregorama atd.
  Chachaaa,at udelas co udelas,vzdycky se najde kritika,ty nejvic :-)))))))))),nauc se ji mit na praku,precist ji,zamyslet se a jak je nepodstatna,kopnout do ni a jet dal!Kritiky bude cim dal vic a bude cilena,patri ke strategii nepratel!Priprav si na ni zaludek a vicemene,az na tu opravdu zasadni a opravnenou,na ni ser! ;-)

  • Petr napsal:

   Proude Vy lumpiku - chyby nejsou v lidech , ale v nas. To jste mne rozesmal.

   • proud napsal:

    Ne Peto,to jsem v umyslu nemel:-).Ale myslel jsem na tu konkretni chybu o ktery vlastne ani nevedej ze je a ze jde odstranit,tu ze jsou zkazeny systemem,ze nejsou tim kym skutecne jsou,ze maj zamlzenej a srazenej potencial.Ze dokazou ve skutecnosti na co si jen vzpomenou bez sefu a otroceni i s jejich prostredkama k tomu pouzivanejma(cukr,bic,penize etc.).Ale my tady,nebo alespon nekteri z nas tady o ni uz vime,ale neumime ji lidem ukazat tak,aby se ji chteli zbavit a to je ta nase chyba spis nez jejich."Oni" je nevzdelaji,nevysvetlej jim po pravde,jen pro sebe a proti nim.Je to tedy na nas.A kdyz clovek ani nevi ze by vubec mohl a mel vedet,pak nehleda.

    • Petr napsal:

     Proude, lide jsou oni i my. To na tu mou reakci.
     Ale jinak system cukr a bic na lidi musi byt. Taky je proste zivot. Ale jde o to aby ten kdo drzi :-) bic byl spravedlivy. Pokud Jste netdy neco vedl tak Vam to musi byt jasne. Chyba neni. Je to proste lidska natura. Vemte v uvahu, kolikrat riznul fotr jen aby nas dostal na spravnou cestu. Mate mu to za zle ? Ja osobne si myslim ze ohledne mne mel riznout vic. Bohuzel teprve casem jsem zjistil ze mnel ve vsem pravdu a ja mnel vic chapat. Tak samo je to s nama. Cim vic je nam dovoleno tim vic vse jde do prdele a nazyvaji to demokracie.

     • proud napsal:

      Je zajimavy ze taky rikam ze jsem bejval bitej malo:-))))))))))))).Jenze cukr a bic doma v rodine je diametralne odlisnej od toho v "cizim" prostredi!Navic je to o vychove,psani po nepopsanym papire.To nejde srovnavat.Osobne si myslim,ze to je jediny misto kde ma svuj vyznam paklize rodina plni skutecne svou funkci(takovejch je cim dal min,ale meni se to,nastesti).Tam jde o ty absolutni zaklady.Dal v zivote jsme ale nekde uplne jinde.Predpoklada se ze zasady uz jsou dany,pokracovani ve stejnym schematu je proto podle me uz jenom skodlivy protoze uz nejde o vychovu,ale o cviceni opic a otroceni.

      • proud napsal:

       Zamysli se nad tvou vetou,ze :"jde o to aby kdo drzi bic,byl spravedlivej"........to samo uz rika ze jakmile tyhle lidi budes mit,nebudes potrebovat ten bic,ani ten cukr,protoze to uz budou lidi ktery "vedej a znaj" a kdyz presto tyhle lidi uz dostanes na pozice kde by mohli mit ten bic,je vlastne svym zpusobem uz vyhrano,protoze takovy lidi nejsou zatim jeste z hlediska mocenskyho aparatu vubec vitany ;-)

       • Petr napsal:

        To je tak, ve svem veku bic uz nepotrebuji. Ma zena v mladi delala kikboxink. :-) Jsou lide, kteri jsou zodpovedni a zadne pravidla nepotrebuji. Tech je bohuzel mensina. Bohuzel vetsina lidi ten bic potrebuje. Vzdyt se rozhlednete kolem sebe. Podivejte se na vyvoj spolecnosti. Zda se Vam ze lide jako celek jsou schopni rozhodovat? Vcelku Vam da odpoved na mou otazku prubeh voleb. Podivete se jak jsou lide ovladatelni sportem. Fandove se jdou mlatit a rozbijet jen tak. Pritom se neumi postavit proti realnemu nebezpeci. Predstavte si ze odstranite bic penez. Par lidi bude solidnich, ale dalsich 99% to zacne zneuzivat. A do mesice splacete nad vydelkem. Ono to stare porekadlo - maly dvur a dlouhy bic - ma neco do sebe.

        • Ekklesian napsal:

         Malý dvůr a dlouhý bič (a svým způsobem otročení ne nepodobné tomu jakému jsou dnes vystaveni občané republik zemí v Evropě vůči zlodějům kradoucích výsledky jejich práce), byl přístup masivně uplaťňovaný v rakousko-uherských kolonich a toho co z nich následně vzešlo. Výsledky dnes Evropa sklízí, pochopitelně poté co sama dodala (i jemu vyučila) ještě mnohem hrůznější přístup k člověku.

        • Petr napsal:

         Ek.vzdyt to privedli a vysperkovali vasi krestane. Vy jako bic pouzivate vasi viru. No a krestanska Evropa sklizi co jste zaseli.

        • Ekklesian napsal:

         Žádní vaši není. Pokud myslíš, že nějakým způsobem tvoji, hádat se nebudu, ale ani zkoumat vztahy hovad která mne nezajímají (když zhovadilost bije do očí není to třeba).

         Dokud se nezbavíš "však on je ještě horší, "však on to dělá zrovna tak" a nezačneš používat tu dutou kouli na krku bude jen hůř.
         Chceš používat bič. Dobře, používej. Ale vládni jim ty sám a jen dokud ti v tom někdo nezabrání. Ty asi máš problém s dnešním systémem, když navštěvuješ tento web, a opět by jsi chtěl "jinými tlaky a podporami" umožnit vládu biče nad někým, kterou by vykonával někdo koho jsi tím pověřil a přesto již dnes víš, že ho nebudeš mít pod kontrolou ani jeho správné vyhodnocení situace nad kým a jak tím bičem může zasáhnout.

         To já třeba volám po jiné očistě národa.

        • Petr napsal:

         Co vy chcete cistit? To co jste ve jmenu bible zpusobili? Mne zkritizujete za to ze napisi pravdu - ze lide nejsou schopni sami sobe vladnout. A vy sam pouzivate bibli jako bic.
         To ze mam problem ze systemem, je pravda. Kazdy, kdo se nad denim sveta zamysli ma problem.
         Vy volate po ociste naroda. A podle vas to ma byt jaka ocista? Jak to chcete dokazat ? Volanim?
         Tim ze budete vyrvavat okopirovane fraze z bible?

        • proud napsal:

         Zmeny nejdou udelat hned a nejsou urceny ovcim.Jisteze to nejde ted,rict si tak a mame jinej system,hura..........to by byla celkem rychla smrt:-))))))))))))))))).Prvni co je potreba,udelat z ovcanu obcany!Prinejmensim pro zacatek castecne.Par veci bude muset zustat,policie,spravedlnost,priblizne ve stejny podobe,prozatim.Pres koleno to lamat nejde.

 5. proud napsal:

  "Co kdo konkrétně děláte pro to, aby se život v této zemi zlepšil?"...........uprimne,oficialne nemuzes delat vubec nic!!!!!!! Respektive muzes cokoliv,ale je a bude to k hovnu,krome webu,a ten delas :-).Proc nic jinyho oficialniho k nicemu nemuze bejt,kratce a strucne,protoze ti nahore vedej moc dobre co je spatne a drzej to tak zamerne!!!Takze s nejakejma demonstracema a vykrikama,kriklounama pocitaji,jsou s tim v pohode.Ale kazdej z nas muze delat a zmuze udelat hodne sam za sebe,a kdyz si to zorganizujeme abudeme to delaT VSICHNI SPOLU A NARAZ,PAK TO BUDE JAK RANY KLADIVEM!!!Omlouvam se,tuknul jsem nechte do Caps.Je to co jsem uz kolikrat zminoval,organizovana obcanska neposlusnost a spektrum muze bejt stejne tak siroky jako moznosti a krvava lazen hrozi minimalne!Pritom je to vec nesmirne ucinna! Jde jen o to se domluvit a zacit,mit misto kde se organizovat a informovat,coz muze bejt tady,nebo lip,na novym spratelenym webu kterej by se venoval uz primo koordinaci praxe,paklize to tady z technickejch duvodu nepujde.

  • jan nowak napsal:

   .. máš recht..

   • vilon napsal:

    ano nowaku, proud má furt recht! A ja s ním súhlasím.Kedysi na začiatku mi otvoril oči P.R.Ortek, hned po ňom som objavil vtedy nový web - NWOO.org. No lenže tento web má na svojej stránke naľavo-napravo odkazy na konkurenciu! Čo s tým? Tak som si aj tam odskočil.A to veľmi často, až tak, že som viac tam, ako tu,. Čím to je? Zmenil som sa ja? Alebo tieto alterweby? Jednoznačne oboje. Najvzácnejšie sú na alterweboch články v archívoch, myslím tým aj rodinný Orgonet, tieto archívy p.Korál, doporučujem pre budúcnosť zálohovať do bezplatných 3 najväčších Cloudov, vrátane ruského Yandexu. aby sa to náhodou nestratilo, no a potom nechať stránku svojmu osudu. Alebo predať mladým českým patriotom.Nič sa nedá robiť, vývoj sa nedá zastaviť.Do svidánja, druzja...

  • sys napsal:

   "VSICHNI SPOLU" jako jo, ale tady k tomu dojít nemůže.jeden je chudej, druhej je bohatej. Myslíš, že půjdou spolu proti....?
   Ne, nepůjdou. Jeden má strach, druhej je spokojenej.

   • proud napsal:

    Je to spis o tom jak to ma kterej srovnany v makovici,nez o tom co maji......beztak prijde doba kdy budou mit vsichni stejne......vsechno.Kdyz nepreijde,pak clovek jako druh odejde.Nekdo uz to tusi,jinej zustane blbej.:-)

    • sys napsal:

     Já nevím, ale člověk, kterej je v tomto bordelu spokojenej, těžko si bude v hlavě něco srovnávat. Bude spokojený, proč by něco měnil....
     Co mě děsí je fakt, že spoustě lidí je všechno ukradený. A tím směrem je to spoustou uměle vytvořených problémů tlačeno. A daří se jim to.

     • proud napsal:

      Ale jo,ja ti rozumim,ale ono jich zas az tak moc neni a co je nejdulezitejsi,UBEJVAJ!Vsimni si kolik jich je takovejch co nalitli na ruzny pujcky a ted to vypada jako ze jo,maji...........ale jak dlouho.....Jestli si vsimas,porad "povstavaj" novy a jiny zase mizej a berou sebou jiny,nebo cely rodiny,pribuzenstvo,rucitele.......To co vidis je hodne pozlatka ktery se bude pmalu ztracet,uz nebude z ceho ho financovat,ono by bylo z ceho,tiskarny jedou,ale na jiny zraloky! Tihle co si napucujou a pak nevracej budou pomalu koncit,uz koncej,ale pojede to rychlejc a dalsi uz pribejvat nebudou.....

 6. Robo napsal:

  "Co kdo konkrétně děláte pro to, aby se život v této zemi zlepšil?

  To chci vědět! Na to mi odpovězte!"

  Podľa môjho názoru úspešne..už niekoľko rokov sústavne a postupne mením k lepšiemu sám seba.
  Rozhodne si nemyslim, že to je málo..

  • proud napsal:

   Neni to malo,je to ten uplnej zaklad bez kteryho nebude slapat nic jak ma!Ceka to kazdyho z nas a ma to velkou vyhodu,kazdej muze zacit,nic to nestoji,nic tomu nebrani,krome sebe.

 7. Jana Karásková napsal:

  Ráda bych se podílela na založení hnutí /pokud ještě neexistuje/
  STOP koncesionářským poplatkům.
  Myslím, že by to mohlo dost lidí podpořit... Prý si to ani politické strany nedávají do programu... Aspon to tak říkali přednášející, kteří stejně jako my kritizují dezinformace ČT během posledních Hovorů na pravici na Novotného lávce. Petr Štěpánek, Petr Žantovský...

  • proud napsal:

   Zarad je do celkovyho obrazu,jinak zakladas pudu na tisice hnuti,kazdy za neco jinyho,s jinym programem a jinym cilem,coz je o nicem,jen rozhadana banda na celkovy urovni.........Myslim si ze aby se "neco" zmenilo,je potreba zmenit vsechno,sam zaklad.

 8. Jana Karásková napsal:

  Naučila jsem se vysílat - mám domácí studio v rámci Svobodného vysílače, nebylo to pro mne jednouduché. Ráda budu s Honzou dělat pravidelnké rozhovory, bude - li mít zájem.

  Z archivu si některé pořady poslechlo okolo tisíce lidí.

  • Krtecek napsal:

   Mám podezření paní Karásková,že není daleko doba,kdy budete mít za atraktivní a začnete dělat rozhovory s novou generací disidentů,kteří jsou tady mazání jejichž seznam vzrůstá.Je tu už pan Wiki,Houbeere,Krteček,Novák a brzy i další,Co když se za těmito jmény skrývají budoucí presidentu,ministři,předsedové vlády a hnuti?

   • proud napsal:

    :-))))))))))))) Tak ten je dobrej:-))))))))))))))))

    • Houbeer napsal:

     :)))))) to se mus pridat proude,ale i krtku. :)))))))
     Ps.zase mi nejde delsi koment nez par řádků,odpovedi panu koralovi poslu brzy take...-sak nejni se za co stydet,nee?(snad nezpoplatni komenty :/)

 9. Jana Karásková napsal:

  Nenašla jsem na webu odkaz na postery z demonstrací k 11.září. Ráda bych si je stáhla a případně upravila a na něco ještě využila. Jsou někde na serveru?

 10. Bráník napsal:

  "Jak si tedy představujete, že se v této zemi něco změní"
  zkus pro začátek vyhodit všechny mordechajcké reklamy. Pilník ti řekne víc.

  • Ekklesian napsal:

   Zdejší krysky na otázku "JAK si tedy představujete, že SE v této zemi NĚCO změní?" neodpoví, nejsou toho schopny, protože jsou to děvky s chcankama místo krve.

   Je vhodnější položit otázky "Co si myslíte, že bude za tři roky?" a "Co uděláte pro to, aby tomu tak bylo nebo nebylo?".

   Podle odpovědí si bude docela dobře možné udělat představu co bude.

   ***

   Za mne, jste banda odporných prostitutek, s chcanky místo krve, a spravedlivě obdržíte vše co máte.

   Jste národ schopný dát ke své obraně 1 000 000 (milion) zdravých silných mužů nejlepšího věku (zbytek toho může být ušetřen), řekněme 100 000 (sto tisíc) mužů v jediném okamžiku a nejste schopni se domluvit se svým sousedem jak to bude ve vaší vlasti fungovat a kdo vám má právo vládnout a nařizovat a před očima všech sousedů se necháváte veřejně kastrovat...

   Přinejmenším o tom milionu lze říci, že prodali své rodiče, své děti, celé své rodiny. A za co? nejde ani o vizi ani o slib. Jen jakousi naději naději, která se zrodila ve vašich vlastních hlavách, že snad nebudete patřit mezi ty na které nedopadne ona "smrtelná šikana".

   Jste ubožáci a po Internetu se s vámi nemá cenu vůbec zahazovat. Každý komu dám ránu a nedokáže mi ji opětovat mi nestojí ani za odplivnutí! Zalezte hlouběji do svých děr a tam čekejte až pozdecháte, pokud vás dříve nevyberou a neurychlí váš konec! Divím se, že se nebojíte, že zemřete strachem.

   Kdybyste někdo znal mé znechucení a hněv nad vámi, možná byste to nerozdýchal. Modlete se ať hněv Boha není nesčíselně krát větší než můj, ať vám mnohým nadále pomáhá a ponechává prostor pro obrácení protože jinak vězte že jeho hněv bude tak strašlivý, že si to nikdo ani představit nedokážete. A i přesto vše jste ještě stále milováni.

   • proud napsal:

    Odkud pises?......

    • Ekklesian napsal:

     Nesnáším tvůj neupřímný styl i by mne zajímalo zda si píšeš jen tak jako vždy hovadiny, nebo jsi měl při psaní myšlenku v hlavě...

     Důležité není odkud píši, ale to co jsem vám říkal po celou dobu. Až teď totiž do své nory zalezu i já, protože mi není dáno dále na vás působit a protože mi to Bůh a Stvořitel, ne bezdůvodně, přikázal. Z důvodů které tu opakovaně říkám; a řekněme že ten hlavní co by měl být všem věřícím známý a srozumitelný je aby neobdrželi ran co patří Nevěstce, matce veškerého smilstva - a přesto je v něm mnohem větší poselství určené právě neuzdraveným věřícím, a oni neslyší, a tak počty budou naplněny brzy a příjde hněv Boha.

     Nevím kolik nás probuzených, kteří Boha posloucháme je. Ale s každým kdo uposlechne a výjde z vaší nemocné společnosti se přiblíží ten okamžik propuknutí velkého utrpení. Kdo nevidí vše připravené a v chodu, nevnímá již utrpení současné, je bloud který Bohu nepatří ale jen synem zlého.

     Kdo můžeš a chceš, hledej království Boží a spravedlnost jeho. Nezapomeň na slib Boha o milosti která byla nabídnuta každému člověku, jeho vykoupení z moci zlého a ze smrti.

     Nic jiného už nemá smysl. Je směšné jak terorista tak tak zraní sekerou sedm lidí. Věřím že by mi byla dána moc během chvíle povraždit celou vaši vlastizrádnou vládu jen se sečnou či střelnou zbraní v ruce. A přesto by to k ničemu dobrému nebylo a ku vašemu užitku, mrtvý lide národa mého, už vůbec ne. Spi tvrdě a sladce ať nenapácháš při pomstě Nevěstce škody spravedlivým a čistým, radši ať je ti pomsta odepřena. Lide můj mrtvý, tvá smrt ať je pak bezbolestná a rychlá, když na tom životě těla tak zakládáš a mrtvý duch ani stav duše tě nezajímá.

  • ogg vyspádované napsal:

   "Jak si tedy představujete, že se v této zemi něco změní“

   Neměňte "zem" (asi myslíte stát?), měňte, co můžete změnit.

   Např. měňte alespoň jednou denně vodu pokud zakořeňujete řízky.

   Měňte konkrétního státního politika nebo měňte konkrétní pravidla nějaké konkréní hry.
   Představovat si nestačí.

   Mídia jsou jako médium - třeba voda - můžeš tě nevědomě topit, může tě nevědomě nadnášet, ale nemůže se sama chopit jakékoli iniciativy. To mohou např. jednotlivé a konrkétní ryby, co v ní plavou. A média jsou taková voda, co jen všechno semelou do nekompresované sračky která se jen kupí a kupí a ukládá na dno jako bahno až může být celá řeka zanesená a ryby nebudou mít dostatek kyslíků nebo uhynou z jiných příčin.

   Co chci těmito alegoriemi naznačit?

   Nebuďte velkopášní, ROZKLÁDAT na konkrétní dílčí co nejmenší úlohy a od malého postupujte k velkému až když jsou REÁLNĚ (a ne intelektuálně) zvládnuté ve skutečném světě - to je růst.
   A taky prostě jen něco zkoušejte - na VÝZKUM a chyby je třeba vyhrazovat nějaké částky zdrojů, které lze oželet a přitom se na tom něco naučit (taková "daň" pro změnu).

   Problém NWOO je v tom, že docela věrně ODRÁŽÍ mentalitu vezdejší "běžné" populace, která je navyklá maximálně tak "živnostničit", ale ne už vynalézavě produkovat tak, aby to bylo efektivnější...a nestálo jim to jen na nějakém udřeném pakoňovi.

   A ODPOLITIZUJTE část aktivit. Jedině takové věci, co se v historii podařilo odpolitizovat anebo se nikdá nedali postátnit (třeba to, že prostě když musíš, tak musíš, třeba na záchd, že... Nebo něco zrát a podobně - kdo by říkal, že to je "politický čin"?) služí ku prospěchu všem jednotlivcům na světě...

   Kdežto neznám jedinou věc, kterou by mi třeba nějakej "hodnej strejček Sam" nebo "Putin" jakkoli v životě a podmínkách REÁLNĚ kdy pomohli...o "kritice do vlastních řad" ani nemluvě...

   Co chybí - "ovladače zařízení" - převod mezi virtualitou a něčímv realitě:

   Kdyby i jen jediný koment dokázal pohnout třeba židlí na které sedím! :D Rozumíte?

 11. weissbach napsal:

  Ač obvykle pesimista, dovolím si optimisticky napsat jak to vidím /a budu se opakovat/:
  Neocenitelné na tomto webu je to, že umožňuje čerpat informace z různých zdrojů s různým ideovým zázemím. Proto sem chodí tolik lidí. Neměl by se snažit za každou cenu usilovat o transformaci o politické hnutí atd. V tom případě ho opustí kvantum těch, kterým se to nebude líbit. Je to logické, protože lidé nemají být stejní a taky se jim nebude líbit spoluúčast na něčem, kde se vyrojí /a oni se vyrojí, protože snaha vyniknout a ctižádost a ego jsou svině/ nesympatické existence. Ostatně je to vidět v diskusích tady, že jsou mnohé názory neslučitelné až na krev.
  Chodím sem proto, že se tu dozvím informace /i v diskusích/, které mi umožňují rozšiřovat znalosti, které pak můžu předávat v okolí.
  Můj návrh je: Nesnažme se křečovitě dělat všechno. Dejme každý trvalý příkaz k finanční pomoci tomuto webu. Tím dáme panu Korálovi možnosti uskutečnit i něco v terénu.

  • proud napsal:

   "Neocenitelné na tomto webu je to, že umožňuje čerpat informace z různých zdrojů s různým ideovým zázemím.".........presny :-).A diky tomu se muzeme "pilovat" i kdyz u toho nekdy bejvaj "emoce na pochodu" :-))))

  • Paul Durham napsal:

   1*****

  • Krtecek napsal:

   Weisbachchu zda se mi že koncentruje vše na trvalý příkaz k posílání penez,ale to,že si tím financuje brzy vymazávání téměř všech příspěvků neboť se vše dá zpochybnit.CO vám zbude je zdejší propagace neomarxismu v podobě diktatury falešného humanismu,kdy režim menšiny využívá hrozby muslimských teroristů k rozbití státu a nástupu chaosu,To vám nestačí že každou chvíli jsou všude zavražděné mrtvoly a tady se začíná s vražděním na tomto webu zejména těch kteří ví,že máme dost našich peněz v rozpočtu ale jsou vykradený aby jsme se tady dušili sbírkami z našich téměř do dna vykradených kapes

   • proud napsal:

    Kecas nesmysly,pak se nediv ze jsi a budes mazanej a blokovanej.Porad nechces pochopit ze jde o diskusi a ze v ni muze zaznit ledacos a bud to projde,nebo se ostatni ohradej,to je prosim diskuse,ovsem napadani druhejch v osobni rovine bez oduvodneni proc a jak jinak a propagace fasismu a otrokarstvi neni prispevkem do diskuse,ale zbytecnym zabiranim mista,presne jako tvoje kecy o nicem a vlastne narknuti admina ze zlodejny,to tezko vysvetlis!!! Nejlepsi pro tebe bude vyficet,nebo se nad sebou zamyslet.

   • proud napsal:

    A sbirka,mimochodem,je dobrovolna zalezitost,nikdo te nenuti abys neco daval,je to na tobe,takze tady nesugeruj bludy a vrat se zpatky do skoly doucit se vyznamy slov!

   • WIKINGER Petr napsal:

    ODKUD VITE OUDE,ŽE PAN KRTEČEK PIŠE NESMYSLY

    a proč ho napadáte osobně,jste tady angažován jako cenzor VAŠE TOTÁLNÍ NESMYSLY BY MĚLY BÝT MAZÁNY NA PRVNIM MISTE,představujete si totiž diskuzi jako svůj monolog..Prý jste hrobařem tohoto webu a kde jsou přispěvky od pana KRTEČKA,které zmizely.

    • WIKINGER Petr napsal:

     TO BYLA ZKOUŠKA,ZDA CENZURA NA TOMTO WEBU POKRAČUJE

     byly vymazány moje přispěvky k definici Sociálního státu.
     PROČ ,TO SE TU NIKDO NEODVÁŽIL NPSAT.

     Primitivové,kterým chybí nejen vzděláni ale i informace ,diskutovat o věci si představují,že diskuze o naši budoucnosti je povolena jenom přes cenzorský filtr,kdy nastupuje zlovolné čisi zákulisní míněni,které neni NIČIM PODLOŽENO. Tak založte TADY komisi,která bude zdůvodnovat cenzuru.Ano poté co jsme absolvovali DIKTATURU PROLETARIÁTU nastupuje DIKTATURA TZV PSEUDOHUMANIZMU,to je ta novinka a ta už se prosazuje vraždami dostala matouci název NEOMARXISMUS,kdy bere v ochranu prý chudáky,KTEŘI UTÍKAJI,ale proč přitom zabíjeji nedokáže vysvětlit.

     VŠICHNI TI,KTERÍ O TOM TADY BUDOU PSÁT A JÁ PRVNÍ. BUDOU PRÝ MAZÁNI.OHLUPOVÁNÍ DAVŮ MÁ NOVOU HRAČKU NEOMARXISMUS
     Děkuji panu KRTEČKOVI,že se mě zastával a bohužel na to doplati,že je gumami gumován..

     I tento přispěvek byl bržděn a jsem zvědav da ho mistní cenzor propusti.

  • Justass napsal:

   weissbach - přesně vystiženo - není co dodat - mlácení prázdné slámy nepomůže - řek bych.

 12. asm napsal:

  Admin, chápem, že si frustrovaný z toho, že niečo robíš, ale výsledky sú malé. Ale sú. Nemaj depky, že nerobíš dosť. To nie je pravda. Ja tiež mám isté aktivity a viem, čo to obnáša. Ale musíme všetci pochopiť, že stav, v ktorom sme, sa budoval stovky, možno tisíce rokov. Hádam si nemyslíte, že to zmeníme za pár rokov.

  Ak chceme niečo robiť v prvom rade musíme vedieť čo a v druhom rade ako. A na to treba informácie. Aby sme mali informácie, na to treba študovať. A materiály k štúdiu poskytuješ.

  Ak nie je v spoločnosti nejaké povedomie alebo informačné pole, je ďalšia napr. politická činnosť zbytočná. Ja osobne nemám problémy so slobodomurármi alebo iluminátmi, ale s vlastnými ľuďmi, ktorí zatiaľ veľa vecí nechápu. A zmena nepríde zo dňa na deň.

  Čo sa týka väčšiny ľudí, ja od nich nechcem nič neskutočne ťažké. Jána Krstiteľa sa pýtali ľudia, čo majú robiť. Povedal im, že ak majú nejaký nadbytok, nech sa podelia s tými, čo nemajú, mýtnici nemajú vymáhať viac, ako im určili a vojaci nemajú nikomu krivdiť, ani nikoho trápiť. Vírusy a paraziti potrebujú určité prostredie k životu. Vytvárať čisté prostredie môže každý sám. A prevratné veci nikdy nerobila väčšina. Čo u nás dokázalo pár Štúrovcov?

  Čo sa týka peňazí, samozrejme sú v tomto systéme potrebné. Tie ale majú pod kontrolou eliťáci. Z toho tiež netreba byť zdeptaný. Je to taká výhoda nevýhoda, ktorá sa ľahko môže vynulovať. Dobrým chlapom dajú ženy aj zadarmo. Zmrdi potrebujú peniaze, aby im dali aspoň kurvy. Honba za veľkými prachmi je ukazovateľom neschopnosti základných vecí. To, čo sú ochotní ľudia pre niekoho urobiť zadarmo, to si zmrdi musia kupovať. Čo budú robiť, ak od nich nikto peniaze nevezme?

  Mnohí tunajší čitatelia už majú nejaké vedomosti. Tí môžu postúpiť do ďalšej fázy a začať pretvárať svoje vedomosti do článkov.

  Keď sa to tak vezme, ani toho veľa robiť nie je treba. Eliťáci so svojou prvoplánovou snahou robiť zlo nám pomáhajú ako môžu. Len si to málokto uvedomuje. Napríklad 911 im prinieslo nejaké krátkodobé zisky, ale na druhej strane to otvorilo mnohým oči. U nás teraz idú idioti rušiť Mečiarove amnestie. Zase nechápu, čo vlastne robia. O tom možno niečo napíšem ja.

  • proud napsal:

   "Admin, chápem, že si frustrovaný z toho, že niečo robíš, ale výsledky sú malé. Ale sú. Nemaj depky, že nerobíš dosť. To nie je pravda. Ja tiež mám isté aktivity a viem, čo to obnáša. Ale musíme všetci pochopiť, že stav, v ktorom sme, sa budoval stovky, možno tisíce rokov. Hádam si nemyslíte, že to zmeníme za pár rokov."..............souhlas,rozumis tomu.

 13. jop napsal:

  moje zhrnutie
  Jóbova zvesť.

  Informačný web. Skvelé.
  Bez práce s ľuďmi. K hovnu.
  Len ventil pre frustrovaných. Pár smelých píše do diskusie, pár menej smelých pošle aspom nejakú tú stovku, väčšina přizdisráču iba číta, ale boja sa, ani peniažky nepošlú, ani do dikusie nič. Lebo Přizdisráči.
  Budovanie povedomia pre Přizdisráče? Zbytočné, z hovna gulku do pušky neurobíš.
  Jediná cesta: využiť tých pár desiatok ľudí, čo sa neboja písať do diskusie, a začať s nimi aktívne pracovať. Bez tejto aktívnej práce s tými čo sa neboja, je server zbytočný. Žiadna svetlá budúcnosť sa nekoná, lebo vy sa bojíte ju reálne vytvoriť.

  Mal som jednoduché návrhy ako začať pracovať s nami diskutérmi. Ešte lepšie by bolo, keby sa podobné weby spojili, urobili spoločný druhostupňový web, kde by sa všetky dobré články ukladali, aj dobré diskusie, a weby by mali na svojej prvej strane náhľad a odkazy na spoločný archív aj článkov a hlavne diskusií. Plus to najpodstatnejšie, aktívni diskutéri zo všetkých týchto serverov by spoločne tvorili ten spoločný návrh toho wikingerovho Desatora. Tak ako som navrhol, jednoduchý Excel s dopĺňaním návrhov a ciest k realizácii.Pár ľudí ktorí dopĺňajú návrhy diskutérov, všetci čitatelia môžu hodnotiť.
  Bez vytvorenia tohto písomného spoločného Desatora, v rozšírenej forme, sa nič nezmení, alternatívne servery budú naďalej bezvýznamnými webmi.

  Vy si myslíte, že ako vy bojujete so šmejdami. Že vy predsa čítate alternatívne weby.
  Ale hovno vážení.
  Pozrite sa na EU. Imigrácia, domáce obyvateľstvo je sociálne likvidované a hovno s tým dokážu obyčajní ľudia robiť. A či ten nemec číta alebo nečíta alternatívne weby je mu hovno platné, lebo v reále nič neurobí. Rovnako ako vy. Vy si myslíte, že ak píšete do diskusie alebo čítate tieto články, že to je tá najsamlepšia obrana proti deštrukcii celej spoločnosti?
  Privezú do Česka imigrantov a vy budete písať do diskusie? Nič viac nedokážete?
  Vy si vážne myslíte, že čítaním a diskutovaním niečo zmeníte?

  Svätoplukove prúty. Spojenie serverov, spojenie diskutérov, vytváranie spoločného Písomného Desatora.

  Ak sa bojíte urobiť tento krok, tak nič sa nezmení. Zbytočný web, zbytoční čitatelia, zbytočná diskusia.
  Musíte začať aktívne pracovať, vytvárať spoločné návrhy ako žiť a tak vytvoriť spoločné myšlienkové pole. To sa dá, ak začneme spracovávať naše vlastné diskusie, a dáme návrhy do konečnej podoby, ktorú všetci čitatelia budú priamo pomáhať spolu s nami vytvárať.

  Ak toto neurobíte, tak je úplne šumafuk či si prečítate nejaký alternatívny článok alebo nie. Lebo ak sa neviete vzoprieť šmejdom, tak budete šmejdami zlikvidovaní.

  • proud napsal:

   "Informačný web. Skvelé.
   Bez práce s ľuďmi. K hovnu."............hned nesmysl,vzdyt informacni web je uz prace s lidma jako takova:-).........a mimochodem,prijdu ti jako prizdisrac? :-))). Myslis to dobre,nejspis,ale jsi pritom vyslovene jako maly decko: Hned a jak chci ja!Zadny kolem me nezajima:-))))

  • Houbeer napsal:

   Kolik zpravicek a clanku je vam treba,aby jste odvrhli system v dnesnim nastaveni?je nam treba vedet více detalneji,jak s nama vydrbavaji?...

 14. jop napsal:

  pre admina.
  Opakujem moju ponuku

  Ak dáš rozpis prác kolko stojí pretvoriť do praxe moje jednoduché návrhy, som ochotný jednorázovo finančne prispieť.
  Som taktiež ochotný robiť ti mesačne určité množstvo prekladov. Samozrejme bezodplatne.
  Keďže sa budeš musieť viac venovať práci s webom a hlavne práci s nami, aby sme skutočne začali niečo tvoriť, som ochotný najbližšie dva roky ti finančne prispievať, dajme tomu 300Kč mesačne. Dva roky, každý mesiac. Aby si mohol žiť. Dva roky sú dlhá doba.

  Ale ja chcem prispievať iba na niečo, čo má zmysel. Informačný web je strašne málo, tak málo že je až zbytočný.
  Zmysel má iba cielená práca, zameraná na výsledok.
  Aký chceme výsledok, to si spoločne vydiskutujeme na tom mojom excelovskom wikingerovskom Desatore.

  Desatoro je zjednodušený názov, bude toho viac.

 15. asm napsal:

  "Vy si myslíte, že ak píšete do diskusie alebo čítate tieto články, že to je tá najsamlepšia obrana proti deštrukcii celej spoločnosti?"

  To si nemyslím. Ale informačný web alebo nejaké iné médium je základ. Bez dobrých základov neurobíš nič. Prinajmenšom nič trvalé. S mnohými tvojimi myšlienkami súhlasím, ale s tým, že informačný web je málo, prakticky nič, s tým nesúhlasím. Vytvoril si už nejaký? Skús to. Prekladaj si články, tvor vlastné. Tam si môžeš vytvárať všetko podľa svojich predstáv a nebudeš závislý od vôle nijakého admina. A potom mi niečo hovor. Kde chceš zavesiť ten svoj excelový list, ak by nebol žiadny informačný web? Bez informačných webov by som vedel oveľa menej, než teraz viem. Prečo sa šmejdi snažia v prvom rade ovládnuť médiá?

  Kľudne si založ aj vlastnú politickú stranu, keď chceš robiť viac. Ja ti v tom nebránim. Kľudne rozprávaj o šmejdoch, slobodomurároch, iluminátoch alebo židoch. Uvidíš ako dopadneš. Ja ti to poviem. Pôjdu po tebe vlastní. Spravia z teba vymletého nácka, lúzerského konšpiračného teoretika, extrémistu, rasistu a antisemitu a možno ťa zavrie NAKA. Nejakých ľudí si možno získaš, ale to len vďaka informačným webom, ktoré tu už pôsobia. Koľko ľudí oslovíš osobným stykom? Možno pár desiatok. Koľko ľudí oslovíš cez informačný web? Tísíce, možno desiatky tisíc. A keď je vytvorené povedomie, na to musia či chcú alebo nie reagovať aj šmejdi. Aj matrix sa musel prispôsobovať ľuďom.

  Ešte raz to zopakujem, najprv je treba vedieť čo robiť a potom ako. Ako chceš niečo vedieť bez informácií?

  • virtuálnístykmávšakjinékvality napsal:

   asm: "najprv je treba vedieť čo robiť a potom ako. Ako chceš niečo vedieť bez informácií?"

   Odpověď:
   "Dějiny opět prokázaly svůj zvláštní smysl pro ironii: "Americkému ARPANETu vdechla život dobře zacílená státní podpora a spolupráce mezi jednotlivými institucemi. Podobné sovětské projekty naopak pohřbilo neregulované soupeření mezi sobecky jednajícími ústavy, byrokraty a dalšími hráči. První veřejně využitelná celosvětová počítačová síť vznikla mezi kooperujícími kapitalisty, ne konkurujícími si socialisty." Kapitalisté se chovali jako komunisté, zatímco komunisté jako ryzí kapitalisté, všímá si Peters humorného paradoxu.

   Bystře k tomu dodává, že tvůrci OGASu měli ujasněnou odpověď na otázku proč (socialistická utopie!), jenže netušili, jak. U ARPANETu tobylo naopak: Američané věděli, jak (přepojování paketů!), ale na otázku proč odpověděli až uživatelé."
   http://dolezite.sk/INTERNET-SOUDRUZI-NET-qkxOoQ.html

   • Paul Durham napsal:

    možná je to i proto ( vámi uvedený příklad ) , že si ti "kapitalisté" poctivě sobě přiznali, že to dělají především pro svůj zisk a až ve druhém plánu pro "dobro lidstva", kdežto ti "socialisté" pokrytecky pindali o blahu lidstva ale v koutečku své materialistické dušičky měli hlavně svůj osobní prospěch,
    dějiny se vždy mohou spolehnout na pokrytectví dobroserů, chamtivost sobců a naivitu včelek - po smíchání a povaření máte dortík dějin s ironií místo třešničky

    ale k věci admina : když se budete snažit chytit splašené stádo za ocas, uštvete se k smrti, viz. text weissbacha, za sebe řeknu : děláte to dobře , moc dobře, ve stavu informační války je třeba se věnovat informacím a ne knoflíkům na uniformě ( žvanilům ) , musíte zůstat nad věcí ( K.Minařík ) a dělat věci především pro sebe

    • proud napsal:

     "možná je to i proto ( vámi uvedený příklad ) , že si ti „kapitalisté“ poctivě sobě přiznali, že to dělají především pro svůj zisk a až ve druhém plánu pro „dobro lidstva“, kdežto ti „socialisté“ pokrytecky pindali o blahu lidstva ale v koutečku své materialistické dušičky měli hlavně svůj osobní prospěch"..............ale co je na tom nejzajimavejsi je to,ze obecne se prave ono lidstvo melo mnohem lip a zilo v mnohem vetsich zivotnich jistotach a v dostatku,nez s tema "kapitalistama".Samozrejme,parchantovi co si koledoval o kriminal kudy chodil a nic mu nikdy nebylo dobry,chtel se holedbat jak se ma lip nez ostatni,lezli krkem,no jiste! :-))))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      A presne takovym mi pripadas! Kdysi tvy rodine znarodnili pro vsechny a bylo po machrovani,moznas neco dostal v restitucich,jestlis stacil dosahnout vcas nez narvali drzku Flaskovi,ale tim to taky skoncilo:-)).Dodnes te to zere zaziva.Ojojoj,jak ses mohl mit panecku,co na tom ze by ostatni chcipali..........chuj s tebou!!!

      • proud napsal:

       Rozcilovat se nemusis,reaguju jen na to jak mi se svym placem a v naznacich ty sam sebe prezentujes!!!Tohle z toho vychazi.

       • Eschatolog napsal:

        vy pane proud kolem sebe vidite svetove vitezstvi socialismu ? nejste blondyna ?

        • proud napsal:

         Jako nechapava blondyna mi prijdes ty.Ja se socialismu zastavam z hlediska dnesniho bordelu,jestlis to jeste nepochopil! Byl lepsi,kdyby ses na hlavu postavil.:-).Ze nebyl nejlepsi a nebylo to o ono jsem uz taky psal,o to hur pro dnesek,kdyz i to co nebylo to ono bylo presto jeste nasobne lepsi,ve vztahu k lidem!

        • proud napsal:

         Mozna cti dvakrat co ostatni pisou a nejdriv popremejslej,melo by to pomoct ;-)

        • proud napsal:

         A nerikej mi pane,klidne mi tykej,nejsem pokrytec..........

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Jo o debilitě sovětských byrokratů je celkem slušný popis v knize "Sad roste sám?" na Leva netu... Co popisuje článek v Dolezite.sk je v knize lépe rozepsané... Úředníci vynálezcům nedovolili rozvíjet své nápady a dávat na to peníze... A tak tito lidé často odcházeli do USA a tam se prosazovali. Prostě debilita... To ani není o komunismu, ale lidské blbosti, která se mohla díky komunismu více projevit.

 16. asm napsal:

  Ja som nevravel prečo, ale čo. Je ale vidno, že až tak veľa toho fakt robiť nemusíme. Existuje totiž kopa iniciatívnych ľudí, ktorí robia ani nevedia, čo, ani prečo, ani aké to bude mať následky a pri tom vytvoria napríklad taký internet, na ktorom vznikajú informačné weby :)

 17. proud napsal:

  "Bude to tu tak dlouho, dokud od vás nedostanu dostatečně užitečné odpovědi na své otázky. Zcestné bláboly mažu.".........bezva,maz je,nebo dej "klice" nekomu komu veris a ma vic casu to tu cistit,ale ne kretenovi co by mazal komentare co mu nesedej,aby prosazoval svoje.Pro zacatek by to dost pomohlo.Tedy zadna cenzura!!! Jen mazani tech vyslovenejch,jasnejch,blabolu.

  • spíš rozesmálo napsal:

   "„Bude to tu tak dlouho, dokud od vás nedostanu dostatečně užitečné odpovědi na své otázky."

   To není "hrozba trestem"...

   (je to takové úsměvné, taková eterická bytost - a to nemyslím ani trochu urážlivě, naopak je mi to sympatické - jako pan Korál - asi není zběhlá v trestání - Trest není to, co tak připadá "trestateli", nýbrž trestanci. Totéž -akorát naopak- platí pro odměňování.)

   ...ale spíš voda na trollí mlýn v očekávání pokračujících zábav...

 18. pozorovatel napsal:

  OK, tak skúsim zopár odpovedí...

  re: "má český národ budoucnost, nebo díky své pasivitě, zbabělosti, hlouposti a nemravnosti zanikne? "

  V tejto chvíli má nielen Česko, ale celá Európa problém, že proti občanom sú používané zbrane na otupovanie vôle k odporu. Chemtraily ktoré spôsobujú únavu a neschopnosť rozmýšľania, možno dokonca elektromagnetické vysielače na narušovanie rozmýšľania. Hoci napríklad ja mám odhodlanie niečo meniť, sú dni, kedy nie som schopný urobiť absolútne nič a iba sa snačím prečkať do večera. Tieto pasivizačné zbrane sú masívne používané hlavne proti obyvateľom západnej európy, ktorým imigranti doslova skáču po hlavách a ľudia iba mlčky odvracajú zrak. Viem, že by som chcel urobiť viac, ale častokrát k tomu nemám silu.

  ---

  re: "má cenu pomáhat lidstvu v cestě ke svobodě, moudrosti a dostatku? "

  Možno odpoviem príliš filozoficky. Treba ukázať ľuďom cestu, ale oni sami sa budú musieť rozhodnúť, či sa po nej chcú vydať a kedy sa po nej vydajú. Bez ukázania správnej cesty by nemali nikdy šancu, ale nie je možné ich nasilu donútiť, aby sa po nej vydali práve teraz. V ideálnom prípade by som povedal, že treba dať ľuďom dostatok času, ale je mi jasné, že ten čas momentálne nemáme k dispozícii.

  ---

  re: "pokud na cestě k oněm idealistickým cílům dělám něco špatně, dělá to někdo lépe? a kdo?"

  Poviem to na svojom príklade. Mám blog, píšem články. Píšem tiež do diskusií. Čítanosť nie je ktovie ako prevratná, je nižšia, než tento web. Napriek tomu sa niektoré moje texty stali hybným argumentom v dôležitých diskusiách (boj proti homoadopciám atď), kedy argumenty, ktoré som napísal, použili v argumentácii dokonca v parlamente. Taktiež viem, že niektoré diskusie, do ktorých som písal, čítali budúci slovenskí poslanci (Kotlebovci a Kollárovci) a niektoré moje názory prenikli do informačného priestoru do tej miery, že sa s nimi nezávisle znovu stretávam.

  Takže aj zdanlivo malý počiatočný vplyv sa pri vhodných podmienkach môže zosilovať a lavínovite šíriť. Len treba k tomu dostatok času, čo je samozrejme problém súčasnosti, kde ten dostatok nemáme.

  Keď to teraz aplikujem na web NWOO. Tento web je veľmi dobrý, čo sa týka kvalitou článkov. Admin však má možno príliš veľké očakávania. Ja to chápem, všetci sme nervózni a máme pocit, že by sme mali robiť viac, než robíme, len nevieme ako to urobiť. Som v presne rovnakej situácii. Podľa mňa nezostáva nič iné, než pokračovať v rozbehnutom trende a akceptovať fakt, že víťazstvo môže byť ešte veľmi ďaleko. Je mi jasné, že takáto rada moc nepomôže človekovi, ktorý je práve teraz na hrane finančných problémov...

  Čo osobne vidím ako problém webu NWOO.

  Je to veľmi dobrý web s veľmi dobrými článkami, ale má z nejakého dôvodu slabý prienik medzi verejnosť. Čítanosť konkurenčných webov s horšími článkami je výrazne lepšia. Ťažko povedať, prečo to tak je. Jedným faktorom asi môže byť, že články tu sú značne náročné, takže oslovia skôr tú inteligenčnú špičku populácie a väčšina dá skôr prednosť kratším a jednoduchším článkom aké sú na ac24 alebo parlamentných listoch. Podľa mňa toto je fakt, s ktorým sa bude treba naučiť žiť. Nemusí to byť nevyhnutne na škodu. O budúcich trendoch sa v krajine nerozhoduje demokratickou väčšinou, ale rozhoduje angažovaná a informovaná menšina top intelektuálov (v pozitívnom zmysle slova). Takže aj pár tisícok inteligentných a dobre informovaných ľudí môže zmeniť smer smerovania krajiny. V tomto ohľade NWOO svoju úlohu spĺňa.

  re: "Mnozí jste psali, že pokud usiluji o společenskou změnu a nikoliv pouze provozování dobrého mediálního webu..."

  Podľa mňa prevádzkovanie dobrého mediálneho webu je veľmi dôležitý základ akejkoľvek spoločenskej zmeny. Možno dôležitejší, než demonštrácie na námestiach. Budovanie informačného poľa môže byť najdôležitejším základom akejkoľvek budúcej zmeny.

  ----
  Moje poznámky a návrhy k zlepšeniu:

  - aby fungovalo diskusné fórum, je treba dozerať na jeho čistotu od trollov. Buď budeme mať absolútnu slobodu písania a diskusné fórum bude zatapetované nowakovými vtípkami, alebo budeme mať fórum, kde budú kvalitné texty hodné čítania a diskusie.

  - ja osobne som na tomto webe asi 2 roky. Viem, že je tu mnoho starších zaujímavých článkov, ktoré ale človek nemá šancu spätne nájsť. Preto by som navrhol, aby v prípade nedostatku nových článkov sa oživil nejaký zaujímavý starý článok. Noví čitatelia by to určite ocenili a admin najlepšie vie, ktorý článok stojí za oživenie.

  • weissbach napsal:

   Ještě jen takový nápad, kterým mě inspiroval kolega pozorovatel, když zmiňoval ty starší články. Chápu, že je to práce navíc, ale co to takhle elektronicky "svázat" do ročníků a měsíců jak to mají třeba na Délském potápěči? A za symbolický peníz svázané v pdf dát do e-shopu? Elektronická média jsou sice fajn, ale já si většinu věcí, které mě zaujaly tisknu. A mít třeba články NWOO svázané podle ročníků bych uvítal. Kdyby se objevily v e-shopu, určitě bych si koupil.

   • Sasin napsal:

    Ale bez mojich krásných a smysluplných příspěvků, které jsem blboňům věnoval zdrama. Ty nejsou na prodej!!!

    • weissbach napsal:

     Psal jsem o článcích.

     • weissbach napsal:

      Možná by stálo za úvahu ty diskusní příspěvky zdarma zpoplatnit a financovat z toho provoz webu:

      Chceš něco napsat a podělit se? Zaplať!
      Když už si nárokuješ čas druhých, kteří to mají číst.
      Možná by tu ubylo hovadin a diskusí o h....

      • Robo napsal:

       Waissbach, za tento komentár mi pošleš päť korún.
       Pošlem ich Sasinovi za jeho komentár nad Tebou.
       Číslo účtu je 16.

 19. Jura napsal:

  Poté, co vyšly CZ/SK překlady knih od VP SSSR a 20-30 tisíc lidí pravidelně sleduje Pjakina si dovolím poznamenat, že New World Order (a k němu opozice) je vyjádřením nepřesného chápání současné situace ve světě.

  NWO je na bázi Pax Americana a jeho kádrová báze je ztotožnitelná s národní elitou USA.

  Přitom od Pjakina a VP SSSR víme, že ten, kdo řídí svět je Globální prediktor a ne národní elita USA.

  USA pro GP sehrála svou roli nového restartu otrokářského matrixu. Tento nový restart se však ukázal až přespříliš efektivní ve smyslu pažravosti - hrozí sežráním celé Zemi. Toho je si GP vědom a proto ho v souladu se 7. bodem plné funkce řízení už nějakou dobu chce zlikvidovat. SSSR se to nepovedlo a proto USA přesluhuje. Nyní je již likvidace pažravosti USA nutná.
  NWO já osobně chápu jako předhození kostičky nám (tj. plebsu), kdy celé řízení jakoby je hozeno na zednářskou /iluminátskou strukturu, která je základem efektivity USA a utváří se od studentských spolků na jejich vysokých školách (viz. "Sad roste sám?..") ... a likvidace této struktury Trumpem (v případě neúspěchu občanskou válkou) jsme nyní svědky.

  NWO je tedy poraženo či aktálně poráženo.Přitom řízení GP pokračuje.

  Doporučení: Zbav se NWOO.org vyskoč z toho procesu. Nech ho v této podobě dožít, ...

  A jak vytváříte s webmasterem novou podobu webu, tak ji prosím nazvi jinak.

  Zbavíš se (i nás) určitých egregorů, které nám nedovolí plně rozvinou práci proti GP a přitáhneš nové, které to umožní.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Dobrý den Pane Korále. Otázky, které jste položil, si taky kladu. Poslední roky jsem chodíval i na různé demošky atd. Účast většinou bídná - asi jako kdybychom byly mikronárod a ne 10 mil. národ. Kritizovat Vás a ani jiné nechci a ani nemohu. Kritik je často jen frajer co druhým s oblibou říká, jak by to dělal lépe, kdyby to ovšem uměl! Kdo kritizuje, měl by si vyhrnou rukávy a ukázat, že to umí lépe - a když ne, měl by pak pomáhat a různě podporovat, spíše než se držet stranou. Máte můj obdiv, že tu práci děláte. Vás a podobné podporuji různými způsoby. Na Váš web i jiné upozorňuji různé lidi, občas zašlu i nějakou tu kačku a rovněž jsem v kontaktu s lidmi, co se snaží taky něco udělat se společností. Podle mě je klíčová spiritualita. Co děláte se vám jednou vrátí v dobrém. Osobně věřím, že lidé kolem mě se začnou probouzet a že začnou se věci měnit k lepšímu. Ještě tak 2-3 roky to bude větší a větší bída, a pak se to začne otáčet. Osobně NWOO a obdobným mediím přeji co největší čtenost. Ano, je tragédie, že lidé nejvíce čtou Blesk, Idnes apod. Ale jednou se to přeci musí změnit! A s tím musí přijít příliv peněz z reklamy a dalších věcí...

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Juraji. NWOO v podstatě web LEVA NET podporuje i těmi knihami VP SSSR!!! Vždy jdu dolu a najdu odkaz na LEVA NET a tam si mohu vyhledat vše co mě zajímá pro rozšíření obzorů. Kdyby nebylo NWOO, vůbec bych neměl tušení o knihách typu "Sad roste sám?" Pan Korál a lidi z jeho okolí odvedli ohromný kus práce. Naprosto obdivuhodné. A myslím, že se to i na naší společnosti nějak projevilo. Ano souhlasím s myšlenkou že knihy VP SSSR a souvisící materiály je třeba znát, ale řeknu Vám, ty knihy se svou terminologii jsou dost těžké a nedá se najednou přečíst víc jak 5-10 stránek. Ale jsou skvělé, neb popisují strukturu, co nás tady mučí. Ale není to tak, že bych se vším, co se tam píše měl souhlas... Lidé mají tzv. Globálního prediktora vnímat jako pozemského Satana, a přitom se zdá, že on má taky svůj problém, co se snaží nějak řešit - ale na úkor nás. Zdá se, že autoři VP SSSR to začínají chápat. Ale to je na dlouho to popisovat, to bychom si někde museli sednou a dlouho o tom mluvit...

   • proud napsal:

    Jsem rad a jsem ti vdecnej,zes natuknul onu vec srozumitelnosti tech materialu,s tim je potreba urcite neco udelat jestli je zajem dostat ty veci mezi lidi,paklize zajem neni,taky o za sebe a o lidech co to sirej hodne vypovida.Me odradilo to ze jednak aby to clovek precetl,potreboval slovenstinu a k ni sbornik cizich vyrazu navic a vedomi ze je i tak mizerne prelozena asi 1/4 materialu,pro me co nemluvi Rusky jako Cesky tedy passe,jak mam neco pobrat a promyslet to kdyz u toho mam zapasit se slovnikama cizejch slov..........Pritom ta vec jede uz leta,clovek by cekal ze by uz mohlo bejt prelozeny do srozumitelny cestiny mnohem vic! Zrejme neni zajem,nebo neni zajem aby se vedelo,rozhodne to ty veci hodne a hodne skodi!

    • Jura napsal:

     Nejsem členem překladatelského Levanet týmu .... ale trochu sleduji jejich vývoj.
     Mají stejný problémy s financováním jako kterýkoliv jiný web včetně NWOO. Ze začátku se překládalo amatérsky a zadarmo. To běží nadále, ale většinou už jen kratší materiály. Cca rok a půl tam běží komunitní financování, ze kterého se financoval překlad cca 6 knih. Dohromady je přeloženo cca 12-15 knih ze 40 až 60 (ty nepřeložené jsou však již většinou kratšího rozsahu). Rychleji to stejně nejde, protože nejsou další překladatelé.

     Srozumitelnost je asi výtka na místě. S tím, že nesrozumitelné bývají zejména plné definice pojmů, které nezapadají do našich dosavadních znalostí. Ty naprosto zásadní věci se snaží uvést v každé knize ... a někdy je to zkrácené uvedení v jiné knize je napsáno srozumitelněji (byť asi nezahrnuje kompletní definici platnou za všech podmínek). .... taky ještě plně nechápu všechno.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Lidi co to pro nás přeložili, jak si myslím, to dělali zadarmo či za málo! "Darovanému koni se na zuby nedívej." Když se najde super mecenáš, co to velkoryse zasponzoruje, dočkáte se jistě stravitelnější podoby. Be osobní znalosti životů a podmínek překladatelů si nedovoluji nic kritizovat. Já to myslel tak, že na ten meteriál VP SSSR musí mít lidé určité intelektuální potenciály, aby to strávili...

     • Sasin napsal:

      třeba neprodejný podíl na půdě a rozpočtu, do kterého budou posílat své vlastní potřeby do součtu s ostatními potřebami všichni naši aby se jako vědělo, gde je naše OPOSITION nebo aby se dověděli jak se dělí DEMOKRACIE mezi ostatní podílníky do talířa nebo jak jako to bude? Že si teda jako vyplatí všichni stejný podíl ze společné zahrádky, ze všeho co se urodilo a bez podmínek, nebo tomu budeme házet podmínky pod nohy a ten blboň co zpívá z hradu nejhlasitějí dostane největší žvanec z lidem, lidu, demograticky ukradeného koláča? Nebo si jako budeme volit pimrlátkové divadlo, kterému se budeme klanět a každý čtvrtý rok se mu pokoníme až k zemi a hodíme na díkuvzdání do jejich urny papírový odrobek, že děj se vůle tvá a šňůrky zahodíme za plot těm nejchytřejším cizáckejm šmejdům, co sem posílají ty úpisy nebo co jako bude?

     • proud napsal:

      Kazdymu koni je treba se divat na zuby predevsim,i darovanymu,jestli neni trojskej!!!

 20. Jura napsal:

  Námět .... dobré články (nevím jak je vybrat) by se mohli jednou za rok vydat jako sborník (PDF, či tištěně).

  S takto zaknihovanými informacemi se dá lépe pracovat a i to může být doplňkový zdroj financování.

 21. miška napsal:

  Pane Korál, je jedno, jak stránky vypadají, důležité jsou informace které podáváte. Proto bych stránky ponechala tak jak jsou. Soustředila bych se v dnešní době hlavně na rychlý a kvalitní přísun novinek.
  A co se týče vašich slibů o mazání nevhodných komentů, zůstalo jenom u slibů. Když něco řeknete, stůjte si za tím a učiňte tak. Slovo dělá chlapa. Sprosté a nevhodné komentáře s vulgarními výroky je nutné okamžitě odstranit. Kapito?
  Děkuji za vaše stránky, jsou vynikající a ráda zde chodím.
  Michala

 22. Robo napsal:

  No to je úŽASné.
  Náboženskí fanatici Jura (kob) a Ekklesian tu majú voľný priestor. Spolu s nimi Jan Svinský.
  Tiež evidentné nezmysly (akože články) od SS.

  A Nowaka admin vymaže...((

  • Jura napsal:

   Robo, čím jsem si tuto tvou "milou" pozornost zasloužil?

   • Robo napsal:

    Zaalepenosťou, Jura.
    Ak tam sleduješ diskusie a nevidíš to, nemám viac, čo dodať.

    Osobne som už presvedčený o tom, že KOB/DVTR je jeden z ICH projektov.
    Také novodobé náboženstvo.

    Z 95+% pravdivé (ako inak, veď by ani inak nemali šancu), ale ICH = nie naše = nečisté.. = kryptosionistické...

    • Jura napsal:

     Sorry jako, ale sám jsi tu nedávno dával, jak KSB teprve začínáš číst. ... takže těžko jsi mohl něco takového vydedukovat z již přečteného.

     Takže nejspíše jde jen o uražené ego. .... ale to se může stát, to nerozporuji.

     • Robo napsal:

      Jasné, že nerozporuješ, čo sám píšeš.
      Já zas píšem, že netreba nič dodať.

      Po ovocí poznáte ich.

      • Jura napsal:

       Však jsi jako ovoce pěkně dozrál do kysela.
       Hoxovi se dá vytknout jen to, že tvou kvalitu odhalil už ve stádiu poupěte.

       • proud napsal:

        Spatnej argument,pokud k nemu pouzivas toho kokota!

        • proud napsal:

         Leda bys byl taky tak mladej a jeste tak pitomej,jestli jsi starsi a o zivote uz neco vis,tim hur,s takovou argumentaci:-)

        • Jura napsal:

         Zažil jsem několik lidí, kteří (jakoby bezdůvodně) jsou na některé expertky vysazení po jejich 3 větách v diskusi. .... vypadá to pro zúčasněné sice to jejich vysazení nevhodně, ale v 99% případů se ukáže jako opodstatněné. V případě Roba opodstatněné je již prokazatelně.

         Takže respektujte, že Leva-net je virtuální obývák, ve kterém je Hox doma a určuje si tam vlastní pravidla.

         Podotýkám, že kvalita KSB nestojí a nepadá s kvalitou Hoxe (který jen organizuje překladatelský tým), takže označovat kohokoliv jiného než Hoxe (s kterým má dotyčný spor) za náboženského fanatika či příslušníka SS je jen poznávacím znamením kyselosti ovoce.

        • Robo napsal:

         Jura, tvoje dary sú iba tvoje.

         Nebudem s tebou viac strácať čas. Choď v mene Pjakinovom, synu..

        • proud napsal:

         S tim lze Juro souhlasit jen hodne ohranicene,protoze spatnym podanim se da zkurvit uplne vsechno,i sebekrasnejsi holka!!!

 23. lukaš napsal:

  Já to napíši ze svého pohledu.
  Bylo nám vtloukáno do hlavy,komunismus,socialismus špatné,fuj.
  Vycinkali jsme si mafiánský kapitalismus a zjišťujeme,že je to ještě horší než socialismus.Zeptejte se kohokoliv co dál,nikdo neví,dokonce se mluví něco o otrokářství,to už bylo také.Jak se to i píše tady,občané jsou jako stádo,nebo smečka a pokud nemají dobrého vůdce,tak hynou.Také vidíme,jak jsou zranitelný,nájezdem jiné smečky.Přesně tomu odpovídá,právě i ta roztříštěnost názorů,hledání vůdce,hledání prostoru k životu.Pokud se nenajde schopný vůdce,přijatelný a respektovaný celou smečkou i kdyby měl špatné kusy vyřadit,smečka se neudrží pospolu.

  • proud napsal:

   Problem je ze tim se ovcanstvi a strkani hlavy do pisku stada nikdy nezbavis..........Zbavis se ho jedine tim ze naucis cloveka kym skutecne je a co dokaze.Pak nebudes vudce a podobny desperaty potrebovat.

   • proud napsal:

    Popremejslej i o minusech vudcu.........pro me cislo 1 je ze slo o nekoho ke komu vzhlizel narod a kdyz byl zabitej,narod(stado) byl v hajzlu.Zaroven s tim si kladu otazku,jestli to je prinosny,aby se timhle zpusobem dalo manipulovat s celym narodem(stadem).Odpoved je ze minusy prevladaj nad plusama.Celej ten "biblickej" koncept je od zakladu spatne!

    • lukaš napsal:

     proude.
     Já se nepasuji za vševědoucího,spíš jsou tady na NWOO výborné příspěvky,výborní jedinci,jen to skloubit do přijatelné stravy.To také vím o těch špatných vůdcích,ale ti mají kratší životnost.Spíš uvažují o přírodních zákonech,než biblikých,které se mění podle potřeby.

     • proud napsal:

      Urcite.Me slo o to ze kdyz se na to podivas intuitivne a pak zapojis rozum,vyjde ti,kolik tech spatnejch vudcu stalo zivotu nebo stesti obycejnejch lidi nez se prislo na to ze jsou spatni,a na to se zpravidla prislo az pri nejakym velkym pruseru kdy uz bylo pozde......proto si myslim,ze ten koncept je spatnej,potrebujeme jinej.

      • proud napsal:

       Nebo alespon to,aby za svy stesti zodpovidala ta prava vetsina sama!Kdyz totiz nic jinyho,alespon se zacne zajimat a pouzivat hlavu,sama pro sebe,coz je nejlepsi motivace.

       • proud napsal:

        Vetsinou samozrejme nerozumim "viteznou" stranu,ale skutecnou vetsinu naroda.Strany jsou zase jen mensiny a ten system je svinstvo jako takovy,vsak je taky uz tak umyslne vychcane nastavenej,jako svinstvo kterym ma bejt a je.

       • Ekklesian napsal:

        Nezbývá než souhlasit s tím, že by každý měl používat svou hlavu. Já bych dodal ještě srdce. No ale zpět k té hluboké myšlénce.

        Pokud jste na to tedy ještě nepřišli sami, já vám radím věřte v tomto tomu zvrhlíkovi bezduchému a bezbožnému, i přesto že vás spolu s mnohými dalšími směřuje do záhuby (pomáhá udržet ve správném směru, vy jdete sami).

        Pro začátek vytáhněte každý svoji hlavu z cizích prdelí i té vlastní a začněte ji užívat způsobem k jakému byla stvořena. Ne nemám na mysli na nošení účesu či klobouku, zatloukání hřebíků, setnutí, narážení na kůl,...

        P.S.
        Nezapomeňte prudiči odkejvat, projistotu ihned kdyby pak nebyl čas či příležitost či odkejvat čím, že není vůdcem. On to tak má rád.

        • proud napsal:

         Se srdcem mas pravdu,nedoslo mi ze bych to k tomu mel pripisovat,moje cyba,je to pro me samozrejmy,tim spis se divim tvymu panbickovani,protoze kdybys skutecne umel pouzivat oboje zaroven s intuici,uz bys davno vedel jak se to ma s panbickem,jak se stvoritelem a jak se Silou!!! Jenze nevis,tedy neumis,skoda.

  • Krtecek napsal:

   Mám dojem,že Wiki psal o tom,že odmítá diktaturu minulou marxismus a chtěl vysvětlit,že byla vyměněna za diktaturu jakéhosi falešného humanismu neonacismus,kde se nám namlouvá že menšina je většinou s pomocí teroru jako v Anglii, mají být občané po volbách konfrontováni s násilným přidělením muslimaku kteří přinesou do ČR vrazdeni a proto byl zablokován.

   • proud napsal:

    Spatne jsi to cely pochopil,i jeho,takze opravdu jen tvuj dojem.

    • WIKINGER Petr napsal:

     KDE BERETE PRÁVO NAPADAT POVÝŠENĚ DISKUTUJÍCÍ,

     jak je možné,že je tady lžete a nesprávně posuzujete,když nevíte sám o co jde.Proč vás za to cenzura odtud nevyoperuje včas, než naděláte dalši škody na zdejšim webu

     • Krtecek napsal:

      Díky Wiki sledují to tady a doufám,že vás nemaznou,mi to co odkraglovali ode mě nevadí,ale mrzí mě ta básnička od Nowaka.

      • Ekklesian napsal:

       Musíš se vyjadřovat více od srdce a lidem sdělit to co si skutečně myslíš. Párkrát obejít cenzůru.

       Pak tě tajné služby začnou sledovat jako případného extremistu a možná i tomuto webu zaplatí za to aby tvé příspěvky neodstraňoval. Ono se to bez souvislostí opravdu těžce dává dohromady, když navíc jeden ne a ne uchopit myšlenku...

       P.S.
       Na ty plky o necenzuře a technických možnostech jak ji provádět či neprovádět nevěř, narážím na to co tu bylo opakovaně ze strany webu psáno.

       P.P.S.
       Je třeba si uvědomit, že celá tahle moje poznámka je jakýsi projev jízlivosti. Když třeba sleduji názory Weissbacha pod tímto článkem, tak bych každému musel doporučit okamžitě tento web opustit a nejlépe rovnou celý Internet. Nežijete přítomností, pokud ten stav umírání lze nazvat žitím, a přebíráte další a další morální zvrhlosti ze světa proti kterému jste původně chtěli bojovat. To není cesta, to je pokračující smrt.

       Zapomeňte na menší zlo a možnosti boje a svobodně žijte jak žít chcete, to je jediná možná cesta, a budete se muset vypořádat i s jejími následky ať již budou jakékoli.
       Kéž i vás by Bůh uzdravil, vy se nechali, aby váš setrvavší v těle neovládal zlý a nemuseli jste sloužit zkaženému světu. To je ta jediná rána, kterou lze tomu proti čemu jste se začali podvědomě bouřit a bránit (morálně ještě zcela nezvrácení a upadlí). Jenže nešlo jen o tento ryzí postoj nezcelapošpiněné duše, ale již i o svod zlého kdy vám každému něco zvráceného a nečistého po čem toužíte. Proto se nemůžete domluvit, nejste ničeho schopni, oznamuji vám že vnímám váš další úpadek (tento krát jsem použil jako příklad Weissbacha, ať to nebere zle).

       • proud napsal:

        Silne pochybuju,ze by se tenhle web nechal uplatit tajnejma sluzbama,to by radeji zaniknul!!! A Weisbacha nech zrovna konkretne ty,na pokoji! Nestacim cumet s jakou podpasovkou jsi tentokrat prisel.............hmmm,hmmmm.....

        • proud napsal:

         ........ale vlastne nic moc novyho,vsichni vime za koho vlastne cirkve kopou uz tisice let........

       • Ekklesian napsal:

        Je to snad i zajímavý paradox, nebo alespoň myslím že vy byste to tak mohli vnímat...

        Tam venku pobíhá obrovský dav lidí, který nemá (a povětšinou nechce mít) přístup k jiným názorům a informacím než skrze TV, rádio, tisk, knihy, výchovu ve školách.
        Tady zase sedíte vy, a já si dovoluji tvrdit, že vám to už delší dobu nesvědčí, ale kdo ví ještě by to mohlo jít zvrátit.

        O čem mluvím?!

        Není vám k ničemu stanete-li se soukromě archiváři či lidmi snažícími se zaznamenat historický vývoj.
        Vy nepotřebujete vstřebávat další a další kvanta článků. Navíc kvanta článků, která již značnou dobu křiví váš původní ostrozrak, vnímání i charakter.

        Vám bylo dáno vidět zlo a vnitřně se proti němu bouříte. Ta schopnost naježit se proti všemu zvrácenému je pro vás přirozená, ale jde i umlčet.
        Vaší jedinou správnou cestou je vyjít mezi ostatní lidi a pokud se jim předložit svůj pohled na svět, tak tomu beztak musí být pokud se má společnost nějak změnit.

        Žádný web ani kniha tento potenciál nemá. Pokud máte pocit, že web získal status "něčeho napsaného" (Běž si to najít do slovníku/knihy. Psali to v novinách. Říkali to v televizi. Najdeš to na Wiki. Běž si to vyGooglit.), něčeho s čím pokud vím bojuje společnost minimálně posledních 60 let, jste stále dětmi, a musite uzdravit sebe i jde-li to i ty kolem.

        To byla jistá vsuvka.

        Chci říci, že lidem o skutečný stav světa se nezajímící není třeba mlátit články o hlavu, ale stačí jim otvírat oči na každodenních příkladech (kdo dnes není na vládu a republiku nastraný alespoň desetkrát deně je zaslepený, nebo kvůli něčemu co nezdravě cení profitující prostitutka - i takovým lze oči otevřít a ukázat skutečné hodnoty).

        Nebude se vám to dařit a budete odmíťnuti, nebudete vyslišeni. Probudíte-li něčí svědomí může se vám vést i velmi zle. Přesto nemá smysl stát se prostitutkou také a dělat ústupky.

        Pokud to chvíli vydržíte, začnete si nad stavem společnosti zoufat. Tehdy vzpomeňte na Spasitele a Vykupitele od zlého a království Boží. Protože pokud se necháte uzdravit, dokážete žít. V opačném případě začnete dále zmírat a sebou stahovat i ty druhé, což vaši smrt urychlí, obecně řekněme že za to budete trestáni (i vy jste dnes trestáni za viny svých otců). Národ, jako celek, půjde ke smrti.

        Slibuji vám, že při přemýšlení nad každodenními věcmi (myšleno z hlediska morálky, spravedlnosti, smilování,... prostě řekněme tak nějak duchovně, předpokládejme že ne všichni jste duchem zcela mrtvi) i reakcemi vašeho okolí, se vaše schopnost rozlišovat zlepší. Sami pochopíte, že setrvávání u těch svodů na Internetu k ničemu nebylo, rozhodně ne vám k užitku a prospěchu.

        Naděje i východisko (které teď nevnímáte) je jen v Kristu. Děkujte Bohu, že vás miluje a touží po vás.

        Nechte se uzdravit. Buďte morální a spravedliví za každou cenu. Ne zákoníky; ne takovými jakými si myslíte že třeba věřící mají být; poslouchejte svoje svědomí (mnozí ho budete muset napřed probudit a to bude velice bolestivé a riskantní pro život mnohých ve společnosti - jinak to ale nejde).

     • proud napsal:

      Dalsi takovej:-)))))))))))))))))

 24. martin bareš napsal:

  Dobrý den pane Korál:

  - občas nějakou kačku posílám

  - úroveň diskuze nekomentuji, lidé mají prostě různé názory a někdy je podle mne těžké odlišit blbce od škodné - zákeřného trola či provokatéra

  - snad zas něco napíšu, ale nestíhám

  - příspěvky: Každý to nějak máme, některé se mi líbí, některé míň

  - co dělat: To je na dlouhý článek. Snažím se občas s lidmi mluvit, pokud je vhodná situace, to zn. lidi jsou ochotni naslouchat. V tom případě je dobré se ptát, netlačit nepřesvědčovat, nemanipulovat.

  - víc psát nebudu, hlavně vydržet, to je hlavní a nejtěžší.

 25. Rudolf napsal:

  Stejně tak, jak se bojovalo proti komunistické pakáži do roku 89, musí se pokračovat v boji proti ní i teď. Takže cenu to všechno samozřejme má.

  Nečetl jsem všechny komenty nademnou a tak nevím, jestli to tu už někdo navrhoval, ale:

  - web může zůstat, ale lze ho i změnit, když to někdo umí a výsledek bude k světu

  - nwoo má podle interních informací 10 - 15 tisíc přístupů za den. To je celkem dost a to, aby se našli dobří a ochotní grafici, kteří by rádi a zadarmo naplnili eshop tričky (a kdoví čím ještě), po kterých by se zakouřilo. Dejte otevřenou výzvu, pak anketu na nejlepší návrhy a uvidíte. Zapojte lidi, kteří místo peněz ochotně přispějí na dobrý projekt svou prací.

  - stejné to je s překlady. Je dost pravděpodobné, že z počtu uživatelů se najde pár překladatelů, kteří by 0,5 - 2 články měsíčně byli ochotni přeložit zdarma. Zkuste dát výzvu a nenechejte lidi jen pasivně tlemit na monitor.

  A co dělám já? Šířím informace v datové podobě těm, kteří s alternativou ještě neměli čas potkat. To pokládám za důležité. Veleduuležitee!

  • Houbeer napsal:

   Pane rudolf-a jak dopadl boj pred89.?-giga tunelem.tzn.stejne obranne prostredky nam v tomto boji prinesou jake vysledky?zeby megagiga tunel a bonus válku?-vyhladovte system...

 26. proud napsal:

  Nesouvisejici.....ale?! Nasel jsem nejaky patenty na chemtrails,kdoze to prad tak statecne brblal ze je chem pitomost? Kdepak je ten "inzenyr"? :-))))) : http://www.geoengineeringwatch.org/an-extensive-list-of-patents/

 27. Sasin napsal:

  Tak předně si ujasněme pár převrácených významů

  Co znamená význam OPOSITION

  a) druhá strana stejné mince
  b) odvrácená strana stejného, né jiného měsíce
  c) druhá strana stejných vrat, né jiných vrat
  d) oznámení pozice a stavu nadšení

  Co znamená význam DISCUSE

  a) nošení názorů do pokáceného lesa
  b) mlácení prázdné slámy ještě jednou
  c) hledání východu z křeččího kolotoče
  d) roztáčení disku stejným směrem

  Co znamená význam DEMOKRACIE

  a) Vláda lidem
  b) Vláda lidí
  c) přerozdělení statků lidí
  c) podnikání s lidmi

  Co znamená význam ZÁKON

  a) prostor za konem
  b) psaná forma nařízení
  c) pravidla zákazů
  d) Způsob řazení ve frontě u státní kasy

  A esli mě tady něgdy nějakej článek polepšil? Nepamatuju se.
  Doporučují přidat do pozadí nejakou pojišťovací tlamičku s plnou náručí harpagondechajckých nadějí a při vstupu na stránku vyskakovací okno esli nechcete posílat nejlepší harpagondechajcké sebrané spisy rovnou na mail. Ještě jsou volné rohy, počítám že čtyři. Tam by se mohly vrtět ještě další obrázky, na které gdyž kliknete podpoříte NWOO. Muheeeeeee

  • weissbach napsal:

   No ještě je další možnost, ke které bych se přiklonil po vašich knížecích radách.
   Z vysoka se vybodnout na chytrolíny, zabalit to tady a hledět si svého.
   Chytrolíni si už nějak poradí sami, nebo mezi sebou si virtuálně přerozdělí spravedlivé podíly. To určitě nebude problém, když se to tisíce let nepodařilo.
   Pošlete mi adresu, já se s váma přijdu podělit o podíly.
   A nechcu slyšet harpagondechajské výmluvy, že nemám nárok.
   ;-)

   • weissbach napsal:

    A ještě bych potřeboval vysvětlit, proč by to měl Korál všechno dělat zadarmo, gdyž je to práca. A práca nejhorší a k nezaplacení je diskutovat s kokotama. To ví všici co pracujó s lidma, protože tam je jich víc než v kurníku mezi slépkama.

    • Paul Durham napsal:

     Cikánka Jolanda : Néé, to určitě néébude problém, když se to tisíce let néépodařilo, dejte 500,- a ja to zařříídim.

     Už to unavuje, že, fakticky lze na ty adminovy otázky po přečtení "debaty" odpovědět záporně, za sebe k adminovi jednu praktickou poznámku : cíle musí být realistické a nikoliv idealistické , hezký slunečný víkend

     • proud napsal:

      Me to prijde,ze kdybych se mel ridit realitou a hledat podle ni cile,bylo by to jednoduchy,proste na spagat,jiny cesty by nebylo,ovsem da se z toho marasmu dostat,jenze jen za pomoci idealu,prvni byla totiz myslenka......a to i pres to ze se nasli taci,co ji neverili ani pismenko.

      • proud napsal:

       Pak prislo slovo a doslo na ukecavani a oblbovani,to uz je kapitola dalsi,sama pro sebe,a s tim prisli i ruzni "resistori",jsem za ne vdecnej,ukazujou ze nejdu az zase tak spatne:-)

      • weissbach napsal:

       "proste na spagat..." 1!
       To je dobrý začátek. Akorát každý má jinak nastavené parametry kdy to už je na špagát a kdy ještě ne.
       Pro většinu platí, že je to na špagát teprve až je někdo pověsí.
       No ne?

    • Sasin napsal:

     "Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa?... "Jen k tomu pár přídopotků. Chceš mluvit zaplať, chceš volit své věcné potřeby, zaplať, chceš mít přístup do veřejného prostoru, zaplať, chceš dýchat, zaplať, chceš žít, zaplať a bude ti odpuštěno, zdaněno, evidováno a tak podobně..

     • proud napsal:

      Dokud budou penize a jim podobny istrumenty jako obchodovani a byt jen zbytky staryho systemu ve spojitosti s tim,potud s tim budeme muset bojovat,dokud zustane na svete jediny misto kde si lze koupit blahobyt vetsi nez maji ostatni........potud se najde Jidas co udela za tu moznost zit si na hrbetech druhejch cokoliv,zabije a zneucti treba svou vlastni matku.Dokud kazdej sam nenajde sam sebe,potud to nebezpeci bude trvat.Neni to v pokusitelich,je to v tech kdo jim podlehnou.

     • weissbach napsal:

      Tento problém je v jádru lidsky globální...

      • weissbach napsal:

       A pevně vázaný na člověka - homo sapiens sapiens, tedy proradnou, křiváckou a nenažranou zrůdu. A představa, že to vyřeší nějaký přídělový systém, spravedlivější uspořádání a tak začíná a končí u průměrného lidského tvora, který bude 24 hodin denně měnit svět, než by se věnoval 1 minutu tomu, aby nebyl největší černá díra této planety.
       No, ale to si uvědomit je na špagát, jak správně poznamenal proud. A proto se do toho 99,99% lidské populace nebude ani pouštět.

       • proud napsal:

        Jsme dobrodruzi,mame to v povaze,radi si na vsechno sahnem,vsechno ochutname a zkusime,proto nesouhlasim s tim,ze " A proto se do toho 99,99% lidské populace nebude ani pouštět."..........vidis ze uz tady je nas par co bysme do toho sli a makame na tom.Je tedy predpoklad ze je nas mnohem vic,i kdyz jeste porad malo,ale to jenom "zatim" ;-).Zustavam optimistou,i kdyz vim i co je to pesimismus:-)

        • weissbach napsal:

         Jasně že nás je mnohem víc, než to 0,01%, ale i to promile se řeže mezi sebou.

        • proud napsal:

         To je bohuzel pravda,asi to tak ma bejt,nez se najde spolecnejsi rec,uplne spolecna se nenajde nikdy,coz je vlastne v poradku.

      • proud napsal:

       Presne tak,a proto je potreba ho globalne i vyresit a ne pred tim vyrazem utikat jak mali kluci a branit se mu.Vsechno velky se sklada z malickosti,zacit s tim jde kdekoliv.Nakonec.....noc uz je par let pryc,zacal den,ted uz je jen potreba makat a makat,a dilo se podari,to co tomu mohlo branit slabne a nema kde silit.........coz neni urcite duvod to podcenovat.

 28. resistor napsal:

  Uživatel PROUD dostal už několikrát ban na jiných webech. Na co se čeká tady? Nechápu.

  • proud napsal:

   Uved priklady,at muze uzivatel proud vysvetlit banovani :-))).Napriklad Leva-net? Tam je ovsem ban jednak beznou praxi a podruhy jsem na nej hrdej!!! Na tadesco ho jeste u zlodeje a podvodnika nemam,jelikoz ke kretenum nelezu a kdyz k nekterejm vlezu,brzo se odkopou a dozvedi se to ode me,bamn je pak od kretena "ferovka po jeho".......dal? ;-):-)))))))))

 29. Robo napsal:

  Jan Koral, fakt si vymazal Nowakovu báseň

  To si pohnojil, grupenfuhrer..

  • petr napsal:

   Grupenfuhrer jasně deklaroval, že chce odpovědi na otázky, ne ty rádobyvtipné žvásty co tu někteří neustále trousí jak kozel bobky.
   Když chcete žvanit, běžte si do hospody.

   Co je na tom nejasného? Co je na tom k nepochopení?

  • admin napsal:

   sorry jako, to fakt není extra velká ztráta, ten jich napíše, kolik bude chtít :-)

   • proud napsal:

    Ale zase neskodi,je to takovej maskot........ :-)

   • Robo napsal:

    Pripadá vám to babisove emericke soriyako Ftipne?

    Práve tá báseň, čo si zmazal, Honzo, bola mimoriadne vydarená, mimoriadna PRAVdivá.
    Ak máš možnosť koment vrátiť, tak sa prihováram.

    Úplne iné sra.ky tu nechávaš..

    • k.k.tvevlastnistave napsal:

     Myslíte tuhle? ("pseudokomprimováno"):
     jannowak:1703230945
     francoisvillon&jannowak
     Baladaohowně..
     ..jána*nwoojsemažízníhynu
     Jásílumám–fšakžádnýprospěchzní..
     ..gdoměmárádtomudáwámwinua
     prawdomluwnýmLŽIwyčítám!
     BawímětengdoměwnutíKLAM..A
     ..jemijednojsem-liwePSÍdán:))

  • jan nowak napsal:

   Robo.. to nebyla " Nowakowa báseň "
   To byla PAST : neboť jsem opsal kousek z balady Francoa Villona..
   .. a to přimo zzz z wiki A hle -
   ---
   Korál mu dal BAN a nějakej Záhorák ho pokazal do-prdele : ))
   .. Abc Ostrawa - Lewne knihy !
   muheeee

 30. Maroš napsal:

  Takže si ujasnime benefity tohto webu! - CIELENE PROVOKATÍVNE weby, vytvorené za účelom demaskovania jednotlivcov v ne-mlčiacej menšine, sú skrátka realitou, a fungujú ako mucholapky systému. Zároveň aj ako poistné ventily - pretože až tak nebezpeční nie sme my, ktorí si občas-stále otvárame papule - ale tá nasraná mlčiaca väčšina IP adries - tá roznesie ignorantský režim na kopytách!

  "Hestie
  24.3.2017 (22:00)

  Další veliké nebezpečí jsem teď zjistila na alternativě, známých stránkách známých i zde

  práskají se jména a IP adresy jedním administrem

  četla jsem to pod jedním komentářem, kde admin zřejmě maže asi i neprávem téměř všechny příspěvky některých přispěvatelů,

  ale nereaguje, neobhajuje se, maže, to je velice podivné
  no, sleduji to, jsem zvědava kdy ten příspěvek smaže také
  co nás všechno čeká

  jinak k tomuto článku, ona to není starost jen dotyčných rodičů, je to naše věc jestli tato zvěrstva na nevinných necháme páchat,
  jde tedy i o naši karmu, vážení, mlčí
  Odpovědět"
  http://tadesco.cz/nad-ceskem-se-stahuji-cerna-mracna-jiz-nekolika-stran/

  • proud napsal:

   Odkud to mas?

   • proud napsal:

    Myslim to s tim adminem,kterej to je web? Tadesco me nezajima,nedivil bych se kdyby delal totez,ten pro penize vsechno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • miška napsal:

     Aha zase ten impotentní proud, který si musí do všech rýpat. Úchyle, raději zmiz z těhle stránek. Nic dobrého si nikdy nikam nepřinesl.

    • miška napsal:

     A nedivila bych se, kdybys byl ten impotentní udavač právě ty PROUDE ÚCHYLNÝ

     • proud napsal:

      Kolik ti je let,jsi aspon plnoleta?,mas dobrou figuru a alespon sympaticky vzezreni? Kdyz dokazes drzet hubu,aby me neodradila tvoje "inteligence"........ukazu ti "uchyla" v praxi,ale podepises papir ze mi zase zmizis ze zivota,zadny zavazky :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
      Ps.: .......a ne,nejsem to ja. :-).Tywe,to jsou dneska existence:-)))))))))))))))))))))))))))))))))).Jedni kradou a podvadej,druhy se jich zastavaj,jak v zidovsky obci!:-))))))).Jo,k tem podminkam,a jsi bila,nejsi zidovka,ani jiny podobny zvire!!! :-))

  • miška napsal:

   Můžete mně říci, o který web se má jednat? Asi jsem to celé nepochopila. Děkuji
   Michala

   • Lenda napsal:

    Jedná se o koment pod článkem na Tadesco, jistá Hestie v něm naráží na praktiky admina nějakého webu, konkrétně na NWOO - odhadl Maroš... Já to vnímám stejně

    • Maroš napsal:

     Lenda - ten koment je skutočne pod témou o braní detí rodičom - umiestnenom na tadesco, avšak v žiadnom prípade som nenarážal na praktiky admina NWOO! - PRESNE NAOPAK!!! Aby ste si všetci tu uvedomili - že zobáky si môžete relatívne bezpečne - a naplno! - otvárať zatiaľ hlavne tu - pretože už aj z mojej skúsenosti - to, čo sa javí ako opozícia, alebo alternatíva na iných weboch - doteraz protiprúdnych - súdruhovia na nich to začali otáčať, mazať komenty - najdementnejšie sú argumenty, že to nesúvisí s témou - pritom zasratý článok tam trčí aj mesiac - a Zem zatiaľ obletela už okolo neviem čoho.

     Ja so zavesil len suchý koment - a ty - Lenda - si sa ako lakmus vyfarbil - chyba lávky - daj si nabudúce pozor, kam šliapeš.

 31. John_Pitralon napsal:

  Informační weby alternativy jsou dost zásadní věc. Právě díky nim fašistická hnusota už nemůže páchat takové nehorázné prasárny, jako mohla ještě před deseti lety. A to se jí samozřejmě vůbec nelíbí... Jen je třeba neplatit poplatky zapráskaným veřejnoprávním dezinformátorům a místo toho posílat prachy alternativě. To je celý problém.

  • Houbeer napsal:

   Jo tak to ja jsem si nevsimnul,jak uz nepachaji takova zverstva,nam se smejice u toho.alternativní weby jsou v ruznych zemích a hle,klidne se tuneluji lidske energie stale.

   • John_Pitralon napsal:

    Neříkám, že došlo k zásadní změnám, ale je celkem dobře vidět trend, kdy mainstream oblbovači těžce ztrácí půdu pod nohama. Ta havlistická pragožumpální pakáž uctívačů humanitárního bombardéra má řádně nahnáno a mají opravdu důvod, protože takový brainwashing a masáž mozků, které tu předváděli, je může dostat do kriminálu.

    Anatomie velkého podvodu - české titulky
    https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

    • Houbeer napsal:

     Právě díky nim fašistická hnusota už nemůže páchat takové nehorázné prasárny, jako mohla ještě před deseti lety. ----- A ja rikam,ze se hruzy zhoršují.pragocosi je fuck,jsou jini zastupni debilové,co hlasaji demokrad kapital...

     • John_Pitralon napsal:

      Hrůzy se zhoršují, to je v podstatě z toho důvodu, že společenský fond vytvořený za minulého režimu se vyčerpal, byl rozkraden a doničen. Ne kvůli tomu, že ti pomatení demozloději něco hlásají... To už je bezvýznamné.

     • proud napsal:

      Otazkou je jestli se zhorsujou,nebo jestli spis nejsou vic a lip videt.........i diky pristupu k informacim,a kdyz se informace sikovne poda aby podnitila strach,vztek a zly obrazy,pak si parchanti mnou ruce.

      • John_Pitralon napsal:

       No - o co déle prasí establihment a mainstream lidem hlavy a přitakává zlu (a hlavně ti s tou pravdou a láskou - havloidi, na které se dodnes někteří důvěřivci naivně spoléhají), tím je to pro celou společnost horší. Ale ještě to neznamená, že alternativa pracuje špatně. Holt na straně prasečin jsou v akci miliardy Kč a tady jen pár tisíc.

       "Debatéři s Respektem se bojí přímé konfrontace s fakty - Putinovi agenti v Knihovně Václava Havla":
       https://www.youtube.com/watch?v=9dGiQRK7_Q4

       • proud napsal:

        Spravne,a jsme zpatky u penez,jakej to skvelej nastroj,kdyz vypichne ty co maji,proti tem co nemaji zpusobem: Kdyz mam prachy,mam i pravdu a zakon.Co mas v hlave,na to se prachy neptaji,mit jich dost i obycejny prase a nikdo nevedet ze to prase je,koupi si na co si vzpomene......!

   • proud napsal:

    Coz nam ukazuje ze nekde delame jisty chybky,je treba se poucit.......
    Jestli ono to nebude krapet podobny jako s desaterem prikazani,kde je 10x "ne",pricemz jak vime,nase "nevedomi",stejne jako Universum, NEZNA ZAPOR!!! NEBERE ho na vedomi! GP tohle vi,nas to nezajima.Nasledky mame denne pred ocima!........Coz ovsem zase rekne neco jenom tem co o tom trochu znaji a vedi,ostatni zakroutej hlavou a budou dal zabijet,krast,smilnit atd.,presne jak jim vlastne desatero kaze!!!

    • proud napsal:

     A tak vesele chodime na demosky a tam se vyblbneme se svejma NE dosyta,ne valkam,ne fasistum,ne vlade a tak chodime (ne) podporovat to ceho bysme se radi zbavili. A to je jen priklad,pres den tehle volovin nasekame v celym spektru naseho byti tady,mraky a mraky!!!

    • petr napsal:

     To je nejlepší příspěvek co jste tu kdy napsal.
     Tuhle ZCELA ZÁSADNÍ skutečnost skoro nikdo nezná a nechápe.

     Jenže NWOO je taky zápor - opposition, takže co s tím? Jak byste koncipoval podobný web aby se nesoustředila na zápor a na boj proti tisíci chapadlům NWO které jí neustále dorůstají?

     • proud napsal:

      Zdanlive se to tluce,co? :-))))Je potreba informovat o spatnostech,ale jak je podat,aby se jim nenahravalo? :-).Je potreba si s tim pohrat a vyhejbat se onomu "ne".Coz je o dost tezsi psani,psat misto zaporu,toho co nechci,naopak to co chci,ale pritom na ono zlo poukazat.;-)

     • proud napsal:

      A neda mi to abych se branil:-))).Na tohle jsem poukazoval uz z Ameriky,to je par let zpatky:-)))).Kdy jsem se zabejval taky duchovnem,ale v jinejch vecech,o vedach a bukvici jsem tusim nemel jeste anunk,nebo jen mozna zacinajici.Zato me zajimala kaballa,magie,ouija,illuminati,zednari,Vatikan,GP,ale i rytirsky rady a podobny zalezitosti:-)

      • proud napsal:

       ......a divil by ses jak moc jsou tyhle veci spjaty s "vojenstvim",misema a podobne......

       • proud napsal:

        No on ten "blbecek" Hitler(za kteryho ho neznali radi vydavaji) nepochodoval evropou a afrikou,po antarktide jen tak..........neco v tom bejt muselo,ze ano? ;-)

 32. proud napsal:

  A kdyz uz jsem se zase tak rozdovadel,rad bych pri ty prilezitosti poukazal na myslenku a s ni uzce souvisejici OBRAZOTVORNOST,predstavivost pred nasim vnitrnim zrakem a rad bych na ne upoutal pozornost,snazte se o nich dozvedet co nejvic!!! Je to potlacovana vec,proc asi? Napriklad starosloviensky pismo,tzv.Bukvice je prave na predstavivosti zalozena a mnoho nechybelo,prisli jsme o ni,i to je vec o kterou bysme se meli zajimat a dost nas nauci a dost nam umi ukazat......Pro rejpaly,nejde o zadnej navrat na stromy,ale o pouceni se,je to stejne aktualni jako bylo a bude!

  • proud napsal:

   Tam je ta jeji a nase Sila Slovanu,v ony predstavivosti,nikoliv v pismenkach a linearnich informacich,ale v tom co "evokujou".

   • proud napsal:

    Myslim ze pro premejslivy jsem toho napsal dost,ma to spojitost tedy i s tim co slysim a predstavuju si,a to ani nemluvim o filmech ala Holywood a jim podobnejch,zaroven to pochopitelne souvisi i s reklamama atd................asi uz vite,vic neni treba psat,ale vzdelavat se.

 33. proud napsal:

  Jeste tedy dulezitej dodatek: Vytvarejte obrazy,ale budte na sebe prisny,vytvarejte jen to co chcete,nikdy to co nechcete!!! To je napriklad chybou clanku informujicich bez varovani o ruznejch zverstvech a negativech,clanek napsanej tak ze podniti predstavivost lidi smerem kdy si hruzy predstavujou je jednim z nejnebezpecnejsich nastroju zla vubec! Kdo vi,mozna proto se ty zla dejou,aby se takhle dostaly mezi lidi,prinejmensim nektery!...........

 34. petr napsal:

  Tak tedy konstruktivní odpovědi:

  Úplně nejvíc ze všeho tu chybí marketing. Je fajn že si tu člověk příjemně pokecá s pár lidmi co prohlédli, ale z hlediska admina je to dost promrhaná práce, když ty skvělé články tu čte pár stovek lidí.
  To je zcela očividné. K čemu je firma, které se nepodaří dostat své skvělé a kvalitní zboží k zákazníkům? Zákazníci jsou zavalení nekvalitním odpadem a kvalitní výrobce zkrachuje.

  Jak toho dosáhnout? Nevím, nejsem marketingový specialista. Ale knížek o marketingu jsou mraky, existuje třeba i virální markrting kdy si to lidi živelně sdělují mezi sebou. Nebo z čehokoliv stačí udělat cool módu a mladí se přetrhnou aby to měli taky.
  Bez drobného porušení zákonů to asi nepůjde, potože současné totalitní zákony umožňují už jen držet hubu a krok. Namátkou mě napadá výlep dobře propracovaných plakátů nwoo s aktuálními tématy, a nebo třeba nadchnout mladé sprejery, aby sprejovali adresu nwoo.org všude kam je napadne (což je dost virální).
  Za tím účelem by to chtělo vymyslet nějaké jednodušší logo. Tohle kulaté je nepoužitelné pro tyto účely.

  Takže marketing, marketing, marketing. Žid dokáže prodat kdejaké svinstvo a zvrácenost od homosexuality přes vraždění až po nwo jen kvůli mistrnému zvládnutí marketingu a psychologické manipulace.

  • proud napsal:

   sprejery bych urcite skrtnul:-))))))))))),to bys dal uradum do rukou klacek jak nwoo.org zrusit bez prace!!!!!Kdyz propagaci,pak jedine nenapadnutelnou.

   • petr napsal:

    Taková už dnes asi neexistuje.

    To si jako myslíš, že když budu chodit po Praze a všude sprejem čmárat Proudovo s.r.o., tak půjdou zatknout tebe? Za to že někdo jiný čmárá jméno tvojí firmy na zeď?
    O tom je virál, že to lidi dělají živelně sami od sebe protože je to "cool". A nikdo jim to nenařizuje.
    Za sprejerství jsou drakonické tresty. A všiml jsi si že by to někoho odradilo od čmárání?
    Protože je v tom zápor, zákaz, tak to ty mladé právě o to víc přitahuje.

    Proč tyhle čmáraly co dělají nesmyslné nesrozumitelné graffiti nevyužít k něčemu lepšímu?

    • proud napsal:

     Vlastne sis na zacatku odpovedel sam :-).Dnesni "spravedlnost" by se na me vyprdla,ale v pripade ze bych po ni nesel,v druhym pripade by mi udelala ze zivota peklo,stacilo by i nedokazatelny narceni ze jsem si to objednaval,nerkuli platil.........

 35. petr napsal:

  K těm třem otázkám:
  To jsou spíš otázky filozofické ale špatně položené, protože jsou v podstatě osobní, takže:

  Dává mi smysl dělat něco pro to zabedněné lidstvo?

  A když ano tak jakým způsobem to dělat abych byl spokojený já i ostatní a abych dosáhl cíle?

  Na tyhle otázky vám nikdo jiný neodpoví.

  • Krtecek napsal:

   No a co když byl WIKI v rozběhu na ty otázky odpovědět.Ono to nemohla být prázdný víte,když ji okamžitě SMEJDI zaslali strachy do země.
   Nikdy bych si nepomyslel,že slova jsou tak silná,že nebude třeba ani tanků ani letadel a polít.trida Šmejdů komplet by

   šla možná jak psal WIKi očumovat ředkvičky a jejich růst zdola.
   Co když je Desatero volice od WIKiHo,DZOPUV plán budování síly proti síle a následný vznik hnuti tři hvězd pana Nowaka to práve orechove

 36. petr napsal:

  Někdy mi logika protistátních webů připadá taková:
  Stát má tankové divize, tak my si taky musíme vytvořit vlastní tankovou divizi abychom mohli bojovat proti státu.
  Zcela absurdní, bohužel rozšířená myšlenka. Protože je to boj naprosto asymetrický. Viděli jste někdy partyzány vytvářet tankovou divizi nebo leteckou skvadru?

  Asymetrickému boji je potřeba přizpůsobit celou taktiku a prostředky. Podobně jako Rusko které touto taktikou dnes prakticky uzbrojilo USA.

  Pokud vůbec chceme bojovat PROTI něčemu (v tomto případě tisícihlavé sani NWO).
  Protože boj ZA lidská srdce je asi jediný a možný.

  • proud napsal:

   To je fakt. Jen znovu pripomenu,ze NWOO.org je web hlavne informacni,tedy informuje i v "minusu",snazi se davat VSECHNY informace,cely spektrum.To je v poradku,jen bych se asi zamyslel prave nad tim JAK je podavam,jakym zpusobem.Coz ,chapu,ztezuje situaci,a to dost zasadne,protoze to znamena predelat prelozenej clanek a pritom nezmenit jeho vyznam,neklamat,ale podat to tak aby se z toho vytezilo maximum dobra i kdyz jde o pruser.

 37. jop napsal:

  opakujem svoj názor, čo musí byť ak chce prežiť aj web aj spoločnosť.
  Vyššia liga je ako Svätoplukove prúty

  Spoločná druhostupňová webová stránka, kde si čitatelia jednotlivých alternatívnych webov (teda tých, ktorí sa k tomu pripoja) vytvárajú spoločný prehľadný archív svojich dobrých článkov, svojich dobrých diskusií.
  Nech sa vytvorí spoločná databáza. To ešte nikde vo svete nie je, aby sa weby spojili na vyššej úrovni a pritom každý ostal sám sebou.
  Na spoločnom webe vznikne prehľadná databáza jednotlivých problémov, samostatných tém, ktoré si čitatelia webov želajú uchovať. Ktorá funguje ako prehľadná spoločná informačná databáza pre všetkých nových čitateľov.

  Plus tam musí byť možnosť SPRACOVAť INFORMáCIE, aby boli reálne výsledky čo chceme a ako to chceme.
  To je ten môj primitívny Excel list, kde sa budú vytvárať celé postupy ako riešiť jednotlivé problémy.
  Na každú tému jeden Excel list, kde všetci čitatelia pomocou +/- budú hodnotiť vývoj jednotlivých postupov a riešení.

  Potom môžete zaujať úplne každého v ČR aj SR, lebo každý sa zúčastní SVOJHO VLASTNéHO HLASOVANIA o výsledkoch.

  Vytvoríte tak akési paralelné voličské plány, to wikingerovo DESATORO, ktoré budú vytvárať ľudia.
  Zjavne skoro nikto z vás nechápe, čo sa dá z takéhoto jednoduchého začiatku psychologicky, ideologicky aj informačne vyťažiť.

  Veď každý človek dostane šancu byť skutočne dôležitý a bude musieť sám začať rozmýšlať čo podporí, lebo ku každej myšlienke bude môcť dať iba jeden +/-.
  Každý získa právo hlasovania, každý bude volič nového občianskeho myšlienkového prúdu, ktorý sa nestane politickou stranou.

  Som presvedčený, že pri týchto mojich návrhoch sa všetci ŠTBáci čo to tu čítajú začínajú mrviť na stoličke.

  Lebo oni dokážu nielenže chápať ako ľahko sa takto dá s politickým systémom vyjebať, a určite vidia čím tento návrh hrozí.
  Ak vy neostanete tým bojazlivým stádom, ktorí nechcú vidieť vopred čo som vlastne navrhol.

  Úplne jednoduchý začiatok bezkonfliktného odporu, bez vodcov ktorých by elity mohli odstaviť.
  Na národnej úrovni, bez námahy, bez strachu "že čo preboha bude ak kliknem na +/-".

  Ľudia radi klikajú na +/-, toho sa neboja.

  Tak politickým šmejdom to +/- naservírujme spolu s tým, čo ich odstaví naraz.

  Pár dobrých tém, kde nasraní ľudia budú klikať a šmejdi sa poserú. Stačí vybrať dobrú tému, dať dobré argumenty a už to letí ako po kĺzačke

 38. Jakub napsal:

  Je tov už mnoho let co jsem vás potkal na Jiířího s Spoděbrad viset plakáty.
  má cenu pomáhat lidstvu v cestě ke svobodě, moudrosti a dostatku?
  --------------------------------
  Podle mě je vše v naprostém v pořádku. Tenhle systém zanikne tak jak je předurčeno,l vznikne nový. Zanikne s vaší pomocí nebo bezvaší.
  V tom to děláte jste dobrý.

  • Petr napsal:

   Nejak tak Jakube. Priroda je mocny souper. Porad je v pohybu. Furt neco vznika a zanika. Vse je otazka casu. A pro prirodu nekolik stovek roku neni nic.
   A take si myslim, ze pan Koral to co dela dela dobre, takze rady nas laiku jsou v celku k nicemu.

   • petr napsal:

    Vám se to žije v té Emerice. K nejbližšímu sousedovi dvě míle...
    Jenže tady narazím na prvního pitomce nebo zombíka sotva udělám pár kroků ze dveří, každý vám přitom vidí do talíře a stará se o to, co děláte nebo naopak neděláte.
    Je to fakt hrozné jak tu mají lidi ČT-pražskou kavárnou a další mediální propagandou vymyté mozky.
    Takže je skutečně potřeba aby se pravdivé informace dostaly mezi lidi. Dokud tenhle web nebude znát aspoň 5% populace tak je to marný boj.

    Vzhledem k tomu jak rychle dokáže jakákoliv civilizace zmizet z povrchu zemského a jak pomalu vzniká, tak bych si na novou civilizaci musel počkat další 2 000 let. Což znamená dožít mezi zombíky a facebookovými idioty kteří se po odpojení od zdroje online informací propadnou do pravěku a budou se znovu učit křesáním šutrů rozdělat oheň.

    • Petr napsal:

     Jo o tech dvou milich mate pravdu. Proto tu jsem. Ale lide jsou vsude stejni. Zije tu na ceste dlouhe tricet km. Asi dvacet lidi a to pocitam i psy. Ale take se nesnesou mezi sebou. Jsou schopni udavat jeden druheho. A take se tu najdou lide solidni. Pro zlodeje tu je maly hrbitov.
     Vlada tu okrada lidi stejne. Korupce je tu take, jen neni tak viditelna. Ti politici tu tahnou spolu. Opozice neni.
     Zit se tu da ovsem mnohem lip nez u Vas. To je diky te rozloze, ktera Vam zarucuje jakz takz svobodu.

     • petr napsal:

      Všeho do času. Až se v USA všechno zesype, i ten policejní stát, tak se bodu krajem pohybovat ozbrojené loupeživé bandy a člověk by byl moc rád za blízkého souseda co mu pomůže. Jak na divokém západě.
      V Kanadě to si bude o něco lepší.

      • proud napsal:

       To si nemyslim,spis doufam ze to tak nebude,kluci budou hlavne koukat jak se dostat co nejrychleji domu,si myslim........

      • Petr napsal:

       Petre, az se to v USA sesype budu par metru pod zemi. Spis se mi zda ze se sesype Canada. Ekonomika je v prdeli. Ale co se tyce najezdniku , nemam strach. Ono k nam vede jen jedna cesta. Ta je propojena mostem. Navic nejblizsi mesto je sto km od nas. Navic v okoli je vic zbrani nez komaru. Da se rici ze kazdy tu ma flintu v kazdem rohu baraku.
       Lide kteri pisi ze staty se zesypou, to je spis jejich prani ale k pravde to ma daleko. To ze jdou do prdele je pravda, ale jdou hodne pomalu. To Evropa je mnohem rychlejsi.
       A co se tyce toho blizkeho cloveka. Nestesti ma to stesti ze sblizuje lidi.

    • proud napsal:

     Ani nevis jakou jsi ted napsal pravdu,respektive vis,ale uplne nedocenis......jsme tu jak herinky,ale parchanty co opravdu potrebujou poradne dolamat zebra ne a ne potkat......

     • petr napsal:

      To je logické. Ti parchanti to moc dobře ví a proto ven vylézají jen v limuzínách s kouřovými skly a pohybují se jen ve vyšších kruzích, kde se nevyskytuje nikdo kdo by jim byl ochotný dát přes držku. Jen snaživí lokajové kteří doufají že jim ukápne taky něco z jejich bohatství a jejich děti povýší a nebudou této novodobé šlechtě vynášet nočník jako rodiče, ale třeba budou obsluhovat jejich čistokrevného psa s rodokmenem :-P

    • Petr napsal:

     Petre, zadne zmeny civilizace v prospech pracujiciho cloveka se nedockate ani v pripade ze Jste mlady svihak. Neni to proste dane. Vemte si prirodu. Boj o preziti od narozeni. Silnejsi vitezi a nejsilnejsi jsou skoro neviditelni parazite. A presne tak funguje lidska spolecnost.

     • proud napsal:

      A presne tak si tu spolecnost ti paraziti k obrazu svymu ridej,a prestoze nam byla dana urcita inteligence,sedame jim na lep jako ty zvirata! Ale urcitej posun tu uz je,alespon si to nektery z nas uz uvedomujou a to je docela pokrok:-)

    • Ekklesian napsal:

     Jenomže to, že určité množství z vás mělo štěstí na čas a na awebu pravdu našli už neplatí pro ostatní. Web je dnes ještě horším dezinformačním prostředím než klasická média a to včetně těch webů kde jste se s pravdou setkali.

     Je to do značné míry způsobeno tím, že ti kdo ty weby tvoří už jsou svedeni a pravdu nepoznají a pak také začali ve větší míře než je zdrávo prostituovat.

     Opakuji, že vám všem dnes web škodí. Chopte se své schopnosti pravdu a zlo rozlišovat a ukazujte ji druhým, půjde-li to. Vaše schopnost rozlišovat se tím zostří a vylepší.
     Web vás svádí ze správné cesty stejně jako indoktrinace ve školách, výchova prospěšná jen k dalšímu morálnímu úpadku a upadnutí do zvrhlosti. Je to jako vzteklina a i mezi vámi je mnoho nakažených kteří tu nemoc šíří dál, většinou v dobré víře že budí zaslepené lidi.

     Jděte a žíjte přítomností jak umíte. A neberte to dramaticky (tak aby vás to rozložilo), pozorování světa i když zvráceného a kráčejícího k hraně propasti, může být i zajímavé. Nevěříte na propast? Co když zítra se už neprobudíte, nebo zemřete?

    • Sasin napsal:

     petr
     Každý rok přibývá více zombíků, shrbených v předpažení před displejem se špunty v uších. Gdyž budou odpojeni, zblázní se. Než se to ale stane, zblázníme se z nich všichni.

 39. Petr napsal:

  I Vy jeden optimisto. Zaden pokrok neni. Lide si sice neco uvedomuji, ale misto aby neco proti zlu udelali, tak se mu prispusobuji.
  Pisete ze nam byla dana inteligence? Nekdy pochybuji. Cozpak inteligentni stvoreni si kopoh hrob dobrovone a predhaneji se v tom jak se do neho dostat cim jak nejrychleji? Lidstvo je mozna obdareno smyslem premysleni, ale moc mu to k prospechu neni.

 40. Martin napsal:

  Řeší se tady úplný kraviny. Klidně můžete tenhle web zrušit. Nikomu chybět nebude. Hrajete si na alternativní média,hrajete si na pravdu a přitom používáte cenzuru jako hlavní media. Vadí Vám jiné názory. Akceptujete pouze svoje bláboly.
  Samozřejmě počítám s tím že tenhle příspěvek smažete protože se Vám nehodí do vaší propagandy.

  • proud napsal:

   Co slovo,to perla(lez) :-))))).Je rozdil mezi jinym nazorem a provokaci,nebo prostym zblebtanim.To rozhodne neni cenzura.Kdyz prijdes s jakymkoliv nazorem a muzes ho podlozit podle tebe smysluplne,nikdo ti koment nesmaze,a to ani pri tvrdsi vymene nazoru,ale k veci,tak nevykrikuj!Prave takovy kriklouni muzou za to,ze se zavadi cisteni diskusi,nikoliv cenzura.

 41. Petr napsal:

  To to je soukromy web. Resit se tu muze vse co dovoli majitel. Co vam dava pravo psat za jine(nikomu vadit nebude) ? Hrat simuzeme na co chceme, nebo i to by jste zakazal? Jiste ze tu vadi jine nazory. Nebo jine nazory muzou vadit jen vyvolenym?
  Vy propagandu nemate? Tento web neni placeny ze statniho, vubec vas nemusi obtezovat ze existuje. Co jste za cloveka? Ze by placeny ze statniho?

  • proud napsal:

   Ze jo:-),taky nechapu kam miri,kdyz co clovek to nazor a kazdej si ten svuj pochopitelne brani,jeli o nem presvedcenej.A nikdy jsem nevidel,ze by to nekdo smazal.To jeho lhani leccemu napovida.

 42. Martin napsal:

  Sem zastánce pravdy. I když je pro Vás nepříjemná.
  Jak to má pan Korál s panem Joe Dolezalem z USA. Už se mu omluvil za zveřejnění nepravdivých informací o jeho osobě? Stále se tady zveřejňují neověřené informace?

  • proud napsal:

   Jeste si Dolezal vykuruje makovici marjanou,nebo uz je na necem "silnejsim"? Takovymu bych "pane" rozhodne nerikal! Taky ti prijdu jako lhar?

   • proud napsal:

    A prijde ti jako lez ze fetky neberu vubec vazne,ale jako nepolepsitelny spratky bez vlastni vule? Pritom mi je uplne jedno,jestli jde o ministra,nebo treba topice,fetka je fetka!Dal bych ji 3 sance,pak do zradla psum,nic lepsiho z toho stejne nikdy nebude!

  • proud napsal:

   Aaaa,koukam ze mi uteklo ze jde o jinyho Dolezala:-).Psal jsem o tom z Reflexu.K tomu Americkymu muzu napsat jen ze bych se nedivil tomu ze je zmrd,par starocechu jsem tam potkal a zmrdi byli vsichni,jestli je tenhle vyjimka,pak se klanim,ale neverim!Bylo pro me zajimavym poznanim,ze at slo o starocechy ve Vidni,nebo v Americe,pisnicka byla porad stejna,zmrdi,poturcenci horsi Turka,z kazdyho oka koukal jen hlad po penezich,i za radu je chteli,na pobliti!!!!

   • proud napsal:

    Napriklad ceska skola ve Vidni,kde si paraziti za totality zili jako prasata v zite na ucet republiky ze ktery utekli,protoze ta skolu financovala,aby socialismus ukazal jak se stara o cesky deti v cizine!!! Kdyz to padlo,pochopitelne nedostali nic a mohli se posrat do vejsky!!!To byli panecku "emigranti",hnus,fuj!!!

  • proud napsal:

   O takovym povlu se bavis,ze je mu treba se omlouvat? Dej pozor co odpovis,zil jsem mezi tou chamradi v cizine dohromady 25 let!!!

   • proud napsal:

    Moje jedina klika byla a je ze vyznavam jiny hodnoty nez penize co me urazeji,jinak bych byl nejspis stejnej hajzl!!!

  • Petr napsal:

   Martine, zastancem pravdy? Muzete definovat co to znamena? A vy bojovnik, mate na ni patent? Ono jsme na webu kde se otaci hodne clanku. Vetsina z nich se snazi popsat vcelku tak jak je. A hlavni je to ze nejakeho Joa z Ameriky tu nikdo nikdo nezna.

 43. Martin napsal:

  @proud - proč se vyjadřuješ k něčemu o čem nic nevíš a děláš tak ze sebe hlupáka? Stal ses tu samozvaným dozorcem nebo hůř jsi byl nominován zdejším pánem? Pokud jsi opravdu žil jako emigrant za komárů venku a choval ses tam jako tady, tak ani není divu že se Ti tam nelíbilo.
  Věřím ale že mezi zdejší elitou jsi king .

  • proud napsal:

   Nemel jsem venku problem,za kamarady jsem mel jen ty slusny lidi,nebylo jich moc,ale byli,starocechum jsem se po osobnich zkusenostech s nima zacal vyhejbat! Opet tvoje sugestivni domejsleni panacku,nikdo mi nerika co mam delat,beztak bych ho ignoroval,rekl jsem svuj nazor,i kdyby ses treba posral,je to muj nazor a povim si ho kdy me napadne!!! K tomu nepotrebuju zadny pasovani ani pozehnavani! Doufam ze si rozumime! Svuj nazor jsem rekl,protoze mam zkusenosti z prvni ruky!A co ty,ty ses nejaka Dolezalova kurva,ze se ho zastavas jako nekdo kdo zna a vi? ;-)

 44. Martin napsal:

  Ne ne drsňáku. Já sem Tvůj nový vůdce.Sem ten jehož budeš následovat, sem ten komu budeš sloužit do roztrhání těla.

 45. Petr napsal:

  Ahoj admine, jak je mozne, ze duchovni ucitel Eckhart Tolle nema financni problemy?

 46. Eschatolog napsal:

  Mam take otazky v souvislosti s vasimi otazkami pane Korale :

  - ktera socialni skupina na vas web zabloudi ?
  - co tu tato skupina vlastne uvidi zejmena pod texty ?
  - kolik lidi z teto skupiny se sem pak vrati ?
  - kolik lidi z tohoto zbytku vyda pak sve penize na tento web ?
  - uvedomujete si vubec stav "vaseho" webu ?

  • proud napsal:

   Web je zrcadlem spolecnosti,co vidis,to je "Cesko" a "Slovensko",plus zidacky nabidky "pujcek"......at se to libi,nebo nelibi,je to tak.

  • John_Pitralon napsal:

   Tenhle web je v pořádku, jen holt je to náročné za situace, kdy lidi jdou automaticky na ruku masmediálním oblbovačům, aniž by se obtěžovali zjišťováním nějakých otravných faktů. Viz třeba JXD, Respekt, ČT a mnoho dalších politruků. Přičemž establishment diskuzi s alternativou systematicky odmítá a dehonestuje. Těžko někomu rozmlouvat cestu do pekel, když si ji sám vybral a trvá na tom.

   „Debatéři s Respektem se bojí přímé konfrontace s fakty – Putinovi agenti v Knihovně Václava Havla“:
   https://www.youtube.com/watch?v=9dGiQRK7_Q4

 47. proud napsal:

  Zrovna posloucham Stanka z odkazu co sem nekdo dal......dobry,hodne dobry!

 48. Maroš napsal:

  Dobre...
  Gazda raz dostal do daru od kamaráta - nádherného bankinského kohúta.
  Tak ako kohútik vyrastal - začalo aj vírenie prachu na hospodárskom
  dvore. Nebola sliepočka, ktorú by tento kohút nedostal - aj gazdiná sa tešila, ako poriadne majú sliepky vydreté rite. Tak to má byť - kohút ich má prášiť!
  Lenže čo! - jedného dňa kohút napadol aj vnučku, povalil ju na zem, a riadne poďobal do hlavy, do krku! Potom napadol aj gazdinú - darmo sa oháňala metlou - musela ujsť do domu!
  Gazda prišiel domov - dvor prázdny - v dome zavreté žena s vnučkou - obe skrvavené. A spustili doňho - nech toho kohúta ihneď zahluší, kým sa niekomu niečo nestane!
  Gazda si vzdychol - taký nádherný kohút - ako zlatý bažant - a veľký ako orol! Čo teraz... Ale žena aj vnučka sú prednejšie, aj pokoj v dome treba. A tak schmatol sekeru, a poďho pohľadať kohúta, že ho skántri - darovať ho nemohol - kohút by sa vrátil späť k svojmu háremu
  a na svoj dvor...
  Gazda vyšiel von, poobzeral sa po dvore - ale vonku ani sliepky, ani kohút a všade mŕtvolné ticho. Čo sa to stalo?!
  Gazda zašiel až ku záhrade - a tam - na kope hnoja - vetrík si pohráva so zlatistými pierkami - kohút! A vyvalený na chrbte, krídla roztiahnuté - a kŕčovite sem tam kopne raz jednou, raz druhou nohou!

  Gazda zreve - "Žena! - niekto nám toho kohúta skántril - a možno aj otrávil - preto bol taký zlý - aha! - tu nám skapína na hnoji!"

  A tu zrazu - kohút obráti vyvrátenú hlavu ku gazdovi - jedným okom na neho a druhým k oblohe a zúrivo zachrčí - "Ty kokot starý! - drž piču a padaj odtiaľto! Keď mi kurva vyplašíš tú orlicu, čo tu nad nami krúži - prisámbohu! - potom pojebem aj teba!!!"

 49. Jozef Glinsky napsal:

  Pan Koral,
  ten blog aj s tymi dvoma vetami cervenou nechajte nadlho!
  Dostatocne dlho!
  A pridajte viditelnu prosbu o podporu.
  Ved CIA na blistoch krici velkymi pismenami,aby som jej prispel.

  Poslem nejake euro.
  Vela nemam.
  Som taky blazon,ako vy.Len trocha dlhsie.

 50. Sasin napsal:

  Něgde jsem četl, že se v našich luzích a hájích objevily "mienkotvorné médiá". Pekně po slovensky propojené dvousloví, pomocí kterého si lze zobrazit kombinovanou snahu o mínění, které má předpoklad něco s lidmi, co něco míní, tvořit.

  Existují weby, gde není možnost diskutovat, jejich úkolem je IN-formovat myšlení, stále to ale neznamená, že jsou méně mienkotvorná než weby s možností diskusí. V tomto ohledu je ve skutečnosti diskuse nepodstatná, pokud se v ní nehledá obsah diskuse, řešení.

  Ve společnosti, která hledá řešení se přednese téma, které má býti prodiskutováno a poté vyvozeno nějaké řešení.
  Něgde tomu raději říkají po-rady, na které se diskutující připraví nebo reagují přímo na přednesené téma, zde představuje přednesené téma článek, ke kterému je otevřena diskuse, po-rada. Porada ale znamená něco jiného než diskuse. Diskuse ve skutečnosti je ale blíže k onomu slovu hledání, či spíše seznamování, in-formování. V demográcyi lidi spíše chápou diskusi jako oznámení, vyhlášení nějakého nařízení, ve kterém se sděluje, že neznalost takového prohlášení jej jakoby neomlouvá. Z tohoto pohledu se jeví tento způsob IN-formování pro systém nadvlády dostatečný, páč IN-formuje. Jedná se tedy o model řízení gde se lidem oznamují skutky, které nemohou ničím ovlivnit. To je nejpravděpodobnější problém IN-formačních kanálů, které převzaly tento IN-formační model a nabízí jej lidem jako možnost opozice k vládnoucí struktuře. Dále existují zábavné magazíny, které rovněž IN-formují. Jejich účelem je pobavit a přinést senzace z celého světa.

  Kombinací obou způsobů IN-formování přivábí zvědavce a diskutéry ke chlívkům, které jim podvědomě sepnou receptory k předvedení svého názoru na daný článek.

  Tož diskutujte.
  Jenže to, co potřebujete jsou porady. Jenže logické je, že radit se na očích a před odposloucháváním predátora jak mu zakoutit krkem, může jen úplně vymaštěny blboň.

  Konečný závěr je, že NWOO chce IN-formovat. Někteří blboni dokonce řeknou, že web je soukromá věc, pastva blboňů v prostoru bez plotu. A tak si hrejte, není problém udělat tabulku, ale je problém do ní něco smysluplného napsat, co byste kurva opravdu k životu potřebovali a bylo by to něco, gdy byste si mohli ještě říci, že vaše čest vás šlechtí.

  Potřeby neprodejné půdy vám ukradli a běháte do "práce" abyste měli alespoň kousek . Ale podíly na vašich potřebách vám neukradou, ty budete vláčet za sebou celý život. Prdel je, že o nich vy , blboni nerozhodujete, to si jen myslíte. Heh

  • Jozef Glinsky napsal:

   Dolezite su fakty /hypotezy/ a nazory /dobre oponovane/.

   V sucasnom orwellmedialnom svete su fakty/hypotezy/ aj nazory /variacie/ distribuovane takpovediac z jedneho centra.

   Na internete mame k dispozicii fragmentovane poznanie faktov/hypotez/ a - chaoticku diskusiu k nim.Okorenenu trollmi.
   Zatial.
   Potrebujeme sa zrejme dostat z diskusneho chaosu kopirujuceho vojny vsetkych proti vsetkym v neustale sa meniacich spojenectvach.

   Cestou je - vola usmernovat diskusiu konstruktivne.
   A vola dodavat diskusiam relevantne informacie /hypotezy/.

   • Jozef Glinsky napsal:

    Sme zrejme v bode nula,v roku nula,v roku startujucom radikalne zmeny.
    Teraz zacinaju mat strach viac vojaci a dostojnici NWO,ako odporcovia NWO.Vidiet to aj v mienkotvornych novinach.
    Boja sa.
    Co bude.
    Vidia proti sebe masy,ktore rastu a rastu.

  • obycejnilide7 napsal:

   Sasine, zdravím! :)

 51. Paul Durham napsal:

  aktuální odpověďi na vaši první otázku :

  „Z pětistovky dětí se akce neúčastnilo pět dětí." http://zpravy.idnes.cz/rozstrel-hynek-charous-stiznost-na-skolu-hysterie-kvuli-cizincum-1d7-/domaci.aspx?c=A170324_144804_domaci_jkk

  tak to máme 1% rodičů s odpovědným přístupem ke svým dětem - tzv. budoucnosti národa

  stačí si přečíst občas mainstream ( policie zavádí Národní kontrolní autoritu, otisky nově ověří i v terénu - zaplatili norští fašisté ) , aby jeden věděl, která bije a odkud,a je hned jasno o národě čurdů

 52. jop napsal:

  Všetci prítomní diskutéri.

  Všetci veľa píšete, väčšina z vás len prázdne drísty.
  Žiadne ponuky, žiadne návrhy, kulový hovno.

  Jediný ktorý niečo ponúkol dlhodobo finančne aj pracovne adminovi som ja.
  Keďže niečo ponúkam, niečo aj pýtam, lebo nemám rád prácu bez zmyslu.
  To že sa admin zúčastňuje všeliakých radovánok v rôznych organizáciach akože bojujúcich proti šmejdom je záslužné, ale málo platné. Viete prečo? Lebo nemá za sebou ľudí!
  Admin, tak tých ľudí vytvor, s našou pomocou, z našich diskutérov.

  Tie návrhy čo som dával sú v rôznych pracovných rovinách.
  Základná rovina je urobiť archív aj článkov aj diskusií, ale to je iba na zlepšenie zaujímavosti tvojej stránky. Potrebný krok, ale z pohľadu výsledku malý efekt.
  Vyššia rovina je, že sa dohodneš aj s inými alternatívnymi webmi a vytvoríte nadradený spoločný archív, ktorý bude fungovať len ako odkazy k článkom, ktoré čitateľov presmerujú na materské weby. Archív budú navrhovať diskutéri a čitatelia jednotlivých webov, aby ľudia sami oceňovali čo chcú mať ako základ pre nových čitateľov. Spoločný archív má omnoho vyššiu čítanosť a výsledky ako malé osamelé weby.
  Plus sa dostanete do povedomia celej spoločnosti, lebo to bude ako Hviezdne vojny "Alternatíva vracia úder mainstrímu", keďže už ste označení ako proruskí dezinformátori.
  Aj väčšina z mainstrímom oblbnutých sa bude chcieť pozrieť čo to vlastne tí konšpirátori píšu, čo si oni vybrali ako najlepšie.
  Ak to bude pekne spolu, ak to budú naozaj dobré články a diskusie, tak skočíte automaticky do vyššej ligy. Lebo vás začne čítať množstvo nových ľudí.

  Vyššia rovina tvojho webu je začať s nami aktívne pracovať, môj Excel a vytváranie Desatora.
  To tu ešte nebolo, ty admin zjavne nevieš doceniť ten ohlas, ktorý to dokáže urobiť.
  Alebo sa toho bojíš, alebo nemáš také ambície, lebo síce už vytŕčaš z radu ale nechceš vyskočiť do svetiel pozornosti tak vysoko. Nikto ešte nerobí to čo navrhujem, aby čitatelia a diskutéri sami vytvárali ekvivalent politického programu nejakej strany. Bez vytvorenia strany, najprv program vytvorený ľuďmi.
  V tom okamihu ako začneš, sa všetci politickí šmejdi začínajú obávať toho, že sa vytvára nová ľudská politická strana. Skutočná alternatíva, bez vodcov, s ľuďmi, bez potreby mať v čele nových šmejdov. Reálna sila národa, založená na potrebách národa, kde sám národ vytvára program.
  Treba asi zobrať kladivo a tieto moje návrhy vám vtĺcť do hláv.
  Nie preto že sú moje, ale preto že celé tieto diskusie bez vytvorenia spoločných potrieb a želaní sú len prázdne drístanie bez zmyslu a bez výsledku.

  Najvyššia liga je spojenie diskutérov na alternatívnych weboch a vytváranie spoločného Desatora, na spoločnom nadradenom webovom archíve, kde to začnú robiť všetci ľudia zo všetkých pripojených webov. Každý pripojený web bude musieť mať vlastných dopĺňačov do tabulky, témy budú spoločné, z všetkých diskusií na jednu tému na rôznych weboch sa bude tabulka dopĺňať návrhmi.
  Behom mesiaca máte mediálny ohlas po celej Európe. Ak sa dokážete spojiť na medziwebovej úrovni a začať skutočne robiť PLÁN Desatora.

  Ak ostávate iba na úrovni informačného webu a prázdnej diskusie bez spracovania návrhov, tak vážení môžete tu diskutovať až dovtedy, kým nejaký imigrovaný inžinier nezaútočí na niekoho z vášho okolia.
  Lebo mlčiacich přizdisráčov ale ani "bojujúcich prázdnymi drístami diskutujúcich" sa nikto pýtať nebude.
  Naši šmejdi dostanú kvóty a imigrácia sa začne. A vy budete diskutovať. Okradnú vašu ženu. A vy budete diskutovať. Začne sa znásilňovanie ako vo Švédsku. A vy budete diskutovať. Začne sa kriminalita ako v EU. A vy budete diskutovať.
  Potom nakoniec vás niekto v parku podreže, aby mohol znásilniť ženskú čo ide s vami, tak potom konečne prestanete diskutovať lebo pôjdete pod drn.

  Prestaňte prázdne drístať a konečne začnime robiť reálne kroky.
  Nejaké demonštrácie pred parlamentom bez ciela a bez plánu nepomôžu, adminovo skotačenie pred snemovňou nepomôže.
  Lebo nemáte ciele a nemáte ani plány.
  Alebo si tie ciele spoločne určime a tie plány vytvorme, alebo pochopte, že toto drístanie v diskusiách nikomu a ničomu nepomôže.

  Drístanie v diskusiách nie je vytváranie nejakého spoločného povedomia. Je to len osobná zábava bez reálneho výsledku.
  Nenamýšľajte si že diskusia na niečo vplýva, napriek tomu čo tu niektorí písali ako Kotleba v Parlamente použil ich argumenty.
  Všetko je to hovno platné.
  Alebo sa zameriate na výsledok, vytvorenie písomných návrhov ohodnotených čo najväčším množstvo nových a nových čitateľov, alebo môžete diskutovať ... a diskutovať ... a diskutovať ... až do večera. A potom nech sa vám snívajú pekné sny o svetlej budúcnosti.

  • proud napsal:

   Mas na to vsechno prinejmensim "divny nahledy",dost jsi o toho o sobe mezi radkama povedel........nechci rovnou rikat ze to zacinalo dobre ,ale ted jsem zklamanej...........ale neco na ten zpusob.

   • proud napsal:

    Nu coz,kazdej jsme nejakej a vsichni delame co umime a muzeme :-)

    • jop napsal:

     Proud,
     prosím nereaguj na mňa.
     Ak chceš reaguj na moje návrhy, konkrétne vysvetli čo je blbosť a čo treba urobiť lepšie. Daj svoje konkrétne návrhy. Lebo tvoja úloha tu na serveri je okamžite reagovať na skoro všetko čo sa píše. Blesková reakcia, minútu po uverejnení môjho príspevku. Obsah dvoch tvojich príspevkov nulový, len nejaké prázdne žblepty.

     Ja na teba už nereagujem, stratil som túto potrebu. Zaradil som si ťa medzi tých, čo ma netankujú, nereaguj prosím na mňa.

     • proud napsal:

      Tak uprimne: Tvoje jedina obrana a reakce na picoviny!!! ktery v dobry vire plodis je "nereaguj(te) na mna"!!! Ale jsi jedinej jak sam pises kdo dava navrhy a jedinej platici,nebo budouci platici,to uz o tbe vypovida zatracene hodne kamaradicku,ne-li uplne vsechno!!! A ted se treba poser,maly moj,ale ja jsem ten kterej si rozhoduje na koho reagovat a na koho ne a jak,laskave to vezmi v potaz,nic jinyho ti beztak nezbejva!!! Navic je s podivem ze zrovna ty se kterym jsem o budoucnosti diskutoval primo ted tvrdis,ze jsem jen takovej nejakej placal mimo:-)))))))))))))))).I to leccos vypovida,takze maly moj,ne my,ne admin,ale TY se nad sebou zamysli!!!!!!!!

  • obycejnilide7 napsal:

   Zase ten jop, no konečně ho sem pustili :-))))))))))))))))))
   PROČ?
   Tabulkový excelový magnát haha.
   No nic, ode mě je to zde už vše, bavte se.

 53. obycejnilide7 napsal:

  Zdravice všem dobrým lidem.
  Co třeba udělat pro naši Vlast? Makat, vážení a na sobě, vědění, to co např. dělám celej život (a že to jsou tisíce hodin studia po nocích) a vlastně jsem se i často cítil sám mezi všemi, docela sám zde na Zemi a bylo mi zprvu divný proč mám tyto pocity a někdy i pocit zmaru (nojo egregory), jednoduše jsem nikdy nepřijal názory Systému a VŽDY už jako dítěti mi dost věcí bylo protivnejch, asi proto vnitřní puzení (Duše) mi přivedlo na cestu origoš.
  Nepohnem se z místa dokud budeme NAŠE DĚTI svěřovat na "převýchovu" do školek, škol apod. "ústavů" kde se jim často kazí charakter a vůbec ztráta času! Je mi to jasný to se řekne - "někoho to zocelí a jinej se posere" nojo tak ať, a taky som slyšel že slabší kusy odpadaj, no vždy když za mnou přinde člověk o pomoc neváhám ani vteřinu.
  Priorita 1 = osobní rozvoj každýho (bez něj jsme....) Radši vyhodím TV i radio, ale to lidi néééé oni radši doma tu "kulisu" haha to je výmluva panejo. Makat a třídit data třeba! Zjistit své skutečné KOŘENY! Žádná církev, žádný křestanství, žádnej budhismus, NIC. Všechny "ismy" stojíjó za howno pamatujme.
  Priorita 2= NAŠE DĚTI !!! Zde na nwoo se na to zapomíná...lidé v diskuzích jen řeší žabomyší vojny a skutek utek. Co třeba neočkovat ha? Kolik Vás je? Zkusit VĚŘIT ZDROJI a nechat vyrůst dítě tak, jak přišlo tj. DOKONALÉ A ČISTÉ.
  Víte už neveřím na zázrak (v přeměnu ovcí v ČLOVĚKA) ale naděje stále je.
  Co dál?
  Priorita 3: Pořídit widle. No vážně, prostě být částečně připraven a zdokonalovat fyzičku, už v pohádce p Lada psal že "ti lidé byli cigáni" co ukradli Mikeše, a má recht, přeberte si souvislost s těmi "uprchlíky". S cigánama nás na toto LETA předem "zvykali" !!!!!!! Vše je o tom, co si lidi nbechaj líbit a cigány jsme holt ponechali sice brblali ale nechali jsme je zde.
  možu pokračovat, ale nevím zda to někoho vubec osloví. Teda spis jestli si z toho nekdo něco vezme a předvede v praxi...
  Priorita 4: Najít v okolí Spolky, Združení stejně (dobře) smýšlejících lidí a zapojit se tam.
  Dál už se věci připravují a dozvíte se jojo :-)

  No máme tuším 2 možnosti. Rozhodně musíme bejt připravený na "vše"... Tak bud vezmem život do svých rukou, a dáme o sobě viedět a řádně!
  Anebo (DŘÍV?) PŘIJDE celozemská Změna a pak? haha. Pak už to bude na každým osobně páč to bude Jízda a tuším že už moc času není...

  PS
  Někde byl názor a je stejný jako muj:
  Proč jsou dnes chlapi tak "po@raní" a jsou enem v práci??? honí přesčasy atd????? To je ŠPATNĚ!!!!!! Jaktože pak sedí v hospě a lemtaj pívo když nám NĚKDO BERE NAŠU VLAST????
  Přizdisráči a tečka.
  Ale to nikoho asi nezajímá, tak bych rád vieděl CO VŠE SE JEŠTĚ MUSÍ STÁT fuj....

  • proud napsal:

   To ze slabsi kusy odpadaj do toho ale sedi a je to opravdu tak.....Vzdyt se nad tim jen zamysli:-),kdo nic nedela? Ten kdo jeste nevi,nebo pak slabsi kus.Kdo nemaka sam na sobe ackoliv v tom opravdu vubec nikomu nebrani vubec nic? Ten kdo nevi anebo pak zase jedine slabsi kus......a tak je to se vsim......

   • Sasin napsal:

    Dříve lidi naháněli, lovili a přivazovali je k poutům u "práce" (roboti) , dneska je stát sofistikovaně odebírá a školí ze zaKONa přímo .a největší kokoti za něma ještě jezdí na vlastní náklady do zaKONu (zahraničí) a školí se u nich na specializované šmejdské úkoly. Každý rok jich přibývá. Mátohy, co plní rozkazy svých kolonizátorů. Můžete na nich vidět maskování. Snaží se zpět vsunout mezi rodné. Nestojí jim za to aby na rodné mluvili po jejich. Mají našpórováno s převodu majetků bankocetlovou metodou, tak se tváří jako jejich střední třída. To je podobný problém s chápáním psaného textu, který se nejen zde překládá z bramborštiny nebo je vymýšlejí bramboroví myslitelé za peníze. K tomu se diskutuje.

    • Paul Durham napsal:

     Dříve lidi naháněli, lovili a přivazovali je k poutům u „práce“ (roboti) - to prý takhle jednou připluli ke břehům západní Afriky nosatí "portugalci" a udělali místním negrům nabídku, která se neodmítá : budete se navzájem chytat a my si ty pochytané od vás budeme kupovat 100kusů za litr ohnivé vody a řetízek korálků.
     A fungovalo to 200 let i bez Open Society.

     • Sasin napsal:

      Hned by otroci měli přestat láteřit a žebronit o "práci". Gdyž už něco chtějí dělat, ať tvoří. Ať v tom tvoření hledají smysl, užitek na tisíce let. Ťím přeskočí kvantovou uzávěrku myšlení. To jim otevře zapovězené jevy, které je držely zkrátka. Například, že člověk je bytost, né předmět obchodu. Už jen na této jedné větě si ideologové všech ideologů vylámou zuby.

      • obycejnilide7 napsal:

       Sasin
       Nojo tvořit jasně však je na čase.
       Uvolnit svou Mysl ze systemu tzn změnit myšlení(robotum), chce to často zapomenout na kecy ze škol (většinu opustit), najít svoje skutečný Kořeny (pak už vše jde mnohem snadnějc), uvědomit si skutečný priority Života a zároveň přihlížet na několik generací dopředu.
       To su zvědavé jak bude tento proces pokračovat sleduju to celej život, první vlaštovky už jsou zde tj i DOKTOŘI jdou jinou cestou než ta co jim předepisuje "oficialní medicina" takže ano, i člověk co studoval 6let vejšku pak atestace a praxe atd je SCHOPEN OPUSTIT SYSTEM a jít svou cestou navzdory farmalobyzmetkům!

       • Luboss napsal:

        Jen pro zajímavost:
        na jednom gymnáziu učí historii od předu dozadu takto:
        Jdou z látkou od II. světové války k I. světové válce a pak k dalším, pak Napoleonské a tak dále
        Samotné děcka si ťukají na čelo, co to je za PITOMÉ GYMNÁZIUM
        Poučení:
        nelze dále učení Českého školství brát vážně a to ani na okamžik = jedná se o:
        Zmatení pojmů = zmatení jazyků vedoucí k zániku civilizace, jako skutků již proběhlých.
        Nebo:
        se přiklonit k učení života píše Sasin:
        "Tvoření se smyslem a užitkem na tisíce let", což předpokládá "selský rozum" (ovšem, kde jsou sedláci?) nebo světonázor v souladu s existencí tisíceletou (Tisícročná včela-Juraj Jakubisko)Pozrite na tie včely, chlapci - znášajú med celé tisícročia, aby zachovaly rod. Jedna padne, druhá ju nahradí. Všetko ich nivočí - mráz, choroby, aj my l'udia. Ale včelstvo žije stále, hádam večne...
        http://www.csfd.cz/film/4735-tisicrocna-vcela/galerie/?type=1

        • obycejnilide7 napsal:

         Český i většina ostatních školství jsou už tak zprzněný, že zbylí Kantoři kterejch pár zbylo si potají rve hrůzou vlasy ale nevzdávaj to a učí dle "svýho" a moc vám tímto DĚKUJU.
         Sám velmi váhám jestli pošlu děti do školy to by musela bejt pak klasicky dvojkolejná výchova, něco pochytí děti ve škole a doma se jim to "navede na správnou kolej", jako za režimu a taky to šlo. Škola často kazí charaktery dětí, je toho víc co třeba vyřešit a teď to multikulti to JE VRCHOL DEBILITY.
         Protestuju a jako člověk zde žádám stále dokola:
         Sílo nič vše temné zde na Zemi.
         Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
         Sílo chraň všechny dobré Duše vždy.

        • Luboss napsal:

         Vzrůstající zátěž
         Zdá se, že korporátní kapitál objevuje nové trhy (díry na korporátním trhu), což jsou hlavně trhy kolem dětí a s dětmi.
         Fáze korporátního školství podpořené:
         1. očkováním
         2. odlidštěním a přetrhnutím vztahů s rodiči
         3. zbavením morálky - multiplemenné k sexu vedení
         4. žití skupinové-městské (korporátní spotřeba)

         Naproti tomu se rodiče dětí můžou vydat raději cestou výchovy k rodině a stávajících hodnot, ale budou čelit naprostému tlaku těch, kteří se neozvou.
         Bavil jsem se s jedním INŽENÝREM, který mi řekl, že by si nepřál, aby do školky chodily neočkované děti, když ty jeho jsou očkované. Chápete?
         Tak k čemu má to očkování být?
         Spíše mi to tady v ČR připadá jako u kmene domorodých indiánů, který má rád jakési rituály s vlastním zdravím.
         V Africe a jinde, dělali holčičkám obřízky a čeští inženýři mají rádi dětem dávat očkování se rtutí a s hliníkem do mozku.
         No prostě kmen českých inženýrů je na stejné mentální úrovni jako kterýkoli Africký kmen.
         Rozumní lidé se musí od vzdělanců (doktorů, učitelů, úředníků, právníků,...), které si korporátní fašismus omotal kolem prstu, DISTANCOVAT, dokud je čas.

        • obycejnilide7 napsal:

         Luboss
         Ideální v dnešní době vyřešit očko tak aby "oficielně" dítě mělo potvrzení že očkované je, ale fyzicky nic. Tak se dítě uchrání od současný degradace ze strany globalistů a potažmo i zmíněnejch "inženýrů" co si viděj sotva na špicu nosa. JDE TO TAK a počet těchto dětí narůstá exponenciální řadou a je to i mé přání ať jsou zde děti zdravý děkuju.
         Sílo ochraňuj všechny dobré Duše zde pořád.

 54. Sasin napsal:

  Musíte pochopit, blboni, že se musíte naučit sdělovat, vyžadovat a volit přímo své potřeby. Za ně vás nigdo nemůže mlátit ideologickou palicí, páč to není politický názor. Ty potřeby je potřeba společně sečíst. Co z toho vyjde je program. To je potřebné si uvědomit. Program plnění je věcný. K němu je možno doplnit datum plnění.

  Nic z toho NWWWOOOO dělat nechce, nebude a nemá na to mozkovou základnu. Jedná se o věteckypopulární magazín.
  .

  • jop napsal:

   Sasin
   opakujem tvoje slová
   Musíte pochopit, blboni ....
   Nic z toho NWWWOOOO dělat nechce, nebude a nemá na to mozkovou základnu

   bohužiaľ to vidím aj ja, z mojej strany to bol len zúfalý pokus aby sa niečo zmenilo. Nemá zmysel pokračovať, admina to taktiež nezaujíma, nemá na to charakter, ambície, intelekt.
   Takže zbytočná snaha, budem brať NWOO len ako bežnú zábavu spojenú so zabíjaním osobného času.

   Tí z vás čitateľov, ktorí čítate alternatívu, chcete len donekonečna čítať že sme v sračkách? To ste takí blbí že to už dávno nevidíte? Jednoducho blboni.
   Alebo to kurvafix zmeňme, začnime vytvárať spoločný program našich potrieb, alebo ostanete nepoučiteľní a hlavne bezvýznamní blboni, ktorí stratia všetko.
   Stratíte spoločnosť, stratíte rodinu, stratíte prácu a nakoniec stratíte aj tie posrané prachy, lebo tie elity urobia to isté ako komunisti. Menovú reformu a v tom okamžiku vysoké dane na zvyšný majetok.

   Prídete o všetko, lebo ste blbí a neschopní uvidieť túto budúcnosť čo nám pripravili, a ste zbabelí zabojovať a ubrániť sa voči takejto budúcnosti.

   • proud napsal:

    Mno,.hlavne ze ty blbon nejsi a tu mozkovou kapacitu mas......tak nam to predved a ja se ti az neco opravdu se Sasinem dokazes,krome nazejvani ostatnich blbonema a snahy NWOO,kterou nechapes,volovinou k nicemu,osobne omluvim!!!

   • Krtecek napsal:

    Pokud vím WIki vzal od tebe Dzopuv plán tvorby síly proti síle a nepomůže tady psát,že partyzáni nejsou schopni sestavovat letecké eskadry.Ono režim komunistů se zdál taky věčný a co ho porazilo bylo SLOVO.

    • proud napsal:

     Zase vedle:-))) Nebyl porazenej,byl zidem nainstalovanej a zase zidem odinstalovanej...........to tak mozna ty sis predstavoval hrdinnej boj zatimco se ti smali jak krasne jedes jejich film! ;-)

     • proud napsal:

      oprava: "siozidem"...............a mimochodem,jedes ten film pekne podle scenare dal,jak vsichni vidime.........milej "volici" ;-):-))))))))))))))))))))))))))))))

    • Krtecek napsal:

     Nemohl by jste Proude sdělit těm Židům,aby si pospíšili s podporou WIKiHO a jeho Desatera voliče ať se konečně dozvíme zda se k němu budou modlit či ne?

  • obycejnilide7 napsal:

   Sasin
   "Nic z toho NWWWOOOO dělat nechce, nebude a nemá na to mozkovou základnu. Jedná se o věteckypopulární magazín."
   --------
   Nojo vono se ve finále možná ukáže že ta snaha byla dobrá anebo ať ten šutr trefí Zemi dřív než...

 55. proud napsal:

  Sasine,ty blejes takovy nesmysly az je mi te lito! Co maj asi ty lidi podle tebe delat,vysrat se na to a pochcipat hlady abys byl se svejma konama spokejenej ty debile blbej??!:-)))))))))))).Nejdriv se musej dozvedet,zorganizovat a chtit,pak to vsechno pujde,ale kdyz vychcipaj,budes si mlit svy kony a podily s bankocetlema akorat tak pro sebe,protoze ti nebude mit kdo vydelat na duchod,blboni:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   .......pak chcipnes hladem i ty sam! :-)

   • proud napsal:

    A NWOO si vubec neber do huby,nepochopils co dela ani k cemu je a smeruje,podej si ruku s jopem a bezte se obklopit bojovnikama,protoze to "vudcove" delavaj,hlavne ti kratkozraky,na tu chvili nez je sejmou ti co videj dal..........

  • obycejnilide7 napsal:

   Proude Sasin mluví dobře, jen pravda a míří tuším ke skutečnýmu "programu" kterej bude chtít pak Většina lidí!!(a pokud dojde snad k tý Změně ani jim nic jinýho nezbyde- a v to doufám, tím se omezí názory jistejch "ovcí" - jak elegantní, jak to jinak řešit ...) No kdo by si chtěl ve finále nechat kálet na... Jde o to že tu na nwoo v komentech spousta slov a asi málo Novejch myšlenek to chtěl asi Korál červeným textem říct, prostě je holt nabubřelé že zde málo nápadů přitom mnoho slov, sám to prostě za Národ nevyřeší a tak co teda dál žejo.

   • proud napsal:

    Dobra,tak mi to preloz do cestiny a bez jeho urazek,abych tomu taky rozumel,jsem na nej zrejme "pomalejsi",tak jeho system uplne nechapu!!! Jediny co mi je jasny,ze jsme pro nej vsichni blbonove!

    • Robo napsal:

     Tu to máš v češtine:

     http://www.anastasia.cz/knihy

     Hlavne mi nehovor, že si to už čítal. Nečítal.

     • proud napsal:

      Promin Robiku,ale Sasinovo bludy jsem v Anastazii nikde nevidel,ani "gdo,muheee a ze jsme vsichni blbonove"! Ta je psana ponekud MNOHEM srozmitelnejc!

     • proud napsal:

      A cetl,jen je to uz nejakej ten patek a nezlob se,az tak me to jak je videt nechytilo,abych to nosil v hlave a cetl to dokola abych mel porad prehled.Priznam se ze toho mam ke cteni vic a podle myho nazoru,lepsiho,nebo spis potrebnejsiho.Navic z toho co ctu si beru myslenky,neprejimam to komplet a nekriticky a uz vubec si z toho nedelam zpusob zivota!

     • proud napsal:

      A hlavne,jestli se ti cedry zdaji jako dobrej,realnej model pro za chvili 8 miliard lidi,me to tak neprijde.

      • obycejnilide7 napsal:

       Si představ Proude že projekt Rodová Osada funguje a existuje, odo mňa je to cca 200-300km (jenom!!) a ano byl to puvodně developerský projekt tzn jak-kdo si mohl dovolit pozemek.. ale funguje, někdo dochází na svůj hektar půdy hodně někdo méně ale rozjíždí se to, uprostřed Rodové Osady již stojí škola... To je můj SEN takto žít a velmi živý sen:-) Tam totiž dochází k takovým "věcem" že to co je popsáno v Anastasii je možná zlomek toho všeho a ty Knihy se mi moc moc líbí doporučuju Anastasii Vl. Megre také ostatním.

       • proud napsal:

        Taky netvrdim ze je to spatny,nebo ze by to nikomu nic nedalo,jen se mi to nezda svetove proveditelny aby to bylo funkcni.Leda by nas bylo podstatne min....

        • obycejnilide7 napsal:

         Mě zas přinde zvláštní kritizovat něco dopředu když jsi to ani nezkusil, ten projekt není jen na jednu generaci a už jen ten prostinkej fakt že "jistý zájmový skupiny" zde na Zemi se snaží tvrdě POTLAČIT projekty Rodových Osad (!!!) to by ti mělo napovědět.
         Anebo se puda přidělí ale v dlouhých úzkých pásech a to je pro Rodový Statek naprd.... (chápeš trochu?) Oni ti filutové dobře vědí proč se to snaží překazit... to jen my se teprv rozpomínáme o co že nás to vlastně násilím připravili...
         Proude, toto je ten nejlepší dar tvejm dětem založit Rodový Statek, dál se dočteš v knihách.
         Proveditelný to je i teď, zbytek jsou kecy.

        • proud napsal:

         Spatne si tu kritiku vysvetlujes,ona to ani kritika neni,nemam nic proti rodovejm statkum...........ale beru to technicky!!! Rozhlidni se po republice a uvedom si pocet obyvatel!To stejny udelej v Evrope............No........a pak se probud:-)

        • Robo napsal:

         Proude, Ty howiadko božie!
         Aká je rozloha ČR? Aký je počet rodín v ČR? Aké percento z tých rodín chce žiť na svojom RODovom statku vs. v meste?

         Šak už sa prebuď, howiadko!!

        • proud napsal:

         Prijde mi to,ze jsem vzhuru az dost,na to abych vedel ze to narod neuzivi!!! Myslim ze ma te romantickou ideu,ale ta bude v dnesni dobe fungovat jenom jako doplnek..........a o tom to podle me neni.

        • proud napsal:

         Anebo mozna jenom nevite co vsechno to obnasi.....

        • Robo napsal:

         Proude, v živote som nestretol nikoho, kto tak hownu rozumie a tak má potrebu do všetkého blbo kecať.

        • Luboss napsal:

         STATISTIKA
         nuda je, má však cenné údaje

         Potravinová soběstačnost před vstupem do fašistického spolku sodomie = tzv. ZÁPAD

         ČSSR byla soběstačná v potravinách z 95%
         5% pomeranče, banány, ananasy a jiné

        • proud napsal:

         Bylo to 120%,jeste jsme vyvazeli.......ovsem nikoliv z rodovejch statku,ale ze "statnich"(jenom takzvanejch)statky a jednotnejch zemedelskejch druzstev,za ty druzstva bych se primlouval v soucasnosti vic nez za rodovy statky,i kdyz me panove z toho stromu co se na nej chystaj vylizt zpatky,sezerou :-))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         .......ovsem ty druzstva mivaly prave onu potrebnou kapacitu ve vedlejsich vyrobach kdy byly v udrzbe strojovejch parku a ruznejch jinejch pomocnejch vyrobach jak pro sebe tak pro lidi z obci maximalne mozne sobestacny.....

        • obycejnilide7 napsal:

         Proude, tvou kritiku jsem pochopil a zjistil, že o Rodovém statku víš akorát kulový hlavně že se do té myšlenky blbě navážíš, že nemáš ten Obraz (té krásy) v hlavě nevadí to je přeci tvoje rozhodnutí ale pokud něčemu nerozumím, nekafrám! Pokud se chceš vysmívat (jojo klidně vylezu zpět na strom) tvoje věc. Vím že je to plně proveditelný i zde v ČR i v Evropě i všude na světě.
         Rodový statek má vždy nadbytky (!!!) a ty lze prodat. Jsou to nadbytky v TAKOVÝ KVALITĚ že samo Jablko z Rodového statku tě léčí - POKUD je darováno (prodáno..) v jiným případě když utrhne cizák može mu zadělat na pěknej zdravotní problém, ale asi neuvěříš co.
         Národ tímto způsobem nejen že UŽIVÍM ale DOKONALE HO UZDRAVÍM !!!!!!!! A tím je jasný že proti této Myšlence Rodových statků se spikli snad všichni zmrdi zde na Zemi, pánč jinak by lidi přestali chodit "do práce", do lékárny, farmalobby by byla v bíči, doktoři taky, prostě by zmizely všechny ZBYTEČNOSTI SOUČASNOSTI, anebo by se transformovaly k užitku.

         V JZD neuděláš kvalitu jako na Rodovým statku. (zkus přečíst víckrát po sobě).

        • obycejnilide7 napsal:

         Rodový Statek vnímám jako naprostý protipól současný "západní civilizaci".
         A že současná "západní civilizace" konči to snad vidijó všici...
         A ještě maličkost, tyto myšlenky ohledně Rodových statků nelze brát jen "logicky" páč logika je zde velmi velmi omezující a nesahá těmto krásným Myšlenkám ani po kotníky.

         J. Koral
         Co zde zavést v praxi další téma, Rodové statky, nejdřív základy ohledně jejich zakládání a pak i vyplývající možnosti výměny zboží ze statků atd.

        • proud napsal:

         Uverim,ale nedelam jidlo aby si ho nekdo vzal a otravil se s nim!!! Navic premejslim tak jak se vam to nelibi,to je globalne! Myslim na vsechny lidi a vsichni potrebujou jist a pit a prodavat a kupovat,tedy kupcit je nepatricna ostuda!!! Cela Zeme je nasim rodovym statkem,tak premejslim ja! Delej si s tim co chces,ale ja jsem proti rozdelovani se!

        • proud napsal:

         Mym cilem je spojit vsechny lidi dobry vule na cely planete,ne si kopat na svym posranym travnicku a kolem at si to chcipe.......!!!

        • proud napsal:

         A jako dobrej Slovan uznavam zrovna tak dobryho Arijce,jako kohokoliv dobryho jinyho! V tom vidim ja svy vlastenectvi,mit narod na kterej muzu bejt hrdej,kterej je s ostatnima zadobre a navzajem si pomahaji misto aby si skodili a rozdelovali se!Prave na tom svetovym "rodovym" statku,jsme vsichni ze spolecnejch predku,vsichni jsme navzajem propojeny a vsichni patrime k sobe,kazdej mame svou kulturu,svy zvyky,msvoje tradice a je to tak v poradku,nemame pravo to jeden druhymu brat nebo upirat,ale nesmi nam to prekazet v tom "bejt spolu" a prece kazdej u sebe doma.

        • proud napsal:

         Mimochodem,kdyz tomu hovno rozumim,tak me pouc jak ty vidis a chapes rodovej statek a jak fungoval,a jak by fungoval dnes,tady,svejma slovama,zadnej odkaz,jak TY to chapes,jestli te nechytnu na svestkach jako onehda Sasina,kterej sice precetl,znal,ale vubec nepochopil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vy jste vubec takovy hosi vysvetlovaci,i ten Robik posledni dobou jen kafra a usazuje,ale nevysvetli sam ani hovno,to radeji hodi odkaz,ale jak je na tom sam vedet neda.............Panove,cist umim kurva taky,a hodne dobre!!!!! Ale cist je kurva to nejmin z toho vseho co udelam kdyz se mi dostane neco zajimavyho do ruky!!!!!!!!!

        • obycejnilide7 napsal:

         Nemožu se tu časově uvázat vysvětlováním, zahrada mi je přednější, Robo poslal odkaz tam vše zjistíš když budeš chtít, anebo tě to neba a tak to nečti ale nekecej do teho pak.

        • obycejnilide7 napsal:

         V totmto vlákně byla řeč o soběstačnosti

         "ČSSR byla soběstačná v potravinách z 95%
         5% pomeranče, banány, ananasy a jiné"

         A borci ještě vzpoměňte na KVALITU jídla atd, tzn Oborové a Jakostní normy!!! Nejlepší na světě jsme měli a to je fakt!!!!
         Takže nejen soběstačnost+vývoz ale i kvalitu a to bylo vše pěstovaný v JZD, a moje přání je zhmotnit zde v Naší VLASTI Rodové osady tak, aby se kvalita jídla (PLODY tj člověk je plodožravec) dostaly na dokonalou možnou úroveň (nojo chemtrails atd. vyřešit v dalším kroku..aneb máme furt co dělat)
         Aby Rodové statky fungovaly jak mají musí na nich žít člověk, čelo-věků a vím o dalších Rodových Statcích zde v ČR dokonce i nedaleko u Prágli jsou další...

         V podstatě se jedná o záchranu lidstva (nejen) záhrádkáři a čelo-věky z Rodových Statků.
         Anebo vám hoši snad chutnaj ty "jahody" z penymárketu, bez chuti a zápachu plný koktejlu chemie?

       • Houbeer napsal:

        Obyčejnílidé-chtel bych se tedy zeptat na tu osadu-komunitu konkretne.znam jen mlyn u okore...my prave jednu zaciname-znovuobnovujeme:))zajimame to hodne-inspirace,vymenna skils apod.sam jsem v dvou komunito-osada zil....

        • proud napsal:

         Proc jsi z nich odesel?.....

        • obycejnilide7 napsal:

         Houbeer
         No jasně jsme u toho v hokně taky zrovna řešíme VZTAHY LIDÍ, je jedno zda pracoviště či statek vždy záleží na každým jednom. Když trochu vrátím důležitější je Záměr samotnej ještě před založením Osady (tak cítím a logiku prosím pozdržet..) a při čistotě Záměru se příp.zájemci předem jaksi "sami třídí", je toho víc.
         Kolem Prágle jsem se dozvěděl teď čerstvě je to jeden z prvních hektarů v tom místě ani jsem nebyl osobně, už tam jsou desítky stromů a stovky keřů atd, Statek už Rodí. Ano spojit se je třeba v blízké době a bližší info lze asi získat v oblastních Slavjanských spolcích, tam se to také tuším místy "krystalizuje". Ještě brzy hovořit o všem napevno.

        • Houbeer napsal:

         Dika za odp.-koukni k te okori-mlejn...ja chtel az moc v čr,jenze pratele(ani ja)nemeli ZÁMĚR'',vsici sli od sebe,my odjeli sbirat zkušenosti a hledat inspiraci.nasli jsme temer vse co jsme si přáli.preji vam vsem najit,,nepr.podil''

       • Houbeer napsal:

        Proude-toz to by bylo na dyl.jeste jsem neporesil ty delsi komenty z myho tel.-v zkratce,-lidska demence,elitářství,a hlavne tam nebyl viditelny spojovaci prvek v tom-proč,jak moc,od koho.,atd.jestli opravdu chceš,jeste napisi neco k tomu...

        • proud napsal:

         Proto jsem se ptal,protoze on si kdekdo predstavuje takovy komunity,nebo "rodovy stratky" jako Hurvinek valku..........

        • obycejnilide7 napsal:

         K tomu lze snad říct že "normálních lidí" je již dostatek / již mnoho prohlédlo Systém.
         Dnes mě např. velmi pobavilo jak dítě dovede zcela spontáně "zabavit" cca 3000 lidí, kdoví kam to všechno povede když "hlavně že maj rodiče klid" a některé jejich děti hrají nesmyslné PC hry apod, že by se dal při troše zamyšlení současnej Systém rozložit jak malina haha?

         Dítě se inspirovalo hlavním hrdinou a ohlásilo v Brně bombu. Škody jdou do miliónů
         https://www.novinky.cz/krimi/434270-dite-se-inspirovalo-hlavnim-hrdinou-a-ohlasilo-v-brne-bombu-skody-jdou-do-milionu.html

        • obycejnilide7 napsal:

         ještě k
         "Dítě se inspirovalo hlavním hrdinou a ohlásilo v Brně bombu. Škody jdou do..."

         Si jen představte že v každým městě je takových dětí dvěstě, to je pak honička a třeba toto dění také može gradovat stejně jako ostatní "děje" jak vidno.

   • proud napsal:

    Napady jsou,necekej ze jich bude hodne,neni problem vymyslet pytel napadu,je problem vymyslet jeden funkcni,kterej by prijalo maximum ostatnich a nejvetsi problem je aby na nem taky zacli makat a prosazovat ho do praxe.

   • Paul Durham napsal:

    obycejnilide7 napsal: 27.3.2017 (21.35)

    "bude chtít pak Většina lidí" - ohohó , zatím je to přesně obráceně, jak to ráčejí pane vachmajstr zařídit ?

 56. John_Pitralon napsal:

  Do odkazů doporučuju přidat web "Pravda o vodě". http://pravdaovode.cz/

  Vysoce kvalitní prasečina našich papalášů a západních koncernů, kterou je zapotřebí zastavit...

  • proud napsal:

   To vsechno neni jak uz taky vis zadnej problem,nic neni problem,zastavit,zlepsit,zmenit,to nejsou problemy! Problem je donutit lidi aby se probudili a zacli v tom smeru cokoliv podnikat,aby meli zajem se zorganizovat za ucelem to dokazat,ale nejdriv se dovzdelat v potrebnym aby vedeli proc,maknout na sobe,aby to melo smysl,ucel a vydrzelo to,aby tomu co delaji rozumeli a verili si.

   • proud napsal:

    Jinak pozenes stada ovci co nebudou vedet co a proc delaji a takovy neni tezky odehnat,nebo jim odrovnat pasaka a zaujmout jeho misto a hnat je svym smerem.To se prave presne delo v minulosti,deje ted a jestli to lidi neprokouknou,bude dit i v budoucnosti......

    • John_Pitralon napsal:

     Souhlas, poslední dobou příliš mnoho lidí bylo ideologicky zpracovaných, zfanatizovaných a řekl bych, že daleko víc než za doby vlády komunistů.
     Pokud se něco objevuje na těch "zlých" webech alternativy, tak to nechápou jako velký problém. Spíš to bude nějaká blbost. Protože kdyby to bylo závažné, pak by je přece upozornil mainstream pana Bakaly nebo pana Babiše, uctívači pana Havla z ČT apod.

 57. jop napsal:

  admin

  v tejto diskusii je teraz 267 príspevkov, z nich asi 110 je od Prouda.
  Máš dve možnosti.
  Uviaž svojho psa naspäť k búde, skráť mu reťaz.
  Alebo daj ban mne, sasinovi, wikimu a ešte dvom trom ktorí vidia, že ak nezačneš pracovať aktívne s ľuďmi, celý tvoj web je zbytočný. Lebo nič nezmeníš, lebo v sračkách sme aj my, aj ty, aj tvoj web.

  Potom môžeš ostať malým bezvýznamným informačným webom a dívať sa spolu s ostatnými blboňmi, ako bude spoločnosť zlikvidovaná a nastúpi NWO.
  Lebo drístanie v dikusiách a ani zverejňovanie článkov nepomôže ani tebe, ani webu, ani nikomu.

  Alebo konečne začni niečo reálne robiť.
  My sme reálni, my sme tá nasraná aktívna menšina, ktorá je schopná a má želanie a aj schopnosti začať tvoriť Program našich spoločných potrieb.
  Ak toto neurobíš, tak 110 príspevkov od Prouda ti nepomôže.

  Buď zmaž mňa nech ťa neotravujem a nevyžadujem od teba aby som mohol pracovať so svojimi vlastnými nápadmi a dať ich hodnotiť ľuďom (to je to hodnotenie v Exceli, aby sa ten program vytvoril, aby ľudia sami klikli na to čo potrebujú), ale skráť psovi reťaz.
  Lebo už aj koňovi je jasné, aká je úloha prouda na tvojom webe.

  • proud napsal:

   "Uviaž svojho psa naspäť k búde, skráť mu reťaz."...........To pujde tezko na tvuj ROZKAZ!,maly moj:-)))))))))))))))))))))))).Kdybych psal voloviny,uz by mi dal Honzik vedet na mail,nejsem z tech kdo by delali naschval vyrval aniz by byli schopny se domluvit,a nejsem z tech kdo prijdou vyuzit pro sebe cizi web tvejma natlakovejma metodama,maly moj! :-))))))))))))))).Places na spatnym hrobe,porad jeste ti to nedoslo? Rozumny navrhy tu uz padly,UDELEJ WEB!!! a kdyz bude smysluplnej,radi budeme chodit i tam.Ale ty neeee,ty se porad snazis predelat a privlastnit si nemlich tenhle kde jsme oba HOSTI!!! Jen ty tlacis na pilu,ted uz pouzivas i zaludny metody jak na me postvat admina a vubec zacinas bejt takovej "komickej" :-))))))))))))))))))))Cetls nekdy ode me ze bych se pokousel RIDIT ADMINA a JEHO WEB??!!! Jedu si sam za sebe,sem tam pustim pripominku,ale kdyz neni vyslysena,tak neni,admin neni povinnej zarizovat podle kazdyho psouku ani ode me,ani od nikoho jinyho!!!

  • proud napsal:

   Takze milej jope,zkratka a dobre,skoc mi do trenek a tam si behej kolem gumy! Kdybys byl pekna baba,jeste bych ti poradil abys mi vykouril bambuli:-))))))))))))))))))))))))))))))))

 58. WHO napsal:

  Zda prezije narod : lidem tu nic nechybi,nadavaji,ale nezvednou zadek,pokud se nejedna napr.o hokej.V porovnani se svetem se tu zije v klidu a krasne,umime zit z ruky do huby a jen lamentovat.Delame to porad. Jsme lini,nezajimame se,necteme,to by chtelo vyvinout cinnost. Jsme ovlivneni medii,reklamou,okolim,ktere je moralne deformovane.Jsme ovlivneni strachem.V teto zemi vladne strach ,lenost a za ni vruku ruce sobectvi a zavist.Nejmladsi rocniky,tipu nactiletych tak to uz je uplny konec. Jsme narodem,ktery musi projit utrpenim,aby se nakopl a semknul.Takze pokud nas nechaji v tomto stavu,vyhraji,kdyz to dozenou do extremu,lidi se probudi a druha strana prohraje.
  Jestli ma cenu pomahat: urcite ano,ale nemuzes nikdy pomoct tam kde o to nikdo nestoji a nebo tam kde volaji pomoooc,pooooc a kdyz natahnes ruku,kousnou te,protoze jim pozice volajiciho o pomoc vyhovuje. Pomahej pokud to tak srdcem citis,proto jsi tu a i kdyz prijde chvile,kdy jak se rika tva vira utrpi,dej si oraz ,posad se,nadechni se a zacni znovu, nepropadej zoufalstvi,protoze i kdyz pomuzes jen jednomu,stala ta namaha za to.Brzo prijde cas a bavim se v radu par let,ver mi a budes na sebe pysny,ze si u toho byl.
  Jestli delas neco spatne: NE NE a jeste jednou NE.Tento narod potrebuje jen silneho vudce,ale ne nekoho,kdo pobiha s papirem po namesti a bleje do mikrofonu,ale takoveho,ktery lidem ukaze,ze to jde razneji a ze se lidi nemusi bat. Jsme ve fazi,kdy je potreba lidi probudit utrpenim,jinak nas to spolkne. Co se tyce vyberu penez na tvuj web,lenost je jedna vlastnost tohoto naroda a dost dominantni,vypsat prikaz k uhrade,nebo skocit se slozenkou je tezky,zkus to vybirat pres sms,budes na tom lip

  • jan nowak napsal:

   WHO má prawdu s těma SMSkama.
   Chtěl jsem to napsat jako ná-wrh , ale bogužel jsem měl zrowna ban : (

   ps : to bych mohl posílat i ze služebního telefonu..
   .. a má to i spoustu jinejch wýhod : ))

 59. Paul Durham napsal:

  Rudyard Kipling Knihy džunglí , před 110 léty hezky vystihl dnešní "Bandary" :

  “Poslyš, člověčí mládě,” ozval se medvěd Balú hromovým hlasem, jako když za dusné noci zahřmí. “Naučil jsem tě veškerému zákonu džungle, platnému pro jeho obyvatele — kromě opičáků, Bandarů, kteří jsou domovem na stromech. To jsou vyvrhelové. Ani vlastní řeč nemají, pořád jen napínají uši, a jak zaslech­nou nějaké slovo, hned je ukradnou, pořád tam shora jen pokukují a číhají. Mají jiné mravy než my. Vůdce neznají. Chybí jim paměť, naparují se a chvás­tají, žvaní, co všechno nejsou a co všechno v džungli dokáží, ale jen spadne ořech ze stromu, dají se do smíchu a na všechno zapomenou. My z džungle se s nimi nestýkáme. Kde se napájejí opice, tam nepijeme, kam chodí opice, tam nechodíme, kde ony loví, tam nelovíme, kde ony hynou, tam nehyneme.
  “Obyvatelé džungle o opičácích nemluví a na ně nemyslí. Opičáci chodí v hejnech, jsou zlí, špinaví, drzí a touží jen po tom, aby si jich obyvatelé džungle všimli. Jenže my si jich nevšímáme, i když nám na hlavu házejí oře­chy a klacky.”
  Jen domluvil, zaharašila z větví sprška ořechů a halouzek. Bylo je slyšet, jak tam v závratné výši mezi temnými větvemi chrchlají, skučí a zlostně rejdí.
  “Obyvatelé džungle nesmějí s opičáky nic mít,” řekl Bálú. “Pamatuj si to.”
  “Nesmějí nic mít,” řekl Baghíra. “Ale tak si myslím, že tě měl před nimi Bálú varovat už dřív.”
  ,Já — já že jsem ho měl varovat? Copak mě napadlo, že si bude hrát s tako­vou holotou? S opičáky! Fuj!”
  Co řekl Bálú o opicích, byla svatá pravda. Domovem jsou v korunách stromů. Nahoru se šelmy skoro nedívají, a tak se opičáci obyva­telům džungle málokdy připletou do cesty. Ale jak někde zastihnou chura­vého vlka, raněného tygra nebo medvěda, hned ho týrají a po kdejaké šelmě schválně házejí klacky a ořechy, jen aby na sebe upoutali pozornost. Potom skučivě a pištivě prozpěvují hloupé písničky a vyzývají obyvatele džungle, ať za nimi vylezou na stromy a tam s nimi zápasí, nebo se zase sami mezi sebou zuřivě servou a mrtvoly nechají ležet před očima obyvatel džungle. Pořád by si chtěli opatřit vůdce a vlastní zákony a mravy, ale nikdy z toho nic není, protože druhý den na to zapomenou, a tak si namlouvají: “Co si myslí Bandarové dnes, to si bude jednou myslit celá džungle,” a tím se utěšují.

  • WHO napsal:

   Spatne podobenstvi,takhle to neni ani v dzungli a ani v zivote. Ale pokud to tak vyhovuje,pouziji zviratka. Je potreba do korun, do stinu, mezi huste listi posadit jaguary a medvedy a jednat tak,aby se opice baly,aby si jiz nebyly tak jiste, aby se musely ohlizet,aby mely strach pit kde pily,jist kde jedly,aby mely strach usnout.Opatri si delsi klacky,ale nebudou vedet kam uderit. Slezt pro kameny se budou bat. I nepatrne vitezstvi doda nadeji a silu tem ostatnim,zvednou hlavu a hrde se podivaji do koruny a zlomi kazdou vetev,na kterou dosahnou a pak i ti co nevylezou nahoru,prijdou na to,ze i zatrast stromem vsi silou nese sve ovoce a cim jich bude trast vic,tim rychleji opadaji i orechy a s nimy i opice.

 60. Pes napsal:

  Vážený pane Korále,
  netroufám si Vám radit, protože se radím já u Vás a bludný kruh se mi nezdá dobrý. Cítím ale, že je potřeba Vás podpořit/ubezpečit ve Vašem konání. Dělejte/žijte tak, jak chcete/cítíte.
  Radit Vám, jak řídit nwoo mi připadá asi jako když ****** (Miroslav Vodrážka, předseda Nezávislé odborové organizace ÚSTR, a Petr Blažek, předseda Odborové organizace vědeckých pracovníků ÚSTR) radí presidentovi, zda prosazovat Lenku Procházkovou.
  http://www.nwoo.org/2017/03/27/nasi-zapouzdrenci/

 61. Rudolf napsal:

  dneska zase sprejují nebe...bude buď pršet nebo jen zataženo...

 62. Maroš napsal:

  ADMIN
  Slovensko teraz rozdeľujú dve záležitosti - 1. genocídne chemtrailsove lety, o ktorých Slováci nevedia, pretože ich majú denne nad hlavami, len nie v televízii, a na - 2. papaláške lety Kissku - o ktorých vedia všetci - práve vďaka televízii.
  He he - jedna sionistická zlodejská banda kričí - chyťte tú druhú sionistickú bandu! - klasické folklórne jarné hry našich bývalých szmákov! Aj s maľovanými multikulti vajíčkami.
  5 tisíc eur mesačne rozdať a 30 tisíc eur mesačne predrbať - tomu sa hovorí marketing "dobrého" anjela - ktorý len rozdáva dary tých iných. Kisska sa nedávno vyznal z obdivu k židovstvu - a zrejme ho aj napĺňa. Jeho obdiv k Slovenstvu nám zjavne už nehrozí... Kedysi boli aj v tých najpodradnejších lokáloch - aj v bankách - všadeprítomné pĺuvátka. Dnes si z toho všetkého bohužiaľ musíme odpľúvať - na Rodnú zem kurva!
  http://tadesco.cz/prezident-kiska-leta-problemech-udajne-kristalove-cisty-slovensky-prezident-kiska-odstoupi-jako-dojic-statniho-rozpoctu/
  ------------------------------------------------------
  SÚVISLOSTI!
  Ešte raz – ústavodarnú moc má ľud, pretože v status quo – res publica – všetka moc pochádza z ľudu. Áno – ustavoZÁKONODARNÚ moc má parlament, avšak na zmenu Ústavy SR by poslanci tohto súčasného slovenského národného panoptika museli dostať mandát – NAPRÍKLAD AJ V SÚVISLOSTI S VOLEBNÝM PROGRAMOM – pred voľbami. Alebo – prostredníctvom hlasovania V REFERENDE K TEJTO OTÁZKE! Nič také sa však nedeje!!! Teda – konanie poslancov v tejto veci - zrušenia Mečiarových amnestií novým ústavným zákonom je – PROTIÚSTAVNÉ!
  A to je dôvod – na ich odvolanie! A rozpustiť parlament môže kto? ???

  „Ak prezident odvodzuje svoj mandát priamo od ľudu (voličov) a nie od parlamentu či iného orgánu, býva jeho postavenie zväčša silnejšie a nezávislejšie. “ – toto je zásadný rozdiel medzi priamou voľbou prezidenta a jeho zvolením parlamentom.
  „Parlamentná republika je typická tým, že jedna zložka moci, a to moc zákonodarná, má v systéme deľby moci dominantné postavenie. Tým je poznačené aj postavenie prezidenta, ktoré je v tejto forme vlády najslabšie. Niekedy sa prezident dokonca uvádza, nie ako predstaviteľ výkonnej moci, ale ako najvyšší predstaviteľ štvrtej – kontrolnej moci v štáte. Aj v parlamentných republikách má však prezident niektoré významné právomoci – má právo relatívneho veta, môže rozpustiť parlament, menuje vysokých štátnych funkcionárov či vyhlasuje referendum. Parlamentnou republikou je aj Slovensko (spolu s väčšinou európskych krajín).“
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Prezident

  A o toto všetko sa teraz hrá v kauze prezidentských letov za rodinou za štátne peniaze – aby Lietajúci Čestmír NEmohol zablokovať a rozpustiť tú druhú bandu – sediacu v parlamente!
  http://tadesco.cz/poslanci-zmenili-ustavu-parlament-ziskal-moznost-rusit-amnestie/#comment-2929

  Bližšie k téme a v súvislostiach – Informačná vojna z 30.04.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=xjC175Sw87A
  ------------------------------------------------------
  Ovcie Jeľcinovho stromu - pokusy o majdanizáciu Ruska prebiehajú stále
  http://aeronet.cz/news/alexej-navalnyj-se-pokousi-odstartovat-ruske-jaro-demonstrace-v-rusku-nasleduji-po-udalostech-v-belorusku-globaliste-chteji-100-let-po-vrsr-zopakovat-revoluci-hackeri-nsa-uverejnili-kompro/

  • Luboss napsal:

   Slovesko je obří VELMOC nerostných surovin:
   Jen na těžbě masteku společnosti dosahují obratu až 40 mil EUR ročně. Zásoby Masteku se odhadují na minimálně 50 let.
   Jen pár sond prokázalao existenci 8 000 000 000 kg masteku.
   Cena 1 kg běžného masteku jsou 2 EUR. Jenže Slovensko má mastek nejčistší na světě takže cca 1kg i za 3 EUR
   Naproti tomu je Slovensko zadlužené až po uši a nikdy se dluhů nezbaví.
   Tak jak teda? Nikdo o tom moc nemluví. Co se děje?

   • geronimoh napsal:

    Luboss : apríl, že ? :)

    • Luboss napsal:

     V Česku se chystá to samé na lithium = ČR jedno z největších nalezišt světa.
     Je škoda, že se jako Ty o nic nezajímáš. Škoda, velká škoda.
     Myslíš si, že vydržíš jen s ironií?
     Ano mnoho mladých v Praze přijalo Iróóónicky ČIP na ruku a čárový kód na čelo a mají z toho ohromnou iróónickou bžundu jak to je prý sqelý cha cha cha :)))

 63. jop napsal:

  Analýza potrebnosti alternatívnych informačných webov v súčasnosti.

  Informačné weby Sú potrebné. Každý človek by mal dostávať a v hlave spracovať pravdivé informácie.
  Sú potrebné. Lebo sa takto bojuje so šmejdami na lokálnej úrovni, šmejdi sa TROCHA boja informovanosti obyvateľstva. Iba Trocha.
  Na lokálnej úrovni weby Mierne pomáhajú, ale lokálni šmejdi aj tak okrádajú spoločnosť naďalej.

  Boj na globálnej úrovni.
  Alternatívne weby sú všetky ako osamelí vlci. Každý za seba, každý potrebuje finančnú pomoc, každý web sa snaží byť ZISKOVÝ.
  Efekt alternatívnych webov na globálnej úrovni je NULOVÝ. Lebo Globálni prediktor riadi spoločnosť konceptuálne, nepriamo a teda neexistuje priamy spôsob ako GP vyradiť z mocenskej funkcie. Takže alternatívne weby NEMAJÚ spôsob ako zlikvidovať Globálneho Parazita.
  Globálny Prediktor je Globálny Parazit.

  Jediný spôsob ako udrieť na GParazita je zničiť mocenskú základňu v jednotlivých štátoch.
  Kto je mocenská základňa aj GParazita aj lokálnych šmejdov???

  Poviem to plnou vetou, aby ste to pochopili.
  Mocenská základňa GP a lokálnych šmejdov ste VY VŠETCI. Nechápete, že?
  Lebo vaši príbuzní, priatelia, spolupracovníci sú VOLIČI.
  Voliči v systéme PseudoDemokracie.
  Práve tá PseudoDemokracia a voľby priamo udržujú miestnych šmejdov a tak aj Globálneho Parazita pri koryte.

  Aká je úloha alternatívnych webov z tohto pohľadu?
  Pomôcť otvoriť oči tým, čo ich dokážu otvoriť aj sami. Vy všetci čo to tu čítate, vy ste konečný efekt týchto alternatívnych webov. Lebo ste schopní chápať, rozmýšľať, nebyť oblbnutí mejnstrímom.
  Vy už ste tu, vy to tu čítate.
  Ale tá úloha je už ukončená. Weby úlohu splnili. Nič viac nie sú weby schopné urobiť.
  Viete prečo?
  Lebo weby nič viac už neurobia. Vy už ste tu!!! Lebo niečo urobiť už musíte vy sami!

  Méte proti sebe tých, čo podporujú moc parazitov. Máte proti sebe oblbnutých voličov, ovčanov.
  Sami viete, že ak sa v "štandartnej spoločnosti" začnete baviť o niečom, čo odporuje mainstrímu, vy ste za čudákov, za volov, za smiešnych konšpirátorov. Nedá sa, sami nič nedokážete.

  Jediné čo pomôže je spojiť sa tak, ako stále opakujem.
  Vytvoriť silu, spojenú silu: "Všetci konšpirátori spojte sa!"

  Následne začať priberať medzi seba zvedavých voličov, lebo im dáte šancu kliknúť na to, čo každý z nich sám uzná za potrebné pre seba.
  Za to Wikingerove Desatoro, za Sasinove Spoločné potreby.
  Tak sa vytvorí plán toho, čo ľudia chcú.

  Ak sa weby a diskutujúci dokážu dohodnúť, tak ovčanov začnete pretvárať na ľudí. Lebo ich začnete odpájať od pseudodemokratických volieb k vlastným potrebám. Následne si uvedomia, že ak sami niečo chcú a sami to môžu skutočne vybrať, tak nemajú potrebu voliť parazitov, šmejdov a škodcov.
  Ľudia sa tak veľmi jednoducho pridajú k plánu, ktorý sami vytvorili lebo je pre nich VÝHODNÝ.

  Zoberiete voličov politickým stranám a zároveň vytvoríte vlastný program aj bez založenia politickej strany.
  Lebo využijete ľudskú zvedavosť, ľudskú nasranosť na politikov a ľudskú bojazlivosť nevytŕčať zo stáda. Lebo kliknutie na +/- je taká malá konšpirácia každého človeka, toho sa nikto báť nebude.
  To +/- pod potrebami ľudí im dáva šancu pomstiť sa politikom. Aj zároveň bude nútiť oficiálnych politikov začať hovoriť o týchto potrebách.

  Aj jednoduchá ľudská zvedavosť "konšpirátori sa spojili a čo to vlastne chcú?" sa takto ľahko využije. Všetky oblbovacie žlté denníky sa tejto témy chytia, najprv začnú vysmievať, potom sa začnú báť.
  Mejnstrím tak ppmôže získať pozornosť každého ovčana. Tí ktorí nie úplne blbí si prečítajú, čo to vlastne konšpirátori chcú a aj začnú klikať +/- len preto aby niečo konšpirátorom pokazili.
  Následne začnú klikať skutočne pod to, čo sami skutočne chcú.

  Len ten môj navrhnutý Excel potrebuje rozumných ľudí, ktorí musia chápať kam viesť besedu, aby sa nápady využili a nie zneužili ako blbosť vymyslená hlupákmi a redigovaná hlupákmi.

  Treba využiť psychológiu más a vytvoriť nový proces.
  Ale to vy sami najprv musíte pochopiť, že už žiadny informačný web nikomu a ničomu nepomôže.
  Tá doba informačných webov skončila, treba začať pracovať s ľuďmi.
  Musíte sa spojiť, diskutéri alternatívnych webov a začať tvoriť plán, ku ktorému sa pridajú aj "voliči".

  Ak vy sami nič neurobíte, tak čo chcete od ovčanov?
  Vy ovčania nie ste, že?
  Ale aký je praktický rozdiel medzi ovčanmi a vami?
  Nijaký, oni chodia za kobližku voliť a spoločnosť je v sračkách. Vy nechodíte voliť šmejdov ale spoločnosť je aj tak v sračkách.
  Ovčania nič nerobia, vy nič nerobíte.
  Ovčania nič nezmenia, vy nič nezmeníte.
  Tak kto kurva?
  Putin nás zachráni? Len nech nie ja, len nech ja sám nič nemusím urobiť?
  Šak stačí prečítať si alternatívny článok a mám spokojné svedomie, šak já nejsem ovčan.

  Do riti choďte s takýmto prístupom, všetci posraní čitatelia alternatívnych webov.
  Nič nedokážete urobiť?, tak choďte do riti.

  • proud napsal:

   Uz menime,deje se to neustale,i diky alternativam,nebo prave diky jim...............ale tobe to unika :-)

   • jop napsal:

    Proud
    povedal som že na teba nereagujem, ale ty vlastne robíš čitateľom medvediu službu.

    Vo Francúzsku, v Nemecku, Anglicku, Švédsku sa začnú nepokoje, je tam nábeh na občiansku náboženskú vojnu. Lebo GP má taký plán, že ak bude treba tak vyvolá lokálne náboženské vojny po Európe, namiesto globálneho konfliktu s Ruskom. Ale aj vojna s Ruskom je možná, taký plán Globálni Paraziti určite majú. V tom lepšom prípade bude sociálna spoločnosť zlikvidovaná, úplne rovnako ako celá stredná trieda v USA. USA znížilo svoju spotrebu zničením strednej triedy. EU to čaká, chudoba, nezamestnanosť, súkromné zdravotníctvo a zdochnete na obyčajnú neliečenú chrípku

    Ja sa tomu chcem postaviť, lebo aj ja to už vidím a podľa článkov na alternatívnych weboch tie možné vojny vidia mnohí.

    Rozumiete ľudia? Aktívne sa tomu postaviť, začať ťahať obyčajných ľudí na stranu otvoreného rozumu, proti šmejdom.
    Urobiť z voličov odporcov šmejdov a odobrať šmejdom oficiálnu mocenskú základňu
    Proudova odpoveď je: "hlavne čítajte web, a nemusíte nič robiť. Stačí čítať, to je vrchol, viac nepotrebujete".

    Proude, buď pracuješ na tento web ako dozorca v diskusii, či s priamym alebo len tichým súhlasom admina, alebo pracuješ proti ľuďom.

    Lebo NIE JE NORMÁLNA tá tvoja snaha, aby ľudia v žiadnom prípade neurobili žiadny aktívny krok proti šmejdom čo nás ovládajú. Len nech ľudia nič neurobia a nezmenia. Začať vytvárať svoj plán svojich potrieb? To nerobte, bláznivý debilný Jop sa hrá na revolucionára. Vytvoriť zoznam je revolúcia proti vrchnosti, nerobte to!

    Kurva Proude, tvoja snaha je škodlivá. Neviem či to chápeš, robíš vedome alebo nevedome, ale škodíš!

    Jediné čo pomôže je úplne poriadna zmena celej spoločnosti.
    Ty stále bojuješ aby sa nič nezmenilo.

    Ľudia, ak nič neurobíte, choďte do riti. Vy musíte urobiť tie zmeny, lebo GP urobí svoje zmeny a pôjdete do riti navrhnutej a vytvorenej Globálnym Parazitom.
    Ak sa tomu otvorene nepostavíte, pôjdete do riti, vaša spoločnosť bude rovnako zničená ako to GP urobil so socializmom.
    Ak to doteraz nechápete, tak ste všetci hlupáci.
    Ak sa tomu bojíte brániť, budete po uši v takých sračkách, že sami seba budete preklínať za svoju zbabelosť, že ste sa tomu nepostavili na odpor, keď to ten Jop navrhoval, keď to ešte nezačalo.

    Volám sa Rastislav Horváth.
    Ak sa bojíte brániť zničeniu vašej spoločnosti, zničeniu vašich rodín, zničeniu vašej budúcnosti, tak zdochnite radšej teraz a neničte zbytočne planétu, ktorá vám nepatrí!
    Lebo planéta patrí Globálnemu parazitovi, a vy ste nepotrební neužitoční konzumenti.

    A ak tí smradi, ktorí kontrolujete za plat tento web si myslíte, že vy ste pre Globálneho parazita potrební, tak ste ešte hlúpejší ako mejnstrímoví ovčania.
    Ste rovnakí nepotrební konzumenti, ktorí budú zlikvidovaní spolu s celou spoločnosťou.
    Ten plat dostávate iba dočasne, keď pomôžete spoločnosť zničiť a nastane spoločnosť vytvorené Globálnym parazitom, aj vy budete nepotrební a plat už nedostanete.
    Ak to nevidíte, tak ste rovnako blbí ako miestni zbabelí čitatelia.

  • Ekklesian (na skok) napsal:

   Máte před sebou poslední "lidově-svobodné" volby, a ani to není jisté. I tato poslední poslední příležitost povede ke zhoršení svobody a přirozených práv člověka, a to tak dramaticky, že nejpozději na podzim si začne zoufat úplně každý kdo si podrží schopnost vidět zlo a neuhýbat mu.

   S tímto podzimem či zimou, pokud již ne v létě za pár měsíců, začnete mít naprosto odlišné starosti, opravdové starosti. A to teprve začne podstatný útok na vše co dělá Čecha v Česku Čechem. Budiž vám útěchou, že další a větší rány dorazí vzápětí a touto fází svého pošlapání se nebudete mít čas příliš trápit. Jsem zvědav, jak s nepřítelem mezi sebou budete čelit "přírodním katastrofám".

  • Luboss napsal:

   Bohužel neustále opakujícíc se výsledky svědčí o spokojenosti se současným stavem. Vezměte si výsledky voleb za posledních 10 let, kdy nebyla migrace a volby, kdy byla migrace. Není žádný rozdíl, že? Stále je u moci tato strana: ČSSDODSKSČMTOPANOKDUČSLSTAN
   Poučení:
   Tlustá prasátka jsou tedy spokojená s plným korýtkem.
   Remcání a mrmlání je záležitost malých prasátek, která se ke korýtku nedostala.
   Poučení:
   Velká prasátka, která jsou u korýtka by musela malá na chvíli pustit ke korýtku, ale to bude nesparvedlivé, protože říkají, že u korýtka musí být jen ti nejsilnější a slabé příroda fyzicky likviduje. Je to zákon Sodomie a Satanizmu. Velkým prasátkům se v určitý čas přeruší přívod do korýtka, což povede ke kanibalismu mezi tlustými prasátky.
   Poučení:
   Současný systém nutně spěje k Sodomii = kanibalismu.
   Poučení:
   Rozbít korýtko!
   Rozbít prasečí smradlavá a zapáchající města.
   Prasátka pak uvidí, jak je venku krásně a svítí sluníčko a přejde je chuť na Sodomii a Kanibalismus.

   • Sasin napsal:

    problém města je, že jim podíly na neprodejné půdě smrdí. Voní jim ale koryta, teplá místečka, za plkání a nošení nactiutrhovačných pamfletů, které povýšili do šlechtického stavu na nařízení. Drze skupují a prodávají směnky, dlužní úpisy, závazky, pohledávky a mení podle svého rozhodnutí povinnosti těm, co od nich vyžadují plnit jejich nenažrané potřeby.

    • Luboss napsal:

     Zhroucení korýtek se naplní prozřením = SKUTKY současných Jánošíků, Lomykarů, Komenských,..), za kterými stojí vyšší egregor.
     Skutky čloVěka jsou vyšší egregoriální prioritou = VŽDY nadřazeny a pod ochranou nad smrdutými úřady nenávidícího čloVĚKa.
     Zhroucení je na dosah institutem PROZŘENÍ = ochrany všedržitele spravujícího egregor ochrany čloVĚKA.

     • Sasin napsal:

      Si představuju jak vznikala první města. Gdysi dávno přiletěly kukačky, vytáhly z batohu koryta a začaly zanášet pro své kukačky na tisíc let dopředu. Zaletěly do vedlejší usedlosti a začaly lkát, lhát, zanášet, pomlouvat, že ti na druhém kopci o nich zle smýšlí až nějakej první blboň tomu uvěřil, šak lidi mají mezi sebou spory. U koryt mezi tím začaly kukačky s magií a vekslováním. Blboňi, kerým se to líbilo se k nim přistěhovaly a až jich bylo dost začali od lesa verbovat podílníky, na které už měli políčeno hned několik nactiutržených křivopřísežnictví od blboňů, keří se těšili na podíl z vyvlastněného, ukradeného majetku. Vyvlastněnce pak naháněli do želez aby jim začali nosit do hnízd materiál a začali zvelobovat hnízda kolem koryt. Gdo nechtěl, prodali ho do otroctví turkům. Tak vznikla města jako vojenská opevnění proti vzbouřeným podílníkům, na které si kukačky obchodně smluvily pomoc z harpagondechánie na úvěr, gdy začaly prodávat majetky, které ještě nebyly ukradené. Spoustu mrzáckých kukaček, které u nich hnily v příkopech naverbovali do služeb za jidášský groš a voni se přeemigrovali do okupovaných území. Začali se chovat jako šmejdi, co nemají s nikým soucit ani slitování, páč slíbený groš byl skoro jistý a navíc teplé jídlo a nocleh, což byly dycky hodnoty, které zdebilizovaní chudáci neodmítají. Přizpůsobí se podmínkám . A ty se měnily tak rychle jak všichni kradli, lhali, vyměňovali a křivopřísežně přísahali na čest a slávu kukaček. Od té doby se ve městech usadily celé generace darmošlapů a darmožroutů s koryty a vyžadují plnit žlaby stále rychlejí, plnějí dle zaKONa. Města jsou odvěků protikladem kultury. Ve městech panují jiné hodnoty, jiné mravy a jiné zvyky narozdíl od kultury, která roste na potřebách obyčejných lid, co znají od všeho něco.. Města rozhodla, že zem předků patří jim a tak nařizují i v neodlehlejších končinách země svá panovačná nařízení a vybírají za ně poplatky. Bez svolení města si nesmíte postavit nic, co by nepřineslo městu dle vyhlášek zisk z materiálů, zaKONa nebo vyhlášky. A jsou tak pyšní, že dokonce poučují obyvatelstvo úředně či ve školách jak se co má pro jejich zisk dělat a vnucují jim příběhy starých zlodějských kukaček ve všech médiích, které k těmto účelům vytvořili. Takže nejvíce víme o šmejdech, banksterech, zlodějích, králech, vojevůdcích z harpagondechánie a o vlastních dějinách nevíme téměř nic.

     • obycejnilide7 napsal:

      Luboss
      Výborně.
      A co potom činy Člověka Původních Pramenů který (možná...?) již roste do krásy. Těším na ten tanec, ať už bude zvolena cesta jakakoliv, bud začnem my sami "odspodu" anebo Síla zasáhne dřív než by mělo být mnoha obyčejným lidem (zbytečně) ublíženo.. Jsou zde lidé kteří se už nebojí ničeho a své úkoly zde na Zemi jsou témeř splněny.
      A jo Sasine, města jsou tuším témeř ztracena, někteří lidé to též intuitivně tuší a stěhují se na vesnice už dlouho....mám pocit, že kolotoč brzy nabere na točkách.

      https://www.youtube.com/watch?v=vDAO9fkZD40

      Sílo nič vše temné zde na Zemi
      Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi
      Sílo chraň všechny dobré Duše stále.

      • Luboss napsal:

       Díky
       Koukal jsem na ten koncert.
       Co říkáte na symboliku blížící se 666 a textem: "Nás čeká oheň smrtelný"
       ?
       Máte zajímavou modlitbu - můžete uvést odkud pochází?

       • obycejnilide7 napsal:

        Luboss
        Přijde mi že vždy je velmi důležitej záměr (myšlenka) s jakou to či ono konáme, píšeme atd.
        Pokud máte na mysli pozadí v klipu osobně vidím modrá nebesa a je naznačeno že z nich padá oheň tam "kam má". Text chce asi přečíst celý a pochopit tak, ne vytrhnout větu z kontextu, dál se pak hovoří že oheň "je zbytečný" atd..
        "Modlitba" vychází z hloubi mé duše, intuitivně. Každý člověk má možnost tak komunikovat akorát to asi málokde je psáno jestli vůbec. Náboženství se o tom nezmiňují ty jen odvádí pozornost přitom je to vlastně jednoduché.

   • Paul Durham napsal:

    omyl, prasata nikdy nepřejde chuť na sodomii a kanibalismus , bo jsou to prasata

 64. Stribog napsal:

  Otázky, které si milý admine kladete jsem si kdysi kladl také. Jediné k čemu to vede je frustrace. Je potřeba pochopit, že tyhle změny se nedělají od stolu. V rámci politických či občanských hnutí a už vůbec ne snahou o jakési legislativní změny v od sklepa až po půdu shnilém systému. Mohu-liskromně radit, soustředil bych se pouze na tu práci, kterou umíte. A tou je vytváření informačního pole v rámci tohoto webu. Žádná politika a občanský aktivismus v mezích. Ono totiž vzdělávat národ je možná více, než trochu marné snahy o reformu nereformovatelného systému. Změna může přijít pouze na základě změny myšlení širokých mas. A to je ten zatracený úkol, který každý z nás, kdo trochu nahlédl na dno králičí nory může řešit svým dílem a na své úrovni. Jeden zatraceně slušně psaný blog nebo web vydá za tunu aktivismu.

  A ještě jednu blbou radu... Nenechte si tíhu světa přistát na zádech. Vykašlete se na pár týdnů na tento web a vše kolem. Zahoďte mobilního debila, tablet i computer, utečte do lesů. Dýchejte a přemýšlejte.... Pak se vraťte a zjednodušte to. Věnujte se jedné aktivitě místo tisícům. A nenechte se uhnat. Ještě Vaši vnuci to budou řešit...

 65. Ivana napsal:

  Pane Korále,
  napadla mne jedna věc, která by možná mohla tenhle web vylepšit. Navštívila jsem web Zvědavec a všimla jsem si tam že
  1) lze poslat emailem odkaz na kterýkoliv článek
  2) lze poslat emailem přímo i celý článek
  3) lze odeslat odkaz nebo celý článek na facebok nebo na
  twitter
  Tyhle funkce mě docela zaujaly, protože jsem už několikrát měla chuť odeslat nějaký dobrý článek známým nebo přátelům do emailové schránky, ale nejde to. Takže si myslím, že kdyby tyhlety možnosti fungovaly, mohlo by to pomoci jednak šířit povědomí o tomto webu a stejně tak šířit myšlenky z dobrých článků. No a taky by to mohlo zvednout i návštěvnost webu.Tak tohle je jeden nápad a záleží na vás, jak s ním naložíte.
  Váš web je výborný, tak vám přeju hodně sil a neztrácejte víru v to, co děláte.

 66. Jiří napsal:

  Ano, tenhle web mám stále rád a chodím sem každý den.
  Jirka

 67. kraken napsal:

  Pane Korále, vzhledem k tomu, že vaše výzva tu stále "visí" pravděpodobně stále očekáváte nějaký vývoj. Já se diskuzí normálně neúčastním, myslím, že odpovědi jsou nad rámec tohoto formátu. Ale chápu Vaše dotazy a nějak mi to tentokrát nedalo, abych se o to alespoň nepokusil.
  text je rozdělen do dvou příspěvků:

 68. kraken napsal:

  To nás přivádí k třetímu po-noření: osobní duše je součástí společného vědomí. Pro pochopení můžeme použít tento příklad: Představme si společné vědomí jako partituru, tj. notový záznam pro jednotlivé nástroje- (duše). Aktuální paradigma ale akceptuje z celkového notového zápisu pouze noty v pěti základních linkách osnovy (tj. to, co obecně považujeme za skutečné, prokazatelné a důvěryhodné) Cokoli je „nad“ či „pod“ základní (materialistickou) osnovou viditelného a pojmenovatelného vesmíru je označeno za spekulace, konspirace apod. Pokud si v rámci tohoto příkladu představíme, že notový záznam je záznam informací, můžeme noty nad osnovou chápat jako informace přicházející „shůry“ takříkajíc od zdroje, a noty pod osnovou jako tajné informace systému používané k naší manipulaci. Pokud jsou nám tyto přesahy utajené, hrát podle partitury v souladu s ostatními nástroji (dušemi) nebude možné. Hra nebude dávat smysl, přestože záznam v základní osnově může být racionální a ověřitelný, bez chybějících souvislostí je nepoužitelný.
  Nora čtvrtá: Informace jsou klíčem k smysluplnému rozhodování. Vzhledem k faktu, že existují informace tajné, vyplývá, že to s čím pracujeme, není „Pravda“. Pokud s námi systém manipuluje, nelze očekávat, že existenci této manipulace připustí, natož ozřejmí. Zároveň musí zajistit, aby k nám nedolehly ony noty „shůry“. Je nám pečlivě tajeno, že každá duše má svojí vlastní „anténu“, se kterou se lze naladit přímo na „Zdroj“ a nahlížet informace přímo, díky čemuž by se to celé jaksi provalilo. (v tom je ona odpověď i řešení). Takzvané zvláštní schopnosti některých lidí jsou (a byly)tedy schopností přirozenou, jen pro většinu bytostí momentálně nedostupnou. Vytěsnění tohoto přímého kontaktu nás přivádí k tématu fluoridů, vakcinace, mikrovlnných technologií a zapovězeným nástrojům duchovního léčení. V tomto ohledu není rozdíl mezi ateismem a většinou náboženství, minimálně posledních dva tisíce let. Celou tu dobu se na tom pracuje…
  Ponoření páté- eliminace historických faktů. Souvisí s výše uvedeným utajováním informací, s tím rozdílem, že nebezpečí pro existenci systému zde představuje historická paměť lidstva. Pálení knih, zesměšňování mýtů, překrucování faktů, genocida národů, kolonizace, darvinizace… Rovněž tvrzení, že současný stav je to nejlepší, kam jsme to jako lidstvo dopracovali, se zdá být oblíbený argument stávajícího establishmentu, který tímto ospravedlňuje zdánlivě náhodný proces nám přiznané historie. Se skutečnou znalostí historie by nebylo možné lidmi manipulovat.
  Takže zpátky na vzduch: situaci lze shrnout tak, že nevíme kdo jsme, neznáme skutečnou historii, nemáme pravdivé informace a komunikujeme o tom jazykem, o kterém ani netušíme, že je sám o sobě manipulativní technikou mysli. K tomu nakonec jednu pikošku: před časem jsem natrefil na informaci o Darvinově teorii evoluce a jejím hledaném chybějícím článku mezi námi a našimi údajných opičími předky. Tento chybějící článek (podle vědeckého výzkumu) je jeden gen, kterým se od opičáků lišíme. Kromě toho, že z hlediska genetiky nemá logiku vývojového procesu (proto chybějící článek- kde se tu asi vzal?) Je to přesně ten, který dává lidem jednu specifickou schopnost: řeč. Nenapadá vás náhodou něco?

 69. kraken napsal:

  ...nějak se nenačetla první část textu, přesto že to hlásilo duplicitu při odesílání. prosím upravte jestli je to možné

 70. kraken napsal:

  (1.část)

  soudruzi Otroci, Červenou nebo Modrou?
  Modří právě dočetli, s Červenými se vydáme do první úrovně králičí nory, s názvem jazyk a komunikace. Pokud chceme na jakékoli otázky zformulovat odpovědi, musíme porozumět použitému nástroji, jazyku. Každý „správný“ vědecký pracovník nejprve definuje kromě objektu zájmu i nástroj, kterým hodlá objekt zkoumat, což je v tomto případě jazyk samotný. Řeč, (obzvlášť tu, kterou používáme dnes), je pouze nástroj komunikace, který má své limity. Tím hlavním omezením, nebo přesněji řečeno skrytým manipulačním činidlem je fakt, že skutečná podstata reality a struktura jazyka jsou dvě odlišné a nesourodé věci, které se nekryjí. Jazyk je postaven na principu duality, o Realitě by bylo vhodnější říct, že má své aspekty, ale ty rozhodně nejsou duální, i přesto, že je lze tímto způsobem vnímat. Protože naše mysl je od narození ztotožněná s pojmy zakotvenými v duálním konceptu jazyka, hledá nesprávně vysvětlení veškerých otázek v duální logice, na které je celý koncept řeči postavený. To je praktické pro běžnou potřebu, ale v hlubších otázkách neobstojí. Tento manipulativní trik vede k zacyklení mysli do duální logiky, a následnou frustraci z neschopnosti porozumět a pojmenovat hlubší smysl a souvislosti. Pro zlomení tohoto „kouzla“ si ho stačí uvědomit, podobně, jako kdybychom odhalili podstatu triku jakéhokoli kouzelníka. Trik může být prováděn dál, ale když známe jeho podstatu, nikdo už nás neoblafne.
  V další úrovni je třeba odhalit vlastní mysl a správně pochopit to, čím pro nás je. Výzva některých duchovních mistrů k „odhození mysli“ je zavádějící. Lze to pochopit s ohledem na uvědomění, že mysl je opravdu tím, co nám přináší na určité úrovni problémy a trápení. Ale odstranění problému odhozením nástroje je podobné, jako kdybychom odhazovali kladivo po úderu do prstu. Chyba není v nástroji ale nesprávném užití. Ve skutečnosti je problém v tom, že mysl je od útlého věku jednak cíleně akcentovaná a zároveň zasazená do nesprávné představy o nás samých. Tato představa souvisí s termíny ateismus vs. náboženství, což vytváří iluzi dvou zdánlivě protikladných alternativ. Pro mysl v duálním módu je toto vyčerpávající rozpětí možností, ze kterého je nucená vybrat jednu či druhou variantu, obě či žádná není v logice jazyka akceptovatelná. Pokud je obsah termínů účelově zmanipulován, představa o nás samých pak zjednodušeně řečeno vypadá takto: Ateista je přesvědčen, že tělo má mysl, tělo věřícího má kromě mysli i duši. Z hlediska kontroly mysli jsou oba zdánlivé protiklady téměř totožné. V obou variantách totiž mysl kontroluje tělo. Je tedy ještě jiná možnost? Co třeba tato: Duše má tělo a mysl je (měla by být) jejím nástrojem.

  • proud napsal:

   "Ateista je přesvědčen, že tělo má mysl, tělo věřícího má kromě mysli i duši. Z hlediska kontroly mysli jsou oba zdánlivé protiklady téměř totožné. V obou variantách totiž mysl kontroluje tělo. Je tedy ještě jiná možnost? Co třeba tato: Duše má tělo a mysl je (měla by být) jejím nástrojem.".........zajimavy,musim si to prelouskat znova,ale napoprve mi doslo,ze tady v tom vejs ses zamotal.........je to jinak.Osobne si predstavuju cloveka ve vztahu k jeho skutecnejm schopnostem jako nekoho s satkem na ocich.........staci sundat satek a pak trochu cviku.........

   • proud napsal:

    Jinak s ateistama je to asi jako s nazorama,co clovek ,to nazor.Dusi mame vsichni.......Mysl je neco co s nami prichazi do fyzicna,taky se vsema.Kdo nezna nic okolo,ridi se jenom ji a "zaplatpanbu" alespon za to.Kdo zna vic,zapoji intuici,kdo uz je tak daleko a vedome ji pouziva,musi uz znat mnohem vic jak o mysli,tak o duchovnu a tedy v podstate i o svete.

    • proud napsal:

     Muj osobni nazor je ze pro alternativu z hlediska pochopeni ma mnohem vic sanci ateista,nabozensky zalozenej jen minimalni,nebo vubec zadnou.

   • Lenda napsal:

    Žasnu nad zpupností člověka, který jedním dechem přizná, že si musí výše napsané přelouskat znova, protože napoprvé nepochopil myšlenku jako celek, zároveň však prohlásí, že nositel myšlenky se zapletl a vše je jinak.

    • proud napsal:

     To neni zpupnost priteli,to je MUJ nazor,MUJ uhel pohledu a MOJE zkusenost,znova si to prectu abych se ujistil ze to k cemu mam vyhrady jsem pobral dobre a "neublizil" autorovi prispevku a jeho uhlu pohledu,az tak jsem zpupnej :-)

    • proud napsal:

     Dokonce jsem Lendo podle tebe az tak zpupnej:-)))),ze klidne napisu ze jsem za ten prispevek jako jeden z mala z dobrejch prispevku rad a podle obsahu prispevku si jeho autora(krakena) dokonce i zpupne povazuju........podle tebe :-)))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!