Pietní akt k 18. výročí bombardování Jugoslávie – 24.3.2017 /VIDEO

kosovo2017

Na Pietním aktu k 18. výročí bombardování Jugoslávie armádami NATO, který se konal 24.3.2017 od 20h večer před ambasádou Srbska v Praze vystoupili: Václav Dvořák, Jaroslav Foldyna, Lenka Procházková, Josef Skála, Eva Novotná a další.
5 Komentářů k Pietní akt k 18. výročí bombardování Jugoslávie – 24.3.2017 /VIDEO

 1. no napsal:

  vzpomente na unikle video "collateral murder", delo se totez i v jugosce ?

 2. Michal Drabík napsal:

  Humanitarni zlocinec, ozrala Havel at se smazi vpekle!!

 3. Luboss napsal:

  Zánik slovanské Jugoslávie je ostuda na věky věků, na které má podíl každý z nás. A každý z nás za to bude potrestán. Poneseme si každý následky.

  • proud napsal:

   Ostuda to je,podily jsou zatim jeste vetsinou nevedomy,takze temer jakoby nebyly,ostatni je volovina,takhle to nefunguje.

 4. Marco napsal:

  Jsem opravdu zvědav, jestli se dočkám zadostiučinění. Spoustě lidí to je šumák, jelikož jsou sobečtí hajzlové ale já tu krev na svých rukou cítím dodnes. Souhlasím s tím, že jsme tehdy věděli velké nic a média nás řídili skrz naše emoce. Víte, nebýt médií, nestalo by se asi milion věcí kolem nás, za které se nyní stydíme a přitom by se měli stydět novináři, redaktoři zpráv, manažeři a ředitelé tehdejšího mediálního průmyslu. To jen díky nim tečou potoky krve, navíc se na podobných věcech neúměrně každý z nich, napakoval. Takže ani ty nezištné důvody je neobhájí, jelikož to každý dělal pro slávu, kariérní postupy a samozřejmě pro mamon. My opravdu nepotřebujeme hledat nepřítele, jelikož ho máme stále na očích a veškerá palba by měla být mířena právě na lidi z mediálního průmyslu. Bez jejich krytí neexistuje nic, to oni jsou alfou a omegou dnešní situace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!