P.C.Roberts: Trump se vzdal. Vzdá se i Putin?

Donald-Trump-Syria-Strike-Assad-Russia-788990Aktualita: Svým přepadem syrských leteckých základen raketami tomahawk obnovil Washington svůj útok na Sýrii. Ruské a syrské obranné systémy nedokázaly přepadu zabránit. Wahingtonský establishment prokázal, že má věci znovu pod kontrolou. Nejdříve musel odejít Flynn, teď jej následuje Bannon. To, co v Trumpově administrativě zůstalo, jsou buď sionisté, nebo šílení generálové, dychtící po válce s Ruskem, Čínou, Iránem a severní Koreou. A v Bílém domě nezbyl nikdo, kdo by je zastavil.

Dejme polibek na rozloučenou znormalizovaným vztahům s Ruskem. Scéna pro znovuotevření syrského konfliktu je postavena, včetně chemického útoku, z něhož Washington bez uvedení důkazů obvinil Sýrii, i když slepému i pomatenému musí být zřejmé, že jde o dílo toho, komu útok slouží – tedy USA. Americký ministr zahraničí Tillerson už varoval Rusko, že Washington podniká kroky ke svržení prezidenta Asada. Trump s tím souhlasí.

Odstavení Asada umožní USA zbavit se další vlády, provozující politiku na Washingtonu nezávislou a nesouhlasící s izraelskou krádeží Palestiny. Podstatnější však je, že neokonzervativní pomatenci a Tillersonova firma Exxon odřízne svým plynovodem Katar – Sýrie – Evropa ruský plyn od evropského kontinentu.

Bez ohledu na tyto zřejmé americké cíle ruská vláda s dokončením osvobození Sýrie z rukou Washingtonem podporovaného Islamského státu (IS), stále váhá. A váhá proto, protože stále chová nerealistické naděje, že se s Washingtonem – prostřednictvím společného boje proti terorizmu – stanou partnery.

Což je ovšem nesmysl, protože terorizmus je washingtonská zbraň. Jestliže se totiž Washingtonu podaří odstavit Rusko od své cílené cesty – a to buď hrozbou anebo onou iluzí o společném boji s terorizmem – namíří USA tento terorizmus – a to v nejširším měřítku – na Irán. A až Irán padne, začne terorizmus hlodat na těle Ruska a na čínských provinciích, sousedících s Kazachstánem. Washington už dal Rusku ochutnat Amerikou podporovaný terorizmus v Čečně – a další přijde na řadu.
Kdyby ruská vláda v době, kdy neočekávaně převzala iniciativu v Sýrii, nezaváhala s vyčistěním celé Sýrie od IS, nečelila by dnes obnovenému americkému odhodlání svrhnout Asáda. Díky svým snům o spolupráci s Washingtonem však zaváhala, a dostala tím jak sebe, tak Sýrii do obtížné situace.

Zopakujme si, jak to v Sýrii šlo za sebou:

Rusové překvapili svět, když přijali návrh syrské vlády vstoupit do tamního konfliktu. Washington byl náhle bezmocný a jen bezradně zíral, jak ruská intervence okamžitě mění dosavadní běh věcí proti IS. Pak ale Putin oznámil stažení ruských sil ze Sýrie stejnými slovy, jako Bush ukončil americké tažení v Iráku: „Mise skončila“.

Jenže ona mise neskončila a Rusko bylo přinuceno do Sýrie znovu vstoupit.. Znovu se ujalo iniciativy, ale pachuť z předchozího předčasného a neracionálního odchodu ze země, diktovaného opět falešnou vírou ve spolupráci s Washingtonem, zůstala už Rusům na jazyku. Zvlášť když po odchodu Rusů přišly do Sýrie americké vojenské jednotky, které předchozí rusko-syrské pokroky na frontě proti IS okamžitě zablokovaly.

Nu a nyní Washington tedy varuje Rusko, aby mu nestálo v cestě…

Poučí se už někdy ruská vláda, že spolupráce s Washingtonem vede jen k jedinému? Totiž k ruskému podpisu na seznam vazalů USA?

Jedinou ruskou možností dnes tedy je oznámit Washingtonu, aby šel někam. A k tomu dodat, že k odstranění Asáda svůj souhlas neposkytne.

Putin před nějakým časem řekl, že Rusko Washingtonu důvěřovat nemůže. To je jediný zprávný závěr z dosavadních jeho zkušeností a je tedy tajemstvím, proč se svým vytrvalým vyhledáváním možné spolupráce s Washingtonem nechává zavlékat do dalších a dalších dilemat, co dělat.

Rusko je a zůstává plné amerických agentů. Padne Putin do rukou amerického establishmentu, jak se to už přihodilo Trumpovi?

A víte, co je též zajímavé? Jak málo ruských médií chápe, v jak prekérním nebezpečí se dnes Rusko nachází.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/04/06/trump-surrendered-will-putin-next-surrender/
157 Komentářů k P.C.Roberts: Trump se vzdal. Vzdá se i Putin?

 1. Kolemjdoucí napsal:

  Trump se nikdy nevzdal. Je pořád stejný, všechny ty kecy ve volební kampani byly jen kvůli tomu aby bílí v USA měli nějakou naději. Stejně jako to udělal Obama s černejma.

  Lidi potřebují naději, seberte jim jí a bude revoluce..

 2. weissbach napsal:

  Všichni přece vědí, jak na té hydře jezdit a každý dobře poradí, jak by to měl Putin a Trump dělat líp. A kdo by nechtěl být na jejich místě, že? Barackovi stačilo yes we can a hned měl nobelovku a blbky ucvrkávaly do gatí. A v klidu posílal drony a deset let úspěšně a za potlesku vraždil a rozesíral svět /tedy ne tak docela on, ale hrál to maňáskové představení opravdu hodnotově a odpovědně best of/ …
  To snad ani nejde slušněji napsat…

  • petr napsal:

   Takže Obama byl vlastně takový černý americký Havel, včetně nehorázného lhaní a humanitárního bombardování :-)))

   Všichni z jediné zmijí líhně.

   • weissbach napsal:

    A ne snad?

    • petr napsal:

     Jen se bavím faktem, že i amíci mají svého Hejvla akorát natřeného krémem na boty.

     Ta taktika CIA je jak přes kopírák. Pro myslícího tvora průhledné a jasné jak facka, včetně kampaně „not my president“ kterou použili už předtím na Zemana. Jen ty červené karty tam chyběly, naopak newyorská lumpenkavárna tam nechyběla.

   • uf napsal:

    Veškrna byl zrzavej žid, Oblbama je černej žid, drobný rozdíl.

 3. Pepan napsal:

  Zaplať pánbů Putin se nikdy nevzdá jelikož by to stejně byl konec Ruska, to raději vymaže USSa a jejich vazaly z mapy světa a prostředky na to má, ty keci o přesnosti zásahů si jako vždy amíci vycucali z malíčku, už aby konečně Rusko dostalo rozum a pochopilo, že USSA jsou největší podvraťáci na této planetě a věřit se nedá jedinému USSA dementu, vždyť amerika vznikla na základě podvodu, vraždy a zlodějny tak co z toho mohl vzniknout za spolek protože národ to nikdy nebude je to a bude jen sebranka nejhoršího póvlu ze zbytku světa.

  • weissbach napsal:

   Berme to tak, že se vlk nažral a koza zůstala celá. Alespoň tak to vidím.

  • proud napsal:

   Byls vzdycky takovej ubozak,nebo jsi nekdy alespon nekde zaslech neco o tom cemu se rika „mysleni“? :-).Zkus to,nekdy to sice boli,ale nekdy to bejva i prijemny,blbcum se kazdopadne ulevi kdyz se to naucej :-) ;-).Ze ses ty akorat tak do pici dostal neznamena ze je zkazenej celej svet a potomci tech vinnejch,o tech kdo prisli do usa pozdeji ani nemluve,je tam pulka evropy,kretene!

  • proud napsal:

   S touhle nenavisti,zapsklosti a malosti se ty od budovani lepsi spolecnosti radeji drz dal,jsi jen pritez,kdyz chces bejt uzitecnej,radeji se do toho neplet!Sance je v tom,kdyz k sobe najdeme vsichni cestu,vsichni kdo muzeme a zmrdi nam nebudou alespon prekazet,to jediny muzou udelat pro dobro veci………

  • Krtecek napsal:

   Proud musí neco vědět na admina,že jeho provokativní spam a on nebyl vymazán a on ho asi vydira.Napada tady nejlepší lidové komentátory a považuje občany za svůj dobytek.Je to sluha korporátní fašistické oligarchie a se svým heslem chcípnete vy bestie v ČR komplet já jsem v bezpečí kdesi v zahranici ,je jako vřed,který čeká,až ho vyoperujeme a hodíme do hnoje kam patří.

   • proud napsal:

    Vidis ja se potvrzujes?:-)))))))))))))))))) Dalsi omyl,jsme pratele z terenu,kdy ty sis akorat tak valel koule a premejslel o provokacich !

    • proud napsal:

     „Vidis jak se potvrzujes“,melo bejt,samozrejme,abys i ty pochopil:-))))))))))))))))))))))))))))))

   • Krtecek napsal:

    Poslouchejte Proude napište tady radši místo svých prázdných sracek proč nenávidíte pana Wikingera,který je prvním představitelem Sociálního státu jako protipólu korporátní fašistické tyranie,která nám umožní výdělky tak jedině na být a stravu a k tomu karneval ohnutých hřbetu podporovaných takovými zmetky jako jsi ty,nápis ty ubožáků že by jsi rád pomohl vládní ČNB vykrádat naše kapsy a zvětšit 2 O00 000 000 000 zabunkrovanych našich peněz,které patří našemu Sociálnímu státu a ne banksteri,kteří se chystají je zasantrosit.
    Vlezdoprdelisto je té poznat z anusu námi zvolene politické třídy Smejdu trčí tvoje polobotky.

 4. Jura napsal:

  Ještě bych netvrdil, že Trump se vzdal neoconům.

  Hra mocných je někdy jen příliš složitá.

  • proud napsal:

   Taky si myslim….

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Taky si myslím. Koukal jsem ráno na diskusi IDěs. Zdálo se mi, že tam tradiční trolové neměli odvahu vystupovat s proUSAckými komenty, a dost patrně dříve proZápaďáckých diskutérů to dění taky odsuzovalo. No ono ať chcete nebo ne, pořád zavírat oči nad sviňárnami toho, koho máte rádi, to prostě nejde. Tím, co se stalo, USA prohospodařila pořádný kus z těch zbytků morálního kreditu, co měla od dob Reagana… Asad to nakonec nějak asi ustojí, ale svět se bude čím dále více s hnusem odvracet od USA. Nu a dovedu si představit, jak jednou vyplave na povrch, že Trump (dělám si asi pořád naděje), byl ze strany CIA oklamán a na základě špatných údajů jednal, když dal souhlas k tomu útoku = dobrá záminka k tomu, aby padaly hlavy…

    • lukaš napsal:

     Puk.
     Podobně jsem to chtěl napsat také.
     Trump si velmi pokazil renomé ve světě,jestli doma mu stoupla oblíbenost,tak tomu lze říci,sláva polní tráva.To podstatné si možná neuvědomuje ani Trump,že na USA nelze spolehnout v jakémkoliv právu.Také je nutno dodat,žádná smlouva,ujednání,kdykoliv si s tím můžou vytřít zadek.

    • sronin napsal:

     vzpomeňme na to, co víme o starověkém Římu …. rozpínal se až za hranice svým možností, celý zbylý svět nenáviděl Řím a hlavně římany. pak došlo k tomu, že se celý tento moloch začal hroutit, zevnitř i z venku … a co z něj zbylo ? dnes se děje to samé a je to neodvratné … stále platí: kdo chce víc, nemá nakonec nic.

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      Hm, ano. Já ještě dodám, že celá ta událost je čím dále podivnější. Na to Asadovo letiště z 59 střel prý nedoletělo 36 střel! Dráha letiště je téměř bez škod! A byly rozbity jen nějaké budovy a nějaké MIGy v opravě (kdoví zda-li opravitelné). Celé to vypadá na jednu velkou dopředu domluvenou divadelní komedii… K tomu Římu: Řím zadusili: Rozmary a nemorálnost římských elit, hlavně císařského dvora + vysoké a stále rostoucí daně + z toho plynoucí klesající loajalita obyvatelstva vůči státu + neochota římských žen rodit děti + neochota mladých mužů plnit si brannou povinnost vůči zemi… + souvisící fenomény, jako hedónismus, orgie, politické pletichaření … Kolik obdobných znaků najdeme na dnešním Západě? Nicméně můžeme náš zánik stále ještě zastavit!

      • sronin napsal:

       Na dnešním „Západě“ najdeme téměř všechny vyjmenované znaky ! A právě o to jde ! Ale měl jsem spíš na mysli tu touhu po světovládě … to zde už bylo několikrát a nyní to zkouší USSA. Dopadnou stejně a ani pes pak po nich neštěkne. A že to byla v té Sýrii FF ? Možná. Každopádně na Rusko si přímo nedovolí, jde jen o to, aby ho donutili odkrýt co nejvíc karet. Pokud se potvrdí, že bylo sestřeleno 36 raket, byla byto pro americké zmetky katastrofa !

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      Ještě jsem nenapsal: Otázka je, zda ta komedie s útokem na Sýrii není něco, co má dát Trumpovi do rukou lepší karty, aby mohl jednat na domácí scéně. Dosud byl obviňován, že je Putinův agent a asi ten akt jej cejchu agenta Kremlu hodně zbaví… Ano to totiž v historii tak často bylo, že vnější agrese kolikrát ani neměla řešit potíže v mezinárodních vztazích, ale vnitropolitické potíže…

      • proud napsal:

       Reknu to asi takhle,vlada usa a elity,nadnarodni koncerny,banky,celej proste ten vrchol,je nekde uplne jinde nez ty miliony lidi kterejm usa rikame.Jsou to povetsinou stejny blbci v tomhle ohledu jako my,je tu jen jeden jedinej rozdil,ten „strop“ si je „kupuje“ dobrym zivotem v konzumu a relativni svobode,mnohem vetsi nez ji zname tady.Ale jak si je prestane kupovat,fakticky jejich nezajem pramenici z „dobryho“ zivota a upouta na sebe pozornost vetsiny jako se to deje tady,pak se zacnou dit veci.A moje mineni je ze prave diky onomu dobrymu zivotu a ty svobode to tam rozhodne pani sefove nebudou mit ani zdaleka tak snadny s ovcanama jako to maj tady!

      • sronin napsal:

       tak to může být sakra blízko pravdy !

    • benmil napsal:

     Reagan a morální kredit? Buhahaha, chlemst, chlemst. Zkuste si přečíst třeba toto:

     Projev Reagana na tajné poradě vedoucích pracovníků zahraničně politických služeb
     v červnu 1984
     Pramen: Советская Россия № 133(14081) 27 ноября 2014 года

     — Kdo si tento projev pozorně přečte, uvědomí si rok jeho přednesení, dokáže pochopit, že se tohle vše týkalo i ČSSR. Snadno soudný člověk rovněž pochopí, jak to tady doopravdy bylo a jak to v dnešní Východní Evropě pokračuje. Poznámka Reagana ke kupónové privatizaci je pozoruhodná, že ??…!!!
     17.listopad 1989 byl startovním dnem převratu u nás. Je úplně jedno, kdo to vedl. Nafoukaný a sebestředný Klaus údajně vymyslel tzv. kuponovou privatizaci, následovanou masovým ožebračením prakticky všech Slovanů v Evropě. Boj za lidská práva není úplný nesmysl a jméno zmiňovaného amerického občana v Kremlu nelze vidět v Gorbačovovi čí následně v Jelcinovi. To byla a ještě je utajená jiná persona. „Novodobé české celebrity“ vymyslela až televize „Nova“.

     Sešli jsme se, abychom posoudili co nejúčinnější cestu boje s komunismem. Jak dobře víte, všechny dosavadní pokusy zničit bolševickou nákazu končily neúspěšně. Totalitní režim přežil od Října 1917 občanskou válku i hitlerovskou pohromu. Dokonce i Hitler se svou velkolepě vyzbrojenou armádou, která pokořila celou Evropu, na Sovětském svazu pohořel. Po válce, bez ohledu na hospodářskou blokádu a další naše tvrdé sankce, tempa rozvoje SSSR byly dvakrát vyšší než ve Spojených státech, nemluvě o jiných kapitalistických státech s rozvinutou ekonomikou. Předstihli nás v těžbě nafty a plynu, byli první, kdo vybudovali atomové elektrárny a ledoborce, kdo pronikli do kosmu. První člověk, který se objevil v kosmickém prostoru, byl jejich člověk. Dohnali a předstihli nás v řadě kritických vojenských inovací, dosáhli termojaderné parity s námi, jejich ponorky s jadernými zbraněmi dnem i nocí brázdí nedaleko od našich břehů. Spolu s USA se sovětská říše zla stala velmocí, a pokud jí dovolíme splnit ještě 2 – 3 pětiletky, pak už je žádná síla nezastaví. Naopak, řeč může být o zániku Ameriky a celého svobodného světa.
     Nejsem první prezident USA, který pochopil, že vojensky a ekonomickou blokádou Sověty neporazíme. Richard Nixon přede mnou dospěl k závěru: boj, jehož se účastníme, je velká bitva idejí, tady musíme zvítězit nebo zahynout. Také prezident Kennedy přiznal nezbytnost nepřetržitého ideologického útoku na komunismus.

     Projekt „Pravda“ – kolosální program demokracie
     Základní myšlenky boje s říší zla jsem vyložil ve svém vystoupení ve Westminsterském paláci v Londýně v červnu 1982. Před třemi lety vstoupil v platnost náš projekt „Pravda“. V minulém roce jsme vyhlásili kolosální program demokracie a otevřené diplomacie. Je to platforma s mnoha cíli a s globálním rozměrem a rozmachem. Vytyčili jsme v ní ambiciózní, fantastický, ale reálný úkol – smést komunismus z povrchu planety, odklidit ho na spáleniště dějin.
     Abychom však toho dosáhli, je nezbytné pochopit povahu ruských lidí, objasnit, oč se opírá říše zla, co jí dává obrovskou sílu. „Ruská duše“ duše je pro mnohé záhadná. Naši specialisté, zabývající se Ruskem, nakonec jeho duši odhalili. Základními rysy ruské povahy jsou: pokorná víra v dobrého cara nebo vůdce, prostosrdeční důvěřivost ke slibům všeho druhu, neprotivící se dlouhodobá trpělivost a stádnost. Náš program počítá s těmito vlastnostmi sovětských lidí. Naši specialisté v ruské problematice poznali, oč se opírá říše zla a pochopili, co je zapotřebí udělat k vymýcení sovětské nákazy.
     Hlavní náš cíl je likvidovat socialismus jako systém a zavést vývoj v zemích východní Evropy a v Sovětském svazu do řečiště kapitalistické ekonomiky. K tomu je ovšem nezbytné dosáhnout toho, aby u nich na všech místech soukromé vlastnictví potlačilo vlastnictví společenské a státní. Kolektivismus a socialistický internacionalismus musí být zaměněny individualismem a kosmopolitismem. Marxistická ideologie musí ustoupit místo ideologii svobodného podnikání.
     Třeba rozvrátit a zničit víru sovětských lidí v komunistickou stranu a socialismus, v hrdinskou minulost jejich země a ve světlou komunistickou budoucnost. Lenin je v Rusku uctíván více než Ježíš Kristus. To je špatné. Musíme úporně a seriózně popracovat, aby sovětští lidé přehodnotili své názory a aby na Lenina pohlíželi jako na zločince. KSSS je silná svými základními organizacemi. Je nezbytné odstranit je z podniků, ústavů, škol a především z armády, bezpečnosti, prokuratury, nesmí tam mít žádný vliv. V každém městě i na vesnici je nezbytné zesílit útoky demokratů na stranické funkcionáře, především na tajemníky ÚV, krajských a okresních výborů KSSS. To je vykolejí. Nebudou se zabývat prací, ale budou myslet jen na sebe. Za poslední roky vstoupily do KSSS tisíce našich stoupenců. Mnozí z nich už dokázali začlenit se do centrálních orgánů strany.
     Až naši lidé vezmou moc v Rusku do svých rukou, první, co udělají, bude zákaz činnosti KSSS, konfiskace jejího majetku, likvidace prokomunistických mládežnických organizací až do pionýrů. S tím, aby se KSSS již nikdy nezrodila.
     Když zničíme komunistickou stranu, poradíme si snadněji i s rozložením „jednotného mohutného Sovětského svazu“ (jak se zpívá v jejich hymně) na množství samostatných republik. Třeba rozmetat všechny státní struktury bolševické strany.
     Sovětskou moc je nezbytné zaměnit za prezidentskou nebo parlamentní republiku. Musíme přezkoumat jejich Ústavu a vytvořit takový volební systém, takové zákonodárné a výkonné orgány, do kterých by se dostali naši lidé a do nichž by byl prokomunistickým představitelům vstup ztížen.
     Další aspekt našeho boje – sovětská plánovaná ekonomika. Právě ona umožnila bolševikům obstát a zvítězit ve II. světové válce a obnovit národní hospodářství zpustošené válkou. Právě ona umožnila Sovětům udržovat za jejich éry neuvěřitelně nízkou úroveň plateb za bydlení, elektřinu, plyn, bezplatně učit a léčit lidi, nezvyšovat ceny.
     Stačí zaměnit v Rusku socialismus divokým trhem, jaký byl na Západě před 200 lety, a uvidíte, věřte mi, že Sovětský svaz se zhroutí jako domeček z karet. Nedávno vědci Harvardské univerzity přišli se zajímavou myšlenkou. Aby privatizace státního vlastnictví v Rusku proběhla bezbolestně, třeba dát každému, zdůrazňuji každému, jakýsi kupón nebo šek na část tohoto vlastnictví. Lidé, kteří prožili válku a pak ještě 2 roky po válce „lístkový systém“, budou pokorně čekat na svou část majetku, aniž by měli tušení, že se stali obětí podvodu!!!

     Polygonem programu zničení říše zla také ČSSR
     Historickým cvičištěm, polygonem našeho programu zničení říše zla musí být Východní Evropa. Tady už jsme do celé věci vložili mnoho prostředků. Je načase, aby se nám dostalo odměny. Právě v Polsku, Maďarsku a Československu zahajujeme historický proces převedení zemí od socialismu ke kapitalismu. „Odstřelíme“ tak Varšavskou smlouvu i Radu vzájemné hospodářské pomoci zevnitř. Při útocích na komunismus musíme vytrvale ukazovat světu, především však socialistickým zemím, nejpřitažlivější stránky svobodného světa. Sebevědomě, bez uzardění musíme přesvědčovat lidi o tom, že Amerika je nejdůslednějším ochráncem ideálů svobody a míru, že americký způsob života je ztělesněním všech lidských tužeb.
     Současně je nezbytné pohotově reagovat na jakoukoli kritiku směřující na adresu Spojených států. V žádném případě, jak jsme toho žel byli dříve svědky, není přípustné poukazovat na protiklady americké společnosti, bídu značné části obyvatel, která u nás, v USA, skutečně existuje, na ustavičně rostoucí zločinnost, narkomanii a jiné nedostatky a vady, které zaplevelily Spojené státy.
     Naše plány jsou impozantní. Budou pro jejich uskutečnění stačit síly a prostředky? Domnívám se, že budou. Vědci Hoovardova institutu „ruských center“ Kolumbijské, Harvardské a jiných univerzit, a také speciálně vytvořených komisí, ukončili řadu unikátních studií týkajících se demontáže socialismu v SSSR. Tyto práce jsou dostatečně podložené, cílevědomé a konkrétní. Abychom je realizovali, reorganizovali jsme a posílili aparáty zahraničněpolitických úřadů USA v mnoha zemích.
     V současnosti disponujeme rozsáhlou, široce rozvětvenou sítí našich propagandistických center na celé planetě. Jen Americká informační agentura (USIA) má více než 200 oddělení v 129 zemích. A pokud jde o úlohu rozhlasu a televize, řeknu otevřeně, v ideologické válce, těžko ji docenit. Čtyřicet našich rozhlasových stanic vysílá nepřetržitě na území SSSR, dnem i nocí v 23 jazycích.
     Z pochopitelných důvodů nebudu se dnes zmiňovat o činnosti CIA. Řeknu pouze, že tam máme špičkové profesionální mužstvo. Dobře vědí o svých úkolech, dovedou pracovat. Jim vděčíme za to, že víme, co si po telefonu vyříkávají sovětští vysoce postavení činitelé, o čem píší sovětské noviny, co kdo prohlásil v rozhlase nebo v televizi. Známe náladu obyvatelstva v každém regionu Sovětského svazu. Díky našemu vytrvalému propagandistickému vlivu přibývá v SSSR počet lidí nespokojených s režimem, včetně těch, kdo touží emigrovat ze SSSR. Upřímně řečeno, většina z nich jsou lidé toužící po majetku, ziskuchtivci, podvodníci, kariéristé, lidé dopouštějící se trestných činů, morálně rozložení. Ale jsou i takoví, na které se můžeme spolehnout. Patří k nim ti, kdo byli za drobné přestupky vyloučeni z KSSS, ti, kterým sovětská moc ublížila, někteří z bývalých obětí represí a jejich potomci trpící komplexem odplaty, skrytou zlobou.

     Nelitovat prostředků na vytvoření „páté kolony“
     V okruhu našeho vlivu jsou také funkcionáři z předního sledu sovětské nomenklatury, ti, kdo se derou k moci. Mezi nimi je řada vedoucích činitelů komunistických stran republik a oblastí, vysokých vojenských velitelů, jsou mezi nimi významní vědci, národní umělci a dokonce i sovětští velvyslanci v zemích Západu.
     Zvláštní naději vkládáme do mistrů ruského divadla a filmu, herců, mezi kterými, snadněji než kde jinde, lze najít ty, kdo jsou ochotni přejít tam, kde je tučnější krmě. Jejich vliv na mnohamilionové auditorium je neocenitelný. V náležité chvíli budou bezvýhradně pracovat pro nás.
     Chápu, svržení totalitního režimu si vyžádá velké finanční prostředky, včetně velkého množství peněz na zaplacení budoucích vůdců a lidí, které budeme v SSSR potřebovat. Jdeme na to. Už nyní vynakládáme na rozvrácení komunismu více než 10 mld. dolarů ročně. Není to málo. Lépe však, hynou-li ve studené válce naše dolary, než aby v horké válce hynuly tisíce Američanů.
     Sověty – to je země hesel. A my jsme tato hesla pro sovětské lidi vymezili. Je to demokracie, otevřenost, pluralismus, dialog. Deklamujíce tato hesla, nepřipouštíme ovšem žádnou komunistickou nákazu!
     Pod zástěrkou boje za demokracii budeme usilovat o to, aby naši stoupenci dosáhli na všech stupních budoucí moci pevných pozic. Hlásajíce pluralismus budeme namísto mnoha forem vlastnictví utvrzovat vlastnictví soukromé, namísto systému mnoha stran takový systém, kde z politické arény musí za každou cenu zmizet komunistická strana, a místo mnohokvěté kultury zavedeme masovou kulturu Západu. A dokonce, jakkoli budeme lidská práva deklarovat, nemáme vůbec v úmyslu je hájit. Vyznávajíce toleranci k jakýmkoli ideologiím, nebudeme trpět v žádném případě ideologii komunismu. Budeme od nich požadovat svobodu tisku, ale kategoricky budeme také požadovat, aby svůj tisk osvobodili od leninských idejí.
     Velký Američan Henry Ford říkával: kádry rozhodují vše. Toto heslo je důležité i v naší práci. Západ potřebuje kvalifikované sovětology pro svá ideologická centra. A takové kádry je nezbytné připravovat v Sovětech. Nelitovat prostředků. Všichni si musíme uvědomit, že nedosáhneme-li toho, aby k jejich mikrofonům v rozhlase a televizi přišli naši lidé, jsme odsouzeni k nezdaru. Musíme našim lidem v SSSR pomoci také ve vydávání demokratických novin a vytvořit tak neúnosné podmínky pro „Pravdu“ a jiný prokomunistický tisk.

     Pošpinit a přepsat historii socialismu
     A ještě jeden významný aspekt. Je zapotřebí deheroizovat revoluční a socialistické roky sovětské epochy, přepsat její historii. Musíme dosáhnout toho, aby sovětští lidé nebyli hrdí na Čapajeva, Matrosova, maršála Žukova, ale na admirála Kolčaka, považovaného dosud za krvavého kata, aby byli hrdí na generála Vlasova, zrádce SSSR. Třeba dosáhnout toho, aby uctívali nikoli Hrdinu práce Stachanova, ale znovu se objevivší úspěšné podnikatele.
     Bude také nezbytné, až toho dosáhneme, organizovat masová přejmenování měst, ulic, závodů pojmenovaných po hrdinných bojovnících za revoluci, za sovětskou moc, za socialismus, po vynikajících sovětských vojevůdcích, kteří významně přispěli k rozdrcení německých fašistických uchvatitelů.
     Snažíme se nasadit svého člověka do kremelské nomenklatury – a ještě lépe do politbyra, odkud by řídil hromadné sdělovací prostředky. Pomůže nám také najít v archivech mnoho zajímavých dokumentů, takové např. jakým je údajná tajná doložka ke „smlouvě Molotov-Ribbentrop“, nebo tzv. Katyňská kauza, vytáhnout na světlo stenografické záznamy týkající se událostí v Koreji, Maďarsku, Československu, Afganistánu. Ten člověk by nám také mohl pomoci najít důkazná svědectví o násilném připojení jednotlivých národů Ruské říše, o obětech Stalinova kultu. Doufám, že dobře chápete, o čem je řeč a také to, jakými metodami bude nutné pracovat. Jak se však říká, cíl ospravedlňuje prostředky.
     Zvláštní pozornost musíme věnovat Sovětské armádě. Bude-li jejich televize a jejich tisk vytrvale pranýřovat neschopnost a zkorumpovanost generálů, pitky a týrání vojáků důstojníky, budou-li filmy a televize neustále a s patřičným zveličením poukazovat na neúnosné poměry v kasárnách, pak v případě, že vojákům poručí rozehnat demonstranty, lid se od takové armády odvrátí.

     Po Rusku přijde na řadu Čína
     Jsou před námi velké věci. Náš program počítá s 20 lety. Naše rozhodnost může však naše vítězství přiblížit. Dosáhneme nakonec toho, aby se Varšavská smlouva zhroutila, aby země Východní Evropy svrhly jho totalitarismu, a aby se obě Německa co nejdříve sjednotila. Sovětské impérium se rozloží na množství nemohoucích států s neschopnými, ale samolibými vůdci. Válka o suverenitu, rozepře o hranice, rozdělování vojenské techniky a loďstva, o kosmodrom Bajkonur, o sporná území nevyhnutelně povedou ke krvavým srážkám. Dojde k vleklým požárům mezi národy bývalého Sovětského svazu a my s NATO je budeme hasit, neboť místo současné mohutné, skvěle vyzbrojené prokomunistické ideologické Sovětské armády zůstanou na kolosálním území Sovětského svazu jen slabé vojenské jednotky, jež se okamžitě rozutekou při prvních výstřelech Turecka, Iránu a dalších sousedních zemí, jež si budou přát přiživit se na situaci.
     A to nejdůležitější: až Západ rozdrtí říši zla, otevře se mu konečně přístup k mimořádně bohatým surovinovým zdrojům a k laciné pracovní síle Sovětského svazu. Nezaměstnanost, bída, nouze, vysoká úmrtnost, vymírání národů přinutí Rusy i další národy SSSR pozbýt svou hrdost, pokořit se. Pro kus chleba budou dělat vše, co jim přikáže západní civilizace. S pádem Sovětského impéria vážným naším protivníkem zůstane pouze Čína. K ní, doufám, se vrátíme, jakmile se vyrovnáme s Ruskem. Bůh nám pomáhej!

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      Jo, nevěděl jsem, jak to napsat a zapomněl to dát do uvozovek… Ale jsem rád, že jsem Vás rozesmál.

 5. petr napsal:

  Roberts není moc důvtipný a na rozdíl od Pjakina nevidí do hloubky.
  Čistě logicky se buď Trump pomátl, nebo to byla úlitba neoconům a vojensko-průmyslovému komplexu kteří mu jdou po krku, a nebo tím jeho páníčkové sledují nějakou rafinovanou taktiku, oslabení Ruska a pod. Ovšem nejpozitivnější by bylo kdyby to byl signál, že Trump hodlá ISIS srovnat se zemí, navzdory CIA, protože jeho dnešní prohlášení by tomu odpovídalo.

 6. Slonda napsal:

  Těžko říct, co se skutečně v té zadní kuchyni vaří, tam kam má přístup jen majitel kasina. Trump byl přesvědčivý i při svém inauguračním projevu a dál šlapal na plyn..pak narazil na odpor. Byl fingovaný ? Nezdá se. Proč by chlápek, který nadělal miliardy, má velkou famílii, je mu 70 vstupoval do politiky, kde musí vědět, že bude horko. Léta s politikou žije a je v protiproudu. Bezpochyby patří do kruhů, které ho tam poslaly a daly mu zadání. Kdyby to měla být konfrontace, tak tam mohly nechat Hillary. Takže někde něco vrže. 59 drahých raket na jedno letiště ? Blbost. Škody ? Asi nic moc zatím. Takže co teď ? Přijdou na řadu šetření a bude se vyšetřovat ten ,,sarin´´ konečně ? Objeví se falsum ? Napadne Trump generalitu a výzvědné složky včetně svého okolí za neschopnost a vyhází je ? Záminka pro čistku by to byla.

  • solim napsal:

   Slonda,ako sa u Vás hovorí „TREFIL SI HŘEBIK PO HLAVIČCE.Plne s Tebou súhlasím.Ináč to nedáva zmysel.Veď nie sme hlupáci.

  • nowo napsal:

   Slonda:
   „…chlápek, který nadělal miliardy … je v protiproudu.“

   Opravdu? Češi jsou chytrý národ, ale problémem je, že je to takové akademické, nedomyšlené do důsledků.

 7. solim napsal:

  Ešte doplním.Z 59 rakiet doletelo 28 na cieľ.Zomreli 4 slovom štyria vojaci.Zlikvidovali pár lietadiel na stojánke čakajúce na opravu.Rakety leteli približne hodinu na neznámy cieľ.Za tu dobu vyprázdniť letisko?Hodne vecí mi tam nesedí.Takže asi amíci zažijú doma cirkus.

  • sronin napsal:

   souhlasím, ale napadá mě ještě jedna věc: jsou rozpory v tom, kolik raket doletělo k cíli … pokud by doletěla jen část, kde je zbytek ? selhal nebo byl sestřelen ? pokud by platilo to druhé, kdo je sestřelil a čím ? myslím, že toto bude během příštích dnií to nejdůležitější. obě strany se navzájem testují a nutí k použití dalších, sofistikovanějších zbraní. ten, kdo bude mít poslední slovo, tj. ten, kdo vyzkouší nějaký typ jako poslední a nebude následovat odveta, vyhraje, protože protivník pozná, že další šanci nemá …

 8. veronika napsal:

  tohle je brilantní dvojnásobný false flag!!!

  napřed fingovaný chemický útok, na jehož základě nastalo bombardování základny, která dostala 4 hodiny dopředu echo, že bude bombardovaná…tzn, že uklidili techniku, lidi, všechno… a nechali tam jen staré stroje …. ale i američané vypustili staré střely, kterým končila životnost….

  VLK SE NAŽRAL A KOZA ZŮSTALA CELÁ…..

  ps: ted aspon vidíte, kdo kam patří, kdo a jaké názory zastává….

  trump řekl, že jde o jejich jednostrannou akci a rusko =>>> =>>>> Rusko v reakci na americký úder pozastavilo platnost ujednání s Američany, které mělo zabránit incidentům mezi ruskými letouny a silami koalice vedené USA při operacích v této blízkovýchodní zemi. Oznámilo to ruské ministerstvo zahraničí =>>>>

  chápete, co to znamená??
  že rusko má volné ruce k destrukci, eliminaci is, američané nebudou zasahovat…..

  tak bude rychle osvobozená sýrie, =>> irák, lybie, jemen budou následovat…

  • lukaš napsal:

   Veronika.
   Ono to není tak jednoduché,kdo dal právo Trumpovi takto zasáhnout a bez jasných důkazů.Když mu to projde,bez klepnutí přes prsty,tak se nemůžeme divit,že si to může bez následků dovolit,kdykoliv a na kohokoliv.To pak není demokracie,ale čirý fašismus.

  • weissbach napsal:

   „ps: ted aspon vidíte, kdo kam patří, kdo a jaké názory zastává….“

   Můžete to upřesnit?

   • veronika napsal:

    žádná válka nebude, donald s vladimírem jsou dohodlí, ti dva jsou vyměnění – nejsou ze země, aby byla garance, že země bude fungovat dál- už je docela krátkej čas na to, aby byl vytvořen světový mír – takže ted to vezmou ti dva trochu hopem – jsme živý celek, který nějak reaguje – j etřeba, abychom vytvořili svým kladným, božským vědomím štít kolem planety, který odrazí ten zmíněný pulz. =>> technologie nás neochrání, protože není nic silnějšího, než planetární vědomí… , kdy se sčítá vědomí planety a jejich obyvatel, ( i nás)=>> mnoho lidí žije v chudobě, čili musí zápasit denodenně o přežití, proto jsou ponořeni do ega – a to stejné žijí i naši boháči – i ti denodenně bojují za své bohatství a výdobytky, a proto i ti jsou vnořeni do ega…a člověk v egu nemá dvakrát otevřený srdce pro jiné – jej hl. zajímá jen on sám.. myslitelé říkají, že když je člověk vyrovnaný sám se sebou, pak svůj stav přenáší i na jiné – že toto je stav opravdové lásky.. tady nastává zrcadlení =>> ale všímáte, že je záměrně vytvořen stav věci, že jsou lidé nespokojení, at už jsou bohatí či chudí.. PROTO TI DVA (putin x trump x xi-ping) musejí vytvořit stav, kdy lidem spadne kámen ze srdce, co se týká jejich další ekonomické existence, jejich každodenního obyčejného života – tzn, že mnoha lidem dojde, že nemusí mít strach z budoucnosti, ze zítřka, … což uvolní obrovské množství kladné emoční energie, a to je onen další level naší planety…, civilizace…=>>> samozřejmě naše meditace celý proces výrazně zrychlují, nebýt jejich energetického potencionálu, dosahu, mnoho potřebných lidí, kteří svou energií ovlivnují prostředí, by se prostě neprobudilo ze svýho egoistickýho života do reálu….a pak by to putin s trumpem měli velmi složité…ale my, obyčejní, bychom to měli ještě horší….

    ps: musíte jít dál, mnohem dál, než vám nabídnou běžný media..

    a LUKÁŠI – JAKÁ DEMOKRACIE???
    VŽDYT V TOMTO SCÉNÁŘI KRÁČÍME, BA PŘÍMO BĚŽÍME DO NWO, KDE ŽÁDNÁ DEMOKRACIE NEEXISTUJE… to je mýtus, že si můžete dělat, co chcete =>> kdepak máte kvalitní jídlo v poměru jaké mají na západ od nás a co se týká platů – už nemluvím vůbec… demokracie?? proberte se!!!!!
    lisabonská smlouva, euromed, atd… to je demokracie??? možná dnes… – ale zítra?? za 10 let?? další generace???? nemůžete se dívat na to, co máte DNES na talíři…, ALE MUSÍTE MYSLET, CO TAM BUDETE MÍT ZÍTRA, ZA TÝDEN,…=>>> hmmmm………………

    • proud napsal:

     Zajimava „teorie“ :-)

    • proud napsal:

     „žádná válka nebude, donald s vladimírem jsou dohodlí, ti dva jsou vyměnění – nejsou ze země, aby byla garance, že země bude fungovat dál- už je docela krátkej čas na to, aby byl vytvořen světový mír – takže ted to vezmou ti dva trochu hopem – jsme živý celek, který nějak reaguje – j etřeba, abychom vytvořili svým kladným, božským vědomím štít kolem planety, který odrazí ten zmíněný pulz. „…………tohle me naramne pobavilo:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Pojdme si to rozebrat.Kdyz jsou vymeneny,kdo je vymenil a proc.Komu zalezi na tom aniz by se nas zeptal,jestli Zeme bude fungovat dal a co je hlavni,co si o sobe vubec ten dotycnej mysli,ze se zase do nas sere bez nas??!!!! Jakej stit a k cemu je dobrej? Aco je nam po tech co se do nas serou? Zase mame bejt komusi vdecny a mit ho nad sebou?……………To jen aby ti Veroniko doslo,ze zase nekomu slouzis misto abys byla sama sebou,za sebe a pro sebe s tim,ze to ma bejt kolektivni,tedy na nici ukor a s ostatnima!!!!!!!!!!!

    • geronimoh napsal:

     veronika : New Age, Made in USA

    • lukaš napsal:

     Veronika.
     Děkuji,výborně napsané.
     S tou demokracii to mám také jasno,já jenom,že se tím politici ohánějí,ale skutečnost je jiná.Já zase na dohodu moc nevěřím,mezi Trumpem a Putinem,kolem toho je příliš mnoho lidských stínů.Jsou velké rozdíly,co vlastně Amerika,nebo Rusko,chápou,prosazují a co je jejich cíl.

 9. proud napsal:

  Proc porad tak ve vsem kvete ono „zastupnictvi“ ????!!!!!

  • geronimoh napsal:

   proud :

   lidi místo aby naslouchali svému nitru, své intuici, a přemýšleli o tom, stále přebírají nové ideologie, filosofie, víry v politiky, mimozemšťany atd. Ani neví, že jen přebírají pro ně předchystané myšlenky, které vlastně vůbec nejsou jejich

   • proud napsal:

    Naprosto presne a spravne !

    • veronika napsal:

     =>>> ale plno lidi,kteri sleduji meinstream,tak ted ziji ve strachu,ze bude treti svetova.Muselo to byt ?

     =>>> asi muselo – jak lidem jinak vysvětlit, že meinstream lže, manipuluje, konstruuje,… jen názorným příkladem…. a to tak, že žádná válka nebude a díky této akci bude eliminován is a tím i skončí program integrace muslimů do eu… SPADLA KLEC… => do programu euromed udělal putin s trumpem díru, která nepůjde zacelit….

     • Houbeer napsal:

      To se vam to mluví-zajedte par km na ukr.a povidejte jim o míru…-a ze tedy to rusko a syrie,, nastrcili“ ubohe 4vojaky raketám-hlavne ze vse je ok-v,, rukach“kohozeto?tak snad uz hned zitra to byde VSUDE lepší!!!

 10. proud napsal:

  My proste zrejme nikdy nemame bejt sami sebou!!! Oni nam tak ti mimozemstani fandej a tak nas milujou,ze se najednou zacnou angazovat zatimco nas nechavali tisice let chcipat a vybijet se a najednou se jim genialne rozsvitilo,to stejny ruzni panbickove a kdekterey jiny KUNDY!!!!!!!!!!!!!!! A tys to sezrala Veroniko i s navijakem!!!! Takze NE!!!!!!!! Nikdo za nas nic neudela,nikdo se pro nas nebude angazovat! Musime se probrat my sami a sami si musime udelat poradek a zacit bejt cim jsme bez pretvarovani a oblbovani se navzajem a sami si vybudovat nase byti aby pro nas za neco stalo a k necemu bylo!! Nebo se zas nechame oblbovat na etapy a budeme slouzit,uz z nas musej mit prdel jak jim skacem na spek,jednou panbickovej,pak karmovej,mimozemstanskej……..jakej bude ten dalsi? A porad ne a ne uz konecne dospet:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • geronimoh napsal:

   Jen dodám, že já věřím v Boha i Karmu, ale bez církví a náboženství. Dál už je to o smyslu života – sami musíme přijít na to, jak žít tak nějak správně a konat dle toho. Jen tak si zasloužíme lepší svět. To hlavní je, že změnit musíme hlavně sami sebe, ne se snažit měnit jiné, což ani moc nejde a nedokáží to ani vyspělejší mimozemštani. Oni by nás dokázali přetvořit na chytřejší, silnější, nebo zdravější, ale moudré, soucitné a láskyplné nás udělat nedokáží

   • veronika napsal:

    proude – chápu, že zbrojní průmysl ve stávajícím světě zajišťuje mnohým státům jejich chod, vlastně životní úroveň obyvatelstva, ale tomu je asik konec – nastává změna světového paradigmatu, není dále možné blahobytně žít na úkor chudoby zbylého světa – bez válek a destrukce veliké masy lidí a obrovského území není kde dál brát… elita si to uvědomuje a klidně by poddané obětovala – jenže poddaným se rapidně zvedlo vědomí – a nenechají s sebou už tak orat…… proto strach z budoucna je až na posledním místě……..

 11. veronika napsal:

  PROUDE – v těch sporech jsme už několik let!!

  jási prostě myslím, že jsou tady zápornímimozemci, kteří tady řídí civilizaci.. vytvořili proto různý náboženství, a i -ismy, které jim slouží k ovládání planety po celý věk… když civilizace dostoupá k nějaké je ohrožující hranici, prostě vyvolají její konec způsobem, aby se ta civilizace vlastně zničila sama – k tomu např. je náboženství.. či různě vyvinutá kultura, ekonomika,.. na planetě – vždyt oni ji regulují -> viz afrika, či muslimský svět…
  PROČ vatikánký hvězdářký dalekohled je trvale namířen na orion a proč ti skrze 10 přikázání nařizují, že ufo je od zlého.. a přitom financují války, přitom nejvíc bohatá j evatikánská banka, přitom vítají muslimské migranty v evropě… JAK JE TO MOŽNÉ??? co když bylo fatimské zjevení hologramem??? jak to, že arabové tiskli dříve knihy než gutenberg? a kde je jejich kultura dnes?? jak to, že pod saharou je největší rezervoár pitné vody a proč zničili kaddafiho??a zničili tak každou zemi, která by se chtěla vyhnout jejich diktátu a chtěla jít vlastní cestou?? a co zánik velký tartarie?? sahara nebyla vždy poští – a severoafričtí černí duchovní jsou pochováni cca 13.stol? vedle bílých duchovních v anglii, tzn, dříve neexistoval žádný rasismus,…, tzn, že byla jednotná víra – nebylo jich několik, anebo možná , že jo, ale lidi nebyli tak mohutně rozděleni , jak jsou dnes
  veškerá historie je zfalšovaná – viz john constable a jeho dílo – koukni se, proude, na jeho obrazy – oni tehdy přesně zaznamenali krajinu a on namaloval zničený stonehenge a další obrazy, na kterých dopadala zemina z nebe… v době, kdy byla ničená velká tartarie…
  http://www.myartprints.cz/a/constable-john/jconstableartistsdaughter.html
  artist vypadá jako rodilý pozemšťan (na oponě)
  http://www.art.com/gallery/id–a117/john-constable-posters.htm?ac=true =>> na několik aobrazech je zaznamenáno, jak to padá z nebe…..

  • veronika napsal:

   jo a proude – nikomu jaksi nebudem vděční – máme v sobě boží jiskru a proč bychom měli být vděční??, a komu?? vždyt si boha tímto nosíme každý ve svém srdci…, které máme i od toho, abychom vyciťovali, měli intuici, abychom se léčili,…

   • proud napsal:

    Bud si pletes boha se stvoritelem,nebo michas ty dva vyznamy slov dohromady ackoliv jsou to dva pary bot :-)

    • proud napsal:

     Buh je fiktivni,genialne vymyslena postava urcena k ovladani druhejch,tam je puvod i duvod jasnej.:-)Ovsem stvoritel,paklize je(osobne vazne nevim,neprekvapilo by me to),je ten diky komu existujeme,odvedl svou praci a uz jen sleduje svy dilo aniz by se do nej vmesoval,proto mu „vdechnul“ zivot a svobodu kterou si ale navzajem krademe a upirame.Ten je svym zpusobem pravdepodobne v nas,ano,protoze umime ovladat jeho nastroje.Jenze jen malo z nas to vi,natoz si to pripomelo a vyzkouselo.

     • veronika napsal:

      proude, bůh a stvořitel je jedno a totéž…
      všichni máme na něj napojení, ovšem do života jej vpustí skutečně málokdo…
      je to obrovsky tvůrčí pozitivní energie
      a církev vyrobila to, že lidi od něj násilím odstřihla a je jeho prostředníkem….
      jenže v současnosti to mnoha lidem jaksi dochází a nachází přímé napojení….

      • proud napsal:

       A to je prave ten pruser kterej jsi prebrala taky,i kdyz u tebe vim,ze opravdu „nevedomky“,ti dva jsou uplne a naprosto rozdilny dve bytosti,navic jeste onen buh je urcite pouze fiktivnim nastrojem!!!

       • proud napsal:

        Stejne jako allah a nevim co vsechno jeste……..

        • veronika napsal:

         proude , mám s bohem živý vztah
         co s ním udělali zdejší mimozemci pod pláštíkem církve, PAK RŮZNÝCH CÍRKVÍ,… a nazvali ho každý po svém – tím rozdělili svět a není to až tak hoodne zpět do historie, jak se nám snaží nabulíkovat…
         udělali si z nás svý služebníčky a vždy, když dojdem do nějakého vývojového bodu, tak si svý figurky postavěj na šachovnici a ty se prostě sami umlátěj…. no a zas si jedou dál v NOVÉ ÉŘE… no a pár figurek přežije onu řež a začne budovat vše opět od piky….a tak to šlo furt dokola…..ažž =>>

         JENŽE FIGURKÁM SE DÍKY BOHU ROZSVÍTILO….

        • proud napsal:

         No,vidim Verunko,ze to s tebou je podobny jako s nekterejma kdo nechapou co je stat a statnost a pletou si je s republikou,nebo dokonce,coz je extrem,s kolonii………takze to vzdavam,jednou ti treba dojde,ze mas ten vztah bud sama se sebou,nebo se stvoritelem kteryho mylne nazejvas bohem,coz je mu fakticky nejspis jedno,tobe by to ale bejt jedno nemelo,mela bys patrat,neni to tak tezky jestli mas vrelej vztah jak pises,protoze pak ovladas trochu vic nez „normalni soucasnej“ clovek,staci k tomu i jen intuice,ta ti odpovi :-).Dal se mi to nechce „pitvat“. Ale sleduju ze mame vsichni celkove silenej bordel v „terminech“,coz je spatne.

        • geronimoh napsal:

         To by mně zajímalo, kterým figurkám se rozsvítilo

        • Sasin napsal:

         Například ty, proude jsi už pověstný svým nedochápáním pojmu STÁT. Muheeeee

        • proud napsal:

         To pise ten pravej:-)))))))))))))))))))))))))))))

        • Luboss napsal:

         Z mého pohledu není možné brát svého zaměstnavatele (ten, kdo mě platí), že se jedná o přímý a krásný vztah s „bohem“ což znamená „mám se zatím dobře“.

  • Krtecek napsal:

   Veroniko diskuze s Proudem je mlácení prázdné slámy,které k nicemu nevede.Je to prý vyslanec neomarxismu a jeho nové doktríny diktatury HUMANISTU,která k nám tlačí IS on sám se prý doma modlí ke kaka rámu a čeká ho spasení kdyz mu autobus IS přejede přes břicho aby na tu plošinu mohl napsat

   Ať ziji zredukování samopalnici IS kterými nás naše vláda teroru bude přesvědčovat že menšina je většinou.
   To je ten PRD a doufám,že se ozve,aby tady propagoval ty politické třídy Smejdu a otravoval diskuse.

   • Krtecek napsal:

    Tady je třeba,aby lidoví komentátoři viděli jak s nepříčetnosti zuřivosti ten Proud nenávidí pana Wikingera,který je prvním představitelem Sociálního státu jako protipólu korporátne fašistického statu oligarchů,kteří zajistili zabunkrovani našich peněz ve výši 2 000 000 000 000 u ČNB ve skutečnosti patřících právě tomuto Sociálnímu statu,aby společně s nimi mohl tvrdit,že ČR peníze nemá a není schopen zaplatit ani jednoho admina aby jeho web byl ohrožen cenzurou nebo tím,že v důsledku organizování karnevalu ohnutých hrbetu tu máme trpět i prázdné dristy toho Prouda,kterému dali zdejší lidoví komentátoři trefnou přezdívku Prd

 12. veronika napsal:

  geronimohu, třebas těmto…
  https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

  ale jsou i jiní a jejich počet stoupá…..
  :-)

  proude…… :-)
  pro komunikaci se stvořitelem jej můžeš nazvat i bohem – mě to funguje…naprosto seriozně….

  • Robo napsal:

   Zdravím Veronika!

   Keď sa čs stránka volá po emericky „priperfočenš“, tak uz viac ani netreba vedieť..

   • jan nowak napsal:

    Děláš chybu.. Robo-te : ))

   • Sasin napsal:

    Robo, to jsou odlehčené verze EzOteriky. Chvíli meditace a pak šup do konzumu a do ROBOty vydělávat desátky na Ročíldědka. Muheeeeeee

    • Robo napsal:

     Sasin, no to by ani nevadilo. Lepšie, jak nič.
     Lenže tie spoločné meditácie sú jak skupinový sex.
     Obvykle je niekto v pozadí, kto sa živí energiou takto vzniknutou..

     • proud napsal:

      …..a nikdo se kloudne neudela:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • Sasin napsal:

      Myslíš tedy, že fronty na vybrace, prodej tmy, ležení na žíněnce se zavřenýma očima, lajkování duhových obrázků a snění o takovéto práci na sobě povede ke sjednocení? Muheeeeeee

      • Robo napsal:

       Nie. K zjednoteniu povedie JEDINE pravda o vlastnej minulosti, o vlastných dejinách.
       Návrat ku koreňom.

       • proud napsal:

        Nevim jetli to povede zrovna uplne ke sjednoceni,ale urcite to bude maximalne prinosny ve vsech smerech.

     • jan nowak napsal:

      .. oni tam prowozujou skupinowej SEX na seancích jóó ??
      Tag to hned musim říct WIKImu : ))
      Ať to dá do Desatera woli-če..

  • proud napsal:

   Kdyz vis ze jde o stvoritele a nevadi ti ze mu „nadavas“…..proc ne? :-))))))))))))))))))

   • veronika napsal:

    a proude – ty říkáš stvořiteli: „pepo“?? – či jak??
    no, já mu říkám : „bože“
    …….

    • proud napsal:

     Pro me je stvoritel stvoritelem a stvoreni stvorenim…..a nemam potrebu ho oslovovat,on je ja a ja jsem on,snazim se poznavat jeho nastroje a ucim se s nima pracovat.To uz je ten slozitejsi part kdy je potreba si uvedomit ze jsem nebyl stvorenej jen tak pro prdel,ale ze za tim byl nejakej umysl proc mi dal cast sebe a k dispozici svy nastroje……………….Urcite ne proto abych nekde osoupaval klekatka,otravoval ho a sypal do kasicek!!!!! Ten zamer je urcite uplne jinej.

     • Petr napsal:

      A jaky stvoritel stvoril stvoritele ?

      • geronimoh napsal:

       Petr : dobrá otázka, na kterou myslím žádný člověk odpověď nezná a v lidském těle ji ani nikdy znát nebude

       • benmil napsal:

        Já na tu otázku odpověď znám. Stvořitele stvořil charizmatický pračlověk, který chtěl svoje stádečko udržet v poslušnosti (a bázni boží).

        • proud napsal:

         Skoro spravne,se mi zda,jen s to zas pomichal obracene,ne stvoritele,ale boha:-))

      • proud napsal:

       Technicky bych to taky moc rad vedel:-).Pro zacatek by mi stacilo aspon si potvrdit ze ten stvoritel je skutecnej,i kdyz me to tak prijde,protoze cim vic poznavam stvoreni,tim spis me to utvrzuje v tom,ze nemohlo jit v zadnym pripade o jakousi nahodu,a to i kdybych zapomel,ze nahody neexistujou.

       • proud napsal:

        Zkus si jen tak pro prdel vyhledat co muzes o takzvanejch „Wingmakers“ a hlavne rozhovory s dr.Nerudou,je jich 5.Kriticky si to prostuduj a promysli,co ti vyjde.Kriticky proto,abys se vyhnul picovinam,nebo je odhalil,tyhle veci si libujou v tom,bejt v nich „zabaleny“. :-)

       • geronimoh napsal:

        smysl života asi souvisí i s tím nevědět to. Proč to nevědět ? protože by to ovlivnilo naše jednání, jako by jsme věděli, co se po nás chce. Podle mně smysl života je stát se „lepším“, protože chci, ne proto, že se to po mně chce

        • proud napsal:

         Ja ti nevim,jako vazne.Me prijde ze bejt lepsim a jeste lepsim clovekem ma bejt samozrejmost,bejt lepsi a lepsi ma bejt napln,ktera jeste k necemu vede a ne smysl……..mozna se ten smysl dozvime az se prave staneme tema lepsima…..ale to jen filosofuju.

        • geronimoh napsal:

         a co je pak dle tebe smyslem života ?

        • proud napsal:

         Nevim,ale domnivam se ze to uzce souvisi prave se stvorenim a stvoritelem,muze to bejt neco jako cesta k nemu v dokonalosti,nebo jeho zastoupeni,nebo jeste drzeji,jeho pokracovani?……..Na kazdej pad to podle me obnasi pozdvizeni se ze zvireciho stavu ve kterym se nachazime,protoze v cem asi jinym se nachazej predatori schopny zabijet se mezi sebou navzajem jen pro vyhody kterejm je jedno ze splhaj po zadech druhejch?………

        • geronimoh napsal:

         já věřím, že jsme jeho součástí, tedy součástí jednoho velkého společného vědomí, jen se vnímáme subjektivně spolu s ostatními bytostmi atd. Takže cestu k němu hledat není třeba, nikdy nás neopustil :)

        • geronimoh napsal:

         Jasně, tolik zla na Zemi, je skutečné stejně, jak my, a přitom možná jen lekce, kterými musíme projít, aby jsme něco pochopili. Máme na to asi více inkarnací, a pravděpodobně to absolvujeme dobrovolně, kdoví, na Zemi asi nikdo

        • obycejnilide7 napsal:

         Smysl života može být např. Radost ze (společnýho) tvoření a taky sdílení této Radosti s ostatníma.
         Napadá někoho něco dalšího?
         A specificky to može mít každej jinak a na vše jde vzpomenout tj „najít si to“ např v infopoli. A jsme u teho, tam nejprv začíná „ona práce na sobě…“ až pak je získán přístup. Anebo ve snech si to možeš nechat zdát, stejně jako o svém skutečném Domově.

        • proud napsal:

         geronimoh,nemuzes prece opustit sam sebe……..a kdyz pujdeme uplne do extremu,nemuzes vlastne uplne opustit nikoho a nic.Ale,to te k nicemu nezavazuje,zavazujes se jenom ty sam.Aspon tak nejak to vidim a nezda se mi to spatny.

        • Robo napsal:

         Zdravia, OL!
         Vidíš, niekto vidí zmysel života v spoločnom tvorení a niekto iný v tom, že zvolí za mocipána Babiša.

         Veril by si tomu? :-))
         A ešte sa rozčuľujú, že ten ich zmysel života s nimi nezdieľame :-)))
         Fantastické!

        • proud napsal:

         Obycejnilide,to je prave to,dulezita vec ta radost a jeji sdileni,ale je smyslem ve smyslu cile? Myslim ze je taky dalsim nastrojem na ceste k cili……..?

        • geronimoh napsal:

         obycejnilide7 : krátce a výstižně „nechť jsou všechny bytosti šťastny“, co víc si přát. Což nevylučuje, co jsem napsal, neboť přijmout toto za své může být právě tím smyslem života. Než se nám to podaří, procházíme lekcemi, jednou jsme v roli majitele kožešinové farmy, podruhé v roli zvířete zavřené na té farmě, jednou jsme vrazi, podruhé oběti, dokud nám to nedojde …

        • geronimoh napsal:

         Robo : Ahoj, přáteli. Opravdovou moudrost nelze sdělit slovy, každý k ní musí dospět sám. Každý má vlastní cestu, nikdo po ní nemůže jít za něj, ani by neměl. Životními lekcemi si musí projít každá bytost sama. Žádné zkratky nejsou

        • geronimoh napsal:

         oprava : příteli :)

        • proud napsal:

         Kluci,nezapominal bych pritom na zakon Universa o akci a reakci,rovnovaze……….ono i s tim dobrem a zlem,stesti a nestestim je potreba v prvni rade umet zachazet!Prilis dobra=nastoupi snaha o rovnovahu,prilis zla,stane se totez………

        • proud napsal:

         Tyhle zakony menit nedokazeme,nastesti,proto je potreba se s nima naucit zachazet tak aby se vlk nazral a koza zustala cela :-),v dobrym slova smyslu.

        • proud napsal:

         Neco mi rika,ze takhle nejak to dela GP,ovsem morbidne,jenze funkcne………jista cast lidstva se ma az neskutecne dobre,jina jen prumerne,a zbytek na nas vsechny doplaci bidou,nemocema a smrti!!! Myslim ze je potreba to prenastavit jinak! Zakon rovnovahy nemusi fungovat prave takhle,da se urcite vyvazit i jinejma zpusobama ktery nam budou vyhovovat,ovsem GP bude mit smulu,nebo se prida……….

        • geronimoh napsal:

         Tak v tom se neshodneme. Nevěřím, že dobro a zlo musí být v rovnováze. Ono ani nikde není specifikované co je dobro a co zlo, lidé to vnímají různě, co je pro jednoho dobro, pro druhého je absolutním zlem. Zákon akce a reakce, též možno nazvat karmický je o tom, že každá akce má za následek reakci, tedy co zasadíme, to sklidíme

        • geronimoh napsal:

         GP jde pouze o moc nad světem, a podle toho jak to na Zemi vypadá, jim jde dobře jen ničení a ovládání lidí. Nenapadá co dobrého jim přičíst. Za chování lidi je vinit nelze, každá bytost zodpovídá za své chování a jednání sama

        • proud napsal:

         Zamysli se nad tim,neodporuje si to ;-)

        • proud napsal:

         Navedu te: „co je pro jednoho dobro, pro druhého je absolutním zlem.“………..podivej cos napsal:-),jak muze bejt cokoliv dobrem,kdyz to jinde skodi?………samozrejme z hlediska lidskyho jednani!

        • proud napsal:

         Protoze treba napriklad zivelny pohromy jsou pro nas z naseho vnimani zlem,ale pro planetu jakymsi zpusobem dobrem,jinak by se nedely…….nakonec sami jsme si vybrali misto,kde nas zasahly a dobrovolne se na nem usadili,ci je to pak vlastne vina? A to ani neuvazuju o tech kde jsme se svym neuvazenym jednanim sami stali jejich spoustecem………

        • geronimoh napsal:

         tím říkám, že každý si pod slovy dobro a zlo představuje něco jiného. Řezník zabije kůzle, považuje to za dobro – dobře odvedenou práci, nakrmí rodinu atd. Pro kůzle, pro jeho matku, pro ochránce zvířat je to absolutní zlo

        • proud napsal:

         Jak vidime,je toho hodne ze vsech pohledu a ve vsem co delame co je potreba od zakladu prehodnotit!

        • geronimoh napsal:

         živelné pohromy, to nedokážu vysvětlit, tak dalece mé chápání nesahá, také je možné je brát jako lekce – že my nejsme pány nad životem a smrtí, ani nad počasím atd. GP, stejně jak jiné elity potřebují zástup vykonavatelů jejich vůle a ty si hýčkají, nejsou úplně dole v pyramidě

        • proud napsal:

         Samozrejme i ve stravovani:-).Mozna ani tak moc nejde o to co jime,ale o to jakym zpusobem to „ziskavame“……..? ;-)

        • geronimoh napsal:

         přesně tak, je toho tolik, že je na to asi jeden život krátký.
         Klasická otázka, kočka chytí myš, co je dobré a co zlé ? Zachránit myš, nebo ji nechat zemřít ?
         Nebo jiná – co udělat, když mně zítra povolají do armády ?
         atd.

        • proud napsal:

         Vidis,a mozna ze to prave jsme!!! Jenze s tim neumime zachazet……….?

        • Luboss napsal:

         Koupit si nové auto je:
         – ZLO (pohrdl jsem starým provozuschopným autem)
         – DOBRO (předvedu sousedům, jak jsem dobrý)

        • geronimoh napsal:

         no k té potravě, najdeš v zemi mrkev, sníš ji a tím ji zabiješ, je to dobro, či zlo ? Je tu pro nás, nebo není ? Jediné etické jídlo je asi jen jíst plody, co nezabijí rostlinu, nebo brethariánství. Nelze oddělit to co jíme od způsobu získání, nebo lze ?

        • proud napsal:

         To prvni bude nejspis mezi kockou a mysi a do toho bych se nemichal,asi jen vzacne chytne kocka zdravou mys s dobrejma instinktama a v kondici;-).Druhej pripad si musi kazdej vyresit sam,nekteri z nas reseni uz znaji,jiny si k nemu dojdou,vsak na tom porad makame,vlastne i ted a tady,timhle rozhovorem :-)

        • geronimoh napsal:

         přesně tak, stále jsme na cestě, ještě jsme vzdáleni od cíle :) ( a myslím, že všichni směřujeme do stejného cíle )

        • proud napsal:

         Myslim si ze urcite lze,ale musime nejdriv pochopit jak to funguje a to jeste nevime,tak zakladni vec,ac si rikame homo ssapiens ssapiens,podle me nabubrele,pysne a nepravem.Jinak si myslim ze neni rozdil,jestli snis mrkev,nebo srnu,rozdil je jen ve zpusobu „zabiti“………

        • proud napsal:

         …….rozdil je jen ve zpusobu naseho vnimani onoho zabiti,vytahnout mrkev neni tak drasticky na pohled,ani pracny,jako zabit srnu……….Budeme muset ty vsechny veci poznat a prehodnotit,coz je bez poznani jich nemozny.

        • geronimoh napsal:

         Luboss : vidíš, není to jednoduché, má to klady i zápory, ideální auta nepoškozující životní prostředí zatím nikdo nevyrábí, což je škoda.
         A ještě jsem chtěl říct jednu důležitou věc : nikdo nevíme, jestli ten druhý dělá, nebo nedělá právě to nejlepší, co může v daný moment dělat

        • Robo napsal:

         Geronimoh, zdravím Ťa, priateľu! :-)

         Nenechaj sa zblbnúť relativizovaním dobra a zla.. :-)

        • geronimoh napsal:

         proud : souhlasím, mrkev neslyšíme naříkat, což neznamená, že netrpí. O tomto by lidé měli přemýšlet, ne o tom, jestli Babiš, či Kalousek

        • proud napsal:

         S tim jidlem je to vubec takovy prekerni,za vsechno muze ze jsme se nechali kdysi nachytat a prijali fyzicky telo,ted celime nasledkum,to telo neco potrebuje,s tim toho moc nenadelame,ale muzeme se naucit poznanim jak aspon pusobit co nejmensi skody jemu i jeho okoli,najit maximalni kompromis……..urcite do doby nez se naucime toho tela se zase zbavit…..? :-)

        • geronimoh napsal:

         Robo :

         to není relativizování, jen píšu, že toto si každý musí ujasnit sám, jinak hrozí to, že si nechá vnutit od elit jejich výklad dobra a zla a asi víš jak pokřivený bude

        • proud napsal:

         Myslim si Robiku(ahoj),ze nerelativizujeme,jen si v tech pojmech delame poradek :-)……….. a konecne z myho hlediska,fakt dobra diskuse 1++++++++…. :-)

        • geronimoh napsal:

         proud : hlavně neklesnout k tomu, že si budem říkat – vždyť jsou to jen zvířata, ty jsou tu proto, aby nám sloužila a tak podobně

        • Luboss napsal:

         Rozlišit dobro od zla umí děti do 15 let věku
         Po 15 letech podlehnu společenskému koncensu.
         A milí přátele v této souvislosti se Vás ptám:
         „Proč na seznamu začaly informace o:
         „Jak chutná lidské maso?“
         Proč myslíte, že tyto zprávy vylézají na povrch ? no?
         Pochlapte se :))

        • geronimoh napsal:

         Proud :

         ono když zabrousíme zpátky k politice, řešení je asi známé a celkem jednoduché – lidi by museli vzít vládu do svých ruk, a zbavit se elit, samozřejmě bez násilí, odmítnutím systému.
         Ač jednoduché, tak celkem neřešitelné, protože lidi zatím svůj rozum natolik nepoužívají a přebírají za své co jim servírují elity. Nikoho nelze nutit, můžeme se jen snažit jim napovědět, stejně se musí k tomu dopracovat sami. GP to moc dobře ví a pokud neudělá chybu, tak se ještě nějakou dobu udrží, dokud nezničí celou planetu ( na nějaký čas )

        • geronimoh napsal:

         Luboss :

         toho s lidským masem jsem si nevšiml, ale od zabíjení a pojídání zvířat je malý krůček k zabíjení, i pojídání lidí, vždyť nakonec jsou lidé z nějakých 90% totožní s prasátky.
         To stejné s koncentračními tábory a podobně – stačí, že elity nám předhodí, že ti z druhé strany nejsou stejní lidé jak my, jsou to jen opice, mají nízké IQ atd.
         Jak jsem psal, každá bytost zodpovídá za své jednání sama, neomlouvá ji, že něco dostala rozkazem atd.

        • Luboss napsal:

         Geronimoh

         Pak oné zničení planety vždy? přichází v úvahu, když lid nabyde stejného vědění jako GP.
         Toto je pekulativní otázka.
         Pokud je lid hloupý GP řídí terorismem vllády zemí do krajnosti do úrovně technogenní katastrofy

        • Luboss napsal:

         Geronimoh

         Kanibalismus a satanismus (sochařství ve městech) je další forma pokračování naší „kultury“.
         To že dnes na seznamu dali jak chtná lidské maso je Okno Owerona.
         Takže systém jede a lid si ničeho nevšímná.

        • geronimoh napsal:

         Luboss :

         já myslím, že lidé by měli poznat a pochopit, jakými metodami jsou ovládáni, jinak neprohlédnou a nevymaní se. Proč se to nevyučuje ve škole ? Proč se nevyučuje etika jako hlavní předmět ?

         No a s tím lidským masem uvidíme, jako první by asi muselo přijít, že spalování a pochovávání lidského masa je plýtvání a že je nutné ho ještě zužitkovat. Nechme se překvapit, i reakcemi lidí

        • Luboss napsal:

         Geronimoh

         Masojezení je záležitost jednoznačná v rámci zla/dobra.

         Dnes koukám na rozmrazené kuře:
         Jablko, citron, mrkev, zeleninu, můžu jíst hned.
         Kuře musím NAVONĚT kořením, SOLIT, hmotu nechat změknout, zahřát, propéct atd. takže OŠIDIT chuťové receptory, kdyyž to neudělám pobleju se z toho = ale pak ten článek na Seznamu o kanibalismu je jasný kam vede, což je úpadek lidstva až do Sodomie

        • geronimoh napsal:

         Lidstvo je z mého pohledu hodně v úpadku, řekl bych že žijeme v době temna, vlastní zásluhou, ne zásluhou vesmírných vibrací, mimozemšťanů, nebo ďábla.
         Jak říkal Gándhí – my musíme být tou změnou, kterou chceme vidět ve světě

        • Luboss napsal:

         Úpadek je tedy viditelný = vyvolá zákon >akce-reakceJsme SLOVANÉ<
         Takže oživit nauku Slovanů je východem z temnoty.

        • proud napsal:

         Ale jste se rozjeli:-)))
         „stačí, že elity nám předhodí, že ti z druhé strany nejsou stejní lidé jak my, jsou to jen opice, mají nízké IQ atd.“……….tady je docela problem,docela me to zaujalo,predesilam ze jsem dalekej toho abych slupnul cloveka,nebo cokoliv co jim „nedavno“ bylo,ale ne uplne vsechno co elity rikaji je lez,otazkou ale je kolik reknou pravdy,s cim ji namichaji a jak to podaji………To uz bysme se ale dostali k rase,nebo mozna rasam? Mel jsem za to ze rasa je jen jedna,bila,bez rasistickyho kontextu k „jinejm“,coz je vlastne taky bila rasa,ale bohuzel pomichana a tim ponicena.Ale nekde jsem chytil myslenku ze bylo vic bilejch ras a jen drone se lisily,i ta stoji za zminku a popremejsleni,ale jeste jsem se tim nezabejval.Rasovou otazku celkem zdarile resi Sidorov!Osobne si myslim,ze tem „jinejm“ rasam je potreba pomoct spis,nez jim skodit nebo je vyuzivat……..ale na to nejsem zadnej odbornik…….jen si myslim,ze se muzou „vycistit“ samy,s nasi pomoci……

        • proud napsal:

         Mozna to geronimoh bude tak ze jsme v dobe temna zili,prilis dlouhou dobu,nez dlouhou,ale udajne jsme od roku 2012 v dobe svetla,ted bude nejakej cas trvat nez se zorientujeme,mnohy deni nasvedcuje tomu,ze to tak muze bejt……

        • geronimoh napsal:

         Elity toho používají zcela běžně jako přípravu na válku, Němcům kdysi tvrdili, že jsou nadlidé, oni tomu samozřejmě rádi věřili, a Slovany, Černochy, Cikány měli za podlidi a i v dnešní době takto lidé přemýšlí, vesmíružel

        • proud napsal:

         Poslys Luboss,s tim kuretem jsi me rozesmal:-)),Proc by ses mel poblejt?:-))).Vis jakej je nejlepsi steak na svete? Jen opeprenej,pak ugrilovanej a pak kdyz je hotovej,jen osolenej ;-),napriklad………… :-).To vsechno ruzny kulinareni je vicemene jen zabava a hrani si s chutema,pritom plejtvani vlastne lecivkama(korenim) ;-).Ale mozna jsem v jidle na soucasny zvyklosti jen moc skromnej,asi to bude tim,ze jim abych zil,neziju abych jedl. Vsak zkus i ruznou varenou,pecenou zeleninu bez koreni,jak ti pojede? ;-)

        • geronimoh napsal:

         No, kdoví, ale jak už jsem psal, nevěřím, že to způsobuje Vesmír, to způsobujeme my sami

         http://leva-net.webnode.cz/galerie/#kob-017-historie-jpg1

        • geronimoh napsal:

         Ono vše co lidi rozděluje je na škodu, tedy i rasy, a může to být i záměr, aby jsme to neměli tak jednoduché, mít rád jen co se nám líbí, ale i to co se nám nelíbí

        • proud napsal:

         Priznam se ze nemam rad terminy „podlidi nadlidi“ a podobny rasovy legrace.Ale rozdily jsou,jen by se mely resit prirozene a normalne,v(j)edenim a ne nasilim.Dam priklad,znal jsem obchodniho managera wallmartu,cernyho,a znal jsem par cernejch radovejch zamestnancu.Vynechavam v tom pripade ty bily,bylo jich tam pochopitelne vic. Ale jedno mi utkvelo v pameti,cernej manager chodil ustaranej,snazil se,makal,zil tim a presto byl nestastnej,tolik se snazil a……nic moc,vsechno za nej nakonec musel udelat bilej a jeste opravit co v dobry vire „zvoral“,zatimco radovy byli stastni,rovnali regaly,tancovali v ulickach,radi lidem ukazali kde najit to ci ono,i na deti co delaly bordel byli hodny i kdyz se patrilo smradum nakopat zadky:-).Jak to????!!! Rikal jsem si tenkrat kdy jsem jeste moc o rasach nevedel.Dnes uz vim,cerny na ty veci proste intelektem nemaji a cpat je na pozice je dela nestastnejma,kdyz maji adekvatni praci,jsou stastny.Jenze bilej debil si mysli ze je diskriminuje a pomuze jim tim ze je nacpe na treba managersky pozice,opak je pravdou.Jenze maler je,ze ten bilej debil jim cpe do hlav jak nam ve vsem stacej a oni to od mala prebiraji a na tu diskriminaci ktera je vlastne nici,opravdu hrajou……..

        • proud napsal:

         To je prave to,vesmir jsme my,ale nechovame se podle toho,nevime to,neuvedomujeme si to.K tem rasam,klasicky rasy se utvorily myslim sami(s nasi zasluhou),kdysi se odpadlici zabijeli,pak se humanne jen vyhaneli a tim vznikly i ty rasy.Opravdu hodne zjednodusene napsano.

        • Luboss napsal:

         Proude pobleju se když tam nedám kořeníííííí :)
         Což je podvod! Jídlo musí být pravdivé? Nevím o čem mluvím tak to cítím :
         Geronimoh dal odkaz na civilizaci ČLOVĚKA a ta právě souvisí s PRAVDOU a to i v jídle a radosti :)

        • proud napsal:

         Jo,geronimoh,je to v pristupu a ve vedomostech,vsechno v tom je,podle vedomosti je i pristup…….pristup vytvari a tvaruje soucasnost……….podle toho to pak vypada,obzvlast kdyz to ridej sobci ktery si na ukor tajeni a vylhavani vedomosti ,manipulaci s nima zarizujou pohodlnej zivot na ukor ostatnich…..

        • proud napsal:

         Luboss:-)),ja ti odkaz nedam,ja si to proste sam na sobe vyzkousel:-)

        • proud napsal:

         Stejne jako zkousim nejdriv sam na sobe ruzny „leky“ co delam a davam lidem,jsem uz takovej hajzlik co zkousi vsechno nejdriv na sobe :-))

        • Luboss napsal:

         Proude,
         jak píšeš o tom managementu to stejný je s ženami ŠÉFKAMI – nešťasné uvnitř když uvěřily systému, že jsou to právě ony že příroda je neobdařila pro mateřství ale pro řízení lidí v korporátně zfašizované firmě – nenávidící člověka.
         Takovým je pak geneticky likvidován potenciál k rozvoji daný přírodou a to ZÁMĚRNĚ nikoli náhodně.

        • geronimoh napsal:

         Taky jsem byl v USA, uklízel jsem supermarket, ovšem v Portlandu v Oregonu, kde bylo asi méně černochů, jak u nás. Ani hispánci tam nebyli moc k vidění. Může být, že černoši mají nižší průměrné IQ, ale co jsem viděl kdysi statistiky, tak Asiaté mají zas průměrné IQ vyšší, jak běloši ( jestli si to dobře pamatuju ). Jenže já považuji za hlavní moudrost, a inteligentní má možná výhodu, že snáz dedukuju atd., ale neznamená to, že je moudřejší, nebo lepší

        • geronimoh napsal:

         Jao by ta příroda udržovala rovnováhu, čím silnější fyzicky, tím nižší IQ :)

        • geronimoh napsal:

         Nakonec se asi shodnem, že v tomto systému je nešťastných většina, ale jen někteří si to přiznají

        • proud napsal:

         Samozrjme,mate pravdu,do toho nejde vubec motat nejaky IQ(nakonec to je taky jen nas vymysl),znam lidi s IQ 140 a jsou to blbove totalne na zabiti,taky znam takovy co jsou „normalni“,je to jak rikas,v moudrosti,ale hodne i v kreativite a umeni predstavovat si a myslet,je toho hodne dohromady.Cernoch nam treba nestaci v jistejch smerech mentalne v jednech vecech,ale to neznamena ze nas nemuze predcit zase v jinejch,to ze padnul „niz“ vinou predku neni jednak jeho chybou,podruhy to podle me neni nevratny a potreti je to jen o tom,aby dostal sanci delat v tom,v cem je nejlepsi,jenze zase……..SYSTEM! To mimochodem plati treba i o cikanech,jsou jaky jsou a nesedi nam to,ale uz nejsou jaky byli,nasi vinou,zmenili jsme je v nasem debilnim usili k horsimu……..pokud me co vim z drivejska neklame,nebejvali liny vychcankove chodici pro davky v meritku ze je to uz pravidlem,to jsme z nich udelali my,takze by to chtelo se zamyslet a neco s tim ve spolupraci s nima udelat,napriklad.Ale to jsme uz psali,je toho hodne na praci,vlastne vsechno:-).To vsechno si pokroutili spolu s nami pro svy blaho tam nahore,tech par rodin ovladajicich miliardy,neuveritelny.

        • geronimoh napsal:

         Je to tak, a většina to připustila, a kolaboruje s nima, jinak by to všechno nikdy neprosadili

     • geronimoh napsal:

      proud : ano, taky myslím, že smysl života je jiný

  • geronimoh napsal:

   veronika : nemám Facebook a co vidím kolem sebe, tak je víc a víc lidí zaslepených

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!