TV MAGAZÍN 29.3.2017

cntv-mag3Úsměvné video s hrabětem s Karlem Schwarzenbergerem "Za pár let to tady nepoznáte" - Miroslav Sládek: Snadné je zapomínat a kopat si tak vlastní hrob - Máme zde lidi, kteří upřímně chtějí zlikvidovat západní kulturu a proměnit ji v islámskou - Důsledky vládních elit - Nepochopitelná sebevražda Evropy - Jitka Přikrylová: Islámský terorismus udeřil v Evropě čtyřikrát během týdne. Reakce EU? Žádná - Jirka Černohorský a Jiří Vítek v pořadu Za minutu 12.
10 Komentářů k TV MAGAZÍN 29.3.2017

 1. .lak napsal:

  100 a 1 fakt že poslušní evropani mají vymyté mozky školstvím, maintreamem píp oligarchů, politiky na plíživou trýznivou sebevraždu.

  • weissbach napsal:

   A televize svítí, mobily blikají, počítače hučí, v marketech tuny sraček, po kterých se nemůžou muklové ani hýbat a po fachání na výdobytky už není čas ani chuť se množit, natož za něco bojovat.
   A upřímně, když vidím ty tupé rozežrance s vymytým mozkem od 12-35, musím se přemáhat, abych se na všechno nevykašlal taky a nedožil zbývajících pár let někde v klidu u lesa. Neudělám to jenom proto, že mám dvě děti a není mi jedno v čem budou žít.
   Můj názor je ten, že dokud nebude hluboko do žlabu a budou se plynule vozit blafy do kauflandu, alberta a tesca, nikdo nehne prstem. A to oni dobře vědí, že to tak na ovce funguje a proto ty sociální příděly rozloží rovným dílem mezi většinu populace a tím si zajistí, že se nebude reptat a bude se pěstovat multikulturní global walking dead. A až si i ten největší pozitivní vůl uvědomí, že nemá nic, bude pozdě.
   A fakt to nepíšu rád!

   • Luboss napsal:

    Vaše znalosti vedou nutně k opravě noosferních egregorů.
    Lidé, kteří se stali člověkem, naráží na ty žijící alternativním životem hltajíc neřesti neřestí. Oproti vědění člověka jim nebrání nic, s čím by se neztotožnili.
    Podobají se obyvatelům Sodomy, Gomory. Tam rovněž jakoby se všichni pobláznili.
    Existují historické důkazy o zkaženosti celých měst a kdo chtěl přežít, musel z města utéct. "Opusťte města neřesti!", čteme výzvy v dřívějších koncepcích bezpečnosti.
    Nenič toto město! Najdu alespoň jednoho člověka, který je dobrým. Dobře najdi alespoň jednoho a nezničím jej.
    Ničení města probíhá tím, že se lidé nemůžou hýbat a cpou se vším, co jim škodí, aby nemohli plodit a to formou padni komu padni. Nejvíc to poškozuje děti.
    Je nutné nabídnout lidem alternativu k neřestem, které jsme si vyrobili proti sobě a kterým říkáme "CIVILIZAČNÍ POKROK" a je to alternativa člověka rozumného vždy spojená s jeho svědomím.
    Koncepce bezpečnosti nemá místo pro žádné fanatické sekty, pedofily, kanibalisty, ani stranické partaje, ani korporátní fašismus. Bohužel se naše populace zamilovala do korporátního fašismu (historie Sodomy a Gomory II.světová válka, se opakuje)
    Je nutné vzít rozum do hrsti.

 2. Luboss napsal:

  Na Slovensku se těží nejčistší mastek a mají u toho to, že zaměstnali cca 3 místní jako hlídače. Těží Německá dceřinná odnož kohosi. Nikde ani PÍP žadné info prachy pod pokličkou.
  V ČR to bude stejný v lokalitě Cínovce najde zaměstnání hlídačů a uklízečů pár důchodců a lithium si na burze komodit zobchoduje kapitálizmus.
  Mimochodem burza komodit umomžňuje obchodovat dopředu, takže to lithium vážení už může být prodáno BINGO!!

  • weissbach napsal:

   Bude to stejné. A nevšiml jsem si, že by posledních 25 let bylo jinak.

   • 2 muži a proud napsal:

    Však "Německo" je zprcané ze "Západního" a "Východního", tak to klíďo mohly bejt firmy založené v NDR soudruhy:D to už dneska nepoznáš odkud kam kde co koho čeho čí.

    • Paul Durham napsal:

     vzhledem k tomu, že soudruzi naskočili vesele na letní čas spolu s tím "západem" a za nejhustších dob té prý studené války prodávali ročíldovi titan na us ponorky, tak vám s klidem řeknu : tahle pravolevá obřezaná komedie pod režií icika se hraje pro blbečky a jejich hromadné hřbitovy už minimálně 200 let , klidně ji hrajte dál, když vás to baví, miliardy blbců půjdou jako lumíci a neuděláte s tím nic, absolutně NIC

     • proud napsal:

      pravda...............ale udelame,chce to jen chtit,vysvetlovat a nevzdavat to,jednou ten egregor makne a az se rozjede,uz ho bude tezky zastavit ;-)

 3. petr napsal:

  Nechápu toho Schwarzenbilderberga. Už napůl prdí do hlíny a pořád ještě magoří pro NWO. Že by mu slíbili nové orgány? Ale mozek přece transplantovat neumíme :)
  Nebo mu slíbili že když blbnout nebude, tak mu někdo do hraběcí snídaně kápne něco co jeho tělo už nerozdýchá.

  Vzpomněl jsem si na to foto anglické královny, o kterou se "stará" pečovatelka ze zednářské nemocnice. TO je jak celoživotní vězení, kdy máte svého osobního bachaře.

  • proud napsal:

   Nemam strach ze by mu dali chlebodarci kdesi cosi,je to jen lepsi otrok,Rockfeller taky udelal jen 101 a byl odrasovanej na 250 :-)))),coz jednoho nuti konspirovat kolik ze mu skutecne bylo :-))).A kde je Rockefeller a kde to zasrany knizatko...........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!