Nigel Farage – Rusko, EU, globalismus, Trump

farage-brit

17ti minutový sestřih rozhovorů Nigela farage pro americkou TV. Proč politici snažící se obvinit Putina z Brexitu, imigrantské vlny nebo volby Trumpa vypadají jako ubožáci. Proč je důležité zachování národních států. Jak může Trump pomoci zlepšit Spojeným státům jejich obraz ve světě.
4 Komentářů k Nigel Farage – Rusko, EU, globalismus, Trump

 1. Definitiva napsal:

  Farage je múdry človek, ale hovoriť o demokracii Západného typu, o konzumnom kapitalizme na Kube, znamená odsúdiť Kubu do role Portorika, ktoré bolo hospodársky fungujúcou krajinou, ale len do doby, keď sa stalo USA kolóniou.
  Nech sa Farage, Trump a celý Západ držia svojej zásady: PRÁVA NÁRODOV NA SEBAURČENIE, nech nechajú národom právo zvoliť si spôsob života, lebo Západný kapitalistický tržný systém znamená v dejinách nebývalý úpadok ľudstva. Farage v EÚ presadzuje národnú politiku, ale pre Kubu to už neplatí, ani pre Rusko, Irán, Irak, Líbyu, Juhosláviu, Vietnam, Kóreu, Ukrajinu…vrátane bývalých „socialistických“ Slovanov.

  • .lak napsal:

   Svět se v oligarchovu píp obrací.

  • Ulemek napsal:

   Vsak on prece netvrdi, ze je treba to tam nasilim zavadet, ale ze by to bylo nejvhodnejsi, coz je proste pravda. Vase udaje o Portoriku nejsou spravne. Pokud vim, tak Farageho pozice vuci Rusku je klasicka konzervativne-pravicova: at si u sebe delaji co chteji, pristupujme k nim jako k normalni zemi s normalnimi zajmy.

 2. Feri napsal:

  Faragovi som stale fandil a ma pravdu. Pokial by eur unia robila len to co bolo povedane pri nasom vstupe nebol by problem. No tie hoveda chcu totalnu nadvladu . Eurofondy len korumpuju politikov. Som za zrusenie clanku o nadradenosti tzv. Eu prava nad nasimi zakonmi. Som za zotrvanie v eu za podmienky volneho obchodu pohybu osob. Ostatne veci si narodne parlamenty dohodnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!