P.C.Roberts: Německo praská ve švech

angela-merkelKdo by si byl kdy pomyslel, že tento kdysi velký národ se stane loutkou v rukou Washingtonu. Je to neuvěřitelné, ale právě k tomu došlo. Washingtonská děvka Merkelová dala svůj souhlas k tomu, aby se Německo až po okraj naplnilo uprchlíky z 16 let trvajících válek Washingtonu v severní Africe a na Středním východě.

Němci samotní se z takového stavu věcí samozřejmě netěší, ale na jejich sílící protestní hlas má být už brzy nasazena škrtící klapka, navržená – kým jiným – než právě Washingtonem. A na té klapce má být napsáno, že jakoukoli opozici proti přijímání uprchlíků z washingtonských válek do Německa je třeba považovat za „projev nenávisti“. A protože se za nenávist platí, hodlá německá vláda paní Merkelové uvalit pokuty ve výši 53 milionů dolarů na Facebook, Twitter a všechna další  média v případě, že na svých stránkách protesty a stížnosti na Německo, přeplňující se uprchlíky, zveřejní. A ti, kteří si budou stěžovat, tzn. budou využívat německým státem zaručenou svobodu projevu, budou definováni jako nenávistní kriminálníci a dodavatelé falešných informací.

Nemohu se sice za tuto zprávu Jihad Watch: https://www.jihadwatch.org/2017/04/death-of-free-speech-germany-approves-bill-imposing-massive-fines-for-online-hate-speech-and-fake-news plně zaručit, ale mám odůvodněně za to, že je pravdivá.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/04/05/germany-rip/
7 Komentářů k P.C.Roberts: Německo praská ve švech

 1. .lak napsal:

  Vofuky. 30% dědičných migrantů s 25. běženců prediktivně s obřím potenciálem a s mládeží do 18.let dnes již s větším podílem než domorodých. Nemám na další komentář vhodné výrazivo z jiné škatule než píp, pochopení už vůbec a tedy dále nezkomentuji. Snad jen tolik že to rozhodně na bázi lidí ani nemůže být tahoun evropanů protože tam jaksi pozbývají potenciál, maximlně vrzají druhé housle s doprovodem solistů navíc již brzy většiny a nazdar bazar a sbohem a šáteček i tak bez ohledu euro/pi...pfff

 2. Sasin napsal:

  Heil Roberts. Kokoti se valí a kokoti jim to valí do hlav. Muheeeeee

  P.S. Furt valí zápaďáckou sračku do slovanských hlav. Nedá pokoj a nedá nic jinýho. To je panečku oposition. Muheeeeeeeeeeee

  • Sasin napsal:

   Gdyž máš tu dovolenou, zkus zajet za Ponertem na Moravu. Ožer se tam ať ti to v kebuli Ponert trochu narovná. Muheeeeee

 3. runner napsal:

  Doba, kdy se tato "potopa" přelije přes naše hranice, se nezadržitelně blíží. Naděje, že by se to nestalo, je nulová. Není otázkou "zda", ale "kdy". Teď musíme přemýšlet především o obraně vlastního života. Především naše ženy jsou tou nejohroženější skupinou. Podívejte se na tohle:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZmpDJt1nA5Q&feature=youtu.be

  http://www.boj-nozem-brno.cz/

 4. benmil napsal:

  Bylo by mukou, zdravit se jen pravou rukou... (V+W)

 5. Jaris napsal:

  Jakou loutkou? Nemecko uz davno Nemcum nepatri. Je ovladnuto chazarskou mafii, ktera je propojena se stejnymi parazity s US. Zidi tisice let usiluji o svetovladu a postupuji pomalu a uspesne.Vzdycky je nekdo na nejakou dobu srazi, ale oni se pri nejblizsi prilezitosti opet vynori z der a ve svych planech NWO pokracuji.Jestli tento neustaly kolobeh nekdo nevidi, tak je hodne naivni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!