Umělá inteligence ekonomiky a otevřené tajemství: „Proč se trh nikdy nezhroutí“

artificial-intelligence-stock-marketJak udržují tohoto umírajícího pacienta, ekonomiku, pohromadě? Možná jsme dávno minuli bod organické, „skutečné“ ekonomiky. Místo toho se autotrading a umělá inteligence zdají auto-investovat do akciového trhu a dalších částí ekonomiky, aby je udržely nad vodou. Zatím bude jedinec postupně zbaven možnosti používat hotovost a donucen přejít na digitální, sledovatelný systém. Mathew McKinley z Texas Shrugged Books vysvětluje, proč si myslí, že se systém ještě nezhroutil navzdory nepřekonatelným systémovým problémům, a spoustě prostoru pro krizi. V podstatě, všechno je zmanipulované a my jsme vydáni na milost více organizovanému, data milujícímu počítači.

Od Texas Shrugged Books

Mám již dost mluvících hlav, které se všechny zaklínaly, že rok 2016 bude rokem kolapsu, a to se samozřejmě nestalo. Všechny z těchto mluvících hlav jsou tak arogantní, nikdy neumí přiznat, že se mýlily. Říci „mýlil jsem se“ nám umožní zastavit se na špatné cestě, přehodnotit a najít správnou cestu. Podle mého názoru nějaký druh umělé inteligence a superpočítač očkují systém „tištěnými“ penězi, takže nic skutečně neselže. Nemluvím pouze o bankách, myslím, že v současnosti „běžný průmysl“ určité velikosti také dostává tyto magické finance. Toto je téměř jediný způsob, jak vysvětlit, proč od roku 2009 nic skutečně neselhalo. Tato magická show bude pokračovat tak dlouho, dokud zbytek světa bude stále prahnout po našich falešných monopolních penězích natřených nazeleno. Takže, pokud žádná skupina zemí nezačne používat skutečné peníze nebo jakýkoli jiný způsob odmítnutí dolaru například místním smlouváním, tento systém bude přetrvávat. Mohla by to být další dekáda, v současné době nevím, ale mohlo by to i trvat věčně. Systém založený na lžích, manipulaci a falšování nemůže trvat navždy.

Takže, řídí superpočítač naši ekonomiku? Je to velké tajemství toho, proč se věci udržují nad vodou a nakonec činí systém víc a víc ovládaný technologií.

Věci byly příšerně zvrácené, a jak tvrdí McKinley, jediné co dává smysl je, že se děje manipulace, aby udržela věci nad vodou.

Jak SHTF dříve oznámil oznámil:

Dnešní finanční ´ekosystém´ je podvod pro nespravedlivou výhodu pro ty, kdo hrají hru kontrolovanou vysokofrekvenčním obchodem (který běží podle počítačových algoritmů) a tajnými ´dark pool´ investory, jak to vidí Ramsay… trh je zmanipulovaný proti drobným investorům, zpochybňoval taktiky zahrnuté v používání algoritmů kupovat a prodávat podíly ve zlomcích sekundy.

Jak SHTF dříve zaznamenal:

Expert na finanční obchodování a kritik Max Keiser nazval celý systém hologramem, schopným maskovat deflaci a inflaci pomocí zpětné vazby těchto počítačových algoritmů, programovaných v zákulisí, aby manipulovaly pro lidské zájmy:

Namísto spolehlivých cenových signálů (založených na nabídce a poptávce nákupu a prodeje) máme cenové signály, které jsou generované počítačovými algoritmy;  tj. počítače provádějící programové obchodování, vysokofrekvenční obchodování a algoritmické obchodování – jež činí 70 procent obchodní aktivity na NYSE (nebo 100 procent, pokud uvážíte, že jakékoli prodané podíly – nezahrnuté v programovém obchodování – se nemohou vyrovnat cenovému monopolu počítačů).

Programoví obchodníci mají prakticky nekonečnou linii kreditu, platí prakticky nulové provize a jsou podporováni bankami na Wall Streetu se silnými politickými vazbami, které jsou připravené vykoupit jakékoli ztrátové sázky, které tyto počítače dělají.

Navíc, tyto počítače jsou schopné dělat něco, co obyčejní kupující a prodávající dělat nemohou. Mohou vybrat cenu, jakou chtějí, aby se za ni záruka prodávala. A potom vyplnit veškerý nezbytný obchodní objem nutný k získání ceny záruky do té doby. Jinými slovy, můžete programovat počítače, abyste zmanipulovali trhy.

Vysokofrekvenční obchodování – prováděné v milisekundách počítači pracujícími pro kvazianonymní, dark pool investory – již vytlačilo jakékoli/všechno lidské obchodování, určitě pro průměrného ňoumu.

Věci nejsou tím, čím se zdají; není to finanční trh vašeho dědečka.

Skutečné peníze již neexistují, a zbytek nás je chycený uvnitř systému dluhového otroctví, falešných zpráv, špatných informací a vlády falešných peněz.

11. března 2017

Autor: Mac Slavo

Zdroj: http://www.activistpost.com/2017/03/economy-open-secret-market-never-crashes.html
135 Komentářů k Umělá inteligence ekonomiky a otevřené tajemství: „Proč se trh nikdy nezhroutí“

 1. Luboss napsal:

  Odkud je toto?
  Nashromáždil jsem majetku, zlata, diamantů a poznal, že vše je nakonec marnost. Toto se ale událo na základě mé chytrosti a mých dovedností.
  Je tedy chytrost a dovednost marností?
  Kde je tedy záruka, že má chytrost a dovednost mě nepřivedou opět k marnosti?
  Žij tedy pouze dnes, nekoukej na zítra! Užij si teď!, užívej hned! užívej okamžitě bohatství! Budeš-li říkat: „A co zítra?“ poznáš svou marnost.
  Rozlišit šílence od rozumného je tedy snadné :)

  • proud napsal:

   „Žij tedy pouze dnes, nekoukej na zítra! Užij si teď!, užívej hned! užívej okamžitě bohatství!Budeš-li říkat: „A co zítra?“ poznáš svou marnost“…….Buuum! Ted nevim jak to myslis,jestli je to ironie,nebo jestli je to mysleny vazne…..?………Ono „tady a ted“ plati,ale nikde se nerika ze nemas myslet na zitra,myslim nikde kde je to uzity seriozne.Plati to totiz ve smyslu ze cas je jen nasi iluzi v linearni rovine.Ukazuje se ze minulost,pritomnost i budoucnost probihaji soucasne,tezko porozumitelny,pro toho kdo „nejede v duchovnu“ uplnej nesmysl.Takze z naseho hlediska bych rekl,uzivej si,ale mysli i na zitra.Jinak se ti muze lehce stat ze dneska se prejis a zitra umres hladem.O tom by ostatne mohli mluvit ti kdo jsou dnes pod mostem a vcera si brali „lehky pujcky“,zili jako velky pani,auta,domy,dovoleny,vsechno na dluh,ktery hned rozfovrovali…….

   • Luboss napsal:

    Děkuji za reakci. Schválně jsem to napsal víceznačně :)
    Kam a až do jaké vzdálené budoucnosti se má myslet a plánovat?
    Když někomu řeknete, aby myslel a plánoval alespoň na cca 500 let dopředu.
    Řekne Vám toto: „A co z toho budu mít?“
    Faraon Ramses II. plánoval na 3000 let dopředu:
    Řekl: „Myslíte si, že jsem bitvu u Kadeše prohrál, ale za 3000 let se ukáže, že jsem vyhrál já“
    Čas je poddílčí formou hmoty – netvoří hlavní skupinu.
    Takže když budeš uvažovat jako faraon (na 3000 let dopředu), poznáš, že vše, co činím já nebo Ty, je marnost. Leda že bychom činili kroky, které podporují činnosti, které byly odVĚKými a budou trvat VĚKy, VĚKů a na VĚKy a teprve v tomto případě není naše činnost marností.

    • proud napsal:

     Navzdory tomu ze se hodne zabejvam duchovnem se snazim zustavat pragmatikem:-),takze si spis ty veci prevadim do praxe,pro sebe planuju dopredu v radu nekolika desitek let,ale myslim na svy deti a jejich deti,jejich budoucnost s tim ze tu dalsi az tak neovlivnim vyjma ty kterou se zaobiram a vlastne predavam ono zaobirani se ji svejm detem s tim,ze dal je to na nich ….. :-).Na budoucnosti se snazim makat dilem v praxi,tam to neni az tak znat(bylo by,bejt nas vic) a dilem,tim vetsim v rovine duchovni kde predpokladam vetsi efekt.Myslenky s predstavama tvorej,jak vime,hledaji se a nachazej s jim podobnejma.

     • proud napsal:

      Pravda,kdo tohle vi,nemel by zapominat na sebekazen,protoze opravdu vsechny myslenky a predstavy makaj a maj velkou silu,tedy i ty spatny……….Tohle treba GP velice dobre vi a vyuziva!!!

      • proud napsal:

       Proto se tolik zamejslim nad tim jakym zpusobem jsou psany clanky a o cem,co sledujeme v tv atd. ……. to vsechno formuje a uvadi do zivota vyvolavany predstavy!!!

      • Luboss napsal:

       Pracuje-li GP s hmotou myšlenek, přiklání se k těm kterých je více.
       Myšlenka je hmotou.
       Dnes vidíme zlo na zlo. Dobro je umenšeno. Proč vlády EU nekonají dobro ke svým občanům? Neřeší rodiny, děti, bydlení, výhody, radosti, naopak jsou nařízeny pokuty za vstup do lesa, za kamna, za komín,.., exekuce, odebírání dětí, proč se v TV ukazuje násilí, programy hádek, soudních tahanic,..
       Vše toto je dáno (podle mě) silou zhmotnělých myšlenek většiny obyvatel.
       Myšlenka je hmotná.
       Myšlenky vlády jsou tedy tvořeny myšlenkami většiny společnosti. Je-li vláda v míru a nehádá se, je to dáno lidmi, kteří žijí v míru a nehádají se.
       To, že vznikne zákon na odebírání dětí, je dáno tím, že většina společnosti má negativní vztah na děti.
       To, že vznikne zákon o exekucích, je dáno tím, že člověk člověku, soused sousedu, příbuzný příbuznému apod. je vlkem a nepřeje mu nic dobrého a nepřeje mu ani nos mezi očima.
       Je nutné zjednat nápravu – myšlení většiny společnosti opravit, aby nebyly ve velkých skupinách vytvářeny myšlenky ve formě zlé hmoty (někdo jí nazývá antihmotou.

       • Jarek* napsal:

        Myšlenka je energie. Je produktem energie vědomí, která byla dána člověku do vínku s energií těla, to pro první etapu jeho existence.

       • proud napsal:

        Presne jsi to vystihl,akorat s tim ze GP se nepriklani,on ty myslenky s nasi pomoci a s pomoci nasich „radobyvlad“ tvori,a v tom je vsechno to zlo……zaroven muzeme tedy velmi lehce zjistit co vytvari a co chce,vidime to prece kolem nas co se deje a kam to speje………

        • proud napsal:

         Prostej priklad je valka a povalecnej stav,vyvola se valka a otresny zabery se nechaj rozletet do sveta a uz jede myslenkova masinerie naplno,stejny je o s „terorismem“(je samozrejme umelej),s imigraci,atd……..co vytvari podvedome i nevedome citlivej clovek kterej o tom slysi a vidi to,moc dobra asi ne………A troufam si rict,ze jestlize universum nevnima negativ,pak nevnima zapor,bere tedy zlost obecne,na koho je uz nepodstatny,takze vztekat se v dobrym je kontraprodukrivni,pomaha to zlu.

        • proud napsal:

         A ja zejtra padnu na tlamu,po zimnim nicnedelani litam celej den s motorovkou,to bude mit nasledky:-)))))))))))))

   • Ekklesian napsal:

    Za normálních okolností (tedy kdyby lidé nedošli kam ve svém odpadnutí od Boha došli) by stačilo právě Bohu a Stvořiteli/Hospodinovi důvěřovat.
    Prozřetelnost a myšlení na budoucnost (díky moudrosti která je opět darem a požehnáním Boha) je jistě třeba, ale tam kde jsou spravedliví a Bůh, který jim žehná, s nimi…

    (Genesis 8:20-22, Bible 21)

    Noe tehdy (po světové potopě) postavil Hospodinu oltář a vzal ze všech čistých zvířat a ze všeho čistého ptactva a obětoval na oltáři zápalné oběti.
    Když Hospodin ucítil příjemnou vůni, řekl si v srdci: „Už nikdy kvůli člověku neprokleji zem, i když jsou myšlenky lidského srdce už od mládí zlé. Nikdy už nepobiji vše živé, jako jsem to učinil. Dokud bude trvat země, nikdy nepřestane setba a žeň, chlad a horko, léto, zima ani noc a den.“

    Tedy má pracovitý a ne-nemoudrý člověk k dispozici vše co potřebuje.

    (Matouš 6:25-34, Bible 21)

    „Proto vám říkám (pozn.: pravil kristus Ježíš): Nemějte starost o svůj život ani o své tělo – co budete jíst a pít a co si oblečete. Není snad život víc než jídlo a tělo víc než oblečení?

    Podívejte se na ptáky na obloze. Nesejí, nesklízejí, neshromažďují do stodol, ale váš nebeský Otec je živí. Nejste snad vy (pozn.: co patříte Bohu, přijali jste jeho milost a stali se jeho dětmi) mnohem dražší?
    Copak si někdo z vás samými starostmi prodlouží život o jediný den?

    A proč si děláte starosti s oblečením? Pomyslete na polní lilie, jak rostou. Nepracují ani nepředou, ale říkám vám, že ani Šalomoun ve vší své slávě nebyl oblečen jako jedna z nich.
    Jestliže tedy Bůh takto obléká polní trávu, která dnes je a zítra bude hozena do pece, neoblékne snad mnohem spíš vás, vy malověrní?

    Nemějte tedy starosti. Neříkejte: ‚Co budeme jíst? Co budeme pít? Co si oblečeme?‘ Všechny ty věci vyhledávají pohané, ale váš nebeský Otec ví, že to všechno potřebujete.

    Hledejte nejprve Boží království a jeho spravedlnost, a toto vše vám bude přidráno. Nemějte starost o zítřek; zítřek bude mít své vlastní starosti. Den (každý den) má dost svého trápení.

    Vše uvedené platí i dnes, ale je třeba si uvědomit, že platí současně i další věci a výzvy Otce ke svým dětem. Takže věčící Bohu ví, že o něj bude postaráno, každý vlas mu bude přepočítán, a přesto může obdržet z ran určených všem neposlušným, nepřimknutým, příliš zaměstnaných tělem a tělesných světem.
    V té situaci jistě zlý, stejně jako všechny jeho děti, poukáží na Hospodina jako na nepřítele, pokud se vás tedy ještě stále nebudou snažit přesvědčit o jeho neexistenci. Vzhledem ke skutečné ne-víře mnohých co dnes myslí že věří v jediného a nestvořeného Boha (věří, ale v boha po jakém touží jejich srdce) se podobné věci dějí a děly a i nadále dít budou.

    • Ekklesian napsal:

     Tedy: Stále stačí Hospodinovi důvěřovat!

     • proud napsal:

      Ty proste s tim svym zmrdem zkurvis vsechno,do vseho narves ty zidovsky kreteny,neni ti pomoci!!! Ne nam,my si dokazeme pomoct sami,ale tobe neni pomoci,protoze sam nedokazes a tvuj kreten se na tebe vysere :-)))))))))))))))))

      • Luboss napsal:

       Jééééééé ses do něj obůůůl :o
       Já čtu všechno: aj Biblijů, aj Krákorán, aj Krišnjů, jak už jsem psal a toto znám taky, co Ekklesian píše :)
       Vím, kde to je napsané.
       Možná by tě mohlo i zajímat, kde že se píše o chemtrails v Bibli a kde je o tom v Koránu. A to samé o čipizaci :)
       To je dost zajímavé, ano ano a poučné

       • proud napsal:

        Jiste,je to dilo GP,navod,zpusob komunikace………ale jsou hlupaci co to zboznujou a modlej se k tomu,stejne jako k ostatnim „vynalezum“ na svy ovladani,jako treba buh,penize,etc. :-)

        • proud napsal:

         Pauzicka pomalu konci,jeste kafco a cigo,dolejt benzin,beru pilu a jeste neco podelam,kdyz mam padnout,tak at to stoji za to,at je to poradna rana:-)))))))))))))))))))).Jak to rikal Svejk: „Nesetri me…..“! :))))))))))))))))))

        • Luboss napsal:

         Jestli je to dílo GP, proč je v Bibli napsáno, aby se lidé nečipovali?

        • proud napsal:

         Uz o tom byla rec,Universum nezna zapor!!! Priklad je „bozi“ desatero ;-)

        • proud napsal:

         Odendej si vsechny „ne“ a precti si co ti vyjde jakoze je to spravny ;-).Nerika ono se tomu „programovani v nevedomy rovine,nebo proste podvedomy programovani“?

        • Luboss napsal:

         Kde o tom byla řeč? Já asi nedával pozor. Jestli ubudeš mít čas někdy či zítra, napiš mi prosím o tom dík.

        • Luboss napsal:

         Jóó technika s ne souvisí se Slovanskou bukvou tak už vím vo co jde: k dětem třeba říkáme toto:
         ne_skákej
         ne_válej se
         ne_běhej
         ne_křič
         ne_házej
         K dospělým:
         ne_čipuj se
         ne_sesmilníš
         ne_pokradeš
         ne_…

        • proud napsal:

         Jojo,i s bukvou :-),a mam hotovo,ani to netrvalo,zdrave bolet to bude az zejtra,dneska uz se valim:-))

     • Luboss napsal:

      Když lidé nebudou důvěřovat, je nachystáno toto:
      Udělám Vám železné nebe a měděnou zem (mnoho zahrádkářů už má „měděnky“ na kmenech ovocných stromů)
      Nic Vám neporoste.
      Budete jíst a nenasytíte se, budete pít a neukojíte svou žízeň.

      • proud napsal:

       Jeste ty s tim zacinej:-)))))))))))))))))).A mimochodem,to by ta zem musela bejt zelezna,med pude prospiva ;-)

       • Luboss napsal:

        Asi sis nenastudoval nanotechnologie, páč bys mluvil ináč :)
        Ne ale takto:
        – vedle Tvého učení „o mysli“ „duchovnu“ „o duchovní mysli“ existují další například:
        „O skutcích“ hm?
        Nenapadá Tě něco? :))

        • proud napsal:

         Jen to ze to spolu uzce souvisi……mimochodem,privital bych s nadsenim,kdyby nekde byly prehledne a podrobne popsany zakony Universa a jejich vzajemny vazby,bez bohem pokroucenyho kontextu ;-).On jestli existuje stvoritel,pak logicky nemuze existovat zadnej buh,pac by zadny takovy hovado nedopustil.Uz to nam jasne rika kdoze ho ma na svedomi:-))

        • Luboss napsal:

         Vypadá to, že si malý krůček od něho. Tak dávej bacha na ty stromy :)

        • proud napsal:

         Nikoliv,jsem ten stvoritel,kterej je ve vsem :-))

        • proud napsal:

         Jako kazdej z nas naprosto samozrejme,jen nam o tom bylo sebrany povedomi a uceni,bylo to vymeneny prave za nesmyslny,imaginarni panbicky,proc asi? ;-)……coz lze napravit.

        • proud napsal:

         Stromy ne,Liska,krasna,rve mi srdce ji sundat,ale musel jsem :-(,uz byla v elektrickym vedeni……ale povedlo se mi kus z ni zachovat ;-)

        • Luboss napsal:

         Pro Ekklesiana.
         Volná citace je nejrychlejší. Každá věta podpořená odkazem je ale nejlepší. Už jsem to zkoušel hledat, nenašel jsem hned a za 3 hodiny by se třeba zadařilo.
         Biblický text je těžký. Koránický lehčí = jde přímo a neuhýbá proti Satanu pojmenování má jasné.
         Odpadlictví z důvodů neřestí je rovněž popsáno rozdílně.
         Úpadek této diskuze může být zdánlivý.
         Cílem by měla být oprava/restart „pokažených“ (mozků) a jejich nasměrování/přesměrování k provádění oprav/korekcí v samořízení všech spolupracujících jednotek (Já+Ty+On+My+Vy+Oni+Ony) v souborech – vytvářených egregorech člověka rozumného žijícího pouze na základě svědomí ve vazbě s Vyšším rozumem Všedržitele = Boha.
         Pokud v této diskuzi se nacházejí opraváři činnosti (mozku), jsi rozhodně mezi nimi.
         A jak tedy dál?
         Pokud tady bude někdo umět Slovanské Bukvy budu se bavit s ním o Bukvách.
         Vím cca na 75%, co zajímá Prouda. Také znám Tvojí nauku. Pokud budeme komunikovat my, dva nemáme problém. Dokážu se shodnout s Proudem a zákeřně :)) pod záminkou lsti, kterou neprokoukne, jej nalákám na studium Staroslovanských Bukvic, jelikož k tomu má blízko, čímž se přiblíží k Tvým egregorům.
         Toto je podle mého dobrý úsmysl :)

      • Ekklesian napsal:

       (Deuteronomium 28:23, Bible 21) Nebe se ti nad hlavou promění v bronz a země pod tebou v železo.

       (Leviticus 26:19, Bible 21) Zlomím vaši pyšnou zatvrzelost; způsobím, že nebe nad vámi bude jako železo a země pod vámi jako mosaz (měď dle překladu ČEP).

       • proud napsal:

        Aani picu:-)))))))))))))))))))))))))))))))))).Me zadny zidovsky kecy nezlomej:-)))))))))))))))))))))))))

       • Luboss napsal:

        Korán:
        „Ale vy, i kdybyste viděli kusy nebe padat, budete říkat: to je jen pára!“
        „Očekávej tedy den, kdy na nebi se ukáže dým viditelný! A to bude trest bolestný!“

        • proud napsal:

         Heeeeeeee?? :-)))))))))))))))))))))))).Ale libi se mi jak maji vsichni spolecny to nahaneni strachu a vyhrozovani:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Proc asi?………….. ;-)

        • Luboss napsal:

         To není vyhrožování, to jsou >SkutkySKUTKY Boží< :)

        • Luboss napsal:

         Tak znova tady řádí virus nebo co!!!
         To není vyhrožování, ale >SKUTKOVÉ BOŽÍSKUTKŮ< na lid prostopášný zvrhlý a zdivočelý :))

        • Luboss napsal:

         No to je dobrý. Mě někdo přepisuje texty :)))

        • Luboss napsal:

         Takže vážení nemůžu Vám zdělit myšlenku text, který píšu je ve výsledku překroucen a přepsán!!§§

        • proud napsal:

         Jo no,to si delaj dobraci-curaci navzajem,ze si kradou nicky,co jeste nechapou o cem to vsechno je a o co se tu snazime………pubertalni prostitutky…

        • Ekklesian napsal:

         Korán neznám a nevím nakolik démoni diktovali lidu Alláha, že se stane neposlušným (vím jen, že doba konce se u nich pozná neposlušností dětí, kdy rodiče jim budou sloužit).
         Tipuji spíše, že by mohlo jít o narážku na proroctví, kdy nevěstka, kterou samotná šelma (a tedy vůdce démonů) nosí obdrží zaslouženou pomstu z rukou lidí.

         (Zjevení Janovo 18:1-24, Bible 21)

         Potom jsem spatřil jiného anděla, jak sestupuje z nebe: měl velikou moc a země byla ozářena jeho slávou. Ten vykřikl mocným hlasem: „Padla, padla ta veliká říše Babylon a stala se příbytkem démonů, doupětem všech nečistých duchů, doupětem všech nečistých ptáků, doupětem všech nečistých a ohavných šelem! Z vína jejího vášnivého smilstva totiž pily všechny národy, králové země s ní smilnili a kupci země zbohatli z mohutnosti jejího hýření.“

         Tehdy jsem uslyšel jiný hlas z nebe: „Vyjděte z ní, můj lide, abyste unikli jejím hříchům, abyste nedostali z jejích ran! Vždyť její hříchy dosáhly až k nebi a Bůh si připomenul její zločiny. Odplaťte jí tak, jak sama splácela, a podle jejích skutků jí dejte dvojnásob; do kalichu, jenž namíchala, jí namíchejte dvojnásob! Nakolik se chlubila, nakolik hýřila, tolik jí dejte muk a kvílení. Myslí si o sobě: ‚Trůním, jsem královna! Nejsem vdova a nevím, co je žal.‘“

         V jediný den proto přijdou její rány: smrt, nářek a hlad; a bude spálena ohněm, neboť Pán Bůh, který ji soudí, je silný.

         Králové země, kteří s ní smilnili a hýřili, ji budou oplakávat a budou nad ní kvílet, až uvidí dým jejího pálení.

         Pro hrůzu jejích muk zůstanou stát zdálky a řeknou: „Běda, běda, město veliké, Babylone, město mocné – tvůj ortel přišel v jedné hodině!“

         I kupci země nad ní budou plakat a truchlit, neboť už nikdo nekoupí jejich zboží: náklady zlata, stříbra, drahokamů a perel; kmentu, purpuru, hedvábí a šarlatu; veškeré vonné dříví, všechno zboží ze slonoviny a všechno zboží z nejdražšího dřeva, mědi, železa i mramoru; skořici a vonné koření, voňavky, mast i kadidlo; víno, olej, mouku i pšenici; dobytek, ovce, koně i vozy; a těla i duše lidí.

         „Sklizeň, po níž jsi prahla, tě opustila, všechen lesk a nádheru jsi ztratila, vše nenávratně zmizelo!“

         Obchodníci s těmito věcmi, kteří na ní zbohatli, se pro hrůzu z jejích muk zastaví v povzdálí a budou plakat, truchlit a naříkat: „Běda, běda, město veliké, oblékané kmentem, purpurem a šarlatem, pokryté zlatem, drahokamy a perlami – takové bohatství zničeno v jedné hodině!“ Každý kormidelník i veškeré množství těch, kdo se plaví na lodích, námořníci a všichni, kdo pracují na moři, zůstali stát v povzdálí, a když viděli dým jejího pálení, začali volat: „Které bylo podobné tomuto velikému městu?“

         Sypali si prach na hlavu a s pláčem a kvílením křičeli: „Běda, běda, město veliké, z jehož blahobytu zbohatli všichni námořní rejdaři – bylo zničeno v jedné hodině!“ Vesel se nad tím městem, nebe, svatí apoštolové i proroci – Bůh je odsoudil za to, jak odsuzovalo vás!

         Tehdy jeden silný anděl zvedl balvan veliký jako mlýnský kámen a vrhl jej do moře se slovy: „Tak prudce bude svržen Babylon, město veliké, tak nenávratně zanikne!

         Hlas hráčů na loutnu, zpěváků, pištců a trubačů už v tobě nikdo neuslyší, žádný řemeslník kteréhokoli řemesla se v tobě už nikdy nenajde, ani zvuk mlýnského kamene se v tobě už nikdy neozve. Světlo lampy se v tobě už nikdy nerozsvítí, hlas ženicha a nevěsty už v tobě nikdo neuslyší, neboť tví obchodníci byli pány země a tvá kouzla sváděla všechny národy. To město je potřísněno krví proroků a svatých i všech zavražděných na zemi.“

        • Sasin napsal:

         Eklesiane, líbí se vám býti více homo-sapiensem nebo čelověkem?

        • Luboss napsal:

         Vládnutí synů je trestem i Biblickým a je už realizováno našimi vládami a běží již 20 let! Konec bude bolestný.
         Lidi nechápou, že končíme sodomií. V Brně černý pyj na náměstí a sám Satan s pyjem v divadle. Všichni se smějí jak smyslů zbavení – omámení jídlem nechutným, drogami.

         Korán má stejné tresty pro lid prostopášný, který sešel u cesty a žije lichvou a úroky, hazardem, opojený alkoholem…

         Bible:
         Pro neposlušnost Vaši, dám vládnout vaším synům!

        • proud napsal:

         A jak se to vsechno panecku perfektne plni,co? ;-) :-)))))))))))))))))))),mali jsou biti jako zito po tisicileti a ti „zeprejpotrestani“ si zijou a umiraji v prepychu a na ukor malejch,cely generace!!!!! Tady vidis kam si vsechny tyhle debilni zidovsky spisky muzes nastrkat,jsou udelany jen k tomu aby to tak zustalo!

        • Luboss napsal:

         Malí lidé (hloupí, malomyslní,tupci,.) si formou „Fasci“-smus = fašismus, vygenerovali OSLA a dali mu jména: KANIBAL SODOMA PEDOFIL FAŠISMUS MARXISMUS POLITICKÁ STRANA HNUTÍ SEKTÁŘSKÉ HMUTÍ atd. a tomuto praseti fanatický dav Malých tleská i u voleb Satanských pedofilních sekt.
         Malí chtějí být členy jedno jaké sekty = chtějí fandit své sektě = být jako jedno tělo se sektou, jedno jakou, třeba samotnému arcirarachovi dáblu, démonu, oslu, praseti, jen aby vyhráli a Malého hlas nezapadl. Malí chtějí být velicí díky sektě = zlatému praseti-oslu-volu. A i kdyby to byla sekta skutečného Kanibala žeroucí děti, Malí toto nevidí a do této sekty naprostých bastardů a fašistů, kryjící se názvem strany „DÍTĚ“ a fotkou radostného dítěte, půjde.
         Dovedeme rozlišit co je zlo?
         Na jedné straně jdeme k volbám, kde dáme hlas jedno jaké sektě-hnutí naprostých fašistů, nevíte čím se vlastně jejich tělo živí, jestli přírodní energií nebo těly a nářkem utrápených obětí, kryjící se názvem politické strany.
         Na druhé straně máme člověka žijícího v souladu s přírodou? Kdo-že má být k smíchu?
         Zkoumat, že já mám okamžitý požitek menší, než fašistický sektář politické strany sloužící za účelem genocidy vládnoucí dynastii, je špatné hodnocení.
         Je dokázáno, že první koho DNEŠNÍ Český fašismus semele, jsou právě ti, kdo jim dobře sloužili, dali jim své tělo, duši, životy a práci, volný čas jim věnovali a kus sebe. Pojdou, zahynou jako první, už tím, že nemůžou mít děti a pod.

        • proud napsal:

         „a tomuto praseti fanatický dav Malých tleská i u voleb Satanských pedofilních sekt.“……….presne stejne tak v kostelech,tem stejnejm darebakum!

        • proud napsal:

         A samozrejme i mesitach,minaretech a vsech moznejch svatostancich vubec!!!

        • Luboss napsal:

         Proude, máš docela slušný potenciál vysvětlit lidem žijící v relígiozním vědění (kostely, motlitby,..) základní rozpor již pomocí Slavanské Bukvy a slova POGAN – pohan.
         Na tomto obrazotvorném slově POGAN, jiní věrní, můžou uvidět v obrazech odklonění se z cesty obrazu Tvůrce.
         Slovo skládající se z PO GA N
         Toto není ani ve Vikipedii
         Po —
         Ga — cesta?
         N — naše, náš rod
         Takže to můžeš uchopit správně a naučit.¨Jsi pevně navázán na Slovanství – jako pravý POGAN a to je dobře :)

        • proud napsal:

         Mozna…..ale mam se jeste hodne co ucit,zatim je mi jasny jen to ze nejlepsim a jedinym „svatostankem“ je nam priroda.

        • proud napsal:

         …..a tak se vsi uctou bysme se s k ni meli chovat a s ni zachazet…..

        • Ekklesian napsal:

         No si tu dál plácejte nesmysly, čas vám utíká.

         Ty (zde) nový boss-i, který rád fantazíruješ a vidíš věci jak se to hodí. Ten příspěvek na který jsi reagoval jsem uvedl abych poněkud usměrnil tvé rozhození sítí. Předchozí příspěvek zejména pak abych poukázal na to, že ne vše vytržené z kontextu dává smysl a poukázal že aby se člověk i na vzdory tvým tvrzením něčeho dobral je třeba uvádět zdroj nebo se snažit komunikovat.

         To jsi opět neučinil. Já myslím, že tentokrát je tvoje volná citace (také často hovořím volně, ale v souvislostech a věřím že srozumitelně) Bible o vládě synů nad rodiči či otci (což je přirozený děj, že silní a celkově Bohem obdaření synové přebírají v určený čas velení, ti muslimové co korán vykládali hovořili spíše o otročení rodičů, ne jen matky jak bývá často zvykem i dnes) zcela odjinud než z Bible. V každém případě, za současných podmínek nejde u nás ani na jedné straně o diskusi.

         Co se prudícího Prouda týká, pokud je nezdravě zdravě zalezlý jak myslím, těžko mu šéfovat a nebo jeho tělo přinutit aby díky nečistým popudům ze svého srdce vykonal osobně a přímo něco strašného na těle druhého člověka.
         Což mu nebrání šířit jed a trávit vaši mysl. Odpojte ho někdo od Internetu a prospějete mu tím; kdo ví, třeba ho nakonec i zachráníte, když zůstane kdesi jen sám se sebou, zlým a Bohem (pokud ho již neopustil).

         Admin to asi nevidí. Ale lidský úpadek je v diskusích na tomto webu vidět značný.
         Momentálně do jisté míry cítím své přispění. Protože jsem diskutovat nechtěl, nezdálo se mi, že je o čem a jen jsem mechanicky dodal informaci, kterou jsem chtěl zvrátit ten divný stav který nastal.

         Dnes, i podle dlašího stupně zhovadilosti do kterého se diskuse vůbec dostala (udivuje mne, že se pod takovým článkem vůbec rozběhla a že pokračuje, i když bez návaznosti na článek) cítím i svou chybu. Tak to říkám na rovinu; jen jsem chtěl doplnit, s nikým ze zůčastněných nechci o ničem doposud uvedeném diskutovat, nic jsem neuvedl z důvodu že bych s kýmkoli v čemkoli nějak souhlasil.

         VYPADNĚTE VŠICHNI Z TOHOTO WEBU, NEJLÉPE CELÉHO INTERNETU! JDE VÁM O ŽIVOT (ČÍMŽ JE MYŠLENO NEJEN TĚLA).

         Nezapomeňte na vše co vám Bůh vzkázal; nabídl vám zdarma milost a vaše vykoupení z otroctví zlému; říká, že v jeho a Kristově (vykupitelově, který za ty co vykoupil zemřel – smrt je totiž spravedlivou odplatou hříchu) království Božím je pro všechny kdo se nechají uzdravit a obrátí se místa dost. Poslouchejte svého nového pána krista Ježíše (který má jako jediný schopnost vás nadále chránit) a jděte jeho cestou, poznáte pravdu, dojdete života.

         Já už po dnešku nepříjdu, a mám v plánu že už snad konečně nikdy. Snad kdyby o víkendu moc pršelo a nešlo nic dělat.
         Mrzí mne, že to píši do tak mizerné diskuse, pod takový článek, ale pokud náhodou není někomu něco z toho co jsem psal jasné a chtěl by to osvětlit či doplnit, tak má možná poslední šanci. Takže spěchejte.

         Lidi, jsme tu všichni divní, a všichni možná brzi zemřeme. Uzavřete každý své záležitosti a pokud nevěříte mě ani zkušenostem zachyceným v Bibli jak tento svět funguje a o odpadání od Boha (ztrácení jeho ochrany) tak vzpomeňte alespoň na vlastní rodinné tradice a svou morálku a duchovní stav pozvedněte do té výše jakobyste zítra měli zemřít. Kdo můžete tak tak setrvejte až do vaší poslední hodiny.

         Ne není hanba prosit Boha za odpuštění a žádat o smilování. Ani až v okamžiku kdy pocítíte úzkost, ale nesmíte ho pak zradit, podobně jako možná někteří vaši prarodiče (žádejte ať jejich vinu nenesete). Žádejte o milost dokud je to možné, čas se neustále krátí
         Jděte si ještě užít jara a všímejte si, že vše potřebné ke spokojenému životu Člověk dostal a přesto hned několikrát musela být kvůli němu země prokleta. A i přesto dostane vždy vše potřebné pro svůj dobrý boj, aby svůj běh dokončit mohl, aby vše co mu Hospodin uchystal vykonal. Těm nedobrým je často opakovaně odpouštěno. Až do okamžiku kdy sedmý anděl bude troubit, nebude lhůta k příjmutí milosti u konce, tak na to pamatujte; ten okamžik zdá se nastane dříve než všichni myslíte. Také si nechcete připustit, že existuje zlý a jeho moc je právě uvolňována, a to učiní ve vašem úpadku zlom, a také dojde k definitivní mu odevzdání mu moci prostřednictvím vašich vůdců. To zlé pro lidi (v jejich omezení: neprodáš a nenakoupíš bez znamení, vše co vytvoříš bude tak tak k udržení při životě,…) o čem tu jen konspirujete (včetně veškerého myslitelného morálního úpadku: staří, děti, eugenika, eutanasie, indoktrinace, juvenilní justice, nezákonost fóbií,…) se vše stane každodenní skutečností. Přesto budete mnozí, co patříte zlému, uspokojeni. S Bohem.

    • Iva napsal:

     Rano jsem se divala na ptaky na obloze. A rikala si, co budeme pit, co budeme jist?, vzdyt bude vsechno otravene? A ze bylo na co se divat, od klasickych chemtrails po tmave karbonove, pred svitanim nebe zarilo cervene po stronciu ci lithiu? Zdravim z Ceskeho Tesina. Ktery nebesky otec je zivi?

     • Luboss napsal:

      V Bibli se píše jasně:
      Nenajíte se, neukojíte žízeň svou.
      Pro lid prostopášný a lenivý je důležitý silný signál DVB-T2 než včely a hmyz. A silný digitální signál ničí larvy včel a jiného hmyzu.
      Není hmyz, nebudou ptáci, atd

      • proud napsal:

       Ale nez pochcipem,muzeme drbat o hovne pres mobil az do uskvareni mozku……….

       • Luboss napsal:

        Lidé mají šanci
        a vše napravit a předejít tak tomu, čemu se nevyhly civilizace před námi.
        Stojíme na prahu technogenní katastrofy. 15% obyvatel Země (západní státy) spotřebovávají 75% zdrojů planety.
        Bible:
        A vyhnal (zlikvidoval civilizaci) Bůh člověka z ráje, neb bral „ovoce“ ze „stromu poznání“.

     • jan nowak napsal:

      Už jsem to psal , asi před měsícem :
      .. ještě jednou – Ekklesian je tím nowým bossem Zde !
      který nás teď wše-chny drží nad wodou.. WIKINGER Petera sem nesmí ,
      protože je furt zmazanej jak kára a PROUDowi došla šťáwa..
      .. říkala miška , že je impotentální !!!
      Já na-to taky už nestačim , bo mam ještě jiný powinnosti a je mi už skoro
      300 let !
      A mam 2 milenky..

      ps : zítra má Kámá-sutra swátek.. tag doufám , chlopci , že se tento x
      pochlapíte !

 2. lukaš napsal:

  Luboss.
  Právě o to jde,každý mamon,zlodějina,okrádání,může vyjít vniveč.

 3. Paul Durham napsal:

  Dost hysterické smíchání technických nesmyslů s finanční pravdou ve výsledku působí legračně. Svět obchodu nezačal včera a neskončí zítra. Vypadá to, že autor přišel na burze o své peníze a právě prodělává katarzi. Dneska už druhej takovej „reformátor“.

  • Luboss napsal:

   Ano také to tak cítím a to jsem jen letmo projel každé 10 slovo v textu a k zafixování info. u mě nastalo když: „zbavení populace hotovosti“
   což: jako mezistupeň poslouží k očipování.
   Ve Švýcarsku vyrobili miliardu čipů za rok. Podle této info by měli být právě Švýcaři očipováni první a pak všichni vojáci, úředníci států západu.
   O peníze ani tu burzu tak nejde. Západ nechal v „bludném učení“ vystudovat mnoho pomýlených doktorů, profesorů, doktorandů ale vše jen do stupně patřičné neznalosti. Postupně odpadnou všichni učení, jako i tento. Může to nazvat zradou svého vzdělání.
   Vznik nového systému zdola, který bude konkurovat již rozjetému NWO, vyžaduje složité kroky, ale jsou proveditelné.

    • Luboss napsal:

     Myslím, že již nastala doba na otázku:
     „Přijmete čip na ruku a znak satana na čelo, nebo se necháte raději vyhodit ze zaměstnávání?“ :))

     • proud napsal:

      Bylo by hodne zajimavy polozit tu otazku vsem a udelat statistiku,podrobnou,bezejmennou,ale s poznamkou kde dotycnej pracuje s jakym postavenim,samozrejme obecne,zadny spiclovani.Ty cisla by byly hodne zajimavy!

      • Jaris napsal:

       Mezi nami, on vlastne skoro kazdy ma mobilni telefon s CISLEM. Kdo by bylv dnesni dobe ochoten zrici se tohoto certa, ktereho si kazdy drzi u tela? Vsichni lidi chodi, jak kdyz je boli ucho. Jsem asi bila vrana, protoze mobil nemam a neplanuju ho mit.
       Jinak byl nedavno clanek, ze v Praze byli nejaci lide(magori)ocipovani a tesi je, ze nemusi byt odemykat klicema a vubec, ze to ma ruzne senzacni prednosti.

       • proud napsal:

        Spravne jsi napsala magori. To jsi dobra,tak dobrej nejsem,mobil mam,ale pouzivam ho doma jako „pevnej“,je ode me daleko a misto noseni k nemu chodim,jen kdyz jdu ven,mam ho u sebe,takze co se me tejka,nic moc,v tomhle smeru.Jen se snazim zachovavat ony „magicky“ 3 metry jak muzu a volat jen kdyz musim a potrebuju.

 4. Sasin napsal:

  Umělý svět pro umělé otroky odlité z ropy. Koho tyto ubohé bláboli naplňují má představu, že se takové plastové nádoby budou svobodně prohánět po globálním světě za jakousi „prací“. To podle myšlení bláznivých idiotů nemá chybu. Jakmile se okradení podílníci na neprodejné půdě uvědomí, vezmou si své země zpět, podělí se rovným dílem, a tyto alchymisty pochytají do zoo, v opačném případě to nemá smysl předvídat. Jediné co má smysl proti tomu dělat je bombardovat všechny kolem svými konkrétními potřebami, páč na to je politická mafie krátká. Těším se na den, gdy začne RAšit podstata života a nepovedené vlastnosti politickoideologických názorů přestanou zahnojovat virtuální prostor.

  P.S. Lidi stále nechápou, jak je možné, že zadlužený svět až po uši furt existuje. Ten moment prozření přinde ve chvíli, gdy pochopí, že harpagondechajčtí šmejdi kupují a prodávají problémy, potíže, bankroty, choroby a vyjebané státní instituce a mezi tím nerozlišují. Každá infekce je dobrá na prodej a gdyž to de prodat jednou, budou se snažit to prodávat pořád, páč jejich ziskem jsou naše problémy, náš bídný život v temnu a věčným diskutováním pod zarámovanými články o největších šmejdech všech dob.

  • Eschatolog napsal:

   funguje snadno – mate-li tiskarnu na penize, nemate-li tiskarnu na penize – nepochopite, to je ten rozdil v pohledu na svet a jeho „obyvatele“

   tedy obsah vaseho P.S. jest skutecny popis reality, z takto zkonstruovanych zisku se skupuji posleze ty vase podily bez ohledu na tzv. cenu, jelikoz cena pro majitele tiskarny neni jaksi relevantni parametr, a to zase nemajitele tiskarny ve svem craniu nesemelou, takze to vytesni a je po problemu

   • lukaš napsal:

    Eschatolog.
    Docela jsme se setkali,takže můžu přidat,natištěné peníze dostanou banky,které to různě rozpůjčí,někdo si vypůjčí a skupuje kde co,dluhy pak sanuje stát.

  • lukaš napsal:

   Sasin.
   Dokud se můžou libovolně tisknou peníze,nemůžeme papírově zkrachovat.To kdyby byl obchod uskutečňován zboží za zboží,tak to by bylo jiné.Proto by mě zajímalo,co bude ČNB dělat s těmi nakoupenými EURO,vždyť to dělá celý jeden státní rozpočet.

   • Sasin napsal:

    Šmejdi z harpagondechánie udělají slevu na výprodej dlužných úpisů a prodají je s úrokem jiným blboňům v nějaké zlodějské vládě, která zhmotní požadované zlo nějakým vládním vynesením rozsudku nad přiděleným obyvatelstvem, které to za „práci“ pro predátora smění svojí krví. Tuto motivaci málogdo chce pochopit, páč není z našeho světa. Je to nákup a prodej bídy, bolesti, strastí a bankocetle s jejich tiskárnou jsou jen prostředkem k dosahování těchto zisků. Uvážíme-li, že například 60% německých honosných firem není ve skutečnosti německých a v mnoha dalších zemí to bude podobné, dostává všeobecně medializovaná honba za ziskem až za každou cenu poněkud jiný obraz. Snaha o globalizaci bídy a utrpení pak není nepředstavitelná, pakliže by se řízení tohoto zločinného ducha chopila tupá inteligence. A kolikrát už lhali, vraždili, podváděli, penězoměnili už víme. Voni nejsou totiž schopni toho nechat.

   • Paul Durham napsal:

    A na závěr defilé jde filé , státy dnes fungují jako megapračky na emise virtuálních bankocetlí. Normálně by šlo kupovat svět rovnou za čerstvě naentrované penízky vonící ještě digitální barvou :-) , ale nějaký šťoura by třeba pochopil, takže se to hrne přes státy/vlády , což má navíc druhý zisk , totiž devótní ohnutý hřbet volených šašků a hlavně jejich voličů.

    • perpetumunie napsal:

     To je jak s tou politruků únií, co mezi sebou maj…
     Vypadá to, že „se“ odvedlo (vyvedlo…) méně než přiřkli „zpět“ (zpět však nikde ne těm, co vzato možností bylo, nýbrž „zpět“ už jen „kamarádšoftům“…“klientelismus“.)…POMOCÍ ČACHRŮ pouze s čísly a kurzy to pouze NOMINÁLNĚ vypadá jakoby se „získalo“ víc než dalo – je to státopolitický záměrný podvod na vlastní mediální sféře…(proti „veřejnosti“).

     • nakonec-co je mi po tom napsal:

      K tomu dodávám, že „Únii“ („musej Únií“-což není nikdo jiný než sobě-pořád těmtýž hlubokým státem každého toho kterého státu…akorát zastírací oklikou…) používají jenom jako PERMANENTNÍ VÝMLUVU a odbočku (a ČNB jim k tomu dělá povinně KRYTÍ!) jak to odvádět pod záminkou a přitom „za bílého dne („zákonně“) svými směry.

      • proud napsal:

       Pravda,je ti po tom HOVNO,kdyz jsi debil,ty „STATE“! Mas na sobe skutecne hodne co dohanet,natoz se srat do neceho o cem nemas poneti!……Mazej zpatky do skoly naucit se zakladni vyznamy slov a neser se do toho co ani neumis pojmenovat!

       • kde se dneska všecky ty státotrollí bukvy flákaj? napsal:

        Výše je psáno (s tim dekódováním je trochu problém), že ČNB kryje FALEŠNĚ „pozitivní bilanci“ EU-ČR, kterou vyrábějí rozdíly v kurzových a nominálních převodech (takže se odvedlo versus přivedlo více tak, že to není ani porovnatelné – protože CZK-EUR-CZK-EUR-atd. v různé roky, různých kurzech, atd.) – VE SKUTEČNOSTI SE ANI NIC ODVÁDĚT NEMUSELO A NEMUSÍ – je to jen podovobd vlastních lidí z „deep state“ vlastního státu na vlastních ostatních lidech! A ani nepotřebují ty „peníze“ co si nasměrují ke svejm…, nýbrž krotit vnitřní konkurenci (tím že jim odebírají plody úsilí a ztěžují akumulaci a vstup do odvětví atd.) a mít jak-z možností upřených tím ostatním vlastním lidem…-“z cizího na odměňování těch „svejch“ zájmovejch lidí a projektů…

        PS.: Momentálně je nesmírně populární používání slova „národ“ a různých odvozenin a každej kdo chce něco „znamenat v politikaření, tak si to nechá mediamarketingem cpát všude kam co se do nich vejde…

        Jenže nejsou žádná NEDEZITERPRETOVATELNÁ kritéria podle nichž by šlo určovat kdo že má „ten národ“ nejlépe „reprezentovat“ neřkuli MU VLÁDNOUT…
        (Nezasvěcené naivní pseudorozhodování zmarketingovaného voličstva není nic než pouhá SUBJEKTIVNÍ DOJMOLOGIE a ne vyhodnocení dle neosobně rozhodnutelných kriterií.)

        Víte co, mně je u prdele jak se váš proradný „druh“ podvádí a všelijak zhovaďuje navzájem…lozit po sobě jak opice po zádech „slabších“…
        …Bohužel, vaši bližní vás nechají takto zacházet s druhými (v podstatě taky bližními, což nějak ale nepociťujete?) lidmi, ještě tomu říkají „postavit se na vlastní nohy“ (v praxi se rovná umět dravě vykořisťovat koho jen půjde…) a tlačí k tomu už děcka…

        • kde se dneska všecky ty státotrollí bukvy flákaj? napsal:

         A že POUZE ve „virtuálním“ světě představ existuje cosi jako „EU“ – Je to pouhá PERFEKTNÍ zajímavě-jakoby šlo o něco reálného co se opravdu děje-znějící ZÁSTĚRKA – EU ČR“ je virtuální „vztah“, je jen tento „transfer“ deepČR -> SKRZ KOUZELNÉ SLOVO „EU“ podvádějí vlastní lidi – „ČR“ -> pro opět deepČR VE VÝSLEDKU (=zmetci vlastní na vlastních dobrácích-tedy musíte hmátnout opravdu přímo kolem sebe-pod svícnem je největší tma…co se ve svém zmetkovském zájmu institucionalizují pro bezpečnější zmetkování) -> s používáním vlastní vygenerované ZÁMINKY znějící asi takto:

         „To nechceme my, to chce jakási EU.“…

         Lháři to jsou. A my je trpíme!

        • proud napsal:

         Je jim lito se zabejvat blbcem,nocni pico,umej svuj cas uzit lip :-)))))))))))))))))))))

        • Paul Durham napsal:

         ne, ne, milý proude, za blbce jste v tom dialogu vy

        • proud napsal:

         Rozeber to Durhame,treba se poucim….

       • čeho si cenili dávali na-horu napsal:

        PPS.: Výše rozebírané se týkalo tzv. „ČERPÁNÍ EUROFONDŮ“ (ta vyfejkovaná „bilance“).

 5. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Je na čase změnit současný stav světa, kdy skutečné peníze již neexistují, a všichni obyčejní lidé jsou chyceni uvnitř systému dluhového otroctví, falešných zpráv, špatných informací a vlády falešných peněz. Jednu možnou alternativu pozitivní změny tohoto neutěšeného stavu světa popisuje článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

  • Luboss napsal:

   Dolar má dnes reálnou hodnotu cca 16 centů. Už se to udržet nedá.
   Doufám, že všichni vidíme, co že to že-reme k jídlu. A ják chutná! Normální potrava je příliš drahá a tedy jen ty chemické potravinové látky jsou za těch 16 centů proveditelné ve gbelíku v chemičce.
   Bankéř si myslí, že vydělá na chemikovi :))
   Zemědělec si myslí, že vydělá na bankéři :))
   A úředník si myslí že ochčije všechny :))
   Kdepáák hošani – rakovina je rakovina, neplodnost je neplodnost a obnova pitné vody může být vzácností.
   Takže to se to staví nových hal, montážních firem, výroben lithiových článků, éééjjchuchůůů, když máme pitné vody do álelůůjááá pro všechny zaměstnance z celého světa. Ale co pak?
   Zhasnem a zavřem krám?
   Nebo? Začneme už myslet?

 6. petr napsal:

  Houby superpočítače. Superžid řídí ekonomiku. A má k tomu armádu pisálků a thinktanků které se snaží tuto skutečnost maskovat všemi způsoby.

  Je podezřelé, že autor je z nějaké společnosti jejíž název odkazuje na neoliberální židovku Ayn Rand, která prosazovala de facto diktaturu trhu (židovského kasina) kterou její pomatení následovníci vydávají za maximální svobodu.

  • Paul Durham napsal:

   Theodore Dreiser : Finančník , vyd. 1912 , s Ayn Rand jste zaspal dobu o 100 let.

   • petr napsal:

    Atlas shrugged není od Ayn Rand?

    • Paul Durham napsal:

     No tak pardon, malé nedorozumění , vy ne, ale autor Mac Slavo zaspal dobu o 100 let, prostě lidi nemají paměť, jsou jako Bandarové, neustále rádoby řeší tytéž věci dokola a dokola a o řešení není skutečný zájem, protože na vyřešených věcech se již nedá vydělávat ( jak tuhle trefně napsal Sasin ).

     • Luboss napsal:

      To je dobrý: „Na vyřešených věcech nic nevyděláš“
      Egypt: „Byl naleze nový kus prkna z lodi faraona dlouhého 24 metrů.
      Očekává se, že to pozvedne TŮRIZMUS do Egyptáááá, který nese 5 mld USD ročně :))
      Stačí něco vyhrabat, ne mnoho, něco, třeba shnilé prkno a oslí stádo tam pofičí, jak smyslů zbavené :)

      • proud napsal:

       Jj,ale k cemu je dobrej treba ankh a ostatni zajimavy „nastroje“,o tom se pravdu nedozvis ani omylem:-))), a zase……….proc asi?……… ;-)

       • proud napsal:

        Mno nic,navezl jsem si z pily prkna na podsady do foliaku,jdu si to pred obedem rozmerit,nez zacnu „krajet“ :-)))

        • proud napsal:

         Mezi tim se mi dodela ziva a mrtva voda,abych je mohl slejt,po obede,uz se na ne ceka :-),a tak si tady ziju:-)))

      • jan nowak napsal:

       To byla Loť® Ramzese druhýho..
       On totiž měřil ( na wýšku ) skoro 14 metrů !!!

       ps : proto tak dlouhý prkno OUDE : ))

 7. proud napsal:

  Kdyz jsme u ty umely inteligence,k cemu nam vlastne je??……..zrovna tady ctu jedno krasny,kratky souveti: „Nemozne je pouze to,co za nemozne povazujeme!“ ;-)

 8. proud napsal:

  Co kdyz se vsechna vase presvedceni zakladaji na nespravnych skutecnostech a informacich?…..;-)

  • proud napsal:

   Pierre Franckh – Zákon rezonance ; mimochodem,moc zajimavy cteni ;-)

   • institucionalizovanávychcanostbližníchprotibližnímbližníchsvých napsal:

    „Můžeme se ještě vrátit k příkladu, kdy mi soused z komína vypouští kouř na zahradu a zcela jasně tak narušuje můj majetek. Jak tedy vypadá ochrana mého majetku v podání státu? Úředník půjde kontrolovat kotel a pak… dá pokutu. Kterou zinkasuje stát. Ne já, člověk trpící pod sousedovým komínem, ale stát. Proč? Bůhví.“

    Taky zajímavý čtivo, ale načteno je už na 99%…

    • proud napsal:

     Kup mu jinej kotel debile,asi na novej nema,nebo ho nech zmrznout,“dobraku“,tu pokutu kasiruje kolonie,imbecile,ne stat!………navic neznam kour co by neco poskozoval!

     • Paul Durham napsal:

      kouř z PET láhví je zdravý pro nervovou soustavu, na vás je to vidět , milý proude

      • proud napsal:

       Mas na mysli zplodiny z nej……nicmene jsi nepochopil samotnej zaklad.Kdyz ti bude zima,potrebujes se ohrat……….ber kde ber!!! Jinak spatne dopadnes,rvat si muze kdo a jak chce kdyz mu nedojde ze by ti mel radeji pomoct se ohrat!!!

       • proud napsal:

        Zdaleka ne vsichni delaj kolem sebe bordel jen proto ze jsou ignoranti,nebo hur,delaj ho vedome a schvalne!Spouste z nich nezbejva nic jinyho.

       • jan nowak napsal:

        Jůů : )).. wedle tohodle idiota si ZAMLOUWÁM podíl ! ! !
        Proude ! budeš mi muset chodit do toho mýho/twýho kotle
        KAŽDÝ RÁNO ZATOPIT.. wíš já pozdě wstáwatt , já su z Prahe..
        a mě/tobě by to ČOUDilo !

        ps : dnes 18:00 Ykuza + bubliny

        • proud napsal:

         Jenze me coud nevadi,nejsem z cukru:-)))))))))),ani nehledam zaminky k rozeprim se sousedama:-)))))).Mas pech,kamo:-)

        • proud napsal:

         Ovsem chytit nekoho ze na zahrade pali svinstvo,krome chrasti,dreva a travy jen proto ze je linej ho odvazet………sklonoval by moje jmeno jeste hodne dlouho!!!!

        • co se jich to nažere a jakejch! napsal:

         Poentou 29.3.2017 (21.08) nebylo řešit kotle, ale ukázat na příkladu, že:

         Oběti povinně odváděj daně STÁTU (kdyby do jiného systému, dalo by se pochopit, ale tohle je jen zpomalovač JEJICH rozvoje, aby „ti druzí“ státní byli stále mocní OPROTI nim.)

         „Úředník půjde kontrolovat kotel a pak… dá pokutu. Kterou zinkasuje stát. Ne já, člověk trpící pod sousedovým komínem, ale stát. Proč? Bůhví.“

         Tak je to u všeho státního pokutování, jestli jste si neráčili povšimnouti.

         Takže oběť dá nažrat ouřadovi,

         pachatel dá nažrat ouřadovi,

         pachatel dá nažrat klientelistickému státohadímu klubku schválně PŘEDRAŽENÝCH „výrobců těch parametricky státopoliticky správných“ kotlů… (Neméně důležitý bod těchto intrikářských her.)

         No a všichni jsou štastní?

        • co se jich to nažere a jakejch! napsal:

         Popravdě řečeno „dát nažrat“ není přesné, poněvadž… Jde akorát o to vždy najít NĚJAKÉ (v zásadě nějaké veřejností přijetelné slůvko-je to tedy problém veskrze fiktivně-účetně-dojmoslovný a nikoli faktický)
         vysvětlení proč jako na co zrovna VYVÉST ze „společného“ rozpočtu tu či onu částku (ono vzít si to „jen tak“ bez alibi…by nevypadalo dobře).

        • proud napsal:

         Ses curak co dela naschvaly,mrdam te,kretene!Nac taky zahazovat cas s volem kterej nevi co je stat,co republika,a evidentne ani co je zac………Howgh

        • vrhnout světlo napsal:

         Je jedno, co jsem.

         Přistupme tedy na tvé přesnější rozlišování…Stát v něm není zcela totéž co „hluboký stát“ (deepstate) ačkoli povrchně se deepstát jako ten stát tváří a nechce být rozeznáván!

         Velmi zjednodušeně příklad:

         Mějme 4 odstíny povah (od toho a od konkrétní momentální situace se odvíjející „strategie“-viz. teorie her):

         1.) – „bezelstní dobráci“ (bezelstní znamená, že úroveň jejich vnímání lsti či její aplikace, resp. obrana proti ní a předjímání je na nezasvěcené úrovni, ačkoli si mohou myslet něco jiného-nemají srování.)

         2.) – bídáci…jenž jsou „chytří ale ne dost“ (od prvních se často liší větší domýšlivostí a komfortním zájmem.)

         3.) Bídáci nebezpečně lstiví = ti tvoří základní typ komplotující v deepstate.

         4.) S dobrým srdcem a přitom schopností neutralizovat předchozí typ. (troufám si tvrdit, že početně nejslabší „stav“).

         Pro typ 4. je vhodné kooperovat se všemi předchozími typy – jednak pro ně nepředstavují hrozbu (dokonce ani pro typ 3 takovou, jako typ 3 pro zbylé kategorie) a jednak „nemyslí jen na svůj zájem“.

         Kdežto typ 3 jenž měl jen „správcovsky“ (a ne „majetnicky“) SLOUŽIT…slouží jen sami sobě (sebezachování typu 3)…k čemuž se INSTITUCIONALIZUJÍ A TO JE DĚLÁ v něčem „silnými“.

        • jan nowak napsal:

         Tag proude.. už je 6 – už du k tobě na wečeři !
         1) dobře waříš
         2) zapoměl jsem nakoupit :-):-):-)

        • Eschatolog napsal:

         obet i pachtel daji nazrat ouradovi – sestislovna definice justice, jak proste mili poplatnici

 9. Sasin napsal:

  Inteligence bez ostatních 99% vlastností nedokáže nic smysluplného a udržitelného vytvořit. Inteligence slouží jen k mrvení, rozpočítávání, drobení a přepočítávání nahamtanýého latínia.

  Kult u RA bez toho 1% inteligence využívá všech ostatních 99% vlastností navázané na sebe v nepřeberném množství variací, jenž jí dává pestrost, Kult u Ra je tedy synonymem pro rozkvetlou louku, na které kvetou rozmanité druhy rostlin, jejichž růst je provázán s ostatními rostlinami.

  Inteligence je synonymem pro monokulturu, například řepku vysazenou na tisíci hektarech, které byly ukradeny a znesvěceny šmejdy co na nich trhají zisky a nenavalí z toho ani podíl na rozpočtu. Tomu se říká pravá a ryzí inteligence. Oč se tedy jedná? Musíte pochopit, blboni, co je inteligence. Muheeeeeee

  https://zkrt.cz/7fa

  • institucionalizovanávychcanostbližníchprotibližnímbližníchsvých napsal:

   „Strojová řešení zatím mají problém i s tím někam dojít a zazvonit u dveří.“

   • Paul Durham napsal:

    ba ne, jde jim to velmi dobře , když drží v klepetu pravomocný exekuční výměr – milion případů dobře známe :-)

    • Sasin napsal:

     Další výbavou inteligencí hadů, štírů z harpagondechánie jsou vybraná slova, převrácená ke stejnému, či příbuznému významu tzv. homo-nymum.Takové prudké vyznačení schopností inteligence, čili při-čítání, drobení, mrvení, KATalogizování, třídění, škatulkování mají zaKONem velkou podporu, intteligentně dávkovanou při matení okrádaných, například ve slově homo. U nás typicky významově vyučováno jako něco lidského bez vysvětlení co znamená KONstrukce člověka (čelo-věk) spojeného se všemi kulturními KONotacemi, páč homo je u zaKONních inteligencí zkatalogizováno jako jednolitá hmota, masa, hmota rozumná čili něco stejného, čeho je stále dost.

     Proti tomu u nás ukotvený výraz, např. koruna s jasným dvojsmyslem, psaným úplně stejně je rozeznáván naprosto přesně, páč gdyž něgdo smrdí korunou každý z nás chápe o co se jedná, ale neodbíhejme. Prudké vyzdvihování inteligence se za KONem zvyšuje připojením dalších slov, například centrální. Centrální inteligence, znamená, že je něco více inteligentní než obyčejná monokulturní inteligence, ale gdyž se k tomu přidá ještě statut AGentura, tak je to dokonalé. U nás Slovanů, má každý význam své pojmenování rozkošatělé o vlastnosti a nářečí. No a páč za KONem kam přestupovali nebo byli vykopnuti KON-šelé, chyběly slova, překrucovali ta, která už znali. Pre-bambulí jejich kon-STITUCE jsou příznačné vsuvky, o původu řeckého, který má stvrdit pravost významu, a jali se tvořit převrácené podobenství KONu, IN-STITUCE. Tak například z ujednání KON-šelů postupně vznikala KON-FED-ÉRA, něco jako hadí eldorádo, gde se hadi postupně zapletli všichni mezi sebou do velkých spletenců, institucionalizovaných svazků. Spojováním KON-šelů v IN-Stiitucích, konfederalizováním institucí, říkají inteligentní řízení. Toto mnohaúrovňové řízení se už dávno odpojilo od KONu, žije svými představami. Materiální zásobování inteligentně odebírá z planety, gde všechno pro ně znamená monokulturu, masu, hmotu k uspokojení jejich potřeb než homo vyrobí dostatek létajících strojů aby se ZAKON mohl vznést a řídit inteligentně další planety.

 10. Paul Durham napsal:

  Moje centrální inteligence zápasí s jistou hádankou : jak mohl 100kilový chasník znalý práce s mečem i pluhem naletět 50kilovému mrvovi s úlisným hadím jazykem. Odpověď je prý 42.

  • Paul Durham napsal:

   sakra to patřilo pod
   Sasin napsal:
   30.3.2017 (14.12)

  • Sasin napsal:

   Myslím si, že musel na zem spadnout nějakej větší šutr jinak si to rovněž neumím jinak vysvětlit. Pak už by to dávalo smysl. Všechno co se zachovalo bylo spojno nějakým způsobem s kamenem, měkčí stavby nebo stavby na měkkém podloží byly odplaveny. Ostatně je například Řím postaven na několika podlažích staršíí zástavby, zdobené nám povědomou symbolikou, je podobné jako v Rusku mají první podlaží pod úrovní terénu nebo Puma Punku rozmetané a stavby na kopcích v Peru vypadají jako sejmuté vlnou shora, což jsou ale koppce skoro 4km vysoké. Ti, co to přežili zůstali na holičkách. Veškerá výrobní, či tvořivá základna byla v kelu. Lidi začali tupanět podobně jako u nás, gdyby měli zombíci stavět znova celou základnu, kterou šmejdi inteligentně za dlužní úpisy rozdrobili, roznimrali, zkatalogizovali a přetavili na podobný efekt, kteří své plody bude chtít měnit z dalšíma Honzama, kteří mění až vymění a nakonec budou rádi za podíl na neprodejné půdě.

   • Paul Durham napsal:

    http://zpravy.idnes.cz/bakterie-zabiji-rostliny-0ht-/domaci.aspx?c=A170330_213049_domaci_ekl

    heleme se , ještě zbývá importovat vem_bloudy, aby bylo lze se po té poušti, co tu bude, transportovat od mešity k mešitě , užasné metody biologické války , prý náhoda

    • proud napsal:

     idnes je proste idnes:-))))).ale i presto,zaleju parkrat mrtvou vodou,pak zivou a nemam z bakterii a plisni strach,stejne s postrikem,a porad je to „jenom“ cista voda,a co panecku tohle medium dokaze ;-)

    • Sasin napsal:

     Pozoruhodný je rovněž fakt, že mnoho úžasných míst, které jakoby vylézají z písku, pralesů a nedostupnýh končin jsou opuštěny mnoho stovek né-li tisíce let. Některá místa , opracovaná ze žuly či odlitá nebo přímo plasticky vysochaná z čedičového betonu o sobě prozrazují, že to muselo jít poměrně snadno s ohledem na propracovanost podrobností a uspořádání celého díla jako jednoho útvaru. Například…

     Kailáš (Indie)
     https://youtu.be/gLoIL8lulwY?t=30s
     https://youtu.be/udWxUrz9pSM
     https://youtu.be/L4ILp_l10uw

     A inteligentní blboni tam dnes lezou, před vším co nechápou vytáhnou krámy a vystrčí svá sklíčka a plechovky. Muheeeeeee
     Borobudůr (indonézie)
     https://youtu.be/bF_qNeShkn0

    • Sasin napsal:

     Pozoruhodný je rovněž fakt, že mnoho úžasných míst, které jakoby vylézají z písku, pralesů a nedostupnýh končin jsou opuštěny mnoho stovek né-li tisíce let. Některá místa , opracovaná ze žuly či odlitá nebo přímo plasticky vysochaná z čedičového betonu o sobě prozrazují, že to muselo jít poměrně snadno s ohledem na propracovanost podrobností a uspořádání celého díla jako jednoho útvaru. Například…

     Kailáš (Indie)
     https://zkrt.cz/kcB
     https://zkrt.cz/NUL

     A inteligentní blboni tam dnes lezou, před vším co nechápou vytáhnou krámy a vystrčí svá sklíčka a plechovky. Muheeeeeee
     Borobudůr (indonézie)
     https://zkrt.cz/xI1

 11. Sasin napsal:

  Lidičky, co myslíte že to je. Vidíte tam nějakého Ježíška?
  https://youtu.be/Mc_ISNk_5yw

 12. Sasin napsal:

  Honzíku, ty vemeno z Prahe, furt propaguješ https://adnow.com/
  Další smazáno. Co tak nasrat a namazat?
  Další smazáno

  P.S. Obyčejných blboňů se to netýká. Heh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!