ZATYKAČ na Martina Stropnického – Projev na protestu proti průjezdu americké armády přes území ČR

Martin Stropnický - zatykačVážení spoluobčané, Jak vidíte, už nám došla trpělivost a nezbylo nám nic jiného, než vydat na našeho současného ministra obrany Martina Stropnického zatykač. Myslíme si, že jeho jednání již ohrožuje Českou republiku natolik, že je třeba udělat vše pro to, aby již dále nevykonával svou funkci a nejen to, aby byl za to i případně potrestán.

Protože si neděláme žádné iluze o funkčnosti českých státních zastupitelství, policie a soudů, bez jejichž tiché podpory by nebylo možné, aby se do čela našeho státu dostali zločinci, nelámeme si hlavu s tím, za jaké paragrafy bude souzen. Pro nás je podstatné, že páchá zlo podle zákonů všeobecně lidských.

Z čeho jej tedy obviňujeme?

1)      Umožnil vstup a pobyt cizích vojsk na území ČR

Aktuální průjezd kolony 125ti vozidel americké armády, který proběhne o nadcházejícím víkendu, je již čtvrtým za poslední roky. Nehledě na to, že se jedná o přípravu na útočnou válku, tak se jedná i o psychologickou operaci, kdy je naše obyvatelstvo vychováváno k tomu, aby si zvyklo na přítomnost cizích armád a na to, že jsme zapojeni do válečného štvaní. Vzhledem k tomu, že armádní vozidla mohou buď jet mimo naše území, nebo mohou být přepravována po železnici, nelze si jejich kolonu na našich silnicích a v našich městech vysvětlit jinak. Z logiky věci vyplývá, že účelem jejich pohybu přes naše území může být i doprava munice či jiného vojenského vybavení do vojenských skladů na našem území.

Odmítáme netečně pozorovat, jak se naše území stává součástí příprav na válku.

2)      Podkopává demokratickou kontrolu činnosti Armády ČR

Jak jinak nazvat snahu ministra Stropnického a dalších poslanců Černochové, Kádnera, Ženíška, Gabala a Hamáčka o změnu čl. 43 Ústavy ČR o armádě, kdy chtějí tito poslanci ještě více pravomocí nad armádou přesunout z Poslanecké sněmovny na vládu, aby mohl poslušný slouha Stropnický ještě lépe sloužit pánům ve Fašingtónu a posílat zbytky naší armády bez omezení kdykoliv a kamkoliv si tamější váleční štváči zamanou.

3)      Předal část armády ČR pod cizí velení

Jak jinak než vlastizradou lze nazvat dohodu s německým ministerstvem obrany o začlenění části naší armády pod velení německého Bundeswehru, kterou svévolně, bez souhlasu vlády či parlamentu, o občanech ani nemluvě, podepsal Martin Stropnický v únoru letošního roku? Je to jen další důkaz o záměrném a cíleném rozkladu naší suverenity a obranyschopnosti.

4)      Soustavně lže o povaze bezpečnostních hrozeb pro ČR a zastrašuje veřejnost lživou propagandou

Jsme v informační válce. Každé válce novodobých dějin předchází propagandistická kampaň, kdy je třeba vytvořit obraz nepřítele v hlavách lidí, kteří mají umírat pro cizí zájmy. A ministr Stropnický je v této informační válce na předních liniích. Všechny státy Aliance Severoatlantické smlouvy vedou minimálně za celou dobu našeho členství v NATO lživou agresivní válečnickou kampaň proti tomu, koho chtějí zrovna napadnout. Srbsko, Irák, Libye, Sýrie a nyní Rusko vydávají za říše zla a sami sebe za ochránce míru. Nejsme hloupí ani neinformovaní. U všech novodobých válečných konfliktů bylo bezpočtukrát dokázáno, že byly vyvolány pod falešnými záminkami, jen pro zájmy agresorů ze zemí NATO. Argumentů a důkazů, že o zmíněných hrozbách všechny západní vlády a mainstreamová média koordinovaně, vědomě a soustavně lžou, máme, kolik bude kdo chtít. Jak odpovědní politici, tak novináři vždy zbaběle utíkají, pokud je chceme konfrontovat s fakty a usvědčit je ze lží. A vědí proč. Vědí, že jsme vyzbrojeni pro ně tou nejnebezpečnější zbraní a totiž pravdou. Ministr Stropnický si bohužel stále plete svou politickou funkci s hrou v televizním studiu a myslí si, že jeho prací je pouze přehrávat roli, kterou mu píšou ve Fašingtonu a předvádět občanům své pochybné herecké schopnosti. To se však těžce plete. Obrovské hromady mrtvol, které má NATO na svědomí a které se zjevně chystá ještě značně zvětšit, jsou skutečné a prolitá krev není filmová barva z natáčení kriminálního seriálu.

5)      Spolupracuje s válečnými zločinci

Všechny válečné agrese, kterých je NATO protagonistou, byly a jsou ve smyslu mezinárodního práva i ve smyslu všeobecných zákonů lidského života válečnými zločiny. Zbytečné, nesmyslné a záměrně vyprovokované války Severoatlantické aliance stály život stovky tisíc, možná milióny lidí a miliónům lidí připravily nepředstavitelné utrpení. O obrovském množství zničeného území, majetku a nesmyslně promrhaných penězích za válčení ani nemluvě. Milióny lidí vyhnaly tyto války ze svých domovů. Tyto zločiny nikdo ze zemí NATO nevyšetřuje a nesoudí. Nikdo dosud nezatkl a neuvěznil jejich pachatele z řad politiků, velitelů armád, ředitelů zbrojních korporací, válečně štvavých mediálních protagonistů či příslušníků tajných služeb najímajících teroristy na špinavou práci. Tyto zločiny však spáchány byly. Jejich oběti zatím nikdo neodškodnil a škodu nikdo nenahradil a odpovědnost za nápravu tohoto zla na nás zatím stále leží. Jako občané, kteří platí, i když nedobrovolně, daně, jsme spoluzodpovědní za to, jakých zločinů se Česká republika, jakožto člen zločinecké organizace NATO, dopustila a případně dopustí. My, kteří proti těmto zločinům protestujeme, se tím snažíme napravit svůj podíl viny. Ale co vy, voliči hnutí ANO? Ale především vy pánové Sobotko a Babiši, to vy jste hned ti další, kdo je zodpovědný za to, že na tak důležitém místě, jako je ministr obrany, je prolhaný válečný štváč! Ani nečekáme, že budete o to předstírat nějaký zájem. Víme, že jste jedna parta lotrů, každý ve svém oboru. Nemáme o vás žádné iluze, ani v nejmenším!

6)      Zavléká ČR do přípravy na světovou válku

Současný přesun americké armády přes naše území je součástí hromadění armád zemí NATO v Pobaltí u hranic s Ruskem. Poslední tři roky, od doby, kdy bylo území východní Ukrajiny na pokyn a za podpory Fašingtonu napadeno ukrajinskou armádou a bandami zpitomnělých žoldáků, což donutilo Rusko podniknout kroky v zájmu ochrany životů obyvatel Krymu a Donbasu, neslyšíme z médií nic jiného, než jaký je Rusko agresor. Obraz Ruska jako nepřítele je soustavně vytvářen za koordinované spolupráce médií, politiků a představitelů ozbrojených sil. I když jsou záminky chabé, tak ke zbrojení a přepravě vojáků a výzbroje a budování vojenských základen to stačí. Myslíme si, že i v řadách NATO je zatím naštěstí ještě dost rozumných lidí na to, aby chápali, že rozpoutání ostrého konfliktu s Ruskem může být pro život na planetě Zemi devastující. Jenže debilizace obyvatelstva mnoha způsoby neustále pokračuje a příprava fyzického i lidského materiálu v podobě zbrojení, nácviků útoku a přepravy armád a vojenské techniky stále pokračuje. Hmotné i informační přípravy pro vznik světové války jedou na plné obrátky a mají zrychlující se tendenci. A ministr Stropnický tomu ze všech sil pomáhá. Co ho k tomu vede, je pro nás, obyčejné lidi, nepochopitelné. Touha po penězích? Vlivu? Moci? Kariéře? Po zapsání se do dějin? Nebo po splnění úkolu zadaného zednářskou lóží, tedy spíše lóží B'nai B'rith (bnei brit), aby mohl postoupit na další žebříček v hierarchii? Nevíme. Ministr Stropnický již dostal nejen od nás více než dost upozornění na to, jakých zločinů se dopouští, ví tedy velmi dobře, co dělá.

 

Ministře Stropnický, stále více lidí v této zemí ví, co jsi za lotra a jak této zemi škodíš. Spravedlivý trest za tvé zlé skutky tě nemine, ať už to bude následkem znovu zrozené spravedlnosti světské nebo působením kol osudu.

Náš rozsudek zní: VINEN!
38 Komentářů k ZATYKAČ na Martina Stropnického – Projev na protestu proti průjezdu americké armády přes území ČR

 1. covynato napsal:

  Co takhle sepsat důvody a důkazy o válečných zločinech a masových vraždách NATO (viz např. oficiální Chilcotova zpráva) a zažalovat vládu za spolupráci s teroristy a válečnými zločinci? Důkazů je plno, půjde do toho někdo se mnou, nějaký právník?

 2. tom napsal:

  Stropnický je hajzl všech hajzlů....A jednou bude souzen za vlastizradu....Je to odpudivá kreatura...

 3. weissbach napsal:

  A proto se nálepkuje a vytváří obraz vnitřního nepřítele - tzv. prokremelské weby. Aby se místo diskuse zavedla represe a umlčely se všechny hlasy, které na pokrytectví, lži a nebezpečí upozorňují.
  Na tom zatykači by mělo být daleko víc jmen.

  • proud napsal:

   Dobrej postreh! Haze se x problemu aby se odvedla pozornost od toho hlavniho,kteryho vyreseni by uz samo o sobe se spoustou tech "podruznejch" zatocilo tak jako tak............s vlastizradcema se muze zatocit kdykoliv,to neni stezejni zalezitost,trestat,stezejni zalezitost je budovat a zavadet novej system!Az ho budeme mit,muzeme trestat,budemeli o to stat.

  • Ignác napsal:

   Tak, kdo vládne světu ? Královna nebo Izrael ? Ani jedno.
   Když si anglická BP domlouvala s Rusy těžbu na ruských šelfech, za trest jí vylítla do luftu těžební plošina v Mexickém zálivu a následky včetně pokut a náhrad byly téměř likvidační. Navíc celá katastrofa měla počátek v zařízení, které dodávala firma Halliburton. A jako varovný prst byla vyvolána aféra s Jimmy Savilem. Jehož satanistické prznění dětí bylo desítky let tolerováno ale najednou se vytáhlo na světlo boží s tím, že organizoval párty i pro prince Charlese. Ne ne. Vládne někdo jiný. Ten o kom se nemluví a když už tak jako, že je filantrop. Královská rodina musí trpět mediální pozornost. Toto vládci nedělají, ti jsou mediálně neviditelní"
   No jo ale nedělejto, když nakonec všichni nosí trika v barvách vlajek vítězů. Někteří mají i povlečení z jejich vlajek.
   Britové mohou jen za milion mrtvých v Indii ? Já měl za to, že tak 40 milionů. Taky jim to pak Indové vrátili, když je rozsekávali na malé kousíčky.

   • proud napsal:

    Je to slozitejsi,zapomel jsi ze v Londyne je mesto ve meste?Spis "pevnost".Nekdo holt videt bejt musi,nicmene je jednou ze 13 pokrevnich linii.........a tech mrtvejch je samozrejme mnohem vic,tohle byl jen jedinej priklad.

    • Ignác napsal:

     Vím, že je v Londýně město ve městě a myslím si, že jeho vládce ovládá královnu a ne naopak. Královny je plný tisk. Jejího pána, aby si na videu pohledal a to ten její šéf ovládá podle německého Spiegelu a podle jednoho našeho europoslance, se kterým jsem o tom diskutoval majetek v hodnotě mezi 2 - 10 biliard korun. Jiný odhad jím kontrolovaného majetku bohužel nemohu poskytnout. Je to spekulace ale je naprosto jisté, že ovládá majetek větší, než nechává o sobě ve Forbesu psát.

     • Ignác napsal:

      Bill Gates je jen úsměvný bílý kůň a civilní krytí. Je směšné, že svět veří, že nejbohatším člověkem je občas nějaký Mexičan. Toto tvrzení je jen maximálním výsměchem lidem, kteří tomu věří.

 4. Ignác napsal:

  Nechte si v soudech trochu rezervy. Dnes celý svět a Evropa obzvlášť sedí na dvou židlích. Merkelová taky původně chtěla hlídat hranice ale přeci jen pád letadla Lufthansy a aféra VW byly na Němce už moc a kdo ví, co očekávali dál.
  Mnoho toho co dělá dnešní vláda je opravdu odsouzeníhodné. Ale během této vlády došlo k dvěma zajimavým záležitostem. Zrušení vojenského prostoru Brdy. (Dopad si, prosím, domyslete) a nevydání Fajáda do USA. (Dopad si opět, prosím, domyslete).

  • petr napsal:

   Já si to nedomyslel. Co je tak zajímavého na zrušení největšího buzerplacu v ČR ?

   • proud napsal:

    Nespadne do klina NATO a Americe,ovsem otazka je jestli to bylo delany s tim umyslem,nebo nikoli.......

    • proud napsal:

     ...ta souvisi s dalsi otazkou,jestli nedostanou plac podle svyho vyberu temer kdekoliv si ukazou.........protoze pak by se to poradne "tlouklo".

 5. STVOŘITEL JEHOVA napsal:

  ROZHODNĚ ZAJISTĚTE VŠECHNY ZLOČINCE PODPORUJÍCÍ VAŠI GENOCIDU !!!
  VIZ MŮJ CELÝ KOMENT V KOMENTÁŘÍCH 1.ČLÁNKU-VÝŠE...
  STVOŘITEL JEHOVA OSOBNĚ !

 6. Martin napsal:

  Vinen.

 7. Josef Švejk napsal:

  Též by se nemělo nezapomínat s vinou proti národu na celé osazenstvo Strakovky, poslanecké sněmovny, senátu, jakož ani na bývalé pilíře naši politiky.

  • proud napsal:

   "Švejk zaplatil útratu a vrátil se ku své staré posluhovačce paní Müllerové, která se velice lekla, když viděla, že muž, který si otvírá klíčem dvéře od bytu, je Švejk.

   „Já myslela, milostpane, že se vrátějí až za kolik roků,“ řekla s obvyklou upřímností, „já jsem si zatím vzala z lítosti na byt jednoho portýra z noční kavárny, poněvadž u nás byla třikrát domovní prohlídka, a když nic nemohli najít, tak říkali, že jste ztracenej, poněvadž jste rafinovanej.“ ........a tak ti doslo,ze kdyz trestat,tak vsechny vlastizradce!Proto ten clanek tak nejak nepobiram uz jen podle nadpisu..........:-)

  • Robo napsal:

   Divadelníkov je viac. Napríklad taký LGBT spolok zvaný Sysifos.

   • Ignác napsal:

    Do Sysifosu jsem kdysi psal, že není rozdíl mezi fanatickým přívržencem jako odpůrcem a že kdysi královská věděcká společnost se také vysmála Darwinovi a dalším. Že i v minulosti věřili lidé jako spolek Sysifos, že pokud lidé nečemu nerozuměli, tak to pro ně raději neexistovalo. Reakcí mi byla velice agresívně primitivní odpověď. Prostě je to vytočilo.

 8. Jarek* napsal:

  Kde to mám podepsat?

 9. Paul Durham napsal:

  ANO bude líp, ten bradavičnatý hérec je neškodný proti kádrům ANO, které přijdou po vítězných volbách, všechna moc je v rukou lidu a lid si své ANO zaslouží, to je karma "národa Čurdů " za Kubiše, Gabčíka, Opálku, Bublíka, Švarce, Valčíka a Hrubého.

 10. Nikdo napsal:

  Ten článek je zcela k ničemu. V prvé řadě je tam chyba ve jméně. Nějaký Stropnický, kdo to je? To je jen úředník, který dělá jen to, co je mu přikázáno. Je zcela irelevantní, kdo na tom místě sedí. Dnes je to Stropnický, zítra to bude Skočdopole, nebo Novák. To není podstatou. Místo jména toho úředníka, tam měla být jména těch, kdo nás zatáhli do toho svinského agresivního spolku s názvem NATO. Ti jsou zodpovědní za to, že přes naše území mohou volně projíždět dnes Amíci, zítra to mohou být Anglání, pozítří BundesWehrmacht atd., prostě armáda kteréhokoliv státu, jenž je v NATO. Ti co nás do toho spolku navlékli, jsou zodpovědní za to, že jsme součástí agresora, že část naši "armády" chrání a brání ČR v Afganistánu, Iráku a dalších destinacích dle pokynů NATO. Ne Stropnický, (tím nechci říct, že k těm hajzlům také nepatří, ale je to jen jedno malé kolečko v tom soukolí).

  Druhým důvodem je to, že tento (a jakýkoliv další podobný) článek si zde přečte několik stovek lidí a tím to končí. Napočítal jsem v diskusi 13 diskutujících. Jelikož web neobsahuje nějaký ukazatel návštěvnosti, tak nevím, kolik lidí si to přečte, ale nebude to více, jak 1-2 tisíce. Víte, problémem alternativy je to, že každý kope za svůj web. Spojit se pár Adminů dohromady, předávát si vzájemně články a tyto publikovat, domluvit se na tématech co kdo bude psát atd., atd., je pravděpodobně příliš složité. Některé weby, jako příklad web "Svobodné noviny" mají dokonce na stránkách script, který nepovolí "pravé tlačítko", takže jejich články ani nelze kopírovat a přebírat, jiné mají striktní zákaz přebírání článků bez souhlasu redakce atd. Každý si chrání tzv. "autorské právo". Ale u alternativy by nemělo jít o autorská práva, ale v prvé řadě o to, aby s tím materiálem bylo seznámeno co nejvíce lidi.

  Tím jsem u dalšího problému a to je propagace článků. Víte co to je "virový email marketing"? To se prosím vyzvou všichni návštěvníci k tomu, aby každý z nich poslal svým deseti známým krátký email s upozorněním na něco, např. "tento vynikající článek na webu http://www.něco.com ......", s přáním, aby každý z nich také poslal svým 10 známým toto upozornění včetně požadavku na odeslání dalším deseti. I kdyby jen 50% uposlechlo, za tři dny o tom článku ví 50.000 lidí. Jednoduché a nic to nestojí, jen 10 minut času. Teď si představte, kdyby podobný systém zavedli všichni admini z alternativních webů, že by prostě dali odkaz na opravdu dobrý článek (ne ze svého, ale z jakéhokoliv webu) svým návštěvníkům s takovým požadavkem. Dovedete si představit kolik lidí by si ten článek přečetlo? Jenomže by se asi musel najít někdo, kdo by to celé zorganizoval. Já již bohužel ne, jsem již moc starý, unavený a opotřebovaný. Přejí všem hezký víkend.

  • Jaris napsal:

   Nikdo, neco podobneho jsem kdysi udelala. Poslala jsem svym nejlepsim kamaradum alternativni clanek o Gadafim a ti mi odepsali, abych je neobtezovala! A bylo v tu ranu po pratelstvi. I to se stava. Tenkrat me to mrzelo, dnes uz ne. Nejlepsi pro mne bylo, ze ten clanek casem potvrdil pravdu.

 11. proud napsal:

  " Já již bohužel ne, jsem již moc starý, unavený a opotřebovaný.".........nepodcenoval bych se,pali ti to! :-)

 12. proud napsal:

  Mimochodem,ten plakat je dobrej,uz je v tiskarne,bude se vylepovat,at je trochu zivo v nasem Kocourkovskym Balikove:-)))))))))))))

 13. proud napsal:

  Jeste bych se primluvil o zverejneni vic zatykacu na ruzny vlastizradce a rad bych tam to slovo VLASTIZRADA a HLEDANY pro VLASTIZRADU! cetl,at ho ma pred ocima kazdej kdo si plakat prohlidne........at je co vylepovat!!!

 14. proud napsal:

  A je to,uz visi,jen jsem si dovolil pripsat tuzkou malou poznamku na kraj plakatu: "Co ma viset,necht visi!" ;-)

 15. MP napsal:

  Nikdo, děkuji za bezva návod na rozšiřování. Také za podnět na spolupráci. Zkusíme využít v praxi. redakce zpravodajů Národní domobrany

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!