Mám splněno, beru si dovolenou. – Co dál?

hamakaJednou to přijít muselo. Žijeme v době, ve které jsou kladeny požadavky na výkon, profesionalitu, kvalitu, abychom si mohli užívat ničím nerušenou spotřebu. K profesionálnímu a kvalitnímu výkonu jsou však potřeba dostatečné zdroje. Pokud mám provozovat kvalitní zpravodajský web, tak mi k tomu dostupné zdroje (příspěvky čtenářů, apod.) nestačí. Musím tedy analyzovat příčiny a změnit strategii, přístup nebo cíl. A na to potřebuji přestávku.

Jako nejvýznamnější důvod vidím naplnění poptávky po informacích. Již jsem se o tom ve svých textech několikrát zmiňoval. Společnost v našem státě, stejně tak jako jinde ve světě, se z informačního hlediska posunula. Lidé se zájmem o necenzurované důležité aktuální zprávy nebo o hlubší analýzu stavu světa mají k dispozici bezpočet zdrojů všeho druhu. Zastavit to nelze, pokud nepočítáme s katastrofou planetárního rozsahu. Je to dobře. Jako lidstvo jsme se posunuli a musíme pokročit dál.

Na sebe jsem si vzal úkol podílet se na tomto pokroku v informovanosti veřejnosti v naší zemi a mohu konstatovat, že za sebe mám splněno. Bomba informačního osvícení byla zkonstruována, odpálena a řetězová reakce je nezastavitelná. Nepřátelé PRAVDY jsou již dopředu zničeni. Nyní je čas na další krok, který vyplývá z dosaženého poznání.

Poznali jsme, že jak naše, tak světová společnost se nachází v mnoha druzích krizí, které ohrožují budoucí vývoj lidstva, nebo i jen jeho jednotlivých součástí.

Víme, že v ohrožení je mj. celá evropská civilizace včetně našeho národa a státu.

Víme, že pokud bude vývoj lidstva pokračovat bez výrazné změny stejným směrem jako doposud, nevyhneme se zániku ať už jako svébytný národ, kultura či druh.

Víme, že zodpovědní za současný stav jsme my lidé a jen my lidé to můžeme změnit.

Víme, že tento stav je způsoben lidmi, kteří jsou ve vedení našich společenství - stát, korporace, instituce, atp.

Víme přibližně, o koho konkrétně se jedná a máme přibližnou představu o tom, proč.

Víme přibližně, jakým směrem a způsobem by měly být řízena lidská společenství, aby se zmíněným hrozbám vyhnula.

Víme, že vědomí lidstva o současných hrozbách stále roste, avšak je stále nedostatečné na to, aby se pohnula celá společnost. Nicméně se blíží k fázi, kdy bude možné přejít od slov k činům.

Víme, že řízení lidských společenství musí být uchopeno lidmi, kteří současné hrozby velmi dobře chápou, budou je schopni a ochotni vyřešit a bude jim to umožněno.

 

Z toho všeho vyplývají dva bezprostřední úkoly:

1) Nadále zvyšovat povědomí obyvatelstva o stavu současného světa - Na tom již bylo mnoho uděláno a tento proces úspěšně pokračuje.

2) Předat řízení společnosti do rukou lidem, kteří ji budou řídit ke všeobecnému prospěchu a spokojenosti.

Tento úkol se zdá nyní stejně vzdálený, jako se před lety zdál úkol informačního probuzení. Pokusy probíhají, avšak málo a prozatím neúspěšně. Je třeba se blíže podívat, proč.

V současném společenském systému jsou možné (pokud ) v zásadě dvě cesty, jak změnit osoby ve vedoucích funkcích státu:

Silou - Předpokládá více či méně ozbrojený a více či méně násilný převrat uskutečněný velkým množstvím odhodlaných lidí. - Pro takový čin v současné době u nás nejsou z mnoha důvodů podmínky. Snad jen pro osamocené akce, které však nemohou mít příliš úspěšný efekt.

Politicky - Tato cesta předpokládá existenci silné politické strany (nebo koalice), která bude skutečně jednat v zájmu občanů a nikoliv to pouze předstírat tak, jak to drtivá většina politických stran dělá.

Pokud zhodnotíme současné parlamentní strany, tak alespoň trochu v zájmu občanů jednají pouze SPD a KSČM, s tím, že pro obě strany je možné najít obrovské množství kritiky a námětů k tomu, jak by svou práci mohli dělat lépe. Pro letošní parlamentní volby tedy zbývá volit buď je, nebo nikoho. Jsem zastánce toho, raději volit někoho z těchto, než ty, kteří se do Parlamentu nedostanou, natož kohokoliv z ostatních parlamentních stran, jejichž zločiny byly již dostatečně pojmenovány a objasněny, nikoliv odsouzeny, odškodněny a napraveny.

Perspektiva obou těchto stran je však nejistá. Samy o sobě především nemají dostatečný lidský potenciál a nejsou schopny v současné podobě uskutečnit v tomto státě nějakou výraznou změnu. Nezbývá tedy nic jiného, než se poohlédnout po dalších lidech a skupinách, kteří by byli schopni a ochotni na sebe zodpovědnost za proměnu státu vzít.

Nutno přiznat, že v naší zemi je v tomto směru situace bídná. Moc nadějí nedává ani pohled do historie, kdy nám v posledních staletích vládl většinou někdo jiný, než my sami sobě a proto je většina obyvatelstva zvyklá spíše na pozici sluhů a nevolníků a o tom, jak řídit stát ku prospěchu obyvatel nemá nejmenší ponětí. Naše současná mládež to bohužel jen potvrzuje.

Tento úkol bude tedy náročnější, než ten předchozí.

Zoufale se neumíme politicky organizovat. Ti, kteří to zkoušejí, často nemají kvalitní charakter, dostatečné znalosti a schopnosti a když náhodou vše toto mají, tak nemají dost zdrojů.

Musíme vychovat sami sebe i své spoluobčany k tomu, jak společně tuto zemi řídit, protože to vůbec neumíme.

 

A co s tím mohu dělat já? 

Když se budu hodnotit sebevědomě, tak mohu tvrdit, že mám dost informací, mám i mnohé znalosti, nějaké schopnosti a nějaké zkušenosti. Zoufale mi však chybí zdroje. 

Od vás, jakožto potenciálních spotřebitelů, jsem několik let získával zdroje k plnění prvního úkolu spočívajícího v informování obyvatelstva. Jelikož však není další poptávka a nemám dost zdrojů na pokračování v tomto úkolu a zároveň jsou mnozí další, kteří tento úkol naplňují, tak nevidím důvod investovat další energii do činnosti, ze které se nevrací dostatečná energie zpět. Takový přístup by vedl jen ke stavu energetického vyčerpání a zhroucení, k čemuž nemám nyní daleko.

A tak si beru dovolenou, pauzu, přestávku.

Především musím načerpat duševní energii k dalšímu postupu, protože už mám toho všeho nad hlavu. Musím hledat schůdnou cestu k dalšímu pokroku. Musím najít způsob, jak k dalšímu pokračování opatřit dostatečné zdroje. Musím najít své místo v popsaném procesu, protože to současné už není vhodné. A nevím, jak dlouho to bude trvat.

Nebude tu nyní tolik zpráv jako dřív. Budu tomuto webu věnovat méně energie, adekvátně tolik, kolik jí budu schopen dostat zpět. Budu sem nadále dávat texty, či videa, které mi pošlete a za které nebudete chtít platit. Budu sem dávat informace, které uznám za vhodné a důležité. Nebude zde tolik placených překladů, protože lidí chtějících překládat bezplatně ubylo. Vyčerpali se, splnili svůj úkol a své poslání a nemají více síly, aby nadále PRO VÁS pracovali bez toho, aniž by dostali energii zpět.

Budu pečovat o to, aby práce vložená do tohoto webu nebyla ztracena a aby byl tento web stále v provozu.

Pokud projevíte zájem o pomoc v jakémkoliv ze dvou hlavních cílů, tj. rozšiřování informování obyvatelstva nebo příprava politické změny, napište. Berte však na vědomí, že si beru přestávku na to, abych v prvé řadě doplnil svou vyčerpanou energii. Takže pokud nic nenabízíte a pouze požadujete (například odpovědi na otázky, které byly už mnohokrát zveřejněny zde, nebo jinde), tak nejspíše nic nedostanete. Je mi líto, ale taková je pravda.

V článcích, ve kterých jsem s vámi poslední dobou diskutoval a v jejich komentářích, je dost zajímavých námětů, inspirujících svědectví, ale též obrovské množství nesmyslných blábolů svědčících o bídné intelektuální úrovni mnohých diskutérů. Pokud jste to ještě nečetli a chcete si udělat obrázek, jedná se o tyto články:

http://www.nwoo.org/2017/02/27/prosba-o-financni-podporu-a-otazka-co-dal-jaky-je-stav-medii-a-informovanosti-obyvatelstva/

http://www.nwoo.org/2017/03/05/odpovedi-diskuterum-u-vyzvy-k-financni-podpore/

http://www.nwoo.org/2017/03/22/shrnuti-diskuze-se-ctenari-o-budoucnosti-nwoo-org/

Konkrétních nabídek k pomoci mi na email přišlo málo. Ale i tak díky za ně.

Co jsem prozatím se svým životem udělal já, víte.

Co se svým životem děláte vy?

Překvapte mě !!! ;-)

 
333 Komentářů k Mám splněno, beru si dovolenou. – Co dál?

 1. Andreas napsal:

  Chci vám moc poděkovat, pane Korále. Vaše práce mne v posledních letech provázela a pomáhala mi při mém rozvoji a změnách v životě. Bez přehánění vás považuji za jednoho z mála opravdových novinářů v této republice. Přeji vám hodně zdaru a síly!

  • Petr napsal:

   Koran, pardon Koral neni novinar. Je aktivista.

    • Dežo napsal:

     Aj pedofil Juraj "mliečny výrobok" vraví že je aktivista. A je vlastne pedofil. Slobodne sa potulujúci, Zákonom neohrozený, nikým nestíhaný pedofil. Prečo? Lebo deklaroval že je rusofób a to v našej "eurospoločnosti" vymaže všetky hriechy!
     Položme si teda otázku čo je vlastne "aktivista" a či by sa táto aktivita nedala pomenovať presnejšie?

   • .lak napsal:

    Osobně jsem noviny kromě reklamních letáků neviděl dekádu. Vlastně kecám, hodil jsem zevnitř na schránky chudinského zpravodaje. :-)

   • petr napsal:

    Aktivista?
    Myslím, že to co Korál dělá je esence opravdové novinařiny, na rozdíl od prostitučních pisálků co se vydávají za novináře dnes.

    Na aktivistu je obdivuhodně nestranný a informačně vyvážený. Takže mi slovo aktivista pro něj případá spíš jako nadávka. Protože velká část aktivistů je většinou pod vlivem nějaké více či méně ujeté ideologie.
    Až na chemtrails a ateizmus by se dalo říct, že souhlasím prakticky se vším, co tu doposud napsal.

    • petr napsal:

     Dokonce kdysi kvalitní investigativní novinář A.B.Bartoš dokázal naprosto zblbnout. Zajímalo by mě, jaký na to má JK recept, že si dokázal uchovat nadhled. Protože časem zblbli téměř všichni podobní aktivisté a zakladatelé takových webů.

     I proto se obávám, že za tento web neexistuje adekvátní náhrada v ČR a možná ani v zahraničí.

    • Krtecek napsal:

     Jak se zdá nikdo si tady nevšiml,že se hledá cesta jak odebrat zdejším tzv.aktivistum jejich oblíbenou hračku NWOO k čemuž dojde buď cenzurou nebo jako je dnešní pokus,vinou lidových komentatoru,kterým byly vykradený kapsy a proto nedokáží platit admina.Je zde zakázáno uvažovat o tom,že nás rozpočet je kdekým vykradan ačkoli by se z něho mělo požádat o podporu webu těch kterým patří peníze v něm tj webu VOLiCU

     • Krtecek napsal:

      Rozerval bych se smíchem,kdyby se admin pochlapil a dál příště na toto místo jen nadpis

      Dobrá tedy chcete Sociální stát do prvního článku naši Ústavy kde chybí ,namísto korporátní fasisticke oligarchicke tyranie shrbenych hřbetu
      A CO DALLL?

      • proud napsal:

       Definuj mi pojem "socialni stat".......

       • Krtecek napsal:

        Konecne se našel někdo kdo dal otázku správně.O tom co je vize Sociálního státu by se mělo zkusit začít diskutovat.,Opsal jsem co tu dál WIKi a bylo vymazáno.Cekam,že se znovu objeví a trochu tady ty stojaté vody prostřelí.Mozna,že čeká zda ten nadpis co jsem tu dál,Sociální stát anebo korporátní fašismus oligarchicke tyranie,kterou si přejí snad i voliči z celé ČR by se hodil a tam může každý pak napsat proč to nejde a jak se mu líbí nynější karneval
        ohnutých hřbetu a proč nechce,aby jsme na tom b,lijako ve Svajcu.

        • jan nowak napsal:

         Zdá se mi , pánowé , že WIKINGERA Petera
         si
         asi taky wzal wol-no ( že-by jarní prázdno )*
         .. rozhoupal swýho starýho zaprášenýho CAMPERA..
         A místo sebe dosadil ROBOTA !?

         *Jan A. Komenský

         ps : nebo ho má Mossad : /

        • Krtecek napsal:

         No já nevedel,že Proud je,jak vyplývá z další diskuze pode mnou diversant.Domnival jsem se,že je slušný diskutér,ale on se tady ptá na Sociální stát.To je neschopná najít na internetu co to je.A zjišťují dále,že neumí zbožňovat našeho prvního představitelé Sociálního státu pana Wikingera,který ten stát staví proti korporátní fašistické tyranii diktatury HUMANISTU a vypadá to,že Prd je neomarxista,
         Ten smrad tu dělá bordel už delší dobu a diskutující toho antikrista musejí snášet.
         O Bože dej mi malemu krtečkovi sílu,aby ho za tebou poslal a to na veky.

        • Krtecek napsal:

         Podle toho jak se mě WIKi zastával soudím,že nás tu pozoruje a je zvědavý jak si tu poradíme bez něho.
         Na beton má další prekvapeni do Desatera voliče a nedá si ujít tu slabiny prvním bodem jeho Sociálního státu neboť sousedé,kteří prohráli válku ho v jejich provizornini Ústavě mají a proto si tam žijí jak prasata v žite a ne jak my,kteří si dali ukrast 2 000 000 000 000 korun určených tomu Sociálnímu státu.
         Proč ten Proud je takový zbabělý smrad a nevyzvedne lidi demonstrovat klinganim klíčenkamim před bránou ČNB což bude znamenat že chceme klíče od bunkru kde banksteri suší naše miliardy.
         To by se mu přeci vyplatilo.

        • proud napsal:

         Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
         NEKRMTE TROLY!

        • Krtecek napsal:

         Zjistil jsem kde je WIKI a padám smíchem on si tam říká podnikatel v oblasti společenských událostí.Pokud má admin odvahu a dá tady nahoru další nadpis A CO DAL typu Dobrá chcete Sociální stát do prvního článku Ústavy...Tak se tu u něho Manětín objeví,pokud mu to cenzury dovolí..

        • Krtecek napsal:

         Je fakt,že ten Smrad Proud musí vydírat admina,že na něho něco ví když tu beztrestně spamuje a vyhtozuje.Proude ty smrade kdy už záležes do svého protiatomoveho bunkru a tam čekej až bude po válce pro kterou tady jako vyvrhel z naší společnosti občanů voličů smrdíš.

        • Krtecek napsal:

         Na webu se objevilo vyčíslení kolik nám ukradli korporátní fašistickou oligarchové ovládající ČNB,kdy ministr financí Edita z kůže Střední vrstvu podnikatelů ve snaze je obrat do naha a zatím v bunkrech ČNB leží 2 000 000 000 000 které by pomohly našim podnikatelům,kdy by z této sumy dostali bezúročné půjčky.Clanek by pasoval do budoucího nadpisu

         Článku typu A CO DAL zvláště kdyz admin sebere odvahu a dá tu do místa nahoře možná jen nadpis.

         Dobre,chcete Sociální stát do prvního článku naši Ústavy,kde chybí namísto korporátní fašistické oligarchicke tyranie,která po volbách má prý dále tvořit jeste větší karneval ohnutých hřbetu,které budou přinuceny pracovat za byt a stravu.

       • Krtecek napsal:

        Buď si Proude najdeš ten Sociální stát na google anebo počkej až se vrátí Wikinger ten ti to vysvětlí když máš mezi ušima seno.
        Už víš,že je to náš první představitel Sociálního státu a protože ho nenavidis víme tady všichni,že ty budeš už vždy představovat propagaci fašistické oligarchie ohnutých hřbetu a platů jen na být a stravu.

        • Krtecek napsal:

         Proude místo vyhrožování a spamováním s opisováním toho co tu nepřetržitě porušujes udělej čin chlapa a pošli alespoň půl milionu za to,že ho vydiras.
         To nejsi schopen uspořádat mezi našimi krajany v SSA sbírku na admina,který se tu bije jako lev a ty na něho zvysoka seres a kazis mu vše co tu pracně buduje a děláš že sebe Smrada

      • Krtecek napsal:

       Nám a naši republice nepomůže starat se o celý svět kolem nás a my tady budeme zařazování mezi rozvojové státy.

       Je na case,aby všichni ti,kteří chtějí mír a blahobyt začali o tom uvažovat jako o hlavním diskuzním informačním poli.Prozatim to vypadá,že se o sebe postarat neumíme a budeme spokojeni s hloupými komentátory typu Proud,kteří tu čekají jen na to aby takové diskuze o naší budoucnosti zterorizovali a označovali ho za spam v naději pomocí oligarchicke tyranii pana Koblihy.

  • Koralek napsal:

   "Musím hledat schůdnou cestu k dalšímu pokroku. Musím najít způsob, jak k dalšímu pokračování opatřit dostatečné zdroje"

   HLAVNE SI NAJDI PRACI TY JEDNA ZEBRACKA ALBINSKA MRDKO!!!!!!

 2. Luboss napsal:

  Tady je dobrá rada nad zlato.
  Nedávno jsem byl na shromáždění SPD.
  Zoufale hledaje - chytrou makovici.
  Znáte pojem "Stará chytrá makovice".
  Takže tam zazněl "slabý vánek" něco jako "světýlko" že by se mohla v každém kraji SPD nacházet nějaká ta "makovice". která by učila vědění = předávala ostatním a nevyčerpávali se enormně síly osamělých bojovníků jednotlivců až do jejich fyzického a morálního vyhoření.
  Tedy vzít útokem tyto kluby KSČM SPD a zasadit "máku" nebo vyhrabat makovici.
  Tam kde jsem byl, byl jen prach. Doporučuji Vám zajít tam.
  Zde jsou opravdové ryzí zrna i staré chytré makovice.

 3. vilon napsal:

  Chcem sa pánovi JK poďakovať za všetkých diskutérov, aj tých neprajných, za všetku prácu, ktorú vykonal pre nás, obyčajný plebs. My vieme, že sú aj iné konkurenčné alterweby, ktoré majú akože údajne lepšiu grafiku (?), ale ja to tak nevidím. Už 4.miesto v inkvizičnej "konspiratori.sk" svedčí o vysokej úrovni nielen grafickej ale hlavne tématickej. Je to ako s Eurotelom, ktorý kedysi zakladal GSM spojenie na vysokej kvalitatívnej úrovni, a dnes sa ho snažia predbehnúť mladší.Aj NWOO má svoju vysokú úroveň, technicky vzato, kam najedeš myší, tam stále svití ručička. Každý "centimentr" plochy je aktívný. A prístupnosť archívných linkov je okamžitá! Dokonca by som povedal, že otvorenosť webu nwoo.org voči iným konkurenciám je príliš "úprimná", asi aj toto odvádza pozornosť čitateľa preč na iné weby.Ano, myslím na tzv. ODKAZY po ľavej strane plochy!
  Je ich tam spústa. Ja by som to v dnešnej dobe nerobil. Inak tu nie vôbec čo vytknúť! Celá stránka je na vysokej úrovni. Je tu viac textu, ako bielej plochy. Takýto grafický pomer nemajú mnohé iné alterweby. Že sa moderuje diskusia pod článkom len málo, tak toto nie je vôbec pre chod webu podstatné, nech sa tam hádajú proud,švejk, sasin, i ja sa pohádam, ale je to tým, že každý je anonymný viac ako treba.Tento stýl je treba zmeniť. Inak nič.
  TENTO WEB považujem za ZAKLADAJÚCI KAMEŃ investigatívnej žurnalistiky, podporujúcej bežných ľudí v boji proti sionistickému systému vôbec. Každý čitateľ si musí nájsť tie svoje noviny. A každé noviny majú svoju formu,štýl, grafiku a zdroje. Sionský systém pomaly uťahuje opasok a je ťažké dostať sa k insiderským správam. Insiderov likvidujú nenápadne a stále.Ak nie je čo napísať, tak preberáme z archívu! No a čo? Stále sú lepšie a horšie dni. Ani Pjakin nie je v každom videu stopercentný. Prajem peknú dovolenku, a ostražitosť pred vonkajšími vplyvmi.

 4. wladuna napsal:

  Rozumne rozhodnuti. Blahopreji.
  Co nic nestoji, za nic nestoji.
  Jedine co jsme mohli bylo Vas financne podporit. Neudelala to vetsina z nas, protoze mame jine priority.
  Jestlize 90% lidi je zblbuto rezimem, je mala sance na zmenu. Ackoliv to byl jeden velky podvod, tak v 1989 sla vetsina na namesti, aby vyjadrila touhu po zmene.
  Dnes je vetsina relativne spokojena a jedine co funguje, je remcani u piva na pomery, tak jak to byvalo kdysi zvykem.
  Jedinec, ani par jedincu, to nevytrhne. Vy jste zodpovedny za svuj zivot a udelal jste vic nez vetsina z nas. Diky za to.
  Zaslouzite si odpocinek a pohodu.
  Ja osobne neverim na zadnou moznou pozitivni zmenu a proto se neangazuji.

 5. .lak napsal:

  Kafíři budou poslouchat nebo bude vyhlášená fatva. Nepochopili jste základní věc že podneziskovka bruselon ziskovek na blízkém východě a v africe klíčově je již vlastněná islamisty. https://www.youtube.com/watch?v=rKmMIGTKIQo https://www.youtube.com/watch?v=0Mvo1g5RUKI

 6. Žabák napsal:

  Je to tak. Sem rád, že se z Vás nestal šílený ezoterik, hlásající pasivitu a neúčast na věcích veřejných jako životní krédo, protože část alternativy se zhroutila do této pasivní ideologie.
  Správně píšete, že je nutné se politicky organizovat a chodit k volbám.
  Co se Vaši dovolené týče, je to úplně logické a stejnou možnost sem Vám navrhoval už před několika lety tady v komentářích a chápu, že Vám došla pára. Jak Vás znám, tak úplný pokoj si nedáte, tyhle věci děláte už dlouho a muselo pro Vás být příjemnou satisfakcí, stejně jako pro mne, vidět postupný ústup opony lží a zla, ačkoliv skutečná práce nás teprve čeká. Pro tuto chvíli máte splněno :)

 7. Ignác napsal:

  Velice realisticky zhodnoceno. Není tomu co vytknout. A není ani přehnané, že NWOO patřil mezi první, kteří vypustili bombu pravdy a i vím, že pravda prošla už za horizont událostí, kdy sílí a bude sílit. Tvoje práce si zaslouží potlesk a rozhodně nebyla zbytečná.

 8. proud napsal:

  S aktivitou souhlas,aktivni odpor obcanskou neposlusnosti je fajn,volby jsou picovina a ztrata casu,aniz bych pripomel,ze NENI KOHO volit!

  • petr napsal:

   Jestli drtivě vyhraje volby estébák Babiš a prezidentské nějaký sionistický pražský kavárník, tak to budete čumět jak vyoraná myš, jak na volbách "nezáleží".

   • Luboss napsal:

    Vyhraje v ČR opět ve volbách 2017 korporátní fašismus?
    Korporátní fašismus chodí a agituje na školách univerzitách, oblbuje mladé vysokoškoláky svým umem = řídím stát jako svoji korporátní FIRMU = osekám nepotřené náklady a děti nechci, jen výkon!! Kdo se přizpůsobí může existovat. Důchodci v mé firmě nebudou = zbytečné náklady.
    Mladí vysokoškoláci na fakultách, univerzitách tomu věří = korporátní fašismus je zárukou jejich kariéry?
    Nebo jakou budoucnost nabízí jiné strany hnutí?
    Které jiné hnutí chodí do škol?
    Proč do škol nechodí i ostatní agitovat naopak proti korporátnímu fašismu?
    Proč má korporátní fašismus volnou cestu k agitkám ke studentům?
    Nikomu nic nevadí a na stáří dostaneme jízdenku do kafilérky nebo splynovací bio_komory a přemění nás na bio plyn?

 9. Rudolf napsal:

  A kampak? Sever, jih, východ nebo západ?
  PS: Otázky nejsou jen plácnutí do vody, i když tak vypadají.

  • Holy napsal:

   Kam, no preci domu!!! Pred problemy se neda utect. Nas predek Jan Zizka rikal:
   Neklesejte na duchu, budte svorni, nepratel se nelekejte a na mnozstvi nehledte! Bojuj tam kde stojis!

   Toto je odkaz nasich predku.

   • proud napsal:

    S tim se da jenom souhlasit,ovsem zalezi na tom jak si kdo efektivni boj predstavuje a tady se asi nazory budou hodne lisit.......

 10. sibolet napsal:

  Je to v hlavě..Na co nemyslím,to neexistuje..Objevil jsem zábavný seriálek SKLADIŠTĚ 13 na ULOŽ TO..Tak si milý Korále dej kopyta na stul a koukni se..Vyzkoušeno za mých 70let života..Kdybych vlezl do prodejny se zbraněmi a pořídil si legální obranu,vylezu ven a za každým rohem bude cikán,nebo džihádista u pujdou unisono po mně.Pokud NATO hodím bobek a ODEVZDÁM se ZDROJI,ochrana je DOKONALÁ..Vždy někde otálím,nebo přijde dříve,než by se něco semlelo.A egregor neoslovil ani OKAMURU,který nedavno se divil,cože to MERKEL dělá,že snad blázní..Kdyby poslanec Okamura znal ZLOMEČEK Tajemství AMENTI,věděl by,co a jak MYSLET,natož KONAT.Milý Korále,osvětlil jsi bandu lidí,co byli nastavení,aby to pochopili,na ostatní hod bobek..Když nejsou puzeni pátrat po PRAVDĚ sami,at si trhnou nohou...

  • geronimoh napsal:

   sibolet :

   Není trapnější hloupost, než dutý zvuk krásných a vznešených slov, která však postrádají myšlenku a znalost

   Marcus Tullius Cicero

  • petr napsal:

   S tímhle se taky pokouším experimentovat. Jen se mi to daří spíš na drobnostech, než na zásadních životních situacích. Myslím Zákon přitažlivosti, Alatru a pod. Co kdybyste o tom sepsal článek?
   Už se to téma zde objevilo několikrát a je škoda že se toho nikdo nechytnul. Řada lidí s tím má už zkušenosti a vědí že to není žádná ezo pitomost ale naopak podstata všeho.

   • Luboss napsal:

    Chcete tvrdit, že experimentujete s něčím, o čem neumíte napsat Vy sám logický článek?
    Co to jsou za experimenty?

    • Žabák napsal:

     Já tomu říkám zákon tichoprda. Sklonit hlavu do země, nevidím, neslyším a vyhýbat se konfliktu. Do určité míry to může fungovat, ale to aby společnost kolem vás nezešílela to asi nezajistí.

   • sibolet napsal:

    NATO je člověk SÁM se sebou...Neexistuje univerzální návod...Snad se ptát svého EGA,jak dalece chtít,nechtít to,či ono...

 11. pozorovatel napsal:

  Rozumiem Vašim pocitom a myslím, že ste sa v danom okamihu rozhodli správne. Urobili ste pre informovanie spoločnosti skutočne veľkú prácu a rozbehnutý proces už pobeží naozaj aj vlastným samospádom.

  Takže ďakujem Vám za všetku Vašu prácu a prajem príjemnú dovolenku.

  So Long and thank you for all the fish :-)

 12. Perun Hromovládný napsal:

  Díky, díky za vše.

 13. Slonda napsal:

  Každopádně díky Jene, kždý kdo se probral z mrákot a nehraje si na nic víc, než kdyby se jen snažil být buditelem na svém postu, svém okolí ví, jak je to těžké a o kolik člověk příjde známých jedinců..je to dřina, to ví i Nebesa. :-) Užíj si dovolenou, oddychni, snad se parta solidních diskutérů nerozpadne úplně, byla by to škoda.

 14. kris napsal:

  web je dobrý,netřeba nic měnit - duležitý je text-obsah,ne obrázky. Ty prázdniny potřebujete jako sůl, tak si je užíjte. Odvádíte dobrou práci, díky

 15. weissbach napsal:

  "Obtížný sledujem úkol, však zdatnost jen v obtížích žije."

  Děkuji a mnoho sil k další práci po "dovolené"!
  Je mi jasné, že nejste člověk, který by dlouho vydržel odpočívat.
  Takže NASHLEDANOU Jane Korále!

 16. Cowley napsal:

  Odvedl jste dobrou práci,díky moc

 17. ponert napsal:

  Je s tebou ROD.

  Mojmír Ponert

 18. jop napsal:

  Sasin, Wikinger a pár ďalších ktorí chápu

  ja som pošahaný debilný revolucionár, ktorý chcel pracovať so svojimi vlastnými nápadmi a dať možnosť čitateľom hodnotiť ich potrebnosť alebo nepotrebnosť.
  Pracovať s tým, čo ja sám v diskusiách napíšem, s tým čo vy napíšete a navrhnete.
  Admin nemá záujem.

  Ako reciprocitu som ponúkal pravidelnú finančnú mesačnú podporu adminovi a aj ppravidelné mesačné preklady zadarmo.
  Admin nemá záujem.

  Admin má záujem iba a iba o informačný web s malou návštevnosťou.
  No čo už, admin, veľa šťastia.

  Všetci čitatelia, môžete tu diskutovať až dovtedy, kým sa celá spoločnosť nezmení znovu k horšiemu, rovnako ako v 89tom.
  Za chvílu aj v Česku aj na Slovensku bude ekonomika ako v Grécku, nezamestnanosť detto.
  Príde islamizácia, zvýšená kriminalita, ekonomické zbedačenie celej spoločnosti
  Potom už na diskutovanie nebudete mať ani čas ani chuť.
  Potom skončí aj tento web.
  Potom skončíte aj vy.
  Lebo posraný pasívny prístup bojazlivých otrokov nikdy nezlepší situáciu otrokov.

  • Krtecek napsal:

   Jope myslím si,že se zase brzy objeví Wikinger a ten má určitě nove a další body do Desatera voliče a pokud vím převzal od tebe Dzopuv plán a zcela určitě nedá spát hnuti Tři hvězd.

   Tak přátelé kdo má další nápady na mohutné financování všech alternativních webu.Co tak napsat RAbisovi,vždyť má peněz jako želez a ČNB z nás vydojila DVA biliony Tak kde je vaše fantasie nechte zabomysich válek menšiny zpustlý dům zoufalců politické třídy Smejdu se bude modlitba​ k Desateru voliče,tak které další body po bodu Socialni stát místo korporátního fašismu tady máte.

   • proud napsal:

    Kdo se zahrabe s prachama,dostane se akorat tak do prdele,o tom asi neco vis............nebo si neumis poskladat souvislosti.......

 19. weissbach napsal:

  "Admin má záujem iba a iba o informačný web s malou návštevnosťou.
  No čo už, admin, veľa šťastia."

  Návštěvnost na NWOO:
  Celkem: 15598974
  Týden: 73234
  Dnes: 9400

  Kolik máte Vy, jope?

  • jop napsal:

   weisbach,

   15 miliónov návštev na jednotlivé články za 8 rokov je tak 5-10 tisíc ľudí, čo to tu regulérne čítajú. Takže tvoja cifra nič neznamená.

   5-10 tisíc ľudí nedokáže nakŕmiť jedného admina. To hovorí za všetko.

   Ja som ponúkol 300 mesačne 2 roky + niekolko prekladov mesačne.
   Čo ponúkaš adminovi ty?
   Ja ale chcem pracovať so svojimi nápadmi, ja chcem reciprocitu. Ja sa chcem zúčastniť akejsi vyšej možnej úrovne tohto webu. Informačný web ma nezaujíma.
   Čo chceš od admina ty? Veď tebe informačný web stačí.
   Ak nič nechceš, tak prečo si mu neponúkol aspom to čo ja?

   Ako ste podporili admina vy ostatní?
   Ak od admina chcete informačný web, tak ho podporte.
   Ja chcem niečo viac, lebo informačný web je už v súčasnosti hovno platný.
   Elitám neublíži, nám nepomôže.
   Ja chcem viac a som ochotný adminovi pomôcť. Aj finančne, aj prácou nad prekladmi.
   Čo vy, ako chcete pomôcť, ak to tu týždenne číta podla teba 73 TISÍC ludí?
   Nič? Ani hovno?
   10 ľudí mu mesačne niečo pošle?

   Boha to si naozaj natolko blbý že toto čo vypisujem nechápeš? Úplne jednoduchá analýza situácie na webe a ty to nechápeš?

   • weissbach napsal:

    Chápu, chápu. Za 300 si chcete koupit svůj vstup na web, který budete zkvalitňovat.
    Jope, pokud byste šířil svoje názory a teorie na Vašem webu, nebudu ho navštěvovat ani podporovat. Vaše příspěvky docela čtu, a přiznám se, že bych je tu nechtěl mít jako články obden.
    Ale je možné, že je to proto, že som naozaj natolko blbý. Tak budu alespoň upřímný.

    • jop napsal:

     weisbach,
     si mimo.

     Články som už adminovi prekladal, zadarmo, ty si ich tu už čítal. Výber článkov samým adminom nemá a nebude mať nič spoločné s nejakým mojim vstupom na web.

     Ja chcem pracovať s tým, čo ja sám napíšem v diskusii, čo možno aj ty napíšeš v diskusii. To nemá nič spoločné s článkami, ani s vedením webu.

     Aké moje názory vieš? Ja sa zatial moc so svojimi názormi nerozpisujem, len často píšem že ak sa sami nezachránite nikto vás nezachráni.

     Začať robiť svoj web nie je čas ani nie je už zmysel. Neskoro.
     Áno, chcel som niečo robiť na tomto webe, ale niečo naviac a bez akéhokoľvek vplyvu na admina a na obsah webu.
     Lebo som chcel robiť s diskusiami.
     Diskusie sú výsledok našej mozgovej námahy, s tým admin nemá nič spoločné.

     Tak čo mi kua vyčítaš? Len hádžeš na mňa nejaké politické odsudzujúce klišé, bez obsahu, bez faktov, bez argumentov.

     Proud ma nazval bláznivým debilným revolucionárom.
     Lebo som chcel nájsť čo vlastne máme spoločné, čo všetci potrebujeme, aké máme predstavy.
     Jeden posraný Excel list je pre Prouda revolúcia.
     Je. Prud má pravdu.
     Lebo by tak vznikol naozaj program potrieb, ktorý by nemohol odmietnuť žiadny šmejd, lebo by odrazu vzniklo obrovské množstvo ľudí, požadujúcich naplnenie svojich spoločných potrieb.

     Takže možno revolucionár som, ale nežiadam ničiu krv. Každý kto sa chce postaviť voči okrádaniu plebsu elitami je revolucionár.
     Aj ty si podľa mňa revolucionár, len o tom nevieš. Z pohľadu elít si.
     Takže jeden Excel list by bol sakra dobrý začiatok ako začať odstránenie šmejdov od korýt.

     To je to čo mi vyčítaš?
     Myslíš to vážne?

     • weissbach napsal:

      Pokud budete stále napružený jak anarchistické jojo, tak se nedivte.

      • Eschatolog napsal:

       :-) zakladni metoda oblbovani spociva ve vrseni obrovske hromady slovnich fekalii, kdo neni schopen k veci se vyjadrit relevantne na 10 radcich, je podezrely minimalne z narcismu, o ostatnich uchylkach vrozenych nebo na objednavku je nadbytecne se siriti

      • Krtecek napsal:

       Weisbachchu tak mi napada.Dokazal by jste tu zopakovat ten Dzopuv plán budování síly proti síle,vždyť vy ani nevíte co přináší jinak by jste nepsal,že je JOP anarchistické jojo.

     • Definitiva napsal:

      Jop, niečo mi to pripomína. Ja ja, ja, nikto iný iba ja!
      Je to také pomýlené ja, aj v politike aj, v biznise. Iba ja. Úspech dosiahne ten, kto využíva synergiu masovosti, Žiadny génius nedokázal pohnúť svetom, kým to stádo samo nechcelo. Stalin bol demokrat, viedol s Benešom diskusie, ale v praxi mohol presadiť iba to, čo mu strana dovolila.

     • Luboss napsal:

      Já mám nápad
      Ty máš nápad
      On má nápad
      My máme nápady
      Vy máte nápady
      Oni mají nápady
      Chceme si promluvit o svých nápadech.

      Pak tady musí být NUTNĚ někdo, kdo to ANALYZUJE a zhodnotí

      U lidu Země byla rada starších
      V dávných civilizacích mohl být učitelem ten, kdo dovršil 75 let a mělo to kladné výsledky.
      Podle mého jsou všechny weby s diskutujícími jako školky, kde děti různě diskutují dokud nepřijde autorita.
      Samy děti by se totiž nikam nepohnuly mají téměř shodné pravomoce. Stejně my máme shodné pravomoce.
      Chybí tedy autorita
      Kdo je pak podle Vás, pro nás takovou autoritou:
      a) věda
      b) kolektiv
      c) osoba
      d) něco jiného?

      • jop napsal:

       kua Luboss

       ja sa stále snažím vytvoriť kolektív, kde ale osoby najprv samostatne rozhodujú o svojich potrebách a z toho sa vytvoria spoločné kolektívne potreby.

       Len tie osoby sa boja nahlas povedať aké sú ich potreby.
       Tá moja tabulka je iba spôsob ako tie potreby spoločne ohodnotiť a vybrať.

       Len vy sa bojíte povedať že nie ste plebs, že máte potreby a nechcete sa dať okrádať šmejdami

       • Luboss napsal:

        Takže Tvůj plán chápu takto:
        1. Lidé
        2. Samostatné kolektivy lidí
        3. Z kolektivů vzejde kolektivní potřeba
        4. Shromáždění kolektivních potřeb na jednom stole
        5. Čí je ten stůl?
        6. po vyhodnocení a analýze, vzejde společná kolektivní potřeba.
        Celkem to chápu, ale čí je ten stůl?
        Kdo dělá analýzu?
        Kdo to uzavře s konečnou platností?
        Hlasováním nebo pouze schvalováním?
        A jednomyslně nebo většinou s podřízením se menšinám?

        • Houbeer napsal:

         Stul jsme si vyrobili....kdo ma zejem-záměr.pane waisbachu:))prosim,vzdy je já-ego je život,ezoter blaboly o potlačování myslim chapeme,nuze?jop se snazi-za seba-kdo muze-v jeho okoli-nech i on sam,podporte se.

        • jop napsal:

         Luboss

         Celkem to chápu, ale čí je ten stůl?
         Tvoj, môj, spoločný tu na webe. Lepšie by bolo keby to bola spoločná tabulka všetkých webov, aby čo najviac ľudí a stále viac a viac nových ľudí mohlo hodnotiť prioritu svojich potrieb.

         Kdo dělá analýzu?
         Tí diskutujúci, ktorých tu už poznáte, sami sa navrhnú či chcú byť "zapisovateľomL. Ako na schôdzi "zapisovateľ zápisnice". Všetci ostatní aktívni diskutujúci ich kandidatúru alebo odsúhlasia alebo odmietnu.
         Lebo prvých ľudí musíme nájsť ako dobrovolníkov medzi nami diskutujúcimi.
         "Zapisovateľ" nerobí analýzu, len opisuje návrhy do tabulky.
         Anylýzu robíme my všetci, čo si tabulku tvoríme, lebo pod tabulkou bude samostatná diskusia, v ktorej robíme analýzu a zapisovateľ kopíruje návrhy z diskusie do tabulky.
         Môže to robiť ktokoľvek z nás, ale musí aj admin s osobou súhlasiť.

         Kdo to uzavře s konečnou platností?
         S konečnou platnosťou to nebude nikdy uzavrené, vždy sa to bude dopĺňať. Ale vždy budú jasné momentálne potreby, ktoré budú programom momentálnych ľudských potrieb.
         Vývoj potrieb sa stále mení v každom rozvíjajúcom sa systéme.

         Hlasováním nebo pouze schvalováním?
         Každý návrh každého vlákna bude priebežne hodnotený každým kto si tú tabulku prečíta a klikne +/-.
         Takže to je hlasovanie, nestále a nekončiace hlasovanie.

         A jednomyslně nebo většinou s podřízením se menšinám?
         Keďže to je neustále hodnotené každým ďalším čitateľom, žiadna väčšina alebo menšina podľa mňa nevznikne. Budú len podstatnejšie a menej podstatné spoločné potreby. Lebo to bude vždy súčet potrieb, kde každý má svoju potrebu započítanú v spoločných potrebách.

      • proud napsal:

       Nemame radu starsich a brzo mit nebudeme,protoze lip je napsat ne starsich,ale v(j)edoucich,stari samo o sobe zadnou moudrost neznamena.Starsi a moudry se teprve vynorej casem,nejdriv jim k tomu potrebujeme udelat podminky ucenim se..........A nakonec,proc neanalizovat vsichni?,nejak je zatim nahradit musime ;-)

      • .lak napsal:

       Jedni vzývají sílu a láha, stačí ne?

       • proud napsal:

        :-)))),mas na mysli Silu,nebo silu? To neni totez :-)

        • proud napsal:

         Sila s "S" je nastroj kterej umime a mame pouzivat,jen o tom vetsina nema tuseni,natoz jak, a ostatni sily pouzivany k modleni se a vzyvani jsou chytrej,perfektni oblbovak pro ty kdo si sami neverej,potrebujou berlicku,bosse,sefa,autoritu,zkratka "slabsi kusy".........ale tech je ve skutecnosti malo(pokud nejaky),vetsina takovejch to ma systemem nauceny odmalinka,vrazeny pod kuzi! Potrebuje jen "dospet" :-)

        • proud napsal:

         Spousta "veci" co umime je nam umyslne skryto,staci sundat supiny z oci a naucit se co to je a co s tim.Je na to cela veda co nam ty supiny vytvari a udrzuje,tisicileta veda.A co umime? VSECHNO!Kdyz to napisu velice obrazne,pak : Jsme "kopie" stvoritele! Coz je hodne priblizne a zhruba napsany,pro tenhle ucel to ale staci.
         PS.: Neplette si a do toho imaginarni bozstva,bohy a nabozenstvi vubec!To jsou umeliny vytvoreny prave onou "vedou" na zblbnuti lidi.A jedna z tech "veci" co s ni umime je prave "Sila".

 20. geronimoh napsal:

  2) Předat řízení společnosti do rukou lidem, kteří ji budou řídit ke všeobecnému prospěchu a spokojenosti - to je v podstatě ten systém co tu máme, nikdy nikde nefungoval, je nesmysl čekat jiný výsledek, když budeme dělat stejné věci ( Einstein ).
  Jaké navrhuji řešení ? Poněvadž nelze zařídit aby lidi používali rozum, tak by bylo nejrozumnější aby třeba mimozemšťani všechny lidi sterilizovali, aby už se dál nemnožili. No jinak mně napadá jedině Přímá demokracie. Žádné násilí, stačí odmítnout ten současný systém, nekolaborovat s ním

  • Paul Durham napsal:

   Naprosto s vámi souhlasím a panu Korálovi přeji klidnou dovolenou.

  • Definitiva napsal:

   Geronimoh, demokracia je jedna z ideológií na ovládnutie stáda. Demokracia je medzistupňom ku anarchii. Každý človek v politike slúži korporáciám v pozadí, či už vedome, alebo nevedome.

   Je iba jeden spôsob vládnutia, ktorý obmedzí moc korporácií, ich politických strán, únijných záujmov... Je to priama demokracia, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, odvolatelnosť poslanca a trestná zodpovednosť politikov.

   Prima demokracia zmobilizuje masy, ich záujem o politiku a zabráni anarchii, lebo kto bude hlasovať za zlé rozhodnutie, ten poškodí aj seba a svoju rodinu a toto si vie spočítať aj posledný ľahko mentálne retardovaný občan, ktorých je cca 65 v populácii, aj ten vie, že sa musí najesť, obliecť a vyspať.

   • Definitiva napsal:

    PS: oprava na 65% populácie.

    • geronimoh napsal:

     Definitiva : demokracie není ideologie, je to forma vlády. Průšvih je, že ji elity ohnuly a udělali z ní zastupitelskou demokracii = oligarchie, případně socialistickou demokracii ( s vládou jedné strany ) atd. Poslanci snad nemají v přímé demokracii místo, a anarchií jen straší elity

     • nowo napsal:

      Ano, demokracie je forma vlády. Jedna z nejhorších forem vlády. Proto také byla pro určité země a pro 20. století vybrána. Obávám se, že špatná bude i nějaká forma přímé demokracie. S demokracií je problém, protože téměř nikdy nemůže být dokonalá nebo alespoň užitečná. Jejím vyústěním může být nakrátko anarchie, ale předpokládejme, že hlavně nějaká forma autokracie.

      • geronimoh napsal:

       nowo : demokracie nikde není a ve 20.století nikde nebyla a jestli kdy někde byla, už ji nikdo nepamatuje a byla z historie vymazána. Jmenuj jednu lepší formu vlády, jak demokracie ( samozřejmě ta přímá )

       • nowo napsal:

        geronimoh: No ano, demokracie nikde nikdy nebyla. Je to tak variabilní systém, že umožňuje snad nekonečno variant a tu optimální, teoretickou, nikdo nikdy neviděl ... a neuvidí. Navíc, tu ve 20. století instalovali ti, kteří ji už dopředu chtěli deformovat, zneužít. Stačí malá nuance a ihned se deformuje. Dle mého snad nějak dočasně může demokracie fungovat v nějakém městském státě, tedy kde je málo obyvatel, aby se téměř všichni znali, kde mají volební právo pouze muži, protože ženám z podstaty není politika srozumitelná, resp. volí pouze intuitivně, ad. Demokratické formě vlády chybí např. prvek invence či vize. Je to systém na krátkodobé zachování statu quo. Lepší než demokracie je např. monarchie, resp. systém, kde nedochází k více méně neomezovanému souboji dvou a více protivných stran bez vyšší autority.

        • nowo napsal:

         Ještě dodávám, že čím hůře demokracie funguje, tím více je přeměňována v ideologii. A ten posun je dosti nezřetelný. Jednoho dne se občané probudí jako nevolníci. Ti kdo ji "přetváří" ale dnes velmi dobře ví, že se lidé nesmí probudit hladem. Pokud nebudou mít hlad, tak jim nebude vadit ztráta svobod. To je riziko dneška.

        • geronimoh napsal:

         no možná že Přímá demokracie není ideální forma vlády, ale nenapadá mně lepší, a hlavně spravedlivější. Nebyla zatím vyzkoušená, neodsuzujme ji už předem

        • Krtecek napsal:

         Nowo ano chybí tady vizionáři a co když je třeba je mezi námi hledat a hlavně najít.Pri přímé demokracii by mě zajímalo kde najdeme nove politiky když vidíte že se všichni zařazují poslušně do politické třídy Smejdu.
         Tady pomůže jen když voliči sami vytvoří svoji představu programu a tu buď politici přijmou anebo je volit nemusíme.Ono nemusí být takový problém,kdyby se národní weby účastnily generování takových politiku kteri by představu voličů dokázali realizovat avytvořilo by se hnuti,které by je už dokázalo prosazovat.

        • proud napsal:

         ............a ja mam pul zivota za to,ze dobra prace se chvali,tedy prosazuje sama...........popremejslej o tom.

  • Luboss napsal:

   Lidi, kteří jsou kolem mě,
   a teď to napíšu tak, aby Proud, který na toto dává bedlivý pozor u nás všech, bylo správně:
   chtějí UČIT SE
   chtějí POROVNÁVAT NAUČENÉ
   chtějí MYSLET na budoucnost
   chtějí POZNÁVAT NOVÉ VĚCI
   chtějí doslova HLTAT historii
   Ale všichni tito chtějí vědět jak.
   Dokáže jim tady někdo napsat jak se učit, porovnávat, myslet na budoucnost?

   • Paul Durham napsal:

    Kde žijete, že máte takové štěstí na sousedy ?

   • Sasun napsal:

    Budoucnost se vrátí. Všimněte si, gdo říká, že není včera ani zítra, že je jenom teď. Všímejte si lidí, co tvrdí, že neexistuje zlo ani dobro, naproti všem zkušenostem bytostí, které se tím podvědomě řídí. Všímejte si lidí, kteří říkají, že přímá demosgráca je lék, že přímo vybraní démoni s plnou mocí vyléčí lidi a gdyž né, že je lze odvolávat donekonečna. Představte si ten kolovrat, gdy každá přadlena potřebuje aby se kolo otočilo k úvrati, ale né tak dnešní myslitelé přebírání kravských lejn od kobylinců. To přadeno je zhmotněnou potřebou vytvořenou ve solupráci jevů a sil kolovratu. Kolovrat politických názorů, tedy točení s ničím, kterým lze oztáčet rychleji a ještě rychleji pomotá akorát více názorů a více protikladů. Ačkoli potřebují lidi to přadeno, blboni navrhují že chtějí točit na kolovrátku názory a postoje, že tím přadena nadělají. Gdyby věděli, že je potřebují. Nevědí, páč točí se a točí bezhlavě jako meluzína v komíně. Muheeeeee

    • Sasin napsal:

     Pardon, oprava Sasin
     Tak ještě dodám.
     Kalendáře rozeseté pos větě počítají s KONcem a začínají novým začátkem. Vracením se na začátek se vracíme k příležitosti, začít lépe s nějakým uvědoměním a přičtením dobrých zkušeností. Od toho si nelze vzíti dovolenou. To je jen pro otroky.

    • proud napsal:

     "Budoucnost se vrátí. Všimněte si, gdo říká, že není včera ani zítra, že je jenom teď."...........hm,hm,a co kdyz ano,tady a ted,ale ono to neni jen samotny ted,ono je to soucasne i vcera i zitra ? ........... Jak moc nas "zmenili"........;-)

     • Sasin napsal:

      Všimni si proude, že gdyž ideologové říkají že není budoucnost, že je jenom teď, že co bude, teď není, pravda a lež není, jsou jen omyly, zlo ani dobro není, je to jen pocit, co tím mají za lubem. Takoví nabízí víru v bezbožnost, víru v peníze za které si můžeš koupit, třeba demos grácu. Hsou to jejich tři vyklovaná nejcennější zlatá zrna.

      Oč lépe zvučí naše tři pruty, co se dělí na jednotlivé šlahouny, podíl na neprodejné půdě, podíl na neprodejném rozpočtu a podíl na potřebách, co každý sám za sebe posílá k sečítání. Slyšíš tu rajskou píseň., proude? To je proude na dřevo, bez nekonečných keců, bez blbých názorů, bez nastrčených pocitů, ze kterých se máš pomátnout. Nebo seš hluchej? Muheeeeee

 21. Sasin napsal:

  80% blboňů dělá pro systém maximum, všechno co je v jejich silách a někteří to dělají na dva úvazky jakože pro sebe.. Hlavně aby to fungovalo, ale nigdo z nich nedělá nic užitečného pro normální lidi. Největší tupani dělají v cizích výdělečně okupačních firmách od hradu dále, které si vytýčily za úkol odvézt vodsud co se dá. Další kokoti dělají pro stát za příplatek o sobotách a nedělích, gde se kurvěj a přidávají na nábytku a prádle otisky jejich přidané hodnoty, které si jako nechávají zdanit. Další dementi a mentoši to po nich uklízejí a připravují jim svačinky obědy a i večeřinky s pamlsky a nosí jim tašky aby se jejich velikost při jejich "makačce" pro systém, bez něhož by do měsíca umřeli na zbytečnou prostatu. Až tak je to vážení s všeobecným chápaním souvislostí.

  A pak přinde blboň a začne gdákat, že ti nepřizpůsobiví jim to kazej, že by je měli až zavřít za každou cenu k "pracovnímu úvazku pro systém", že se jako vezou v nějaké jejich společné káře jako načerno. Že by jako měli platit státu za to, že tady můžou žít. Že by si měli taky vybrat nějakého harpagondechajckého blboňa co se nasral ke vládním korýtářským pobočkám, né-li do vedení, a odchytnout si nějakého spraseného šmejda aby mu pomohl nosit tašku s vínem, miliardama nebo dinamitem aby byl kua tomu státu šmejdů ještě více užitečnější, že by se pak mohl ucházet o nějekej socanskej důchod, co mu jako nechaj hovada z oranžgutánie, že mu to jako bude stačit než ho vyklopí do nějaké příhodné škarpy a tak si tady vážení všichni lížete a cvrnkáte svoje poptávky a nabídky, kuličky, které byly a jsou stejně nahowno, páč užitek a udržitelnost z nich se rovná nule.

  Eunuchové si mohou říkat, že demograticky dělali co mohli, ale vykastrovali je, a v případě těch 80% blboňů to znamená to samé. Ještě si vezmou od teho jako dovolenou. A gdyž po nich zůstane jen prach, nechť. Šak nemá cenu ani poslouchat ani číst jejich zkušenosti, nářky ani bláboly. "Irelevantní". Ezoterici a další kupčíci s duchhovnem zajásají, že až zaplatí duchy, zakalí, převtělí se, změní se jako v glajdu do dalšího kola, ale to prokrynda pána raději už né. Ať se rozptýlí někam do plynových oparů z řití všeh na který celý život hledějí jako na užitková zvířata. Ale i ta až se tam něgde setkaj, jim doufám rozkopou držky aby jim přestalo chutnat na zem se vracet a pokračovat ve své prasácké smyčce korytářské ideologie. Tyhle vemena potkáte u kasy, co berou pět, deset balíků balené vody, kofoly nebo jiné emerické bžundy proti rezu a platí odhodlaně vírou z nějaké tajemné plastické kartičky, takový placatý zázrak, aby nigdo nezáviděl. To je vážně humus na kvadrát. Tyhle vemena nenávidím, zavazí od pohledu. Většinou vypadají jako zombíí, jakési bezduché měchy. Takové důležité Pffff. :-)

  A co se s tím dá dělat gdyž blboňská 80% cesta vede do škarpy, kterou zahluší přebyteční mauretánští bagristi tajného predátora, co smí bagrovat gde ho napdane, co dělá všechno pro ozdravění finanční situace planety. Dyk jste i s webovým kolotočářem harpagondechajckých bajek směšní. Nic neřešíte ani na slovní úrovni. Mektáte. Meeeeee

  P.S. V Prahe se nigdy nic nezmění, jen se překorytářují dle nasliněného prstu k jinému řitnímu otvoru a to je odvěků jediná jejich rada. Předat vládu nad okradenými podílníky někomu jinému, který není známý nebo není vidět. Podíly na půdě neřeší, páč každý z nich prožírá plody z mnohem větších výměr než je 1ha, z mnohem větších vzdáleností než je zdrávo a ještě s tím vekslují aby to ostatní měli drahé tak jak je potřeba. Žádnou jinou radu jsem nečekal, hotové.

  P.S.S. Ezoterici podnikají s tmou. Postaví si na harpagondechajckej úvěr barák bez voken a prodávají tmu. Říkají blboňům klienti, jako w Bohnicách. Že by i tady?

  • weissbach napsal:

   To je řeč jak víno.
   "Ale víno se změní na ocet...I to tvý"

   A teď si to vezmeme prakticky:
   Takže pár blboňských otázek.
   1/ Jak si ty hektary/podíly rozdělíme?
   2/ Kdo to provede/zorganizuje?

   • Sasin napsal:

    Děláte jakobyste byl na jiným Titaniku než já.

    P.S. Pozemkovou reformu dělali, naposledy modří bolševici, před nimi komanči, před nimi Masaryk, před ním katoličtí či jiní šwarckopfschlafen haragondechajci, říkali tomu rekatolizace. Si vyberte nebo navrhněte sám taky pro jednou něco kurva!

    • weissbach napsal:

     To nejsem a nedělám. Jen Vám chci sdělit, že všechno to o čem jste psal je možné realizovat jen tam, kde panuje shoda. Ve společnosti /nejen u nás/ shoda nepanuje. Lidi jsou různí a jediné co lze dělat je měnit myšlení a to trvá. Bylo tu x sytémů, které byly lepší nebo horší, ale žádnému se to nepodařilo i když měl v porovnání s adminem takřka neomezené prostředky. Ani Vy, ani já je mít nebudeme. To je fakt.
     A lidi se k lepšímu mění většinou jen pod tlakem a sklizením následků svého počínání a myšlení a bohužel mnohem víc v případě kdy to bolí a míň když je jim dobře. V této současné hnijící bažině se většina líně povaluje v bahně, menšina se topí pod hladinou, ale poskytuje té většině oporu pod nohama, takže má ještě větší nebo menší část nad hladinou. A na to se dívají ti, kteří v tom močálu míchají, aby z toho něco měli.
     Můžete maximálně přesvědčit co nejvíc v bahně, aby se přestali povalovat a společně z toho bahna vylezli. Blbé je, že dílem neví, že v bahně jsou, když jim od mala tlučou do hlav, že je to rašelinový zábal a dílem si zvykli takže se jim z bahna ani nechce.

     • Paul Durham napsal:

      Nechci kazit adminovi svými poznámkami dovolenou , a tak jen "strukčně" : navíc je potřeba vzít praktickou zkušenost v potaz, totiž vždy když se zamíchá bahnem, vyvalí se děsivý smrad a ti pod hladinou tam stejně zůstanou.

     • petr napsal:

      Přesně. To je ten český přístup k životu, že je lepší být až po krk ve smrduté žumpě, než cokoliv sebemenšího změnit. Z toho na mě vždycky šla děsná depka a syndrom vyhoření.

      V tomto ohledu je exekutorská komora nesmírně užitečná instituce, protože její členové vytrhávají české občany zakrtkované ve svých barácích z jejich letargie a falešných představ o životě (třeba o tom, že když si vybuduju dům tak v něm můžu hnít na věčné časy a ignorovat okolní svět nebo o tom, že důchod je stejně stabilní a jistý jako smrt a že bezplatné zdravotnictví s ochotnými a kvalitními doktory je samozřejmost kterou nám nikdo nevezme). Docela alarmující je, že ani milion exekucí ročně ovčany neprobudí z tupého přežvykování a zahnívání.

      Exekutoři jsou vlastně takovými nevědomými probouzeči národa, který když se nevzpamatuje tak brzy bude pozdě. Třeba Ukrajinci na donbase si kopáním výkopů v ČR posledních 20 let snažili našetřit na dům. Mnohým se to povedlo. A kde jsou jejich domy teď? Díky sionistickým ukrofašistům jen hromada trosek ve kterých často pohřbili i část rodiny. Taková ošklivá iluze, že když si nasyslíte nějaký majetek, tak jste za vodou a nemusíte se starat o okolní svět.

   • Luboss napsal:

    Otázka: Jak si hektary rozdělíme?
    Odpověď: Vezmeme si hoblík, pilku,
    špágát i kolík na chvilku,
    zazpíváme si u toho chvilku
    a máme pole jedna dvě a provedeme společně :)

  • .lak napsal:

   Dobrý ale pro vypedagogované dlouhý pokrm, polikaj pyjujky. Asi už to s těmi homo fabes dotáhli do cíle. Potom zazvonil zvonec a https://www.youtube.com/watch?v=CfD6tFj0NVA

 22. Jana Karásková napsal:

  Dík Honzo za tu důležitou 8 letou práci,jsem ráda, že web bude pokračovat dál, já stejně nestíhala vše podrobně sledovat.

  Nemám takovou výkonnost a výdrž jako Ty, ale ráda bych v budoucnu nadále spolupracovala s altermédii.

  Rozeslala jsem v poledne do některých redakcí spřízněných webstránek tento mail:

  Neuvažujete o tom, publikovat brožurku o dezinformacích z opačného podhledu než vydal Respekt?
  A připravit vlastní /alternativní příručku na to téma do škol? Třeba kolektivně?

  Myslím, že je velice vhodná chvíle na takový počin. Já na něco takového pomýšlím dlouho, ale brzdila mne jednak prokrastinace, ale potom i to, že by u témat, která dlouhodobě studuji (11. září 2001, cenzura projevu W. Clarka, cenzura "kauzy Baxter, Boston Maraton Bombing, Sandy Hook) byly důležité vhodné fotky, a já nevím, jak to je s autorskými právy na ně.

  Vím, že pokud jde o materiál k výukovým účelům, že v USA je výjimka, nevím zda v tom případě publikovaný materiál musí být free - zdarma. I kdyby tomu tak bylo, měla bych zájem publikovat to co vím, a je to velmi závažné. Ať si studenti sami dohledají, zda jsou to Fake news či ne.

  I odkazů na oficiální materiály bychom jim mohli jistě poskytnout dost. Dokonce i kolegové, kteří studují tolik vysmívané téma "chemtrails" mají dlouhý seznam patentů na geoinženýring apod.

  Ráda bych na podobném projektu spolupracovala. Domnívám se, že lidé by podpořili něco takového i finančně - něco jako novodobě Národ sobě :) Nepotřebujeme peníze od Bakaly či Babiše.

  Opět nám Kundra a spol udělali negativní kampaň, po které vždy sledovanost altermédií vzrostla. :)

  https://www.respekt.cz/special/2017/dezinformace

  • Jana Karásková napsal:

   Oprava - Respekt nám udělal opět negativní reklamu, která bývá pro Kundru a spol. řekla bych dnes už docela kontraproduktivní.

   Když se přecházelo na nový web, bylo mnoho starých článků v archivu, které nebyly přeneseny sem. Nevím, zda je Honzo ještě máš, a zda by je nějaký dobrovolník byl ochoten vkládat. Já se nabízím, že bych sem vložila ty, kde jsem autorem, není jich tolik.

   Byla bych ráda, kdyby sem byly přeneseny pfd obrázky - postery z demonstrací, ráda bych je využila pro osvětový e-book nebo něco takového. Třeba zrovna nějakou příručku pro školy.

 23. Maroš napsal:

  "2) Předat řízení společnosti do rukou lidem, kteří ji budou řídit ke všeobecnému prospěchu a spokojenosti." TAK TO ANI NÁHODOU!
  --------------------------------------
  "Netajím sa tým, že pri vhodnej príležitosti by som odišla,“ dodala Shahzad."

  A toto nám sedí v parlamente! - lebo to bolo-je politicky-mainstreamovo korektné". Korektné je mať "in"-vozíčkárku v parlamente, pretože ona tým nezabezpečuje "len" svoje vozíčkárske finančné potreby, ale hlavne potreby iných vozíčkárov - že?!
  No a superkorektné je mať v parlamente babu - namiesto Flašíkovej-Beňovej /ktorá si ryžuje lówe v Belgicku/, ktorá má dojímavý vzťah s muslimom-utečencom - "LEBO TAK TO MÁ BYŤ!"
  Akurát že táto baba je tak tupá, že už otvorene FUCKUJE NA SLOVENSKO!
  Otázka však znie - ktorý aj z tých ostatných poslancov v skutočnosti na Slovensko - NEfuckuje, že?!
  Táto "naša" POSTIHNUTÁ DÁMA je SAMOZREJME straníckou kolegyňou potenciálneho majdanistu Matoviča a ich OĽaNO!
  https://www.cas.sk/clanok/532414/poslankyna-caka-dieta-s-utecencom-no-manzel-zije-v-berline-cakaju-ju-krusne-casy/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

  • Maroš napsal:

   Čiže Jene - diki za tento priestor, pretože informačné pole sú tie otěže, ktoré nesmieme postiť z rúk a dať ich do rúk zmrdom - v naivnej predstave, že akýsi superprofesionáli budú riadiť spoločnosť v náš, nie ich prospech - že áno "zhrzená milenka" Jop!

   • jop napsal:

    Maroš

    je zaujímavé, ako sa tvoj názor ľahko mení. V predošlom článku od príspevkoch si jasne napísal, že mám dobré nápady. Nič nové som nepridal, všetky moje nápady len opakujem.
    Takže mám dobré nápady alebo som zhrzená milenka?
    Už sa rozhodni

    • jan nowak napsal:

     .. ((*¥*)) .. tohle je pawian , ten s tou čerwenou prdelí : ))
     Lidojope - to nepochopíš..

    • Maroš napsal:

     Jop - ako zhrdená milenka sa správaš. Pokiaľ by som sa ja rozhodoval medzi dvomi neistotami - vybral by som si tú svoju, nie tú ponúkanú. Analogicky - mám sa pri spore o byt nechať zastupovať advokátom, ktorého podplatia, alebo zastrašia a on mi procesne prehrá súd - alebo sa budem zastupovať sám - s nulovou šancou-istotou, že zradím sám seba, ale možno - že urobím aj ja nejakú procesnú chybu - z nevedomosti. Teda - ak zrada vynuluje celý výsledok - beriem radšej malú pravdepodobnosť, že niečo poseriem, ale určite že nezradím sám seba. Takto sa rozhodol - a správne - admin!
     Tvoja ponuka Jop - smrdí zradou a manipuláciou - toto poznám z odvetvia kultúry, keď som dal dohromady nejakú akciu, ale "láskavý" sponzor mi to nakoniec skurvil svojimi aktivitami tak, že som sa hanbil pred klientami a sám pred sebou za svoju idiotskú naivitu. Ty tu dnes ponúkaš 100-tisícovú návštevnosť! Otázka - a čo bude obsahom tohto tvojho "zadarmo" webu? Pretože ak by sa adminovi niekedy podarilo dostať len tento jeho obsah medzi 100 tisíc ľudí - dostal by sa na úroveň bulvárnej návštevnosti - ale za obsah by ho po týždni našli v nejakej šachte. EŠTE RAZ - neviem ako ty - ale ja vnímam situ z dialektického hľadiska - keď obsah - nafúknutý - už začína meniť formu a naopak. Jednoducho - komár vo veľkosti slona by sa už na svojich tenkých nohách neudržal. To osobné, čo sa mi na tebe Jop nepáči - a aj ty si sa časom prejavil inak, ako na začiatku - tak mi nepodsúvaj nestálosť mojich názorov /to by som sa s kurvou ženou potom nikdy nerozviedol, že?/, je - že neskutočne tlačíš adminovi na pílu!
     A takto teda nie! Ja ti už nedôverujem - a čo s tým spravíš?

     • Maroš napsal:

      Jop - a aby som bol konkrétny, čím si si to o. i. u mňa posral, bola tá výzva WIKINGEROVI, aby ti do druhého dňa do 20,00 niečo poslal, že ty to sem potom dokážeš zavesiť - na moju reakciu reagoval Proud - podstata bola v bezpečnosti tohto webu - čo ja osobne vnímam ako VYHRÁŽKU voči adminovi - že ho máš v piči, a že sa mu kedykoľvek nahekuješ do webu - a to sa kurva týka aj našej bezpečnosti!!!
      Správaš sa doslova - ako štátny hacker, ktorý si to môže dovoliť, lebo tebe sa nič nemôže stať! Chyba lávky!
      Tak tu kurva nepodsúvaj svoje akože podpisy - Rastislav Horváth - viď
      " jop napsal:
      7.4.2017 (9.04)
      Ono ten troll Jinský má pravdu..."

      - lebo ja sa tu raz dva premenujem na Rastislav Hulvát - a Veľmi Sprostý!

      • jan nowak napsal:

       WIKINGERE Petere.. ha ! Zdá sa , že máme ŠANCI.. zawěsit
       Trika : ))
       Maroš jich objebal 2000 a stejně je z Hongem ne - máme ?
       .. tag já teď newim : (
       Mam kasírowatt i OUDA ???
       .. a teď bábo raď !?

       ps : to ČUMÍŠ : )) Robo , jag umim wy-wolat J.Swiňskýho z hrobu - což ?

      • jop napsal:

       Maroš

       že neskutočne tlačíš adminovi na pílu!
       Samozrejme tlačím, robím to vedome.

       Do Európy sa dovážajú cielene imigranti, aby sa EU
       a) rozpadla
       b) ekonomicky oslabila plus možnu celoeurópska kríza ako v Grécku
       c) možná náboženská vojna, ak to nadnárodní bankstri budú pokladať za potrebné
       d) ... množstvo možných ďalších plánov nadnárodných bankstrov, ktoré ja nevidím ale oni ich majú

       Takže tvoj život sa v blízkej budúcnosti zmení k horšiemu, môj život detto.
       Vidím zúfalú poslednú možnosť ako do obrany voči negatívnym zmenám zatiahnuť nechápajúcich ľudí a urobiť z nich chápajúcich ľudí.

       Rozpad celej spoločnosti ti nevadí, že ja tlačím na admina aby sme sa voči tomu spolu bránili ti vadí.

       Skvelé, len tak ďalej, otroci predsa nemajú právo brániť sa voči vrchnosti.
       Otroci nemôžu spolupracovať, lebo to je revolúcia.
       Elity majú rodové právo byť elitami a otroci majú rodovú povinnosť ostať otrokmi.

       Len netlačte na admina.
       Každý web s návštevnosťou 5-10 tisíc ľudí má potenciál urobiť to čo navrhujem.
       Ak to admin pochopí, ak to diskutujúci pochopia.

       Lebo ja potrebujem aj spoluprácu admina, aj spoluprácu diskutujúcich, aj ohodnotenie od každého starého aj každého nového čitateľa.

       Takže ak chceš, môžeš ma zaradiť medzi ľudí, ktorých pokladáš za hlupákov, trolov, štátnych hackerov. Povedz mi to a ja na teba tiež prestanem reagovať.

       Alebo budeme spolupracovať, ja navrhujem využívať myšlienky, nápady a potenciál každého diskutujúceho. Len musíme mať spoločný cieľ.

       A ohľadom môjho štátneho hackerstva a tlačenia na pílu.
       Admin ma môže kedykoľvek zablokovať. Ak som trol a štátny hacker, je to na ňom.

       Keď skončí táto téma týkajúca sa celej budúcnosti webu a využitia alebo nevyužitia potenciálnych možností, skončím aj ja.
       Lebo admin alebo bude súhlasiť alebo odmietne.
       Pri odmietnutí adminom bude téma ukončená, Titanik pláva vpred k ľadovcu.

       Moja smola je že ja to vidím, a blboni to nevidia.
       Takže do momentu nárazu budú mať krajší život ako ja.
       Byť blbcom je niekedy jednoduchšie a príjemnejšie ako chápať čo ťa čaká v blízkej budúcnosti.

       Ak chceš mať dočasne pokojnejší život, nečítaj moje príspevky a nestrácaj čas nad zamyslením sa nad tým, čo vysvetlujem.
       Ono to príde, potom sa ale všetci poserieme z toho čo prišlo.
       Potom keď dostaneme všetci po papuli bude neskoro, dovtedy však pohoda pokračuje.

       Len sa tomu nebrániť, lebo elity majú rodové právo dávať otrokom po papuli.

       Takže ži si ďalej, raduj sa, moje tlačenie na pílu skončí s prvou vetou admina ak potenciálne povie nie.
       Ale to áno/nie čakám od admina, nie od teba, nie od prouda.
       Iba od admina.

       Ak naňho tlačím, nech mi povie jedno slovo áno/nie.
       Ja skončím s tlačením. Potom mi ako jediné ostane užiť si od života čo sa dá, kým Titanik pláva.
       Budem sa snažiť mať radosť a pohodu ako všetci blboni.

      • Krtecek napsal:

       Škoda Novák,že Wikinger prozatím neodpovídá,byla s ním sranda.Jop už udělal co moh a umi,já bych ho klidně cenil i když je to lidový komentátor a aspoň něco chce,viz Dzopuv plán inicializace síly proti síle.Lze je potřebný jako obecní šašek a pobaví publikum,když bude tvrdit,že voliči jsou všichni blbci.
       Trik bude zapotřebí počkám si tady na WIKiHO ten se namu urcite kdesi směje a čeká,že tu nejsme žádné dvojky másla sami.

       • Krtecek napsal:

        Oprava Oud je potřebný jako obecní sasek.Nowaku já bych ho nechal říkat,že všichni voliči jsou blbci a on ne.

        • proud napsal:

         Ano,jsou blbci a zrejme maji nekde centralu,neni to u tebe ? Oni jsou cely staleti jak ne vic vychovavany tak,ze kazdej blbec musi mit hlavniho idiota,mozna uz se tomu dneska rika Krtecek? Nevim :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

        • jan nowak napsal:

         Jasně Krte - OUD potřebujem wši-chni..
         .. toho si necháme !!

         ps : OUDE nezapomeň nakrmit Haarpíka , nebo ti zas chcípne : (

        • jan nowak napsal:

         PROUD..
         .. ten bloud
         do U.S.A.
         na loťi®
         ~ chtěl plout ~
         A doma se mu
         mezitim wokotil :
         .. wembloud ^^
         :-)

     • jop napsal:

      Maroš
      máš divné logické uzávery
      citujem: Ty tu dnes ponúkaš 100-tisícovú návštevnosť! Otázka – a čo bude obsahom tohto tvojho „zadarmo“ webu? Pretože ak by sa adminovi niekedy podarilo dostať len tento jeho obsah medzi 100 tisíc ľudí – dostal by sa na úroveň bulvárnej návštevnosti – ale za obsah by ho po týždni našli v nejakej šachte

      Admin má svoj web. Predstav si, že by tento web už roky čítalo 100 tisíc ľudí? Ako by to spätne vplývalo na články a obsah? Nijako.
      Tvoja logika nie je logická, len niečo tvrdíš lebo bla bla... Nič spoloční jedno s druhým nemá, nikto sa adminovi do výberu článkov nepletie, nezávisle od toho či tu je návštevnosť 5 tisíc alebo 100 tisíc.
      Žiadna súvislosť, nelogické tvoje tvrdenie.

      Ak na základe nejakého nelogického drístu robíš následný vývod o nejakej zrade, to to je len ďalší nelogický dríst.
      Admin so mnou nemá nič spoločné, nemám ho ako "zradiť". Výsledky diskusií a ih hodnotenie čitateľmi tiež nemá nič spoločné s adminom, ten si naďalej robí jeho web. Ja možno budem len ako pomocná sila robiť s tým, čo ja navrhnem, čo ty navrhneš, čo navrhne úplne každý diskutér.
      Jediná úloha takýchto ľudí bude OKOPÍROVAŤ spoločné a dobre ocenený návrh do Excel listu, aby sa s ním dalo ďalej pracovať.
      Žiadna manipulácia, zrada z princípu nie sú možné, lebo nikto nemá právomoci a teda nemôže zneužiť právomoc ktorú nemá.
      Lebo právomoc má naďalej iba admin.
      Takže sa zamysli čo si v skutočnosti povedal, aká je logika.

      Spracovanie diskusií nie je nijako spojené s adminom a nijako nevplýva na to, čo robí s článkami a webom admin.
      Ak pokladáte tento web za potrebný, informačne dobrý, tak ja som navrhol cestu ako priviesť množstvo ľudí a ako mať prvý skutočný úžitok z práce ľudí.
      Lebo toto moje vypisovanie v diskusii mi žerie čas, moju energiu a nechcem to robiť zbytočne.
      Chcem mať z mojich príspevkov v diskusií výsledok, ktorý ľudia ohodnotia a budú alebo nebudú súhlasiť.

 24. proud napsal:

  Honzik si vzal dovcu a doufam ze si vycisti hlavu a odpocine si:-) a pro ostatni kdo chteji a znaji neco o Sile a jeji sile mam takovej "napad",takovy "cviceni" co sam pouzivam a neustale se chytam na "svestkach".Pri praci se Silou stejne jako s podvedomim,nebo nevedomim,chcete-li,je potreba znat mluvu "malejch deti",to znamena formulovat svy prani bez pouzivani zaporu a podminek,vypada to lehce,ale je to vsechno,jenom ne lehky!,jak vidno i z toho co a jak pisu,neni sranda se zaporum vyhnout!Hodne stesti pri treninku a radosti z vysledku preju :-)))

 25. Jura napsal:

  Honzo, vždy musí něco umřít, aby mohlo vzniknout něco nového.

  A na nás je, aby to nové bylo lepší.

 26. Definitiva napsal:

  Pán Korál, ďakujem za tento web, roky ho sledujem.
  Som dôchodca a budem písať za seba. Platím si internet, lebo je to zdroj informácií, kto nepracuje s informáciami, ten stráca kvalitu života.

  Informácie delím na:
  -Fakty, objektívne udalosti, ktoré sa stali, ktoré je možné zmyslove vnímať, ktoré existujú objektívne mimo vôle človeka. Tu je dôležitý hodnoverný a preverený zdroj, lepšie je viac zdrojov z oboch záujmových skupín, napr. USA, Rusko. Správami z Ukrajiny ste vyvažovali klamstvá masmédií. Dnes to robí napr. Sputnik, denne venuje veľa času vyhláseniam politikov na UA, stačí čítať nadpisy a máte obraz idiotského fašizmu na UA. Stavy cudzích vojsk na UA narastajú...

  -Rôzne názory a politické konštrukty, ktoré manipulujú verejnou mienkou, či už v smere pozitívnom, alebo negatívnom. Bez znalosti faktov sa človek neorientuje, je vydaný napospas autorom.

  -Analýzy stavu na základe faktov, toto je skupina veľmi zriedkavých informácií, dokážu zničiť dlhoročnú snahu ideológov o manipuláciu a ovládnutie sveta, dokážu predpovedať vývoj na dlhšie obdobie dopredu, dokážu poukázať na pravdu v mori celosvetových klamstiev.

  Nemám štatistiku, ale môj dojem je, že informácií zo skupiny názory je možno 90 %, z pohľadu dôležitosti a užitočnosti majú pre človeka nulovú hodnotu, slúžia len ideológom, alebo egocentrikom. Kričiacim príkladom sú dejiny ľudstva a Slovanov zvlášť, sú také, lebo víťaz mal na dejiny taký názor!

  Informácie skupiny fakty sú pre človeka nutné na vytvorenie si vlastného názoru na udalosti. Zároveň udržiavajú záujem jedinca o dianie v spoločnosti, lebo na základe faktov si každý jedinec dokáže zlepšiť kvalitu svojho života.
  Dôležité! Ak si človek vytvorí názor na základe faktov, priameho, alebo sprostredkovaného zmyslového vnímania, tak takýto človek sa stáva NEMANIPULOVATELNÝ zo strany ideológov a vie sa správne rozhodnúť aj vo voľbách!

  Internet si platím, lebo je nekonečným zdrojom informácií. Web má obmedzené možnosti, musí si zvoliť najviac žiadané témy. Fakty delím na životne dôležité a konzumné, napr. móda, hudba, tzv. top star relácie. Základné životné potreby, jedlo, oblečenie, bývanie.

  Čo dnešné informácie pokrývajú málo: Zdravý spôsob života, ten zahŕňa
  -zdravú stravu,
  -dennú fyzickú aktivitu,
  -zdravé životné prostredie,/chemtrails/
  -duševnú pohodu, /politika, cirkev, škola/

  Všetky kategórie sa bijú s konzumným spôsobom života, sú v protiklade s politikou korporácií aj elít USA a EÚ, charakter webu by sa zachoval. Táto téma zahŕňa aj predĺženie života človeka, zlepšenie kvality života v starobe z pasívného prežívania a čakania na smrť na zdravého aktívneho starca, ktorý netrpí chorobami. Konzumný spôsob života vyrába chronicky chorých ľudí, ktorí do smrti požierajú lieky, ktoré neliečia, ale zaručene zvyšujú zisk farmaceutov.
  Potraviny sú liek: detská cukrovka, srdco cievne choroby, nervové choroby v starobe, obezita, autoimúnne choroby. Vid. Campbel, Kushi.

  Fakty o politike a spoločenskom dianí nerozpisujem, tie sú nutné. Platím aj licenciu za RTVS, ktorú nepozerám, ale zo zákona ma tento štát okráda. Masmédiá neposkytujú informácie zo sveta /aby sa neprekryli ideologické drísty/, ani z blízkeho sveta, napr. Ukrajina. Stačí riadok, malý odstavec a človek si z tisícok správ vyskladá mozaiku pravdivého obrazu.

  Mám voľný čas a som dôchodca, rád pomôžem v rámci možností, otázka je či svet o to stojí.
  Moja predstava sa zhoduje s vašou o informačnom webe, je potrebný a podľa kvality informácií bude aj vyhľadávaný.

  Ďalšia téma, školy sú monopolom štátu, poskytujú ne-vedomosti podľa predstáv korporácií, neziskoviek a pod. Rodičia existenčne dôležité vedomosti tiež nemajú, aj chodili do školy. Deti sa stávajú produktom ideológie korporácií, odľudštení bioroboti. Za všetky len jedna téma, pravdivé dejiny, tie nás neučili ani komunisti, nevedeli, tí len preberali to, čo produkoval Západ. Napr. dodnes platné dejiny Ruska písané Nemcami, dejiny Veľkej Moravy, Slovanov, Slovenov, Uhorských kráľovstiev, ideológia demokracie, biblických cirkví a východisko pre spoločnosť...Globalizácia podľa USA, Číny a podľa Putina, buď masy presadia svoju predstavu, alebo budú otrokmi.

  Je veľa ľudí, ktorí majú potrebné informácie a radi ich poskytnú, staja za oslovenie.
  Záverom si dovolím konštatovať, že ak poskytnete ľuďom pravdivé informácie, tak ešte viac ohrozíte NWO a zaručene si získate viac nepriateľov.

  Prajem všetko dobré.

 27. Eschatolog napsal:

  Dovolena je super, nejlepsi cesky alterinfo web bude mit dovolenou, necham se inspirovat, tak peknou dovcu.

 28. petr napsal:

  Už jsem to tu psal mockrát:

  1) dokud žid nonstop hypnotizuje a debilizuje 10 milionů občanů svými médii od tv H@vna až po bulvár typu Plesk, tak lze těžko čekat, že se masy občanů vzpamatují.

  2) chce to napřít všechny síly jedním směrem, protože když se tříští na sto směrů a různých aktivit tak nakonec výsledek není vidět nikde. Nejlépe by asi bylo síly věnovat k ovládnutí ČT a vrácení lidem. Dovedete si vůbec představit, co by se stalo kdyby JK byl třeba šéfredaktorem zpravodajství ?!

  3) A k tomu aby byla vidět nějaká změna a projekt nwoo se stal samostatně ufinancovatelným, web i s 10 000 pravidelných čtenářů nestačí. To by chtělo aspoň 100 000 čtenářů, nejlépe půl milionu. Pak by teprv byl vidět výsledek, jak si to JK představuje aby neměl pocit vyhoření a marnosti.

  4) K tomu financování. Národ je po hypnotizování z TV dílem podělaný strachy, takže se bojí na podobné aktivity přispívat a dílem zhypnotizovaný židem takovým způsobem, že na podobné projekty lakomci nedají ani dvacku, jen aby židovi poté bez mrknutí vyklopili půl výplaty na své vlastní zotročení a tu druhou na jeho bezcenné cetky a cingrlátka na kterých žid neuvěřitelně bohatne. Takže jsme zase zpátky 24/7/365 hypnotizování lidí židem.

  Jinak přeju JK hezkou dovolenou. Na režim 1 článek denně jste mohl přejít už dávno. Možná bych doporučil na měsíc vypadnout někam do ciziny a vypnout hlavu úplně. Člověk si tak udělá v hlavě jasno o svém dalším směřování.

 29. Jana Karásková napsal:

  Včera jsem shlédla v kině dokument Jeden německý život. Doporučuji.

  http://kultura.zpravy.idnes.cz/jeden-nemecky-zivot-recenze-dpw-/filmvideo.aspx?c=A170327_133056_filmvideo_ts

 30. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Jásal bych ale přijdu o porci zábavy. Diskutující tady jsou super hloupí a hýkají poslušně kam se jim ukáže. Jo asi se začnu živit jako loutkař.
  A pane korále užijte si dovolenou. I když bez peněz to nebude nic moc.Vlastně vám to bude platit stát kterému tady podkopáváte základy to je fajn. Nebo se jedete učit do moskvy jak budovat demokracii. Prase z hradu káže jet do číny.

 31. Stribog napsal:

  Díky pane Korále za obrovský kus práce, který je za Vámi. Všichni jsme od jedenáctého září ušli dlouhou cestu za poznáním. Dopustím se trochu zkratky, když ji popíšu jako cestu od Alexe Jonese k Valerii Viktoroviči Pjakinovi... Hondě jme se naučili. Naučili se pracovat s informacemi i zdroji... Naučili se nevěřit nikomu a ničemu a ověřovat a ověřovat. Naučili jsme se přemýšlet.
  Ohlédnu-li se zpět mám obrovskou radost. Kdo by čekal, že se postupně weby typu NWOO stanou mainstreamem, zatímco jed plivající, ulhaní mediosauři budou před vyhynutím.
  A co se týče existence a dalšího fungování tohoto webu. Byl to právě Alex Jones, který ukázal ten správný "business model..." Ten model funguje a myslím, že je aplikovatelný i vmenším měřítku a v našich podmínkách. Stačí jej zvednout a použít. Ještě jednou díky a hodně štěstí do dalšího kola :)

 32. proud napsal:

  Co dal,Honzo? "Kdyz prochazis peklem,nesmis se zastavit!"......W.Churchill

 33. Jan Jinsky napsal:

  Blahopřeji ke správnému rozhodnutí. Akorát bych tento web nenazýval kvalitním. Dostal se tam, kam si zasloužil - ke svému konci.

  • proud napsal:

   Zkus se jit vyblejt nekam kde te vezmou aspon trochu vazne,nez te prokouknou,tady uz jsi vyrizenej........

   • Jan Jinsky napsal:

    A já myslel, že to balí Korál. S jeho články a vaší ochotou platit to vyšlo tak, že je bez peněz. Je to dobře. Vy nebudete trávit čas s blbostmi a Korál třeba začne pracovat.

    • Sasin napsal:

     Nechcu být škodolibý, ale možná vůbec neví co to je. Tak byste to mohl více rozšířit. Muheeeeee

     • Jan Jinsky napsal:

      Korál byl jen ruský trouba. Asi to dělal opravdu zadarmo. No a podle toho dopadl. Nemyslím si, že pohrdne dávkami, který náš stát poskytuje. Nadával, ale dávky si asi vezme. Když vy jste k ničemu a nechali jste ho finančně chcípnout. Ne, že by mi to vadilo...

      • z vrtulníku napsal:

       "který náš stát poskytuje"

       ... Kdo je to ten stát co o své vůli (?) rozdává ZE SVÉHO
       (a co že to má rozdávat? Bezcenná čísla jenž mají "hodnotu" jen díky "uzákoněné pohrůžce organizovaným násilím" na jedinci?)?
       Ubude třeba nějakému trobuovi v papálšké "funkci"? Ani za mák.

       • proud napsal:

        Vzdyt ten debil Jinskej ani nevi co je to stat a jakej je rozdil mezi nim a republikou,dnes uz taky bejvalou......Ser na nej,na trolla.

        • geronimoh napsal:

         Jinského jsem tu četl naposled snad před rokem a půl a ten jeho posun k hrubému vyjadřování svědčí o tom, že je zoufalý a ta práce trolla z něj dělá čím dál větší zrůdu

        • weissbach napsal:

         Pokud je to ovšem ta samá identita...

        • proud napsal:

         Ono je to fakticky jedno,kdo to je...........staci vedet odkud to je.

        • geronimoh napsal:

         možná na to ten původní už neměl žaludek

      • Sasin napsal:

       Jan Jinsky
       Kterej váš stát máte na mysli? Myslíte podíl z ukradených podílů na půdě a rozpočtu, do kterého smějí diktovat svoje potřeby jen vám podobní?

    • Krtecek napsal:

     Koňský nic nepomůže,že se tu budete radovat tomu,že web bude odstraněn pod záminkou,že máme tady všichni vykradený kapsy a proto neuživí mě ani chudáka admina.
     I vy tu publikuje že tak se neraduje,že vám tu hračku vezmou.
     Raději tu dejte návrh jak se dostat k našim penězům,které jsou drancovány rozpočtu a co ukradli banksteri ČNB tj 2 000 000 000 000 kacek

 34. John_Pitralon napsal:

  Rozhodně netřeba se přetěžovat. Výsledkem práce establishmentových patláků může být jen tragédie nebo v nejlepším případě trapas globálních rozměrů. A kecat si do toho rozhodně nenechají.

  Apollo 11 Press Conference
  https://www.youtube.com/watch?v=BI_ZehPOMwI

 35. Jan Jinsky napsal:

  Jen dodatek. Korále - nebereš si dovolenou. Prostě tvůj web zaujal jen lidi, co nebyli ochotni platit za recyklované kraviny. Přiznej si to. Jsi neschopný... Nejde o dovolenou, ale o krach. Tak se snaž třeba v jiném oboru. Tady ti to nevyšlo. Robo, Proud a spol nemají prachy...

  • Robo napsal:

   Neber si ma do huby, Svinsky.
   Bo pôjdem za Serešovcami, skrížim za chrbtom prsty a poviem im tam, že si heterák!

  • Petr napsal:

   On pan Koral to tu rusi? Kolik vasich vasich webu je financne sobestacnych aniz by parazitovaly na stat.pomoci? Napsat o cloveku ktery tu par roku provozuje celkem uspesne web, ze je neschopny muze jen idiot. Hodte tu nazev sveho webu, at muzeme posoudit jak jste schopny vy. Uvedomujete si ze treba ted jste tu z Koralovy dobre vule? Ze ma nad vas? Co chce pusti co nechce nepusti a vy tady mate jen to co vam dovoli? Takze zasoupejte nohama a poproste Korala at vam dovoli uverejnit dalsi prispevek, treba jen proto at se vam zvysi trochu prijem.

  • Stribog napsal:

   Ten web je úspěšný už proto, že zaujal trolly. Ať placené či amatérské... Hillary Rodham Clinton si svého času velmi stěžovala před Congressem, jak alternativa válcuje americký mainstream a žádala další miliardy na promazávání mainstreamové mediální mašinérie pro formování tupoňů. Marně. Američané to dali dost najevo volbou DJT. Ale řekla jednu pravdu: "We are in Information War and We are Loosing that War..." A NWOO na tom, ať se vám to líbí či ne, má svůj "malý" podil...
   A mýlíte se. Tenhle stát vám nic nedá pokud se nejste ochoten zařadít mezi otroky. Což u Honzy Korála opravdu nepředpokládám.
   Na druhou stranu mne vaše jedovaté plivance těší úplně stejně, jako ten hysterický projev Clingonky před Congressem...

   • proud napsal:

    Zbytecny vysvetlovat tohle krivopaternimu poskokovi systemu,nejspis zrejme zidovi,bilej neni podle toho vykriku vejs o "albinsky mrdce",takze vec je jasna a zrejma.On to totiz taky moc dobre vi,ale musi vytirat prdel svejm panickum :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Paul Durham napsal:

     Ach jo, JJ "representuje" nezanedbatelnou část populace, mainstreamovou část populace - tedy možná dokonce i zombifikovanou většinu, a je dobře , že se tu projevuje , to jen vy proudi a vaši avataři jakoproudi stále vytěsňujete jejich existenci do čtvrtého rozměru tvrzením :
     " Až se bude psát rok dva tisíce šest
     Až se všichni přestěhujem do obrovských měst
     Až dálnicí zeměkouli opředem
     Až budem pyšni na všechno, co dovedem "

     ale je to přesně jak napsal petr 6.4.2017 (12.36) , jsou zhypnotizovaní , a u hypnózy k samovolnému probuzení nedochází n i k d y, na to musí přijít osobní šok u každého jednotlivého trotla.
     Úvodem k takovému šoku je i tento web. A jak píše Striborg, úspěšnost tohoto webu lze měřit projevy JJ a jeho soudruhů. Jen slepý osel si nevšimne jejich vyrojení při textech zmiňujících "hrdinství" us army, jako třeba poslední teroristický útok dnes v noci na Syrii.

     • proud napsal:

      O hypnoze vis docente jak vidim,min nez malo ;-)

     • proud napsal:

      Navic nepotrebuju tyhle magory vytesnovat,dobre je zname a dobre o nich vime,kdyz bych zapomel nakrasne na realnej zivot,staci mi skocit si na novinky a jim podobny weby...........takze si rikam,ze je asi jeste moc brzo rano a nemaka ti to,pres den se to snad zlepsi,doufej:-)

   • Petr napsal:

    Stribogu, pred par mesici jsem se snazil krotit Vas optimizmus ohledne Trumpa. Dodal jsem ze doufam ze se mylim. Bohuzel nemylil jsem se.
    A taci Jinsti, kdyby prisli komuniste, tak jim zcervenaj prdele a budou z nich soudruzi. Kolik ja znal takych moudralu. Vzdy byli na strane toho kdo byl zrovna u koryta.

    • proud napsal:

     Jj,tihle klasicky zidocechackove se nedaji prehlidnout :-))))))

     • Petr napsal:

      Proude, pokud je zidocech, da se jeho jednani pochopit. Ovsem co kdyz je jen Cech?

      • proud napsal:

       I u nas mame debily,spatny krizeni :-))))

       • Petr napsal:

        Ono to co se deje neni z hlavnich duvodu vina zidocechu - delaji to co je v jejich silach v boji o moc. Je to chyba nase ac mnohem pocetnejsi se nechame ovladat. Ono to neni jen problem Cechu. Deje se to i u nas. Lide jsou proste lehce ovladatelni a jsou jiste narody geneticky vybaveni to vyuzivat.

        • Eva napsal:

         Ti co se ovládat nenechali byli vyhnáni, či zlikvidováni.

        • proud napsal:

         Nebyla rec o vine,ale o identite :-).Jinak samozrejme ze si za to co sedeje muzeme sami,ale budiz,stalo se a zatim se jeste deje,ovsem s tim jak stoupa informovanost a lidi zacinaji premejslet a taky si sami hledat informace,cimz se dostavaji zakonite k praci na sobe se zacinaji jazycky vah dorovnavat,mozna to jeste neni tak znatelny,ale deje se to,uz je to v pohybu,to znamena ze cas zacina bejt na nasi strane,az se jazejcky dotknou,nastane neco jako "velkej tresk" ;-)

    • weissbach napsal:

     Je to samozřejmě jen hypotéza, ale proč nevzít do úvahy možnost, že celý útok v Sýrii na leteckou základnu a opatrná reakce Ruska může mít mnohem širší dosah na vnitřní politiku USA a další level změn na Blízkém Východě. Podstatné totiž podle mého mínění je to, co teď Rusové neudělají a to co bude dál dělat Trump. Takže bych vyčkal se soudy. Krotit hydru totiž není sranda.

     • proud napsal:

      Presne.Me staci vedet jen to ze Rusko dobre vi co dela!

     • Petr napsal:

      Pane Weissbach, Rusum nezbyva nic jineho nez zahnat celou situaci do autu. Amici se zcela otevrene postavili na stranu teroru. No a co muzou udelat Rusove, vzdyt nemaji ani hodnoverneho spojence. Vsichni vi ze cely utok byl naraficeny. Postavi se nekdo za Rusy ? Proste vsude vladne spina, lez a manon. Chteli bychom po Rusach at se postavi a myneumime si udrzet tento web? Proto je svet taky jaky je.

      • proud napsal:

       Uprimne receno Peto si myslim,ze Rusove muzou udelat hodne,vlastne vsechno,paklize budou koukat jenom na sebe! Jenze to by pak nebyli prave Rusove.Nesvazuje jim ruce Amerika,ac se to tak snazej vsichni podat,ale svazujeme jim ruce my a ostatni "Slovani" plus Arijci,cela bila rasa,nebo temer cela.Kdyz se nad tim zamyslis,zjistis i proc a jak.

     • Krtecek napsal:

      Na tu základnu v Sýrii doletěla jen polovina odpalenych raket.Krome toho,že vůbec nerozbila startovací dráhy tak tam vybuchly letadla,která byla šrot v opravě.Kdovi co se tam vlastně stalo,že? S

     • Stribog napsal:

      Přesně tohle mne napadlo. DJT mohl samozřejmě podlehnout tlakům Deep State. Potom by to smrdělo eskalací a poněkud radioaktivní budoucností. Ale spíš mi příjde logičtější, že tím řeší svou vnitropolitickou situaci. Syrskou rétoriku bych nebral úplně vážně. Trochu to připomíná tu Reaganou,který pro domácí publikum hřměl o říši zla,zatímco se podepisovaly se Sověty smlouvy o školském systému a chemický Tyycoon Koch tamdělal spomocí Reaganovy administrtivy miliardové kšefty.
      A ta tvojenská akcička? Výborně... Koneckoců padesát Tomahawků přeoralo kus vyklizené základnmy, neboť o tom Rusové dostali info předem a přineslo to šest obětí spolu s nějakým starým vojenským šrotem. DJT s tím ale dokonale típnul tu nesmyslnou kampaň, kterou neoconské presstitutky v USA dotáhly k tak slizky odporné dokonalosti, že to až budí respekt. Jakkoli je ta historka pro kohokoli schopného elementární analýzy a znalého elementárních funkcí sytému amerických výzvědných a obranných institucí úsměv vyluzující parodií - hrána s vážnou tváří by mohla vésti až k vyhlášení Martial Law, Impeachmentu a zrušení výsledku voleb...

      Po této akci se historka o DJT, jako agentovi Ruska rozpadla. Na její další pokračování už si Communist News Network netroufne, neboť by se jim vysmál i ten poslední Joe Sixpack...
      Tomu, že to Rusové chápou, svědčí relativně mírná diplomacie. Až samozřejmě na prohlášení podpindosníka Mědvěděva, který nevynechá jedinou příležitost být užitečným idiotem...

    • Stribog napsal:

     Já Petře pořád doufám, že je u DJT mírný optimismus stále ve hře. Není v lehké pozici. To sebou nese řadu kroků a řadu věci, které se mi nelíbí. Dávám mu ale ještě rok. Potom vám budu muset dát asi za pravdu...

 36. Karel Frank napsal:

  NWOO jsou vynikajici stranky, bohuzel je v Cechach pouze omezeny pocet lidi, kteri jsou ochotni myslet, v opozici proti fasistickemu NWO jsou stale ti sami a neni jich vic nez par tisic z 10 milionu blbu, 15 % solupracovalo za valky s nacisty, 15% lidi hlavne z Prahy kolaboruje s USA nebo EU - coz jsou vyhrande neokoni popr. neofasiste, zmena prijde jenze z venku jako vzdy a cesky blbeckove ji jen statecne odzvoni klcema az uz bude po vsem.

  Zdar Vas Pritel Karel.

 37. jop napsal:

  Ono ten troll Jinský má pravdu.

  Web finančne krachuje. Práve teraz krachuje, kvôli vášmu nezáujmu pomôcť.
  Vám čitateľom vyhovuje informačný web.
  Tak prečo ho finančne nepodporíte?

  Mne nevyhovuje informačný web, ja hovorím otvorene že nezaplatím za podporu informačného webu.
  Ja chcem niečo čo skutočne pomôže. Za to som ochotný web podporiť priamo, aby web začal reálne pomáhať, alebo aspom získal šancu reálne pomôcť spoločnosti a jej členom.

  Podla mňa web už ničomu nepomáha, podla vás pomáha.
  Vy tu všetci stále vypisujete ako vám web vyhovuje.
  Ale vy pokrytci, kto z vás podporuje Korála finančne, aby ten PRE VÁS POTREBNÝ informačný web mohol fungovať?

  Ste pokrytci a zbabelci.

  Stále "per huba" podporujete Korála, ale seriete na to, že aj on potrebuje kupovať jedlo, niekde bývať, kúpiť džínsy a topánky. Hovoríte ako PRÁCU JÁNA KORÁLA na informačnom webe potrebujete, ale nechcete mu za JEHO PRÁCU zaplatiť.

  Pokrytci a zbabelci.

  Ako napísal "bůh určený (k) mučení lidí"
  Diskutující tady jsou super hloupí a hýkají poslušně kam se jim ukáže.

  Áno, ste super hloupí. Lebo ten váš skvelý informačný web ktorí tak oslavujete a tak potrebujete, práve finančne krachuje.
  Áno, ste super hloupí, zbabelí pokrytci, ktorí sa boja finančne podporiť Korála.

  Chcete mať svoj informačný web, ale ste zbabelci a pokrytci, lebo ničím nepomáhate.
  Len prázdne tupé drístanie v diskusii, ktoré napĺňa vaše ego pocitom vlastnej dôležitosti.

  Blboni, zbabelci a pokrytci, pre ktorých stačí tupo prázdno drístať v diskusii a mať z toho dobrý pocit že ste pomohli celému svetu.

  A tí čo to tu čítate ste úplne rovnakí.
  Blbí, zbabelí pokryteckí otroci. Zbytočný biologický odpad.
  Tie elity majú pravdu, ak chcú zo 7,5 miliardy nechať nažive iba 1 miliardu.
  Lebo ste biologický nepotrebný odpad.
  Otroci, ktorí sa nestali ľuďmi.

  S pozdravom pre pár chápajúcich čo so mnou súhlasia, lebo vidia to isté ako ja a chápu to.

  Rastislav Horváth

  • jop napsal:

   a ešte poďakovanie tým, čo Koráli poslali aspom pár drobných.
   Nepatríte k tej obrovskej väčšine miestnych pokrytcov a zbabelcov.
   Urobili ste aspom malinkatý reálny krok a aspom trošku ste pomohli.
   Na rozdiel od obrovskej väčšiny.

   Ale aj tak je to všetko málo, sme na spoločnom Titaniku.

  • proud napsal:

   Tak si s Jinskym podej ruce debile a prestan tady opruzovat,akorat umis nadavat a srat se na cizi web,kdyz ti reknem udelej si svuj,radeji drzis pysk!!! Tak se neobtezuj,na urazky ti kazdej sere! Menim na tebe rapidne svuj nazor,Robo mel nejspis pravdu! Nejdriv ses tvaril,ted je z tebe skodic,takze zrejme poslanej,z jednoho hnizda jako je Jinskej,Koralek a podobny kreteni! Zas me muzes pobavit svym fnukanim ze na tebe nemam reagovat a ze na tebe vsichni serou,jestli umis po sobe cist co plodis,treba ti to dojde,proc,paklize ovsem nemel pravdu Robo doslova,ze ses nasazena pica!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Na Titaniku jsi akorat tak ty sam se svejma kumpanama typu Jinskej,casem na to prijdete.............

   • Petr napsal:

    Proude, v necem ma pravdu. Hodne placame a malo pomahame. Ja osobne posilam jednou rocne nejake ty penize. Ale nemyslimze to je to postatne. Pan Koral by asi uvital nejake ty prekladatele a ty kteri vyhledavaji zajimave clanky. Ono pokud tu v tom p. Kral sam, je to drina. Ja prekladat nemuzu. Moje Cestina stoji za hovno. Ale nejake zajmave clanky bych mel co je poslat Vam. A Vy to prelozil. Pan Koral by si melutvorit skupinu, ktera mu je schopna pomoci.
    Nevim kdo je Jop, ale v necem ma pravdu.

    • proud napsal:

     Nerikam ze ji v necem nema,jenze ono je mit pravdu a ono je ji nejak podavat..........Predstav si ze mas web o kterej se staras jak muzes,pak prijde nejakej Jop a zacne si na nej delat narok,pritom se prezentuje tak ze ten web jinak bez nej a jeho napadu stoji za hovno a je zbytecnej a vsichni,protoze nechteji slapat jak piska jsou debilove a stojej za hovno taky,jak se ti to bude libit,kdyz navic jeste vis ze v nekterejch rysech pravdu sice ma ale jinaj je naprosto mimo? Odevzdas mu svuj web,svy roky prace a budes cekat az ho uplne zkurvi ?.............Nejak ti nerozumim.Jak si to sam sleduju,mam vyhrady snad az na vyjimky ke vsem,ale mohl sis vsimnout ze ne po kazdym kvuli tomu vyrukuju a proc.Vlastne kdyz uz vyrukuju,bejva to vyprovokovana reakce.Co se tejka nazoru,vzdycky chci nejdriv vedet vic,paklize to hned neprokouknu jako provokaci.I s Jopem jsem se nejdriv snazil neco vytvorit,nez se "vybarvil".Prekladat nehodlam,jednak nemam skolni anglinu,jen naucenou za chodu a podruhy nemam v PC cesky pismo,navic nejsem fanda prelozenejch clanku,musel bych je upravovat jeste do "duchovni" reci a tomu by zas malokdo rozumel,navic uz by to vlastne nebyl preklad.Uz jsem tu sem tam neco napsal o zpusobech podavani informaci a o tom jaky skody se tim daji natropit i v dobry vire!Toho se ucastnit nehodlam.

    • Ekklesian napsal:

     Těžko uvěřit, že by na tomto webu měly být trpěny nějaké podstatné zajímavé (uznávám, že jak pro koho) informace. A teď nemluvím o tom, že to podstatné, co se děje a má vliv na věci budoucí (i když jde často o špatně postřehnutelné drobnosti) se zde neprobírá v diskusích ani o tom nejsou vlastní články.

     Dále. Jsou zde blokovány jak samotné odkazy, tak citace odjinud, přitom to vypadá že existuje přinejmenším seznam webů, ze kterých nelze citovat ani na ně odkazovat.

     Opakuji. Ztrácíte zde čas a upadáte. Co je horší, upadat chcete a najdete si klidně jiný/náhradní web co vám bude vyhovovat, pokud zde skončí vámi vyhledávané diskuse (třeba kvůli článkům které diskuse už vůbec neevokují, kvůli vlastním článkům sem vy diskutéři nechodíte i když melete všichni něco o informacích, kolik je nediskutérů a jen čtenářů článků nevím).

     P.S.
     Kdybys Proude během 1/4 roku někdy potkal nějakého divokého cizince tak zmiň, že si říkáš Proud; budu-li to já rád bych ti nakopal osobně prdel a přivedl tu tvou dubovou palici k rozumu. Vše ovšem v dobrém, dokud si to ještě můžeme dovolit.

     • proud napsal:

      To si nechces prat :-).Kdyz se na to tak podivam,vzhledem k tomu ze moc ty clanky nectu,z jistejch duvodu,co se diskuse tejka,ani na nich moc nezalezi,zalezi na diskutujicich.Vzdycky na nich zalezelo a zalezet bude.

  • Maroš napsal:

   Admin je ako Ježiš Kristus - káže, lebo verí, že ho potrebujeme. A ako Ježiš Kristus si za to platiť nenecháva - pretože verí, že je to jeho poslanie - nie marketing pre židácky bankový úver! Lebo kurva! - keby Ježiš Kristus jeden jediný krát povedal - kurva! - robím pre vás - potrebujem aj ja niečo žrať! - ale On povedal - o zajtrajší chlieb sa nestarajte, nič neschraňujte - verte! - zajtrajší chlieb jednoducho bude!, teda - keby si Ježiš Kristus jeden jediný krát vypýtal peniaze! - tak by ho židáci kurva PODPLATILI! - nie ukrižovali!

 38. Eva napsal:

  Díky pane Korále za váš web, až si odpočinete, na což máte VELKÉ právo (máto říkávala, že s práce i koně zdychajú, dnes už jen lidé), vraťte se a pak se musí vyřešit financování vašeho webu.
  Placený přístup diskutérů si myslím bude nejlepší.....

  • Eva napsal:

   Máti říkávala....

  • proud napsal:

   Vychcanej pokus o zniceni webu..............tvuj Adam,ty co ani neumis uvarit knedliky!!!

   • Maroš napsal:

    Proude - slečny s nevyvinutými čudlíkmi už uprednostňujú silikónové knedlíky - a tie si musia držať ďalej od hrncov.
    Generácia, ktorú chazari naučili platiť za všetko, tiež chce, aby aj ostatní platili za všetko - ako v rámci šikany na vojne - koho najviac šikanovali, stal sa najväčším šikanistom. A ešte to niekto celé nazve ako svoj nápad...
    "Lebo celý tento web je o peniazoch" - podľa logiky takýchto podobných...

 39. jan nowak napsal:

  Chlopci.. dnes juž wás přAde mno nigdo NEZACHRÁNÍ.. (( Chorwát má dowolennou : ))
  .. Korálowec na dofče - wloni jsem ho potkal
  a Marošu - málo SEM píčeš .. co je tu ???

 40. vzít si co náleží a ne co oni státně přiřknou-jsou to jen předstírající agresivní slepice napsal:

  "Kolektivy" nejsou žádná "autorita", rozhodně o nic větší než kterýkoli jedinec.

  Kolektivu nesmí být dovoleno nic, co by nebylo dovoleno jednotlivci.

  Kolektiv není "vyšší autorita", ale pomyslná zástěra sloužící některým k tomu, že mohou zařizovat věci tak drze, jak by jim samotným (za "kolektiv" neschovaným) neprošlo.

 41. Bavme se výlučně o politickém řešení. A tady nemohu dost dobře souhlasit s autorem článku, a to dokonce z více důvodů. Jen stručně:
  1/ tato cesta nevyžaduje nutně existenci silné politické strany (nebo koalice) v pravém smyslu, nýbrž
  kvalitní program schopný oslovit voliče a jejich následnou podporu. Taková strana nemusí být
  ale a priori silná z hlediska počtu svých členů.
  2/ Položme si ale otázku, která z autorem vzpomínaných stran takový silný program má. Z těch žádná.
  3/ Bude-li autor dopředu psát o tom, jak se žádná jiná strana (byť s kvalitním a pro lidi atraktivním
  programem) do parlamentu nedostane, namísto toho, aby ji podporoval, nevím, jaké výsledky si
  autor článku slibuje od SPD a KSČM v parlamentu po volbách. Autor sám přitom přiznává, že
  perspektiva obou těchto stran je velmi nejistá.
  4/ Souhlasit nelze ani s dalším tvrzení autora, že tyto strany „ samy o sobě především nemají dostatečný
  lidský potenciál a nejsou schopny v současné podobě uskutečnit v tomto státě nějakou výraznou
  změnu. Nezbývá tedy nic jiného, než se poohlédnout po dalších lidech a skupinách, kteří by byli
  schopni a ochotni na sebe zodpovědnost za proměnu státu vzít“.
  A to proto, že:
  a/ KSČM je na tom personálně nepoměrně lépe než SPD (což je s ohledem na jejich historii a
  dobu existence logické);
  b/ žádná z obou stran sice není schopna v současné podobě uskutečnit v tomto státě nějakou
  výraznou změnu, avšak ze zcela jiného důvodu, než autor uvádí. Obě strany totiž přes veškeré
  své proklamace o žádnou zásadnější změnu v tomto státě nemají zájem;
  c/ jestliže „nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po dalších lidech a skupinách, kteří by byli
  schopni a ochotni na sebe zodpovědnost za proměnu státu vzít“ (jak autor sám uvádí), nechápu,
  proč předtím tvrdí pravý opak, aby případné voliče od těchto dalších stran a skupin odradil.

  I když autor má nepochybně své důvody, proč upřednostňuje právě tyto 2 strany, měl by si
  uvědomit, že i v jejich zájmu je, aby měli v parlamentu přirozeného spojence. A navíc s kvalitním
  programem, kterým samy nedisponují. Neměly by tedy proti němu bojovat.
  To platí logicky i pro autora článku, pokud to myslí alespoň s oběma stranami dobře.
  Je to totiž v zájmu nejen žádoucího politického vývoje u nás, nýbrž i v zájmu právě obou těchto
  stran.

  • geronimoh napsal:

   Systém je špatný, tady nepomůže žádná strana. Je to jedna parta, i s KSČM - ta má v programu setrvání v EU, což vylučuje samo o sobě jakékoliv řešení

   • Jaroslav Tichý napsal:

    S geronimoh souhlasit plně souhlasit nemohu. Má sice pravdu v tom, že je to (zatím) jedna parta, jde ale přece o to, volbami tuto partu rozbít. A aby to bylo možné, je třeba odejít z institucí, pro které tato parta pracuje (EU a NATO) a které ji drží u koryta a kryjí jí záda při různých levotách.

    • odstátnit všechna témata napsal:

     Vopravdu napikaču, vy byste ZPOLITIZOVALI i vlastní mámu!

     Znemožnit zpolitizování témat a teprv pak mohou působit blahodárně PRAKTICKY k užitku lidem a ne k zisku moci (permanentní boj).

    • Krtecek napsal:

     Tichý na vaše plány by musela být taková většina v parlamentu,aby to umožnila a vidíte sám,že i ANS je neschopná udělat ani web podobný NWOO a jít s podporou už organizující se voličů k strašlivemu vítězství ve volbách.
     Kde jsou tam lidé,kteří něco ví o Desateru voliče,Dzopovym plánu na inicializován i síly proti síle a netto bože Hnuti tři hvězd.

   • proud napsal:

    Jak to bude takzvany "strana a vlada".........pak je vzdycky vsechno jasny.Osobne jsem seznal ze mi sedi nejvic ono lid=vlada a zastupce musi zustat zastupcem a nicim vic,je okamzite postizitelnej,kdykoliv vymenitelnej,je to proste zamestnanec lidu.Do ty doby nez bude tohle skutecnosti mam ze vsech volicu(rozumej blbcu) nehoraznopu prdel tak jako z "pavlady"!!!

    • proud napsal:

     pricemz ti "blbci" neni v tomhle pripade mineny jako urazka,ale jako pojmenovani nekoho kdo zustal stagnovat s ovcim mozkem a dal se jeste nedostal,coz muze zacit kdykoliv menit k lepsimu.

  • Krtecek napsal:

   ANS zda se nemá v programu podporovat nápad dát do prvního článku Ústavy tam chybějící slovo SOCIALNI stát,což požadují zdejší aktivisté OSV s tak mohutným úspěchem,že se Šmejdi polekali a dali to vymazat.Co když další body Desatera voliče jsou ještě důraznější a proto její povoleno je publikovat a ANS si toho prozatím nevšimla. S

   • Krtecek napsal:

    ANS nedokázala na svém webu zajistit podobný web jako je NWOO a posílá své sympatizanty na zcenzurovany Facebook a tim se nelisi od polit.tridy Smejdu.Zda se ze jeji aktiviste si tak vubec neuvedomuji,ze maji hledat co nejsirsi podporu volicu a stále se ženou za chimérou jakéhosi zázračného programu ačkoli ví,to nefunguje celé ctvttstoleti a fungovat nikdy nebude..

    • Krtečku (už váš pseudonym svědčí o tom, že jste blbec), proč kopete do ANS? Jsou to vaši nepřátelé? Pokud vám to ušlo, tak NWOO je ZPRAVODAJSKÝ web - ANS má web jako politické hnutí! Jak má ANS o sobě šířit povědomí a nebýt na FB? Na FB je dokonce i toto "vaše" NWOO, kde diskutujete. Proč jste tak nenávistný?!!!! Co o lidech z ANS víte, vy "Einsteine" - za něhož se sám považujete?! Kdybyste tak hloupě nekecal a radši si přečetl program ANS, našel byste tam přesně to, co ANS vytýkáte. Jste zákeřný a jedovatý! Komunikaci s vámi končíme! ANS

     • Krtecek napsal:

      Zda se,že ANS nesmí stejně jako ostatní režimní strany vést dialog ani s jedním voličem.Pro koho vlastně chcete existovat?Dejte tady svůj program,aby všichni viděli,ze nedokazete nejen vytvořit na své stránce diskuzní rubriky stejně jako to vidíte tady s cílem získat co nejvíce voličů,ale ukažte tady kde ve vašem profilu je požadavek Sociálního státu do prvního článku Ústavy.Pokud tam není snažíte se předčasně lhát.Nejste ještě zvolení a už toto.Jak chcete řídit stát kdyz jste neschopní diskuze o něm a připomínáte ostatní tak říkajíc dubove palice které už známe z politické třídy Smejdu.

      • Krtecek napsal:

       Musím se smát politické nezkušenosti ANS.Své sympatizanty nazyvate blbci.Oni totiž začínají vidět kdo je kdo a tak proto žádoucí nejsou.Neoliberalni je utocit na ty kteří přinášejí myšlenky a každý vidí,že DIALOG vést neumíte a čekáte to co bylo doposud ,potlesk a souhlas s tím co plebsu předhazujete a potlesk s tím co děláte neboť voliči jsou ve vašem pojetí jenom blbci.

       • Krtečku, jestli to, že říkáš, jak jsou v ANS neschopní, jsou slova sympatizanta - pak jsou tvoje pojmy pomýlené obecně - nejen, co se týče ANS! Žádnou myšlenku jsi NEPŘINESL!!!!! Jestli vůbec nějakou máš - tak jí prosím tě sděl oficiálně a pod svým jménem právě ANS!!!! Hned od počátku jsi útočil - podívej se na svoji první reakci - i představa "dialogu" je tedy v tvém případě pomýlená.

        • Krtecek napsal:

         Drazí přátelé z ANS klidně zavalte voliče spoustou slov a připomínám vám,že jste byli první,kteří jste mě otitulovali a teď tady pokračujete v tom dále.

         Ptám se vás znovu kde ve vašem tzv programu je požadavek Sociálního státu.Odpovezte.Ano budeme prosazovat na prvním místě našeho programu Sociální stát do prvního článku Ústavy CR kde chybí,

         Přátelé z Aliance klidně mi můžete nadávat a nejít k věci.Ostatne by jste s měli zeptat zdejších diskutujících zda to tam vidí.
         Ono totiž není jisté zda vůbec víte o co kráčí a zasypavate vaše sympatizanty spoustou slov.
         Jedno je jisté takovým způsobem nikdy nedosáhne že většina a vaše prý plány mohou zajít jediné co makulatury.

      • Krtecek napsal:

       Nejsem nenávistný,ale jsem jeden z těch,kteří budou jako voliči bojovat za sebe i za vás,kteří stale nepochopili,že právě proto,aby jste zvítězili by jste ve vlastním zájmu měli upravit vás tzv.politický web na zdejší uroven,kde začala diskuse o vizi budoucnosti a ne posílat voliče do lamparny tj na Facebooku čímž se chcete dostat na úroveň ostatních politických stran sdružených v politické třídy SMejdu.

       • proud napsal:

        Bojuj sam za sebe,nestojim o to aby za me bojoval zase dalsi smejd,jen v piruete jinym smerem!!!A to jsi ty i ten tvuj kreten "wiki"!

        • Krtecek napsal:

         Proude je všeobecně známo,že jste z Občanské Společnosti Voličů vyvrhel takze proč bych za vás solidarne bojoval,klidně zůstaňte u svého dobytka a tam můžete i volat chcípneš bestie.

        • proud napsal:

         Jeste ze tak,mezi magory "volice" se opravdu nepocitam a tvuj "socialni stat" je picovina,proc si myslis ze jsem chtel abys mi tu volovinu definoval,coz jsi neudelal,protoze ani nevis co si pod tim predstavit,a jestli vis,uz ted vim za co to muze stat :-)))))))))))))))))))))))))

      • Krtečku, na stránkách ANS je diskusní fórum k programu zde: https://www.aliancens.cz/zpravy.... ty ale nemáš odvahu ani vystupovat pod svým jménem ani se do diskuse na ANS zapojit, ani cokoliv oficiálně navrhnout. Zato anonymně urážet, to ti jde! Takže prosím tě, krtečku, drž čumák (nebo co to mají krtci místo pusy)!

       • Krtecek napsal:

        Drazí přátelé z ANS zbytečně pokračujete v osočování těch,kteří myšlenky přinášejí a nepomůže ani lhat a ohlupovat občany.Kde jsem napsal že jste neschopní a opakujte, kde vám nadávám a v kterých mistech.
        Ono politici si doposud nedovedou představit,že jejich oběti se mohou začít ptát

        Proč se polít.strany staly politickou třídou Šmejdů,kteří lžou přímo před očima.

        • proud napsal:

         "nepomůže ani lhat a ohlupovat občany."...............souhlas,mas recht,to ti opravdu nepomuze!!!

 42. Sasin napsal:

  Mám splněno
  Děláte jakoby tady šéf kolotoče s veřejným míněním lámal skály, kalil ocel nebo pplnil vozíky v cihelně. Spíš to ale podle soustrastných KONdolencí vypadá, že vybruje silniční panely nebo dláždí kostkami chodník pro blboně aby měli bez bláta cestu do konzumu volnou. Ale já to chápu, páč mnoho blboňů dnes maká na systém až se jim za hubama, tuškama,, enterama a posíláním upozornění či posledních výstrach a zhejbání na kolena před "vlastníky" ukradených podílů na půdě a rozpočtu dělají mozoly. Gdyž dáte nadpis a pár odstavců, za deset minut, tak máte článek jako by byl váš. Gdo ho vymyslel už ani není podstatné, důležité sou ty řádky, gde se píše o blahořečení šmejdů obecných. Kvůli jaké příležitosti nebo kvůli jakému úmyslu to bylo to bylo stvořeno se nemusíte starat, páč už to něgdo převzal a tím je moudření potvrzené.. Ani se nemusíte obávat, že to je správně. Je to správně. Myslí něgdy na vás. :-) Je to pro blboně na veřejném virtuálním prostoru, kteří se po "práci" na systém hrdopyšní a je to cítit, jak zas poslali Ročildovi desátek, že tady v tomto státě, co musí STÁt jako píka před pikolou a za pikolou dodržují desatero blboňů, že se tady ostatní nesmí bez nich ani pohnout. To by tak hrálo, gdyby si každej mohl říct co chce a to sečíst se všema aby se kua už konečně vědělo, co teda chceme jako všichni za jednoho nebo jak to je.

  Bída nezávislých médií, které kradou, vykuchávají a domrmlávají harpagondechajcké představy o skvělé globální banksterskébudocnosti, o výhledech robotizování člověků a prostě jakej koliv jejich prd víme gdy vyšel na svět, to dá opravdu fušku. Asi 10 minut na článek o šmejdech, převzatý, překomolený, převyprávěný o tom jak jednou hodnej šmejd, synek, harpagondechajckého táty dřel až si vydřel miliardy. A tak se furt školíte o hajzlách, o kurvách, chcípákách a různých zombííí a diskutujete o jejich potřebách, esli na to mají nebo nemají. Heh

 43. Př.ed N.aším R.ozpočtem napsal:

  Admine, abyste mohl si moh vzít svátek, tak zavřete komentování jinak se to právě o to víc zvrhne, protože si uvědomí někteří škůdci, že nedohlížíte už ani na to.

  Jak neřídit a přitom fungovat, to je oč tu běží...samo volně.

  • Krtecek napsal:

   Smejdi mají dlouhé insignie a jejich komentáře vesměs řídí ministerstvo cenzury ČSSD,která jak píše WIKi klame už ve svém názvu,že je prý sociální.To jsou ti,kteří nám voličům budou zasadrovavat huby tak jak nám narostly a nepřinesou ani jednu myslenku,aby si usilovali co tady máme a nemáme psát.
   To je jejich svoboda kterou chtějí přeměnit na koncentráky Zn FEMA

   • proud napsal:

    Vazne si mam myslet ze jsi dalsi takovej kokot jako ten tvuj wiki,neli on sam co me prisel urazet vyrazem "volic",ty curaku blbej???!!!! Asi nevis proc ten tvuj wiki vylit a zrejme to nechape ani on sam: PRO PODPORU SYSTEMU a spamovani!!!! Jestli mas alespon minimum inteligence a vis co je to pouzivat hlavu na cokoliv jinyho nez cumet do hajzlu a pouzijes ji,prijdes na to,ted rekni puska a vystrel si za debilama na idnes,napriklad!!!

    • Krtecek napsal:

     Obecní šašek proud umí promluvit a výrazy curak,kokot,blbec se jenom sypou.To je ten diversant který rozbíjí diskuze a dostal od zdejších diskutérů přezdívku PRD a že smrdí přes sklo to ho nezajímá.Hlavne,že má za úkol od Šmejdů škodit a škodit.Wikiho se boji,Ono vzpomeňte xi,že bude a je jenom senochrup jak ho nazval WIKi.

     • proud napsal:

      Tak uz aspon vime kterej ze to jsi,a co ze nejdu pro curaka daleko,kdyz si to nekdo zaslouzi? :-) Nejsem pokrytec,co na srdci,to na jazyku,aspon vis bez pretvarky jak se veci maji!Ted uz prestan spamovat a vypadni,nemasli na srdci neco jak se rika podnetnyho,protoze na picoviny typu wiki ti sere pes,s tim musis pro podrbani za ouskem k zidum!

 44. Stribog napsal:

  Tak si čtu diskusi a říkám si,že tak nějak mohla vzniknout první necenzurovaná verze Bible... Nejspíš tenkrát také Admin odjel na dovolenou... :)

  • proud napsal:

   Heh,ja si spis myslim ze kdyz vznikala tak se na ni naopak drelo na plny obratky a nikdo zadny volno nedostal :-).Mozna by napovedelo vedet co bylo red ni a co bylo jeste pred ti pred ni,urcite bylo dost pokusu jak to na lidi ubalit aby to fungovalo tak jak to fungovalo a jeste mnohdy funguje..........

 45. Jaroslav Tichý napsal:

  Nějakou dobu jsem tuto debatu nesladoval a teď vidím, jak se rozkošatěla. Nechci reagovat na všechno, na hrubší věci místo argumentů obvykle nereaguji vůbec. Tak "pádné argumenty" opravdu nemám. Nicméně k tématu: 1/ nemyslím si, že má smysl posuzovat druhé podle technického provedení jejich web. stránky a podle toho, zda tam mají tu či onu rubriku. Neříkám, že to není důležité, říkám však, že to nám potřebné změny ve státě k lepšímu nezajistí. Na rozdíl od kvalitního a komplexního programu. 2/ Dnes ANS začal rozesílat základní podobu svého programu mezi spoluobčany, a to s návrhem pro ně, aby se jeho dotvoření aktivně zúčastnili. Z nikoho tam blbce nedělá, právě naopak. A jak jsem po přečtení v mezidobí vedené diskuze vyrozuměl, za toho blbce jste byl označen pouze Vy, ne ti spoluobčané. A proč? No protože takto se sympatizant, za něhož se vydáváte, přece nechová. Krom toho, pokud nepatříte k trollům s úkolem pouze rozbíjet alternativní hnutí, tak musíte vědět, že společný protivník je někde zcela jinde. Vaše počínání je tudíž zcela kontraproduktivní. 3/Pokud nejste pouhým trollem, neplivejte zbytečně a nesmyslně na ANS, která prakticky jako jediná zatím dává návrh uceleného programu. A že tam možná není některá problematika dostatečně akcentovaná? Pravda je taková, že jsme si společně nechali zaneřádit tento stát tak, že detailnější popis všech problémů a návrhů na jejich řešení by byl tak obsáhlý, jako Bratrstvo I-III. od Jiráska. A v dnešní době by to nikdo nečetl (stejně jako nečte toho Jiráska). Dávejte ale iniciativně návrhy, zúčastněte se aktivně dění! Která další strana takovou možnost občanům či jiným subjektům nabízí? Cílem ANS není jen zastřešit malé strany a skupiny, ale soustředit i jednotlivce tak, aby jejich hlasy nepropadly tak, jako při minulých krajských volbách, jejichž vítězem by byly právě tyto subjekty, kdyby vystupovaly ve volbách společně. To, že sjednotit alespoň část z tohoto spektra, je věc velmi nesnadná, je pravdou. Přesto se o to ANS pokouší. A co víc, usiluje svým programem a možností, aby se na jeho tvorbě účastnili i spoluobčané, o to, dosáhnout v tomto státě postupně většinový konsenzus. A že to nebude hned? Máte pravdu, je to věc zdlouhavá, avšak nezbytná. Zatím je situace taková, že se 9 z 10 lidí u nás shodne na tom, co nechce. Ale ani 2 na tom, co vlastně chtějí. A jak známo, z pouhé negace se toho příliš mnoho vystavět nedá. A teď do této "hodinářské práce" vstupujete Vy a oháníte se s kovářským kladivem. Už chápete, proč jste byl jedním z diskutujících takto označen? 4/ A pokud jde o hesla o sociálním státu, tak pokud si vzpomínám, pro ten byl v heslech již i M. Topolánek, který později prohlásil, že přece nemohl občanům před volbami říci, co je po volbách čeká. To že by ho nikdo nevolil. A jedna věc je sociální stát chtít (Topolánek ho ani nechtěl ani o něj neusiloval). Druhou věcí je ale na něj mít. Musíte si pro to vytvořit potřebné zdroje a ne jako Špidla svého času pouze říkat, že "zdroje jsou". Jinými slovy, je třeba zabývat se v programu problematikou státu a jednotlivých odvětví komplexně a nikoliv jen výsekově (tzv. na objednávku). A to je přesně to, co ANS dělá, zřejmě jako jediná. A abychom si správně rozuměli, teď nejde o obhajobu ANS (ta to nakonec nepotřebuje), jde o pochopení podstaty věci. Jde totiž o nutnost provedení zásadních systémových změn, vč. hlubokých změn personálních. Jde i o vytvoření podmínek k provedení těchto změn. Jde o postupný proces, který je nutné nastartovat, abychom se dále nedostávali do zpoždění za světovým vývojem. Ve všem všudy. Zatímco nám ujíždí vlak, tak trávíme čas na nástupišti, kudy již žádný vlak do budoucnosti nepojede. Zatímco naši vojáci jsou (cíleně?) odveleni pryč, je ohrožena bezprostředně naše země. Existují i další problémy. Faktické problémy tohoto státu jsou tedy o několik úrovní výše, než kde se zatím se svými názory pohybujete. A je třeba řešit skutečné problémy, nikoliv ty zástupné. A pokud máte nějaké náměty na řešení skutečných aktuálních problémů tohoto státu, využijte příležitosti a zapojte se do činnosti ANS. Jinde taková příležitost není. Pokud tak neučiníte a nejste přitom trollem, pak nekritizujte, nejste-li schopen navrhnout lepší řešení. Tu možnost nepochybně v případě ANS máte. A pokud taková řešení máte a nenavrhnete je, pak je to škodě všech, vč. Vás. Pevně věřím, p. "Krtečku", že se mi podařilo osvětlit příčiny oné přestřelky, jež nastala po mém původním příspěvku. A to jak Vám, tak i dalším čtenářům. Nevidím v tom ale žádný problém, dobré nápady budou zcela jistě akceptovány. Projekt ANS je totiž koncipován jako projekt spolupráce s menšími stranami a občany. A ti nemusejí být ani straníky, a to ani na kandidátkách. Je to tedy služba občanům, žádným blbcům, jak jste se zcela mylně a nepodloženě domníval!

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý nepomůže mě zasypavat spoustou slov a že Topolánek který mě nezajímá nevěděl co má dělat.Neohlupujte mě nesmysly,že na Sociální stát do prvního článku naši už tak zdemolované Ústavy nebudete prosazovat stejně jako ostatní strany ani to jedno slovo.
   Je vám vůbec jasné,že ČNB nám peníze na tento stát ukradla a zabunkrovala je do svých sejfu.

   Připomínám vám znovu důrazně,že lžete,když mě osocujete z rozbíjení diskuzi a vy sám si neuvědomujete,že pokud něco tvořite budete to muset udělat ne pro zájmy vaší strany,ale už konečně pro voliče.KLidne se oprete o pana Prouda,který je tady angažován jako obecní šašek.

   • proud napsal:

    A jen tak mezi nami,jestlipak vis co jsou zac ony ustavy a kdo s nima prisel? ;-).Zrejme ani to ne,bude to jako s tou definici "socialniho statu" :-))

   • Krtecek napsal:

    Pokud pane Tichý jak z vaší odpovědi vyplývá nevíte co OSV má za DEsatero voliče pak zavolejte pana Wikingera,který vám to vysvětlí,když se zdejsi web rozhodně k tomu co popisují za nadpis pro další diskuzi,kde pomůžu Wikimu vysvětlit co voliči mají chtit po politicích,aby vás volili a ne zase viděli spousty slov,které neobsahují na pr Desatero volice,Dzopuv plán budování síly proti síle a návrh hnuti Tři hvězd,které budou mít snad tak zajímavé programy k nimž se můžete připojit,pokud vám to vaše povýšena hrdost vůbec dovolí.

  • proud napsal:

   Uz jen cokoliv co se tvari bejt stranou,nebo se snazi bejt a tedy jet podle zavedenyho systemu je passe,kdo tohle nepochopil,pacha skody a podporuje system,a at uz to dela umyslne,nebo v dobry vire,to nejdulezitejsi a tim je vysledek,je zradou lidi a vedeni jich na scesti! Logicky,protoze jakakoliv strana je mensinou co kdyz "vyhraje",ovlada vetsinu,jediny reseni je tedy celonarodni referendum nevazany na zadnej subjekt!A aby ono referendum navic melo svou pravou tvar a vahu,je potreba aby lidi dobre vedeli o co v nem jde a o cem to je,co maji rozhodnout! Cokoliv jinyho je pak logicky spatne! A loutkovy vlady(jiny neexistujou) a vsechno co s nima souvisi,media,poradci,atd.rozhodne nejsou tema kdo lidem poradej a vzdelaj je tim spravnym smerem,proc asi:-)

   • proud napsal:

    .........tedy samozrejme i jakysi ASN i s magorem Krteckem:-)))))))))))))))))))))))))))

    • jan nowak napsal:

     ANS = Anus + jarda tichý pšouk..

     22:36 máš tam chybu proude !

     • proud napsal:

      Aha:-).to bude asi tim ze to nepokladam za dulezity,protoze pro me je kokotina ANS,nebo ASN uplne jedno,porad je to kokotina :-)))

     • Krtecek napsal:

      Vzhledem k tomu,že na světě je obrovský přetlak oslu jedna se u OUDA a jeho spam vždy o mimořádný vykon. On neudrží v hlavě jednu větu,aby s ní nešel na sklo.Kdovi kdyby visel za koule v průvanu zda by tu jeho sracky přednášel fistulkou to by ten obecní šašek byl docela zábavný a mohl dostat povoleni
      slouzit v cirkusu dnešní vlády.

      • proud napsal:

       Stav se...........dal uz tady s tebou nehodlam marnbit cas a podporovat te v tvym bliti,skoc si s nim radeji na hajzl,vzhledem k tomu ze pises a chovas se uplne stejne jako tvuj idiot"wiki",predpokladam ze bud ses to ty,"zapaltpanbu" ses alespon naucil psat,nebo ta vase slavna strana vychovava uplne stejny tupce,coz je ta skodlivejsi varianta.Tim jsem s tebou,kretene,skoncil.

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý ještě něco,nelze sjednocovat jakési skupinky a jednotlivce,taková práce bude jen to co jste pracně stvořili.Je třeba se zeptat voličů co chtějí.Prozatim to nikoho z politiku nenapadlo.OSV mělo přímo monumentální úspěch s prvním bodem svého Desatera,No nedovedu si představit jak se objeví jeho další body a moc mě mrzí,že si o sobě myslíte mnoho ale naslouchat voličům nedovedete.
   Nu což nejste sami.

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý chiméra,že vše vyřeší prý kvalitní program je nesmyslem.Nic takového se po celé čtvrtstoletí nasi polít třídě Šmejdů nepodařilo a nikdy nepodaří.
   Ostatně by mě zajímalo z jakých důvodu je váš prý kvalitní program kvalitní.
   Némeli by to posoudit voliči?Nu což navrhnu panu WIkingerovi,aby se zorganizoval rating programu polít stran mimo Rabise ,který chce pouze korporátní fašistickou tyranii,kde budeme pracovat za být a stravu,což jak se zdá chce za koblihu odsouhlasit celá zubožená CR

   • Paul Durham napsal:

    Tedy smyslem "politiky" není zjišťování toho, co chtějí voli_či , ale zjišťování toho, co všechno voli_či ještě
    snesou aniž by exli tělesně nebo duševně. To byste snad mohl za těch minimálně 25 let již odpozorovat (v přírodě).

 46. Franta napsal:

  Vladimír Železný a Pál Milokovics spuští nový zpravodajský televizní kanál Z24. Televize má být „zpravodajská a objektivní“, ale taky „politicky nekorektní, razantní a nelítostná“.
  Kdyby se Jan Korál nemohl uživit timto webem, mohl by zkusit štěstí tam.

 47. pepe napsal:

  Kdyby jste kazdy z vas poslal mesicne stokorunu coz je dneska totalni hovno tak by to mohlo byt videt snad uplne vsude..Jelikoz jste Cesi tak budete rejt drzkou v hline jak cunata a chrochtat blahem nad srackama...O nake zmene ani nepremyslejte jelikoz nebude.Takze Z5 k linkam a zdarec....

 48. Jaroslav Tichý napsal:

  Pokud Krteček pozorně četl můj předchozí příspěvek, tak zjistil mimo jiné to, že: - ANS se snaží o vytvoření komplexního programu; - ke spolupráci vyzývá i občany. A je na každém, chce-li něco navrhnout, co v programu postrádá, aby tak včas učinil; - program předpokládá i výměnu dosavadních politiků, jejichž beztrestnost za dosavadní konání je zajišťována zvenčí, ze struktur, do nichž jsme vstoupili. Je tedy třeba se od nich odpoutat. A uvědomme si jedno: ty šmejdy si tam lidé dosud volí. Je proto třeba změnit systém, je třeba změnit myšlení lidí, je třeba je zatáhnout do politiky, která se bytostně dotýká i jich samotných a jejich rodin. V tomto smyslu má ANS v příloze ke svému provolání i příhodný citát z Platóna. A na závěr: rozdíl mezi mnohými jinými lidmi a Vámi Krtečku je v tom, že oni leží na gauči, nedělají nic a nadávají na poměry. A pak jdou volit zase ty šmejdy nebo setrvají na svém gauči i v obě voleb. Vy naopak nadáváte na ty, kteří se snaží něco v tomto státě změnit, a oháníte se předchozí 25-letou praxí. Proč, když se Vám též nelíbí? A pokud chcete rovněž něco změnit, pak přispějte ANS se svými návrhy! Jiné strany o názory lidí příliš zájem nemají, mnohé chtějí jen svůj klid a koryta a k tomu 1x za 4 roky hlasy lidí. Toť vše. A na závěr: uvědomme si všichni, že tyto volby mohou být poslední, a to na hodně dlouhou dobu. Sobotka již byl ve Švédsku, aby zjistil, jak na to. Tak konec hloupostí a "všichni k pumpám"!

  • proud napsal:

   A pak to nemam mit tezky Jardo,kdyz vidim ze to oba myslite sice zrejme dobre,kazdej svym,jinym zpusobem,ale me to prijde taky spatne,ac v dobry vire. :-).Maler je ze dobra,nebo spatna vira,ve vysledku je to pak uplne stejnej pruser........

   • proud napsal:

    Kdekdo se snazi stavet dum od strechy a nikoho nenapadne se zeptat tech kdo dum staveli,jestli to jde.......

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý zda se mi,že jste zaujal smířlivější tón.Co se skadliva to se ze se rádo mívá.Tady je na místě zvážit jak OPRAVDU by to co snad chcete .šlo.
   Jak vy tak já mluvíme o stavbě a inicializaci síly proti síle.
   Představte si,že chcete přemluvit vaše lidí a říci jim,že chcete to co chce OSV tj Desatero voliče.Mate dost vůdčí síly,aby jste to všem z vašich lidí dokázal zargumentovat?

   Jste pro,aby o naší budoucnosti proběhla tady i u vás diskuze?
   Ono podívejte se na gigantickou sílu kterou inicializuje jen první přikázání Desatera voliče.Uvědomte si,že naprosto bezuzdné vylupování a ničení tzv Střední třídy,která u nás vzniknout nesmí protože by mohla pak sama sebe podpořit a zajistit tak co si ve vašem programu jen sníte?
   Dovedete si vůbec představit,země ČR směřována už dnes mezi státy Banglades,Kongo VIetnam?
   Následky budou straslive.Občanum bude odebráno všechno a prodáno oligarchii.Budou jen extrémně chudí a extrémně bohatí.
   Chcete to a právě to?

   • proud napsal:

    Prestan delat bububu,dobre vis ze nas z toho zadnej "vudce" nedostane! Mam lepsi politiku,bejt vsichni tema vudcema!!! To se ovsem zase nelibi vam ,kravatackum,co nedokazete ani zatlouct hrebik.Vy to vzdycky potrebujete nasantrocit tak aby vas nekdo zivil,jenze: NASRAT!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • jan nowak napsal:

    * A N S *
    * TRIKI *
    tří hwězd !

    .. a máme to chlopci : ))

    • Krtecek napsal:

     Nowak jak to ten blbec prd dělá,že ho jako spamistu pořád jeste nemaznou.Urcite musel jeho Hondza ztratit rozum ,když takového blbá ktery mu tu dělá j.en bordel protezuje.Mozna,že si u něho půjčil dolary a teď když máme vykradené kapsy mu to nemůže vrátit.

    • Krtecek napsal:

     Ten Prd je fašistický spamista a nechce nám poradit jak dostat zabunkrovanych 2 000 000 000 000 které ukradli vládní banksteri z ČNB určených pro nás a Sociální stat,On chce aby jsme nemohli z našich vykradených kapes zaplatit našeho Mileho admina a trápí ho vydíráním a spamismem a neomarxismem s jeho diktaturou HUMANISTU protože je to blbec

    • Krtecek napsal:

     Hej ty Prde kavárenský cinkalisto a spamisto,nápis tady proč jsi blbec a neumíš si najít na webu ani co to je Sociální stát i když víš jak vypadá u sousedů,kteří prodrali válku a mají se v něm jako prasata v žite.
     Napis tu proč nemáš rád našeho prvního představitelé Sociálního státu pana Wikingera!Počkej až se tu zase objeví s dalším bodem Desatera voliče to puknes ty blbce vztekem jak meloun a natáhnes bačkory.

     • proud napsal:

      :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),doufam ze jste si to VSICHNI precetli a ted uz vite............ ;-)

      • Krtecek napsal:

       Proude zvažte zda se vám vyplatí dělat tady obecního šaska,který neumí dát dohromady slušný příspěvek a cpe tu jediné spam a považuje občany volice za svůj dobytek.

       • proud napsal:

        Pokracuj.......at te vsichni poradne poznaji ! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Krtecek napsal:

         A Prde budeš potom ze svého protiatomoveho úkrytu na druhém konci světa posílat jako správný dobytek do ČR vzkazy občanům chcípnete bestie.??
         Na to bude ještě tvůj ptáci mozek stačit.

      • Krtecek napsal:

       Neboj Prde oni si to všichni přečtou a zas ti napíšou že smrdíš.

       • proud napsal:

        Neboj spammere,i tvuj cas prijde.........

        • Krtecek napsal:

         Tak ten propagátor fašismu jak to vypadá bude chtít,aby ho vyškolili za dozorce v koncentraku a tam ukáže ze přijde čas nejen pro mě,ale pro vás všechny.Tak jako on mluví a vzdy vyhrožují jenom Smejdi a fasiste v čele s Proudem

 49. Luboss napsal:

  Kanibalismus - propíraný na seznam zprávy.
  Tak?
  Vo co de? :)

  • Petr napsal:

   O nic. Jen nas jemne upozornuji ze bude hur. Nedavno vysel clanek ze brouci jsou jako jidlo vyzivni. Pred par roky dostal nejaky Japonec cenu za to ze vyrobil z lidskeho hovna hamburger. To jen at se nebojime ze budeme umirat hlady.

 50. levaklevak napsal:

  Pan Koral tu udelal velkou spoustu prace, chtel bych mu za ni PODEKOVAT. Kdo chtel tomu pomohl otevrit oci a poskytl jiny pohled na svet. Snazi se vsak o nemozne presvedcit 99 procent zbyvajicich "fetaku" na televizi, nakupovani, koureni, alkoholu, pujckach, hypotekach, informacich, mobilech, pocitacovych hrach, elektrine, lekach atd. (asi mraky dalsich veci ....) ,aby se svych zavislosti zbavili a vzali svuj zivot do vlastnich rukou. Coz je neskutecne mnozstvi prace a poznavani sama sebe, ale jina cesta k osvobozeni se sama sebe nevede. Porad tu slysim ,ze kdyz se domluvime a budeme podporovat spravne lidi ,ze se neco pohne kupredu, ze budeme svobodni. Nemyslim. Je potreba zacit kazdy u sebe, zmenit svou hlavu a zacit rozmotavat svuj zivot, resit svoje zavislosti. A az svoje zavislosti vyresite tak se stanete svobodni.... a je jedno jestli to udelame vsichni zaroven a nebo kazdy zvlast.... dulezite je zacit a treba hned. Jeste jednou dekuji.

  • proud napsal:

   "Je potreba zacit kazdy u sebe"..............naprostej souhlas!

  • Krtecek napsal:

   Ano uzavirejte se sami do sebe o nic se nestarejte,tak budete hned a lépe okradení.To je to co nám máte sdělit,abychom byli poslušní karnevalu ohnutých hřbetu a mezd,které budou stačit na být a stravu.
   Děkuji nechci.

 51. jop napsal:

  Odhady čítanosti webu

  Tieto články o tvojej prosbe si pozrelo od 3000 do 3700 ľudí. Treba tam zarátať aj duplované návštevy, jeden čitateľ z domáceho a aj z pracovného počítača. Predpokladám, že keďže v diskusii je veľké množstvo príspevkov, takže si článok otvorila väčšina pravidelných čitateľov webu.
  Ak teda maximum je 3700 návštev článku, mínus 500-1500 duplovaných, tak na web chodí 2-3 tisíc regulérnych čitateľov. Náhodní čitatelia nečítajú takého články o prosbe admina o pomoc. Náhodní čitatelia nie sú zaujímaví, alebo z nich treba spraviť regulérnych čitateľov.

  Takže tak.

  Admin, máš medzi 2-3 tisíc čitateľov, a web finančne krachuje.
  Čo s tým chceš ďalej robiť?
  Ak nevyužiješ potenciál webu, tak naozaj skončíš.
  Ak chceš ostať na svojej informačnej úrovni, nič sa nezmení a web skrachuje.
  Ak nezmeníš svoj systémový prístup k celému TVOJMU webu, tak finančný výsledok sa ti nezmení. Lebo ťa málokto finančne podporuje.

  Čitatelia si prečítali, posťažovali sa v prázdnej diskusii, život ide ďalej, kým Titanik nenarazí.
  Mňa to neraduje, sme na spoločnom Titaniku.
  Čo ďalej?

  • Ekklesian napsal:

   Dle mé optiky, pokračujete v tanci; stejně jako na skutečném Titaniku. Nezpozorovali jste (tak dlouho si to namlouváte až jste tomu snad i uvěřili), že už nabíráte vodu a na záchranu, jak si ji představujete (ani vlstaně nevíte jak a rozhodně se na tom neshodnete) je již pozdě. Není pozdě protože by nebyl čas se zachránit, jednat tak aby to k záchraně vedlo, ale pro stav Čecha!

 52. jan nowak napsal:

  Zde ! ukončuju DISKUSI : WAŠ ADMIN ! ! !
  .. až se wrátí z dofolený jistě to potwrdí ?

  jan nowak & Francois Villon

  Wage !

  Znám.. wáhy - wáhy MĚST , wáhy lidí..
  Ne-moc-ných frajírků..
  Na rewerz , před promocí - 100 x twý myšky wah..
  .. padaj wíš padaj dolů

  100 x 100 příběhů.. už znáš..

  Až zažiješ , pouhý MŽIK , jeden soud , rownowáhy
  .. uwidíš , co je žít :
  Na wahách : ))

  • jan nowak napsal:

   ps : admonowi nepošlu nic. Asi jsem ANDROID ? ? ?

   oprawa : huma_NOID !

   2ps : .. ten wod tý Lucie Černý : ))

  • Krtecek napsal:

   Nic nekončí Nowaku já jsem zjistil,kde je WIKi a padám smíchem,on si tam říká,že je podnikatelem v oblasti společenských událostí.
   Pokud nebude článek s nadpisem novým jak jsem to navrhl nahore,tak tu srandu tady klidně mohu pokračovat.

 53. jan nowak napsal:

  Krtečkowa maminka..
  BULA wožralá dánská DOGA - DOGA ! ! !

  KOUPÍM : wáše oddíly na NEprodejné půdě.
  .. cenu RESPEKTůji ! ! !

 54. Ludmila Soňa Csiffáry napsal:

  Být Honzou Korálem, upřednostnila bych zdraví před bludnými ambicemi.
  Tento web je ukázkou toho v čem jsme doposud žili a jak systém může degradovat původně kulturního člověka.
  Na webu jsou jen výpovědi těch, kteří se od klamů demokracie, státu a voleb nikam neposunuli.
  Není možné v současné době při rozšiřování vědomí a zásadních změn důvěřovat lidem, kteří jen proplouvají v systému.
  Nedokáži si ani představit spolupráci s lidmi, kteří si hrají na mrzáky.
  Sociální stát. Uplatňování nových otrockých - občanských požadavků u současné nelegitimní vlády....
  Nechceme přece žít alternativním způsobem života.
  O tom zdravý způsob života člověka není.
  Pokud se máme v dnešní době vrátit k původní lidské genetice a Slovanství,
  nemůžeme volit ve svých životech něco co nám není vlastní.
  Nikdo z nás nemůže spasit svět.
  Můžeme se ovšem každý z nás pročistit a dívat se na svět uvědoměleji.
  Každý z nás může u sebe najít kvalitní osobní dispozice, které může uplatnit ve svém životě.
  Pokud chceme inspirovat lidi kolem sebe, je třeba dělat ve svém každodenním životě kroky, které mohou být příkladem pro ostatní.
  Co se dá dnes pro náš život duplikovat pozitivního a praktického od ostatních?!
  Těším se na inspirativní články z vašich životů.
  S některými z vás i ráda pobeseduji.
  Ať se nám všem daří!

  Ludmila Soňa Csiffáry

  • Krtecek napsal:

   Ludmilo,proč se chcete uzavřít sama do sebe a skryté navrhovat,aby zdejsi web skončil.Vite vy vůbec,že se rady navrhuje Sociální stát místo korporátní fašistické tyranie?
   To bude třeba prosazovat.
   Co vlastně chcete není z vašeho příspěvku patrně.Zkuste se zamyslet a je zbytečně produkovat nic neříkající a prázdné příspěvky.
   Víte vy vůbec co Sociální stát je?

  • Sasin napsal:

   Paměť rodu není součástí genetické výbavy. V té jsou zakódovány základní instrukce, programy na vytváření určitého množství chápadel, šuplíků, či jak je libo je nazvat ty kapacitní rezonátory. Bílý člověk, říká, že jich máme více. Budiž, to je boží prozřetelnost. Čím se ale ty šuplíky plní, gdyž ten otisk předků není předmětem biologické stavby a týká se kulturního, společenského, či hospodářsky zpolitizovaného prostoru, jenž se nedrží ani starých základních PRAVidel.

   První věcí, tou nejzákladnější ze všech je, vzít potomky naše od systému. prvních 16 let je nejkrytičtějších a odvíhí se naléhavost od prvního dne, gdy je nejsilnější do posledního dne gdy slábne a předává plnění duchovních šuplíků, programů z šestnáctiletého skenování prostředí rozumu, který to začne počítat a hledat z toho udržitelné závěry k smysluplnému přežití. Výsledek té 16. leté doby usazování skenů nazýváme PODvědomí. Jsou to instrukce, které se spustí vždy, gdyzž naplavené programy selžou.

   Gde vzít otisk předků, gdyž první den na světě jakmile prozří první světelné paprsky do zavřených očí dítěte. To dítě okamžitě spustí základní program skenování prostředí. Spouští se sada senzorů, které sledují přednastavené vjemy. Světlo, obrysy, pachy, rezonance, intonace zvuků, teplotu a spoustu jiných vjemů, se kterými mají po zbytek života tupani problémy. Z toho vytvoří základní matrici, charakter, prostředí. Ukládá si to v přednastavených šuplících, geneticky připravených komnatách, které každá rasa má z jistých příčin jiný počet. Pakliže to je PRAVda, nemůže jedna pramatka, GENA, být maternicí všech ras.

   Gdyž v okolí otisk předků není, není co skenovat, není ani žádnéý odkaz předků. Odkazy může přinést listonoš, NWOO nebo jiné médium, které prozří. Jedná se ale o nepřenosnou zkušenost, která mže rezonovat s podstatou člověka, který hledá OPOSITION k zkurvenému systému, ale ještě to neznamená že to je jeho přirozená vlastnost. Může to le přinutit vědomí, které zkontroluje šuplíky a vyhodnotí nesrovnalosti z vjemů, se kteými začne oponovat rozumu. Rozum sdělí, že má málo informací k porovnání a pošle vědomí e-mail, že předložené neznámé nedokáže spočítat, ať mu podvědomí pošle naskenovaný vjem nejpodobnější té neznámé, kterou započte do X'Aryjské rovnice o mnoha neznámých kvadrátech. Tímto způsobem povzbudíme vědomí, že data jsou relevantní. Tento postup jak vidíte, blboni, je komplikovaný. a bez záruky.

   Věřte, že snadnější je pochopit souvislosti a příčinynedostatku rodových otisků. Gdyž první den dítěte na světě je pro něj tak důležitý, musíte blboni pochopit, co pro něj znamená tu důležitost. Čím se jako zabývá, páč se nejedná o průmyslový harpagondechajcký výrobek. Do této chvíle je ještě náš. Co následuje si můžete představit cve dvou rovinách.
   1) Ideální: Díte skenuje krásné tváře svých rodičů, prarodičů, příbytku rodového sídla, klidu, harmonie, tepla, radosti a ták. Po několika dnech zkontroluje vjemy vizuálně. Vidí rodové symboly, vidí rodiče v oblečení patřící stylem k tomu stejnému symbolu, vidí nějakou činnost, jakou, proč, a cítí papu. Muheeeeee
   2) Díte skenuje černocha jako tahá za nohu, bije ho po zadnici, cítí smrad adrenalinu, příplatků za přesčas a všech nechutností. Dostane obojek, stříknou do něj sračky a ták. Po několika dnech se ocitně v nějakém paneláku, v kleci a dívá se na pytvorné okolí, vázy, sochy, televize a ták ...

   Ttoto se děje do doby, gdy biologická část těla se nezačne měnit...Tuto dobu má dnes plně pod kontrolou systém. vychová z vašich dětí jakéhokoliv debila, na kterého dostanou objednávku. Heh.

   Gde se tedy schovává paměť rodu. 99% blboňů se tím nigdy nezabývala, páč je ani nenapadlo se tím zaobírat.

   • proud napsal:

    Vsechno je jinak,tentokrat nastesti.Je to zvratitelny,da se to napravit,coz me tesi,protoze donedavna jsem byl smutnej z toho ze to nejde.Vsak i nasi DNA si umime sami preprogramovat,tedy vsichni kdo se o to zajimaji....atd.,bylo by to nadlouho,neves hlavu :-)

    • Ivana napsal:

     Proude
     právě ta DNA je naše historická paměť národa, kterou jsme všichni zdědili po našich předcích a zároveň ji dále předáváme našim potomkům.

     • proud napsal:

      Proc ne,to se netluce Ivanko,ale melo se za to ze je nemenna,nesouci pouze info,jenze ono s ni jde na duchovni urovni vyborne pracovat a s jeji pomoci zustat nejen osobne zdravy,ale jeste uzdravovat ostatni,i menit svy okoli a tim i svet.Docela pecka,me se uz kdysi amatersky hned nezdalo,ze by neco tak slozityho jen neslo informaci po rodicich a pribuznejch,a vida :-)

      • Sasin napsal:

       Orel co kvokal se slepicema na dvorku, pochopil svojí situaci až v momentě, gdy kolem něj proletěl jiný orel, který mu připadal tak známý, povědomí, prostě stejný jako on. Vznesl se tedy a letěl za ním, ho zkontrolovat.

   • Eschatolog napsal:

    fajn, super text, orchestr na titaniku hral tez do posledni chvile uzasne skladby, ale lod se kupodivu potopila, pac kauzalita: debil senil kapitan + programovani idioti jako placena posadka = vetsina pasazeru pozna smrt z titulu duvery v "system"

 55. jop napsal:

  pre admina, znovu pokus o analýzu

  Tento článok "Plán NASA na zničení lidstva"
  mal čítanosť cca 8300 ľudí. Visel na prvej strane veľmi dlho, mal velmi pútavý nadpis, takže si ho prečítali určite skoro všetci ktorí na stránku chodia alebo zablúdia.
  Takže sa dá predpokladať, že skoro všetci tvoji čitatelia, aj regulérni, aj občasní, ktorí zaskočia na stránku raz za týždeň si ho prečítali.

  Od cifry 8300 treba odrátať úplne náhodných čitateľov, ktorí sem len zaskočili ale nechodia sem. Treba odrátať tých, čo si článok prečítali aj z domáceho aj z pracovného počítača, to jest jeden človek 2 IP adresy.

  Takže maximálny dosah tvojho webu je na 8300 ľudí mínus duble IP 500-1500, mínus úplne náhodní návštevníci cca pánboh vie 500-1500.

  Reálny dosah tvojho webu je na 5-7 tisíc ľudí. Viac nie. To je ale málo, lebo finančne krachuješ, to jest tvoja práca nie je čitateľmi zaplatená.
  Alebo nejako začneš spolupracovať s nami, aby sme ťa začali naozaj a regulérne finančne podporovať, alebo vymyslíš plán, ako ti ľudia aj bez spoločného záujmu začnú platiť, alebo nájdeš sponzorov. Pričom pri sponzoroch nikdy nebudeš vedieť ich skutočne a konečné ciele s tebou a tvojim webom. Pri sponzoroch budeš určite manipulovaný, stratíš samostatnosť, staneš sa závislý.

  Máš 4-5, možno až 7 tisíc čitateľov tvojho INFORMATÍVNEHO webu, finančne krachuješ. To jest tvoj informatívny web nefunguje tak ako by mal.
  Kde je chyba a čo chceš robiť ďalej?

  Čo keby si svoj informatívny web zdvihol o úroveň vyššie, možno o niekolko úrovní vyššie a stal sa prvým alternatívnym webom, ktorého admin pochopil, že ľudia sú podstatní a práca s nimi. Nielen informácie, ktorých je už všade plno a zadarmo.
  Podstatní sú ľudia, treba s nimi začať pracovať a výsledky ich práce použiť ku spoločnému prospechu stále väčšej a väčšej skupiny ľudí.
  Informatívny web už nikomu nič moc nepomôže.
  Treba začať niečo reálne robiť.

 56. proud napsal:

  Honzooo,ja chci taky TVUJ web a taky chci abys delal jak ti reknuuuu,a koukal jen na alternativni balik co ti z toho vypadne.........a chci! a chci! a chciii!Kasli na vsechny kolem a delej co ti rikam ja,jinak jsi vis co.......jak se kvuli me realne nezahrabes,tak si me neprej,a co ze je to tvuj web,neni,protoze ho chci ja a basta,tak ho naval,ted tady budu sefovat ja,ja,ja,jenom ja :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Vsichni jste kokoti,jen ja jsem nejchytrejsi,nejinteligentnejsi a nejhezci,tak to vemte na vedomi a protoze jste vsichni jen trollove,nereagujte na me,ale koukejte me poslouchat :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 57. proud napsal:

  Bo to je ted kurwa MUJ web a menim jeho zamereni z informacniho na ciste partyzanskej a protispolecenskej a proto mi bude cti kdyz po me skocej a celej ten bejvalej,nezavisle informacni web zrusej..............huraaaaa :-))))))))))))))))))))))))))))))

 58. proud napsal:

  A ty se mi o nej Honzo starej a pomoz mi ho zahrabat,jinak jsi kokotem :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Co na tom ze kolem nej leta behas a snazis se,chuj s tim,ted jsem prisel ja,ja,jenom JA!!!!! a povysuju te timto na svyho poskoka:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 59. proud napsal:

  TAK S TAKOVOUHLE TAKTIKOU MILEJ JOPE..........TAHNI V PRDEL A UZ SE NEVRACEJ!!!

  • Krtecek napsal:

   Jope nápis Proudovi,že piča je dobrá věc,ale nesmí to být chlap.Poockej co ti napíše,možná.ze s terorem přestane.

   • jop napsal:

    Krteček

    mám tu pár ľudí, na ktorých nereagujem.
    Za web rozhoduje admin webu, a nie nejaký proud so stovkamí jednovetových trolovacích príspevkov.

    Iba admin má na to právo povedať čo chce a čo nie, a nie jednovetoví trotli v diskusii.

    To že nejaký trotl sa pokladá za hlavného v diskusii, a stále chce rozhodovať ako majú ostatní písať a čo môžu adminovi navrhovať, ma absolútne netankuje.

    Nechaj ho nech si píše, ak to adminovi nevadí že polovica príspevkov v diskusii je od jedného agresívneho trotla, je to adminov web.
    Pozerám aj iné weby, ale iba na tomto je pod každým článkom obrovské množstvo kratučkých prázdnych príspevkov od jedného diskutéra.
    Všade inde by prouda zmazali ako trola, tu sa hrá na najvyššieho rozhodcu.
    Asi to adminovi vyhovuje, čo už, admin je tu hlavný, je to jeho web

    • Ivana napsal:

     Nevím Jope, proč ti to tak vadí, já v tom nic špatného u Prouda nevidím. A hledat v něm trola, to snad nemyslíš vážně. Někdo to tak prostě má, že napíše první myšlenku nebo názor, který si utvoří. No a pak ty myšlenky jdou dál a ten názor se bud potvrzuje nebo naopak se pomalu měníˇ. Já to tak mívám občas taky. Holt každej jsme jinej a vo tom to je :-)

     • Petr napsal:

      Ivano, vy nejdete s modou. Kdo zrovna nekomu nevyhovuje je troll. Ale berte to tak - je to nas troll.

     • proud napsal:

      Trefilas me uplne presne,jedu za chodu :-). I kdyz priznavam,ze v diskusi to moc dobre nevypada,njn.

     • jop napsal:

      Ivana

      trol je niekto, kto zasiera diskusiu množstvom zbytočných prázdnych príspevkov. Presne to robí proud. Takže z technického hľadiska je trol.
      To že to nerobí s cieľom trolovať viem, ale technicky to je 100%né trolovanie.

      Ja som ho nazval trotlom.
      Nájdi si význam slova trotl.
      On mňa nazval bláznom, hlupákom a pár ďalšími veľmi hrubými invektívami. Takže naňho házím bobek.

      Za web rozhoduje admin, a nie trotl proud.
      Áno, tlačím na admina, robím to cielene a verejne. Moje návrhy poznáte a myslím si, že chápete moje ciele.
      Môj ciel je spolupráca s vami všetkými, chcem využiť náš spoločný potenciál v náš prospech.

      Trotl proud ma uráža, bráni tomu, vedie diskusiu tak akoby bol admin proud a nie Korál.
      Rozhoduje Korál.
      Korál sa doteraz nevyjadril.
      Proud nerozhoduje, proud nech si vylíže sám sebe.
      K hulvátskemu hovadu budem hrubý, a to hulvátske primitívne hovado proud nerozhoduje za admina.

      Keď admin povie svoje áno/nie, potom bude jasný výsledok mojej snahy.
      Proud je hulvátsky užvanený trotl, ktorý sa nevie normálne vyjadrovať a nevie udržať v hlave dve vety, preto každú vetu dáva okamžite do diskusie a zasiera ju.

      • geronimoh napsal:

       jop :

       "proud" píše velmi rozumně, řekl bych moudře. Jeho příspěvky mají smysl a jsou přínosné pro diskuzi. Naopak Troll se snaží diskuzi rozbít a to různými prostředky, například napadáním diskutérů. Z mého pohledu máš tedy k Trollovi blíže ty

       • jop napsal:

        geronimoh

        trotl proud ma nazval PRVÝ hrubými invektívami, ja len odpovedám.
        Nájdi moje príspevky, kde napádam v diskusii iných diskutujúcich.
        Tak o čom hovoríš?
        Veď si len vymýšľaš.
        Kde so ja koho napadal?
        Kolko mám príspevkov ja?
        Ak ma niekto napáda, ja už na to ani nereagujem, načo zasierať diskusiu.Jednoducho neodpovedám.

        Ale trotl proud napáda moje návrhy adminovi.
        Čo ho to toho?
        Nech odpovie admin, a nie trotl proud

        • geronimoh napsal:

         jop :

         já reagoval jen na tvůj text, kde popisuješ "prouda" jako trolla, což podle mně není. Dál se do toho nebudu míchat

        • proud napsal:

         Misto abys jope prehodnotil tvuj zpusob obraceni se na admina a "predavani" tvejch myslenek ostatnim,chovas se jako ty ovce kdy jsou vsichni vinny,jen oni ne.Nedivim se ze ti Honza neodpovida.........Uprimne,takovej zpusob donucovani kterej jsi zvolil,je na par facek a ne na diskusi.Zamysli se nad sebou,nade mnou nemusis,ja po Honzovi nechci aby mi nechal svuj web na plundrovani,a uz vubec ne tvym donucovacim zpusobem :-).Mels celkem dobry myslenky kdyz jsme kdysi zkouseli rozvinout diskusi,ale nejak se to pokazilo........hledej chybu.

     • plodič myšlenek napsal:

      já taky, do rána je toho pak celý kbelík

   • WIKINGER Petr napsal:

    JOPE NAPSAL JSEM VÁM HEZKÉ PODĚKOVÁNÍ ZA VAŠI PRÁCI,KDY SE STÁVATE PROJEKTEM BUDOVÁNÍ SILY proti SÍLE

    prakticky nesmrtelným,ale zmizlo to.Určitě v tom má zase prsty ministerstvo cenzury ČSSD,které bije hlava nehlava.
    Dovolím si vás upozornit,že druhý bod Desatera voliče by mohl pojednávat o financování Národních webů z našich peněz,peněz rozpočtu,KDY NA TO CHYBÍ ZÁKON s cílem DIALOGU s naši námi zvolenou polit.třidou ŠMEJDŮ a to v jejich vlastním zájmu.

    Ono mnoho milionů by se ušetřilo,kdyby v rámci HNUTÍ TŘI HVĚZD byly strany ČSSD a těch antikristů z KDU nahrazeny jednou z hvězd.

    Jak vidíte nechtějí občané žádné peníze a rádi se spíše pobijí ostrými myšlenkami namisto,aby chtěli 2 000 000 000 000 našich peněz ležicích prý připravených v ČNB pro náš už námi z OSV prosazovaný Sociální stát.
    No a pokud to JOPe nevíte pan PROUD zaslal OSV PLÁN B.který se už nacházi v OSV a je předmětem zkoumáni našeho EL comandanta Nowaka..
    Ono totiž je pan PROUD mizera,ale je to náš mizera,tak at si piče co chce.

 60. proud napsal:

  Haf,haf,haf,chlapci. No vida ze si uvedomujes ze to je Honzuv web,to uz je jina...........ale tak se taky podle toho k nemu obracej a ne jak rozmazlenej mamincin fracek co musi mit na co si ukaze bez pozadani a ultimativne!!!

 61. jan nowak napsal:

  PROUDE.. pře-křiŽIL bych TWOU- psa : Haarpičku..
  .. so swojom Bílim Gentlemanom ! ! !
  GP x www wemeno.. BEJK : ))

  ps : docí-lil jsem Missstrowsstwy - už nečtu ANI komentáře !!!

  ps : pozdrawuj Haarpíka

 62. jan nowak napsal:

  Platí pro : Geronemoh , lidojop , WIKINGERA Petera ! ! !
  .. a Sasína : ))
  A ostatní Robo-ti !

  ps : .. je-du teď s Aluší & Tomášem..
  .. tag sory-jako ; )

 63. k. napsal:

  I z tohoto příspěvku je vidět, že lidé touží po změně k lepšímu. V tom je naše společnost (myslím tím rozumné, myslící a morálně vyspělé lidi) poměrně jednotná. Všechny ale trápí otázka - jak by ta změna měla vypadat? Čím vlastně tenhle systém nahradit? Problém není v tom, že by tenhle systém byl tak urputný, že by se nedal odstranit nebo změnit. To se dá. Ale bez nějaké koncepce nebo ucelené metodiky, která bude postavená zdola na jednotlivcích, to v dnešní době, kdy dochází ke stále většímu rozvoji lidské individuality, prostě nepůjde.
  Už se nemůže stavět na řízení shora, protože to bude vždycky zhoubné, ať tam nahoře bude sedět a za nitky tahat kdokoliv, byť by měl sebelepší úmysly.
  Jedinou cestou k ozdravění společnosti a k tomu, aby byla zachována lidská důstojnost a rozvoj svobody, je postupné zavedení systému řízení zdola, od lidí - a tím je trojčlenný sociální organismus (TSO), který přesně tuhle nutnost reflektuje. Jakkoliv se jeho zavedení zdá nemožné až utopické, přesto si myslím, že je možné ho zavést...

  http://www.tso-tso.cz/uvod/

  Celá metodika i s jejím zdůvodněním je zde:
  http://www.tso-tso.cz/metodika-tso-a-jeji-zduvodneni/

  • proud napsal:

   TSO jsem necetl,tedy ho neznam ve vasem pojeti,se zbytkem naprosto souhlasim,ZDOLA,ale za predpokladu,ze nikoliv od ovci,ale od obcanu kdy kazdej zacne sam sebou,to je jedinej predpoklad uspechu.

  • proud napsal:

   Tak jsem si chtel TSO prostudovat,nebo alespon se s nim seznamit,ale hned na zacatku jsem padl na tohle a je vymalovano............"Orgány horní trojnosti jsou metodické (zákonodárné). Jsou dány volenými zástupci příslušných dolních organizací (viz Ústava TSO)",specialne tohle!"Jsou dány volenými zástupci" a uz vim ze tim jde jen o pokus opravdy staryho systemu,samozrejme ze MARNEJ!!! Je mi lito.

   • proud napsal:

    Co chci,si chci rict sam,zadnej "volenej" si me do drzky brat nesmi!!!

   • k. napsal:

    Zkus si to nejdřív prostudovat celé... to nejde za pět minut. Marný jsou lidi, co si přečtou pět řádků a hned nadávají a odmítají, místo aby se pokusili o trochu komplexnější pochopení...

    • proud napsal:

     Spatne jsi me pochopil! Nenadavam a neodmitam TSO! Odmitam volit nekoho,kohokoliv z prostyho duvodu: Ja ho zvolim a on pak v mym zastoupeni!!! bude volit jinak nez bych volil ja sam! A to je pro me proste neco nepredstavitelnyho a odpornyho! Proto jsem i pro referenda,odbornej management kterej me vycerpavajicim zpusobem pouci o cem je ta ktera konkretni volba a da mi moznosti,zadni zastupci!Kdyz mam za sebe volit,pak jedine a jenom ja osobne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jop napsal:

   K.

   prečítal som si vaše TSO.
   To že sa o niečo snažíte je pekné, ale máte tam len penu. Praktických, jasne vyznačených na realizáciu myšlienok, je málo.

   To čo je najväčšia slabina všetkých podobných návrhov ako je váš je vždy ekonomika.
   Teraz peniaze vytvárajú banky ovládaní parazitickými bankstrami.
   Vo vašom TSO sa stane bankárom každý výrobca, poukážok na tovar nahradzujúcich podľa vás peniaze budú desiatky miliónov rôznych.
   Ja si chcem kúpiť rohlík od pekára. Kde a za čo získam "pekárove peniaze" ak som poštár?

   Vyprodukovali ste absurdný ekonomický nezmysel, ktorý principiálne nemôže fungovať.
   A tak je to so všetkými podobnými návrhmi.
   Všetkým chýba univerzálny spôsob ako meniť svoje služby a tovary bez toho, aby peniaze sa naďalej vytvárali v bankách tak ako teraz.
   Nikto neprišiel na spôsob, čím nahradiť súčasné peniaze tak, aby ich kontrolovalo nejaké budúce spojené ľudstvo, a nie len ďalší paraziti.

   Druhý obrovský problém ktorý nikto nerieši sú nakradnuté majetky.
   Ak bankári teraz ovládajú planetárnu ekonomiku, tak všetky tie pozemky, bane atď atď sa musia vrátiť spoločnosti. Lebo ak tieto obrovské majetky budú vlastniť naďalej, vždy znovu dostanú pod kontrolu každý nový možná ekonomický model.
   Kým bankárov a všetky elity nevyvlastníš, nikdy nad nimi nevyhráš.

   Musia stratiť majetky, musia stratiť možnosť tvorby peňazí.
   Bez toho nikto nič nedokáže.

   • proud napsal:

    Mas recht,s penezma a smenou,nebo smenou,to jiny nebude,ani nemuze bejt.........vzdycky bude rozdil mezi tim kdo je ma a tim kdo je nema,a neznam nikoho komu by peniz zmenil charakter k dobru......protoze cisty zlo nemuze nikdy nic k dobru zmenit.

 64. anankas napsal:

  Smekám a dík za vaše snahy posunout pravdu navzdory kupředu...Buďte zdráv pane Korál

 65. Jana Karásková napsal:

  Honzo myslím, že je vidět, že ta práce nebyla nadarmo - podívej jak velkou stopu NWOO.ORG za sebou zanechalo... kam se hrabou jiné alterweby :)

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mapa-dezinformacnich-kanalu-na-ceskem-youtube/r~4e00f2c429e711e7a4f4002590604f2e/

  • John_Pitralon napsal:

   Nová bakalovská prasečina o NWOO.ORG:

   "Velká mapa českých dezinformátorů na YouTube. Rozkrýváme obří síť šířící lži, vládne jí jeden kanál"
   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/na-youtube-cili-na-cechy-desitky-dezinformatoru-videa-siri-r/r~9fadcb602a8c11e7afda0025900fea04/

  • John_Pitralon napsal:

   Ti mrzáci na téhle mapce "dezinformátorů" a "lhářů" mají i youtube kanál AE911Truth... Asi by je nepotěšil fakt, že tu petici podepsalo k dnešnímu dni 2800 profíků. Nějak opět "pozapomněli" na docenta Němce a jeho publikace. Inu, klasická práce pisálků žijících dodnes v odkazu humanitárního bombarďáka Havla.

   • Jana Karásková napsal:

    Ve čtvrtek v Americkém centru po přednášce o vlivu internetu (nejen na mládež) jsem oslovila jednoho muže, který je šéfem katedry nejmenované univerzioty. Slíbil mi, že bych mohla udělat studentům přednášku o tzv. dezinformacích. Téma 911 a další cenzurované informoace.

    Mám radost, bohužel ted už bude končit semestr a já nemám připravenou prezentaci. Řeším ted jinou velice naléhavou osobní záležitost.

    • John_Pitralon napsal:

     No pokud se toho tématu chopí nějaký patláček typu pana Kyši, tak ten zpravidla vykládá o dezinformacích samé dezinformace :)

  • John_Pitralon napsal:

   Je to fantazie, jaké protispolečenské géblsácké humusy jsou tihle havlisti schopni namatlat. Za to skutečně zasluhují postavit před tribunál pro válečné zločiny. To jejich prdelolezectví směrem do US řiti už je patologické. Jedině to pozavírat a na nucené práce, co s nimi.

   "Anatomie velkého podvodu - české titulky"
   https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

   • proud napsal:

    Tak nejak,nepokusili se odtamtud zavist ani jedinou dobrou byt i malickost,ale vsivarny co jsou i tam pronasledovany sem natahali po celejch pytlich,kreteni! Nikdo me nepresvedci ze to neni umysl!!!!

    • John_Pitralon napsal:

     Jasně pragožumpa zahumusila zemi, jakmile se na Západě vyskytne nějaká hodně velká prasečina, tak jí havloušci obdivují, hájí a okamžitě napodobují. A jejich mééédia se chovají jako ten nejdebilnější bulvár. Ne, to není ani bulvár, to je úplně nová úroveň stupidity.

 66. jan nowak napsal:

  Dobré poledne ROBOTI ! ! !
  .. a pani Karáskowá : ))

  Tagže ADMIN nic nemá jo ?
  Má sledowanost AAA to má kurwa cenu..
  .. NWOO teď něgdo koupí za pár šušní w cinklý dražbě
  a to i s mej-ma Prima komentařema
  i s prima dramatem Jany K.
  i s trikama ( * )*( * ) Wikiho..

  ps : i s Haarpíkem : (

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!